BA TT NR TN BB ZA PO KE
Bohatý výber a nízke ceny pre radosť z víťazstiev - Profittsport.sk

KSTZ Bratislava

PPor.
Mužstvo
ZZápasy
VVýhry
RRemízy
PPrehry
SSkóre
BBody
4
4
0
0
44:28
12
4
3
0
1
39:33
10
3
2
0
1
31:23
7
3
2
0
1
29:25
7
2
2
0
0
31:5
6
3
1
0
2
28:26
5
3
1
0
2
22:32
5
3
1
0
2
21:33
5
2
1
0
1
17:19
4
3
0
0
3
20:34
3
3
0
0
3
17:37
3
1
1
0
0
10:8
3
2
0
0
2
15:21
2

2. liga - Aktuálny týždeň

6. kolo
týždeň 43 - 2020
20.10.2020 18:00 (Uto)
odložené
19.
20.10.2020 18:00 (Uto)
Svätý Jur A 0
wo
0 Feromax B
odložené
19. 20.10.2020 18:00 (Uto)
odložené
19.10.2020 18:30 (Pon)
odložené
20.
19.10.2020 18:30 (Pon)
Karlova Ves B 0
wo
0 Rovinka A
odložené
20. 19.10.2020 18:30 (Pon)
odložené
21.10.2020 18:30 (Str)
odložené
21.
21.10.2020 18:30 (Str)
Educo A 0
wo
0 Bernolákovo A
odložené
21. 21.10.2020 18:30 (Str)
odložené
19.10.2020 18:15 (Pon)
odložené
22.
19.10.2020 18:15 (Pon)
Ister B 0
wo
0 DNV A
odložené
22. 19.10.2020 18:15 (Pon)
wo
DNV A 0
odložené
21.10.2020 18:30 (Str)
odložené
23.
21.10.2020 18:30 (Str)
Malacky A 0
wo
0 Karlova Ves A
odložené
23. 21.10.2020 18:30 (Str)
odložené
23.10.2020 18:30 (Pia)
odložené
24.
23.10.2020 18:30 (Pia)
Pezinok A 0
wo
0 Ister A
odložené
24. 23.10.2020 18:30 (Pia)
wo
Ister A 0
odložené

2. liga - Predchádzajúci týždeň

5. kolo
týždeň 42 - 2020
16.10.2020 18:30 (Pia)
odložené
13.
16.10.2020 18:30 (Pia)
Pezinok A 0
wo
0 Malacky A
odložené
13. 16.10.2020 18:30 (Pia)
odložené
16.10.2020 18:30 (Pia)
odložené
14.
16.10.2020 18:30 (Pia)
Karlova Ves A 0
wo
0 Ister B
odložené
14. 16.10.2020 18:30 (Pia)
wo
Ister B 0
odložené
12.10.2020 18:30 (Pon)
odložené
15.
12.10.2020 18:30 (Pon)
DNV A 0
wo
0 Educo A
odložené
15. 12.10.2020 18:30 (Pon)
wo
Educo A 0
odložené
15.10.2020 18:15 (Štv)
odložené
16.
15.10.2020 18:15 (Štv)
Bernolákovo A 0
wo
0 Karlova Ves B
odložené
16. 15.10.2020 18:15 (Štv)
odložené
13.10.2020 18:30 (Uto)
odložené
17.
13.10.2020 18:30 (Uto)
Rovinka A 0
wo
0 Feromax B
odložené
17. 13.10.2020 18:30 (Uto)
odložené
13.10.2020 18:30 (Uto)
odložené
18.
13.10.2020 18:30 (Uto)
Svätý Jur A 0
wo
0 Štadión A
odložené
18. 13.10.2020 18:30 (Uto)
odložené
PPor.
Mužstvo
ZZápasy
VVýhry
RRemízy
PPrehry
SSkóre
BBody
3
3
0
0
42:12
9
3
3
0
0
39:15
9
3
3
0
0
35:19
9
3
3
0
0
34:20
9
3
1
2
0
33:21
7
3
1
0
2
25:29
5
2
1
1
0
21:15
5
4
0
1
3
20:52
5
3
0
1
2
18:36
4
3
0
0
3
23:31
3
2
0
1
1
13:23
3
2
0
0
2
14:22
2
2
0
0
2
7:29
2

