BA TT NR TN BB ZA PO KE
1. kolo
týždeň 41/2020
9.10.2020 18:30 (Pia)
Konečný Ftomin
1.
9.10.2020 18:30 (Pia)
STO Topoľníky 17
wo
1 ŠK Vydrany "C"
Konečný Ftomin
1. 9.10.2020 18:30 (Pia)
Konečný Ftomin
6.10.2020 18:00 (Uto)
Konečný Ftomin
2.
6.10.2020 18:00 (Uto)
Kútniky - Blažov A 16
wo
2 STK Horné Mýto
Konečný Ftomin
2. 6.10.2020 18:00 (Uto)
Konečný Ftomin
5.10.2020 19:00 (Pon)
Konečný Ftomin
3.
5.10.2020 19:00 (Pon)
Bögellöi BIGficek 13
wo
5 Dióspatonyi Farkasok B
Konečný Ftomin
3. 5.10.2020 19:00 (Pon)
Konečný Ftomin
6.10.2020 18:00 (Uto)
Konečný Ftomin
4.
6.10.2020 18:00 (Uto)
ŠKST Gabčíkovo B 11
wo
7 TJ Družstevník Baloň
Konečný Ftomin
4. 6.10.2020 18:00 (Uto)
Konečný Ftomin
8.10.2020 18:30 (Štv)
Konečný Ftomin
5.
8.10.2020 18:30 (Štv)
Hajrá Abony B 5
wo
13 Vrakúň B
Konečný Ftomin
5. 8.10.2020 18:30 (Štv)
Konečný Ftomin
31.12.2020 18:00 (Štv)
odložený
6.
31.12.2020 18:00 (Štv)
Dunajská Streda B 0
wo
0 TTC - Baka C
odložený
6. 31.12.2020 18:00 (Štv)
odložený
5.10.2020 18:00 (Pon)
Konečný Ftomin
7.
5.10.2020 18:00 (Pon)
Kürti Rakéták 14
wo
4 CSAK - Trstená na Ostrove
Konečný Ftomin
7. 5.10.2020 18:00 (Pon)
Konečný Ftomin
2. kolo
týždeň 42/2020
13.10.2020 18:15 (Uto)
odložený
8.
13.10.2020 18:15 (Uto)
TTC - Baka C 0
wo
0 Kürti Rakéták
odložený
8. 13.10.2020 18:15 (Uto)
odložený
16.10.2020 18:30 (Pia)
odložený
9.
16.10.2020 18:30 (Pia)
Vrakúň B 0
wo
0 Dunajská Streda B
odložený
9. 16.10.2020 18:30 (Pia)
odložený
15.10.2020 18:30 (Štv)
odložený
10.
15.10.2020 18:30 (Štv)
TJ Družstevník Baloň 0
wo
0 Hajrá Abony B
odložený
10. 15.10.2020 18:30 (Štv)
odložený
13.10.2020 18:00 (Uto)
odložený
11.
13.10.2020 18:00 (Uto)
ŠKST Gabčíkovo B 0
wo
11. 13.10.2020 18:00 (Uto)
odložený
31.12.2020 18:30 (Štv)
odložený
12.
31.12.2020 18:30 (Štv)
STK Horné Mýto 0
wo
0 Bögellöi BIGficek
odložený
12. 31.12.2020 18:30 (Štv)
odložený
15.10.2020 18:00 (Štv)
odložený
13.
15.10.2020 18:00 (Štv)
ŠK Vydrany "C" 0
wo
0 Kútniky - Blažov A
odložený
13. 15.10.2020 18:00 (Štv)
odložený
3. kolo
týždeň 43/2020
19.10.2020 19:00 (Pon)
odložený
16.
19.10.2020 19:00 (Pon)
Bögellöi BIGficek 0
wo
0 ŠK Vydrany "C"
odložený
16. 19.10.2020 19:00 (Pon)
odložený
20.10.2020 18:00 (Uto)
odložený
17.
