ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator
Nahrávam...
BA TT NR TN BB ZA PO KE

Základná časť

1. kolo
týždeň 38/2021
2.10.2021 15:00 (Sob)
Konečný Zliechovec
1.
2.10.2021 15:00 (Sob)
ŠK Žarnovica 7
wo
7 STK Vyhne
Konečný Zliechovec
1. 2.10.2021 15:00 (Sob)
Konečný Zliechovec
25.9.2021 10:00 (Sob)
Konečný Zliechovec
2.
25.9.2021 10:00 (Sob)
STO Zvolenská Slatina B 9
wo
5 OST Mladosť Lučatín
Konečný Zliechovec
2. 25.9.2021 10:00 (Sob)
Konečný Zliechovec
25.9.2021 10:00 (Sob)
Konečný Zliechovec
3.
25.9.2021 10:00 (Sob)
Mladosť Rimavská Sobota B 9
wo
5 TJ Balog-M. Čalomija
Konečný Zliechovec
3. 25.9.2021 10:00 (Sob)
Konečný Zliechovec
25.9.2021 10:00 (Sob)
Konečný Zliechovec
4.
25.9.2021 10:00 (Sob)
MŠK Žiar nad Hronom 12
wo
2 STK Hliník nad Hronom
Konečný Zliechovec
4. 25.9.2021 10:00 (Sob)
Konečný Zliechovec
25.9.2021 10:00 (Sob)
Konečný Zliechovec
5.
25.9.2021 10:00 (Sob)
STKM Podlavice 13
wo
1 STO Zvolenská Slatina A
Konečný Zliechovec
5. 25.9.2021 10:00 (Sob)
Konečný Zliechovec
25.9.2021 10:00 (Sob)
Konečný Zliechovec
6.
25.9.2021 10:00 (Sob)
STO Podbrezová 10
wo
4 STK MŠK Brezno
Konečný Zliechovec
6. 25.9.2021 10:00 (Sob)
Konečný Zliechovec
2. kolo
týždeň 40/2021
9.10.2021 10:00 (Sob)
Konečný Zliechovec
7.
9.10.2021 10:00 (Sob)
STO Podbrezová 9
wo
5 MŠK Žiar nad Hronom
Konečný Zliechovec
7. 9.10.2021 10:00 (Sob)
Konečný Zliechovec
9.10.2021 10:00 (Sob)
Konečný Zliechovec
8.
9.10.2021 10:00 (Sob)
STK MŠK Brezno 10
wo
4 STK Hliník nad Hronom
Konečný Zliechovec
8. 9.10.2021 10:00 (Sob)
Konečný Zliechovec
9.10.2021 10:00 (Sob)
Konečný Zliechovec
9.
9.10.2021 10:00 (Sob)
STKM Podlavice 12
wo
2 Mladosť Rimavská Sobota B
Konečný Zliechovec
9. 9.10.2021 10:00 (Sob)
Konečný Zliechovec
9.10.2021 10:00 (Sob)
Konečný Zliechovec
10.
9.10.2021 10:00 (Sob)
STO Zvolenská Slatina A 8
wo
6 TJ Balog-M. Čalomija
Konečný Zliechovec
10. 9.10.2021 10:00 (Sob)
Konečný Zliechovec
9.10.2021 10:00 (Sob)
Konečný Zliechovec
11.
9.10.2021 10:00 (Sob)
ŠK Žarnovica 5
wo
9 STO Zvolenská Slatina B
Konečný Zliechovec
11. 9.10.2021 10:00 (Sob)
Konečný Zliechovec
9.10.2021 10:00 (Sob)
Konečný Zliechovec
12.
9.10.2021 10:00 (Sob)
STK Vyhne 7
wo
7 OST Mladosť Lučatín
Konečný Zliechovec
12. 9.10.2021 10:00 (Sob)
Konečný Zliechovec
9.10.2021 15:00 (Sob)
Konečný Zliechovec
13.