3. liga - Aktuálny týždeň

6. kolo
týždeň 43 - 2020
21.10.2020 18:00 (Str)
odložené
19.
21.10.2020 18:00 (Str)
Lozorno A 0
wo
0 Bernolákovo B
odložené
19. 21.10.2020 18:00 (Str)
odložené
21.10.2020 18:30 (Str)
odložené
20.
21.10.2020 18:30 (Str)
Čataj A 0
wo
0 Galvaniho A
odložené
20. 21.10.2020 18:30 (Str)
odložené
21.10.2020 18:15 (Str)
odložené
21.
21.10.2020 18:15 (Str)
Ister C 0
wo
0 Spoje B
odložené
21. 21.10.2020 18:15 (Str)
wo
Spoje B 0
odložené
23.10.2020 18:30 (Pia)
odložené
22.
23.10.2020 18:30 (Pia)
Senec B 0
wo
0 Slovenský Grob A
odložené
22. 23.10.2020 18:30 (Pia)
odložené
19.10.2020 18:30 (Pon)
odložené
23.
19.10.2020 18:30 (Pon)
DNV B 0
wo
0 Svätý Jur B
odložené
23. 19.10.2020 18:30 (Pon)
odložené
20.10.2020 18:30 (Uto)
odložené
24.
20.10.2020 18:30 (Uto)
Spoje C 0
wo
0 Štadión B
odložené
24. 20.10.2020 18:30 (Uto)
odložené

3. liga - Predchádzajúci týždeň

5. kolo
týždeň 42 - 2020
15.10.2020 18:00 (Štv)
odložené
13.
15.10.2020 18:00 (Štv)
Štadión B 0
wo
0 DNV B
odložené
13. 15.10.2020 18:00 (Štv)
wo
DNV B 0
odložené
16.10.2020 18:30 (Pia)
odložené
14.
16.10.2020 18:30 (Pia)
Svätý Jur B 0
wo
0 Senec B
odložené
14. 16.10.2020 18:30 (Pia)
wo
Senec B 0
odložené
13.10.2020 18:30 (Uto)
odložené
15.
13.10.2020 18:30 (Uto)
Slovenský Grob A 0
wo
0 Spoje B
odložené
15. 13.10.2020 18:30 (Uto)
wo
Spoje B 0
odložené
14.10.2020 18:15 (Str)
odložené
16.
14.10.2020 18:15 (Str)
Ister C 0
wo
0 Čataj A
odložené
16. 14.10.2020 18:15 (Str)
wo
Čataj A 0
odložené
12.10.2020 18:30 (Pon)
odložené
17.
12.10.2020 18:30 (Pon)
Galvaniho A 0
wo
0 Lozorno A
odložené
17. 12.10.2020 18:30 (Pon)
odložené
13.10.2020 18:15 (Uto)
odložené
18.
13.10.2020 18:15 (Uto)
Bernolákovo B 0
wo
0 Most A
odložené
18. 13.10.2020 18:15 (Uto)
wo
Most A 0
odložené
PPor.
Mužstvo
ZZápasy
VVýhry
RRemízy
PPrehry
SSkóre
BBody
2
2
0
0
27:9
6
2
2
0
0
25:11
6
2
2
0
0
25:11
6
2
2
0
0
21:15
6
2
1
0
1
20:16
4
2
1
0
1
17:19
4
2
1
0
1
16:20
4
2
0
1
1
16:20
3
2
0
1
1
13:23
3
2
0
0
2
13:23
2
2
0
0
2
12:24
2
2
0
0
2
11:25
2

