Nahrávam...
Menu
Sezóna
2023/24
Zmeniť sezónu
2018/19
2019/20
2020/21
2021/22
2022/23
2023/24
SSTZ
Joola Extraliga,
Muži
Extraliga,
Ženy
1. liga - Západ,
Muži
1. liga - Východ,
Muži
1. liga - Západ,
Ženy
1. liga - Východ,
Ženy
Extraliga,
Juniori
Extraliga,
Juniorky
Zmiešané družstvá,
Mladší žiaci
TEST,
Muži
KSTZ Bratislava
2. liga,
Muži
3. liga,
Muži
4. liga,
Muži
5. liga,
Muži
6. liga,
Muži
7. liga,
Muži
8. liga,
Muži
9. liga,
Muži
KSTZ Trnava
2. liga,
Muži
3. liga,
Muži
4. liga,
Muži
1. liga,
Starší žiaci
2. liga,
Starší žiaci
ObSTZ Trnava
1. liga žiaci,
Starší žiaci
5. liga,
Muži
6. liga,
Muži
7. liga,
Muži
8. liga,
Muži
OSTZ Senica
5. liga,
Muži
OSTZ Galanta
5. liga,
Muži
6. liga,
Muži
COOP liga Dunajská Streda
1. COOP liga,
Muži
2. COOP liga,
Muži
KSTZ Nitra
3. liga,
Muži
4. liga,
Muži
5. liga A,
Muži
5. liga B,
Muži
1. liga,
Juniori
1. liga,
Juniorky
1. liga,
Starší žiaci
1. liga,
Staršie žiačky
1. liga,
Mladší žiaci
1. liga,
Mladšie žiačky
OSTZ Nitra
6. liga,
Muži
7. liga,
Muži
8. liga,
Muži
OSTZ Nové Zámky
6. liga,
Muži
7. liga,
Muži
OSTZ Komarno
6. liga,
Muži
KSTZ Trenčín
2. liga,
Muži
3. liga,
Muži
4. liga,
Muži
1. liga,
Starší žiaci
OSTZ Trenčín
5. liga,
Muži
KSTZ Banská Bystrica
Kvalifikácia do 1. ligy,
Muži
2. liga,
Muži
3. liga,
Muži
4. liga,
Muži
1.liga,
Juniori
1. liga,
Mladší žiaci
2. liga,
Juniori
2. liga,
Mladší žiaci
Kvalifikácia o postup do 4. ligy,
Muži
OSTZ Banská Bystrica
5. liga,
Muži
6. liga,
Muži
OSTZ Žiar nad Hronom
5. liga,
Muži
KSTZ Žilina
2. liga,
Muži
3. liga,
Muži
4. liga východ,
Muži
4. liga západ,
Muži
1. Divízia dorastencov,
Juniori
1. Divízia st.žiačky,
Staršie žiačky
1. Divízia ml.žiačky,
Mladšie žiačky
OSTZ Šaľa
Majstrovstvá okresu Šaľa,
Muži
OSTZ Ružomberok
6. liga,
Muži
7. liga,
Muži
8. liga,
Muži
9. liga,
Muži
Majstrovská súťaž,
Starší žiaci
Majstrovská súťaž,
Juniori
OSTZ Liptovský Mikuláš
5. liga,
Muži
6. liga,
Muži
7. liga,
Muži
8. liga,
Muži
Okresná súťaž,
Starší žiaci
OrSTZ Dolný kubín
5. liga,
Muži
6. liga,
Muži
7. liga,
Muži
8. liga,
Muži
OSTZ Martin
5. liga,
Muži
6. liga A - B,
Muži
PSTZ Poprad
5. liga PODTATRANSKÁ,
Muži
6. liga PODTATRANSKÁ,
Muži
VSSTZ
2.liga - Východ,
Muži
3. liga Severovýchod,
Muži
3. liga Juh,
Muži
3. liga Západ,
Muži
4. liga Vihorlatská,
Muži
4. liga Šarišsko-Duklianska,
Muži
4. liga Zemplínsko-Košická,
Muži
4. liga Podtatranská,
Muži
4. liga Spišsko-Gemerská,
Muži
ObSTZ Spiš
5. liga SPIŠ,
Muži
6. liga SPIŠ,
Muži
OSTZ Svidník
5. liga muži,
Muži
OSTZ Vranov nad Topľou
5. liga,
Muži
OSTZ Rimavská Sobota
5. liga,
Muži
6. liga,
Muži
OSTZ Partizánske
5. liga,
Muži
OSTZ Zvolen
5. liga,
Muži
6. liga,
Muži
OSTZ Považská Bystrica
5. liga,
Muži
6. liga,
Muži
7. liga,
Muži
ObSTZ Humenné
5. liga,
Muži
OSTZ Trebišov
5. liga OSTZ Trebišov,
Muži
ObSTZ Michalovce
5. liga Michalovsko-Sobranecká,
Muži
OSTZ Topoľčany
6. liga,
Muži
OSTZ Levice
6. liga,
Muži
7. liga,
Muži
OSTZ Bardejov
5. liga Bardejov,
Muži
Liga Sen Košice
1. liga,
Muži
2. liga,
Muži
2. liga,
Muži
1. liga,
Muži
2. liga,
Muži
DJ liga,
Ženy
DA-JA ,
Ženy
Menu
viac
Kalendár zápasov
Hráči
Zápasy
Správy
Galéria
Manuál pre zväzy
Kontaktný formulár
Prebiehajúce zápasy
Notifikácie
Prihlásenie
Výsledky
Prihlásenie
Registrácia
Zabudnuté heslo
Súpisky
2023/24
Návrhy
sstz
- zväz
bratislava
- zväz
2. liga
- liga
spoje
- klub
lelkeš
- hráč
Domov
Galéria
Galéria
Filter
Načítavam fotografie ...
