BA TT NR TN BB ZA PO KE

Včera

3. Liga, Muži
KSTZ Bratislava
31.3.2020 18:00 (Uto)
preložené
129.
31.3.2020 18:00 (Uto)
Svätý Jur B 0
wo
0 Galvaniho A
preložené
31.3.2020 18:15 (Uto)
preložené
128.
31.3.2020 18:15 (Uto)
Bernolákovo B 0
wo
0 Štadión B
preložené
31.3.2020 18:30 (Uto)
preložené
131.
31.3.2020 18:30 (Uto)
Spoje C 0
wo
0 Karlova Ves C
preložené
4. Liga, Muži
KSTZ Bratislava
31.3.2020 18:30 (Uto)
preložené
132.
31.3.2020 18:30 (Uto)
Pezinok B 0
wo
0 Svätý Jur C
preložené
5. Liga, Muži
KSTZ Bratislava
31.3.2020 18:30 (Uto)
preložené
131.
31.3.2020 18:30 (Uto)
Slovenský Grob B 0
wo
0 Karlova Ves D
preložené
6. Liga, Muži
KSTZ Bratislava
31.3.2020 18:00 (Uto)
preložené
131.
31.3.2020 18:00 (Uto)
Svätý Jur D 0
wo
0 Pezinok C
preložené
31.3.2020 18:30 (Uto)
preložené
127.
31.3.2020 18:30 (Uto)
DNV D 0
wo
0 Educo C
preložené
7. Liga, Muži
KSTZ Bratislava
31.3.2020 18:30 (Uto)
preložené
131.
31.3.2020 18:30 (Uto)
Viktória D 0
wo
0 SPST Z. Bystrica A
preložené
8. Liga, Muži
KSTZ Bratislava
31.3.2020 18:30 (Uto)
preložené
128.
31.3.2020 18:30 (Uto)
SPST Z. Bystrica B 0
wo
0 Most C
preložené
9. Liga, Muži
KSTZ Bratislava
31.3.2020 18:00 (Uto)
preložené
131.
31.3.2020 18:00 (Uto)
Veľký Biel B 0
wo
0 Záhorská Ves B
preložené
5. Liga, Muži
OSST Trnava
31.3.2020 19:00 (Uto)
129.
31.3.2020 19:00 (Uto)
ŠKP Trnava B 0
8. Liga, Muži
OSST Trnava
31.3.2020 19:00 (Uto)
167.
31.3.2020 19:00 (Uto)
Bučany B 0
1. Liga, Muži
COOP liga Dunajská Streda
31.3.2020 18:00 (Uto)
121.
31.3.2020 18:00 (Uto)
Kürti Kalózok 0
2. Liga, Muži
COOP liga Dunajská Streda
31.3.2020 18:30 (Uto)
107.
31.3.2020 18:30 (Uto)
Dióspatonyi Farkasok B 0
31.3.2020 18:30 (Uto)
106.
31.3.2020 18:30 (Uto)
TJ Družstevník Baloň 0
wo
31.3.2020 18:30 (Uto)
112.
31.3.2020 18:30 (Uto)
TTC - Baka C 0

Dnes

2. Liga, Muži
KSTZ Bratislava
1.4.2020 18:00 (Str)
preložené
127.
1.4.2020 18:00 (Str)
Feromax B 0
wo
0 Bernolákovo A
preložené
1.4.2020 18:30 (Str)
preložené
129.
1.4.2020 18:30 (Str)
Malacky B 0
wo
0 Ister B
preložené
3. Liga, Muži
KSTZ Bratislava
1.4.2020 18:30 (Str)
preložené
132.
1.4.2020 18:30 (Str)
Most A 0
wo
0 Slovenský Grob A
preložené
1.4.2020 18:30 (Str)
preložené
127.
1.4.2020 18:30 (Str)
Educo A 0
wo
0 DNV B
preložené
4. Liga, Muži
KSTZ Bratislava
1.4.2020 18:30 (Str)
preložené
130.
1.4.2020 18:30 (Str)
Dunajská Lužná A 0
wo
0 Senec C
preložené
5. Liga, Muži
KSTZ Bratislava
1.4.2020 18:30 (Str)
preložené
127.
1.4.2020 18:30 (Str)
DNV C 0
wo
0 Blatné B
preložené
7. Liga, Muži
KSTZ Bratislava
1.4.2020 18:00 (Str)
preložené
127.
1.4.2020 18:00 (Str)
Reca A 0
wo
0 Educo D
preložené
8. Liga, Muži
KSTZ Bratislava
1.4.2020 18:00 (Str)
preložené
129.
1.4.2020 18:00 (Str)
Relax Rača A 0
wo
0 Bernolákovo D
preložené
9. Liga, Muži
KSTZ Bratislava
1.4.2020 18:30 (Str)
preložené
130.
1.4.2020 18:30 (Str)
Dunajská Lužná C 0
wo
0 DNV G
preložené
1.4.2020 18:30 (Str)
preložené
127.
1.4.2020 18:30 (Str)
Čataj C 0
wo
0 SPST Z. Bystrica C
preložené
5. Liga, Muži
OSST Trnava
1.4.2020 18:00 (Str)
130.
1.4.2020 18:00 (Str)
Buková A 0
6. Liga, Muži
OSST Trnava
1.4.2020 18:00 (Str)
132.
1.4.2020 18:00 (Str)
Suchá A 0
1.4.2020 18:30 (Str)
131.
1.4.2020 18:30 (Str)
Piešťany - Moravany D 0
1.4.2020 18:30 (Str)
129.
1.4.2020 18:30 (Str)
Trakovice A 0
1. Liga, Muži
COOP liga Dunajská Streda
1.4.2020 18:00 (Str)
Pozor zmena dátumu
106.
1.4.2020 18:00 (Str)
Kék Lepkék DS 0
wo
0 TTC - Baka B
Pozor zmena dátumu
1.4.2020 18:15 (Str)
123.
1.4.2020 18:15 (Str)
Pozsonyeperjesi Vitézek 0

