DNV B - ŠK Fortis TAM B (8:10)
Dunajská Lužná B - DNV B (8:10)
Svätý Jur D - DNV B (3:15)
Slovenský Grob B - DNV B (12:6)
Blatné C - DNV B (4:14)
DNV B - Educo C (4:14)
DNV B - ŠKP A (13:5)
Stupava A - DNV B (6:12)
Malacky C - DNV B (13:5)
ŠK Fortis TAM B - DNV B (13:5)
DNV B - Dunajská Lužná B (5:13)
DNV B - Svätý Jur D (4:14)
Educo C - DNV B (14:4)
DNV B - Slovenský Grob B (3:15)
DNV B - Blatné C (11:7)
Lozorno B - DNV B (13:5)
ŠKP A - DNV B (11:7)
Galvaniho B - DNV B (1:17)
DNV B - Stupava A (16:2)
DNV B - Malacky C (8:10)