ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator
Nahrávam...

SSTZ

Extraliga | 1. liga

BA TT NR TN BB ZA PO KE

Základná časť

1. kolo
týždeň 40/2022
13.10.2022 18:00 (Štv)
Konečný Zliechovec
1.
13.10.2022 18:00 (Štv)
ŠK Žarnovica A 12
wo
6 ŠK Riečka
Konečný Zliechovec
1. 13.10.2022 18:00 (Štv)
Konečný Zliechovec
8.10.2022 15:00 (Sob)
Konečný Zliechovec
2.
8.10.2022 15:00 (Sob)
STO Podkonice A 12
wo
6 TJ Mladosť Rimavská Sobota B
Konečný Zliechovec
2. 8.10.2022 15:00 (Sob)
Konečný Zliechovec
1.10.2022 15:00 (Sob)
Konečný Zliechovec
3.
1.10.2022 15:00 (Sob)
STK Tomášovce A 11
wo
7 OST Mladosť Lučatín A
Konečný Zliechovec
3. 1.10.2022 15:00 (Sob)
Konečný Zliechovec
8.10.2022 15:00 (Sob)
Konečný Zliechovec
4.
8.10.2022 15:00 (Sob)
STK Hliník nad Hronom A 6
wo
12 STKM Podlavice B
Konečný Zliechovec
4. 8.10.2022 15:00 (Sob)
Konečný Zliechovec
8.10.2022 15:00 (Sob)
Konečný Zliechovec
5.
8.10.2022 15:00 (Sob)
STK Vyhne A 2
wo
16 STK Magnezit Revúca B
Konečný Zliechovec
5. 8.10.2022 15:00 (Sob)
Konečný Zliechovec
2. kolo
týždeň 41/2022
15.10.2022 15:00 (Sob)
Konečný Zliechovec
6.
15.10.2022 15:00 (Sob)
ŠK Riečka 5
wo
13 STK Magnezit Revúca B
Konečný Zliechovec
6. 15.10.2022 15:00 (Sob)
Konečný Zliechovec
15.10.2022 15:00 (Sob)
Konečný Zliechovec
7.
15.10.2022 15:00 (Sob)
STKM Podlavice B 12
wo
6 STK Vyhne A
Konečný Zliechovec
7. 15.10.2022 15:00 (Sob)
Konečný Zliechovec
15.10.2022 15:00 (Sob)
Konečný Zliechovec
8.
15.10.2022 15:00 (Sob)
OST Mladosť Lučatín A 15
wo
3 STK Hliník nad Hronom A
Konečný Zliechovec
8. 15.10.2022 15:00 (Sob)
Konečný Zliechovec
18.10.2022 18:00 (Uto)
Konečný Zliechovec
9.
18.10.2022 18:00 (Uto)
TJ Mladosť Rimavská Sobota B 11
wo
7 STK Tomášovce A
Konečný Zliechovec
9. 18.10.2022 18:00 (Uto)
Konečný Zliechovec
15.10.2022 15:00 (Sob)
Konečný Zliechovec
10.
15.10.2022 15:00 (Sob)
ŠK Žarnovica A 13
wo
5 STO Podkonice A
Konečný Zliechovec
10. 15.10.2022 15:00 (Sob)
Konečný Zliechovec
3. kolo
týždeň 42/2022
22.10.2022 15:00 (Sob)
Konečný Zliechovec
11.
22.10.2022 15:00 (Sob)
STO Podkonice A 12
wo
6 ŠK Riečka
Konečný Zliechovec
11. 22.10.2022 15:00 (Sob)
Konečný Zliechovec
22.10.2022 15:00 (Sob)
Konečný Zliechovec
12.
22.10.2022 15:00 (Sob)
STK Tomášovce A 7
wo
11 ŠK Žarnovica A
Konečný Zliechovec
12. 22.10.2022 15:00 (Sob)
Konečný Zliechovec
22.10.2022 15:00 (Sob)
Konečný Zliechovec
13.
22.10.2022 15:00 (Sob)
STK Hliník nad Hronom A 3
wo
15 TJ Mladosť Rimavská Sobota B
Konečný Zliechovec
13. 22.10.2022 15:00 (Sob)
Konečný Zliechovec
22.10.2022 15:00 (Sob)
Konečný Zliechovec
14.
