BA TT NR TN BB ZA PO KE
1. kolo
týždeň 40/2020
3.10.2020 10:00 (Sob)
1.
3.10.2020 10:00 (Sob)
AŠK Mária Huta 0
3.10.2020 10:00 (Sob)
2.
3.10.2020 10:00 (Sob)
MSTK Tvrdošín 0
3.10.2020 10:00 (Sob)
3.
3.10.2020 10:00 (Sob)
ŠKST Michalovce B 0
3.10.2020 10:00 (Sob)
4.
3.10.2020 10:00 (Sob)
STO Valča 0
3.10.2020 10:00 (Sob)
5.
3.10.2020 10:00 (Sob)
ŠKST Energodata Žilina 0
3.10.2020 10:00 (Sob)
6.
3.10.2020 10:00 (Sob)
STK Sokol Stránske 0
2. kolo
týždeň 41/2020
10.10.2020 10:00 (Sob)
7.
10.10.2020 10:00 (Sob)
AŠK Mária Huta 0
10.10.2020 10:00 (Sob)
10.10.2020 10:00 (Sob)
9.
10.10.2020 10:00 (Sob)
MSTK Tvrdošín 0
10.10.2020 10:00 (Sob)
10.
10.10.2020 10:00 (Sob)
TJ STO Nižná B 0
10.10.2020 10:00 (Sob)
11.
10.10.2020 10:00 (Sob)
ŠKST Michalovce B 0
10.10.2020 10:00 (Sob)
12.
10.10.2020 10:00 (Sob)
STK Lokomotíva Košice 0
10.10.2020 16:00 (Sob)
13.
10.10.2020 16:00 (Sob)
AŠK Mária Huta 0
10.10.2020 16:00 (Sob)
14.
10.10.2020 16:00 (Sob)
STK Stará Ľubovňa/Jakubany 0
10.10.2020 16:00 (Sob)
15.
10.10.2020 16:00 (Sob)
MSTK Tvrdošín 0
10.10.2020 16:00 (Sob)
16.
10.10.2020 16:00 (Sob)
TJ STO Nižná B 0
10.10.2020 16:00 (Sob)
17.
10.10.2020 16:00 (Sob)
ŠKST Michalovce B 0
10.10.2020 16:00 (Sob)
18.
10.10.2020 16:00 (Sob)
STK Lokomotíva Košice 0
3. kolo
týždeň 43/2020
24.10.2020 10:00 (Sob)
19.
24.10.2020 10:00 (Sob)
STK Sokol Stránske 0
24.10.2020 10:00 (Sob)
20.
24.10.2020 10:00 (Sob)
TJ Lokomotíva Vrútky 0
24.10.2020 10:00 (Sob)
21.
24.10.2020 10:00 (Sob)
ŠKST Energodata Žilina 0
24.10.2020 10:00 (Sob)
22.
24.10.2020 10:00 (Sob)
MSK Čadca B 0
24.10.2020 10:00 (Sob)
23.
24.10.2020 10:00 (Sob)
AŠK Mária Huta 0
24.10.2020 10:00 (Sob)
24.
24.10.2020 10:00 (Sob)
STK Stará Ľubovňa/Jakubany 0
24.10.2020 16:00 (Sob)
25.
24.10.2020 16:00 (Sob)
STK Sokol Stránske 0
24.10.2020 16:00 (Sob)
26.
24.10.2020 16:00 (Sob)
TJ Lokomotíva Vrútky 0
24.10.2020 16:00 (Sob)
27.
24.10.2020 16:00 (Sob)
ŠKST Energodata Žilina 0
24.10.2020 16:00 (Sob)
28.
24.10.2020 16:00 (Sob)
MSK Čadca B 0
24.10.2020 16:00 (Sob)
29.
24.10.2020 16:00 (Sob)
AŠK Mária Huta 0
24.10.2020 16:00 (Sob)
30.
24.10.2020 16:00 (Sob)
STK Stará Ľubovňa/Jakubany 0
4. kolo
týždeň 45/2020
7.11.2020 10:00 (Sob)
31.
7.11.2020 10:00 (Sob)
MSTK Tvrdošín 0
7.11.2020 10:00 (Sob)
32.
7.11.2020 10:00 (Sob)
TJ STO Nižná B 0
7.11.2020 10:00 (Sob)
33.
7.11.2020 10:00 (Sob)
ŠKST Michalovce B 0
7.11.2020 10:00 (Sob)
7.11.2020 10:00 (Sob)
35.
