BA TT NR TN BB ZA PO KE
1. kolo
týždeň 40/2020
4.10.2020 10:00 (Ned)
Konečný Šereda
1.
4.10.2020 10:00 (Ned)
MSK Čadca 4
wo
3 MŠK Kysucké Nové Mesto
Konečný Šereda
1. 4.10.2020 10:00 (Ned)
Konečný Šereda
4.10.2020 10:00 (Ned)
Konečný Šereda
2.
4.10.2020 10:00 (Ned)
TJ Lokomotíva Vrútky 3
wo
4 MSK Čadca
Konečný Šereda
2. 4.10.2020 10:00 (Ned)
Konečný Šereda
4.10.2020 10:00 (Ned)
Konečný Šereda
3.
4.10.2020 10:00 (Ned)
MŠK Kysucké Nové Mesto 2
wo
5 TJ Lokomotíva Vrútky
Konečný Šereda
3. 4.10.2020 10:00 (Ned)
Konečný Šereda
4.10.2020 10:00 (Ned)
Konečný Šereda
4.
4.10.2020 10:00 (Ned)
ŠK Orion Belá nad Cirochou 3
wo
4 ŠKST Ružomberok
Konečný Šereda
4. 4.10.2020 10:00 (Ned)
Konečný Šereda
4.10.2020 10:00 (Ned)
Konečný Šereda
5.
4.10.2020 10:00 (Ned)
STK Lučenec 3
wo
4 ŠK Orion Belá nad Cirochou
Konečný Šereda
5. 4.10.2020 10:00 (Ned)
Konečný Šereda
4.10.2020 10:00 (Ned)
Konečný Šereda
6.
4.10.2020 10:00 (Ned)
ŠKST Ružomberok 2
wo
5 STK Lučenec
Konečný Šereda
6. 4.10.2020 10:00 (Ned)
Konečný Šereda
4.10.2020 10:00 (Ned)
Konečný Šereda
7.
4.10.2020 10:00 (Ned)
STK Devínska Nová Ves 2
wo
5 ŠK ŠOG Nitra
Konečný Šereda
7. 4.10.2020 10:00 (Ned)
Konečný Šereda
4.10.2020 10:00 (Ned)
Konečný Šereda
8.
4.10.2020 10:00 (Ned)
TTC Nové Zámky 6
wo
1 STK Devínska Nová Ves
Konečný Šereda
8. 4.10.2020 10:00 (Ned)
Konečný Šereda
4.10.2020 10:00 (Ned)
Konečný Šereda
9.
4.10.2020 10:00 (Ned)
ŠK ŠOG Nitra 2
wo
5 TTC Nové Zámky
Konečný Šereda
9. 4.10.2020 10:00 (Ned)
Konečný Šereda
4.10.2020 10:00 (Ned)
Konečný Šereda
10.
4.10.2020 10:00 (Ned)
ŠKST Topoľčany 5
wo
2 STO OU Kláštor pod Znievom
Konečný Šereda
10. 4.10.2020 10:00 (Ned)
Konečný Šereda
4.10.2020 10:00 (Ned)
Konečný Šereda
11.
4.10.2020 10:00 (Ned)
KST ZŠ Turčianske Teplice 3
wo
4 ŠKST Topoľčany
Konečný Šereda
11. 4.10.2020 10:00 (Ned)
Konečný Šereda
4.10.2020 10:00 (Ned)
Konečný Šereda
12.
4.10.2020 10:00 (Ned)
STO OU Kláštor pod Znievom 7
wo
0 KST ZŠ Turčianske Teplice
Konečný Šereda
12. 4.10.2020 10:00 (Ned)
Konečný Šereda
2. kolo
týždeň 45/2020
8.11.2020 10:00 (Ned)
13.
8.11.2020 10:00 (Ned)
TJ Lokomotíva Vrútky 0
13. 8.11.2020 10:00 (Ned)
8.11.2020 10:00 (Ned)
14.
8.11.2020 10:00 (Ned)
MSK Čadca 0
14. 8.11.2020 10:00 (Ned)
8.11.2020 10:00 (Ned)
8.11.2020 10:00 (Ned)
16.
8.11.2020 10:00 (Ned)
TJ Lokomotíva Vrútky 0
16. 8.11.2020 10:00 (Ned)
8.11.2020 10:00 (Ned)
17.
8.11.2020 10:00 (Ned)
MSK Čadca 0
17. 8.11.2020 10:00 (Ned)
8.11.2020 10:00 (Ned)
8.11.2020 10:00 (Ned)
8.11.2020 10:00 (Ned)
20.
8.11.2020 10:00 (Ned)
MSK Čadca 0
20. 8.11.2020 10:00 (Ned)
8.11.2020 10:00 (Ned)
21.
8.11.2020 10:00 (Ned)
MŠK Kysucké Nové Mesto 0
21. 8.11.2020 10:00 (Ned)
8.11.2020 10:00 (Ned)
22.
8.11.2020 10:00 (Ned)
STK Lučenec 0
22. 8.11.2020 10:00 (Ned)
8.11.2020 10:00 (Ned)
8.11.2020 10:00 (Ned)
24.
8.11.2020 10:00 (Ned)
ŠKST Ružomberok 0
24. 8.11.2020 10:00 (Ned)
8.11.2020 10:00 (Ned)
25.
