ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator
Nahrávam...

SSTZ

Extraliga | 1. liga

BA TT NR TN BB ZA PO KE

Majstrovstvá SR družstiev dorastencov 2024

1. kolo
týždeň 23/2024
8.6.2024 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
67.
8.6.2024 10:00 (Sob)
MSK Čadca 7
wo
0 ŠK Orion Belá nad Cirochou
Konečný Šereda
67. 8.6.2024 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
8.6.2024 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
68.
8.6.2024 10:00 (Sob)
STO Spoje Bratislava 1
wo
6 MŠK Kysucké Nové Mesto A
Konečný Šereda
68. 8.6.2024 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
2. kolo
týždeň 23/2024
8.6.2024 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
69.
8.6.2024 10:00 (Sob)
MŠK Kysucké Nové Mesto A 6
wo
1 ŠK Orion Belá nad Cirochou
Konečný Šereda
69. 8.6.2024 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
8.6.2024 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
70.
8.6.2024 10:00 (Sob)
MSK Čadca 6
wo
1 STO Spoje Bratislava
Konečný Šereda
70. 8.6.2024 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
3. kolo
týždeň 23/2024
8.6.2024 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
71.
8.6.2024 10:00 (Sob)
ŠK Orion Belá nad Cirochou 2
wo
5 STO Spoje Bratislava
Konečný Šereda
71. 8.6.2024 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
8.6.2024 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
72.
8.6.2024 10:00 (Sob)
MŠK Kysucké Nové Mesto A 0
wo
7 MSK Čadca
Konečný Šereda
72. 8.6.2024 10:00 (Sob)
Konečný Šereda

Skupina o záchranu (9.-12.miesto)

1. kolo
týždeň 23/2024
8.6.2024 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
67.
8.6.2024 10:00 (Sob)
ŠKST Humenné 3
wo
4 ŠKST Ružomberok
Konečný Šereda
67. 8.6.2024 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
8.6.2024 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
68.
8.6.2024 10:00 (Sob)
STO Valaliky 7
wo
0 ŠK ŠOG Nitra
Konečný Šereda
68. 8.6.2024 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
2. kolo
týždeň 23/2024
8.6.2024 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
69.
8.6.2024 10:00 (Sob)
ŠK ŠOG Nitra 0
wo
7 ŠKST Humenné
Konečný Šereda
69. 8.6.2024 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
8.6.2024 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
70.
8.6.2024 10:00 (Sob)
ŠKST Ružomberok 5
wo
2 STO Valaliky
Konečný Šereda
70. 8.6.2024 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
3. kolo
týždeň 23/2024
8.6.2024 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
71.
8.6.2024 10:00 (Sob)
ŠKST Ružomberok 7
wo
0 ŠK ŠOG Nitra
Konečný Šereda
71. 8.6.2024 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
8.6.2024 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
72.
8.6.2024 10:00 (Sob)
STO Valaliky 5
wo
2 ŠKST Humenné
Konečný Šereda
72. 8.6.2024 10:00 (Sob)
Konečný Šereda

Kvalifikácia o postup do Extraligy dorastencov

1. kolo
týždeň 23/2024
9.6.2024 10:00 (Ned)
Konečný Šereda
1.
9.6.2024 10:00 (Ned)
TT Klub Žilina 0
wo
7 ŠKST Bošany
Konečný Šereda
1. 9.6.2024 10:00 (Ned)
Konečný Šereda
2. kolo
týždeň 23/2024
9.6.2024 10:00 (Ned)
Konečný Šereda
4.
9.6.2024 10:00 (Ned)
TT Klub Žilina 0
wo
7 STK ZŠ Na bielenisku Pezinok
Konečný Šereda
4. 9.6.2024 10:00 (Ned)
Konečný Šereda
3. kolo
týždeň 23/2024
9.6.2024 10:00 (Ned)
Konečný Šereda
5.
9.6.2024 10:00 (Ned)
STK ZŠ Na bielenisku Pezinok 2
wo
5 ŠKST Bošany
Konečný Šereda
5. 9.6.2024 10:00 (Ned)
Konečný Šereda