Zajtra

2. Liga, Muži
KSTZ Bratislava
2.4.2020 18:00 (Štv)
preložené
128.
2.4.2020 18:00 (Štv)
Štadión A 0
wo
0 Spoje B
preložené
4. Liga, Muži
KSTZ Bratislava
2.4.2020 18:30 (Štv)
preložené
131.
2.4.2020 18:30 (Štv)
Viktória A 0
wo
0 Malacky C
preložené
2.4.2020 18:30 (Štv)
preložené
129.
2.4.2020 18:30 (Štv)
Studienka A 0
wo
0 Čataj A
preložené
2.4.2020 18:30 (Štv)
preložené
128.
2.4.2020 18:30 (Štv)
Spoje D 0
wo
0 Vinosady A
preložené
5. Liga, Muži
KSTZ Bratislava
2.4.2020 18:00 (Štv)
preložené
130.
2.4.2020 18:00 (Štv)
Stavbár B 0
wo
0 Zálesie A
preložené
2.4.2020 18:15 (Štv)
preložené
132.
2.4.2020 18:15 (Štv)
Bernolákovo C 0
wo
0 Most B
preložené
6. Liga, Muži
KSTZ Bratislava
2.4.2020 18:30 (Štv)
preložené
129.
2.4.2020 18:30 (Štv)
Zálesie B 0
wo
0 Viktória C
preložené
7. Liga, Muži
KSTZ Bratislava
2.4.2020 18:30 (Štv)
preložené
128.
2.4.2020 18:30 (Štv)
Pezinok D 0
wo
0 DNV E
preložené
2.4.2020 18:30 (Štv)
preložené
130.
2.4.2020 18:30 (Štv)
Vinosady B 0
wo
0 Slovenský Grob C
preložené
8. Liga, Muži
KSTZ Bratislava
2.4.2020 18:30 (Štv)
preložené
132.
2.4.2020 18:30 (Štv)
Pezinok E 0
wo
0 Blatné C
preložené
2.4.2020 18:30 (Štv)
preložené
127.
2.4.2020 18:30 (Štv)
Malacky E 0
wo
0 Zálesie C
preložené
9. Liga, Muži
KSTZ Bratislava
2.4.2020 18:30 (Štv)
preložené
132.
2.4.2020 18:30 (Štv)
Vinosady D 0
wo
0 Spoje F
preložené
5. Liga, Muži
OSST Trnava
2.4.2020 18:00 (Štv)
127.
2.4.2020 18:00 (Štv)
Boleráz 0
2.4.2020 18:30 (Štv)
131.
2.4.2020 18:30 (Štv)
Veselé 0
wo
6. Liga, Muži
OSST Trnava
2.4.2020 18:00 (Štv)
128.
2.4.2020 18:00 (Štv)
Trebatice A 0
1. Liga, Muži
COOP liga Dunajská Streda
2.4.2020 18:00 (Štv)
122.
2.4.2020 18:00 (Štv)
ŠK Trhová Hradská 0
2.4.2020 18:30 (Štv)
125.
2.4.2020 18:30 (Štv)
TTC - Baka B 0
wo
2.4.2020 18:30 (Štv)
124.
2.4.2020 18:30 (Štv)
Dióspatonyi Farkasok A 0

KSTZ Trnava

PPor.
Mužstvo
ZZápasy
VVýhry
RRemízy
PPrehry
SSkóre
BBody
18
18
0
0
267:57
54
18
17
0
1
261:63
52
18
15
0
3
240:84
48
18
11
0
7
156:168
40
18
10
0
8
167:157
38
18
9
1
8
147:177
37
18
9
0
9
172:152
36
18
5
1
12
135:189
29
18
5
1
12
111:213
29
18
3
2
13
114:210
26
18
1
2
15
85:239
22
18
1
1
16
89:235
21

2. liga - Aktuálny týždeň

22. kolo
týždeň 14 - 2020
4.4.2020 16:00 (Sob)
127.
4.4.2020 16:00 (Sob)
Galanta B 0
wo
4.4.2020 16:00 (Sob)
128.
4.4.2020 16:00 (Sob)
Piešťany Moravany B 0
4.4.2020 16:00 (Sob)
129.
4.4.2020 16:00 (Sob)
Vydrany B 0
4.4.2020 16:00 (Sob)
130.
4.4.2020 16:00 (Sob)
Sládkovičovo 0
4.4.2020 12:30 (Sob)
131.
4.4.2020 12:30 (Sob)
Kúty 0
4.4.2020 16:00 (Sob)
132.
4.4.2020 16:00 (Sob)
Leopoldov 0