4. liga - Aktuálny týždeň

4. kolo
týždeň 43 - 2020
22.10.2020 18:15 (Štv)
odložené
19.
22.10.2020 18:15 (Štv)
Bernolákovo C 0
wo
0 Svätý Jur C
odložené
19. 22.10.2020 18:15 (Štv)
odložené
19.10.2020 18:30 (Pon)
odložené
20.
19.10.2020 18:30 (Pon)
Senec C 0
wo
0 Malacky B
odložené
20. 19.10.2020 18:30 (Pon)
odložené
22.10.2020 18:30 (Štv)
odložené
21.
22.10.2020 18:30 (Štv)
Viktória A 0
wo
0 Spoje D
odložené
21. 22.10.2020 18:30 (Štv)
wo
Spoje D 0
odložené
23.10.2020 18:30 (Pia)
odložené
22.
23.10.2020 18:30 (Pia)
Zálesie A 0
wo
0 Karlova Ves C
odložené
22. 23.10.2020 18:30 (Pia)
odložené
20.10.2020 18:30 (Uto)
odložené
23.
20.10.2020 18:30 (Uto)
Pezinok B 0
wo
0 Vinosady A
odložené
23. 20.10.2020 18:30 (Uto)
odložené
22.10.2020 18:30 (Štv)
odložené
24.
22.10.2020 18:30 (Štv)
Blatné A 0
wo
0 Studienka A
odložené
24. 22.10.2020 18:30 (Štv)
odložené

4. liga - Predchádzajúci týždeň

3. kolo
týždeň 42 - 2020
15.10.2020 18:30 (Štv)
odložené
13.
15.10.2020 18:30 (Štv)
Blatné A 0
wo
0 Bernolákovo C
odložené
13. 15.10.2020 18:30 (Štv)
odložené
15.10.2020 18:30 (Štv)
odložené
14.
15.10.2020 18:30 (Štv)
Studienka A 0
wo
0 Pezinok B
odložené
14. 15.10.2020 18:30 (Štv)
odložené
15.10.2020 18:30 (Štv)
odložené
15.
15.10.2020 18:30 (Štv)
Vinosady A 0
wo
0 Zálesie A
odložené
15. 15.10.2020 18:30 (Štv)
odložené
14.10.2020 18:30 (Str)
odložené
16.
14.10.2020 18:30 (Str)
Karlova Ves C 0
wo
0 Spoje D
odložené
16. 14.10.2020 18:30 (Str)
wo
Spoje D 0
odložené
15.10.2020 18:30 (Štv)
odložené
17.
15.10.2020 18:30 (Štv)
Malacky B 0
wo
0 Viktória A
odložené
17. 15.10.2020 18:30 (Štv)
odložené
12.10.2020 18:30 (Pon)
odložené
18.
12.10.2020 18:30 (Pon)
Senec C 0
wo
0 Svätý Jur C
odložené
18. 12.10.2020 18:30 (Pon)
odložené
PPor.
Mužstvo
ZZápasy
VVýhry
RRemízy
PPrehry
SSkóre
BBody
2
2
0
0
27:9
6
2
2
0
0
25:11
6
2
2
0
0
22:14
6
2
2
0
0
22:14
6
2
1
0
1
16:20
4
2
1
0
1
23:13
4
2
0
0
2
15:21
2
2
0
0
2
14:22
2
2
0
0
2
6:30
2
1
0
0
1
7:11
1
1
0
0
1
5:13
1