7.11.2020 10:00 (Sob)
STO Valča 0
7.11.2020 10:00 (Sob)
36.
7.11.2020 10:00 (Sob)
ŠKST Ružomberok B 0
7.11.2020 16:00 (Sob)
37.
7.11.2020 16:00 (Sob)
MSTK Tvrdošín 0
7.11.2020 16:00 (Sob)
38.
7.11.2020 16:00 (Sob)
TJ STO Nižná B 0
7.11.2020 16:00 (Sob)
39.
7.11.2020 16:00 (Sob)
ŠKST Michalovce B 0
7.11.2020 16:00 (Sob)
40.
7.11.2020 16:00 (Sob)
STK Lokomotíva Košice 0
7.11.2020 16:00 (Sob)
41.
7.11.2020 16:00 (Sob)
STO Valča 0
7.11.2020 16:00 (Sob)
42.
7.11.2020 16:00 (Sob)
ŠKST Ružomberok B 0
5. kolo
týždeň 47/2020
21.11.2020 10:00 (Sob)
43.
21.11.2020 10:00 (Sob)
STK Sokol Stránske 0
21.11.2020 10:00 (Sob)
44.
21.11.2020 10:00 (Sob)
TJ Lokomotíva Vrútky 0
21.11.2020 10:00 (Sob)
45.
21.11.2020 10:00 (Sob)
AŠK Mária Huta 0
21.11.2020 10:00 (Sob)
46.
21.11.2020 10:00 (Sob)
STK Stará Ľubovňa/Jakubany 0
21.11.2020 10:00 (Sob)
47.
21.11.2020 10:00 (Sob)
MSTK Tvrdošín 0
21.11.2020 10:00 (Sob)
48.
21.11.2020 10:00 (Sob)
TJ STO Nižná B 0
21.11.2020 16:00 (Sob)
49.
21.11.2020 16:00 (Sob)
STK Sokol Stránske 0
21.11.2020 16:00 (Sob)
50.
21.11.2020 16:00 (Sob)
TJ Lokomotíva Vrútky 0
21.11.2020 16:00 (Sob)
51.
21.11.2020 16:00 (Sob)
AŠK Mária Huta 0
21.11.2020 16:00 (Sob)
52.
21.11.2020 16:00 (Sob)
STK Stará Ľubovňa/Jakubany 0
21.11.2020 16:00 (Sob)
53.
21.11.2020 16:00 (Sob)
MSTK Tvrdošín 0
21.11.2020 16:00 (Sob)
54.
21.11.2020 16:00 (Sob)
TJ STO Nižná B 0
6. kolo
týždeň 49/2020
5.12.2020 10:00 (Sob)
55.
5.12.2020 10:00 (Sob)
ŠKST Michalovce B 0
5.12.2020 10:00 (Sob)
56.
5.12.2020 10:00 (Sob)
STK Lokomotíva Košice 0
5.12.2020 10:00 (Sob)
57.
5.12.2020 10:00 (Sob)
STO Valča 0
5.12.2020 10:00 (Sob)
58.
5.12.2020 10:00 (Sob)
ŠKST Ružomberok B 0
5.12.2020 10:00 (Sob)
59.
5.12.2020 10:00 (Sob)
ŠKST Energodata Žilina 0
5.12.2020 10:00 (Sob)
60.
5.12.2020 10:00 (Sob)
MSK Čadca B 0
5.12.2020 16:00 (Sob)
61.
5.12.2020 16:00 (Sob)
ŠKST Michalovce B 0
5.12.2020 16:00 (Sob)
62.
5.12.2020 16:00 (Sob)
STK Lokomotíva Košice 0
5.12.2020 16:00 (Sob)
63.
5.12.2020 16:00 (Sob)
STO Valča 0
5.12.2020 16:00 (Sob)
64.
5.12.2020 16:00 (Sob)
ŠKST Ružomberok B 0
5.12.2020 16:00 (Sob)
5.12.2020 16:00 (Sob)
66.
