BA TT NR TN BB ZA PO KE

KSTZ Bratislava

PPor.
Mužstvo
ZZápasy
VVýhry
RRemízy
PPrehry
SSkóre
BBody
4
4
0
0
44:28
12
4
3
0
1
39:33
10
3
3
0
0
46:8
9
4
2
1
1
38:34
9
3
2
0
1
31:23
7
3
1
1
1
26:28
6
4
1
0
3
25:47
6
3
1
0
2
28:26
5
3
1
0
2
21:33
5
3
0
0
3
20:34
3
3
0
0
3
17:37
3
1
1
0
0
10:8
3
2
0
0
2
15:21
2

2. liga - Aktuálny týždeň

15. kolo
týždeň 3 - 2021
19.1.2021 18:30 (Uto)
odložené
85.
19.1.2021 18:30 (Uto)
Rovinka A 0
wo
0 Štadión A
odložené
85. 19.1.2021 18:30 (Uto)
odložené
21.1.2021 18:15 (Štv)
odložené
86.
21.1.2021 18:15 (Štv)
Bernolákovo A 0
wo
0 Feromax B
odložené
86. 21.1.2021 18:15 (Štv)
odložené
18.1.2021 18:30 (Pon)
odložené
87.
18.1.2021 18:30 (Pon)
DNV A 0
wo
0 Karlova Ves B
odložené
87. 18.1.2021 18:30 (Pon)
odložené
20.1.2021 18:30 (Str)
odložené
88.
20.1.2021 18:30 (Str)
Educo A 0
wo
0 Karlova Ves A
odložené
88. 20.1.2021 18:30 (Str)
odložené
22.1.2021 18:30 (Pia)
odložené
89.
22.1.2021 18:30 (Pia)
Pezinok A 0
wo
0 Ister B
odložené
89. 22.1.2021 18:30 (Pia)
wo
Ister B 0
odložené
18.1.2021 18:15 (Pon)
odložené
90.
18.1.2021 18:15 (Pon)
Ister A 0
wo
0 Malacky A
odložené
90. 18.1.2021 18:15 (Pon)
odložené

2. liga - Predchádzajúci týždeň

14. kolo
týždeň 2 - 2021
7.9.2020 18:15 (Pon)
Konečný Cibula
79.
7.9.2020 18:15 (Pon)
Ister B 3
wo
15 Ister A
Konečný Cibula
79. 7.9.2020 18:15 (Pon)
wo
Ister A 15
Konečný Cibula
13.1.2021 18:30 (Str)
odložené
80.
13.1.2021 18:30 (Str)
Educo A 0
wo
0 Pezinok A
odložené
80. 13.1.2021 18:30 (Str)
odložené
7.9.2020 18:30 (Pon)
Konečný Cibula
81.
7.9.2020 18:30 (Pon)
Karlova Ves B 9
wo
9 Karlova Ves A
Konečný Cibula
81. 7.9.2020 18:30 (Pon)
Konečný Cibula
12.1.2021 18:15 (Uto)
odložené
82.
12.1.2021 18:15 (Uto)
Feromax B 0
wo
0 DNV A
odložené
82. 12.1.2021 18:15 (Uto)
wo
DNV A 0
odložené
14.1.2021 18:00 (Štv)
odložené
83.
14.1.2021 18:00 (Štv)
Štadión A 0
wo
0 Bernolákovo A
odložené
83. 14.1.2021 18:00 (Štv)
odložené
12.1.2021 18:00 (Uto)
odložené
84.
12.1.2021 18:00 (Uto)
Svätý Jur A 0
wo
0 Rovinka A
odložené
84. 12.1.2021 18:00 (Uto)
odložené

