BA TT NR TN BB ZA PO KE

Včera

3. Liga, Muži
KSTZ Bratislava
14.10.2019 18:15 (Pon)
Konečný Cibula
14.
14.10.2019 18:15 (Pon)
Ister C 7
11 DNV B
Konečný Cibula
14.10.2019 18:30 (Pon)
Konečný Cibula
15.
14.10.2019 18:30 (Pon)
Karlova Ves C 11
7 Štadión B
Konečný Cibula
4. Liga, Muži
KSTZ Bratislava
14.10.2019 18:30 (Pon)
Konečný Cibula
13.
14.10.2019 18:30 (Pon)
Educo B 3
15 Čataj A
Konečný Cibula
14.10.2019 18:30 (Pon)
Konečný Cibula
17.
14.10.2019 18:30 (Pon)
Senec C 4
14 Viktória A
Konečný Cibula
5. Liga, Muži
KSTZ Bratislava
14.10.2019 18:30 (Pon)
Konečný Cibula
18.
14.10.2019 18:30 (Pon)
Spoje E 7
11 Bernolákovo C
Konečný Cibula
6. Liga, Muži
KSTZ Bratislava
14.10.2019 18:30 (Pon)
Konečný Cibula
14.
14.10.2019 18:30 (Pon)
Galvaniho B 5
13 DNV D
Konečný Cibula
7. Liga, Muži
KSTZ Bratislava
14.10.2019 18:30 (Pon)
Konečný Cibula
16.
14.10.2019 18:30 (Pon)
Záhorská Ves A 15
3 TTC Z. Bystrica A
Konečný Cibula
14.10.2019 18:30 (Pon)
Konečný Cibula
13.
14.10.2019 18:30 (Pon)
Stupava B 15
3 Educo D
Konečný Cibula
9. Liga, Muži
KSTZ Bratislava
14.10.2019 17:30 (Pon)
Konečný Cibula
16.
14.10.2019 17:30 (Pon)
Slovenský Grob D 7
11 Spoje F
Konečný Cibula
14.10.2019 18:30 (Pon)
Konečný Cibula
17.
14.10.2019 18:30 (Pon)
DNV G 6
12 Veľký Biel B
Konečný Cibula
14.10.2019 18:30 (Pon)
Konečný Cibula
18.
14.10.2019 18:30 (Pon)
Malacky F 2
16 Vinosady D
Konečný Cibula
1. Liga, Starší žiaci
KSTZ Trnava
14.10.2019 16:00 (Pon)
Predbežný Brenessel
12.
14.10.2019 16:00 (Pon)
Piešťany-Moravany 5
5 Kúty
Predbežný Brenessel
2. Liga, Starší žiaci
KSTZ Trnava
14.10.2019 18:00 (Pon)
Konečný Dobiš
5.
14.10.2019 18:00 (Pon)
Bojničky A 4
6 Vydrany
Konečný Dobiš
8. Liga, Muži
OSST Trnava
14.10.2019 18:00 (Pon)
Konečný Turoň
34.
14.10.2019 18:00 (Pon)
Dobrá Voda C 7
11 Sokolovce
Konečný Turoň
1. Liga, Muži
COOP liga Dunajská Streda
14.10.2019 18:30 (Pon)
Konečný Ftomin
13.
14.10.2019 18:30 (Pon)
Hajrá Abony A 15
3 Dunajská Streda A
Konečný Ftomin
2. Liga, Muži
COOP liga Dunajská Streda
14.10.2019 18:00 (Pon)
Konečný Ftomin
12.
14.10.2019 18:00 (Pon)
Kürti Rakéták 11
7 Bögellöi BIGficek
Konečný Ftomin