5.12.2020 16:00 (Sob)
MSK Čadca B 0
7. kolo
týždeň neurčený
dátum neurčený
dátum neurčený
68.
dátum neurčený
TJ STO Nižná B 0
dátum neurčený
69.
dátum neurčený
STK Lokomotíva Košice 0
dátum neurčený
70.
dátum neurčený
ŠKST Ružomberok B 0
dátum neurčený
71.
dátum neurčený
MSK Čadca B 0
dátum neurčený
72.
dátum neurčený
TJ Lokomotíva Vrútky 0
8. kolo
týždeň neurčený
dátum neurčený
73.
dátum neurčený
STK Sokol Stránske 0
dátum neurčený
dátum neurčený
75.
dátum neurčený
ŠKST Energodata Žilina 0
dátum neurčený
76.
dátum neurčený
MSK Čadca B 0
dátum neurčený
77.
dátum neurčený
STO Valča 0
dátum neurčený
78.
dátum neurčený
ŠKST Ružomberok B 0
dátum neurčený
79.
dátum neurčený
TJ Lokomotíva Vrútky 0
dátum neurčený
dátum neurčený
81.
dátum neurčený
MSK Čadca B 0
dátum neurčený
82.
dátum neurčený
ŠKST Energodata Žilina 0
dátum neurčený
83.
dátum neurčený
ŠKST Ružomberok B 0
dátum neurčený
84.
dátum neurčený
STO Valča 0
9. kolo
týždeň neurčený
dátum neurčený
85.
dátum neurčený
STO Valča 0
dátum neurčený
86.
dátum neurčený
ŠKST Ružomberok B 0
dátum neurčený
87.
dátum neurčený
ŠKST Michalovce B 0
dátum neurčený
88.
dátum neurčený
STK Lokomotíva Košice 0
dátum neurčený
89.
dátum neurčený
MSTK Tvrdošín 0
dátum neurčený
dátum neurčený
91.
dátum neurčený
ŠKST Ružomberok B 0
dátum neurčený
92.
dátum neurčený
STO Valča 0
dátum neurčený
dátum neurčený
94.
dátum neurčený
ŠKST Michalovce B 0
dátum neurčený
95.
dátum neurčený
TJ STO Nižná B 0
dátum neurčený
10. kolo
týždeň neurčený
dátum neurčený
97.
dátum neurčený
STK Sokol Stránske 0
dátum neurčený
98.
dátum neurčený
TJ Lokomotíva Vrútky 0
dátum neurčený
99.
dátum neurčený
AŠK Mária Huta 0
dátum neurčený
dátum neurčený
101.
dátum neurčený
ŠKST Energodata Žilina 0
dátum neurčený
102.
dátum neurčený
MSK Čadca B 0
dátum neurčený
103.
dátum neurčený
TJ Lokomotíva Vrútky 0
dátum neurčený
104.
dátum neurčený
STK Sokol Stránske 0
dátum neurčený
dátum neurčený
106.
dátum neurčený
AŠK Mária Huta 0
dátum neurčený
107.
dátum neurčený
MSK Čadca B 0
dátum neurčený
108.
dátum neurčený
ŠKST Energodata Žilina 0
11. kolo
týždeň neurčený
dátum neurčený
109.
dátum neurčený
ŠKST Energodata Žilina 0
dátum neurčený
110.
dátum neurčený
MSK Čadca B 0
dátum neurčený
111.
dátum neurčený
STO Valča 0
dátum neurčený
dátum neurčený
113.
dátum neurčený
ŠKST Michalovce B 0
dátum neurčený
114.
dátum neurčený
STK Lokomotíva Košice 0
dátum neurčený
115.
dátum neurčený
MSK Čadca B 0
dátum neurčený
dátum neurčený
117.
dátum neurčený
ŠKST Ružomberok B 0
dátum neurčený
118.
dátum neurčený
STO Valča 0
dátum neurčený
119.
dátum neurčený
STK Lokomotíva Košice 0
dátum neurčený
120.
dátum neurčený
ŠKST Michalovce B 0
12. kolo
týždeň neurčený
dátum neurčený
121.
dátum neurčený
STK Sokol Stránske 0
dátum neurčený
dátum neurčený
123.
dátum neurčený
MSTK Tvrdošín 0
dátum neurčený
124.
dátum neurčený
TJ STO Nižná B 0
dátum neurčený
125.
dátum neurčený
AŠK Mária Huta 0
dátum neurčený
126.
dátum neurčený
STK Stará Ľubovňa/Jakubany 0
dátum neurčený
127.
dátum neurčený
TJ Lokomotíva Vrútky 0
dátum neurčený
128.
dátum neurčený
STK Sokol Stránske 0
dátum neurčený
129.
dátum neurčený
TJ STO Nižná B 0
dátum neurčený
130.
dátum neurčený
MSTK Tvrdošín 0
dátum neurčený
dátum neurčený
132.
dátum neurčený
AŠK Mária Huta 0
Kompletný sortiment pre stolný tenis | stolnytenis.sk
Kompletný sortiment pre stolný tenis | stolnytenis.sk