2. liga - Nasledujúci týždeň

16. kolo
týždeň 4 - 2021
27.1.2021 18:30 (Str)
91.
27.1.2021 18:30 (Str)
Malacky A 0
91. 27.1.2021 18:30 (Str)
25.1.2021 18:15 (Pon)
92.
25.1.2021 18:15 (Pon)
Ister B 0
92. 25.1.2021 18:15 (Pon)
27.1.2021 18:30 (Str)
93.
27.1.2021 18:30 (Str)
Educo A 0
wo
93. 27.1.2021 18:30 (Str)
wo
DNV A 0
25.1.2021 18:30 (Pon)
94.
25.1.2021 18:30 (Pon)
Karlova Ves B 0
94. 25.1.2021 18:30 (Pon)
26.1.2021 18:15 (Uto)
95.
26.1.2021 18:15 (Uto)
Feromax B 0
95. 26.1.2021 18:15 (Uto)
28.1.2021 18:00 (Štv)
96.
28.1.2021 18:00 (Štv)
Štadión A 0
96. 28.1.2021 18:00 (Štv)
PPor.
Mužstvo
ZZápasy
VVýhry
RRemízy
PPrehry
SSkóre
BBody
3
3
0
0
42:12
9
3
3
0
0
39:15
9
3
3
0
0
35:19
9
3
3
0
0
34:20
9
3
1
2
0
33:21
7
3
1
0
2
25:29
5
2
1
1
0
21:15
5
4
0
1
3
20:52
5
3
0
1
2
18:36
4
3
0
0
3
23:31
3
2
0
1
1
13:23
3
2
0
0
2
14:22
2
2
0
0
2
7:29
2

3. liga - Aktuálny týždeň

15. kolo
týždeň 3 - 2021
18.1.2021 18:30 (Pon)
odložené
85.
18.1.2021 18:30 (Pon)
Galvaniho A 0
wo
0 Most A
odložené
85. 18.1.2021 18:30 (Pon)
wo
Most A 0
odložené
20.1.2021 18:15 (Str)
odložené
86.
20.1.2021 18:15 (Str)
Ister C 0
wo
0 Lozorno A
odložené
86. 20.1.2021 18:15 (Str)
odložené
19.1.2021 18:30 (Uto)
odložené
87.
19.1.2021 18:30 (Uto)
Slovenský Grob A 0
wo
0 Čataj A
odložené
87. 19.1.2021 18:30 (Uto)
wo
Čataj A 0
odložené
19.1.2021 18:00 (Uto)
odložené
88.
19.1.2021 18:00 (Uto)
Svätý Jur B 0
wo
0 Spoje B
odložené
88. 19.1.2021 18:00 (Uto)
wo
Spoje B 0
odložené
21.1.2021 18:00 (Štv)
odložené
89.
21.1.2021 18:00 (Štv)
Štadión B 0
wo
0 Senec B
odložené
89. 21.1.2021 18:00 (Štv)
wo
Senec B 0
odložené
19.1.2021 18:30 (Uto)
odložené
90.
19.1.2021 18:30 (Uto)
Spoje C 0
wo
0 DNV B
odložené
90. 19.1.2021 18:30 (Uto)
wo
DNV B 0
odložené

3. liga - Predchádzajúci týždeň

14. kolo
týždeň 2 - 2021
15.1.2021 18:30 (Pia)
odložené
79.
15.1.2021 18:30 (Pia)
Senec B 0
wo
0 Spoje C
odložené
79. 15.1.2021 18:30 (Pia)
wo
Spoje C 0
odložené
12.1.2021 18:30 (Uto)
odložené
80.
12.1.2021 18:30 (Uto)
Spoje B 0
wo
0 Štadión B
odložené
80. 12.1.2021 18:30 (Uto)
odložené
13.1.2021 18:30 (Str)
odložené
81.
13.1.2021 18:30 (Str)
Čataj A 0
wo
0 Svätý Jur B
odložené
81. 13.1.2021 18:30 (Str)
odložené
12.1.2021 18:30 (Uto)
odložené
82.
12.1.2021 18:30 (Uto)
Slovenský Grob A 0
wo
0 Lozorno A
odložené
82. 12.1.2021 18:30 (Uto)
odložené
13.1.2021 18:15 (Str)
odložené
83.
13.1.2021 18:15 (Str)
Ister C 0
wo
0 Most A
odložené
83. 13.1.2021 18:15 (Str)
wo
Most A 0
odložené
12.1.2021 18:15 (Uto)
odložené
84.
12.1.2021 18:15 (Uto)
Bernolákovo B 0
wo
0 Galvaniho A
odložené
84. 12.1.2021 18:15 (Uto)
odložené