2. liga - Predchádzajúci týždeň

21. kolo
týždeň 13 - 2020
28.3.2020 16:00 (Sob)
121.
28.3.2020 16:00 (Sob)
Dobrá Voda 0
28.3.2020 16:00 (Sob)
122.
28.3.2020 16:00 (Sob)
Jasl. Bohunice 0
28.3.2020 16:00 (Sob)
123.
28.3.2020 16:00 (Sob)
Rohožník 0
wo
28.3.2020 16:00 (Sob)
124.
28.3.2020 16:00 (Sob)
Veľké Úľany 0
28.3.2020 16:00 (Sob)
125.
28.3.2020 16:00 (Sob)
Elastik Trnava B 0
28.3.2020 16:00 (Sob)
126.
28.3.2020 16:00 (Sob)
Piešťany Moravany B 0
wo
PPor.
Mužstvo
ZZápasy
VVýhry
RRemízy
PPrehry
SSkóre
BBody
18
17
0
1
231:93
52
18
15
2
1
222:102
50
18
11
3
4
199:125
43
18
10
2
6
175:149
40
18
9
0
9
148:176
36
18
8
2
8
151:173
36
18
6
1
11
151:173
31
18
6
1
10
135:189
30
18
4
4
10
128:196
30
18
4
2
12
139:185
28
18
5
0
13
129:195
28
18
3
3
12
136:188
27

3. liga - Aktuálny týždeň

22. kolo
týždeň 14 - 2020
4.4.2020 16:00 (Sob)
127.
4.4.2020 16:00 (Sob)
Hlohovec B 0
wo
4.4.2020 16:00 (Sob)
128.
4.4.2020 16:00 (Sob)
Holíč 0
4.4.2020 10:30 (Sob)
129.
4.4.2020 10:30 (Sob)
ŠKP Trnava 0
4.4.2020 13:00 (Sob)
130.
4.4.2020 13:00 (Sob)
Sládkovičovo B 0
4.4.2020 15:30 (Sob)
131.
4.4.2020 15:30 (Sob)
Kúty B 0
4.4.2020 13:00 (Sob)
132.
4.4.2020 13:00 (Sob)
Leopoldov B 0

3. liga - Predchádzajúci týždeň

21. kolo
týždeň 13 - 2020
28.3.2020 16:00 (Sob)
121.
28.3.2020 16:00 (Sob)
Majcichov 0
28.3.2020 13:00 (Sob)
122.
28.3.2020 13:00 (Sob)
Jasl. Bohunice B 0
28.3.2020 16:00 (Sob)
123.
28.3.2020 16:00 (Sob)
Špačince 0
wo
28.3.2020 13:00 (Sob)
124.
28.3.2020 13:00 (Sob)
Veľké Úľany B 0
28.3.2020 13:00 (Sob)
125.
28.3.2020 13:00 (Sob)
Elastik Trnava C 0
28.3.2020 16:00 (Sob)
126.
28.3.2020 16:00 (Sob)
Zavar 0
PPor.
Mužstvo
ZZápasy
VVýhry
RRemízy
PPrehry
SSkóre
BBody
18
15
2
1
225:99
50
18
12
4
2
193:131
46
18
12
3
3
216:108
45
18
12
2
4
210:114
44
18
9
5
4
208:116
41
18
8
3
7
167:157
37
18
7
2
9
138:186
34
18
6
3
9
134:190
33
18
6
0
12
143:181
30
18
4
2
11
107:217
27
18
2
2
14
119:205
24
18
0
2
16
84:240
20

4. liga - Aktuálny týždeň

22. kolo
týždeň 14 - 2020
4.4.2020 13:00 (Sob)
127.
4.4.2020 13:00 (Sob)
Galanta C 0
4.4.2020 13:00 (Sob)
128.
4.4.2020 13:00 (Sob)
Piešťany Moravany C 0
wo
4.4.2020 16:00 (Sob)
129.
4.4.2020 16:00 (Sob)
Malženice 0
4.4.2020 14:00 (Sob)
130.
4.4.2020 14:00 (Sob)
Jelka 0
4.4.2020 15:00 (Sob)
131.
4.4.2020 15:00 (Sob)
Senica 0
4.4.2020 16:00 (Sob)
132.
4.4.2020 16:00 (Sob)
Sereď 0

4. liga - Predchádzajúci týždeň

21. kolo
týždeň 13 - 2020
28.3.2020 13:00 (Sob)
121.
28.3.2020 13:00 (Sob)
Majcichov B 0
28.3.2020 16:00 (Sob)
122.
28.3.2020 16:00 (Sob)
Križovany 0
28.3.2020 16:00 (Sob)
123.
28.3.2020 16:00 (Sob)
Vrbové 0
28.3.2020 10:00 (Sob)
124.
28.3.2020 10:00 (Sob)
Veľké Úľany C 0
wo
28.3.2020 16:00 (Sob)
125.
28.3.2020 16:00 (Sob)
Pata 0
28.3.2020 16:00 (Sob)
126.
28.3.2020 16:00 (Sob)
Šintava 0

