BA TT NR TN BB ZA PO KE
1. kolo
týždeň 41/2020
10.10.2020 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
1.
10.10.2020 10:00 (Sob)
TJ Medokýš Martin - Ľadoveň 0
wo
10 KST ZŠ Turčianske Teplice
Konečný Šereda
1. 10.10.2020 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
10.10.2020 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
2.
10.10.2020 10:00 (Sob)
TJ Geológ Rožňava 4
wo
6 STK Kalinovo
Konečný Šereda
2. 10.10.2020 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
10.10.2020 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
3.
10.10.2020 10:00 (Sob)
ŠKST Ružomberok B 9
wo
1 TJ Tatran Sučany
Konečný Šereda
3. 10.10.2020 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
2. kolo
týždeň 43/2020
24.10.2020 10:00 (Sob)
4.
24.10.2020 10:00 (Sob)
TJ Medokýš Martin - Ľadoveň 0
4. 24.10.2020 10:00 (Sob)
24.10.2020 10:00 (Sob)
5.
24.10.2020 10:00 (Sob)
TJ Geológ Rožňava 0
5. 24.10.2020 10:00 (Sob)
24.10.2020 10:00 (Sob)
6.
24.10.2020 10:00 (Sob)
STK Kalinovo 0
6. 24.10.2020 10:00 (Sob)
24.10.2020 16:00 (Sob)
7.
24.10.2020 16:00 (Sob)
KST ZŠ Turčianske Teplice 0
7. 24.10.2020 16:00 (Sob)
24.10.2020 16:00 (Sob)
8.
24.10.2020 16:00 (Sob)
TJ Geológ Rožňava 0
8. 24.10.2020 16:00 (Sob)
24.10.2020 16:00 (Sob)
9.
24.10.2020 16:00 (Sob)
STK Kalinovo 0
9. 24.10.2020 16:00 (Sob)
3. kolo
týždeň 45/2020
7.11.2020 10:00 (Sob)
10.
7.11.2020 10:00 (Sob)
ŠKST Humenné 0
10. 7.11.2020 10:00 (Sob)
7.11.2020 10:00 (Sob)
7.11.2020 10:00 (Sob)
12.
7.11.2020 10:00 (Sob)
KST ZŠ Turčianske Teplice 0
12. 7.11.2020 10:00 (Sob)
7.11.2020 16:00 (Sob)
13.
7.11.2020 16:00 (Sob)
ŠKST Humenné 0
13. 7.11.2020 16:00 (Sob)
7.11.2020 16:00 (Sob)
14.
7.11.2020 16:00 (Sob)
TJ Medokýš Martin - Ľadoveň 0
14. 7.11.2020 16:00 (Sob)
7.11.2020 16:00 (Sob)
15.
7.11.2020 16:00 (Sob)
KST ZŠ Turčianske Teplice 0
15. 7.11.2020 16:00 (Sob)
4. kolo
týždeň 47/2020
21.11.2020 10:00 (Sob)
16.
21.11.2020 10:00 (Sob)
TJ Geológ Rožňava 0
16. 21.11.2020 10:00 (Sob)
21.11.2020 10:00 (Sob)
17.
21.11.2020 10:00 (Sob)
ŠKST Ružomberok B 0
17. 21.11.2020 10:00 (Sob)
21.11.2020 10:00 (Sob)
18.
21.11.2020 10:00 (Sob)
TJ Tatran Sučany 0
18. 21.11.2020 10:00 (Sob)
21.11.2020 16:00 (Sob)
19.
21.11.2020 16:00 (Sob)
STK Kalinovo 0
19. 21.11.2020 16:00 (Sob)
21.11.2020 16:00 (Sob)
20.
21.11.2020 16:00 (Sob)
ŠKST Ružomberok B 0
20. 21.11.2020 16:00 (Sob)
21.11.2020 16:00 (Sob)
21.
21.11.2020 16:00 (Sob)
TJ Tatran Sučany 0
21. 21.11.2020 16:00 (Sob)
5. kolo
týždeň neurčený
dátum neurčený
dátum neurčený
23.
dátum neurčený
STK Kalinovo 0
23. dátum neurčený
dátum neurčený
24.
dátum neurčený
TJ Tatran Sučany 0
24. dátum neurčený
6. kolo
týždeň neurčený
dátum neurčený
dátum neurčený
26.
dátum neurčený
ŠKST Ružomberok B 0
26. dátum neurčený
dátum neurčený
27.
dátum neurčený
TJ Tatran Sučany 0
27. dátum neurčený
dátum neurčený
28.
dátum neurčený
ŠKST Humenné 0
28. dátum neurčený
dátum neurčený
29.
dátum neurčený
TJ Tatran Sučany 0
29. dátum neurčený
dátum neurčený
30.
dátum neurčený
ŠKST Ružomberok B 0
30. dátum neurčený
7. kolo
týždeň neurčený
dátum neurčený
31.
dátum neurčený
ŠKST Ružomberok B 0
31. dátum neurčený
dátum neurčený
dátum neurčený
33.
dátum neurčený
STK Kalinovo 0
33. dátum neurčený
dátum neurčený
34.
dátum neurčený
TJ Tatran Sučany 0
34. dátum neurčený
dátum neurčený
35.
dátum neurčený
STK Kalinovo 0
35. dátum neurčený
dátum neurčený
8. kolo
týždeň neurčený
dátum neurčený
37.
dátum neurčený
ŠKST Humenné 0
37. dátum neurčený
dátum neurčený
dátum neurčený
dátum neurčený
40.
dátum neurčený
ŠKST Humenné 0
40. dátum neurčený
dátum neurčený
dátum neurčený
Bohatý výber a nízke ceny pre radosť z víťazstiev - Profittsport.sk
Kompletný sortiment pre stolný tenis | stolnytenis.sk
Kompletný sortiment pre stolný tenis | stolnytenis.sk