Dnes

3. Liga, Muži
KSTZ Bratislava
15.10.2019 18:00 (Uto)
16.
15.10.2019 18:00 (Uto)
Svätý Jur B 0
15.10.2019 18:15 (Uto)
18.
15.10.2019 18:15 (Uto)
Bernolákovo B 0
4. Liga, Muži
KSTZ Bratislava
15.10.2019 18:00 (Uto)
18.
15.10.2019 18:00 (Uto)
Svätý Jur C 0
5. Liga, Muži
KSTZ Bratislava
15.10.2019 18:30 (Uto)
17.
15.10.2019 18:30 (Uto)
Slovenský Grob B 0
15.10.2019 18:30 (Uto)
14.
15.10.2019 18:30 (Uto)
Blatné B 0
6. Liga, Muži
KSTZ Bratislava
15.10.2019 18:00 (Uto)
17.
15.10.2019 18:00 (Uto)
Veľký Biel A 0
15.10.2019 18:30 (Uto)
15.
15.10.2019 18:30 (Uto)
Pezinok C 0
15.10.2019 18:30 (Uto)
18.
15.10.2019 18:30 (Uto)
Malacky D 0
7. Liga, Muži
KSTZ Bratislava
15.10.2019 18:30 (Uto)
17.
15.10.2019 18:30 (Uto)
Viktória D 0
15.10.2019 18:30 (Uto)
15.
15.10.2019 18:30 (Uto)
DNV E 0
8. Liga, Muži
KSTZ Bratislava
15.10.2019 18:30 (Uto)
domáci hrajú 18:30 hod
18.
15.10.2019 18:30 (Uto)
SPST Z. Bystrica B 0
0 Pezinok E
domáci hrajú 18:30 hod
3. Liga, Muži
KSTZ Trnava
15.10.2019 18:30 (Uto)
28.
15.10.2019 18:30 (Uto)
Zavar 0
5. Liga, Muži
OSST Trnava
15.10.2019 19:00 (Uto)
26.
15.10.2019 19:00 (Uto)
ŠKP Trnava B 0
8. Liga, Muži
OSST Trnava
15.10.2019 19:00 (Uto)
33.
15.10.2019 19:00 (Uto)
PARA Hlohovec D 0
1. Liga, Muži
COOP liga Dunajská Streda
15.10.2019 18:00 (Uto)
15.
15.10.2019 18:00 (Uto)
Kincsek 0
2. Liga, Muži
COOP liga Dunajská Streda
15.10.2019 18:00 (Uto)
11.
15.10.2019 18:00 (Uto)
Kútniky - Blažov A 0
15.10.2019 18:00 (Uto)
9.
15.10.2019 18:00 (Uto)
ŠKST Gabčíkovo B 0
3. Liga, Muži
COOP liga Dunajská Streda
15.10.2019 18:30 (Uto)
10.
15.10.2019 18:30 (Uto)
TTC - Baka C 0

Zajtra

2. Liga, Muži
KSTZ Bratislava
16.10.2019 18:00 (Str)
13.
16.10.2019 18:00 (Str)
Feromax B 0
16.10.2019 18:30 (Str)
16.
16.10.2019 18:30 (Str)
Malacky B 0
3. Liga, Muži
KSTZ Bratislava
16.10.2019 18:30 (Str)
13.
16.10.2019 18:30 (Str)
Educo A 0
4. Liga, Muži
KSTZ Bratislava
16.10.2019 18:00 (Str)
14.
16.10.2019 18:00 (Str)
Lozorno A 0
5. Liga, Muži
KSTZ Bratislava
16.10.2019 18:30 (Str)
13.
16.10.2019 18:30 (Str)
DNV C 0
16.10.2019 18:30 (Str)
16.
16.10.2019 18:30 (Str)
Most B 0
16.10.2019 18:30 (Str)
15.
16.10.2019 18:30 (Str)
Karlova Ves D 0
7. Liga, Muži
KSTZ Bratislava
16.10.2019 18:00 (Str)
14.
16.10.2019 18:00 (Str)
Reca A 0
16.10.2019 18:30 (Str)
18.
16.10.2019 18:30 (Str)
Dunajská Lužná B 0
8. Liga, Muži
KSTZ Bratislava
16.10.2019 18:30 (Str)
16.
16.10.2019 18:30 (Str)
Blatné C 0
9. Liga, Muži
KSTZ Bratislava
16.10.2019 18:00 (Str)
13.
16.10.2019 18:00 (Str)
Relax Rača B 0
16.10.2019 18:30 (Str)
14.
16.10.2019 18:30 (Str)
Čataj C 0
5. Liga, Muži
OSST Trnava
16.10.2019 18:00 (Str)
25.
16.10.2019 18:00 (Str)
Buková A 0
6. Liga, Muži
OSST Trnava
16.10.2019 18:30 (Str)
26.
16.10.2019 18:30 (Str)
Trakovice A 0
7. Liga, Muži
OSST Trnava
16.10.2019 18:00 (Str)
34.
16.10.2019 18:00 (Str)
Suchá B 0
8. Liga, Muži
OSST Trnava
16.10.2019 18:00 (Str)
Konečný Turoň
35.
16.10.2019 18:00 (Str)
Piešťany - Moravany E 14
4 Piešťany - Moravany F
Konečný Turoň