3. liga - Nasledujúci týždeň

16. kolo
týždeň 4 - 2021
25.1.2021 18:30 (Pon)
91.
25.1.2021 18:30 (Pon)
DNV B 0
91. 25.1.2021 18:30 (Pon)
29.1.2021 18:30 (Pia)
92.
29.1.2021 18:30 (Pia)
Senec B 0
92. 29.1.2021 18:30 (Pia)
26.1.2021 18:30 (Uto)
93.
26.1.2021 18:30 (Uto)
Spoje B 0
93. 26.1.2021 18:30 (Uto)
27.1.2021 18:15 (Str)
94.
27.1.2021 18:15 (Str)
Ister C 0
wo
94. 27.1.2021 18:15 (Str)
wo
Čataj A 0
27.1.2021 18:00 (Str)
95.
27.1.2021 18:00 (Str)
Lozorno A 0
95. 27.1.2021 18:00 (Str)
27.1.2021 18:30 (Str)
96.
27.1.2021 18:30 (Str)
Most A 0
96. 27.1.2021 18:30 (Str)
PPor.
Mužstvo
ZZápasy
VVýhry
RRemízy
PPrehry
SSkóre
BBody
2
2
0
0
27:9
6
2
2
0
0
25:11
6
2
2
0
0
25:11
6
2
2
0
0
21:15
6
2
1
0
1
20:16
4
2
1
0
1
17:19
4
2
1
0
1
16:20
4
2
0
1
1
16:20
3
2
0
1
1
13:23
3
2
0
0
2
13:23
2
2
0
0
2
12:24
2
2
0
0
2
11:25
2

4. liga - Aktuálny týždeň

13. kolo
týždeň 3 - 2021
18.1.2021 18:30 (Pon)
odložené
73.
18.1.2021 18:30 (Pon)
Senec C 0
wo
0 Bernolákovo C
odložené
73. 18.1.2021 18:30 (Pon)
odložené
19.1.2021 18:00 (Uto)
odložené
74.
19.1.2021 18:00 (Uto)
Svätý Jur C 0
wo
0 Viktória A
odložené
74. 19.1.2021 18:00 (Uto)
odložené
20.1.2021 18:30 (Str)
odložené
75.
20.1.2021 18:30 (Str)
Karlova Ves C 0
wo
0 Malacky B
odložené
75. 20.1.2021 18:30 (Str)
odložené
21.1.2021 18:30 (Štv)
odložené
76.
21.1.2021 18:30 (Štv)
Vinosady A 0
wo
0 Spoje D
odložené
76. 21.1.2021 18:30 (Štv)
wo
Spoje D 0
odložené
21.1.2021 18:30 (Štv)
odložené
77.
21.1.2021 18:30 (Štv)
Zálesie A 0
wo
0 Studienka A
odložené
77. 21.1.2021 18:30 (Štv)
odložené
21.1.2021 18:30 (Štv)
odložené
78.
21.1.2021 18:30 (Štv)
Blatné A 0
wo
0 Pezinok B
odložené
78. 21.1.2021 18:30 (Štv)
odložené

4. liga - Predchádzajúci týždeň

12. kolo
týždeň 2 - 2021
14.1.2021 18:15 (Štv)
odložené
67.
14.1.2021 18:15 (Štv)
Bernolákovo C 0
wo
0 Pezinok B
odložené
67. 14.1.2021 18:15 (Štv)
odložené
14.1.2021 18:30 (Štv)
odložené
68.
14.1.2021 18:30 (Štv)
Zálesie A 0
wo
0 Blatné A
odložené
68. 14.1.2021 18:30 (Štv)
odložené
14.1.2021 18:30 (Štv)
odložené
69.
14.1.2021 18:30 (Štv)
Spoje D 0
wo
0 Studienka A
odložené
69. 14.1.2021 18:30 (Štv)
odložené
14.1.2021 18:30 (Štv)
odložené
70.
14.1.2021 18:30 (Štv)
Malacky B 0
wo
0 Vinosady A
odložené
70. 14.1.2021 18:30 (Štv)
odložené
12.1.2021 18:00 (Uto)
odložené
71.
12.1.2021 18:00 (Uto)
Svätý Jur C 0
wo
0 Karlova Ves C
odložené
71. 12.1.2021 18:00 (Uto)
odložené
14.1.2021 18:30 (Štv)
odložené
72.
14.1.2021 18:30 (Štv)
Viktória A 0
wo
0 Senec C
odložené
72. 14.1.2021 18:30 (Štv)
wo
Senec C 0
odložené