Načítať viac
Filter
Deň zápasu
Dnes
(0)
Včera
(5)
Zajtra
(0)
Stav zápasu
Odohraté
(3172)
Neodohraté
(0)
Týždeň
Aktuálny týždeň
(16)
Minulý týždeň
(90)
Budúci týždeň
(0)
Zväz
SSTZ
(140)
KSTZ Bratislava
(78)
KSTZ Trnava
(308)
ObSTZ Trnava
(129)
OSTZ Senica
(23)
OSTZ Galanta
(88)
COOP liga Dunajská Streda
(208)
KSTZ Nitra
(13)
OSTZ Nitra
(1)
OSTZ Nové Zámky
(10)
KSTZ Trenčín
(8)
OSTZ Trenčín
(3)
KSTZ Banská Bystrica
(283)
OSTZ Banská Bystrica
(104)
OSTZ Žiar nad Hronom
(7)
KSTZ Žilina
(37)
OSTZ Ružomberok
(11)
OSTZ Liptovský Mikuláš
(21)
OrSTZ Dolný kubín
(28)
OSTZ Martin
(1)
PSTZ Poprad
(215)
VSSTZ
(1062)
ObSTZ Spiš
(152)
OSTZ Považská Bystrica
(10)
OSTZ Trebišov
(49)
OSTZ Zvolen
(72)
ObSTZ Humenné
(62)
OSTZ Svidník
(7)
OSTZ Vranov nad Topľou
(42)
Viac
(24)
Menej
Liga
Extraliga
(36)
1. Liga
(232)
2. Liga
(434)
3. Liga
(596)
4. Liga
(798)
5. Liga
(661)
6. Liga
(280)
7. Liga
(70)
8. Liga
(52)
9. Liga
(13)
Kategória
Muži
(3046)
Ženy
(51)
Juniori
(6)
Juniorky
(1)
Starší žiaci
(62)
Mladšie žiačky
(6)
Klub
1.PPC Fortuna Kežmarok
(62)
ADENTO SVIT
(22)
AŠK MARIA HUTA
(52)
AŠK Mária Huta
(10)
BANÍK MLYNKY
(12)
Bögellöi BIGficek
(18)
Braväcovo
(16)
Brezno C
(18)
Bučany
(22)
Byt Centrum Senica
(34)
Cobra
(4)
CSAK - Trstená na Ostrove
(22)
CVČ VRANOV NAD TOPĽOU
(12)
CZŠ SABINOV
(22)
Dióspatonyi Farkasok "A"
(20)
DNV
(12)
DRUŽSTEVNÍK SASINKOVO
(30)
Dubová - Podbrezová B
(16)
Dubová - Podbrezová C
(16)
Dunajská Streda
(4)
FK OLCNAVA
(16)
Galanta
(12)
Galanta D
(16)
Geológ Rožňava
(40)
Hajrá Abony
(18)
JAVORINKA LEVOČA
(56)
JMC LUŽANY
(36)
Keraming Trenčín
(2)
KLAMPO - HAŽÍN NAD CIROCHOV
(14)
Kremnička
(12)
KST DRIVE TR. JASTRABIE
(18)
KST Drive Trenčianske Jastrabie
(10)
KST Hlohovec
(16)
KST LK Servis Partizánska Ľupča
(2)
KST PLUS40 TREBIŠOV
(22)
KST RAKSIT
(2)
KST ZŠ Turčianske Teplice
(12)
Kürti Kalózok
(36)
Kútniky - Blažov
(2)
Lieskovec
(14)
Ľubietová A
(14)
Lučatín B
(12)
Lučatín C
(2)
MAGURA ZBOROV
(20)
Malá Mača
(14)
Malacky
(12)
Matúškovo
(16)
Medzibrod B
(4)
Medzilaborce
(14)
MKST V. KAPUŠANY
(22)
MKST VEĽKÉ KAPUŠANY
(20)
Mladosť Rimavská Sobota
(38)
Moravský sv. Ján
(26)
Most
(6)
MSK Malacky
(10)
MSTK Čierna nad Tisou
(18)
MSTK Krupina
(20)
MSTK Leopoldov
(70)
MSTK Trnava
(54)
MŠK "SLAVOJ" STO SP. BELÁ
(18)
MŠK Kysucké Nové Mesto
(8)
MŠK PODOLÍNEC
(18)
MŠK SLAVOJ STO SP. BELÁ
(22)
MŠK STO KROMPACHY
(12)
MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU
(44)
MŠK Žiar nad Hronom
(16)
MŠO Dúbrava
(4)
MŠO ŠTÚROVO
(10)
MTK Žarnovica
(2)
MUŠKAT LIESKOVANY
(14)
OBEC SMOLNICKÁ HUTA
(14)