22.10.2022 15:00 (Sob)
STK Vyhne A 1
wo
17 OST Mladosť Lučatín A
Konečný Zliechovec
14. 22.10.2022 15:00 (Sob)
Konečný Zliechovec
22.10.2022 15:00 (Sob)
Konečný Zliechovec
15.
22.10.2022 15:00 (Sob)
STK Magnezit Revúca B 11
wo
7 STKM Podlavice B
Konečný Zliechovec
15. 22.10.2022 15:00 (Sob)
Konečný Zliechovec
4. kolo
týždeň 44/2022
5.11.2022 15:00 (Sob)
Konečný Zliechovec
16.
5.11.2022 15:00 (Sob)
ŠK Riečka 8
wo
10 STKM Podlavice B
Konečný Zliechovec
16. 5.11.2022 15:00 (Sob)
Konečný Zliechovec
5.11.2022 15:00 (Sob)
Konečný Zliechovec
17.
5.11.2022 15:00 (Sob)
OST Mladosť Lučatín A 7
wo
11 STK Magnezit Revúca B
Konečný Zliechovec
17. 5.11.2022 15:00 (Sob)
Konečný Zliechovec
5.11.2022 15:00 (Sob)
Konečný Zliechovec
18.
5.11.2022 15:00 (Sob)
TJ Mladosť Rimavská Sobota B 16
wo
2 STK Vyhne A
Konečný Zliechovec
18. 5.11.2022 15:00 (Sob)
Konečný Zliechovec
5.11.2022 15:00 (Sob)
Konečný Zliechovec
19.
5.11.2022 15:00 (Sob)
ŠK Žarnovica A 9
wo
9 STK Hliník nad Hronom A
Konečný Zliechovec
19. 5.11.2022 15:00 (Sob)
Konečný Zliechovec
6.11.2022 10:00 (Ned)
Konečný Zliechovec
20.
6.11.2022 10:00 (Ned)
STO Podkonice A 14
wo
4 STK Tomášovce A
Konečný Zliechovec
20. 6.11.2022 10:00 (Ned)
Konečný Zliechovec
5. kolo
týždeň 46/2022
19.11.2022 15:00 (Sob)
Konečný Zliechovec
21.
19.11.2022 15:00 (Sob)
STK Tomášovce A 17
wo
1 ŠK Riečka
Konečný Zliechovec
21. 19.11.2022 15:00 (Sob)
Konečný Zliechovec
19.11.2022 15:00 (Sob)
Konečný Zliechovec
22.
19.11.2022 15:00 (Sob)
STK Hliník nad Hronom A 3
wo
15 STO Podkonice A
Konečný Zliechovec
22. 19.11.2022 15:00 (Sob)
Konečný Zliechovec
19.11.2022 15:00 (Sob)
Konečný Zliechovec
23.
19.11.2022 15:00 (Sob)
STK Vyhne A 2
wo
16 ŠK Žarnovica A
Konečný Zliechovec
23. 19.11.2022 15:00 (Sob)
Konečný Zliechovec
19.11.2022 15:00 (Sob)
Konečný Zliechovec
24.
19.11.2022 15:00 (Sob)
STK Magnezit Revúca B 11
wo
7 TJ Mladosť Rimavská Sobota B
Konečný Zliechovec
24. 19.11.2022 15:00 (Sob)
Konečný Zliechovec
19.11.2022 15:00 (Sob)
Konečný Zliechovec
25.
19.11.2022 15:00 (Sob)
STKM Podlavice B 7
wo
11 OST Mladosť Lučatín A
Konečný Zliechovec
25. 19.11.2022 15:00 (Sob)
Konečný Zliechovec
6. kolo
týždeň 47/2022
26.11.2022 15:00 (Sob)
Predbežný Geregay
26.
26.11.2022 15:00 (Sob)
ŠK Riečka 6
wo
12 OST Mladosť Lučatín A
Predbežný Geregay
26. 26.11.2022 15:00 (Sob)
Predbežný Geregay
26.11.2022 15:00 (Sob)
Predbežný Hartwig
27.
26.11.2022 15:00 (Sob)
TJ Mladosť Rimavská Sobota B 12
wo
6 STKM Podlavice B
Predbežný Hartwig
27. 26.11.2022 15:00 (Sob)
Predbežný Hartwig
26.11.2022 15:00 (Sob)
Predbežný Žarnovica
28.