KSTZ Bratislava

PPor.
Mužstvo
ZZápasy
VVýhry
RRemízy
PPrehry
SSkóre
BBody
2
2
0
0
30:6
6
2
2
0
0
21:15
6
2
1
1
0
21:15
5
2
1
1
0
19:17
5
2
1
0
1
20:16
4
2
1
0
1
19:17
4
2
0
2
0
18:18
4
2
0
1
1
15:21
3
2
0
1
1
15:21
3
2
1
0
0
12:24
3
2
0
0
2
14:22
2
2
0
0
2
12:24
2

2. liga - Aktuálny týždeň

3. kolo
týždeň 42 - 2019
16.10.2019 18:00 (Str)
13.
16.10.2019 18:00 (Str)
Feromax B 0
17.10.2019 18:15 (Štv)
14.
17.10.2019 18:15 (Štv)
Bernolákovo A 0
17.10.2019 18:30 (Štv)
15.
17.10.2019 18:30 (Štv)
Spoje B 0
16.10.2019 18:30 (Str)
16.
16.10.2019 18:30 (Str)
Malacky B 0
18.10.2019 18:30 (Pia)
17.
18.10.2019 18:30 (Pia)
Senec B 0
17.10.2019 18:00 (Štv)
18.
17.10.2019 18:00 (Štv)
Štadión A 0

2. liga - Predchádzajúci týždeň

2. kolo
týždeň 41 - 2019
9.10.2019 18:00 (Str)
Konečný Cibula
7.
9.10.2019 18:00 (Str)
Feromax B 6
12 Štadión A
Konečný Cibula
7.10.2019 18:15 (Pon)
Konečný Cibula
8.
7.10.2019 18:15 (Pon)
Ister B 12
6 Bernolákovo A
Konečný Cibula
11.10.2019 18:30 (Pia)
Konečný Cibula
9.
11.10.2019 18:30 (Pia)
Pezinok A 6
12 Spoje B
Konečný Cibula
8.10.2019 18:00 (Uto)
Konečný Cibula
10.
8.10.2019 18:00 (Uto)
Svätý Jur A 10
8 Malacky B
Konečný Cibula
8.10.2019 18:30 (Uto)
Konečný Cibula
11.
8.10.2019 18:30 (Uto)
Rovinka A 11
7 Senec B
Konečný Cibula
25.9.2019 18:30 (Str)
Konečný Cibula
12.
25.9.2019 18:30 (Str)
Karlova Ves B 9
9 Karlova Ves A
Konečný Cibula

2. liga - Nasledujúci týždeň

4. kolo
týždeň 43 - 2019
25.10.2019 18:30 (Pia)
19.
25.10.2019 18:30 (Pia)
Pezinok A 0
22.10.2019 18:00 (Uto)
20.
22.10.2019 18:00 (Uto)
Svätý Jur A 0
22.10.2019 18:30 (Uto)
21.
22.10.2019 18:30 (Uto)
Rovinka A 0
23.10.2019 18:30 (Str)
22.
23.10.2019 18:30 (Str)
Malacky B 0
21.10.2019 18:30 (Pon)
23.
21.10.2019 18:30 (Pon)
Karlova Ves B 0
21.10.2019 18:15 (Pon)
24.
21.10.2019 18:15 (Pon)
Ister B 0
PPor.
Mužstvo
ZZápasy
VVýhry
RRemízy
PPrehry
SSkóre
BBody
3
3
0
0
39:15
9
3
2
0
1
30:24
7
2
2
0
0
22:14
6
3
1
0
2
25:29
5
2
1
0
1
22:14
4
2
1
0
1
19:17
4
2
1
0
1
14:22
4
2
1
0
1
12:24
4
3
0
0
3
20:34
3
2
0
0
2
12:24
2
2
0
0
2
10:26
2

3. liga - Aktuálny týždeň

3. kolo
týždeň 42 - 2019
16.10.2019 18:30 (Str)
13.
16.10.2019 18:30 (Str)
Educo A 0
14.10.2019 18:15 (Pon)
Konečný Cibula
14.
14.10.2019 18:15 (Pon)
Ister C 7
11 DNV B
Konečný Cibula
14.10.2019 18:30 (Pon)
Konečný Cibula
15.
14.10.2019 18:30 (Pon)
Karlova Ves C 11
7 Štadión B
Konečný Cibula
15.10.2019 18:00 (Uto)
16.
15.10.2019 18:00 (Uto)
Svätý Jur B 0
17.10.2019 18:30 (Štv)
17.
17.10.2019 18:30 (Štv)
Blatné A 0
15.10.2019 18:15 (Uto)
18.
15.10.2019 18:15 (Uto)
Bernolákovo B 0