20.10.2020 18:00 (Uto)
ŠKST Gabčíkovo B 0
wo
0 STK Horné Mýto
odložený
17. 20.10.2020 18:00 (Uto)
odložený
22.10.2020 18:30 (Štv)
odložený
18.
22.10.2020 18:30 (Štv)
Hajrá Abony B 0
wo
18. 22.10.2020 18:30 (Štv)
odložený
22.10.2020 18:00 (Štv)
odložený
19.
22.10.2020 18:00 (Štv)
Dunajská Streda B 0
wo
19. 22.10.2020 18:00 (Štv)
odložený
19.10.2020 18:00 (Pon)
odložený
20.
19.10.2020 18:00 (Pon)
Kürti Rakéták 0
wo
0 Vrakúň B
odložený
20. 19.10.2020 18:00 (Pon)
odložený
22.10.2020 19:00 (Štv)
odložený
21.
22.10.2020 19:00 (Štv)
CSAK - Trstená na Ostrove 0
wo
0 TTC - Baka C
odložený
21. 22.10.2020 19:00 (Štv)
odložený
4. kolo
týždeň 44/2020
30.10.2020 18:30 (Pia)
odložený
22.
30.10.2020 18:30 (Pia)
Vrakúň B 0
22. 30.10.2020 18:30 (Pia)
odložený
29.10.2020 18:30 (Štv)
odložený
23.
29.10.2020 18:30 (Štv)
TJ Družstevník Baloň 0
wo
0 Kürti Rakéták
odložený
23. 29.10.2020 18:30 (Štv)
odložený
27.10.2020 18:30 (Uto)
odložený
24.
27.10.2020 18:30 (Uto)
Dióspatonyi Farkasok B 0
wo
0 Dunajská Streda B
odložený
24. 27.10.2020 18:30 (Uto)
odložený
26.10.2020 18:30 (Pon)
odložený
25.
26.10.2020 18:30 (Pon)
STK Horné Mýto 0
wo
0 Hajrá Abony B
odložený
25. 26.10.2020 18:30 (Pon)
odložený
29.10.2020 18:00 (Štv)
odložený
26.
29.10.2020 18:00 (Štv)
ŠK Vydrany "C" 0
wo
0 ŠKST Gabčíkovo B
odložený
26. 29.10.2020 18:00 (Štv)
odložený
30.10.2020 18:30 (Pia)
odložený
28.
30.10.2020 18:30 (Pia)
STO Topoľníky 0
wo
0 Kútniky - Blažov A
odložený
28. 30.10.2020 18:30 (Pia)
odložený
5. kolo
týždeň 45/2020
2.11.2020 19:00 (Pon)
odložený
29.
2.11.2020 19:00 (Pon)
Bögellöi BIGficek 0
wo
0 STO Topoľníky
odložený
29. 2.11.2020 19:00 (Pon)
odložený
5.11.2020 18:30 (Štv)
odložený
31.
5.11.2020 18:30 (Štv)
Hajrá Abony B 0
wo
0 ŠK Vydrany "C"
odložený
31. 5.11.2020 18:30 (Štv)
odložený
5.11.2020 18:00 (Štv)
odložený
32.
5.11.2020 18:00 (Štv)
Dunajská Streda B 0
wo
0 STK Horné Mýto
odložený
32. 5.11.2020 18:00 (Štv)
odložený
2.11.2020 18:00 (Pon)
odložený
33.
2.11.2020 18:00 (Pon)
Kürti Rakéták 0
wo
33. 2.11.2020 18:00 (Pon)
odložený
5.11.2020 19:00 (Štv)
odložený
34.
5.11.2020 19:00 (Štv)
CSAK - Trstená na Ostrove 0
wo
34. 5.11.2020 19:00 (Štv)
odložený
3.11.2020 18:15 (Uto)
odložený
35.