Základná časť

1. kolo
týždeň 40/2023
8.10.2023 10:00 (Ned)
Konečný
1.
8.10.2023 10:00 (Ned)
ŠKST Humenné 2
wo
5 STO Valaliky
Konečný
1. 8.10.2023 10:00 (Ned)
Konečný
8.10.2023 10:00 (Ned)
Konečný
2.
8.10.2023 10:00 (Ned)
ŠK Orion Belá nad Cirochou 5
wo
2 ŠKST Humenné
Konečný
2. 8.10.2023 10:00 (Ned)
Konečný
8.10.2023 10:00 (Ned)
Konečný
3.
8.10.2023 10:00 (Ned)
STO Valaliky 1
3. 8.10.2023 10:00 (Ned)
Konečný
8.10.2023 10:00 (Ned)
Konečný Šereda
4.
8.10.2023 10:00 (Ned)
MŠK Kysucké Nové Mesto A 5
wo
2 MŠK Kysucké Nové Mesto B
Konečný Šereda
4. 8.10.2023 10:00 (Ned)
Konečný Šereda
8.10.2023 10:00 (Ned)
Konečný Šereda
5.
8.10.2023 10:00 (Ned)
MSK Čadca 3
wo
4 MŠK Kysucké Nové Mesto A
Konečný Šereda
5. 8.10.2023 10:00 (Ned)
Konečný Šereda
8.10.2023 10:00 (Ned)
Konečný Šereda
6.
8.10.2023 10:00 (Ned)
MŠK Kysucké Nové Mesto B 3
wo
4 MSK Čadca
Konečný Šereda
6. 8.10.2023 10:00 (Ned)
Konečný Šereda
8.10.2023 10:00 (Ned)
Konečný Šereda
7.
8.10.2023 10:00 (Ned)
STC ŠKST Bratislava 5
wo
2 KST Raksit
Konečný Šereda
7. 8.10.2023 10:00 (Ned)
Konečný Šereda
8.10.2023 10:00 (Ned)
Konečný Šereda
8.
8.10.2023 10:00 (Ned)
STO Spoje Bratislava 2
wo
5 STC ŠKST Bratislava
Konečný Šereda
8. 8.10.2023 10:00 (Ned)
Konečný Šereda
8.10.2023 10:00 (Ned)
Konečný Šereda
9.
8.10.2023 10:00 (Ned)
KST Raksit 1
wo
6 STO Spoje Bratislava
Konečný Šereda
9. 8.10.2023 10:00 (Ned)
Konečný Šereda
8.10.2023 10:00 (Ned)
Konečný Šereda
10.
8.10.2023 10:00 (Ned)
ŠK ŠOG Nitra 3
wo
4 MŠK Žiar nad Hronom
Konečný Šereda
10. 8.10.2023 10:00 (Ned)
Konečný Šereda
8.10.2023 10:00 (Ned)
Konečný Šereda
11.
8.10.2023 10:00 (Ned)
ŠKST Ružomberok 4
wo
3 ŠK ŠOG Nitra
Konečný Šereda
11. 8.10.2023 10:00 (Ned)
Konečný Šereda
8.10.2023 10:00 (Ned)
Konečný Šereda
12.
8.10.2023 10:00 (Ned)
MŠK Žiar nad Hronom 4
wo
3 ŠKST Ružomberok
Konečný Šereda
12. 8.10.2023 10:00 (Ned)
Konečný Šereda
2. kolo
týždeň 50/2023
17.12.2023 10:00 (Ned)
Predbežný Pavlotty
13.
17.12.2023 10:00 (Ned)
ŠK Orion Belá nad Cirochou 4
wo
3 ŠKST Ružomberok
Predbežný Pavlotty
13. 17.12.2023 10:00 (Ned)
Predbežný Pavlotty
17.12.2023 10:00 (Ned)
Predbežný Pavlotty
14.
17.12.2023 10:00 (Ned)
ŠKST Humenné 7
wo
0 ŠK ŠOG Nitra
Predbežný Pavlotty
14. 17.12.2023 10:00 (Ned)
