ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator
Nahrávam...
BA TT NR TN BB ZA PO KE

Základná časť

1. kolo
týždeň 37/2021
6.10.2021 18:00 (Str)
Konečný Zliechovec
1.
6.10.2021 18:00 (Str)
ŠK Riečka 13
wo
5 ŠKM Dudince
Konečný Zliechovec
1. 6.10.2021 18:00 (Str)
Konečný Zliechovec
19.9.2021 10:00 (Ned)
Konečný Zliechovec
2.
19.9.2021 10:00 (Ned)
STK Kriváň 9
wo
9 STK Magnezit Revúca B
Konečný Zliechovec
2. 19.9.2021 10:00 (Ned)
Konečný Zliechovec
15.9.2021 18:00 (Str)
Konečný Zliechovec
3.
15.9.2021 18:00 (Str)
ŠKST Poltár 5
wo
13 STKM Podlavice B
Konečný Zliechovec
3. 15.9.2021 18:00 (Str)
Konečný Zliechovec
17.9.2021 17:30 (Pia)
Konečný Zliechovec
4.
17.9.2021 17:30 (Pia)
ŠKST B. Štiavnica 9
wo
9 TJ Sokol Sielnica
Konečný Zliechovec
4. 17.9.2021 17:30 (Pia)
Konečný Zliechovec
19.9.2021 10:00 (Ned)
Konečný Zliechovec
5.
19.9.2021 10:00 (Ned)
MSTK Krupina B 12
wo
6 STO MŠK Brezno B
Konečný Zliechovec
5. 19.9.2021 10:00 (Ned)
Konečný Zliechovec
18.9.2021 17:30 (Sob)
Konečný Zliechovec
6.
18.9.2021 17:30 (Sob)
STO Podkonice 6
wo
12 STK Tomášovce
Konečný Zliechovec
6. 18.9.2021 17:30 (Sob)
Konečný Zliechovec
2. kolo
týždeň 38/2021
26.9.2021 10:00 (Ned)
Konečný Zliechovec
7.
26.9.2021 10:00 (Ned)
ŠKM Dudince 4
wo
14 STK Tomášovce
Konečný Zliechovec
7. 26.9.2021 10:00 (Ned)
Konečný Zliechovec
26.9.2021 10:00 (Ned)
Konečný Zliechovec
8.
26.9.2021 10:00 (Ned)
STO MŠK Brezno B 5
wo
13 STO Podkonice
Konečný Zliechovec
8. 26.9.2021 10:00 (Ned)
Konečný Zliechovec
26.9.2021 10:00 (Ned)
Konečný Zliechovec
9.
26.9.2021 10:00 (Ned)
TJ Sokol Sielnica 7
wo
11 MSTK Krupina B
Konečný Zliechovec
9. 26.9.2021 10:00 (Ned)
Konečný Zliechovec
24.9.2021 17:00 (Pia)
Konečný Zliechovec
10.
24.9.2021 17:00 (Pia)
STKM Podlavice B 12
wo
6 ŠKST B. Štiavnica
Konečný Zliechovec
10. 24.9.2021 17:00 (Pia)
Konečný Zliechovec
24.9.2021 18:00 (Pia)
Konečný Zliechovec
11.
24.9.2021 18:00 (Pia)
STK Magnezit Revúca B 15
wo
3 ŠKST Poltár
Konečný Zliechovec
11. 24.9.2021 18:00 (Pia)
Konečný Zliechovec
24.9.2021 18:00 (Pia)
Konečný Zliechovec
12.
24.9.2021 18:00 (Pia)
ŠK Riečka 11
wo
7 STK Kriváň
Konečný Zliechovec
12. 24.9.2021 18:00 (Pia)
Konečný Zliechovec
3. kolo
týždeň 39/2021
14.11.2021 10:00 (Ned)
Konečný Zliechovec
13.