8.11.2020 10:00 (Ned)
STK Lučenec 0
25. 8.11.2020 10:00 (Ned)
8.11.2020 10:00 (Ned)
26.
8.11.2020 10:00 (Ned)
ŠK Orion Belá nad Cirochou 0
26. 8.11.2020 10:00 (Ned)
8.11.2020 10:00 (Ned)
27.
8.11.2020 10:00 (Ned)
ŠKST Ružomberok 0
27. 8.11.2020 10:00 (Ned)
8.11.2020 10:00 (Ned)
28.
8.11.2020 10:00 (Ned)
STK Lučenec 0
28. 8.11.2020 10:00 (Ned)
8.11.2020 10:00 (Ned)
29.
8.11.2020 10:00 (Ned)
ŠK Orion Belá nad Cirochou 0
29. 8.11.2020 10:00 (Ned)
8.11.2020 10:00 (Ned)
30.
8.11.2020 10:00 (Ned)
ŠKST Ružomberok 0
30. 8.11.2020 10:00 (Ned)
3. kolo
týždeň 49/2020
6.12.2020 10:00 (Ned)
31.
6.12.2020 10:00 (Ned)
KST ZŠ Turčianske Teplice 0
31. 6.12.2020 10:00 (Ned)
6.12.2020 10:00 (Ned)
32.
6.12.2020 10:00 (Ned)
ŠKST Topoľčany 0
32. 6.12.2020 10:00 (Ned)
6.12.2020 10:00 (Ned)
33.
6.12.2020 10:00 (Ned)
STO OU Kláštor pod Znievom 0
33. 6.12.2020 10:00 (Ned)
6.12.2020 10:00 (Ned)
6.12.2020 10:00 (Ned)
35.
6.12.2020 10:00 (Ned)
ŠKST Topoľčany 0
35. 6.12.2020 10:00 (Ned)
6.12.2020 10:00 (Ned)
36.
6.12.2020 10:00 (Ned)
STO OU Kláštor pod Znievom 0
36. 6.12.2020 10:00 (Ned)
6.12.2020 10:00 (Ned)
37.
6.12.2020 10:00 (Ned)
KST ZŠ Turčianske Teplice 0
37. 6.12.2020 10:00 (Ned)
6.12.2020 10:00 (Ned)
38.
6.12.2020 10:00 (Ned)
ŠKST Topoľčany 0
38. 6.12.2020 10:00 (Ned)
6.12.2020 10:00 (Ned)
6.12.2020 10:00 (Ned)
40.
6.12.2020 10:00 (Ned)
TJ Lokomotíva Vrútky 0
40. 6.12.2020 10:00 (Ned)
6.12.2020 10:00 (Ned)
41.
6.12.2020 10:00 (Ned)
MSK Čadca 0
41. 6.12.2020 10:00 (Ned)
6.12.2020 10:00 (Ned)
42.
6.12.2020 10:00 (Ned)
MŠK Kysucké Nové Mesto 0
42. 6.12.2020 10:00 (Ned)
6.12.2020 10:00 (Ned)
6.12.2020 10:00 (Ned)
44.
6.12.2020 10:00 (Ned)
MSK Čadca 0
44. 6.12.2020 10:00 (Ned)
6.12.2020 10:00 (Ned)
45.
6.12.2020 10:00 (Ned)
MŠK Kysucké Nové Mesto 0
45. 6.12.2020 10:00 (Ned)
6.12.2020 10:00 (Ned)
46.
6.12.2020 10:00 (Ned)
TJ Lokomotíva Vrútky 0
46. 6.12.2020 10:00 (Ned)
6.12.2020 10:00 (Ned)
47.
6.12.2020 10:00 (Ned)
MSK Čadca 0
47. 6.12.2020 10:00 (Ned)
6.12.2020 10:00 (Ned)
4. kolo
týždeň neurčený
dátum neurčený
49.
dátum neurčený
STK Lučenec 0
49. dátum neurčený
dátum neurčený
dátum neurčený
dátum neurčený
52.
dátum neurčený
STK Lučenec 0
52. dátum neurčený
dátum neurčený
dátum neurčený
dátum neurčený
55.
dátum neurčený
STK Lučenec 0
55. dátum neurčený
dátum neurčený
dátum neurčený
57.
dátum neurčený
ŠKST Ružomberok 0
57. dátum neurčený
dátum neurčený
58.
dátum neurčený
TTC Nové Zámky 0
58. dátum neurčený
dátum neurčený
59.
dátum neurčený
STK Devínska Nová Ves 0
59. dátum neurčený
dátum neurčený
60.
dátum neurčený
ŠK ŠOG Nitra 0
60. dátum neurčený
dátum neurčený
61.
dátum neurčený
TTC Nové Zámky 0
61. dátum neurčený
dátum neurčený
dátum neurčený
63.
dátum neurčený
ŠK ŠOG Nitra 0
63. dátum neurčený
dátum neurčený
64.
dátum neurčený
TTC Nové Zámky 0
64. dátum neurčený
dátum neurčený
dátum neurčený
66.
dátum neurčený
ŠK ŠOG Nitra 0
66. dátum neurčený
Bohatý výber a nízke ceny pre radosť z víťazstiev - Profittsport.sk
Kompletný sortiment pre stolný tenis | stolnytenis.sk
Kompletný sortiment pre stolný tenis | stolnytenis.sk