BA TT NR TN BB ZA PO KE

Včera

3. Liga, Muži
KSTZ Bratislava
30.9.2020 18:00 (Str)
Konečný Cibula
4.
30.9.2020 18:00 (Str)
Lozorno A 16
wo
2 Slovenský Grob A
Konečný Cibula
30.9.2020 18:30 (Str)
Konečný Cibula
5.
30.9.2020 18:30 (Str)
Most A 10
wo
8 Ister C
Konečný Cibula
4. Liga, Muži
KSTZ Bratislava
30.9.2020 18:30 (Str)
5.
30.9.2020 18:30 (Str)
Karlova Ves C 0
6. Liga, Muži
KSTZ Bratislava
30.9.2020 18:30 (Str)
3.
30.9.2020 18:30 (Str)
DNV D 0
8. Liga, Muži
KSTZ Bratislava
30.9.2020 18:30 (Str)
2.
30.9.2020 18:30 (Str)
Educo D 0
9. Liga, Muži
KSTZ Bratislava
30.9.2020 18:00 (Str)
30.9.2020 18:30 (Str)
Konečný Cibula
3.
30.9.2020 18:30 (Str)
Malacky E 13
wo
5 Čataj C
Konečný Cibula
5. Liga, Muži
OSST Trnava
30.9.2020 18:00 (Str)
Predbežný Tomašovič
12.
30.9.2020 18:00 (Str)
Suchá A 8
wo
10 Bojničky A
Predbežný Tomašovič
6. Liga, Muži
OSST Trnava
30.9.2020 18:00 (Str)
Predbežný Macháč
9.
30.9.2020 18:00 (Str)
Trebatice A 8
wo
10 Jaslovské Bohunice C
Predbežný Macháč
30.9.2020 18:30 (Str)
8.
30.9.2020 18:30 (Str)
Trakovice A 0
7. Liga, Muži
OSST Trnava
30.9.2020 17:30 (Str)
8. Liga, Muži
OSST Trnava
30.9.2020 18:30 (Str)
9.
30.9.2020 18:30 (Str)
Dobrá Voda C 0

Dnes

2. Liga, Muži
KSTZ Bratislava
1.10.2020 18:15 (Štv)
5.
1.10.2020 18:15 (Štv)
Bernolákovo A 0
1.10.2020 18:30 (Štv)
01.10.2020 nový termín
71.
1.10.2020 18:30 (Štv)
DNV A 0
wo
0 Svätý Jur A
01.10.2020 nový termín
4. Liga, Muži
KSTZ Bratislava
1.10.2020 18:30 (Štv)
2.
1.10.2020 18:30 (Štv)
Blatné A 0
1.10.2020 18:30 (Štv)
4.
1.10.2020 18:30 (Štv)
Vinosady A 0
1.10.2020 18:30 (Štv)
3.
1.10.2020 18:30 (Štv)
Studienka A 0
wo
5. Liga, Muži
KSTZ Bratislava
1.10.2020 18:00 (Štv)
4.
1.10.2020 18:00 (Štv)
Stavbár A 0
6. Liga, Muži
KSTZ Bratislava
1.10.2020 18:30 (Štv)
4.
1.10.2020 18:30 (Štv)
Pezinok C 0
1.10.2020 18:30 (Štv)
6.
1.10.2020 18:30 (Štv)
Viktória C 0
1.10.2020 18:30 (Štv)
odložené
5.
1.10.2020 18:30 (Štv)
Zálesie B 0
wo
0 Čataj B
odložené
8. Liga, Muži
KSTZ Bratislava
1.10.2020 18:30 (Štv)
4.
1.10.2020 18:30 (Štv)
Vinosady C 0
1.10.2020 18:30 (Štv)
3.
1.10.2020 18:30 (Štv)
Malacky D 0
5. Liga, Muži
OSST Trnava
1.10.2020 18:00 (Štv)
8.
1.10.2020 18:00 (Štv)
Špačince B 0
wo
1.10.2020 18:00 (Štv)
11.
1.10.2020 18:00 (Štv)
Boleráz 0
6. Liga, Muži
OSST Trnava
1.10.2020 19:00 (Štv)
12.
1.10.2020 19:00 (Štv)
Veselé 0
8. Liga, Muži
OSST Trnava
1.10.2020 18:00 (Štv)
8.
1.10.2020 18:00 (Štv)
ŠK PARA TT Hlohovec F 0
1.10.2020 19:00 (Štv)
6.
1.10.2020 19:00 (Štv)
Siladice 0
6. Liga, Muži
OSTZ Galanta
1.10.2020 18:00 (Štv)
9.
1.10.2020 18:00 (Štv)
Trstice B 0
1.10.2020 18:00 (Štv)
6.
1.10.2020 18:00 (Štv)
Vozokany B 0