Predbežný Pavlotty
17.12.2023 10:00 (Ned)
Predbežný Pavlotty
15.
17.12.2023 10:00 (Ned)
STO Valaliky 3
wo
4 MŠK Žiar nad Hronom
Predbežný Pavlotty
15. 17.12.2023 10:00 (Ned)
Predbežný Pavlotty
17.12.2023 10:00 (Ned)
Predbežný Pavlotty
16.
17.12.2023 10:00 (Ned)
ŠK Orion Belá nad Cirochou 7
wo
0 ŠK ŠOG Nitra
Predbežný Pavlotty
16. 17.12.2023 10:00 (Ned)
Predbežný Pavlotty
17.12.2023 10:00 (Ned)
Predbežný Pavlotty
17.
17.12.2023 10:00 (Ned)
ŠKST Humenné 3
wo
4 MŠK Žiar nad Hronom
Predbežný Pavlotty
17. 17.12.2023 10:00 (Ned)
Predbežný Pavlotty
17.12.2023 10:00 (Ned)
Predbežný Pavlotty
18.
17.12.2023 10:00 (Ned)
STO Valaliky 3
wo
4 ŠKST Ružomberok
Predbežný Pavlotty
18. 17.12.2023 10:00 (Ned)
Predbežný Pavlotty
17.12.2023 10:00 (Ned)
Predbežný Pavlotty
19.
17.12.2023 10:00 (Ned)
ŠK Orion Belá nad Cirochou 5
wo
2 MŠK Žiar nad Hronom
Predbežný Pavlotty
19. 17.12.2023 10:00 (Ned)
Predbežný Pavlotty
17.12.2023 10:00 (Ned)
Predbežný Pavlotty
20.
17.12.2023 10:00 (Ned)
ŠKST Humenné 4
wo
3 ŠKST Ružomberok
Predbežný Pavlotty
20. 17.12.2023 10:00 (Ned)
Predbežný Pavlotty
17.12.2023 10:00 (Ned)
Predbežný Pavlotty
21.
17.12.2023 10:00 (Ned)
STO Valaliky 7
wo
0 ŠK ŠOG Nitra
Predbežný Pavlotty
21. 17.12.2023 10:00 (Ned)
Predbežný Pavlotty
17.12.2023 10:00 (Ned)
Predbežný Šramo
22.
17.12.2023 10:00 (Ned)
MSK Čadca 5
wo
2 STO Spoje Bratislava
Predbežný Šramo
22. 17.12.2023 10:00 (Ned)
Predbežný Šramo
17.12.2023 10:00 (Ned)
Predbežný Šramo
23.
17.12.2023 10:00 (Ned)
MŠK Kysucké Nové Mesto A 7
wo
0 STC ŠKST Bratislava
Predbežný Šramo
23. 17.12.2023 10:00 (Ned)
Predbežný Šramo
17.12.2023 10:00 (Ned)
Predbežný Šramo
24.
17.12.2023 10:00 (Ned)
MŠK Kysucké Nové Mesto B 1
wo
6 KST Raksit
Predbežný Šramo
24. 17.12.2023 10:00 (Ned)
Predbežný Šramo
17.12.2023 10:00 (Ned)
Predbežný Šramo
25.
17.12.2023 10:00 (Ned)
MSK Čadca 7
wo
0 STC ŠKST Bratislava
Predbežný Šramo
25. 17.12.2023 10:00 (Ned)
Predbežný Šramo
17.12.2023 10:00 (Ned)
Predbežný Šramo
26.
17.12.2023 10:00 (Ned)
MŠK Kysucké Nové Mesto A 4
wo
3 KST Raksit
Predbežný Šramo
26. 17.12.2023 10:00 (Ned)
Predbežný Šramo
17.12.2023 10:00 (Ned)
Predbežný Šramo
27.
17.12.2023 10:00 (Ned)
MŠK Kysucké Nové Mesto B 2
wo
5 STO Spoje Bratislava