1. liga

PPor.
Mužstvo
ZZápasy
VVýhry
RRemízy
PPrehry
SSkóre
BBody
12
10
2
0
89:31
34
12
7
5
0
86:34
31
12
7
1
4
70:50
27
12
5
3
4
65:55
25
12
5
2
5
56:64
24
12
5
1
6
60:60
23
12
2
0
10
38:82
16
12
0
0
12
16:104
12

1. liga - Predchádzajúci týždeň

14. kolo
týždeň 13 - 2020
28.3.2020 10:00 (Sob)
53.
28.3.2020 10:00 (Sob)
Galanta 0
28.3.2020 10:00 (Sob)
54.
28.3.2020 10:00 (Sob)
Skalica 0
28.3.2020 10:00 (Sob)
55.
28.3.2020 10:00 (Sob)
Jasl. Bohunice 0
wo
28.3.2020 10:00 (Sob)
56.
28.3.2020 10:00 (Sob)
Dunajská Streda 0

2. liga

PPor.
Mužstvo
ZZápasy
VVýhry
RRemízy
PPrehry
SSkóre
BBody
12
12
0
0
91:29
36
12
9
2
1
89:31
32
12
6
2
4
66:54
26
12
5
4
3
65:55
26
12
5
2
5
67:53
24
12
3
0
9
32:88
18
12
2
0
10
42:78
16
12
1
0
11
28:92
14

2. liga - Predchádzajúci týždeň

14. kolo
týždeň 13 - 2020
7.3.2020 09:00 (Sob)
Pozor zmena dátumu
53.
7.3.2020 09:00 (Sob)
Bojničky A 0
wo
0 Michal n/O
Pozor zmena dátumu
28.3.2020 10:00 (Sob)
54.
28.3.2020 10:00 (Sob)
Vydrany 0
28.3.2020 10:00 (Sob)
55.
28.3.2020 10:00 (Sob)
Pata 0
28.3.2020 11:00 (Sob)
56.
28.3.2020 11:00 (Sob)
Dunajská Streda B 0

3. liga

PPor.
Mužstvo
ZZápasy
VVýhry
RRemízy
PPrehry
SSkóre
BBody
12
8
2
2
81:39
30
11
8
1
2
70:40
28
12
6
2
4
69:51
26
13
5
1
7
50:80
24
12
5
1
6
64:56
23
12
4
2
6
54:66
22
12
3
2
7
44:76
20
12
3
1
8
48:72
19

3. liga - Predchádzajúci týždeň

14. kolo
týždeň 13 - 2020
28.3.2020 11:00 (Sob)
53.
28.3.2020 11:00 (Sob)
Bojničky B 0
28.3.2020 11:00 (Sob)
54.
28.3.2020 11:00 (Sob)
Skalica B 0
28.3.2020 11:00 (Sob)
55.
28.3.2020 11:00 (Sob)
Jasl. Bohunice B 0
28.3.2020 12:00 (Sob)
56.
28.3.2020 12:00 (Sob)
Jasl. Bohunice B 0

OSST Trnava

PPor.
Mužstvo
ZZápasy
VVýhry
RRemízy
PPrehry
SSkóre
BBody
18
16
0
2
225:99
50
18
12
2
4
186:138
44
18
8
7
2
172:152
40
18
8
5
5
164:160
39
18
7
4
7
183:141
36
18
8
2
8
150:174
36
18
7
2
8
136:188
33
18
6
3
9
161:163
33
18
5
4
9
139:185
32
18
4
5
9
156:168
31
18
6
0
12
139:185
30
18
2
4
12
133:191
26

5. liga - Aktuálny týždeň

22. kolo
týždeň 14 - 2020
2.4.2020 18:00 (Štv)
127.
2.4.2020 18:00 (Štv)
Boleráz 0
3.4.2020 19:00 (Pia)
128.
3.4.2020 19:00 (Pia)
Hoste 0
31.3.2020 19:00 (Uto)
129.
31.3.2020 19:00 (Uto)
ŠKP Trnava B 0
1.4.2020 18:00 (Str)
130.
1.4.2020 18:00 (Str)
Buková A 0
2.4.2020 18:30 (Štv)
131.
2.4.2020 18:30 (Štv)
Veselé 0
wo
4.4.2020 16:00 (Sob)
132.
4.4.2020 16:00 (Sob)
Vrbové B 0

5. liga - Predchádzajúci týždeň

21. kolo
týždeň 13 - 2020
26.3.2020 18:15 (Štv)
121.
26.3.2020 18:15 (Štv)
Krakovany 0
wo
26.3.2020 18:00 (Štv)
122.
26.3.2020 18:00 (Štv)
Dlhá A 0
28.3.2020 18:00 (Sob)
123.
28.3.2020 18:00 (Sob)
KST Hlohovec A 0
24.3.2020 18:00 (Uto)
124.
24.3.2020 18:00 (Uto)
Špačince B 0
27.3.2020 19:00 (Pia)
125.
27.3.2020 19:00 (Pia)
Hoste 0
28.3.2020 17:30 (Sob)
126.
28.3.2020 17:30 (Sob)
Zeleneč A 0
PPor.
Mužstvo
ZZápasy
VVýhry
RRemízy
PPrehry
SSkóre
BBody
18
17
0
1
219:105
52
18
15
0
3
195:129
48
18
11
0
7
184:140
40
19
8
3
8
164:178
38
18
9
1
8
175:149
37
18
9
0
9
171:153
36
18
6
3
9
149:175
33
18
6
1
11
145:179
31
18
6
1
11
141:183
31
19
5
2
12
142:200
31
18
5
2
11
151:173
30
18
5
1
12
126:198
29