Zajtra

Extraliga, Muži
SSTZ
2.10.2020 17:00 (Pia)
1.
2.10.2020 17:00 (Pia)
STJ Družba Bardejov 0
2.10.2020 17:00 (Pia)
4.
2.10.2020 17:00 (Pia)
TJ Geológ Rožňava 0
2.10.2020 17:00 (Pia)
2.
2.10.2020 17:00 (Pia)
MSK Čadca 0
2.10.2020 18:00 (Pia)
6.
2.10.2020 18:00 (Pia)
VSTK Vranov 0
2.10.2020 18:00 (Pia)
5.
2.10.2020 18:00 (Pia)
TJ Gasto Galanta 0
2.10.2020 19:00 (Pia)
3.
2.10.2020 19:00 (Pia)
STK FUNSTAR Topoľčany 0
2. Liga, Muži
KSTZ Bratislava
2.10.2020 18:30 (Pia)
3.
2.10.2020 18:30 (Pia)
Karlova Ves A 0
2.10.2020 18:30 (Pia)
2.
2.10.2020 18:30 (Pia)
Pezinok A 0
wo
3. Liga, Muži
KSTZ Bratislava
2.10.2020 18:30 (Pia)
02.10.2020 nový termín
78.
2.10.2020 18:30 (Pia)
DNV B 0
wo
0 Senec B
02.10.2020 nový termín
7. Liga, Muži
KSTZ Bratislava
2.10.2020 18:30 (Pia)
hrá sa Most pri Ba
3.
2.10.2020 18:30 (Pia)
Most C 0
wo
0 Svätý Jur D
hrá sa Most pri Ba
9. Liga, Muži
KSTZ Bratislava
2.10.2020 18:00 (Pia)
4.
2.10.2020 18:00 (Pia)
Altius 0
2.10.2020 18:00 (Pia)
1.
2.10.2020 18:00 (Pia)
Pezinok F 0
6. Liga, Muži
OSST Trnava
2.10.2020 18:00 (Pia)
10.
2.10.2020 18:00 (Pia)
Chtelnica A 0
2.10.2020 18:00 (Pia)
7.
2.10.2020 18:00 (Pia)
Zavar B 0
wo
2.10.2020 19:00 (Pia)
11.
2.10.2020 19:00 (Pia)
Bučany A 0
7. Liga, Muži
OSST Trnava
2.10.2020 16:00 (Pia)
predohr.
10.
2.10.2020 16:00 (Pia)
Ostrov 0
wo
0 Bučany B
predohr.
2.10.2020 18:00 (Pia)
7.
2.10.2020 18:00 (Pia)
Nižná 0
2.10.2020 18:00 (Pia)
11.
2.10.2020 18:00 (Pia)
Jaslovské Bohunice D 0
8. Liga, Muži
OSST Trnava
2.10.2020 18:30 (Pia)
10.
2.10.2020 18:30 (Pia)
Trakovice B 0
5. Liga, Muži
OSTZ Senica
2.10.2020 18:15 (Pia)
3.
2.10.2020 18:15 (Pia)
Propria Kúty D 0
4. Liga, Muži
KSTZ Banská Bystrica
2.10.2020 17:30 (Pia)
4.
2.10.2020 17:30 (Pia)
ŠKST B. Štiavnica 0
2.10.2020 18:00 (Pia)
3.
2.10.2020 18:00 (Pia)
ŠK Riečka 0
2.10.2020 18:00 (Pia)
1.
2.10.2020 18:00 (Pia)
MSTK Krupina B 0
5. Liga, Muži
OSTZ Žiar nad Hronom
2.10.2020 17:45 (Pia)
1.
2.10.2020 17:45 (Pia)
STK Hliník nad Hronom B 0
2.10.2020 18:00 (Pia)
4.
2.10.2020 18:00 (Pia)
Klačiansky klub 0
5. Liga, Muži
OSTZ Galanta
2.10.2020 18:00 (Pia)
11.
2.10.2020 18:00 (Pia)
Pata B 0
2.10.2020 18:00 (Pia)
9.
2.10.2020 18:00 (Pia)
Sládkovičovo C 0
2.10.2020 18:00 (Pia)
8.
2.10.2020 18:00 (Pia)
Jelka B 0
2.10.2020 18:30 (Pia)
10.
2.10.2020 18:30 (Pia)
Šoporňa B 0
wo
6. Liga, Muži
OSTZ Galanta
2.10.2020 18:00 (Pia)
8.
2.10.2020 18:00 (Pia)
Váhovce A 0
wo
2.10.2020 18:00 (Pia)
7.
2.10.2020 18:00 (Pia)
Michal n/O 0
wo