3. liga - Predchádzajúci týždeň

2. kolo
týždeň 41 - 2019
9.10.2019 18:30 (Str)
Konečný Cibula
7.
9.10.2019 18:30 (Str)
Educo A 10
8 Bernolákovo B
Konečný Cibula
7.10.2019 18:30 (Pon)
Konečný Cibula
8.
7.10.2019 18:30 (Pon)
Galvaniho A 4
14 DNV B
Konečný Cibula
10.10.2019 18:00 (Štv)
Konečný Cibula
9.
10.10.2019 18:00 (Štv)
Štadión B 5
13 Ister C
Konečný Cibula
7.10.2019 18:30 (Pon)
Konečný Cibula
10.
7.10.2019 18:30 (Pon)
Karlova Ves C 7
11 Svätý Jur B
Konečný Cibula
8.10.2019 18:30 (Uto)
Konečný Cibula
11.
8.10.2019 18:30 (Uto)
Slovenský Grob A 17
1 Blatné A
Konečný Cibula
9.10.2019 18:30 (Str)
Konečný Cibula
12.
9.10.2019 18:30 (Str)
Most A 16
2 Spoje C
Konečný Cibula

3. liga - Nasledujúci týždeň

4. kolo
týždeň 43 - 2019
23.10.2019 18:30 (Str)
19.
23.10.2019 18:30 (Str)
Educo A 0
23.10.2019 18:30 (Str)
20.
23.10.2019 18:30 (Str)
DNV B 0
24.10.2019 18:00 (Štv)
21.
24.10.2019 18:00 (Štv)
Štadión B 0
22.10.2019 18:30 (Uto)
22.
22.10.2019 18:30 (Uto)
Spoje C 0
23.10.2019 18:30 (Str)
23.
23.10.2019 18:30 (Str)
Most A 0
22.10.2019 18:15 (Uto)
24.
22.10.2019 18:15 (Uto)
Bernolákovo B 0
PPor.
Mužstvo
ZZápasy
VVýhry
RRemízy
PPrehry
SSkóre
BBody
3
3
0
0
41:13
9
3
2
1
0
35:19
8
2
2
0
0
21:15
6
3
1
0
2
25:29
5
2
1
1
0
24:12
5
2
1
0
1
18:18
4
2
1
0
1
17:19
4
2
1
0
1
15:21
4
2
0
1
1
16:20
3
3
0
0
3
16:38
3
2
0
0
2
8:28
2

4. liga - Aktuálny týždeň

3. kolo
týždeň 42 - 2019
14.10.2019 18:30 (Pon)
Konečný Cibula
13.
14.10.2019 18:30 (Pon)
Educo B 3
15 Čataj A
Konečný Cibula
16.10.2019 18:00 (Str)
14.
16.10.2019 18:00 (Str)
Lozorno A 0
17.10.2019 18:30 (Štv)
15.
17.10.2019 18:30 (Štv)
Vinosady A 0
17.10.2019 18:30 (Štv)
16.
17.10.2019 18:30 (Štv)
Studienka A 0
14.10.2019 18:30 (Pon)
Konečný Cibula
17.
14.10.2019 18:30 (Pon)
Senec C 4
14 Viktória A
Konečný Cibula
15.10.2019 18:00 (Uto)
18.
15.10.2019 18:00 (Uto)
Svätý Jur C 0

4. liga - Predchádzajúci týždeň

2. kolo
týždeň 41 - 2019
10.10.2019 18:30 (Štv)
Konečný Cibula
7.
10.10.2019 18:30 (Štv)
Spoje D 12
6 Educo B
Konečný Cibula
9.10.2019 18:30 (Str)
Konečný Cibula
8.
9.10.2019 18:30 (Str)
Čataj A 9
9 Lozorno A
Konečný Cibula
9.10.2019 18:30 (Str)
Konečný Cibula
9.
9.10.2019 18:30 (Str)
Dunajská Lužná A 9
9 Vinosady A
Konečný Cibula
10.10.2019 18:30 (Štv)
Konečný Cibula
10.
10.10.2019 18:30 (Štv)
Malacky C 8
10 Studienka A
Konečný Cibula
7.10.2019 18:30 (Pon)
Konečný Cibula
11.
7.10.2019 18:30 (Pon)
Senec C 13
5 Pezinok B
Konečný Cibula
8.10.2019 18:00 (Uto)
Konečný Cibula
12.
8.10.2019 18:00 (Uto)
Svätý Jur C 6
12 Viktória A
Konečný Cibula