14.11.2021 10:00 (Ned)
STK Kriváň 13
wo
5 ŠKM Dudince
Konečný Zliechovec
13. 14.11.2021 10:00 (Ned)
Konečný Zliechovec
1.10.2021 18:00 (Pia)
Konečný Zliechovec
14.
1.10.2021 18:00 (Pia)
ŠKST Poltár 9
wo
9 ŠK Riečka
Konečný Zliechovec
14. 1.10.2021 18:00 (Pia)
Konečný Zliechovec
1.10.2021 17:30 (Pia)
Konečný Zliechovec
15.
1.10.2021 17:30 (Pia)
ŠKST B. Štiavnica 6
wo
12 STK Magnezit Revúca B
Konečný Zliechovec
15. 1.10.2021 17:30 (Pia)
Konečný Zliechovec
3.10.2021 10:00 (Ned)
Konečný Zliechovec
16.
3.10.2021 10:00 (Ned)
MSTK Krupina B 13
wo
5 STKM Podlavice B
Konečný Zliechovec
16. 3.10.2021 10:00 (Ned)
Konečný Zliechovec
2.10.2021 17:30 (Sob)
Konečný Zliechovec
17.
2.10.2021 17:30 (Sob)
STO Podkonice 10
wo
8 TJ Sokol Sielnica
Konečný Zliechovec
17. 2.10.2021 17:30 (Sob)
Konečný Zliechovec
1.10.2021 18:00 (Pia)
Konečný Zliechovec
18.
1.10.2021 18:00 (Pia)
STK Tomášovce 12
wo
6 STO MŠK Brezno B
Konečný Zliechovec
18. 1.10.2021 18:00 (Pia)
Konečný Zliechovec
4. kolo
týždeň 40/2021
24.3.2022 18:00 (Štv)
10.10.2021 10:00 (Ned)
Konečný Zliechovec
20.
10.10.2021 10:00 (Ned)
TJ Sokol Sielnica 7
wo
11 STK Tomášovce
Konečný Zliechovec
20. 10.10.2021 10:00 (Ned)
Konečný Zliechovec
8.10.2021 17:00 (Pia)
Konečný Zliechovec
21.
8.10.2021 17:00 (Pia)
STKM Podlavice B 10
wo
8 STO Podkonice
Konečný Zliechovec
21. 8.10.2021 17:00 (Pia)
Konečný Zliechovec
8.10.2021 18:00 (Pia)
Konečný Zliechovec
22.
8.10.2021 18:00 (Pia)
STK Magnezit Revúca B 14
wo
4 MSTK Krupina B
Konečný Zliechovec
22. 8.10.2021 18:00 (Pia)
Konečný Zliechovec
8.10.2021 17:30 (Pia)
Konečný Zliechovec
23.
8.10.2021 17:30 (Pia)
ŠKST B. Štiavnica 9
wo
9 ŠK Riečka
Konečný Zliechovec
23. 8.10.2021 17:30 (Pia)
Konečný Zliechovec
10.10.2021 10:00 (Ned)
Konečný Zliechovec
24.
10.10.2021 10:00 (Ned)
STK Kriváň 9
wo
9 ŠKST Poltár
Konečný Zliechovec
24. 10.10.2021 10:00 (Ned)
Konečný Zliechovec
5. kolo
týždeň 41/2021
15.10.2021 18:00 (Pia)
Konečný Zliechovec
25.
15.10.2021 18:00 (Pia)
ŠKST Poltár 11
wo
7 ŠKM Dudince
Konečný Zliechovec
25. 15.10.2021 18:00 (Pia)
Konečný Zliechovec
12.11.2021 17:30 (Pia)
Konečný Zliechovec
26.
12.11.2021 17:30 (Pia)
ŠKST B. Štiavnica 18
wo
0 STK Kriváň
Konečný Zliechovec
26. 12.11.2021 17:30 (Pia)
Konečný Zliechovec
17.10.2021 10:00 (Ned)
Konečný Zliechovec
27.