SSTZ

PPor.
Mužstvo
ZZápasy
VVýhry
RRemízy
PPrehry
SSkóre
BBody
0
0
0
0
0:0
0
0
0
0
0
0:0
0
0
0
0
0
0:0
0
0
0
0
0
0:0
0
0
0
0
0
0:0
0

Extraliga - Aktuálny týždeň

1. kolo
týždeň 40 - 2020
2.10.2020 17:00 (Pia)
1.
2.10.2020 17:00 (Pia)
STJ Družba Bardejov 0
2.10.2020 17:00 (Pia)
2.
2.10.2020 17:00 (Pia)
MSK Čadca 0
2.10.2020 19:00 (Pia)
3.
2.10.2020 19:00 (Pia)
STK FUNSTAR Topoľčany 0
2.10.2020 17:00 (Pia)
4.
2.10.2020 17:00 (Pia)
TJ Geológ Rožňava 0
2.10.2020 18:00 (Pia)
5.
2.10.2020 18:00 (Pia)
TJ Gasto Galanta 0
2.10.2020 18:00 (Pia)
6.
2.10.2020 18:00 (Pia)
VSTK Vranov 0

Extraliga - Nasledujúci týždeň

2. kolo
týždeň 41 - 2020
9.10.2020 17:00 (Pia)
7.
9.10.2020 17:00 (Pia)
STJ Družba Bardejov 0
9.10.2020 18:00 (Pia)
8.
9.10.2020 18:00 (Pia)
1.PPC Fortuna Kežmarok 0
3.10.2020 11:00 (Sob)
Pozor zmena dátumu
9.
3.10.2020 11:00 (Sob)
MSK Čadca 0
wo
0 TJ Gasto Galanta
Pozor zmena dátumu
9.10.2020 17:00 (Pia)
10.
9.10.2020 17:00 (Pia)
TJ STO Nižná 0
9.10.2020 19:00 (Pia)
11.
9.10.2020 19:00 (Pia)
STK FUNSTAR Topoľčany 0
9.10.2020 17:00 (Pia)
12.
9.10.2020 17:00 (Pia)
ŠK PARA TT Hlohovec 0
10.10.2020 10:00 (Sob)
13.
10.10.2020 10:00 (Sob)
STJ Družba Bardejov 0
10.10.2020 10:00 (Sob)
14.
10.10.2020 10:00 (Sob)
1.PPC Fortuna Kežmarok 0
3.10.2020 16:00 (Sob)
Pozor zmena dátumu
15.
3.10.2020 16:00 (Sob)
MSK Čadca 0
wo
0 SK Vydrany
Pozor zmena dátumu
10.10.2020 10:00 (Sob)
16.
10.10.2020 10:00 (Sob)
TJ STO Nižná 0
10.10.2020 10:00 (Sob)
17.
10.10.2020 10:00 (Sob)
STK FUNSTAR Topoľčany 0
10.10.2020 10:00 (Sob)
18.
10.10.2020 10:00 (Sob)
ŠK PARA TT Hlohovec 0
PPor.
Mužstvo
ZZápasy
VVýhry
RRemízy
PPrehry
SSkóre
BBody
0
0
0
0
0:0
0
0
0
0
0
0:0
0
0
0
0
0
0:0
0

Extraliga - Nasledujúci týždeň

1. kolo
týždeň 41 - 2020
10.10.2020 10:00 (Sob)
1.
10.10.2020 10:00 (Sob)
MSK Malacky 0
10.10.2020 10:00 (Sob)
2.
10.10.2020 10:00 (Sob)
ŠKST Ružomberok 0
10.10.2020 10:00 (Sob)
3.
10.10.2020 10:00 (Sob)
STO Valaliky 0
10.10.2020 10:00 (Sob)
4.
10.10.2020 10:00 (Sob)
ŠKST Topoľčany 0

1.liga - Západ

PPor.
Mužstvo
ZZápasy
VVýhry
RRemízy
PPrehry
SSkóre
BBody
0
0
0
0
0:0
0
0
0
0
0
0:0
0
0
0
0
0
0:0
0