9.10.2021 15:00 (Sob)
STO Podbrezová 8
wo
6 STK Hliník nad Hronom
Konečný Zliechovec
13. 9.10.2021 15:00 (Sob)
Konečný Zliechovec
9.10.2021 15:00 (Sob)
Konečný Zliechovec
14.
9.10.2021 15:00 (Sob)
STK MŠK Brezno 11
wo
3 MŠK Žiar nad Hronom
Konečný Zliechovec
14. 9.10.2021 15:00 (Sob)
Konečný Zliechovec
9.10.2021 15:00 (Sob)
Konečný Zliechovec
15.
9.10.2021 15:00 (Sob)
STKM Podlavice 12
wo
2 TJ Balog-M. Čalomija
Konečný Zliechovec
15. 9.10.2021 15:00 (Sob)
Konečný Zliechovec
9.10.2021 15:00 (Sob)
Konečný Zliechovec
16.
9.10.2021 15:00 (Sob)
STO Zvolenská Slatina A 8
wo
6 Mladosť Rimavská Sobota B
Konečný Zliechovec
16. 9.10.2021 15:00 (Sob)
Konečný Zliechovec
9.10.2021 15:00 (Sob)
Konečný Zliechovec
17.
9.10.2021 15:00 (Sob)
ŠK Žarnovica 8
wo
6 OST Mladosť Lučatín
Konečný Zliechovec
17. 9.10.2021 15:00 (Sob)
Konečný Zliechovec
9.10.2021 15:00 (Sob)
Konečný Zliechovec
18.
9.10.2021 15:00 (Sob)
STK Vyhne 9
wo
5 STO Zvolenská Slatina B
Konečný Zliechovec
18. 9.10.2021 15:00 (Sob)
Konečný Zliechovec
3. kolo
týždeň 42/2021
23.10.2021 10:00 (Sob)
Konečný Zliechovec
19.
23.10.2021 10:00 (Sob)
STO Zvolenská Slatina B 7
wo
7 STO Podbrezová
Konečný Zliechovec
19. 23.10.2021 10:00 (Sob)
Konečný Zliechovec
23.10.2021 10:00 (Sob)
Konečný Zliechovec
20.
23.10.2021 10:00 (Sob)
OST Mladosť Lučatín 8
wo
6 STK MŠK Brezno
Konečný Zliechovec
20. 23.10.2021 10:00 (Sob)
Konečný Zliechovec
23.10.2021 10:00 (Sob)
Konečný Zliechovec
21.
23.10.2021 10:00 (Sob)
Mladosť Rimavská Sobota B 7
wo
7 ŠK Žarnovica
Konečný Zliechovec
21. 23.10.2021 10:00 (Sob)
Konečný Zliechovec
23.10.2021 10:00 (Sob)
Konečný Zliechovec
22.
23.10.2021 10:00 (Sob)
TJ Balog-M. Čalomija 6
wo
8 STK Vyhne
Konečný Zliechovec
22. 23.10.2021 10:00 (Sob)
Konečný Zliechovec
23.10.2021 10:00 (Sob)
Konečný Zliechovec
23.
23.10.2021 10:00 (Sob)
MŠK Žiar nad Hronom 4
wo
10 STKM Podlavice
Konečný Zliechovec
23. 23.10.2021 10:00 (Sob)
Konečný Zliechovec
23.10.2021 10:00 (Sob)
Konečný Zliechovec
24.
23.10.2021 10:00 (Sob)
STK Hliník nad Hronom 6
wo
8 STO Zvolenská Slatina A
Konečný Zliechovec
24. 23.10.2021 10:00 (Sob)
Konečný Zliechovec
23.10.2021 15:00 (Sob)
Konečný Zliechovec
25.
23.10.2021 15:00 (Sob)
STO Zvolenská Slatina B 9
wo
5 STK MŠK Brezno
Konečný Zliechovec
25. 23.10.2021 15:00 (Sob)
Konečný Zliechovec
dátum neurčený
Konečný Zliechovec
26.
dátum neurčený
OST Mladosť Lučatín 3
wo
11 STO Podbrezová
Konečný Zliechovec
26. dátum neurčený
Konečný Zliechovec
23.10.2021 16:00 (Sob)
Konečný Zliechovec
27.
