BA TT NR TN BB ZA PO KE
1. kolo
týždeň 41/2020
5.10.2020 18:00 (Pon)
Konečný Ftomin
1.
5.10.2020 18:00 (Pon)
Somorjai Hurrikán 18
wo
0 ŠKST Gabčíkovo A
Konečný Ftomin
1. 5.10.2020 18:00 (Pon)
Konečný Ftomin
8.10.2020 18:15 (Štv)
Konečný Ftomin
2.
8.10.2020 18:15 (Štv)
TTC - Baka B 14
wo
4 Hajrá Abony A
Konečný Ftomin
2. 8.10.2020 18:15 (Štv)
Konečný Ftomin
31.12.2020 18:00 (Štv)
odložený
3.
31.12.2020 18:00 (Štv)
Kék Lepkék DS 0
wo
0 Dunajská Streda A
odložený
3. 31.12.2020 18:00 (Štv)
odložený
8.10.2020 18:15 (Štv)
Konečný Ftomin
4.
8.10.2020 18:15 (Štv)
ŠK Trhová Hradská 13
wo
5 Pozsonyeperjesi Vitézek
Konečný Ftomin
4. 8.10.2020 18:15 (Štv)
Konečný Ftomin
9.10.2020 18:00 (Pia)
Konečný Ftomin
5.
9.10.2020 18:00 (Pia)
Povoda 9
wo
9 Dióspatonyi Farkasok A
Konečný Ftomin
5. 9.10.2020 18:00 (Pia)
Konečný Ftomin
7.10.2020 18:15 (Str)
Konečný Ftomin
6.
7.10.2020 18:15 (Str)
Vrakúň A 10
wo
8 Kürti Kalózok
Konečný Ftomin
6. 7.10.2020 18:15 (Str)
Konečný Ftomin
2. kolo
týždeň 42/2020
15.10.2020 18:00 (Štv)
odložený
7.
15.10.2020 18:00 (Štv)
ŠKST Gabčíkovo A 0
wo
0 Kürti Kalózok
odložený
7. 15.10.2020 18:00 (Štv)
odložený
15.10.2020 18:30 (Štv)
odložený
8.
15.10.2020 18:30 (Štv)
Dióspatonyi Farkasok A 0
wo
0 Vrakúň A
odložený
8. 15.10.2020 18:30 (Štv)
odložený
14.10.2020 18:00 (Str)
odložený
9.
14.10.2020 18:00 (Str)
Pozsonyeperjesi Vitézek 0
wo
0 Povoda
odložený
9. 14.10.2020 18:00 (Str)
wo
Povoda 0
odložený
12.10.2020 18:00 (Pon)
odložený
10.
12.10.2020 18:00 (Pon)
Dunajská Streda A 0
wo
10. 12.10.2020 18:00 (Pon)
odložený
12.10.2020 18:30 (Pon)
odložený
11.
12.10.2020 18:30 (Pon)
Hajrá Abony A 0
wo
0 Kék Lepkék DS
odložený
11. 12.10.2020 18:30 (Pon)
odložený
12.10.2020 18:00 (Pon)
odložený
12.
12.10.2020 18:00 (Pon)
Somorjai Hurrikán 0
wo
0 TTC - Baka B
odložený
12. 12.10.2020 18:00 (Pon)
odložený
3. kolo
týždeň 43/2020
22.10.2020 18:15 (Štv)
odložený
13.
22.10.2020 18:15 (Štv)
TTC - Baka B 0
wo
0 ŠKST Gabčíkovo A
odložený
13. 22.10.2020 18:15 (Štv)
odložený
19.10.2020 18:00 (Pon)
odložený
14.
19.10.2020 18:00 (Pon)
Kék Lepkék DS 0
wo
0 Somorjai Hurrikán
odložený
14. 19.10.2020 18:00 (Pon)
odložený
22.10.2020 18:15 (Štv)
odložený
15.
22.10.2020 18:15 (Štv)
ŠK Trhová Hradská 0
wo
0 Hajrá Abony A
odložený
15. 22.10.2020 18:15 (Štv)
odložený
23.10.2020 18:00 (Pia)
odložený
16.
23.10.2020 18:00 (Pia)
Povoda 0
wo
0 Dunajská Streda A
odložený
16. 23.10.2020 18:00 (Pia)
odložený
21.10.2020 18:15 (Str)
odložený
17.
21.10.2020 18:15 (Str)
Vrakúň A 0
wo
17. 21.10.2020 18:15 (Str)
odložený
20.10.2020 18:00 (Uto)
odložený
18.
20.10.2020 18:00 (Uto)
Kürti Kalózok 0
wo
18. 20.10.2020 18:00 (Uto)
odložený
4. kolo
týždeň 44/2020
29.10.2020 18:00 (Štv)
odložený
19.
29.10.2020 18:00 (Štv)
ŠKST Gabčíkovo A 0
wo
19. 29.10.2020 18:00 (Štv)
odložený
28.10.2020 18:00 (Str)
odložený
20.
28.10.2020 18:00 (Str)
Pozsonyeperjesi Vitézek 0
wo
0 Kürti Kalózok
odložený
20. 28.10.2020 18:00 (Str)
odložený
26.10.2020 18:00 (Pon)
odložený
21.
26.10.2020 18:00 (Pon)
Dunajská Streda A 0
wo
0 Vrakúň A
odložený
21. 26.10.2020 18:00 (Pon)
odložený
26.10.2020 18:30 (Pon)
odložený
22.
26.10.2020 18:30 (Pon)
Hajrá Abony A 0
wo
0 Povoda
odložený
22. 26.10.2020 18:30 (Pon)
wo
Povoda 0
odložený
26.10.2020 18:00 (Pon)
odložený
23.