4. liga - Nasledujúci týždeň

14. kolo
týždeň 4 - 2021
28.1.2021 18:15 (Štv)
79.
28.1.2021 18:15 (Štv)
Bernolákovo C 0
79. 28.1.2021 18:15 (Štv)
26.1.2021 18:30 (Uto)
80.
26.1.2021 18:30 (Uto)
Pezinok B 0
80. 26.1.2021 18:30 (Uto)
28.1.2021 18:30 (Štv)
81.
28.1.2021 18:30 (Štv)
Zálesie A 0
81. 28.1.2021 18:30 (Štv)
28.1.2021 18:30 (Štv)
82.
28.1.2021 18:30 (Štv)
Spoje D 0
82. 28.1.2021 18:30 (Štv)
28.1.2021 18:30 (Štv)
83.
28.1.2021 18:30 (Štv)
Viktória A 0
83. 28.1.2021 18:30 (Štv)
26.1.2021 18:00 (Uto)
84.
26.1.2021 18:00 (Uto)
Svätý Jur C 0
wo
84. 26.1.2021 18:00 (Uto)
wo
Senec C 0
PPor.
Mužstvo
ZZápasy
VVýhry
RRemízy
PPrehry
SSkóre
BBody
2
2
0
0
27:9
6
2
2
0
0
25:11
6
2
2
0
0
22:14
6
2
2
0
0
22:14
6
2
1
0
1
16:20
4
2
1
0
1
23:13
4
2
0
0
2
15:21
2
2
0
0
2
14:22
2
2
0
0
2
6:30
2
1
0
0
1
7:11
1
1
0
0
1
5:13
1

5. liga - Aktuálny týždeň

13. kolo
týždeň 3 - 2021
20.1.2021 18:30 (Str)
odložené
73.
20.1.2021 18:30 (Str)
Most B 0
wo
0 Veľké Leváre A
odložené
73. 20.1.2021 18:30 (Str)
odložené
19.1.2021 18:30 (Uto)
odložené
74.
19.1.2021 18:30 (Uto)
Viktória B 0
wo
0 Karlova Ves D
odložené
74. 19.1.2021 18:30 (Uto)
odložené
21.1.2021 18:00 (Štv)
odložené
75.
21.1.2021 18:00 (Štv)
Stavbár A 0
wo
0 Slovenský Grob B
odložené
75. 21.1.2021 18:00 (Štv)
odložené
18.1.2021 18:30 (Pon)
odložené
76.
18.1.2021 18:30 (Pon)
ŠKP A 0
wo
0 Stupava A
odložené
76. 18.1.2021 18:30 (Pon)
odložené
18.1.2021 18:30 (Pon)
odložené
77.
18.1.2021 18:30 (Pon)
Spoje E 0
wo
0 DNV C
odložené
77. 18.1.2021 18:30 (Pon)
wo
DNV C 0
odložené
20.1.2021 18:30 (Str)
odložené
78.
20.1.2021 18:30 (Str)
Dunajská Lužná A 0
wo
0 Educo B
odložené
78. 20.1.2021 18:30 (Str)
wo
Educo B 0
odložené

5. liga - Predchádzajúci týždeň

12. kolo
týždeň 2 - 2021
11.1.2021 18:00 (Pon)
odložené
67.
11.1.2021 18:00 (Pon)
Veľké Leváre A 0
wo
0 Educo B
odložené
67. 11.1.2021 18:00 (Pon)
wo
Educo B 0
odložené
13.1.2021 18:30 (Str)
odložené
68.
13.1.2021 18:30 (Str)
Dunajská Lužná A 0
wo
0 Spoje E
odložené
68. 13.1.2021 18:30 (Str)
wo
Spoje E 0
odložené
13.1.2021 18:30 (Str)
odložené
69.
13.1.2021 18:30 (Str)
DNV C 0
wo
0 ŠKP A
odložené
69. 13.1.2021 18:30 (Str)
wo
ŠKP A 0
odložené
11.1.2021 18:30 (Pon)
odložené
70.
11.1.2021 18:30 (Pon)
Stupava A 0
wo
0 Stavbár A
odložené
70. 11.1.2021 18:30 (Pon)
odložené
13.1.2021 18:30 (Str)
odložené
71.
13.1.2021 18:30 (Str)
Karlova Ves D 0
wo
0 Slovenský Grob B
odložené
71. 13.1.2021 18:30 (Str)
odložené
13.1.2021 18:30 (Str)
odložené
72.
13.1.2021 18:30 (Str)
Most B 0
wo
0 Viktória B
odložené
72. 13.1.2021 18:30 (Str)
odložené