3.11.2020 18:15 (Uto)
TTC - Baka C 0
wo
0 Vrakúň B
odložený
35. 3.11.2020 18:15 (Uto)
odložený
6. kolo
týždeň 46/2020
12.11.2020 18:30 (Štv)
odložený
36.
12.11.2020 18:30 (Štv)
TJ Družstevník Baloň 0
wo
0 TTC - Baka C
odložený
36. 12.11.2020 18:30 (Štv)
odložený
10.11.2020 18:30 (Uto)
odložený
37.
10.11.2020 18:30 (Uto)
Dióspatonyi Farkasok B 0
37. 10.11.2020 18:30 (Uto)
odložený
9.11.2020 18:30 (Pon)
odložený
38.
9.11.2020 18:30 (Pon)
STK Horné Mýto 0
wo
0 Kürti Rakéták
odložený
38. 9.11.2020 18:30 (Pon)
odložený
12.11.2020 18:00 (Štv)
odložený
39.
12.11.2020 18:00 (Štv)
ŠK Vydrany "C" 0
wo
0 Dunajská Streda B
odložený
39. 12.11.2020 18:00 (Štv)
odložený
13.11.2020 18:30 (Pia)
odložený
41.
13.11.2020 18:30 (Pia)
STO Topoľníky 0
wo
0 ŠKST Gabčíkovo B
odložený
41. 13.11.2020 18:30 (Pia)
odložený
10.11.2020 18:00 (Uto)
odložený
42.
10.11.2020 18:00 (Uto)
Kútniky - Blažov A 0
wo
0 Bögellöi BIGficek
odložený
42. 10.11.2020 18:00 (Uto)
odložený
7. kolo
týždeň 47/2020
17.11.2020 18:00 (Uto)
43.
17.11.2020 18:00 (Uto)
ŠKST Gabčíkovo B 0
43. 17.11.2020 18:00 (Uto)
19.11.2020 18:30 (Štv)
44.
19.11.2020 18:30 (Štv)
Hajrá Abony B 0
44. 19.11.2020 18:30 (Štv)
16.11.2020 18:00 (Pon)
46.
16.11.2020 18:00 (Pon)
Kürti Rakéták 0
46. 16.11.2020 18:00 (Pon)
19.11.2020 19:00 (Štv)
47.
19.11.2020 19:00 (Štv)
CSAK - Trstená na Ostrove 0
47. 19.11.2020 19:00 (Štv)
17.11.2020 18:15 (Uto)
48.
17.11.2020 18:15 (Uto)
TTC - Baka C 0
48. 17.11.2020 18:15 (Uto)
20.11.2020 18:30 (Pia)
49.
20.11.2020 18:30 (Pia)
Vrakúň B 0
49. 20.11.2020 18:30 (Pia)
8. kolo
týždeň 48/2020
24.11.2020 18:30 (Uto)
50.
24.11.2020 18:30 (Uto)
Dióspatonyi Farkasok B 0
50. 24.11.2020 18:30 (Uto)
23.11.2020 18:30 (Pon)
51.
23.11.2020 18:30 (Pon)
STK Horné Mýto 0
51. 23.11.2020 18:30 (Pon)
26.11.2020 18:00 (Štv)
52.
26.11.2020 18:00 (Štv)
ŠK Vydrany "C" 0
52. 26.11.2020 18:00 (Štv)
27.11.2020 18:30 (Pia)
54.
27.11.2020 18:30 (Pia)
STO Topoľníky 0
54. 27.11.2020 18:30 (Pia)
24.11.2020 18:00 (Uto)
55.
24.11.2020 18:00 (Uto)
Kútniky - Blažov A 0
55. 24.11.2020 18:00 (Uto)
23.11.2020 19:00 (Pon)
56.
23.11.2020 19:00 (Pon)
Bögellöi BIGficek 0
56. 23.11.2020 19:00 (Pon)
9. kolo
týždeň 49/2020
3.12.2020 18:30 (Štv)
57.
