BA TT NR TN BB ZA PO KE

Rozpis mužstva

1. kolo
týždeň 40/2019
30.9.2019 18:30 (Pon)
Konečný Cibula
1.
30.9.2019 18:30 (Pon)
Educo B 7
wo
11 Svätý Jur C
Konečný Cibula
1. 30.9.2019 18:30 (Pon)
Konečný Cibula
2. kolo
týždeň 41/2019
8.10.2019 18:00 (Uto)
Konečný Cibula
12.
8.10.2019 18:00 (Uto)
Svätý Jur C 6
wo
12 Viktória A
Konečný Cibula
12. 8.10.2019 18:00 (Uto)
Konečný Cibula
3. kolo
týždeň 42/2019
15.10.2019 18:00 (Uto)
Konečný Cibula
18.
15.10.2019 18:00 (Uto)
Svätý Jur C 5
wo
13 Spoje D
Konečný Cibula
18. 15.10.2019 18:00 (Uto)
wo
Spoje D 13
Konečný Cibula
4. kolo
týždeň 43/2019
22.10.2019 18:00 (Uto)
Konečný Cibula
23.
22.10.2019 18:00 (Uto)
Svätý Jur C 8
wo
10 Senec C
Konečný Cibula
23. 22.10.2019 18:00 (Uto)
wo
Senec C 10
Konečný Cibula
5. kolo
týždeň 45/2019
6.11.2019 18:30 (Str)
Konečný Cibula
30.
6.11.2019 18:30 (Str)
Čataj A 16
wo
2 Svätý Jur C
Konečný Cibula
30. 6.11.2019 18:30 (Str)
Konečný Cibula
6. kolo
týždeň 46/2019
12.11.2019 18:00 (Uto)
Konečný Cibula
34.
12.11.2019 18:00 (Uto)
Svätý Jur C 10
wo
8 Studienka A
Konečný Cibula
34. 12.11.2019 18:00 (Uto)
Konečný Cibula
7. kolo
týždeň 47/2019
20.11.2019 18:30 (Str)
Konečný Cibula
42.
20.11.2019 18:30 (Str)
Dunajská Lužná A 8
wo
10 Svätý Jur C
Konečný Cibula
42. 20.11.2019 18:30 (Str)
Konečný Cibula
8. kolo
týždeň 48/2019
26.11.2019 18:00 (Uto)
Konečný Cibula
45.
26.11.2019 18:00 (Uto)
Svätý Jur C 7
wo
11 Vinosady A
Konečný Cibula
45. 26.11.2019 18:00 (Uto)
Konečný Cibula
9. kolo
týždeň 49/2019
3.12.2019 18:00 (Uto)
Konečný Cibula
54.
3.12.2019 18:00 (Uto)
Svätý Jur C 9
wo
9 Malacky C
Konečný Cibula
54. 3.12.2019 18:00 (Uto)
Konečný Cibula
10. kolo
týždeň 50/2019
11.12.2019 18:00 (Str)
Konečný Cibula
56.
11.12.2019 18:00 (Str)
Lozorno A 17
wo
1 Svätý Jur C
Konečný Cibula
56. 11.12.2019 18:00 (Str)
Konečný Cibula
11. kolo
týždeň 51/2019
17.12.2019 18:00 (Uto)
Konečný Cibula
66.
17.12.2019 18:00 (Uto)
Svätý Jur C 16
wo
2 Pezinok B
Konečný Cibula
66. 17.12.2019 18:00 (Uto)
Konečný Cibula
12. kolo
týždeň 3/2020
14.1.2020 18:00 (Uto)
Konečný Cibula
67.
14.1.2020 18:00 (Uto)
Svätý Jur C 9
wo
9 Educo B
Konečný Cibula
67. 14.1.2020 18:00 (Uto)
wo
Educo B 9
Konečný Cibula
13. kolo
týždeň 4/2020
23.1.2020 18:30 (Štv)
Konečný Cibula
78.
23.1.2020 18:30 (Štv)
Viktória A 16
wo
2 Svätý Jur C
Konečný Cibula
78. 23.1.2020 18:30 (Štv)
Konečný Cibula
14. kolo
týždeň 5/2020
30.1.2020 18:30 (Štv)
Konečný Cibula
84.
30.1.2020 18:30 (Štv)
Spoje D 11
wo
7 Svätý Jur C
Konečný Cibula
84. 30.1.2020 18:30 (Štv)
Konečný Cibula
15. kolo
týždeň 6/2020
3.2.2020 18:30 (Pon)
Konečný Cibula
89.
3.2.2020 18:30 (Pon)
Senec C 12
wo
6 Svätý Jur C
Konečný Cibula
89. 3.2.2020 18:30 (Pon)
Konečný Cibula
16. kolo
týždeň 7/2020
14.2.2020 17:30 (Pia)
Konečný Cibula
96.
14.2.2020 17:30 (Pia)
Svätý Jur C 3
wo
15 Čataj A
Konečný Cibula
96. 14.2.2020 17:30 (Pia)
Konečný Cibula
17. kolo
týždeň 9/2020
27.2.2020 18:30 (Štv)
Konečný Cibula
100.
27.2.2020 18:30 (Štv)
Studienka A 13
wo
5 Svätý Jur C
Konečný Cibula
100. 27.2.2020 18:30 (Štv)
Konečný Cibula
18. kolo
týždeň 10/2020
3.3.2020 18:00 (Uto)
Konečný Cibula
108.
3.3.2020 18:00 (Uto)
Svätý Jur C 9
wo
9 Dunajská Lužná A
Konečný Cibula
108. 3.3.2020 18:00 (Uto)
Konečný Cibula
19. kolo
týždeň 11/2020
12.3.2020 18:30 (Štv)
preložené
111.
12.3.2020 18:30 (Štv)
Vinosady A 0
wo
0 Svätý Jur C
preložené
111. 12.3.2020 18:30 (Štv)
preložené
20. kolo
týždeň 12/2020
19.3.2020 18:30 (Štv)
preložené
120.
19.3.2020 18:30 (Štv)
Malacky C 0
wo
0 Svätý Jur C
preložené
120. 19.3.2020 18:30 (Štv)
preložené
21. kolo
týždeň 13/2020
24.3.2020 18:00 (Uto)
preložené
122.
24.3.2020 18:00 (Uto)
Svätý Jur C 0
wo
0 Lozorno A
preložené
122. 24.3.2020 18:00 (Uto)
preložené
22. kolo
týždeň 14/2020
31.3.2020 18:30 (Uto)
preložené
132.
31.3.2020 18:30 (Uto)
Pezinok B 0
wo
0 Svätý Jur C
preložené
132. 31.3.2020 18:30 (Uto)
preložené
Bohatý výber a nízke ceny pre radosť z víťazstiev - Profittsport.sk
Kompletný sortiment pre stolný tenis | stolnytenis.sk
Kompletný sortiment pre stolný tenis | stolnytenis.sk