23.10.2021 16:00 (Sob)
Mladosť Rimavská Sobota B 8
wo
6 STK Vyhne
Konečný Zliechovec
27. 23.10.2021 16:00 (Sob)
Konečný Zliechovec
23.10.2021 16:00 (Sob)
Konečný Zliechovec
28.
23.10.2021 16:00 (Sob)
TJ Balog-M. Čalomija 5
wo
9 ŠK Žarnovica
Konečný Zliechovec
28. 23.10.2021 16:00 (Sob)
Konečný Zliechovec
23.10.2021 15:00 (Sob)
Konečný Zliechovec
29.
23.10.2021 15:00 (Sob)
MŠK Žiar nad Hronom 10
wo
4 STO Zvolenská Slatina A
Konečný Zliechovec
29. 23.10.2021 15:00 (Sob)
Konečný Zliechovec
23.10.2021 15:00 (Sob)
Konečný Zliechovec
30.
23.10.2021 15:00 (Sob)
STK Hliník nad Hronom 2
wo
12 STKM Podlavice
Konečný Zliechovec
30. 23.10.2021 15:00 (Sob)
Konečný Zliechovec
4. kolo
týždeň 43/2021
30.10.2021 10:00 (Sob)
Konečný Zliechovec
31.
30.10.2021 10:00 (Sob)
STO Podbrezová 8
wo
6 STKM Podlavice
Konečný Zliechovec
31. 30.10.2021 10:00 (Sob)
Konečný Zliechovec
30.10.2021 10:00 (Sob)
Konečný Zliechovec
32.
30.10.2021 10:00 (Sob)
STK MŠK Brezno 9
wo
5 STO Zvolenská Slatina A
Konečný Zliechovec
32. 30.10.2021 10:00 (Sob)
Konečný Zliechovec
30.10.2021 10:00 (Sob)
Konečný Zliechovec
33.
30.10.2021 10:00 (Sob)
ŠK Žarnovica 6
wo
8 MŠK Žiar nad Hronom
Konečný Zliechovec
33. 30.10.2021 10:00 (Sob)
Konečný Zliechovec
30.10.2021 10:00 (Sob)
Konečný Zliechovec
34.
30.10.2021 10:00 (Sob)
STK Vyhne 7
wo
7 STK Hliník nad Hronom
Konečný Zliechovec
34. 30.10.2021 10:00 (Sob)
Konečný Zliechovec
dátum neurčený
Konečný Zliechovec
35.
dátum neurčený
STO Zvolenská Slatina B 11
wo
3 Mladosť Rimavská Sobota B
Konečný Zliechovec
35. dátum neurčený
Konečný Zliechovec
30.10.2021 10:00 (Sob)
Konečný Zliechovec
36.
30.10.2021 10:00 (Sob)
OST Mladosť Lučatín 9
wo
5 TJ Balog-M. Čalomija
Konečný Zliechovec
36. 30.10.2021 10:00 (Sob)
Konečný Zliechovec
30.10.2021 15:00 (Sob)
Konečný Zliechovec
37.
30.10.2021 15:00 (Sob)
STO Podbrezová 11
wo
3 STO Zvolenská Slatina A
Konečný Zliechovec
37. 30.10.2021 15:00 (Sob)
Konečný Zliechovec
30.10.2021 15:00 (Sob)
Konečný Zliechovec
38.
30.10.2021 15:00 (Sob)
STK MŠK Brezno 4
wo
10 STKM Podlavice
Konečný Zliechovec
38. 30.10.2021 15:00 (Sob)
Konečný Zliechovec
30.10.2021 15:00 (Sob)
Konečný Zliechovec
39.
30.10.2021 15:00 (Sob)
ŠK Žarnovica 8
wo
6 STK Hliník nad Hronom
Konečný Zliechovec
39. 30.10.2021 15:00 (Sob)
Konečný Zliechovec
30.10.2021 15:00 (Sob)
Konečný Zliechovec
40.