OFK Trebatice
(14)
OK BUTTERFLY NIŽNÁ
(14)
OKST BUDKOVCE
(22)
OKST DUBY PARCHOVANY
(20)
OKST REGMONT HRAŇ
(12)
OKST SOMOTOR
(38)
OROL PEČOVSKÁ NOVÁ VES
(22)
OSK MICHAĽANY
(26)
OST Mladosť Lučatín
(18)
OSTK BUČANY
(24)
OSTK HENCOVCE
(22)
OSTK Ľubeľa
(18)
OSTK STREDA NAD BODROGOM
(2)
OŠK ARNUTOVCE
(30)
OŠK Bešeňová
(2)
OŠK BREZA
(2)
OŠK ISTEBNÉ
(16)
OŠK Jamník
(2)
OŠK KAMIENKA
(32)
OŠK LOKCA
(2)
OŠK SPIŠSKÝ HRUŠOV
(14)
OŠK Stará Kremnička
(22)
OŠK ŠAR.MICHAĽANY
(22)
OŠK Turík
(4)
OŠK VYŠNÝ ŽIPOV
(64)
OŠK Zavar
(12)
OTJ STO JAMNÍK
(32)
OTJ Terany
(18)
Pata C
(10)
PK ZEMIANSKA OLČA
(20)
Podlavice C
(18)
PODZÁMČOK
(10)
Povoda
(8)
Pozsonyeperjesi Vitézek
(16)
POŽIARNIK RAKÚSY
(20)
Propria Kúty
(74)
R.D. BEŠEŇOV
(2)
Selce B
(14)
Selce C
(2)
Selce D
(12)
Senec
(40)
Senica
(20)
SEVERKA KEŽMAROK
(22)
SCHÖNI SPIŠSKÁ NOVÁ VES
(14)
SK Vydrany
(18)
SK VYDRANY
(30)
Slavoj Sládkovičovo
(46)
SLOVAN P.BYSTRICA
(2)
Slovenská Ľupča A
(4)
Slovenská Ľupča B
(4)
SLOVENSKÝ OROL LUDANICE
(4)
SO TJ ČIČAROVCE
(20)
Sokol Skalica
(12)
Sokolce
(10)
Somorjai Hurrikán
(18)
SPST Záh. Bystrica
(28)
SST EUROMILK DUN.STREDA
(2)
SŠK POPROČ
(44)
ST PP Dunajská Strada
(18)
ST RELAX RAČA
(6)
STC Rohožník
(44)
STC ŠKST Bratislava
(10)
STJ Družba Bardejov
(40)
STK BIJACOVCE
(14)
STK Bojničky
(16)
STK Devínska Nová Ves
(8)
STK DUBOVICA
(22)
STK ELASTIK Trnava
(28)
STK GEMERSKÁ POLOMA
(22)
STK GYMNÁZIUM VJM N. ZÁMKY
(4)
STK HLINÍK NAD HRONOM
(16)
STK Horné Mýto
(18)
STK Jelka
(24)
STK Kalinovo
(8)
STK Kriváň
(30)
STK LEMEŠANY
(42)
STK LIPANY
(22)
STK Lúčky
(10)
STK Magnezit Revúca
(36)
STK Mladosť Sereď
(20)
STK MŠK Brezno
(22)
STK NOVAŠKO
(4)
STK NOVÉ MESTO/VÁHOM
(2)
STK Pata
(42)
STK PC TRENČ.TEPLÁ
(2)
STK Pezinok
(26)
STK Pinec Stráže
(6)
STK PLAVEČ
(22)
STK PLEŠIVEC
(18)
STK POPRAD - SPIŠSKÁ TEPLICA
(80)
STK SELCE
(22)
STK Senec
(42)
STK SEVERKA KEŽMAROK
(62)
STK SLÁVIA SOBRANCE
(20)
STK Sokol Stránske
(6)
STK STARÁ LESNÁ
(20)
STK Stará Ľubovňa/Jakubany
(30)
STK STREKOV
(4)
STK ŠK BLAVA JASL.BOHUNICE
(40)
STK ŠK Blava Jaslovské Bohunice
(22)
STK TEVOS DROGÉRIE PARTIZÁNSKE
(2)
STK Tomášovce
(34)
STK TORYSA
(22)
STK VLKAS
(2)
STK Vyhne
(24)
STK ZBEREKO KOŠICE
(22)
STKM Podlavice
(40)
STMK STROPKOV
(22)
STO BEŠA
(22)
STO ČAKLOV
(12)
STO Divina-Lúky
(2)
STO DLHÉ NAD CIROCHOU
(30)
STO Chtelnica
(4)
STO KALUŽA
(20)
STO KLADZANY
(12)
STO KOLONICA - LADOMÍROV
(34)
STO KOŠICKÉ OLŠANY
(22)
STO MOČENOK
(6)
STO MOKRANCE
(20)
STO MŠK Brezno
(18)
STO ODORÍN
(32)
STO Plavnica
(22)
STO Podbrezová
(22)
STO Podkonice
(22)
STO PTIČIE
(16)