5. liga - Aktuálny týždeň

4. kolo
týždeň 43 - 2020
21.10.2020 18:30 (Str)
odložené
19.
21.10.2020 18:30 (Str)
Karlova Ves D 0
wo
0 Veľké Leváre A
odložené
19. 21.10.2020 18:30 (Str)
odložené
22.10.2020 18:00 (Štv)
odložené
20.
22.10.2020 18:00 (Štv)
Stavbár A 0
wo
0 Most B
odložené
20. 22.10.2020 18:00 (Štv)
wo
Most B 0
odložené
20.10.2020 18:30 (Uto)
odložené
21.
20.10.2020 18:30 (Uto)
Viktória B 0
wo
0 ŠKP A
odložené
21. 20.10.2020 18:30 (Uto)
wo
ŠKP A 0
odložené
20.10.2020 18:30 (Uto)
odložené
22.
20.10.2020 18:30 (Uto)
Slovenský Grob B 0
wo
0 Spoje E
odložené
22. 20.10.2020 18:30 (Uto)
wo
Spoje E 0
odložené
19.10.2020 18:30 (Pon)
odložené
23.
19.10.2020 18:30 (Pon)
Stupava A 0
wo
0 Educo B
odložené
23. 19.10.2020 18:30 (Pon)
wo
Educo B 0
odložené
21.10.2020 18:30 (Str)
odložené
24.
21.10.2020 18:30 (Str)
DNV C 0
wo
0 Dunajská Lužná A
odložené
24. 21.10.2020 18:30 (Str)
odložené

5. liga - Predchádzajúci týždeň

3. kolo
týždeň 42 - 2020
15.10.2020 18:00 (Štv)
odložené
13.
15.10.2020 18:00 (Štv)
Veľké Leváre A 0
wo
0 Dunajská Lužná A
odložené
13. 15.10.2020 18:00 (Štv)
odložené
14.10.2020 18:30 (Str)
odložené
14.
14.10.2020 18:30 (Str)
DNV C 0
wo
0 Educo B
odložené
14. 14.10.2020 18:30 (Str)
wo
Educo B 0
odložené
12.10.2020 18:30 (Pon)
odložené
15.
12.10.2020 18:30 (Pon)
Spoje E 0
wo
0 Stupava A
odložené
15. 12.10.2020 18:30 (Pon)
odložené
12.10.2020 18:30 (Pon)
odložené
16.
12.10.2020 18:30 (Pon)
ŠKP A 0
wo
0 Slovenský Grob B
odložené
16. 12.10.2020 18:30 (Pon)
odložené
15.10.2020 18:00 (Štv)
odložené
17.
15.10.2020 18:00 (Štv)
Stavbár A 0
wo
0 Viktória B
odložené
17. 15.10.2020 18:00 (Štv)
odložené
14.10.2020 18:30 (Str)
odložené
18.
14.10.2020 18:30 (Str)
Most B 0
wo
0 Karlova Ves D
odložené
18. 14.10.2020 18:30 (Str)
odložené
PPor.
Mužstvo
ZZápasy
VVýhry
RRemízy
PPrehry
SSkóre
BBody
2
2
0
0
30:6
6
2
2
0
0
25:11
6
2
1
1
0
25:11
5
2
1
0
1
18:18
4
2
1
0
1
16:20
4
2
0
1
1
13:23
3
1
1
0
0
12:6
3
2
0
0
2
13:23
2
1
0
0
1
6:12
1
1
0
0
1
4:14
1
1
0
0
1
2:16
1

