BA TT NR TN BB ZA PO KE

Rozpis klubu

1. kolo
týždeň 39/2020
26.9.2020 10:00 (Sob)
Konečný Dobiš
4.
26.9.2020 10:00 (Sob)
Dunajská Streda 3
wo
7 Galanta
Konečný Dobiš
4. 26.9.2020 10:00 (Sob)
wo
Galanta 7
Konečný Dobiš
26.9.2020 11:00 (Sob)
Konečný Dobiš
4.
26.9.2020 11:00 (Sob)
Dunajská Streda B 6
wo
4 Skalica
Konečný Dobiš
4. 26.9.2020 11:00 (Sob)
Konečný Dobiš
26.9.2020 11:00 (Sob)
Konečný Dobiš
2.
26.9.2020 11:00 (Sob)
Dun. Streda C 2
wo
8 Piešťany-Moravany B
Konečný Dobiš
2. 26.9.2020 11:00 (Sob)
Konečný Dobiš
2. kolo
týždeň 40/2020
3.10.2020 10:00 (Sob)
Konečný Dobiš
6.
3.10.2020 10:00 (Sob)
Piešťany-Moravany 4
wo
6 Dunajská Streda
Konečný Dobiš
6. 3.10.2020 10:00 (Sob)
Konečný Dobiš
3.10.2020 10:00 (Sob)
Konečný Dobiš
6.
3.10.2020 10:00 (Sob)
Majcichov 7
wo
3 Dunajská Streda B
Konečný Dobiš
6. 3.10.2020 10:00 (Sob)
Konečný Dobiš
3.10.2020 10:00 (Sob)
Konečný Dobiš
3.
3.10.2020 10:00 (Sob)
Zavar 8
wo
2 Dun. Streda C
Konečný Dobiš
3. 3.10.2020 10:00 (Sob)
Konečný Dobiš
3. kolo
týždeň 41/2020
10.10.2020 10:00 (Sob)
Konečný Dobiš
11.
10.10.2020 10:00 (Sob)
Dunajská Streda 7
wo
3 Elastik Trnava
Konečný Dobiš
11. 10.10.2020 10:00 (Sob)
Konečný Dobiš
10.10.2020 11:00 (Sob)
Konečný Dobiš
11.
10.10.2020 11:00 (Sob)
Dunajská Streda B 6
wo
4 Vydrany
Konečný Dobiš
11. 10.10.2020 11:00 (Sob)
wo
Vydrany 4
Konečný Dobiš
10.10.2020 11:00 (Sob)
Konečný Dobiš
5.
10.10.2020 11:00 (Sob)
Dun. Streda C 1
wo
9 Galanta B
Konečný Dobiš
5. 10.10.2020 11:00 (Sob)
Konečný Dobiš
4. kolo
týždeň 43/2020
24.10.2020 10:00 (Sob)
odložené
15.
24.10.2020 10:00 (Sob)
Michal n/O 0
wo
0 Dunajská Streda
odložené
15. 24.10.2020 10:00 (Sob)
odložené
24.10.2020 10:00 (Sob)
odložené
15.
24.10.2020 10:00 (Sob)
Pata 0
wo
0 Dunajská Streda B
odložené
15. 24.10.2020 10:00 (Sob)
odložené
24.10.2020 10:00 (Sob)
odložené
8.
24.10.2020 10:00 (Sob)
Moravský sv. Ján C 0
wo
0 Dun. Streda C
odložené
8. 24.10.2020 10:00 (Sob)
odložené
5. kolo
týždeň 45/2020
7.11.2020 10:00 (Sob)
odložené
18.
7.11.2020 10:00 (Sob)
Dunajská Streda 0
wo
0 Moravský sv. Ján A
odložené
18. 7.11.2020 10:00 (Sob)
odložené
7.11.2020 11:00 (Sob)
odložené
18.
7.11.2020 11:00 (Sob)
Dunajská Streda B 0
wo
0 Moravský sv. Ján B
odložené
18. 7.11.2020 11:00 (Sob)
odložené
6. kolo
týždeň 47/2020
21.11.2020 10:00 (Sob)
odložené
24.
21.11.2020 10:00 (Sob)
Jasl. Bohunice 0
wo
0 Dunajská Streda
odložené
24. 21.11.2020 10:00 (Sob)
odložené
21.11.2020 11:00 (Sob)
odložené
24.
21.11.2020 11:00 (Sob)
Jasl. Bohunice B 0
wo
0 Dunajská Streda B
odložené
24. 21.11.2020 11:00 (Sob)
odložené
7. kolo
týždeň 48/2020
28.11.2020 10:00 (Sob)
odložené
25.
28.11.2020 10:00 (Sob)
Dunajská Streda 0
wo
0 Leopoldov
odložené
25. 28.11.2020 10:00 (Sob)
odložené
28.11.2020 11:00 (Sob)
odložené
25.
28.11.2020 11:00 (Sob)
Dunajská Streda B 0
wo
0 Bojničky A
odložené
25. 28.11.2020 11:00 (Sob)
odložené
8. kolo
týždeň 3/2021
23.1.2021 10:00 (Sob)
32.
23.1.2021 10:00 (Sob)
Skalica 0
32. 23.1.2021 10:00 (Sob)
9. kolo
týždeň 4/2021
30.1.2021 11:00 (Sob)
34.
30.1.2021 11:00 (Sob)
Dunajská Streda B 0
34. 30.1.2021 11:00 (Sob)
10. kolo
týždeň 5/2021
6.2.2021 10:00 (Sob)
39.
6.2.2021 10:00 (Sob)
Vydrany 0
39. 6.2.2021 10:00 (Sob)
11. kolo
týždeň 6/2021
13.2.2021 11:00 (Sob)
43.
13.2.2021 11:00 (Sob)
Dunajská Streda B 0
wo
43. 13.2.2021 11:00 (Sob)
wo
Pata 0
12. kolo
týždeň 8/2021
27.2.2021 10:00 (Sob)
46.
27.2.2021 10:00 (Sob)
Moravský sv. Ján B 0
46. 27.2.2021 10:00 (Sob)
13. kolo
týždeň 9/2021
6.3.2021 11:00 (Sob)
52.
6.3.2021 11:00 (Sob)
Dunajská Streda B 0
52. 6.3.2021 11:00 (Sob)
14. kolo
týždeň 10/2021
13.3.2021 10:00 (Sob)
53.
13.3.2021 10:00 (Sob)
Bojničky A 0
53. 13.3.2021 10:00 (Sob)
Bohatý výber a nízke ceny pre radosť z víťazstiev - Profittsport.sk
Kompletný sortiment pre stolný tenis | stolnytenis.sk
Kompletný sortiment pre stolný tenis | stolnytenis.sk