STO SEDLICE
(44)
STO SNINA
(38)
STO SPIŠSKÉ BYSTRÉ
(58)
STO Spoje Bratislava
(6)
STO STAKČÍN
(14)
STO ŠIROKÉ
(20)
STO TATRAN VLM PLIEŠOVCE
(12)
STO Topoľníky
(16)
STO TRNOVÉ
(12)
STO Valaliky
(72)
STO Valča
(2)
STO Zvolenská Slatina
(18)
STS Hliník nad Hronom
(6)
STŠK OBEC HRABUŠICE
(34)
Sv.Jur
(2)
ŠAZZOH HENDRICHOVCE
(22)
ŠIMONKA ČIERNE NAD TOPĽOU
(18)
ŠK 1951 SNV DOMAŇOVCE
(18)
ŠK BZINY
(2)
ŠK DLHÁ NAD ORAVOU
(30)
ŠK Dobrá Voda
(50)
ŠK HARICHOVCE
(46)
ŠK Ister Bratislava
(2)
ŠK JABLONOV NAD TURŇOU
(18)
ŠK JÁŇAN MOR. SV JÁN
(20)
ŠK JÁŇAN Moravský Svätý Ján
(12)
ŠK Orion Belá nad Cirochou
(58)
ŠK PARA TT Hlohovec
(4)
ŠK PÁRNICA
(4)
ŠK Riečka
(20)
ŠK Slávia Zeleneč
(22)
ŠK SOKOL JASOVÁ
(4)
ŠK ST VEPOR ĽUBIETOVÁ
(10)
ŠK STO KRÁĽOVCE
(20)
ŠK STO SVODÍN
(2)
ŠK ŠOG Nitra
(4)
ŠK Trhová Hradská
(6)
ŠK VITALIT LIPT. HRÁDOK
(18)
ŠK Vitalit Liptovský Hrádok
(2)
ŠK Žarnovica
(20)
ŠK-ST Podtureň
(8)
ŠKST Banská Štiavnica
(20)
ŠKST Baničné
(24)
ŠKST BANSKÁ ŠTIAVNICA
(12)
ŠKST BRATISLAVA
(22)
ŠKST Energodata Žilina
(6)
ŠKST Feromax Bratislava
(10)
ŠKST Gabčíkovo "A"
(20)
ŠKST GIZI SNV
(32)
ŠKST Humenné
(42)
ŠKST LUČENEC
(22)
ŠKST Martinček
(2)
ŠKST Michalovce
(48)
ŠKST Poltár
(20)
ŠKST PRIBENÍK
(36)
ŠKST SOKOL VOJČICE
(56)
ŠKST SPIŠSKÉ VLACHY
(52)
ŠKST SPIŠSKÝ ŠTVRTOK
(84)
ŠKST Stavebniny Oľšavka
(14)
ŠKST Topoľčany
(6)
ŠKST TOPSPIN MARGECANY
(40)
ŠKST VÝČAPY-OPATOVCE
(2)
ŠKST ZEMPLÍNSKE HÁMRE
(16)
Šoporňa A
(14)
ŠPORTKLUB MSS PREŠOV
(20)
ŠSK Šintava
(62)
ŠSTK JUNIOR ČAŇA
(2)
ŠŠK CENTRAL SVIDNÍK
(42)
T-CLUB OSTROV
(4)
TATRAN NOVÁ LESNÁ
(20)
TJ Balog n. Iplom / M.Čalomija
(20)
TJ COSMOS STO SEDLIACKA DUBOVÁ
(2)
TJ ČEČEHOV
(60)
TJ Družba Smrečany Žiar
(6)
TJ Družstevník Baloň
(22)
TJ DUNAJEC SP.STARÁ VES - LESNICA
(44)
TJ Gasto Galanta
(32)
TJ Geológ Rožňava
(2)
TJ Iľanovo
(2)
TJ Medokýš Martin - Ľadoveň
(4)
TJ Oravská Lesná
(2)
TJ PEKÁREŇ BZOVÍK
(24)
TJ SLÁVIA TU ZVOLEN
(38)
TJ SLAVOJ KRÁĽOVSKÝ CHLMEC
(14)
TJ SLOVAN MILOCHOV
(18)
TJ Slovan Ostrov
(12)
TJ SOKOL JAKUBANY
(40)
TJ Sokol Sielnica
(34)
TJ SPIŠSKÝ ŠTIAVNIK
(20)
TJ ST KOŠAROVCE
(34)
TJ STO LETANOVCE
(52)
TJ STO Nižná
(8)
TJ STO SLOVENSKÁ VES
(62)
TJ Tatran Sučany
(2)
Tomášikovo
(8)
Trstice
(26)
TTC - Baka "B"
(14)
TTC Baka C
(18)
TTC BUDČA
(14)
TTC KOCHANOVCE
(28)
TTC Majcichov
(2)
TTC Nové Zámky
(2)
TTC SLIAČ
(22)
TTC SPARTAK POPRAD
(70)
TTC VOJANY TIGERS
(44)
Valaská
(2)
Veľká Mača
(14)
Vozokany
(8)
Vozokany A
(14)
Vrakúň "A"
(38)
ZŠK Mesta Vrbové
(16)
Zúrivé čivavy
(16)
Viac
(303)
Menej
Mužstvo
1. PPC Fortuna Kežmarok B
(22)
1. PPC Fortuna Kežmarok C