6. liga - Aktuálny týždeň

22. kolo
týždeň 14 - 2020
3.4.2020 18:00 (Pia)
127.
3.4.2020 18:00 (Pia)
Zavar B 0
2.4.2020 18:00 (Štv)
128.
2.4.2020 18:00 (Štv)
Trebatice A 0
1.4.2020 18:30 (Str)
129.
1.4.2020 18:30 (Str)
Trakovice A 0
4.4.2020 15:00 (Sob)
130.
4.4.2020 15:00 (Sob)
Sasinkovo A 0
1.4.2020 18:30 (Str)
131.
1.4.2020 18:30 (Str)
Piešťany - Moravany D 0
1.4.2020 18:00 (Str)
132.
1.4.2020 18:00 (Str)
Suchá A 0

6. liga - Predchádzajúci týždeň

21. kolo
týždeň 13 - 2020
28.3.2020 13:00 (Sob)
121.
28.3.2020 13:00 (Sob)
Dobrá Voda B 0
wo
27.3.2020 18:00 (Pia)
122.
27.3.2020 18:00 (Pia)
Jaslovské Bohunice C 0
wo
23.3.2020 18:30 (Pon)
123.
23.3.2020 18:30 (Pon)
Leopoldov D 0
28.3.2020 18:00 (Sob)
124.
28.3.2020 18:00 (Sob)
Bojničky A 0
26.3.2020 19:00 (Štv)
125.
26.3.2020 19:00 (Štv)
PARA Hlohovec C 0
27.3.2020 18:00 (Pia)
126.
27.3.2020 18:00 (Pia)
Chtelnica A 0
PPor.
Mužstvo
ZZápasy
VVýhry
RRemízy
PPrehry
SSkóre
BBody
20
17
1
2
249:111
55
20
16
3
1
237:123
55
20
11
4
5
192:168
46
20
9
6
5
188:172
44
20
11
2
7
189:171
44
20
10
3
7
206:154
43
20
8
5
7
174:186
41
20
9
2
9
193:167
40
20
7
4
9
166:194
38
20
7
3
10
167:193
37
20
4
5
11
166:194
33
20
7
0
12
151:209
33
20
3
3
14
153:207
29
20
0
1
19
89:271
21

7. liga - Aktuálny týždeň

24. kolo
týždeň 14 - 2020
3.4.2020 18:00 (Pia)
162.
3.4.2020 18:00 (Pia)
Nižná 0
3.4.2020 18:30 (Pia)
163.
3.4.2020 18:30 (Pia)
Kočín - Lančár 0
3.4.2020 18:00 (Pia)
164.
3.4.2020 18:00 (Pia)
Jaslovské Bohunice D 0
wo
4.4.2020 17:00 (Sob)
165.
4.4.2020 17:00 (Sob)
Voderady A 0
4.4.2020 18:00 (Sob)
166.
4.4.2020 18:00 (Sob)
Bojničky B 0
3.4.2020 19:00 (Pia)
167.
3.4.2020 19:00 (Pia)
Bučany A 0
30.3.2020 18:30 (Pon)
168.
30.3.2020 18:30 (Pon)
Buková B 0

7. liga - Predchádzajúci týždeň

23. kolo
týždeň 13 - 2020
27.3.2020 18:30 (Pia)
155.
27.3.2020 18:30 (Pia)
Trakovice B 0
27.3.2020 19:00 (Pia)
156.
27.3.2020 19:00 (Pia)
Bučany A 0
24.3.2020 18:00 (Uto)
157.
24.3.2020 18:00 (Uto)
Trebatice B 0
27.3.2020 19:00 (Pia)
158.
27.3.2020 19:00 (Pia)
Červeník 0
25.3.2020 18:00 (Str)
159.
25.3.2020 18:00 (Str)
Suchá B 0
28.3.2020 15:00 (Sob)
160.
28.3.2020 15:00 (Sob)
Zeleneč B 0
27.3.2020 18:30 (Pia)
161.
27.3.2020 18:30 (Pia)
Šintava B 0

7. liga - Nasledujúci týždeň

25. kolo
týždeň 15 - 2020
6.4.2020 18:30 (Pon)
169.
6.4.2020 18:30 (Pon)
Buková B 0
10.4.2020 18:30 (Pia)
170.
10.4.2020 18:30 (Pia)
Trakovice B 0
10.4.2020 19:00 (Pia)
171.
10.4.2020 19:00 (Pia)
Bučany A 0
7.4.2020 18:00 (Uto)
172.
7.4.2020 18:00 (Uto)
Trebatice B 0
10.4.2020 19:00 (Pia)
173.
10.4.2020 19:00 (Pia)
Červeník 0
10.4.2020 18:30 (Pia)
174.
10.4.2020 18:30 (Pia)
Kočín - Lančár 0
wo
11.4.2020 15:00 (Sob)
175.
11.4.2020 15:00 (Sob)
Zeleneč B 0
PPor.
Mužstvo
ZZápasy
VVýhry
RRemízy
PPrehry
SSkóre
BBody
20
17
1
2
247:113
55
20
17
0
3
233:127
54
20
15
3
2
245:115
53
20
14
2
4
229:131
50
20
12
1
7
219:141
45
21
10
3
8
180:198
44
20
10
1
9
196:164
41
21
6
5
10
163:215
38
20
7
1
12
158:202
35
20
7
1
12
154:206
35
20
6
3
11
150:210
35
20
4
1
15
117:243
29
20
3
2
15
126:234
28
20
0
2
18
121:239
22