5. liga - Nasledujúci týždeň

14. kolo
týždeň 4 - 2021
25.1.2021 18:00 (Pon)
79.
25.1.2021 18:00 (Pon)
Veľké Leváre A 0
79. 25.1.2021 18:00 (Pon)
25.1.2021 18:30 (Pon)
80.
25.1.2021 18:30 (Pon)
Educo B 0
wo
80. 25.1.2021 18:30 (Pon)
wo
DNV C 0
25.1.2021 18:30 (Pon)
81.
25.1.2021 18:30 (Pon)
Stupava A 0
wo
81. 25.1.2021 18:30 (Pon)
wo
Spoje E 0
26.1.2021 18:30 (Uto)
82.
26.1.2021 18:30 (Uto)
Slovenský Grob B 0
wo
82. 26.1.2021 18:30 (Uto)
wo
ŠKP A 0
26.1.2021 18:30 (Uto)
83.
26.1.2021 18:30 (Uto)
Viktória B 0
83. 26.1.2021 18:30 (Uto)
27.1.2021 18:30 (Str)
84.
27.1.2021 18:30 (Str)
Karlova Ves D 0
wo
84. 27.1.2021 18:30 (Str)
wo
Most B 0
PPor.
Mužstvo
ZZápasy
VVýhry
RRemízy
PPrehry
SSkóre
BBody
2
2
0
0
30:6
6
2
2
0
0
25:11
6
2
1
1
0
25:11
5
2
1
0
1
18:18
4
2
1
0
1
16:20
4
2
0
1
1
13:23
3
1
1
0
0
12:6
3
2
0
0
2
13:23
2
1
0
0
1
6:12
1
1
0
0
1
4:14
1
1
0
0
1
2:16
1

6. liga - Aktuálny týždeň

13. kolo
týždeň 3 - 2021
21.1.2021 18:30 (Štv)
odložené
73.
21.1.2021 18:30 (Štv)
Viktória C 0
wo
0 Dunajská Lužná B
odložené
73. 21.1.2021 18:30 (Štv)
odložené
20.1.2021 18:30 (Str)
odložené
74.
20.1.2021 18:30 (Str)
Čataj B 0
wo
0 Veľký Biel A
odložené
74. 20.1.2021 18:30 (Str)
odložené
21.1.2021 18:30 (Štv)
odložené
75.
21.1.2021 18:30 (Štv)
Pezinok C 0
wo
0 Zálesie B
odložené
75. 21.1.2021 18:30 (Štv)
odložené
22.1.2021 18:00 (Pia)
odložené
76.
22.1.2021 18:00 (Pia)
Lozorno B 0
wo
0 Galvaniho B
odložené
76. 22.1.2021 18:00 (Pia)
odložené
20.1.2021 18:30 (Str)
odložené
77.
20.1.2021 18:30 (Str)
DNV D 0
wo
0 SPST Z. Bystrica A
odložené
77. 20.1.2021 18:30 (Str)
odložené
18.1.2021 18:30 (Pon)
odložené
78.
18.1.2021 18:30 (Pon)
Educo C 0
wo
0 Blatné B
odložené
78. 18.1.2021 18:30 (Pon)
odložené

6. liga - Predchádzajúci týždeň

12. kolo
týždeň 2 - 2021
13.1.2021 18:30 (Str)
odložené
67.
13.1.2021 18:30 (Str)
Dunajská Lužná B 0
wo
0 Blatné B
odložené
67. 13.1.2021 18:30 (Str)
odložené
11.1.2021 18:30 (Pon)
odložené
68.
11.1.2021 18:30 (Pon)
Educo C 0
wo
0 SPST Z. Bystrica A
odložené
68. 11.1.2021 18:30 (Pon)
odložené
11.1.2021 18:30 (Pon)
odložené
69.
11.1.2021 18:30 (Pon)
Galvaniho B 0
wo
0 DNV D
odložené
69. 11.1.2021 18:30 (Pon)
wo
DNV D 0
odložené
15.1.2021 18:00 (Pia)
odložené
70.
15.1.2021 18:00 (Pia)
Lozorno B 0
wo
0 Pezinok C
odložené
70. 15.1.2021 18:00 (Pia)
odložené
13.1.2021 18:30 (Str)
odložené
71.
13.1.2021 18:30 (Str)
Čataj B 0
wo
0 Zálesie B
odložené
71. 13.1.2021 18:30 (Str)
odložené
12.1.2021 18:00 (Uto)
odložené
72.
12.1.2021 18:00 (Uto)
Veľký Biel A 0
wo
0 Viktória C
odložené
72. 12.1.2021 18:00 (Uto)
odložené

