BA TT NR TN BB ZA PO KE

Rozpis týždňa

Aktuálny týždeň: 31/2021Najbližší hrací týždeň: 40/2020

1. kolo
Extraliga
2.10.2020 17:00 (Pia)
Konečný Šereda
1.
2.10.2020 17:00 (Pia)
STJ Družba Bardejov 6
wo
4 1.PPC Fortuna Kežmarok
Konečný Šereda
1. 2.10.2020 17:00 (Pia)
Konečný Šereda
2.10.2020 19:00 (Pia)
Konečný Šereda
3.
2.10.2020 19:00 (Pia)
STK FUNSTAR Topoľčany 6
wo
4 ŠK PARA TT Hlohovec
Konečný Šereda
3. 2.10.2020 19:00 (Pia)
Konečný Šereda
2.10.2020 17:00 (Pia)
Konečný Šereda
4.
2.10.2020 17:00 (Pia)
TJ Geológ Rožňava 6
wo
4 ŠKST Ružomberok
Konečný Šereda
4. 2.10.2020 17:00 (Pia)
Konečný Šereda
2.10.2020 18:00 (Pia)
Konečný Šereda
5.
2.10.2020 18:00 (Pia)
TJ Gasto Galanta 2
wo
6 SK Vydrany
Konečný Šereda
5. 2.10.2020 18:00 (Pia)
Konečný Šereda
2.10.2020 18:00 (Pia)
Konečný Šereda
6.
2.10.2020 18:00 (Pia)
VSTK Vranov 5
wo
5 ŠKST Michalovce
Konečný Šereda
6. 2.10.2020 18:00 (Pia)
Konečný Šereda
1. kolo
Extraliga
4.10.2020 10:00 (Ned)
Konečný Šereda
1.
4.10.2020 10:00 (Ned)
STK Devínska Nová Ves 4
wo
3 STC ŠKST Bratislava
Konečný Šereda
1. 4.10.2020 10:00 (Ned)
Konečný Šereda
4.10.2020 10:00 (Ned)
Konečný Šereda
2.
4.10.2020 10:00 (Ned)
STK ZŠ Na bielenisku Pezinok 0
wo
7 STK Devínska Nová Ves
Konečný Šereda
2. 4.10.2020 10:00 (Ned)
Konečný Šereda
4.10.2020 10:00 (Ned)
Konečný Šereda
3.
4.10.2020 10:00 (Ned)
STC ŠKST Bratislava 5
wo
2 STK ZŠ Na bielenisku Pezinok
Konečný Šereda
3. 4.10.2020 10:00 (Ned)
Konečný Šereda
4.10.2020 10:00 (Ned)
Konečný Šereda
4.
4.10.2020 10:00 (Ned)
ŠKST Michalovce 3
wo
4 ŠKST Ružomberok
Konečný Šereda
4. 4.10.2020 10:00 (Ned)
Konečný Šereda
4.10.2020 10:00 (Ned)
Konečný Šereda
5.
4.10.2020 10:00 (Ned)
ŠKST Humenné 3
wo
4 ŠKST Michalovce
Konečný Šereda
5. 4.10.2020 10:00 (Ned)
Konečný Šereda
4.10.2020 10:00 (Ned)
Konečný Šereda
6.
4.10.2020 10:00 (Ned)
ŠKST Ružomberok 4
wo
3 ŠKST Humenné
Konečný Šereda
6. 4.10.2020 10:00 (Ned)
Konečný Šereda
4.10.2020 10:00 (Ned)
Konečný Šereda
7.
4.10.2020 10:00 (Ned)
ŠKST Topoľčany 6
wo
7. 4.10.2020 10:00 (Ned)
Konečný Šereda
4.10.2020 10:00 (Ned)
Konečný Šereda
8.
4.10.2020 10:00 (Ned)
TTC Považská Bystrica 0
wo
7 ŠKST Topoľčany
Konečný Šereda
8. 4.10.2020 10:00 (Ned)
Konečný Šereda
4.10.2020 10:00 (Ned)
Konečný Šereda
9.
4.10.2020 10:00 (Ned)
KST Drive Trenčianske Jastrabie 1
wo
6 TTC Považská Bystrica
Konečný Šereda
9. 4.10.2020 10:00 (Ned)
Konečný Šereda
1. kolo
1.liga - Západ
3.10.2020 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
1.
3.10.2020 10:00 (Sob)
STO Spoje Bratislava 1
wo
13 ŠKST Feromax Bratislava
Konečný Šereda
1. 3.10.2020 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
3.10.2020 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
2.
3.10.2020 10:00 (Sob)
STO Kozárovce 2
wo
12 TTC Nové Zámky
Konečný Šereda
2. 3.10.2020 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
3.10.2020 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
3.
3.10.2020 10:00 (Sob)
STK Elastik Trnava 8
wo
6 STO Veľké Úľany
Konečný Šereda
3. 3.10.2020 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
3.10.2020 17:00 (Sob)
Konečný Šereda
4.
3.10.2020 17:00 (Sob)
Keraming Trenčín 7
wo
7 ŠK PARA TT Hlohovec B
Konečný Šereda
4. 3.10.2020 17:00 (Sob)
Konečný Šereda
3.10.2020 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
5.
3.10.2020 10:00 (Sob)
Propria Kúty 5
wo
9 STK Senec
Konečný Šereda
5. 3.10.2020 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
2.10.2020 18:30 (Pia)
Konečný Šereda
6.
2.10.2020 18:30 (Pia)
ŠKST Topoľčany 11
wo
3 SK Polstrav Bystričany
Konečný Šereda
6. 2.10.2020 18:30 (Pia)
Konečný Šereda
1. kolo
1.liga - Východ
3.10.2020 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
1.
3.10.2020 10:00 (Sob)
AŠK Mária Huta 9
wo
5 STK Stará Ľubovňa/Jakubany
Konečný Šereda
1. 3.10.2020 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
3.10.2020 10:00 (Sob)
Predbežný Šereda
2.
3.10.2020 10:00 (Sob)
MSTK Tvrdošín 3
wo
11 TJ STO Nižná B
Predbežný Šereda
2. 3.10.2020 10:00 (Sob)
Predbežný Šereda
3.10.2020 10:00 (Sob)
Predbežný Šereda
3.
3.10.2020 10:00 (Sob)
ŠKST Michalovce B 7
wo
7 STK Lokomotíva Košice
Predbežný Šereda
3. 3.10.2020 10:00 (Sob)
Predbežný Šereda
3.10.2020 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
4.
3.10.2020 10:00 (Sob)
STO Valča 6
wo
8 ŠKST Ružomberok B
Konečný Šereda
4. 3.10.2020 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
3.10.2020 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
5.
3.10.2020 10:00 (Sob)
ŠKST Energodata Žilina 2
wo
12 MSK Čadca B
Konečný Šereda
5. 3.10.2020 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
3.10.2020 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
6.
3.10.2020 10:00 (Sob)
STK Sokol Stránske 9
wo
5 TJ Lokomotíva Vrútky
Konečný Šereda
6. 3.10.2020 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
Bohatý výber a nízke ceny pre radosť z víťazstiev - Profittsport.sk
Kompletný sortiment pre stolný tenis | stolnytenis.sk
Kompletný sortiment pre stolný tenis | stolnytenis.sk