30.10.2021 15:00 (Sob)
STK Vyhne 7
wo
7 MŠK Žiar nad Hronom
Konečný Zliechovec
40. 30.10.2021 15:00 (Sob)
Konečný Zliechovec
30.10.2021 15:00 (Sob)
Konečný Zliechovec
41.
30.10.2021 15:00 (Sob)
STO Zvolenská Slatina B 12
wo
2 TJ Balog-M. Čalomija
Konečný Zliechovec
41. 30.10.2021 15:00 (Sob)
Konečný Zliechovec
dátum neurčený
Konečný Zliechovec
42.
dátum neurčený
OST Mladosť Lučatín 7
wo
7 Mladosť Rimavská Sobota B
Konečný Zliechovec
42. dátum neurčený
Konečný Zliechovec
5. kolo
týždeň 46/2021
19.3.2022 10:00 (Sob)
Konečný Zliechovec
43.
19.3.2022 10:00 (Sob)
Mladosť Rimavská Sobota B 5
wo
9 STO Podbrezová
Konečný Zliechovec
43. 19.3.2022 10:00 (Sob)
Konečný Zliechovec
19.3.2022 10:00 (Sob)
Konečný Zliechovec
44.
19.3.2022 10:00 (Sob)
TJ Balog-M. Čalomija 5
wo
9 STK MŠK Brezno
Konečný Zliechovec
44. 19.3.2022 10:00 (Sob)
Konečný Zliechovec
19.3.2022 10:00 (Sob)
Konečný Zliechovec
45.
19.3.2022 10:00 (Sob)
MŠK Žiar nad Hronom 8
wo
6 STO Zvolenská Slatina B
Konečný Zliechovec
45. 19.3.2022 10:00 (Sob)
Konečný Zliechovec
19.3.2022 10:00 (Sob)
Konečný Zliechovec
46.
19.3.2022 10:00 (Sob)
STK Hliník nad Hronom 8
wo
6 OST Mladosť Lučatín
Konečný Zliechovec
46. 19.3.2022 10:00 (Sob)
Konečný Zliechovec
19.3.2022 10:00 (Sob)
Konečný Zliechovec
47.
19.3.2022 10:00 (Sob)
STKM Podlavice 11
wo
3 ŠK Žarnovica
Konečný Zliechovec
47. 19.3.2022 10:00 (Sob)
Konečný Zliechovec
19.3.2022 10:00 (Sob)
Konečný Zliechovec
48.
19.3.2022 10:00 (Sob)
STO Zvolenská Slatina A 14
wo
0 STK Vyhne
Konečný Zliechovec
48. 19.3.2022 10:00 (Sob)
Konečný Zliechovec
19.3.2022 16:00 (Sob)
Konečný Zliechovec
49.
19.3.2022 16:00 (Sob)
Mladosť Rimavská Sobota B 9
wo
5 STK MŠK Brezno
Konečný Zliechovec
49. 19.3.2022 16:00 (Sob)
Konečný Zliechovec
19.3.2022 16:00 (Sob)
Konečný Zliechovec
50.
19.3.2022 16:00 (Sob)
TJ Balog-M. Čalomija 9
wo
5 STO Podbrezová
Konečný Zliechovec
50. 19.3.2022 16:00 (Sob)
Konečný Zliechovec
19.3.2022 15:00 (Sob)
Konečný Zliechovec
51.
19.3.2022 15:00 (Sob)
MŠK Žiar nad Hronom 10
wo
4 OST Mladosť Lučatín
Konečný Zliechovec
51. 19.3.2022 15:00 (Sob)
Konečný Zliechovec
19.3.2022 15:00 (Sob)
Konečný Zliechovec
52.
19.3.2022 15:00 (Sob)
STK Hliník nad Hronom 7
wo
7 STO Zvolenská Slatina B
Konečný Zliechovec
52. 19.3.2022 15:00 (Sob)
Konečný Zliechovec
19.3.2022 15:00 (Sob)
Konečný Zliechovec
53.
19.3.2022 15:00 (Sob)
STKM Podlavice 14
wo
0 STK Vyhne
Konečný Zliechovec
53. 19.3.2022 15:00 (Sob)
Konečný Zliechovec
19.3.2022 15:00 (Sob)
Konečný Zliechovec
54.