6. liga - Nasledujúci týždeň

14. kolo
týždeň 4 - 2021
27.1.2021 18:30 (Str)
79.
27.1.2021 18:30 (Str)
Dunajská Lužná B 0
wo
79. 27.1.2021 18:30 (Str)
wo
Educo C 0
27.1.2021 18:30 (Str)
80.
27.1.2021 18:30 (Str)
DNV D 0
80. 27.1.2021 18:30 (Str)
29.1.2021 18:00 (Pia)
81.
29.1.2021 18:00 (Pia)
Lozorno B 0
81. 29.1.2021 18:00 (Pia)
25.1.2021 18:30 (Pon)
82.
25.1.2021 18:30 (Pon)
Galvaniho B 0
82. 25.1.2021 18:30 (Pon)
26.1.2021 18:00 (Uto)
83.
26.1.2021 18:00 (Uto)
Veľký Biel A 0
83. 26.1.2021 18:00 (Uto)
27.1.2021 18:30 (Str)
84.
27.1.2021 18:30 (Str)
Čataj B 0
84. 27.1.2021 18:30 (Str)
PPor.
Mužstvo
ZZápasy
VVýhry
RRemízy
PPrehry
SSkóre
BBody
2
2
0
0
23:13
6
2
2
0
0
21:15
6
2
1
0
1
21:15
4
2
1
0
1
18:18
4
2
1
0
1
19:17
4
2
1
0
1
17:19
4
2
1
0
1
14:22
4
2
1
0
1
18:18
4
1
1
0
0
12:6
3
2
0
0
2
15:21
2
2
0
0
2
12:24
2
1
0
0
1
8:10
1

7. liga - Aktuálny týždeň

13. kolo
týždeň 3 - 2021
20.1.2021 18:00 (Str)
odložené
73.
20.1.2021 18:00 (Str)
Veľký Biel B 0
wo
0 Viktória D
odložené
73. 20.1.2021 18:00 (Str)
odložené
19.1.2021 18:30 (Uto)
odložené
74.
19.1.2021 18:30 (Uto)
DNV E 0
wo
0 Vinosady B
odložené
74. 19.1.2021 18:30 (Uto)
odložené
18.1.2021 18:30 (Pon)
odložené
75.
18.1.2021 18:30 (Pon)
Zálesie C 0
wo
0 Slovenský Grob C
odložené
75. 18.1.2021 18:30 (Pon)
odložené
18.1.2021 18:30 (Pon)
odložené
76.
18.1.2021 18:30 (Pon)
Stupava B 0
wo
0 Most C
odložené
76. 18.1.2021 18:30 (Pon)
wo
Most C 0
odložené
19.1.2021 18:00 (Uto)
odložené
77.
19.1.2021 18:00 (Uto)
Svätý Jur D 0
wo
0 Bernolákovo D
odložené
77. 19.1.2021 18:00 (Uto)
odložené
19.1.2021 18:30 (Uto)
odložené
78.
19.1.2021 18:30 (Uto)
Malacky C 0
wo
0 Pezinok D
odložené
78. 19.1.2021 18:30 (Uto)
odložené

7. liga - Predchádzajúci týždeň

12. kolo
týždeň 2 - 2021
13.1.2021 18:00 (Str)
odložené
67.
13.1.2021 18:00 (Str)
Veľký Biel B 0
wo
0 Pezinok D
odložené
67. 13.1.2021 18:00 (Str)
odložené
12.1.2021 18:30 (Uto)
odložené
68.
12.1.2021 18:30 (Uto)
Malacky C 0
wo
0 Bernolákovo D
odložené
68. 12.1.2021 18:30 (Uto)
odložené
15.1.2021 18:30 (Pia)
odložené
69.
15.1.2021 18:30 (Pia)
Most C 0
wo
0 Svätý Jur D
odložené
69. 15.1.2021 18:30 (Pia)
odložené
11.1.2021 18:30 (Pon)
odložené
70.
11.1.2021 18:30 (Pon)
Zálesie C 0
wo
0 Stupava B
odložené
70. 11.1.2021 18:30 (Pon)
odložené
14.1.2021 18:30 (Štv)
odložené
71.
14.1.2021 18:30 (Štv)
Vinosady B 0
wo
0 Slovenský Grob C
odložené
71. 14.1.2021 18:30 (Štv)
odložené
12.1.2021 18:30 (Uto)
odložené
72.
12.1.2021 18:30 (Uto)
Viktória D 0
wo
0 DNV E
odložené
72. 12.1.2021 18:30 (Uto)
wo
DNV E 0
odložené

