BA TT NR TN BB ZA PO KE

Body v stretnutiach

1. kolo
týždeň 40/2018
4.10.2018 18:00 (Štv)
Konečný Cibula
1.
4.10.2018 18:00 (Štv)
Stavbár A 6
wo
12 Stupava A
Konečný Cibula
2. kolo
týždeň 41/2018
9.10.2018 18:30 (Uto)
Konečný Cibula
7.
9.10.2018 18:30 (Uto)
DNV C 14
wo
4 Stavbár A
Konečný Cibula
3. kolo
týždeň 42/2018
18.10.2018 18:00 (Štv)
Konečný Grega
13.
18.10.2018 18:00 (Štv)
Stavbár A 8
wo
10 ŠKP
Konečný Grega
4. kolo
týždeň 43/2018
25.10.2018 18:00 (Štv)
Konečný Cibula
19.
25.10.2018 18:00 (Štv)
Stavbár A 8
wo
10 Zálesie A
Konečný Cibula
5. kolo
týždeň 45/2018
8.11.2018 18:00 (Štv)
Konečný Cibula
25.
8.11.2018 18:00 (Štv)
Stavbár A 5
wo
13 Sl.Grob B
Konečný Cibula
6. kolo
týždeň 46/2018
15.11.2018 18:00 (Štv)
Konečný Cibula
31.
15.11.2018 18:00 (Štv)
Stavbár A 11
wo
7 V.Leváre
Konečný Cibula
7. kolo
týždeň 47/2018
21.11.2018 18:30 (Str)
Konečný Cibula
37.
21.11.2018 18:30 (Str)
K.Ves D 8
wo
10 Stavbár A
Konečný Cibula
8. kolo
týždeň 48/2018
27.11.2018 18:30 (Uto)
Konečný Cibula
43.
27.11.2018 18:30 (Uto)
Viktória B 15
wo
3 Stavbár A
Konečný Cibula
10. kolo
týždeň 50/2018
10.12.2018 18:30 (Pon)
Konečný Cibula
55.
10.12.2018 18:30 (Pon)
Educo C 7
wo
11 Stavbár A
Konečný Cibula
11. kolo
týždeň 51/2018
20.12.2018 18:00 (Štv)
Konečný Cibula
61.
20.12.2018 18:00 (Štv)
Stavbár A 14
wo
4 Most B
Konečný Cibula
12. kolo
týždeň 2/2019
7.1.2019 18:30 (Pon)
Konečný Cibula
67.
7.1.2019 18:30 (Pon)
Stupava A 14
wo
4 Stavbár A
Konečný Cibula
13. kolo
týždeň 3/2019
17.1.2019 18:00 (Štv)
Konečný Cibula
73.
17.1.2019 18:00 (Štv)
Stavbár A 7
wo
11 DNV C
Konečný Cibula
14. kolo
týždeň 4/2019
21.1.2019 18:15 (Pon)
Konečný Cibula
79.
21.1.2019 18:15 (Pon)
ŠKP 8
wo
10 Stavbár A
Konečný Cibula
15. kolo
týždeň 5/2019
31.1.2019 18:30 (Štv)
Konečný Cibula
85.
31.1.2019 18:30 (Štv)
Zálesie A 12
wo
6 Stavbár A
Konečný Cibula
16. kolo
týždeň 6/2019
5.2.2019 18:30 (Uto)
Konečný Cibula
91.
5.2.2019 18:30 (Uto)
Sl.Grob B 7
wo
11 Stavbár A
Konečný Cibula
17. kolo
týždeň 7/2019
11.2.2019 18:00 (Pon)
Konečný Cibula
97.
11.2.2019 18:00 (Pon)
V.Leváre 6
wo
12 Stavbár A
Konečný Cibula
18. kolo
týždeň 8/2019
21.2.2019 18:00 (Štv)
Konečný Cibula
103.
21.2.2019 18:00 (Štv)
Stavbár A 6
wo
12 K.Ves D
Konečný Cibula
19. kolo
týždeň 10/2019
7.3.2019 18:00 (Štv)
Konečný Cibula
109.
7.3.2019 18:00 (Štv)
Stavbár A 6
wo
12 Viktória B
Konečný Cibula
20. kolo
týždeň 11/2019
14.3.2019 18:30 (Štv)
Konečný Cibula
115.
14.3.2019 18:30 (Štv)
Studienka A 13
wo
5 Stavbár A
Konečný Cibula
21. kolo
týždeň 12/2019
21.3.2019 18:00 (Štv)
Konečný Cibula
121.
21.3.2019 18:00 (Štv)
Stavbár A 10
wo
8 Educo C
Konečný Cibula