6. liga - Aktuálny týždeň

4. kolo
týždeň 43 - 2020
21.10.2020 18:30 (Str)
odložené
19.
21.10.2020 18:30 (Str)
Dunajská Lužná B 0
wo
0 Čataj B
odložené
19. 21.10.2020 18:30 (Str)
wo
Čataj B 0
odložené
22.10.2020 18:30 (Štv)
odložené
20.
22.10.2020 18:30 (Štv)
Pezinok C 0
wo
0 Viktória C
odložené
20. 22.10.2020 18:30 (Štv)
odložené
19.10.2020 18:30 (Pon)
odložené
21.
19.10.2020 18:30 (Pon)
Galvaniho B 0
wo
0 Veľký Biel A
odložené
21. 19.10.2020 18:30 (Pon)
odložené
20.10.2020 18:30 (Uto)
odložené
22.
20.10.2020 18:30 (Uto)
SPST Z. Bystrica A 0
wo
0 Zálesie B
odložené
22. 20.10.2020 18:30 (Uto)
odložené
20.10.2020 18:30 (Uto)
odložené
23.
20.10.2020 18:30 (Uto)
Blatné B 0
wo
0 Lozorno B
odložené
23. 20.10.2020 18:30 (Uto)
odložené
19.10.2020 18:30 (Pon)
odložené
24.
19.10.2020 18:30 (Pon)
Educo C 0
wo
0 DNV D
odložené
24. 19.10.2020 18:30 (Pon)
wo
DNV D 0
odložené

6. liga - Predchádzajúci týždeň

3. kolo
týždeň 42 - 2020
12.10.2020 18:30 (Pon)
odložené
13.
12.10.2020 18:30 (Pon)
Educo C 0
wo
0 Dunajská Lužná B
odložené
13. 12.10.2020 18:30 (Pon)
odložené
13.10.2020 18:30 (Uto)
odložené
14.
13.10.2020 18:30 (Uto)
Blatné B 0
wo
0 DNV D
odložené
14. 13.10.2020 18:30 (Uto)
wo
DNV D 0
odložené
13.10.2020 18:30 (Uto)
odložené
15.
13.10.2020 18:30 (Uto)
SPST Z. Bystrica A 0
wo
0 Lozorno B
odložené
15. 13.10.2020 18:30 (Uto)
odložené
16.10.2020 18:30 (Pia)
odložené
16.
16.10.2020 18:30 (Pia)
Zálesie B 0
wo
0 Galvaniho B
odložené
16. 16.10.2020 18:30 (Pia)
odložené
15.10.2020 18:30 (Štv)
odložené
17.
15.10.2020 18:30 (Štv)
Pezinok C 0
wo
0 Veľký Biel A
odložené
17. 15.10.2020 18:30 (Štv)
odložené
15.10.2020 18:30 (Štv)
odložené
18.
15.10.2020 18:30 (Štv)
Viktória C 0
wo
0 Čataj B
odložené
18. 15.10.2020 18:30 (Štv)
wo
Čataj B 0
odložené
PPor.
Mužstvo
ZZápasy
VVýhry
RRemízy
PPrehry
SSkóre
BBody
2
2
0
0
23:13
6
2
2
0
0
21:15
6
2
1
0
1
21:15
4
2
1
0
1
18:18
4
2
1
0
1
19:17
4
2
1
0
1
17:19
4
2
1
0
1
14:22
4
2
1
0
1
18:18
4
1
1
0
0
12:6
3
2
0
0
2
15:21
2
2
0
0
2
12:24
2
1
0
0
1
8:10
1

7. liga - Aktuálny týždeň

4. kolo
týždeň 43 - 2020
22.10.2020 18:30 (Štv)
odložené
19.
22.10.2020 18:30 (Štv)
Vinosady B 0
wo
0 Veľký Biel B
odložené
19. 22.10.2020 18:30 (Štv)
odložené
23.10.2020 18:30 (Pia)
odložené
20.
23.10.2020 18:30 (Pia)
Zálesie C 0
wo
0 Viktória D
odložené
20. 23.10.2020 18:30 (Pia)
odložené
23.10.2020 18:30 (Pia)
odložené
21.
23.10.2020 18:30 (Pia)
Most C 0
wo
0 DNV E
odložené
21. 23.10.2020 18:30 (Pia)
wo
DNV E 0
odložené
20.10.2020 18:15 (Uto)
odložené
22.
20.10.2020 18:15 (Uto)
Bernolákovo D 0
wo
0 Slovenský Grob C
odložené
22. 20.10.2020 18:15 (Uto)
odložené
20.10.2020 18:30 (Uto)
odložené
23.
20.10.2020 18:30 (Uto)
Pezinok D 0
wo
0 Stupava B
odložené
23. 20.10.2020 18:30 (Uto)
odložené
23.10.2020 18:30 (Pia)
odložené
24.
23.10.2020 18:30 (Pia)
Svätý Jur D 0
wo
0 Malacky C
odložené
24. 23.10.2020 18:30 (Pia)
odložené