19.3.2022 15:00 (Sob)
STO Zvolenská Slatina A 9
wo
5 ŠK Žarnovica
Konečný Zliechovec
54. 19.3.2022 15:00 (Sob)
Konečný Zliechovec
6. kolo
týždeň 48/2021
2.4.2022 10:00 (Sob)
Konečný Zliechovec
55.
2.4.2022 10:00 (Sob)
ŠK Žarnovica 6
wo
8 STO Podbrezová
Konečný Zliechovec
55. 2.4.2022 10:00 (Sob)
Konečný Zliechovec
2.4.2022 10:00 (Sob)
Konečný Zliechovec
56.
2.4.2022 10:00 (Sob)
STK Vyhne 5
wo
9 STK MŠK Brezno
Konečný Zliechovec
56. 2.4.2022 10:00 (Sob)
Konečný Zliechovec
2.4.2022 10:00 (Sob)
Konečný Zliechovec
57.
2.4.2022 10:00 (Sob)
STO Zvolenská Slatina B 11
wo
3 STKM Podlavice
Konečný Zliechovec
57. 2.4.2022 10:00 (Sob)
Konečný Zliechovec
2.4.2022 10:00 (Sob)
Konečný Zliechovec
58.
2.4.2022 10:00 (Sob)
OST Mladosť Lučatín 4
wo
10 STO Zvolenská Slatina A
Konečný Zliechovec
58. 2.4.2022 10:00 (Sob)
Konečný Zliechovec
2.4.2022 10:00 (Sob)
Konečný Zliechovec
59.
2.4.2022 10:00 (Sob)
Mladosť Rimavská Sobota B 7
wo
7 MŠK Žiar nad Hronom
Konečný Zliechovec
59. 2.4.2022 10:00 (Sob)
Konečný Zliechovec
2.4.2022 10:00 (Sob)
Konečný Zliechovec
60.
2.4.2022 10:00 (Sob)
TJ Balog-M. Čalomija 3
wo
11 STK Hliník nad Hronom
Konečný Zliechovec
60. 2.4.2022 10:00 (Sob)
Konečný Zliechovec
2.4.2022 15:00 (Sob)
Konečný Zliechovec
61.
2.4.2022 15:00 (Sob)
ŠK Žarnovica 1
wo
13 STK MŠK Brezno
Konečný Zliechovec
61. 2.4.2022 15:00 (Sob)
Konečný Zliechovec
2.4.2022 15:00 (Sob)
Konečný Zliechovec
62.
2.4.2022 15:00 (Sob)
STK Vyhne 7
wo
7 STO Podbrezová
Konečný Zliechovec
62. 2.4.2022 15:00 (Sob)
Konečný Zliechovec
2.4.2022 15:00 (Sob)
Konečný Zliechovec
63.
2.4.2022 15:00 (Sob)
STO Zvolenská Slatina B 11
wo
3 STO Zvolenská Slatina A
Konečný Zliechovec
63. 2.4.2022 15:00 (Sob)
Konečný Zliechovec
2.4.2022 15:00 (Sob)
Konečný Zliechovec
64.
2.4.2022 15:00 (Sob)
OST Mladosť Lučatín 4
wo
10 STKM Podlavice
Konečný Zliechovec
64. 2.4.2022 15:00 (Sob)
Konečný Zliechovec
2.4.2022 16:00 (Sob)
Konečný Zliechovec
65.
2.4.2022 16:00 (Sob)
Mladosť Rimavská Sobota B 7
wo
7 STK Hliník nad Hronom
Konečný Zliechovec
65. 2.4.2022 16:00 (Sob)
Konečný Zliechovec
2.4.2022 16:00 (Sob)
Konečný Zliechovec
66.
2.4.2022 16:00 (Sob)
TJ Balog-M. Čalomija 5
wo
9 MŠK Žiar nad Hronom
Konečný Zliechovec
66. 2.4.2022 16:00 (Sob)
Konečný Zliechovec
Loading...

Nahrávam