17.10.2021 10:00 (Ned)
MSTK Krupina B 11
wo
7 ŠK Riečka
Konečný Zliechovec
27. 17.10.2021 10:00 (Ned)
Konečný Zliechovec
16.10.2021 17:30 (Sob)
Konečný Zliechovec
28.
16.10.2021 17:30 (Sob)
STO Podkonice 6
wo
12 STK Magnezit Revúca B
Konečný Zliechovec
28. 16.10.2021 17:30 (Sob)
Konečný Zliechovec
15.10.2021 18:00 (Pia)
Konečný Zliechovec
29.
15.10.2021 18:00 (Pia)
STK Tomášovce 8
wo
10 STKM Podlavice B
Konečný Zliechovec
29. 15.10.2021 18:00 (Pia)
Konečný Zliechovec
17.10.2021 10:00 (Ned)
Konečný Zliechovec
30.
17.10.2021 10:00 (Ned)
STO MŠK Brezno B 10
wo
8 TJ Sokol Sielnica
Konečný Zliechovec
30. 17.10.2021 10:00 (Ned)
Konečný Zliechovec
6. kolo
týždeň 42/2021
24.10.2021 10:00 (Ned)
Konečný Zliechovec
31.
24.10.2021 10:00 (Ned)
ŠKM Dudince 4
wo
14 TJ Sokol Sielnica
Konečný Zliechovec
31. 24.10.2021 10:00 (Ned)
Konečný Zliechovec
22.10.2021 17:00 (Pia)
Konečný Zliechovec
32.
22.10.2021 17:00 (Pia)
STKM Podlavice B 15
wo
3 STO MŠK Brezno B
Konečný Zliechovec
32. 22.10.2021 17:00 (Pia)
Konečný Zliechovec
22.10.2021 18:00 (Pia)
Konečný Zliechovec
33.
22.10.2021 18:00 (Pia)
STK Magnezit Revúca B 9
wo
9 STK Tomášovce
Konečný Zliechovec
33. 22.10.2021 18:00 (Pia)
Konečný Zliechovec
22.10.2021 18:00 (Pia)
Konečný Zliechovec
34.
22.10.2021 18:00 (Pia)
ŠK Riečka 4
wo
14 STO Podkonice
Konečný Zliechovec
34. 22.10.2021 18:00 (Pia)
Konečný Zliechovec
24.10.2021 10:00 (Ned)
Konečný Zliechovec
35.
24.10.2021 10:00 (Ned)
STK Kriváň 5
wo
13 MSTK Krupina B
Konečný Zliechovec
35. 24.10.2021 10:00 (Ned)
Konečný Zliechovec
22.10.2021 18:00 (Pia)
Konečný Zliechovec
36.
22.10.2021 18:00 (Pia)
ŠKST Poltár 7
wo
11 ŠKST B. Štiavnica
Konečný Zliechovec
36. 22.10.2021 18:00 (Pia)
Konečný Zliechovec
7. kolo
týždeň 43/2021
29.10.2021 17:30 (Pia)
Konečný Zliechovec
37.
29.10.2021 17:30 (Pia)
ŠKST B. Štiavnica 8
wo
10 ŠKM Dudince
Konečný Zliechovec
37. 29.10.2021 17:30 (Pia)
Konečný Zliechovec
dátum neurčený
Konečný Zliechovec
38.
dátum neurčený
MSTK Krupina B 13
wo
5 ŠKST Poltár
Konečný Zliechovec
38. dátum neurčený
Konečný Zliechovec
30.10.2021 17:30 (Sob)
Konečný Zliechovec
39.
30.10.2021 17:30 (Sob)
STO Podkonice 13
wo
5 STK Kriváň
Konečný Zliechovec
39. 30.10.2021 17:30 (Sob)
Konečný Zliechovec
29.10.2021 18:00 (Pia)
Konečný Zliechovec
40.
29.10.2021 18:00 (Pia)
STK Tomášovce 12
wo
6 ŠK Riečka
Konečný Zliechovec
40. 29.10.2021 18:00 (Pia)
Konečný Zliechovec
31.10.2021 10:00 (Ned)
Konečný Zliechovec
41.