Predbežný Šramo
27. 17.12.2023 10:00 (Ned)
Predbežný Šramo
17.12.2023 10:00 (Ned)
Predbežný Šramo
28.
17.12.2023 10:00 (Ned)
MSK Čadca 6
wo
1 KST Raksit
Predbežný Šramo
28. 17.12.2023 10:00 (Ned)
Predbežný Šramo
17.12.2023 10:00 (Ned)
Predbežný Šramo
29.
17.12.2023 10:00 (Ned)
MŠK Kysucké Nové Mesto A 4
wo
3 STO Spoje Bratislava
Predbežný Šramo
29. 17.12.2023 10:00 (Ned)
Predbežný Šramo
17.12.2023 10:00 (Ned)
Predbežný Šramo
30.
17.12.2023 10:00 (Ned)
MŠK Kysucké Nové Mesto B 7
wo
0 STC ŠKST Bratislava
Predbežný Šramo
30. 17.12.2023 10:00 (Ned)
Predbežný Šramo
3. kolo
týždeň 3/2024
21.1.2024 10:00 (Ned)
Konečný Šereda
31.
21.1.2024 10:00 (Ned)
ŠKST Ružomberok 0
wo
7 STO Spoje Bratislava
Konečný Šereda
31. 21.1.2024 10:00 (Ned)
Konečný Šereda
21.1.2024 10:00 (Ned)
Konečný Šereda
32.
21.1.2024 10:00 (Ned)
ŠK ŠOG Nitra 5
wo
2 STC ŠKST Bratislava
Konečný Šereda
32. 21.1.2024 10:00 (Ned)
Konečný Šereda
21.1.2024 10:00 (Ned)
Konečný Šereda
33.
21.1.2024 10:00 (Ned)
MŠK Žiar nad Hronom 4
wo
3 KST Raksit
Konečný Šereda
33. 21.1.2024 10:00 (Ned)
Konečný Šereda
21.1.2024 10:00 (Ned)
Konečný Šereda
34.
21.1.2024 10:00 (Ned)
ŠKST Ružomberok 0
wo
7 STC ŠKST Bratislava
Konečný Šereda
34. 21.1.2024 10:00 (Ned)
Konečný Šereda
21.1.2024 10:00 (Ned)
Konečný Šereda
35.
21.1.2024 10:00 (Ned)
ŠK ŠOG Nitra 5
wo
2 KST Raksit
Konečný Šereda
35. 21.1.2024 10:00 (Ned)
Konečný Šereda
21.1.2024 10:00 (Ned)
Konečný Šereda
36.
21.1.2024 10:00 (Ned)
MŠK Žiar nad Hronom 1
wo
6 STO Spoje Bratislava
Konečný Šereda
36. 21.1.2024 10:00 (Ned)
Konečný Šereda
21.1.2024 10:00 (Ned)
Konečný Šereda
37.
21.1.2024 10:00 (Ned)
ŠKST Ružomberok 2
wo
5 KST Raksit
Konečný Šereda
37. 21.1.2024 10:00 (Ned)
Konečný Šereda
21.1.2024 10:00 (Ned)
Konečný Šereda
38.
21.1.2024 10:00 (Ned)
ŠK ŠOG Nitra 2
wo
5 STO Spoje Bratislava
Konečný Šereda
38. 21.1.2024 10:00 (Ned)
Konečný Šereda
21.1.2024 10:00 (Ned)
Konečný Šereda
39.
21.1.2024 10:00 (Ned)
MŠK Žiar nad Hronom 3
wo
4 STC ŠKST Bratislava
Konečný Šereda
39. 21.1.2024 10:00 (Ned)
Konečný Šereda
21.1.2024 10:00 (Ned)
Konečný Šereda
40.
21.1.2024 10:00 (Ned)
ŠK Orion Belá nad Cirochou 1
wo
6 MSK Čadca
Konečný Šereda
40. 21.1.2024 10:00 (Ned)
Konečný Šereda
21.1.2024 10:00 (Ned)