4. liga - Nasledujúci týždeň

4. kolo
týždeň 43 - 2019
23.10.2019 18:30 (Str)
19.
23.10.2019 18:30 (Str)
Dunajská Lužná A 0
24.10.2019 18:30 (Štv)
20.
24.10.2019 18:30 (Štv)
Malacky C 0
22.10.2019 18:30 (Uto)
21.
22.10.2019 18:30 (Uto)
Pezinok B 0
24.10.2019 18:30 (Štv)
22.
24.10.2019 18:30 (Štv)
Studienka A 0
22.10.2019 18:00 (Uto)
23.
22.10.2019 18:00 (Uto)
Svätý Jur C 0
24.10.2019 18:30 (Štv)
24.
24.10.2019 18:30 (Štv)
Spoje D 0
PPor.
Mužstvo
ZZápasy
VVýhry
RRemízy
PPrehry
SSkóre
BBody
3
3
0
0
34:20
9
3
2
0
1
34:20
7
2
2
0
0
28:8
6
2
2
0
0
27:9
6
2
2
0
0
22:14
6
2
1
0
1
14:22
4
2
1
0
1
14:22
4
2
0
0
2
14:22
2
2
0
0
2
13:23
2
2
0
0
2
12:24
2
2
0
0
2
11:25
2
2
0
0
2
11:25
2

5. liga - Aktuálny týždeň

3. kolo
týždeň 42 - 2019
16.10.2019 18:30 (Str)
13.
16.10.2019 18:30 (Str)
DNV C 0
15.10.2019 18:30 (Uto)
14.
15.10.2019 18:30 (Uto)
Blatné B 0
16.10.2019 18:30 (Str)
15.
16.10.2019 18:30 (Str)
Karlova Ves D 0
16.10.2019 18:30 (Str)
16.
16.10.2019 18:30 (Str)
Most B 0
15.10.2019 18:30 (Uto)
17.
15.10.2019 18:30 (Uto)
Slovenský Grob B 0
14.10.2019 18:30 (Pon)
Konečný Cibula
18.
14.10.2019 18:30 (Pon)
Spoje E 7
11 Bernolákovo C
Konečný Cibula

5. liga - Predchádzajúci týždeň

2. kolo
týždeň 41 - 2019
9.10.2019 18:30 (Str)
Konečný Cibula
7.
9.10.2019 18:30 (Str)
DNV C 5
13 Spoje E
Konečný Cibula
7.10.2019 18:30 (Pon)
Konečný Cibula
8.
7.10.2019 18:30 (Pon)
ŠKP A 11
7 Blatné B
Konečný Cibula
10.10.2019 18:00 (Štv)
Konečný Cibula
9.
10.10.2019 18:00 (Štv)
Stavbár B 5
13 Viktória B
Konečný Cibula
7.10.2019 18:30 (Pon)
Konečný Cibula
10.
7.10.2019 18:30 (Pon)
Stupava A 15
3 Karlova Ves D
Konečný Cibula
10.10.2019 18:30 (Štv)
Konečný Cibula
11.
10.10.2019 18:30 (Štv)
Zálesie A 7
11 Most B
Konečný Cibula
10.10.2019 18:15 (Štv)
Konečný Cibula
12.
10.10.2019 18:15 (Štv)
Bernolákovo C 12
6 Slovenský Grob B
Konečný Cibula

5. liga - Nasledujúci týždeň

4. kolo
týždeň 43 - 2019
24.10.2019 18:00 (Štv)
19.
24.10.2019 18:00 (Štv)
Stavbár B 0
23.10.2019 18:30 (Str)
20.
23.10.2019 18:30 (Str)
Karlova Ves D 0
22.10.2019 18:30 (Uto)
21.
22.10.2019 18:30 (Uto)
Viktória B 0
22.10.2019 18:30 (Uto)
22.
22.10.2019 18:30 (Uto)
Slovenský Grob B 0
24.10.2019 18:15 (Štv)
23.
24.10.2019 18:15 (Štv)
Bernolákovo C 0
21.10.2019 18:30 (Pon)
24.
21.10.2019 18:30 (Pon)
ŠKP A 0
PPor.
Mužstvo
ZZápasy
VVýhry
RRemízy
PPrehry
SSkóre
BBody
3
3
0
0
41:13
9
2
2
0
0
26:10
6
3
1
0
2
24:30
5
2
1
1
0
23:13
5
2
1
0
1
15:21
4
2
1
0
1
17:19
4
2
1
0
1
22:14
4
2
1
0
1
18:18
4
2
1
0
1
12:24
4
2
0
1
1
15:21
3
2
0
0
2
11:25
2
2
0
0
2
10:26
2