31.10.2021 10:00 (Ned)
STO MŠK Brezno B 5
wo
13 STK Magnezit Revúca B
Konečný Zliechovec
41. 31.10.2021 10:00 (Ned)
Konečný Zliechovec
dátum neurčený
Konečný Zliechovec
42.
dátum neurčený
TJ Sokol Sielnica 0
wo
18 STKM Podlavice B
Konečný Zliechovec
42. dátum neurčený
Konečný Zliechovec
8. kolo
týždeň 44/2021
7.11.2021 10:00 (Ned)
Konečný Zliechovec
43.
7.11.2021 10:00 (Ned)
ŠKM Dudince 7
wo
11 STKM Podlavice B
Konečný Zliechovec
43. 7.11.2021 10:00 (Ned)
Konečný Zliechovec
5.11.2021 18:00 (Pia)
Konečný Zliechovec
44.
5.11.2021 18:00 (Pia)
STK Magnezit Revúca B 10
wo
8 TJ Sokol Sielnica
Konečný Zliechovec
44. 5.11.2021 18:00 (Pia)
Konečný Zliechovec
5.11.2021 18:00 (Pia)
Konečný Zliechovec
45.
5.11.2021 18:00 (Pia)
ŠK Riečka 11
wo
7 STO MŠK Brezno B
Konečný Zliechovec
45. 5.11.2021 18:00 (Pia)
Konečný Zliechovec
7.11.2021 10:00 (Ned)
Konečný Zliechovec
46.
7.11.2021 10:00 (Ned)
STK Kriváň 1
wo
17 STK Tomášovce
Konečný Zliechovec
46. 7.11.2021 10:00 (Ned)
Konečný Zliechovec
11.3.2022 18:00 (Pia)
Konečný Zliechovec
47.
11.3.2022 18:00 (Pia)
ŠKST Poltár 3
wo
15 STO Podkonice
Konečný Zliechovec
47. 11.3.2022 18:00 (Pia)
Konečný Zliechovec
5.11.2021 17:30 (Pia)
Konečný Zliechovec
48.
5.11.2021 17:30 (Pia)
ŠKST B. Štiavnica 4
wo
14 MSTK Krupina B
Konečný Zliechovec
48. 5.11.2021 17:30 (Pia)
Konečný Zliechovec
9. kolo
týždeň 46/2021
20.3.2022 10:00 (Ned)
Konečný Zliechovec
49.
20.3.2022 10:00 (Ned)
MSTK Krupina B 18
wo
0 ŠKM Dudince
Konečný Zliechovec
49. 20.3.2022 10:00 (Ned)
Konečný Zliechovec
19.3.2022 17:30 (Sob)
Konečný Zliechovec
50.
19.3.2022 17:30 (Sob)
STO Podkonice 16
wo
2 ŠKST B. Štiavnica
Konečný Zliechovec
50. 19.3.2022 17:30 (Sob)
Konečný Zliechovec
18.3.2022 18:00 (Pia)
Konečný Zliechovec
51.
18.3.2022 18:00 (Pia)
STK Tomášovce 15
wo
3 ŠKST Poltár
Konečný Zliechovec
51. 18.3.2022 18:00 (Pia)
Konečný Zliechovec
20.3.2022 10:00 (Ned)
Konečný Zliechovec
52.
20.3.2022 10:00 (Ned)
STO MŠK Brezno B 10
wo
8 STK Kriváň
Konečný Zliechovec
52. 20.3.2022 10:00 (Ned)
Konečný Zliechovec
20.3.2022 10:00 (Ned)
Konečný Zliechovec
53.
20.3.2022 10:00 (Ned)
TJ Sokol Sielnica 14
wo
4 ŠK Riečka
Konečný Zliechovec
53. 20.3.2022 10:00 (Ned)
Konečný Zliechovec
18.3.2022 17:00 (Pia)
Konečný Zliechovec
54.