(20)
1. PPC Fortuna Kežmarok D
(20)
AŠK Mária Huta A
(6)
AŠK Mária Huta B
(4)
AŠK Maria Huta C
(22)
AŠK Maria Huta D
(18)
AŠK Mária Huta E
(12)
ATK Balonyi Betyárok
(22)
Baničné B
(2)
Baničné C
(4)
Bešeňov
(2)
Bešeňová A
(2)
Bögellöi BIGficek
(18)
Bojničky
(14)
Bojničky B
(2)
Brezno C
(18)
Bučany
(22)
Bučany B
(6)
Bučany C
(4)
Bučany D
(4)
Bučany E
(8)
Cobra
(4)
CSAK - Trstená na Ostrove
(22)
CVČ Vranov n/T A
(12)
Dióspatonyi Farkasok A
(8)
Dióspatonyi Farkasok B
(12)
Dlhá A
(10)
DNV A
(2)
DNV C
(2)
DNV E
(4)
DNV F
(4)
Dobrá Voda
(18)
Dobrá Voda B
(14)
Dobrá Voda C
(18)
Dubová - Podbrezová B
(16)
Dubová - Podbrezová C
(16)
Dúbrava B
(2)
Dúbrava C
(2)
Dunajská Streda
(2)
Dunajská Streda
(4)
Elastik Trnava
(14)
Elastik Trnava B
(4)
Elastik Trnava C
(10)
FK Olcnava
(16)
Galanta
(12)
Galanta B
(12)
Galanta C
(16)
Galanta D
(16)
Geológ Rožňava B
(22)
Hajrá Abony A
(18)
Hlohovec B
(8)
Chtelnica
(4)
ISTEBNÉ D
(4)
Ister B
(2)
Jamník B
(2)
Jasl. Bohunice B
(22)
Jaslovské Bohunice
(18)
Jaslovské Bohunice C
(20)
Jaslovské Bohunice D
(2)
Jelka
(2)
JMC Lužany p/T A
(22)
JMC Lužany pri Topli B
(2)
JMC Lužany pri Topli C
(6)
JMC Lužany pri Topli D
(6)
Kék Lepkék DS
(20)
Klampo Hažín nad Cirochou
(14)
Kremnička
(12)
KST DRIVE TR. JASTRABIE A
(12)
KST DRIVE TR. JASTRABIE B
(6)
KST Drive Trenčianske Jastrabie
(4)
KST Hlohovec
(8)
KST plus 40 Trebišov A
(22)
KST Raksit
(2)
KST ZŠ Turčianske Teplice
(12)
Kürti Kalózok
(18)
Kürti Rakéták
(18)
Kútniky - Blažov A
(2)
Kúty
(18)
Kúty B
(22)
Kúty C
(20)
Leopoldov
(14)
Leopoldov
(12)
Leopoldov B
(20)
Leopoldov C
(10)
Leopoldov D
(14)
LOKCA B
(2)
Lúčky A
(6)
Lúčky B
(4)
Ludanice
(4)
Majcichov C
(2)
Malacky B
(6)
Malacky D
(2)
Malacky E
(4)
Malženice
(2)
Martinček B
(2)
MKST Veľké Kapušany
(4)
MKST Veľké Kapušany B
(20)
MKST Veľké Kapušany C
(18)
Mladosť Lučatín B
(12)
Mladosť Lučatín C
(2)
Moravský sv. Ján
(20)
Moravský Sv. Ján
(14)
Moravský sv. Ján B
(12)
Most A
(2)
Most C
(4)
MSK Malacky
(10)
MSTK Čierna nad Tisou
(18)
MSTK Trnava
(16)
MSTK Trnava A
(10)
MSTK Trnava B
(10)
MSTK Trnava B
(6)
MSTK Trnava C
(12)
MSTK VIAKORP Krupina B
(20)
MŠK Adento Svit A
(22)
MŠK Kysucké Nové Mesto
(2)
MŠK Kysucké Nové Mesto B
(6)
MŠK Podolínec A
(18)
MŠK Slavoj Spišská Belá A
(22)
MŠK Slavoj STO Spišská Belá B
(18)
MŠK STO Krompachy
(12)
MŠK Žiar nad Hronom A
(16)
MŠO ŠTÚROVO B
(4)
MŠO ŠTÚROVO C
(2)
MŠO ŠTÚROVO D
(4)
MTK Žarnovica A
(2)
NIŽNÁ
(14)
Obec Smolnícka Huta
(14)
OKST Budkovce A
(22)
OKST Duby Parchovany A
(20)
OKST Regmont Hraň
(12)
OKST Somotor A
(22)