7. liga - Nasledujúci týždeň

14. kolo
týždeň 4 - 2021
27.1.2021 18:00 (Str)
79.
27.1.2021 18:00 (Str)
Veľký Biel B 0
79. 27.1.2021 18:00 (Str)
26.1.2021 18:00 (Uto)
80.
26.1.2021 18:00 (Uto)
Svätý Jur D 0
80. 26.1.2021 18:00 (Uto)
26.1.2021 18:15 (Uto)
81.
26.1.2021 18:15 (Uto)
Bernolákovo D 0
81. 26.1.2021 18:15 (Uto)
29.1.2021 18:30 (Pia)
82.
29.1.2021 18:30 (Pia)
Most C 0
82. 29.1.2021 18:30 (Pia)
26.1.2021 18:30 (Uto)
83.
26.1.2021 18:30 (Uto)
DNV E 0
83. 26.1.2021 18:30 (Uto)
28.1.2021 18:30 (Štv)
84.
28.1.2021 18:30 (Štv)
Vinosady B 0
84. 28.1.2021 18:30 (Štv)
PPor.
Mužstvo
ZZápasy
VVýhry
RRemízy
PPrehry
SSkóre
BBody
3
2
0
1
34:20
7
3
2
0
1
31:23
7
2
2
0
0
27:9
6
2
2
0
0
27:9
6
2
1
0
1
23:13
4
2
1
0
1
17:19
4
2
1
0
1
13:23
4
2
0
0
2
13:23
2
2
0
0
2
10:26
2
2
0
0
2
3:33
2

8. liga - Aktuálny týždeň

11. kolo
týždeň 3 - 2021
18.1.2021 18:00 (Pon)
odložené
51.
18.1.2021 18:00 (Pon)
Relax Rača A 0
wo
0 Spoje F
odložené
51. 18.1.2021 18:00 (Pon)
wo
Spoje F 0
odložené
19.1.2021 18:30 (Uto)
odložené
52.
19.1.2021 18:30 (Uto)
SPST Z. Bystrica B 0
wo
0 DNV F
odložené
52. 19.1.2021 18:30 (Uto)
wo
DNV F 0
odložené
24.9.2020 18:30 (Štv)
Konečný Cibula
53.
24.9.2020 18:30 (Štv)
Vinosady C 8
wo
10 Vinosady D
Konečný Cibula
53. 24.9.2020 18:30 (Štv)
Konečný Cibula
21.1.2021 18:30 (Štv)
odložené
54.
21.1.2021 18:30 (Štv)
Malacky D 0
wo
0 Pezinok E
odložené
54. 21.1.2021 18:30 (Štv)
odložené
19.1.2021 18:00 (Uto)
odložené
55.
19.1.2021 18:00 (Uto)
Veľký Biel C 0
wo
0 Educo D
odložené
55. 19.1.2021 18:00 (Uto)
wo
Educo D 0
odložené

8. liga - Predchádzajúci týždeň

10. kolo
týždeň 2 - 2021
11.1.2021 18:30 (Pon)
odložené
46.
11.1.2021 18:30 (Pon)
Spoje F 0
wo
0 Veľký Biel C
odložené
46. 11.1.2021 18:30 (Pon)
odložené
14.1.2021 18:30 (Štv)
odložené
47.
14.1.2021 18:30 (Štv)
Pezinok E 0
wo
0 Educo D
odložené
47. 14.1.2021 18:30 (Štv)
wo
Educo D 0
odložené
14.1.2021 18:30 (Štv)
odložené
48.
14.1.2021 18:30 (Štv)
Vinosady D 0
wo
0 Malacky D
odložené
48. 14.1.2021 18:30 (Štv)
odložené
12.1.2021 18:30 (Uto)
odložené
49.
12.1.2021 18:30 (Uto)
SPST Z. Bystrica B 0
wo
0 Vinosady C
odložené
49. 12.1.2021 18:30 (Uto)
odložené
12.1.2021 18:30 (Uto)
odložené
50.
12.1.2021 18:30 (Uto)
DNV F 0
wo
0 Relax Rača A
odložené
50. 12.1.2021 18:30 (Uto)
odložené