18.3.2022 17:00 (Pia)
STKM Podlavice B 9
wo
9 STK Magnezit Revúca B
Konečný Zliechovec
54. 18.3.2022 17:00 (Pia)
Konečný Zliechovec
10. kolo
týždeň 47/2021
27.3.2022 10:00 (Ned)
Konečný Zliechovec
55.
27.3.2022 10:00 (Ned)
ŠKM Dudince 10
wo
8 STK Magnezit Revúca B
Konečný Zliechovec
55. 27.3.2022 10:00 (Ned)
Konečný Zliechovec
25.3.2022 18:00 (Pia)
Konečný Zliechovec
56.
25.3.2022 18:00 (Pia)
ŠK Riečka 5
wo
13 STKM Podlavice B
Konečný Zliechovec
56. 25.3.2022 18:00 (Pia)
Konečný Zliechovec
27.3.2022 10:00 (Ned)
Konečný Zliechovec
57.
27.3.2022 10:00 (Ned)
STK Kriváň 9
wo
9 TJ Sokol Sielnica
Konečný Zliechovec
57. 27.3.2022 10:00 (Ned)
Konečný Zliechovec
25.3.2022 18:00 (Pia)
Konečný Zliechovec
58.
25.3.2022 18:00 (Pia)
ŠKST Poltár 9
wo
9 STO MŠK Brezno B
Konečný Zliechovec
58. 25.3.2022 18:00 (Pia)
Konečný Zliechovec
25.3.2022 17:30 (Pia)
Konečný Zliechovec
59.
25.3.2022 17:30 (Pia)
ŠKST B. Štiavnica 8
wo
10 STK Tomášovce
Konečný Zliechovec
59. 25.3.2022 17:30 (Pia)
Konečný Zliechovec
27.3.2022 10:00 (Ned)
Konečný Zliechovec
60.
27.3.2022 10:00 (Ned)
MSTK Krupina B 7
wo
11 STO Podkonice
Konečný Zliechovec
60. 27.3.2022 10:00 (Ned)
Konečný Zliechovec
11. kolo
týždeň 48/2021
2.4.2022 17:30 (Sob)
Predbežný Litavský
61.
2.4.2022 17:30 (Sob)
STO Podkonice 7
wo
11 ŠKM Dudince
Predbežný Litavský
61. 2.4.2022 17:30 (Sob)
Predbežný Litavský
1.4.2022 18:00 (Pia)
Predbežný Tichý
62.
1.4.2022 18:00 (Pia)
STK Tomášovce 10
wo
8 MSTK Krupina B
Predbežný Tichý
62. 1.4.2022 18:00 (Pia)
Predbežný Tichý
3.4.2022 10:00 (Ned)
Predbežný Ištván
63.
3.4.2022 10:00 (Ned)
STO MŠK Brezno B 5
wo
13 ŠKST B. Štiavnica
Predbežný Ištván
63. 3.4.2022 10:00 (Ned)
Predbežný Ištván
3.4.2022 10:00 (Ned)
Predbežný Klimová
64.
3.4.2022 10:00 (Ned)
TJ Sokol Sielnica 14
wo
4 ŠKST Poltár
Predbežný Klimová
64. 3.4.2022 10:00 (Ned)
Predbežný Klimová
1.4.2022 17:00 (Pia)
Predbežný Jančiar
65.
1.4.2022 17:00 (Pia)
STKM Podlavice B 12
wo
6 STK Kriváň
Predbežný Jančiar
65. 1.4.2022 17:00 (Pia)
Predbežný Jančiar
1.4.2022 18:00 (Pia)
Predbežný Vrbjar
66.
1.4.2022 18:00 (Pia)
STK Magnezit Revúca B 13
wo
5 ŠK Riečka
Predbežný Vrbjar
66. 1.4.2022 18:00 (Pia)
Predbežný Vrbjar
Loading...

Nahrávam