7. liga - Predchádzajúci týždeň

3. kolo
týždeň 42 - 2020
13.10.2020 18:30 (Uto)
odložené
13.
13.10.2020 18:30 (Uto)
Malacky C 0
wo
0 Veľký Biel B
odložené
13. 13.10.2020 18:30 (Uto)
odložené
13.10.2020 18:30 (Uto)
odložené
14.
13.10.2020 18:30 (Uto)
Pezinok D 0
wo
0 Svätý Jur D
odložené
14. 13.10.2020 18:30 (Uto)
odložené
12.10.2020 18:30 (Pon)
odložené
15.
12.10.2020 18:30 (Pon)
Stupava B 0
wo
0 Bernolákovo D
odložené
15. 12.10.2020 18:30 (Pon)
odložené
12.10.2020 18:00 (Pon)
odložené
16.
12.10.2020 18:00 (Pon)
Slovenský Grob C 0
wo
0 Most C
odložené
16. 12.10.2020 18:00 (Pon)
wo
Most C 0
odložené
16.10.2020 18:30 (Pia)
odložené
17.
16.10.2020 18:30 (Pia)
Zálesie C 0
wo
0 DNV E
odložené
17. 16.10.2020 18:30 (Pia)
wo
DNV E 0
odložené
13.10.2020 18:30 (Uto)
odložené
18.
13.10.2020 18:30 (Uto)
Viktória D 0
wo
0 Vinosady B
odložené
18. 13.10.2020 18:30 (Uto)
odložené
PPor.
Mužstvo
ZZápasy
VVýhry
RRemízy
PPrehry
SSkóre
BBody
2
2
0
0
27:9
6
2
2
0
0
27:9
6
2
2
0
0
26:10
6
2
1
0
1
23:13
4
2
1
0
1
21:15
4
2
1
0
1
17:19
4
2
1
0
1
13:23
4
2
0
0
2
13:23
2
2
0
0
2
10:26
2
2
0
0
2
3:33
2

8. liga - Aktuálny týždeň

4. kolo
týždeň 43 - 2020
19.10.2020 18:30 (Pon)
odložené
16.
19.10.2020 18:30 (Pon)
Spoje F 0
wo
0 SPST Z. Bystrica B
odložené
16. 19.10.2020 18:30 (Pon)
odložené
20.10.2020 18:00 (Uto)
odložené
17.
20.10.2020 18:00 (Uto)
Vinosady D 0
wo
0 Relax Rača A
odložené
17. 20.10.2020 18:00 (Uto)
odložené
20.10.2020 18:30 (Uto)
odložené
18.
20.10.2020 18:30 (Uto)
DNV F 0
wo
0 Pezinok E
odložené
18. 20.10.2020 18:30 (Uto)
odložené
20.10.2020 18:00 (Uto)
odložené
19.
20.10.2020 18:00 (Uto)
Veľký Biel C 0
wo
0 Vinosady C
odložené
19. 20.10.2020 18:00 (Uto)
odložené
22.10.2020 18:30 (Štv)
odložené
20.
22.10.2020 18:30 (Štv)
Malacky D 0
wo
0 Educo D
odložené
20. 22.10.2020 18:30 (Štv)
wo
Educo D 0
odložené