OKST Somotor B
(16)
Oravská Lesná A
(2)
OSK Michaľany A
(22)
OSK Michaľany B
(4)
OST Mladosť Lučatín A
(18)
OSTK Hencovce A
(22)
OSTK Ľubeľa A
(18)
OSTK Streda nad Bodrogom
(2)
Ostrov
(12)
Ostrov
(4)
OŠK Arnutovce A
(16)
OŠK Arnutovce B
(14)
OŠK BREZA C
(2)
OŠK Istebné A
(2)
OŠK ISTEBNÉ C
(10)
OŠK Kamienka A
(16)
OŠK Kamienka B
(16)
OŠK Spišský Hrušov
(14)
OŠK Stará Kremnička A
(22)
OŠK Šarišské Michaľany A
(22)
OŠK Vyšný Žipov A
(22)
OŠK Vyšný Žipov B
(18)
OŠK VYŠNÝ ŽIPOV C
(12)
OŠK VYŠNÝ ŽIPOV D
(12)
OTJ STO Jamník A
(16)
OTJ STO Jamník B
(16)
OTJ Terany
(18)
OÚ Bzovík A
(8)
OÚ Bzovík B
(16)
OZ "Orol" Pečovská Nová Ves A
(22)
Partizánska Ľupča C
(2)
Pata
(22)
Pata B
(20)
Pata C
(10)
Pezinok A
(12)
Pezinok D
(4)
Pezinok E
(10)
PK Nemesócsa
(20)
Podlavice C
(18)
Podtureň A
(2)
Podtureň B
(6)
Povoda
(8)
Pozsonyeperjesi Vitézek
(16)
Propria Kúty D
(6)
Propria Kúty E
(8)
Rohožník
(22)
Rohožník B
(20)
S.T.K. Plešivec A
(18)
Sasinkovo A
(16)
Sasinkovo B
(14)
SEDLIACKA DUBOVÁ C
(2)
Selce B
(14)
Selce C
(2)
Selce D
(12)
Senec B
(20)
Senec C
(20)
Senec D
(18)
Senica
(12)
Senica
(22)
Senica B
(20)
Sereď
(20)
Schöní Spišská Nová Ves
(14)
SK Vydrany C
(20)
SK Vydrany D
(18)
Sládkovičovo B
(18)
Slavoj Sládkovičovo
(14)
Slavoj Sládkovičovo C
(14)
Slovan Považská Bystrica B
(2)
Slovenská Ľupča A
(4)
Slovenská Ľupča B
(4)
Smrečany Žiar A
(6)
SO TJ Čičarovce A
(20)
Sokol Braväcovo
(16)
Sokol Medzibrod A
(12)
Sokol Medzibrod B
(4)
Sokol Skalica A
(12)
Sokolce
(10)
Somorjai Hurrikán
(18)
Spoje A
(4)
SPST Z. Bystrica A
(14)
SPST Z. Bystrica B
(14)
SŠK Poproč A
(22)
SŠK Poproč B
(22)
ST Relax Rača A
(2)
ST Relax Rača B
(4)
STC Rohožník C
(2)
STC ŠKST Bratislava
(2)
STC ŠKST Bratislava
(8)
STC Trstice A
(16)
STC Trstice B
(10)
STJ Družba Bardejov A
(18)
STJ Družba Bardejov B
(22)
STK Bijacovce
(14)
STK CZŠ Sabinov A
(22)
STK Devínska Nová Ves
(8)
STK Dubovica A
(22)
STK Gemerská Poloma A
(22)
STK GYMNÁZIUM VJM N. ZÁMKY A
(4)
STK Hliník nad Hronom A
(16)
STK Hliník nad Hronom B
(6)
STK Horné Mýto
(18)
STK Jelka B
(16)
STK Jelka C
(6)
STK Kalinovo
(8)
STK Kriváň
(16)
STK Kriváň B
(14)
STK Lemešany A
(20)
STK Lemešany B
(22)
STK Lipany A
(22)
STK Magnezit Revúca A
(18)
STK Magnezit Revúca B
(18)
STK MŠK Brezno B
(22)
STK NOVAŠKO (Kremnica)
(4)
STK Nové Mesto nad Váhom
(2)
STK PC Trenčianska Teplá A
(2)
STK Pinec Stráže A
(6)
STK Plaveč A
(22)
STK Poprad-Spišská Teplica A
(20)
STK Poprad-Spišská Teplica B
(22)
STK Poprad-Spišská Teplica C
(20)
STK Poprad-Spišská Teplica D
(18)
STK SELCE
(22)
STK Senec
(24)