8. liga - Aktuálny týždeň

24. kolo
týždeň 14 - 2020
4.4.2020 15:00 (Sob)
162.
4.4.2020 15:00 (Sob)
Zeleneč D 0
wo
4.4.2020 10:00 (Sob)
163.
4.4.2020 10:00 (Sob)
Ostrov 0
4.4.2020 13:00 (Sob)
164.
4.4.2020 13:00 (Sob)
Jaslovské Bohunice E 0
4.4.2020 18:00 (Sob)
165.
4.4.2020 18:00 (Sob)
Sasinkovo B 0
4.4.2020 18:00 (Sob)
166.
4.4.2020 18:00 (Sob)
Bojničky C 0
31.3.2020 19:00 (Uto)
167.
31.3.2020 19:00 (Uto)
Bučany B 0
4.4.2020 17:30 (Sob)
168.
4.4.2020 17:30 (Sob)
Zeleneč C 0

8. liga - Predchádzajúci týždeň

23. kolo
týždeň 13 - 2020
27.3.2020 18:00 (Pia)
155.
27.3.2020 18:00 (Pia)
KST Hlohovec B 0
26.3.2020 17:30 (Štv)
156.
26.3.2020 17:30 (Štv)
Sokolovce 0
28.3.2020 10:00 (Sob)
157.
28.3.2020 10:00 (Sob)
Piešťany - Moravany F 0
25.3.2020 18:00 (Str)
158.
25.3.2020 18:00 (Str)
Piešťany - Moravany E 0
23.3.2020 18:00 (Pon)
159.
23.3.2020 18:00 (Pon)
Dobrá Voda C 0
24.3.2020 19:00 (Uto)
160.
24.3.2020 19:00 (Uto)
PARA Hlohovec D 0
26.3.2020 19:00 (Štv)
161.
26.3.2020 19:00 (Štv)
Siladice 0
wo

8. liga - Nasledujúci týždeň

25. kolo
týždeň 15 - 2020
11.4.2020 17:30 (Sob)
Konečný Turoň
169.
11.4.2020 17:30 (Sob)
Zeleneč C 16
wo
2 Zeleneč D
Konečný Turoň
10.4.2020 18:00 (Pia)
170.
10.4.2020 18:00 (Pia)
KST Hlohovec B 0
9.4.2020 17:30 (Štv)
171.
9.4.2020 17:30 (Štv)
Sokolovce 0
11.4.2020 10:00 (Sob)
172.
11.4.2020 10:00 (Sob)
Piešťany - Moravany F 0
8.4.2020 18:00 (Str)
173.
8.4.2020 18:00 (Str)
Piešťany - Moravany E 0
6.4.2020 18:00 (Pon)
174.
6.4.2020 18:00 (Pon)
Dobrá Voda C 0
wo
7.4.2020 19:00 (Uto)
175.
7.4.2020 19:00 (Uto)
PARA Hlohovec D 0
wo

OSTZ Senica

5. liga muži

PPor.
Mužstvo
ZZápasy
VVýhry
RRemízy
PPrehry
SSkóre
BBody
17
16
0
1
229:77
49
18
12
1
5
192:132
43
17
11
3
3
183:123
42
17
10
1
6
180:126
38
18
8
1
9
159:165
35
17
7
3
7
154:152
34
17
6
1
10
130:176
30
17
2
1
14
83:223
22
17
1
0
16
77:229
19
0
0
0
0
0:0
0

5. liga muži - Predchádzajúci týždeň

22. kolo
týždeň 13 - 2020
28.3.2020 18:00 (Sob)
29.3.2020 10:00 (Ned)
128.
29.3.2020 10:00 (Ned)
Hokejbalový klub Gbely A 0
29.3.2020 10:00 (Ned)
129.
29.3.2020 10:00 (Ned)
SOKOL Skalica A 0
29.3.2020 16:00 (Ned)
130.
29.3.2020 16:00 (Ned)
STK Borský Svätý Jur A 0
wo
28.3.2020 18:00 (Sob)
131.
28.3.2020 18:00 (Sob)
PINEC Stráže A 0
29.3.2020 10:00 (Ned)
132.
29.3.2020 10:00 (Ned)
STC Rohožník B 0

COOP liga Dunajská Streda

PPor.
Mužstvo
ZZápasy
VVýhry
RRemízy
PPrehry
SSkóre
BBody
18
14
1
3
209:115
47
16
14
1
1
214:74
45
17
13
2
2
206:100
45
17
11
0
6
178:128
39
18
10
1
7
172:152
39
15
9
3
3
176:94
36
17
9
0
8
160:146
35
18
4
2
12
126:198
28
16
5
0
11
125:163
26
16
3
1
12
96:192
23
16
2
0
14
73:215
20
16
0
1
15
65:223
17