1.liga - Západ - Aktuálny týždeň

1. kolo
týždeň 40 - 2020
3.10.2020 10:00 (Sob)
1.
3.10.2020 10:00 (Sob)
STO Spoje Bratislava 0
3.10.2020 10:00 (Sob)
2.
3.10.2020 10:00 (Sob)
STO Kozárovce 0
3.10.2020 10:00 (Sob)
3.
3.10.2020 10:00 (Sob)
STK Elastik Trnava 0
3.10.2020 10:00 (Sob)
4.
3.10.2020 10:00 (Sob)
Keraming Trenčín 0
3.10.2020 10:00 (Sob)
5.
3.10.2020 10:00 (Sob)
Propria Kúty 0
3.10.2020 10:00 (Sob)
6.
3.10.2020 10:00 (Sob)
ŠKST Topoľčany 0

1.liga - Západ - Nasledujúci týždeň

2. kolo
týždeň 41 - 2020
10.10.2020 00:00 (Sob)
7.
10.10.2020 00:00 (Sob)
STO Spoje Bratislava 0
10.10.2020 10:00 (Sob)
8.
10.10.2020 10:00 (Sob)
ŠKST Feromax Bratislava 0
10.10.2020 10:00 (Sob)
9.
10.10.2020 10:00 (Sob)
TTC Nové Zámky 0
10.10.2020 10:00 (Sob)
10.
10.10.2020 10:00 (Sob)
STO Kozárovce 0
10.10.2020 10:00 (Sob)
11.
10.10.2020 10:00 (Sob)
STK Elastik Trnava 0
10.10.2020 10:00 (Sob)
12.
10.10.2020 10:00 (Sob)
STO Veľké Úľany 0
10.10.2020 16:00 (Sob)
13.
10.10.2020 16:00 (Sob)
STO Spoje Bratislava 0
10.10.2020 16:00 (Sob)
14.
10.10.2020 16:00 (Sob)
ŠKST Feromax Bratislava 0
10.10.2020 16:00 (Sob)
15.
10.10.2020 16:00 (Sob)
TTC Nové Zámky 0
10.10.2020 16:00 (Sob)
16.
10.10.2020 16:00 (Sob)
STO Kozárovce 0
10.10.2020 16:00 (Sob)
17.
10.10.2020 16:00 (Sob)
STK Elastik Trnava 0
10.10.2020 16:00 (Sob)
18.
10.10.2020 16:00 (Sob)
STO Veľké Úľany 0

1.liga - Východ

PPor.
Mužstvo
ZZápasy
VVýhry
RRemízy
PPrehry
SSkóre
BBody
0
0
0
0
0:0
0
0
0
0
0
0:0
0
0
0
0
0
0:0
0

1.liga - Východ - Aktuálny týždeň

1. kolo
týždeň 40 - 2020
3.10.2020 10:00 (Sob)
1.
3.10.2020 10:00 (Sob)
AŠK Mária Huta 0
3.10.2020 10:00 (Sob)
2.
3.10.2020 10:00 (Sob)
MSTK Tvrdošín 0
3.10.2020 10:00 (Sob)
3.
3.10.2020 10:00 (Sob)
ŠKST Michalovce B 0
3.10.2020 10:00 (Sob)
4.
3.10.2020 10:00 (Sob)
STO Valča 0
3.10.2020 10:00 (Sob)
5.
3.10.2020 10:00 (Sob)
ŠKST Energodata Žilina 0
3.10.2020 10:00 (Sob)
6.
3.10.2020 10:00 (Sob)
STK Sokol Stránske 0

1.liga - Východ - Nasledujúci týždeň

2. kolo
týždeň 41 - 2020
10.10.2020 10:00 (Sob)
7.
10.10.2020 10:00 (Sob)
AŠK Mária Huta 0
10.10.2020 10:00 (Sob)
10.10.2020 10:00 (Sob)
9.
10.10.2020 10:00 (Sob)
MSTK Tvrdošín 0
10.10.2020 10:00 (Sob)
10.
10.10.2020 10:00 (Sob)
TJ STO Nižná B 0
10.10.2020 10:00 (Sob)
11.
10.10.2020 10:00 (Sob)
ŠKST Michalovce B 0
10.10.2020 10:00 (Sob)
12.
10.10.2020 10:00 (Sob)
STK Lokomotíva Košice 0
10.10.2020 16:00 (Sob)
13.
10.10.2020 16:00 (Sob)
AŠK Mária Huta 0
10.10.2020 16:00 (Sob)
14.
10.10.2020 16:00 (Sob)
STK Stará Ľubovňa/Jakubany 0
10.10.2020 16:00 (Sob)
15.
10.10.2020 16:00 (Sob)
MSTK Tvrdošín 0
10.10.2020 16:00 (Sob)
16.
10.10.2020 16:00 (Sob)
TJ STO Nižná B 0
10.10.2020 16:00 (Sob)
17.
10.10.2020 16:00 (Sob)
ŠKST Michalovce B 0
10.10.2020 16:00 (Sob)
18.
10.10.2020 16:00 (Sob)
STK Lokomotíva Košice 0