26.11.2022 15:00 (Sob)
ŠK Žarnovica A 10
wo
8 STK Magnezit Revúca B
Predbežný Žarnovica
28. 26.11.2022 15:00 (Sob)
Predbežný Žarnovica
26.11.2022 15:00 (Sob)
Predbežný Litavský
29.
26.11.2022 15:00 (Sob)
STO Podkonice A 14
wo
4 STK Vyhne A
Predbežný Litavský
29. 26.11.2022 15:00 (Sob)
Predbežný Litavský
26.11.2022 15:00 (Sob)
Predbežný Tichý
30.
26.11.2022 15:00 (Sob)
STK Tomášovce A 9
wo
9 STK Hliník nad Hronom A
Predbežný Tichý
30. 26.11.2022 15:00 (Sob)
Predbežný Tichý
7. kolo
týždeň 48/2022
3.12.2022 15:00 (Sob)
Predbežný Valent
31.
3.12.2022 15:00 (Sob)
STK Hliník nad Hronom A 13
wo
5 ŠK Riečka
Predbežný Valent
31. 3.12.2022 15:00 (Sob)
Predbežný Valent
3.12.2022 15:00 (Sob)
Konečný Zliechovec
32.
3.12.2022 15:00 (Sob)
STK Vyhne A 6
wo
12 STK Tomášovce A
Konečný Zliechovec
32. 3.12.2022 15:00 (Sob)
Konečný Zliechovec
3.12.2022 15:00 (Sob)
Predbežný Vrbjar
33.
3.12.2022 15:00 (Sob)
STK Magnezit Revúca B 8
wo
10 STO Podkonice A
Predbežný Vrbjar
33. 3.12.2022 15:00 (Sob)
Predbežný Vrbjar
3.12.2022 15:00 (Sob)
Predbežný Jančiar
34.
3.12.2022 15:00 (Sob)
STKM Podlavice B 10
wo
8 ŠK Žarnovica A
Predbežný Jančiar
34. 3.12.2022 15:00 (Sob)
Predbežný Jančiar
3.12.2022 15:00 (Sob)
Predbežný Kán
35.
3.12.2022 15:00 (Sob)
OST Mladosť Lučatín A 11
wo
35. 3.12.2022 15:00 (Sob)
Predbežný Kán
8. kolo
týždeň 49/2022
10.12.2022 15:00 (Sob)
36.
10.12.2022 15:00 (Sob)
ŠK Riečka 0
36. 10.12.2022 15:00 (Sob)
10.12.2022 15:00 (Sob)
37.
10.12.2022 15:00 (Sob)
ŠK Žarnovica A 0
37. 10.12.2022 15:00 (Sob)
10.12.2022 15:00 (Sob)
38.
10.12.2022 15:00 (Sob)
STO Podkonice A 0
38. 10.12.2022 15:00 (Sob)
10.12.2022 15:00 (Sob)
39.
10.12.2022 15:00 (Sob)
STK Tomášovce A 0
39. 10.12.2022 15:00 (Sob)
10.12.2022 15:00 (Sob)
40.
10.12.2022 15:00 (Sob)
STK Hliník nad Hronom A 0
40. 10.12.2022 15:00 (Sob)
9. kolo
týždeň 50/2022
17.12.2022 15:00 (Sob)
41.
17.12.2022 15:00 (Sob)
STK Vyhne A 0
41. 17.12.2022 15:00 (Sob)
17.12.2022 15:00 (Sob)
42.
17.12.2022 15:00 (Sob)
STK Magnezit Revúca B 0
42. 17.12.2022 15:00 (Sob)
17.12.2022 15:00 (Sob)
43.
17.12.2022 15:00 (Sob)
STK Tomášovce A 0
43. 17.12.2022 15:00 (Sob)
17.12.2022 15:00 (Sob)
44.
17.12.2022 15:00 (Sob)
OST Mladosť Lučatín A 0
44. 17.12.2022 15:00 (Sob)
17.12.2022 15:00 (Sob)
45.