STK Severka Kežmarok A
(22)
STK Severka Kežmarok B
(22)
STK Severka Kežmarok C
(22)
STK Severka Kežmarok D
(18)
STK Slávia Sobrance A
(20)
STK Sokol Stránske A
(6)
STK Stará Lesná A
(20)
STK Stará Ľubovňa-Jakubany B
(22)
STK Stará Ľubovňa/Jakubany
(8)
STK Tatran Nová Lesná A
(20)
STK TEVOS DROGÉRIE Partizánske A
(2)
STK Tomášikovo A
(8)
STK Tomášovce A
(16)
STK Tomášovce B
(18)
STK Torysa A
(22)
STK Veľká Mača A
(14)
STK Vozokany B
(8)
STK Vyhne
(4)
STK Vyhne B
(18)
STK Vyhne C
(2)
STK Zbereko Košice
(22)
STKM Podlavice
(8)
STKM Podlavice A
(14)
STKM Podlavice B
(18)
STMK Stropkov A
(22)
STO Beša A
(22)
STO ČAKLOV A
(12)
STO Divina-Lúky A
(2)
STO Dlhé n/Cir. A
(18)
STO Dlhé nad Cirochou B
(12)
STO Kaluža A
(20)
STO Kladzany A
(12)
STO Kolonica - Ladomírov B
(16)
STO Kolonica-Ladomírov
(18)
STO Košarovce B
(14)
STO Košické Olšany A
(22)
STO Lieskovec
(14)
STO Matúškovo A
(16)
STO Medzilaborce
(14)
STO Močenok
(6)
STO Mokrance A
(20)
STO MŠK Brezno A
(18)
STO Odorín A
(18)
STO Odorín B
(14)
STO Plavnica A
(22)
STO Podbrezová A
(22)
STO Podkonice
(22)
STO Ptičie
(16)
STO Sedlice A
(22)
STO Sedlice B
(22)
STO Snina A
(20)
STO Snina B
(18)
STO Spišské Bystré A
(20)
STO Spišské Bystré B
(20)
STO Spišské Bystré C
(18)
STO Spoje Bratislava
(2)
STO Stakčín
(14)
STO Široké A
(20)
STO TATRAN VLM PLIEŠOVCE
(12)
STO TJ Slávia TU Zvolen
(20)
STO Topoľníky
(16)
STO Trnové A
(12)
STO Valaliky
(14)
STO Valaliky
(10)
STO Valaliky
(2)
STO Valaliky
(2)
STO Valaliky B
(22)
STO Valaliky C
(22)
STO Valča
(2)
STO Zvolenská Slatina A
(18)
STPP Dunajská Streda
(18)
Strekov
(2)
Strekov B
(2)
STŠK Obec Hrabušice A
(18)
STŠK Obec Hrabušice B
(16)
Svätý Jur B
(2)
ŠAZZOH Hendrichovce A
(22)
Šintava
(12)
Šintava
(22)
Šintava B
(16)
Šintava C
(12)
ŠK 1951 SNV Domaňovce A
(18)
ŠK BZINY B
(2)
ŠK DLHÁ B
(12)
ŠK DLHÁ C
(8)
ŠK Harichovce A
(18)
ŠK Harichovce B
(12)
ŠK Harichovce C
(16)
ŠK Jablonov n/T A
(18)
ŠK JÁŇAN Moravský Svätý Ján B
(12)
ŠK MUŠKAT Lieskovany
(14)
ŠK Orion Belá n/C B
(18)
ŠK Orion Belá n/C C
(18)
ŠK Orion Belá n/Cir. A
(20)
ŠK Orion Belá nad Cirochou
(2)
ŠK PARA TT Hlohovec B
(4)
ŠK PÁRNICA A
(2)
ŠK PÁRNICA B
(2)
ŠK Riečka A
(20)
ŠK SOKOL JASOVÁ A
(4)
ŠK STO Kráľovce A
(20)
ŠK STO SVODÍN A
(2)
ŠK Trhová Hradská
(6)
ŠK Žarnovica A
(20)
ŠKST B. Štiavnica-Hontianske Nemce B
(12)
ŠKST B.ŠTIAVNICA - HONT. NEMCE
(20)
ŠKST Baničné A
(18)
ŠKST Bratislava
(22)
ŠKST Energodata Žilina
(6)
ŠKST Feromax Bratislava
(10)
ŠKST Gabčíkovo
(20)
ŠKST GIZI Spišská Nová Ves A
(18)
ŠKST GIZI Spišská Nová Ves B
(14)
ŠKST Humenné