6. liga - Aktuálny týždeň

3. kolo
týždeň 42 - 2019
17.10.2019 18:30 (Štv)
13.
17.10.2019 18:30 (Štv)
Viktória C 0
14.10.2019 18:30 (Pon)
Konečný Cibula
14.
14.10.2019 18:30 (Pon)
Galvaniho B 5
13 DNV D
Konečný Cibula
15.10.2019 18:30 (Uto)
15.
15.10.2019 18:30 (Uto)
Pezinok C 0
17.10.2019 18:30 (Štv)
16.
17.10.2019 18:30 (Štv)
Zálesie B 0
15.10.2019 18:00 (Uto)
17.
15.10.2019 18:00 (Uto)
Veľký Biel A 0
15.10.2019 18:30 (Uto)
18.
15.10.2019 18:30 (Uto)
Malacky D 0

6. liga - Predchádzajúci týždeň

2. kolo
týždeň 41 - 2019
8.10.2019 18:30 (Uto)
Konečný Cibula
7.
8.10.2019 18:30 (Uto)
Malacky D 11
7 Educo C
Konečný Cibula
10.10.2019 18:30 (Štv)
Konečný Cibula
8.
10.10.2019 18:30 (Štv)
Viktória C 7
11 DNV D
Konečný Cibula
11.10.2019 18:00 (Pia)
Konečný Cibula
9.
11.10.2019 18:00 (Pia)
Lozorno B 7
11 Galvaniho B
Konečný Cibula
8.10.2019 18:30 (Uto)
Konečný Cibula
10.
8.10.2019 18:30 (Uto)
Pezinok C 11
7 Zálesie B
Konečný Cibula
8.10.2019 18:00 (Uto)
Konečný Cibula
11.
8.10.2019 18:00 (Uto)
Veľký Biel A 9
9 Čataj B
Konečný Cibula
7.10.2019 18:00 (Pon)
Konečný Cibula
12.
7.10.2019 18:00 (Pon)
Veľké Leváre A 12
6 Svätý Jur D
Konečný Cibula

6. liga - Nasledujúci týždeň

4. kolo
týždeň 43 - 2019
21.10.2019 18:30 (Pon)
19.
21.10.2019 18:30 (Pon)
Galvaniho B 0
22.10.2019 18:30 (Uto)
20.
22.10.2019 18:30 (Uto)
DNV D 0
23.10.2019 18:30 (Str)
21.
23.10.2019 18:30 (Str)
Čataj B 0
24.10.2019 18:30 (Štv)
22.
24.10.2019 18:30 (Štv)
Zálesie B 0
22.10.2019 18:00 (Uto)
23.
22.10.2019 18:00 (Uto)
Veľký Biel A 0
24.10.2019 18:30 (Štv)
24.
24.10.2019 18:30 (Štv)
Viktória C 0
PPor.
Mužstvo
ZZápasy
VVýhry
RRemízy
PPrehry
SSkóre
BBody
3
3
0
0
40:14
9
3
2
0
1
33:21
7
2
2
0
0
26:10
6
2
1
0
1
15:21
4
2
1
0
1
19:17
4
2
1
0
1
21:15
4
2
1
0
1
19:17
4
2
1
0
1
19:17
4
3
0
0
3
11:43
3
3
0
0
3
10:44
3
2
0
0
2
12:24
2

7. liga - Aktuálny týždeň

3. kolo
týždeň 42 - 2019
14.10.2019 18:30 (Pon)
Konečný Cibula
13.
14.10.2019 18:30 (Pon)
Stupava B 15
3 Educo D
Konečný Cibula
16.10.2019 18:00 (Str)
14.
16.10.2019 18:00 (Str)
Reca A 0
15.10.2019 18:30 (Uto)
15.
15.10.2019 18:30 (Uto)
DNV E 0
14.10.2019 18:30 (Pon)
Konečný Cibula
16.
14.10.2019 18:30 (Pon)
Záhorská Ves A 15
3 TTC Z. Bystrica A
Konečný Cibula
15.10.2019 18:30 (Uto)
17.
15.10.2019 18:30 (Uto)
Viktória D 0
16.10.2019 18:30 (Str)
18.
16.10.2019 18:30 (Str)
Dunajská Lužná B 0