1. liga - Aktuálny týždeň

21. kolo
týždeň 14 - 2020
31.3.2020 18:00 (Uto)
121.
31.3.2020 18:00 (Uto)
Kürti Kalózok 0
2.4.2020 18:00 (Štv)
122.
2.4.2020 18:00 (Štv)
ŠK Trhová Hradská 0
1.4.2020 18:15 (Str)
123.
1.4.2020 18:15 (Str)
Pozsonyeperjesi Vitézek 0
2.4.2020 18:30 (Štv)
124.
2.4.2020 18:30 (Štv)
Dióspatonyi Farkasok A 0
2.4.2020 18:30 (Štv)
125.
2.4.2020 18:30 (Štv)
TTC - Baka B 0
wo
3.4.2020 18:15 (Pia)
126.
3.4.2020 18:15 (Pia)
Vrakúň A 0

1. liga - Predchádzajúci týždeň

20. kolo
týždeň 13 - 2020
23.3.2020 18:00 (Pon)
115.
23.3.2020 18:00 (Pon)
Dunajská Streda A 0
24.3.2020 18:00 (Uto)
116.
24.3.2020 18:00 (Uto)
Kincsek 0
23.3.2020 18:00 (Pon)
117.
23.3.2020 18:00 (Pon)
Somorjai Hurrikán 0
23.3.2020 18:30 (Pon)
118.
23.3.2020 18:30 (Pon)
Hajrá Abony A 0
26.3.2020 18:00 (Štv)
119.
26.3.2020 18:00 (Štv)
Kék Lepkék DS 0
24.3.2020 18:00 (Uto)
120.
24.3.2020 18:00 (Uto)
Kürti Kalózok 0

1. liga - Nasledujúci týždeň

22. kolo
týždeň 15 - 2020
9.4.2020 18:00 (Štv)
127.
9.4.2020 18:00 (Štv)
Dunajská Streda A 0
9.4.2020 18:00 (Štv)
128.
9.4.2020 18:00 (Štv)
ŠKST Gabčíkovo A 0
7.4.2020 18:00 (Uto)
129.
7.4.2020 18:00 (Uto)
Kincsek 0
6.4.2020 18:00 (Pon)
130.
6.4.2020 18:00 (Pon)
Somorjai Hurrikán 0
6.4.2020 18:30 (Pon)
131.
6.4.2020 18:30 (Pon)
Hajrá Abony A 0
6.4.2020 18:00 (Pon)
132.
6.4.2020 18:00 (Pon)
Kék Lepkék DS 0
PPor.
Mužstvo
ZZápasy
VVýhry
RRemízy
PPrehry
SSkóre
BBody
17
12
1
4
183:123
42
16
12
0
4
182:106
40
18
10
1
7
174:150
39
17
9
1
7
173:133
36
17
8
1
8
162:144
34
16
8
1
6
143:145
32
18
6
1
11
149:175
31

2. liga - Aktuálny týždeň

21. kolo
týždeň 14 - 2020
3.4.2020 18:30 (Pia)
105.
3.4.2020 18:30 (Pia)
STO Topoľníky 0
31.3.2020 18:30 (Uto)
106.
31.3.2020 18:30 (Uto)
TJ Družstevník Baloň 0
wo
31.3.2020 18:30 (Uto)
107.
31.3.2020 18:30 (Uto)
Dióspatonyi Farkasok B 0
30.3.2020 18:30 (Pon)
108.
30.3.2020 18:30 (Pon)
Hajrá Abony B 0
30.3.2020 18:30 (Pon)
109.
30.3.2020 18:30 (Pon)
STK Horné Mýto 0
3.4.2020 18:00 (Pia)
110.
3.4.2020 18:00 (Pia)
Kincsek B 0
3.4.2020 18:30 (Pia)
111.
3.4.2020 18:30 (Pia)
SST Dunajská Streda 0
31.3.2020 18:30 (Uto)
112.
31.3.2020 18:30 (Uto)
TTC - Baka C 0

2. liga - Predchádzajúci týždeň

20. kolo
týždeň 13 - 2020
24.3.2020 18:30 (Uto)
97.
24.3.2020 18:30 (Uto)
Dióspatonyi Farkasok B 0
25.3.2020 18:00 (Str)
98.
25.3.2020 18:00 (Str)
Povoda 0
23.3.2020 18:30 (Pon)
99.
23.3.2020 18:30 (Pon)
STK Horné Mýto 0
24.3.2020 18:00 (Uto)
100.
24.3.2020 18:00 (Uto)
ŠKST Gabčíkovo B 0
27.3.2020 18:30 (Pia)
101.
27.3.2020 18:30 (Pia)
SST Dunajská Streda 0
24.3.2020 18:30 (Uto)
102.
24.3.2020 18:30 (Uto)
TTC - Baka C 0
27.3.2020 18:30 (Pia)
103.
27.3.2020 18:30 (Pia)
Vrakúň B 0
24.3.2020 18:30 (Uto)
104.
24.3.2020 18:30 (Uto)
TJ Družstevník Baloň 0