8. liga - Predchádzajúci týždeň

3. kolo
týždeň 42 - 2020
14.10.2020 18:30 (Str)
odložené
11.
14.10.2020 18:30 (Str)
Educo D 0
wo
0 Spoje F
odložené
11. 14.10.2020 18:30 (Str)
wo
Spoje F 0
odložené
13.10.2020 18:00 (Uto)
odložené
12.
13.10.2020 18:00 (Uto)
Veľký Biel C 0
wo
0 Malacky D
odložené
12. 13.10.2020 18:00 (Uto)
odložené
15.10.2020 18:30 (Štv)
odložené
13.
15.10.2020 18:30 (Štv)
Vinosady C 0
wo
0 Pezinok E
odložené
13. 15.10.2020 18:30 (Štv)
odložené
13.10.2020 18:30 (Uto)
odložené
14.
13.10.2020 18:30 (Uto)
DNV F 0
wo
0 Vinosady D
odložené
14. 13.10.2020 18:30 (Uto)
odložené
12.10.2020 18:00 (Pon)
odložené
15.
12.10.2020 18:00 (Pon)
Relax Rača A 0
wo
0 SPST Z. Bystrica B
odložené
15. 12.10.2020 18:00 (Pon)
odložené
PPor.
Mužstvo
ZZápasy
VVýhry
RRemízy
PPrehry
SSkóre
BBody
2
2
0
0
32:4
6
2
2
0
0
29:7
6
2
1
1
0
21:15
5
1
1
0
0
13:5
3
2
0
1
1
14:22
3
2
0
0
2
7:29
2
2
0
0
2
5:31
2
1
0
0
1
3:15
1

9. liga - Aktuálny týždeň

4. kolo
týždeň 43 - 2020
23.10.2020 18:00 (Pia)
odložené
16.
23.10.2020 18:00 (Pia)
Altius 0
wo
0 Pezinok F
odložené
16. 23.10.2020 18:00 (Pia)
odložené
19.10.2020 18:00 (Pon)
odložené
17.
19.10.2020 18:00 (Pon)
Slovenský Grob D 0
wo
0 Čataj C
odložené
17. 19.10.2020 18:00 (Pon)
wo
Čataj C 0
odložené
19.10.2020 18:00 (Pon)
odložené
18.
19.10.2020 18:00 (Pon)
SPST Z. Bystrica C 0
wo
0 Dunajská Lužná C
odložené
18. 19.10.2020 18:00 (Pon)
odložené
19.10.2020 18:00 (Pon)
odložené
19.
19.10.2020 18:00 (Pon)
Relax Rača B 0
wo
0 Blatné C
odložené
19. 19.10.2020 18:00 (Pon)
odložené
20.10.2020 18:00 (Uto)
odložené
20.
20.10.2020 18:00 (Uto)
Lozorno C 0
wo
0 Malacky E
odložené
20. 20.10.2020 18:00 (Uto)
odložené

9. liga - Predchádzajúci týždeň

3. kolo
týždeň 42 - 2020
13.10.2020 18:00 (Uto)
odložené
11.
13.10.2020 18:00 (Uto)
Lozorno C 0
wo
0 Pezinok F
odložené
11. 13.10.2020 18:00 (Uto)
odložené
12.10.2020 18:30 (Pon)
odložené
12.
12.10.2020 18:30 (Pon)
Malacky E 0
wo
0 Blatné C
odložené
12. 12.10.2020 18:30 (Pon)
odložené
12.10.2020 18:00 (Pon)
odložené
13.
12.10.2020 18:00 (Pon)
SPST Z. Bystrica C 0
wo
0 Relax Rača B
odložené
13. 12.10.2020 18:00 (Pon)
odložené
14.10.2020 18:30 (Str)
odložené
14.
14.10.2020 18:30 (Str)
Dunajská Lužná C 0
wo
0 Čataj C
odložené
14. 14.10.2020 18:30 (Str)
wo
Čataj C 0
odložené
16.10.2020 18:00 (Pia)
odložené
15.
16.10.2020 18:00 (Pia)
Altius 0
wo
0 Slovenský Grob D
odložené
15. 16.10.2020 18:00 (Pia)
odložené