7. liga - Predchádzajúci týždeň

2. kolo
týždeň 41 - 2019
7.10.2019 18:30 (Pon)
Konečný Cibula
7.
7.10.2019 18:30 (Pon)
Educo D 5
13 Pezinok D
Konečný Cibula
9.10.2019 18:00 (Str)
Konečný Cibula
8.
9.10.2019 18:00 (Str)
Reca A 3
15 Stupava B
Konečný Cibula
8.10.2019 18:30 (Uto)
Konečný Cibula
9.
8.10.2019 18:30 (Uto)
DNV E 11
7 Slovenský Grob C
Konečný Cibula
7.10.2019 18:30 (Pon)
Konečný Cibula
10.
7.10.2019 18:30 (Pon)
Záhorská Ves A 5
13 SPST Z. Bystrica A
Konečný Cibula
10.10.2019 18:30 (Štv)
Konečný Cibula
11.
10.10.2019 18:30 (Štv)
Vinosady B 16
2 TTC Z. Bystrica A
Konečný Cibula
8.10.2019 18:30 (Uto)
Konečný Cibula
12.
8.10.2019 18:30 (Uto)
Viktória D 6
12 Dunajská Lužná B
Konečný Cibula

7. liga - Nasledujúci týždeň

4. kolo
týždeň 43 - 2019
21.10.2019 18:30 (Pon)
19.
21.10.2019 18:30 (Pon)
Educo D 0
22.10.2019 18:30 (Uto)
21.10.2019 18:00 (Pon)
21.10.2019 18:30 (Pon)
22.
21.10.2019 18:30 (Pon)
Záhorská Ves A 0
24.10.2019 18:30 (Štv)
23.
24.10.2019 18:30 (Štv)
Vinosady B 0
21.10.2019 18:30 (Pon)
24.
21.10.2019 18:30 (Pon)
Stupava B 0
PPor.
Mužstvo
ZZápasy
VVýhry
RRemízy
PPrehry
SSkóre
BBody
2
2
0
0
28:8
6
2
2
0
0
27:9
6
2
2
0
0
27:9
6
2
2
0
0
24:12
6
2
1
1
0
24:12
5
2
1
0
1
17:19
4
2
1
0
1
17:19
4
2
0
1
1
16:20
3
2
0
0
2
13:23
2
2
0
0
2
11:25
2
2
0
0
2
8:28
2
2
0
0
2
4:32
2

8. liga - Aktuálny týždeň

3. kolo
týždeň 42 - 2019
17.10.2019 18:30 (Štv)
13.
17.10.2019 18:30 (Štv)
Malacky E 0
18.10.2019 18:00 (Pia)
zmena datumu
14.
18.10.2019 18:00 (Pia)
Centrum ŠKST BA 0
0 Zálesie C
zmena datumu
17.10.2019 18:30 (Štv)
15.
17.10.2019 18:30 (Štv)
Vinosady C 0
16.10.2019 18:30 (Str)
16.
16.10.2019 18:30 (Str)
Blatné C 0
18.10.2019 18:30 (Pia)
17.
18.10.2019 18:30 (Pia)
Karlova Ves E 0
15.10.2019 18:30 (Uto)
domáci hrajú 18:30 hod
18.
15.10.2019 18:30 (Uto)
SPST Z. Bystrica B 0
0 Pezinok E
domáci hrajú 18:30 hod

8. liga - Predchádzajúci týždeň

2. kolo
týždeň 41 - 2019
8.10.2019 18:00 (Uto)
Konečný Cibula
7.
8.10.2019 18:00 (Uto)
SPST Z. Bystrica B 7
11 Malacky E
Konečný Cibula
7.10.2019 18:30 (Pon)
Konečný Cibula
8.
7.10.2019 18:30 (Pon)
Zálesie C 13
5 Relax Rača A
Konečný Cibula
11.10.2019 18:00 (Pia)
Konečný Cibula
9.
11.10.2019 18:00 (Pia)
Centrum ŠKST BA 9
9 Most C
Konečný Cibula
8.10.2019 18:15 (Uto)
Konečný Cibula
10.
8.10.2019 18:15 (Uto)
Bernolákovo D 13
5 Vinosady C
Konečný Cibula
11.10.2019 18:30 (Pia)
Konečný Cibula
11.
11.10.2019 18:30 (Pia)
Karlova Ves E 17
1 Blatné C
Konečný Cibula
7.10.2019 18:30 (Pon)
Konečný Cibula
12.
7.10.2019 18:30 (Pon)
DNV F 13
5 Pezinok E
Konečný Cibula