3.12.2020 18:30 (Štv)
Hajrá Abony B 0
57. 3.12.2020 18:30 (Štv)
3.12.2020 18:00 (Štv)
58.
3.12.2020 18:00 (Štv)
Dunajská Streda B 0
58. 3.12.2020 18:00 (Štv)
30.11.2020 18:00 (Pon)
59.
30.11.2020 18:00 (Pon)
Kürti Rakéták 0
59. 30.11.2020 18:00 (Pon)
1.12.2020 18:15 (Uto)
61.
1.12.2020 18:15 (Uto)
TTC - Baka C 0
61. 1.12.2020 18:15 (Uto)
4.12.2020 18:30 (Pia)
62.
4.12.2020 18:30 (Pia)
Vrakúň B 0
62. 4.12.2020 18:30 (Pia)
3.12.2020 18:30 (Štv)
63.
3.12.2020 18:30 (Štv)
TJ Družstevník Baloň 0
63. 3.12.2020 18:30 (Štv)
10. kolo
týždeň 50/2020
7.12.2020 18:30 (Pon)
64.
7.12.2020 18:30 (Pon)
STK Horné Mýto 0
64. 7.12.2020 18:30 (Pon)
10.12.2020 18:00 (Štv)
65.
10.12.2020 18:00 (Štv)
ŠK Vydrany "C" 0
65. 10.12.2020 18:00 (Štv)
11.12.2020 18:30 (Pia)
67.
11.12.2020 18:30 (Pia)
STO Topoľníky 0
67. 11.12.2020 18:30 (Pia)
8.12.2020 18:00 (Uto)
68.
8.12.2020 18:00 (Uto)
Kútniky - Blažov A 0
68. 8.12.2020 18:00 (Uto)
7.12.2020 19:00 (Pon)
69.
7.12.2020 19:00 (Pon)
Bögellöi BIGficek 0
69. 7.12.2020 19:00 (Pon)
8.12.2020 18:00 (Uto)
70.
8.12.2020 18:00 (Uto)
ŠKST Gabčíkovo B 0
70. 8.12.2020 18:00 (Uto)
11. kolo
týždeň 51/2020
17.12.2020 18:00 (Štv)
71.
17.12.2020 18:00 (Štv)
Dunajská Streda B 0
71. 17.12.2020 18:00 (Štv)
14.12.2020 18:00 (Pon)
72.
14.12.2020 18:00 (Pon)
Kürti Rakéták 0
72. 14.12.2020 18:00 (Pon)
17.12.2020 19:00 (Štv)
73.
17.12.2020 19:00 (Štv)
CSAK - Trstená na Ostrove 0
73. 17.12.2020 19:00 (Štv)
15.12.2020 18:15 (Uto)
74.
15.12.2020 18:15 (Uto)
TTC - Baka C 0
74. 15.12.2020 18:15 (Uto)
17.12.2020 18:30 (Štv)
76.
17.12.2020 18:30 (Štv)
TJ Družstevník Baloň 0
76. 17.12.2020 18:30 (Štv)
15.12.2020 18:30 (Uto)
77.
15.12.2020 18:30 (Uto)
Dióspatonyi Farkasok B 0
77. 15.12.2020 18:30 (Uto)
12. kolo
týždeň 2/2021
14.1.2021 18:00 (Štv)
78.
14.1.2021 18:00 (Štv)
ŠK Vydrany "C" 0
78. 14.1.2021 18:00 (Štv)
15.1.2021 18:30 (Pia)
80.
15.1.2021 18:30 (Pia)
STO Topoľníky 0
80. 15.1.2021 18:30 (Pia)
12.1.2021 18:00 (Uto)
81.
12.1.2021 18:00 (Uto)
Kútniky - Blažov A 0
81. 12.1.2021 18:00 (Uto)
11.1.2021 19:00 (Pon)
82.
11.1.2021 19:00 (Pon)
Bögellöi BIGficek 0
82. 11.1.2021 19:00 (Pon)
12.1.2021 18:00 (Uto)
83.