2. liga - Nasledujúci týždeň

22. kolo
týždeň 15 - 2020
6.4.2020 18:30 (Pon)
113.
6.4.2020 18:30 (Pon)
STK Horné Mýto 0
17.4.2020 18:00 (Pia)
Pozor zmena dátumu
114.
17.4.2020 18:00 (Pia)
Kincsek B 0
wo
0 Povoda
Pozor zmena dátumu
9.4.2020 18:00 (Štv)
115.
9.4.2020 18:00 (Štv)
Dunajská Streda B 0
7.4.2020 18:00 (Uto)
116.
7.4.2020 18:00 (Uto)
ŠKST Gabčíkovo B 0
7.4.2020 18:00 (Uto)
117.
7.4.2020 18:00 (Uto)
Kútniky - Blažov A 0
6.4.2020 19:00 (Pon)
118.
6.4.2020 19:00 (Pon)
Bögellöi BIGficek 0
6.4.2020 18:00 (Pon)
119.
6.4.2020 18:00 (Pon)
Kürti Rakéták 0
17.4.2020 19:00 (Pia)
Pozor zmena dátumu
120.
17.4.2020 19:00 (Pia)
CSAK - Trstená na Ostrove 0
wo
0 Hajrá Abony B
Pozor zmena dátumu
PPor.
Mužstvo
ZZápasy
VVýhry
RRemízy
PPrehry
SSkóre
BBody
17
15
0
2
230:76
47
16
12
1
3
189:99
41
18
10
1
7
180:144
39
17
8
1
8
146:160
34
17
7
2
8
139:167
33
17
7
1
9
129:177
32
17
4
2
11
130:176
27
17
0
1
16
64:242
18

3. liga - Aktuálny týždeň

21. kolo
týždeň 14 - 2020
3.4.2020 18:30 (Pia)
105.
3.4.2020 18:30 (Pia)
STO Topoľníky 0
31.3.2020 18:30 (Uto)
106.
31.3.2020 18:30 (Uto)
TJ Družstevník Baloň 0
wo
31.3.2020 18:30 (Uto)
107.
31.3.2020 18:30 (Uto)
Dióspatonyi Farkasok B 0
30.3.2020 18:30 (Pon)
108.
30.3.2020 18:30 (Pon)
Hajrá Abony B 0
30.3.2020 18:30 (Pon)
109.
30.3.2020 18:30 (Pon)
STK Horné Mýto 0
3.4.2020 18:00 (Pia)
110.
3.4.2020 18:00 (Pia)
Kincsek B 0
3.4.2020 18:30 (Pia)
111.
3.4.2020 18:30 (Pia)
SST Dunajská Streda 0
31.3.2020 18:30 (Uto)
112.
31.3.2020 18:30 (Uto)
TTC - Baka C 0

3. liga - Predchádzajúci týždeň

20. kolo
týždeň 13 - 2020
24.3.2020 18:30 (Uto)
97.
24.3.2020 18:30 (Uto)
Dióspatonyi Farkasok B 0
25.3.2020 18:00 (Str)
98.
25.3.2020 18:00 (Str)
Povoda 0
23.3.2020 18:30 (Pon)
99.
23.3.2020 18:30 (Pon)
STK Horné Mýto 0
24.3.2020 18:00 (Uto)
100.
24.3.2020 18:00 (Uto)
ŠKST Gabčíkovo B 0
27.3.2020 18:30 (Pia)
101.
27.3.2020 18:30 (Pia)
SST Dunajská Streda 0
24.3.2020 18:30 (Uto)
102.
24.3.2020 18:30 (Uto)
TTC - Baka C 0
27.3.2020 18:30 (Pia)
103.
27.3.2020 18:30 (Pia)
Vrakúň B 0
24.3.2020 18:30 (Uto)
104.
24.3.2020 18:30 (Uto)
TJ Družstevník Baloň 0

3. liga - Nasledujúci týždeň

22. kolo
týždeň 15 - 2020
6.4.2020 18:30 (Pon)
113.
6.4.2020 18:30 (Pon)
STK Horné Mýto 0
17.4.2020 18:00 (Pia)
Pozor zmena dátumu
114.
17.4.2020 18:00 (Pia)
Kincsek B 0
wo
0 Povoda
Pozor zmena dátumu
9.4.2020 18:00 (Štv)
115.
9.4.2020 18:00 (Štv)
Dunajská Streda B 0
7.4.2020 18:00 (Uto)
116.
7.4.2020 18:00 (Uto)
ŠKST Gabčíkovo B 0
7.4.2020 18:00 (Uto)
117.
7.4.2020 18:00 (Uto)
Kútniky - Blažov A 0
6.4.2020 19:00 (Pon)
118.
6.4.2020 19:00 (Pon)
Bögellöi BIGficek 0
6.4.2020 18:00 (Pon)
119.
6.4.2020 18:00 (Pon)
Kürti Rakéták 0
17.4.2020 19:00 (Pia)
Pozor zmena dátumu
120.
17.4.2020 19:00 (Pia)
CSAK - Trstená na Ostrove 0
wo
0 Hajrá Abony B
Pozor zmena dátumu
Kompletný sortiment pre stolný tenis | stolnytenis.sk
Kompletný sortiment pre stolný tenis | stolnytenis.sk