8. liga - Nasledujúci týždeň

4. kolo
týždeň 43 - 2019
25.10.2019 18:00 (Pia)
19.
25.10.2019 18:00 (Pia)
Centrum ŠKST BA 0
21.10.2019 18:30 (Pon)
20.
21.10.2019 18:30 (Pon)
Zálesie C 0
23.10.2019 18:30 (Str)
21.
23.10.2019 18:30 (Str)
Blatné C 0
21.10.2019 18:30 (Pon)
22.
21.10.2019 18:30 (Pon)
DNV F 0
25.10.2019 18:30 (Pia)
23.
25.10.2019 18:30 (Pia)
Karlova Ves E 0
23.10.2019 18:00 (Str)
24.
23.10.2019 18:00 (Str)
Relax Rača A 0
PPor.
Mužstvo
ZZápasy
VVýhry
RRemízy
PPrehry
SSkóre
BBody
3
3
0
0
47:7
9
3
3
0
0
39:15
9
2
2
0
0
25:11
6
3
1
0
2
18:36
5
3
1
0
2
25:29
5
3
1
0
2
28:26
5
3
1
0
2
25:29
5
2
0
1
1
10:26
3
2
0
1
1
14:22
3
2
0
0
2
11:25
2
2
0
0
2
1:35
2

9. liga - Aktuálny týždeň

3. kolo
týždeň 42 - 2019
16.10.2019 18:00 (Str)
13.
16.10.2019 18:00 (Str)
Relax Rača B 0
16.10.2019 18:30 (Str)
14.
16.10.2019 18:30 (Str)
Čataj C 0
18.10.2019 18:00 (Pia)
15.
18.10.2019 18:00 (Pia)
Altius 0
14.10.2019 17:30 (Pon)
Konečný Cibula
16.
14.10.2019 17:30 (Pon)
Slovenský Grob D 7
11 Spoje F
Konečný Cibula
14.10.2019 18:30 (Pon)
Konečný Cibula
17.
14.10.2019 18:30 (Pon)
DNV G 6
12 Veľký Biel B
Konečný Cibula
14.10.2019 18:30 (Pon)
Konečný Cibula
18.
14.10.2019 18:30 (Pon)
Malacky F 2
16 Vinosady D
Konečný Cibula

9. liga - Predchádzajúci týždeň

2. kolo
týždeň 41 - 2019
7.10.2019 18:30 (Pon)
Konečný Cibula
7.
7.10.2019 18:30 (Pon)
Malacky F 17
1 SPST Z. Bystrica C
Konečný Cibula
9.10.2019 18:00 (Str)
Konečný Cibula
8.
9.10.2019 18:00 (Str)
Relax Rača B 5
13 Čataj C
Konečný Cibula
11.10.2019 18:00 (Pia)
Konečný Cibula
9.
11.10.2019 18:00 (Pia)
Altius 1
17 Dunajská Lužná C
Konečný Cibula
7.10.2019 17:30 (Pon)
Konečný Cibula
10.
7.10.2019 17:30 (Pon)
Slovenský Grob D 13
5 Záhorská Ves B
Konečný Cibula
7.10.2019 18:30 (Pon)
Konečný Cibula
11.
7.10.2019 18:30 (Pon)
Spoje F 11
7 DNV G
Konečný Cibula
10.10.2019 18:30 (Štv)
Konečný Cibula
12.
10.10.2019 18:30 (Štv)
Vinosady D 13
5 Veľký Biel B
Konečný Cibula

9. liga - Nasledujúci týždeň

4. kolo
týždeň 43 - 2019
21.10.2019 18:00 (Pon)
19.
21.10.2019 18:00 (Pon)
SPST Z. Bystrica C 0
23.10.2019 18:30 (Str)
20.
23.10.2019 18:30 (Str)
Čataj C 0
25.10.2019 18:00 (Pia)
21.
25.10.2019 18:00 (Pia)
Altius 0
21.10.2019 17:30 (Pon)
22.
21.10.2019 17:30 (Pon)
Slovenský Grob D 0
24.10.2019 18:30 (Štv)
23.
24.10.2019 18:30 (Štv)
Vinosady D 0
21.10.2019 18:30 (Pon)
24.
21.10.2019 18:30 (Pon)
Malacky F 0