Konečný Šereda
41.
21.1.2024 10:00 (Ned)
ŠKST Humenné 1
wo
6 MŠK Kysucké Nové Mesto A
Konečný Šereda
41. 21.1.2024 10:00 (Ned)
Konečný Šereda
21.1.2024 10:00 (Ned)
Konečný Šereda
42.
21.1.2024 10:00 (Ned)
STO Valaliky 3
wo
4 MŠK Kysucké Nové Mesto B
Konečný Šereda
42. 21.1.2024 10:00 (Ned)
Konečný Šereda
21.1.2024 10:00 (Ned)
Konečný Šereda
43.
21.1.2024 10:00 (Ned)
ŠK Orion Belá nad Cirochou 2
wo
5 MŠK Kysucké Nové Mesto A
Konečný Šereda
43. 21.1.2024 10:00 (Ned)
Konečný Šereda
21.1.2024 10:00 (Ned)
Konečný Šereda
44.
21.1.2024 10:00 (Ned)
ŠKST Humenné 1
wo
6 MŠK Kysucké Nové Mesto B
Konečný Šereda
44. 21.1.2024 10:00 (Ned)
Konečný Šereda
21.1.2024 10:00 (Ned)
Konečný Šereda
45.
21.1.2024 10:00 (Ned)
STO Valaliky 0
wo
7 MSK Čadca
Konečný Šereda
45. 21.1.2024 10:00 (Ned)
Konečný Šereda
21.1.2024 10:00 (Ned)
Konečný Šereda
46.
21.1.2024 10:00 (Ned)
ŠK Orion Belá nad Cirochou 4
wo
3 MŠK Kysucké Nové Mesto B
Konečný Šereda
46. 21.1.2024 10:00 (Ned)
Konečný Šereda
21.1.2024 10:00 (Ned)
Konečný Šereda
47.
21.1.2024 10:00 (Ned)
ŠKST Humenné 0
wo
7 MSK Čadca
Konečný Šereda
47. 21.1.2024 10:00 (Ned)
Konečný Šereda
21.1.2024 10:00 (Ned)
Konečný Šereda
48.
21.1.2024 10:00 (Ned)
STO Valaliky 2
wo
5 MŠK Kysucké Nové Mesto A
Konečný Šereda
48. 21.1.2024 10:00 (Ned)
Konečný Šereda
4. kolo
týždeň 11/2024
17.3.2024 10:00 (Ned)
Predbežný Zachar
49.
17.3.2024 10:00 (Ned)
MSK Čadca 6
wo
1 ŠKST Ružomberok
Predbežný Zachar
49. 17.3.2024 10:00 (Ned)
Predbežný Zachar
17.3.2024 10:00 (Ned)
Predbežný Zachar
50.
17.3.2024 10:00 (Ned)
MŠK Kysucké Nové Mesto A 5
wo
2 ŠK ŠOG Nitra
Predbežný Zachar
50. 17.3.2024 10:00 (Ned)
Predbežný Zachar
17.3.2024 10:00 (Ned)
Predbežný Zachar
51.
17.3.2024 10:00 (Ned)
MŠK Kysucké Nové Mesto B 4
wo
3 MŠK Žiar nad Hronom
Predbežný Zachar
51. 17.3.2024 10:00 (Ned)
Predbežný Zachar
17.3.2024 10:00 (Ned)
Predbežný Zachar
52.
17.3.2024 10:00 (Ned)
MSK Čadca 5
wo
2 ŠK ŠOG Nitra
Predbežný Zachar
52. 17.3.2024 10:00 (Ned)
Predbežný Zachar
17.3.2024 10:00 (Ned)
Predbežný Zachar
53.
17.3.2024 10:00 (Ned)
MŠK Kysucké Nové Mesto A 5
wo
2 MŠK Žiar nad Hronom
Predbežný Zachar
53. 17.3.2024 10:00 (Ned)
Predbežný Zachar
17.3.2024 10:00 (Ned)
Predbežný Zachar
54.
