BA TT NR TN BB ZA PO KE

Rozpis týždňa

Aktuálny týždeň: 31/2021Najbližší hrací týždeň: 41/2020

1. kolo
1. liga
5.10.2020 18:00 (Pon)
Konečný Ftomin
1.
5.10.2020 18:00 (Pon)
Somorjai Hurrikán 18
wo
0 ŠKST Gabčíkovo A
Konečný Ftomin
1. 5.10.2020 18:00 (Pon)
Konečný Ftomin
8.10.2020 18:15 (Štv)
Konečný Ftomin
2.
8.10.2020 18:15 (Štv)
TTC - Baka B 14
wo
4 Hajrá Abony A
Konečný Ftomin
2. 8.10.2020 18:15 (Štv)
Konečný Ftomin
8.10.2020 18:15 (Štv)
Konečný Ftomin
4.
8.10.2020 18:15 (Štv)
ŠK Trhová Hradská 13
wo
5 Pozsonyeperjesi Vitézek
Konečný Ftomin
4. 8.10.2020 18:15 (Štv)
Konečný Ftomin
9.10.2020 18:00 (Pia)
Konečný Ftomin
5.
9.10.2020 18:00 (Pia)
Povoda 9
wo
9 Dióspatonyi Farkasok A
Konečný Ftomin
5. 9.10.2020 18:00 (Pia)
Konečný Ftomin
7.10.2020 18:15 (Str)
Konečný Ftomin
6.
7.10.2020 18:15 (Str)
Vrakúň A 10
wo
8 Kürti Kalózok
Konečný Ftomin
6. 7.10.2020 18:15 (Str)
Konečný Ftomin
1. kolo
2. liga
9.10.2020 18:30 (Pia)
Konečný Ftomin
1.
9.10.2020 18:30 (Pia)
STO Topoľníky 17
wo
1 ŠK Vydrany "C"
Konečný Ftomin
1. 9.10.2020 18:30 (Pia)
Konečný Ftomin
6.10.2020 18:00 (Uto)
Konečný Ftomin
2.
6.10.2020 18:00 (Uto)
Kútniky - Blažov A 16
wo
2 STK Horné Mýto
Konečný Ftomin
2. 6.10.2020 18:00 (Uto)
Konečný Ftomin
5.10.2020 19:00 (Pon)
Konečný Ftomin
3.
5.10.2020 19:00 (Pon)
Bögellöi BIGficek 13
wo
5 Dióspatonyi Farkasok B
Konečný Ftomin
3. 5.10.2020 19:00 (Pon)
Konečný Ftomin
6.10.2020 18:00 (Uto)
Konečný Ftomin
4.
6.10.2020 18:00 (Uto)
ŠKST Gabčíkovo B 11
wo
7 TJ Družstevník Baloň
Konečný Ftomin
4. 6.10.2020 18:00 (Uto)
Konečný Ftomin
8.10.2020 18:30 (Štv)
Konečný Ftomin
5.
8.10.2020 18:30 (Štv)
Hajrá Abony B 5
wo
13 Vrakúň B
Konečný Ftomin
5. 8.10.2020 18:30 (Štv)
Konečný Ftomin
5.10.2020 18:00 (Pon)
Konečný Ftomin
7.
5.10.2020 18:00 (Pon)
Kürti Rakéták 14
wo
4 CSAK - Trstená na Ostrove
Konečný Ftomin
7. 5.10.2020 18:00 (Pon)
Konečný Ftomin
Bohatý výber a nízke ceny pre radosť z víťazstiev - Profittsport.sk
Kompletný sortiment pre stolný tenis | stolnytenis.sk
Kompletný sortiment pre stolný tenis | stolnytenis.sk