1.liga - Východ

PPor.
Mužstvo
ZZápasy
VVýhry
RRemízy
PPrehry
SSkóre
BBody
0
0
0
0
0:0
0
0
0
0
0
0:0
0

1.liga - Východ - Nasledujúci týždeň

1. kolo
týždeň 41 - 2020
10.10.2020 10:00 (Sob)
10.10.2020 10:00 (Sob)
2.
10.10.2020 10:00 (Sob)
TJ Geológ Rožňava 0
10.10.2020 10:00 (Sob)
3.
10.10.2020 10:00 (Sob)
ŠKST Ružomberok B 0

Extraliga

PPor.
Mužstvo
ZZápasy
VVýhry
RRemízy
PPrehry
SSkóre
BBody
0
0
0
0
0:0
0
0
0
0
0
0:0
0
0
0
0
0
0:0
0

Extraliga - Aktuálny týždeň

1. kolo
týždeň 40 - 2020
4.10.2020 10:00 (Ned)
1.
4.10.2020 10:00 (Ned)
MSK Čadca 0
4.10.2020 10:00 (Ned)
2.
4.10.2020 10:00 (Ned)
TJ Lokomotíva Vrútky 0
4.10.2020 10:00 (Ned)
3.
4.10.2020 10:00 (Ned)
MŠK Kysucké Nové Mesto 0
4.10.2020 10:00 (Ned)
4.
4.10.2020 10:00 (Ned)
ŠK Orion Belá nad Cirochou 0
4.10.2020 10:00 (Ned)
5.
4.10.2020 10:00 (Ned)
STK Lučenec 0
4.10.2020 10:00 (Ned)
6.
4.10.2020 10:00 (Ned)
ŠKST Ružomberok 0
4.10.2020 10:00 (Ned)
7.
4.10.2020 10:00 (Ned)
STK Devínska Nová Ves 0
4.10.2020 10:00 (Ned)
8.
4.10.2020 10:00 (Ned)
TTC Nové Zámky 0
4.10.2020 10:00 (Ned)
9.
4.10.2020 10:00 (Ned)
ŠK ŠOG Nitra 0
4.10.2020 10:00 (Ned)
10.
4.10.2020 10:00 (Ned)
ŠKST Topoľčany 0
4.10.2020 10:00 (Ned)
11.
4.10.2020 10:00 (Ned)
KST ZŠ Turčianske Teplice 0
4.10.2020 10:00 (Ned)

Extraliga

PPor.
Mužstvo
ZZápasy
VVýhry
RRemízy
PPrehry
SSkóre
BBody
0
0
0
0
0:0
0

Extraliga - Aktuálny týždeň

1. kolo
týždeň 40 - 2020
4.10.2020 10:00 (Ned)
1.
4.10.2020 10:00 (Ned)
TTC Považská Bystrica 0
4.10.2020 10:00 (Ned)
2.
4.10.2020 10:00 (Ned)
ŠKST Topoľčany 0
4.10.2020 10:00 (Ned)
4.10.2020 10:00 (Ned)
4.
4.10.2020 10:00 (Ned)
TTC Považská Bystrica 0
4.10.2020 10:00 (Ned)
5.
4.10.2020 10:00 (Ned)
ŠKST Topoľčany 0
4.10.2020 10:00 (Ned)
6.
4.10.2020 10:00 (Ned)
KST Drive Trenčianske Jastrabie 0
4.10.2020 10:00 (Ned)
7.
4.10.2020 10:00 (Ned)
TTC Považská Bystrica 0
4.10.2020 10:00 (Ned)
8.
4.10.2020 10:00 (Ned)
ŠKST Topoľčany 0
4.10.2020 10:00 (Ned)
4.10.2020 10:00 (Ned)
10.
4.10.2020 10:00 (Ned)
STK Devínska Nová Ves 0
4.10.2020 10:00 (Ned)
4.10.2020 10:00 (Ned)
12.
4.10.2020 10:00 (Ned)
STC ŠKST Bratislava 0
Kompletný sortiment pre stolný tenis | stolnytenis.sk
Kompletný sortiment pre stolný tenis | stolnytenis.sk