8. liga - Nasledujúci týždeň

12. kolo
týždeň 4 - 2021
25.1.2021 18:30 (Pon)
56.
25.1.2021 18:30 (Pon)
Spoje F 0
wo
56. 25.1.2021 18:30 (Pon)
wo
Educo D 0
28.1.2021 18:30 (Štv)
57.
28.1.2021 18:30 (Štv)
Malacky D 0
57. 28.1.2021 18:30 (Štv)
28.1.2021 18:30 (Štv)
58.
28.1.2021 18:30 (Štv)
Pezinok E 0
58. 28.1.2021 18:30 (Štv)
28.1.2021 18:30 (Štv)
59.
28.1.2021 18:30 (Štv)
Vinosady D 0
wo
59. 28.1.2021 18:30 (Štv)
wo
DNV F 0
26.1.2021 18:30 (Uto)
60.
26.1.2021 18:30 (Uto)
SPST Z. Bystrica B 0
60. 26.1.2021 18:30 (Uto)
PPor.
Mužstvo
ZZápasy
VVýhry
RRemízy
PPrehry
SSkóre
BBody
2
2
0
0
32:4
6
2
2
0
0
29:7
6
2
1
1
0
21:15
5
1
1
0
0
13:5
3
2
0
1
1
14:22
3
2
0
0
2
7:29
2
2
0
0
2
5:31
2
1
0
0
1
3:15
1

9. liga - Aktuálny týždeň

11. kolo
týždeň 3 - 2021
18.1.2021 18:00 (Pon)
odložené
51.
18.1.2021 18:00 (Pon)
Slovenský Grob D 0
wo
0 Pezinok F
odložené
51. 18.1.2021 18:00 (Pon)
odložené
22.1.2021 18:00 (Pia)
odložené
52.
22.1.2021 18:00 (Pia)
Altius 0
wo
0 Dunajská Lužná C
odložené
52. 22.1.2021 18:00 (Pia)
odložené
20.1.2021 18:30 (Str)
odložené
53.
20.1.2021 18:30 (Str)
Čataj C 0
wo
0 Relax Rača B
odložené
53. 20.1.2021 18:30 (Str)
odložené
18.1.2021 18:30 (Pon)
odložené
54.
18.1.2021 18:30 (Pon)
Malacky E 0
wo
0 SPST Z. Bystrica C
odložené
54. 18.1.2021 18:30 (Pon)
odložené
20.1.2021 18:30 (Str)
odložené
55.
20.1.2021 18:30 (Str)
Blatné C 0
wo
0 Lozorno C
odložené
55. 20.1.2021 18:30 (Str)
odložené

9. liga - Predchádzajúci týždeň

10. kolo
týždeň 2 - 2021
13.1.2021 18:30 (Str)
odložené
46.
13.1.2021 18:30 (Str)
Blatné C 0
wo
0 Pezinok F
odložené
46. 13.1.2021 18:30 (Str)
odložené
11.1.2021 18:00 (Pon)
odložené
47.
11.1.2021 18:00 (Pon)
SPST Z. Bystrica C 0
wo
0 Lozorno C
odložené
47. 11.1.2021 18:00 (Pon)
odložené
11.1.2021 18:30 (Pon)
odložené
48.
11.1.2021 18:30 (Pon)
Malacky E 0
wo
0 Čataj C
odložené
48. 11.1.2021 18:30 (Pon)
wo
Čataj C 0
odložené
15.1.2021 18:00 (Pia)
odložené
49.
15.1.2021 18:00 (Pia)
Altius 0
wo
0 Relax Rača B
odložené
49. 15.1.2021 18:00 (Pia)
odložené
11.1.2021 18:00 (Pon)
odložené
50.
11.1.2021 18:00 (Pon)
Slovenský Grob D 0
wo
0 Dunajská Lužná C
odložené
50. 11.1.2021 18:00 (Pon)
odložené

9. liga - Nasledujúci týždeň

12. kolo
týždeň 4 - 2021
29.1.2021 18:30 (Pia)
56.
29.1.2021 18:30 (Pia)
Pezinok F 0
56. 29.1.2021 18:30 (Pia)
27.1.2021 18:30 (Str)
zmena hracieho dňa !
57.
27.1.2021 18:30 (Str)
Blatné C 0
wo
0 Malacky E
zmena hracieho dňa !
57. 27.1.2021 18:30 (Str)
zmena hracieho dňa !
25.1.2021 18:00 (Pon)
58.
25.1.2021 18:00 (Pon)
Relax Rača B 0
58. 25.1.2021 18:00 (Pon)
27.1.2021 18:30 (Str)
59.
27.1.2021 18:30 (Str)
Čataj C 0
59. 27.1.2021 18:30 (Str)
29.1.2021 18:00 (Pia)
60.
29.1.2021 18:00 (Pia)
Altius 0
60. 29.1.2021 18:00 (Pia)
Bohatý výber a nízke ceny pre radosť z víťazstiev - Profittsport.sk
Kompletný sortiment pre stolný tenis | stolnytenis.sk
Kompletný sortiment pre stolný tenis | stolnytenis.sk