17.12.2022 15:00 (Sob)
ŠK Žarnovica A 0
45. 17.12.2022 15:00 (Sob)
10. kolo
týždeň neurčený
dátum neurčený
46.
dátum neurčený
ŠK Riečka 0
46. dátum neurčený
dátum neurčený
dátum neurčený
48.
dátum neurčený
OST Mladosť Lučatín A 0
48. dátum neurčený
dátum neurčený
49.
dátum neurčený
STKM Podlavice B 0
49. dátum neurčený
dátum neurčený
50.
dátum neurčený
STK Magnezit Revúca B 0
50. dátum neurčený
11. kolo
týždeň neurčený
dátum neurčený
51.
dátum neurčený
STK Magnezit Revúca B 0
51. dátum neurčený
dátum neurčený
52.
dátum neurčený
STK Vyhne A 0
52. dátum neurčený
dátum neurčený
dátum neurčený
dátum neurčený
55.
dátum neurčený
STO Podkonice A 0
55. dátum neurčený
12. kolo
týždeň neurčený
dátum neurčený
56.
dátum neurčený
ŠK Riečka 0
56. dátum neurčený
dátum neurčený
57.
dátum neurčený
ŠK Žarnovica A 0
57. dátum neurčený
dátum neurčený
dátum neurčený
59.
dátum neurčený
OST Mladosť Lučatín A 0
59. dátum neurčený
dátum neurčený
60.
dátum neurčený
STKM Podlavice B 0
60. dátum neurčený
13. kolo
týždeň neurčený
dátum neurčený
61.
dátum neurčený
STKM Podlavice B 0
61. dátum neurčený
dátum neurčený
dátum neurčený
63.
dátum neurčený
STK Vyhne A 0
63. dátum neurčený
dátum neurčený
64.
dátum neurčený
STK Hliník nad Hronom A 0
64. dátum neurčený
dátum neurčený
65.
dátum neurčený
STK Tomášovce A 0
65. dátum neurčený
14. kolo
týždeň neurčený
dátum neurčený
66.
dátum neurčený
ŠK Riečka 0
66. dátum neurčený
dátum neurčený
67.
dátum neurčený
STO Podkonice A 0
67. dátum neurčený
dátum neurčený
68.
dátum neurčený
ŠK Žarnovica A 0
68. dátum neurčený
dátum neurčený
dátum neurčený
70.
dátum neurčený
OST Mladosť Lučatín A 0
70. dátum neurčený
15. kolo
týždeň neurčený
dátum neurčený
71.
dátum neurčený
OST Mladosť Lučatín A 0
71. dátum neurčený
dátum neurčený
dátum neurčený
73.
dátum neurčený
STK Magnezit Revúca B 0
73. dátum neurčený
dátum neurčený
74.
dátum neurčený
STK Vyhne A 0
74. dátum neurčený
dátum neurčený
75.
dátum neurčený
STK Hliník nad Hronom A 0
75. dátum neurčený
16. kolo
týždeň neurčený
dátum neurčený
76.
dátum neurčený
ŠK Riečka 0
76. dátum neurčený
dátum neurčený
77.
dátum neurčený
STK Tomášovce A 0
77. dátum neurčený
dátum neurčený
78.
dátum neurčený
STO Podkonice A 0
78. dátum neurčený
dátum neurčený
79.
dátum neurčený
ŠK Žarnovica A 0
79. dátum neurčený
dátum neurčený
17. kolo
týždeň neurčený
dátum neurčený
81.
dátum neurčený
TJ Mladosť Rimavská Sobota B 0
81. dátum neurčený
dátum neurčený
82.
dátum neurčený
OST Mladosť Lučatín A 0
82. dátum neurčený
dátum neurčený
83.
dátum neurčený
STKM Podlavice B 0
83. dátum neurčený
dátum neurčený
84.
dátum neurčený
STK Magnezit Revúca B 0
84. dátum neurčený
dátum neurčený
85.
dátum neurčený
STK Vyhne A 0
85. dátum neurčený
18. kolo
týždeň neurčený
dátum neurčený
86.
dátum neurčený
ŠK Riečka 0
86. dátum neurčený
dátum neurčený
dátum neurčený
88.
dátum neurčený
STKM Podlavice B 0
88. dátum neurčený
dátum neurčený
89.
dátum neurčený
STO Podkonice A 0
89. dátum neurčený
dátum neurčený
Loading...

Nahrávam