17.3.2024 10:00 (Ned)
MŠK Kysucké Nové Mesto B 2
wo
5 ŠKST Ružomberok
Predbežný Zachar
54. 17.3.2024 10:00 (Ned)
Predbežný Zachar
17.3.2024 10:00 (Ned)
Predbežný Zachar
55.
17.3.2024 10:00 (Ned)
MSK Čadca 6
wo
1 MŠK Žiar nad Hronom
Predbežný Zachar
55. 17.3.2024 10:00 (Ned)
Predbežný Zachar
17.3.2024 10:00 (Ned)
Predbežný Zachar
56.
17.3.2024 10:00 (Ned)
MŠK Kysucké Nové Mesto A 5
wo
2 ŠKST Ružomberok
Predbežný Zachar
56. 17.3.2024 10:00 (Ned)
Predbežný Zachar
17.3.2024 10:00 (Ned)
Predbežný Zachar
57.
17.3.2024 10:00 (Ned)
MŠK Kysucké Nové Mesto B 2
wo
5 ŠK ŠOG Nitra
Predbežný Zachar
57. 17.3.2024 10:00 (Ned)
Predbežný Zachar
17.3.2024 10:00 (Ned)
Predbežný Čajkovič
58.
17.3.2024 10:00 (Ned)
STO Spoje Bratislava 4
wo
3 ŠK Orion Belá nad Cirochou
Predbežný Čajkovič
58. 17.3.2024 10:00 (Ned)
Predbežný Čajkovič
17.3.2024 10:00 (Ned)
Predbežný Čajkovič
59.
17.3.2024 10:00 (Ned)
STC ŠKST Bratislava 6
wo
1 ŠKST Humenné
Predbežný Čajkovič
59. 17.3.2024 10:00 (Ned)
Predbežný Čajkovič
17.3.2024 10:00 (Ned)
Predbežný Čajkovič
60.
17.3.2024 10:00 (Ned)
KST Raksit 4
wo
3 STO Valaliky
Predbežný Čajkovič
60. 17.3.2024 10:00 (Ned)
Predbežný Čajkovič
17.3.2024 10:00 (Ned)
Predbežný Čajkovič
61.
17.3.2024 10:00 (Ned)
STO Spoje Bratislava 7
wo
0 ŠKST Humenné
Predbežný Čajkovič
61. 17.3.2024 10:00 (Ned)
Predbežný Čajkovič
17.3.2024 10:00 (Ned)
Predbežný Čajkovič
62.
17.3.2024 10:00 (Ned)
STC ŠKST Bratislava 5
wo
2 STO Valaliky
Predbežný Čajkovič
62. 17.3.2024 10:00 (Ned)
Predbežný Čajkovič
17.3.2024 10:00 (Ned)
Predbežný Čajkovič
63.
17.3.2024 10:00 (Ned)
KST Raksit 4
wo
3 ŠK Orion Belá nad Cirochou
Predbežný Čajkovič
63. 17.3.2024 10:00 (Ned)
Predbežný Čajkovič
17.3.2024 10:00 (Ned)
Predbežný Čajkovič
64.
17.3.2024 10:00 (Ned)
STO Spoje Bratislava 7
wo
0 STO Valaliky
Predbežný Čajkovič
64. 17.3.2024 10:00 (Ned)
Predbežný Čajkovič
17.3.2024 10:00 (Ned)
Predbežný Čajkovič
65.
17.3.2024 10:00 (Ned)
STC ŠKST Bratislava 4
wo
3 ŠK Orion Belá nad Cirochou
Predbežný Čajkovič
65. 17.3.2024 10:00 (Ned)
Predbežný Čajkovič
17.3.2024 10:00 (Ned)
Predbežný Čajkovič
66.
17.3.2024 10:00 (Ned)
KST Raksit 5
wo
2 ŠKST Humenné
Predbežný Čajkovič
66. 17.3.2024 10:00 (Ned)
Predbežný Čajkovič
Loading...

Nahrávam