(2)
ŠKST Humenné A
(20)
ŠKST Humenné B
(20)
ŠKST LUČENEC A
(22)
ŠKST Michalovce
(4)
ŠKST Michalovce B
(22)
ŠKST Michalovce C
(22)
ŠKST Poltár A
(20)
ŠKST Pribeník A
(20)
ŠKST Pribeník B
(16)
ŠKST Sokol Vojčice A
(22)
ŠKST Sokol Vojčice B
(20)
ŠKST Sokol Vojčice D
(14)
ŠKST Spišské Vlachy A
(20)
ŠKST Spišské Vlachy B
(16)
ŠKST Spišské Vlachy C
(16)
ŠKST Spišský Štvrtok A
(22)
ŠKST Spišský Štvrtok B
(22)
ŠKST Spišský Štvrtok C
(22)
ŠKST Spišský Štvrtok D
(18)
ŠKST Stavebniny Oľšavka
(14)
ŠKST Topoľčany
(4)
ŠKST Topspin Margecany A
(22)
ŠKST Topspin Margecany B
(18)
ŠKST Zemplínske Hámre A
(16)
ŠOG Nitra B
(4)
Šoporňa A
(14)
Športklub MSS Prešov A
(20)
ŠSTK Junior Čaňa
(2)
ŠŠK Centrál Svidník A
(20)
ŠŠK Centrál Svidník B
(22)
TJ Balog n. Iplom / M.Čalomija A
(20)
TJ Baník Mlynky
(12)
TJ Čečehov
(16)
TJ Čečehov B
(22)
TJ Čečehov C
(22)
TJ Dunajec Sp. Stará Ves-Lesnica A
(22)
TJ Dunajec Spišská Stará Ves-Lesnica B
(22)
TJ Gasto Galanta
(4)
TJ Geológ Rožňava
(2)
TJ Geológ Rožňava C
(18)
TJ Iľanovo A
(2)
TJ Javorinka Levoča A
(20)
TJ Javorinka Levoča B
(18)
TJ Javorinka Levoča C
(18)
TJ Magura Zborov A
(20)
TJ Medokýš Martin - Ľadoveň A
(4)
TJ Mladosť Rimavská Sobota A
(20)
TJ Mladosť Rimavská Sobota B
(18)
TJ Podzámčok
(10)
TJ Požiarnik Rakúsy A
(20)
TJ SLÁVIA TU ZVOLEN B
(18)
TJ Slavoj Kráľovský Chlmec A
(6)
TJ Slavoj Kráľovský Chlmec B
(8)
TJ Slovan Milochov A
(18)
TJ Sokol Jakubany A
(20)
TJ Sokol Jakubany B
(20)
TJ Sokol Sielnica A
(14)
TJ Sokol Sielnica B
(20)
TJ Spišský Štiavnik A
(20)
TJ ST Košarovce A
(20)
TJ STO Letanovce A
(20)
TJ STO Letanovce B
(18)
TJ STO Letanovce C
(14)
TJ STO Nižná A
(2)
TJ STO Nižná B
(6)
TJ STO Slovenská Ves A
(22)
TJ STO Slovenská Ves B
(22)
TJ STO Slovenská Ves C
(18)
TJ Šimonka Čierne n/T A
(18)
TJ Tatran Sučany E
(2)
Topoľčany
(2)
Tr. Jastrabie
(6)
Trebatice
(14)
Trenčín
(2)
TTC - Baka A
(14)
TTC Baka B
(18)
TTC Budča
(14)
TTC Kochanovce A
(18)
TTC Kochanovce B
(10)
TTC Nové Zámky
(2)
TTC Sliač
(22)
TTC Spartak Poprad
(14)
TTC Spartak Poprad A
(20)
TTC Spartak Poprad B
(18)
TTC Spartak Poprad C
(18)
TTC Vojany Tigers A
(22)
TTC Vojany Tigers B
(22)
Turík A
(4)
Úder Malá Mača A
(14)
Valaská
(2)
Vepor Ľubietová A
(14)
Vepor Ľubietová B
(10)
Vitalit LH C
(18)
VITALIT LH D
(2)
Vlkas
(2)
Vozokany A
(14)
Vrakúň A
(18)
Vrakúň B
(20)
Vrbové
(16)
VSTK Vranov n/T B
(20)
VSTK Vranov n/T D
(12)
VSTK Vranov n/T E
(12)
Výčapy-Opatovce B
(2)
Vydrany B
(10)
Zavar
(4)
Zavar B
(2)
Zavar C
(6)
Zeleneč A
(4)
Zeleneč B
(6)
Zeleneč C
(12)
Zúrivé čivavy
(16)
Viac
(475)
Menej