12.1.2021 18:00 (Uto)
ŠKST Gabčíkovo B 0
83. 12.1.2021 18:00 (Uto)
14.1.2021 18:30 (Štv)
84.
14.1.2021 18:30 (Štv)
Hajrá Abony B 0
84. 14.1.2021 18:30 (Štv)
13. kolo
týždeň 3/2021
18.1.2021 18:00 (Pon)
85.
18.1.2021 18:00 (Pon)
Kürti Rakéták 0
85. 18.1.2021 18:00 (Pon)
21.1.2021 19:00 (Štv)
86.
21.1.2021 19:00 (Štv)
CSAK - Trstená na Ostrove 0
86. 21.1.2021 19:00 (Štv)
19.1.2021 18:15 (Uto)
87.
19.1.2021 18:15 (Uto)
TTC - Baka C 0
87. 19.1.2021 18:15 (Uto)
22.1.2021 18:30 (Pia)
88.
22.1.2021 18:30 (Pia)
Vrakúň B 0
88. 22.1.2021 18:30 (Pia)
21.1.2021 18:30 (Štv)
89.
21.1.2021 18:30 (Štv)
TJ Družstevník Baloň 0
89. 21.1.2021 18:30 (Štv)
18.1.2021 18:30 (Pon)
91.
18.1.2021 18:30 (Pon)
STK Horné Mýto 0
91. 18.1.2021 18:30 (Pon)
14. kolo
týždeň 4/2021
29.1.2021 18:30 (Pia)
93.
29.1.2021 18:30 (Pia)
STO Topoľníky 0
93. 29.1.2021 18:30 (Pia)
26.1.2021 18:00 (Uto)
94.
26.1.2021 18:00 (Uto)
Kútniky - Blažov A 0
94. 26.1.2021 18:00 (Uto)
25.1.2021 19:00 (Pon)
95.
25.1.2021 19:00 (Pon)
Bögellöi BIGficek 0
95. 25.1.2021 19:00 (Pon)
26.1.2021 18:00 (Uto)
96.
26.1.2021 18:00 (Uto)
ŠKST Gabčíkovo B 0
96. 26.1.2021 18:00 (Uto)
28.1.2021 18:30 (Štv)
97.
28.1.2021 18:30 (Štv)
Hajrá Abony B 0
97. 28.1.2021 18:30 (Štv)
28.1.2021 18:00 (Štv)
98.
28.1.2021 18:00 (Štv)
Dunajská Streda B 0
98. 28.1.2021 18:00 (Štv)
15. kolo
týždeň 5/2021
4.2.2021 19:00 (Štv)
99.
4.2.2021 19:00 (Štv)
CSAK - Trstená na Ostrove 0
99. 4.2.2021 19:00 (Štv)
2.2.2021 18:15 (Uto)
100.
2.2.2021 18:15 (Uto)
TTC - Baka C 0
100. 2.2.2021 18:15 (Uto)
5.2.2021 18:30 (Pia)
101.
5.2.2021 18:30 (Pia)
Vrakúň B 0
101. 5.2.2021 18:30 (Pia)
4.2.2021 18:30 (Štv)
102.
4.2.2021 18:30 (Štv)
TJ Družstevník Baloň 0
102. 4.2.2021 18:30 (Štv)
2.2.2021 18:30 (Uto)
103.
2.2.2021 18:30 (Uto)
Dióspatonyi Farkasok B 0
103. 2.2.2021 18:30 (Uto)
1.2.2021 18:30 (Pon)
104.
1.2.2021 18:30 (Pon)
STK Horné Mýto 0
104. 1.2.2021 18:30 (Pon)
Bohatý výber a nízke ceny pre radosť z víťazstiev - Profittsport.sk
Kompletný sortiment pre stolný tenis | stolnytenis.sk
Kompletný sortiment pre stolný tenis | stolnytenis.sk