26.10.2020 18:00 (Pon)
Somorjai Hurrikán 0
wo
23. 26.10.2020 18:00 (Pon)
odložený
29.10.2020 18:15 (Štv)
odložený
24.
29.10.2020 18:15 (Štv)
TTC - Baka B 0
wo
0 Kék Lepkék DS
odložený
24. 29.10.2020 18:15 (Štv)
odložený
5. kolo
týždeň 45/2020
2.11.2020 18:00 (Pon)
odložený
25.
2.11.2020 18:00 (Pon)
Kék Lepkék DS 0
wo
0 ŠKST Gabčíkovo A
odložený
25. 2.11.2020 18:00 (Pon)
odložený
5.11.2020 18:15 (Štv)
odložený
26.
5.11.2020 18:15 (Štv)
ŠK Trhová Hradská 0
wo
0 TTC - Baka B
odložený
26. 5.11.2020 18:15 (Štv)
odložený
6.11.2020 18:00 (Pia)
odložený
27.
6.11.2020 18:00 (Pia)
Povoda 0
wo
0 Somorjai Hurrikán
odložený
27. 6.11.2020 18:00 (Pia)
odložený
4.11.2020 18:15 (Str)
odložený
28.
4.11.2020 18:15 (Str)
Vrakúň A 0
wo
0 Hajrá Abony A
odložený
28. 4.11.2020 18:15 (Str)
odložený
3.11.2020 18:00 (Uto)
odložený
29.
3.11.2020 18:00 (Uto)
Kürti Kalózok 0
wo
0 Dunajská Streda A
odložený
29. 3.11.2020 18:00 (Uto)
odložený
5.11.2020 18:30 (Štv)
odložený
30.
5.11.2020 18:30 (Štv)
Dióspatonyi Farkasok A 0
wo
30. 5.11.2020 18:30 (Štv)
odložený
6. kolo
týždeň 46/2020
12.11.2020 18:00 (Štv)
odložený
31.
12.11.2020 18:00 (Štv)
ŠKST Gabčíkovo A 0
wo
31. 12.11.2020 18:00 (Štv)
odložený
9.11.2020 18:00 (Pon)
odložený
32.
9.11.2020 18:00 (Pon)
Dunajská Streda A 0
wo
32. 9.11.2020 18:00 (Pon)
odložený
9.11.2020 18:30 (Pon)
odložený
33.
9.11.2020 18:30 (Pon)
Hajrá Abony A 0
wo
0 Kürti Kalózok
odložený
33. 9.11.2020 18:30 (Pon)
odložený
9.11.2020 18:00 (Pon)
odložený
34.
9.11.2020 18:00 (Pon)
Somorjai Hurrikán 0
wo
0 Vrakúň A
odložený
34. 9.11.2020 18:00 (Pon)
odložený
12.11.2020 18:15 (Štv)
odložený
35.
12.11.2020 18:15 (Štv)
TTC - Baka B 0
wo
0 Povoda
odložený
35. 12.11.2020 18:15 (Štv)
wo
Povoda 0
odložený
10.11.2020 18:00 (Uto)
odložený
36.
10.11.2020 18:00 (Uto)
Kék Lepkék DS 0
wo
36. 10.11.2020 18:00 (Uto)
odložený
7. kolo
týždeň 47/2020
19.11.2020 18:15 (Štv)
37.
19.11.2020 18:15 (Štv)
ŠK Trhová Hradská 0
37. 19.11.2020 18:15 (Štv)
20.11.2020 18:00 (Pia)
38.
20.11.2020 18:00 (Pia)
Povoda 0
38. 20.11.2020 18:00 (Pia)
18.11.2020 18:15 (Str)
39.
18.11.2020 18:15 (Str)
Vrakúň A 0
39. 18.11.2020 18:15 (Str)
17.11.2020 18:00 (Uto)
40.
17.11.2020 18:00 (Uto)
Kürti Kalózok 0
40. 17.11.2020 18:00 (Uto)
19.11.2020 18:30 (Štv)
41.
19.11.2020 18:30 (Štv)
Dióspatonyi Farkasok A 0
41. 19.11.2020 18:30 (Štv)
18.11.2020 18:00 (Str)
42.
18.11.2020 18:00 (Str)
Pozsonyeperjesi Vitézek 0
42. 18.11.2020 18:00 (Str)
8. kolo
týždeň 48/2020
26.11.2020 18:00 (Štv)
43.
26.11.2020 18:00 (Štv)
ŠKST Gabčíkovo A 0
43. 26.11.2020 18:00 (Štv)
23.11.2020 18:30 (Pon)
44.
23.11.2020 18:30 (Pon)
Hajrá Abony A 0
44. 23.11.2020 18:30 (Pon)
23.11.2020 18:00 (Pon)
45.
23.11.2020 18:00 (Pon)
Somorjai Hurrikán 0
45. 23.11.2020 18:00 (Pon)
26.11.2020 18:15 (Štv)
46.
26.11.2020 18:15 (Štv)
TTC - Baka B 0
46. 26.11.2020 18:15 (Štv)
23.11.2020 18:00 (Pon)
47.
23.11.2020 18:00 (Pon)
Kék Lepkék DS 0
47. 23.11.2020 18:00 (Pon)
26.11.2020 18:15 (Štv)
48.
26.11.2020 18:15 (Štv)
ŠK Trhová Hradská 0
wo
48. 26.11.2020 18:15 (Štv)
wo
Povoda 0
9. kolo
týždeň 49/2020
4.12.2020 18:00 (Pia)
49.
4.12.2020 18:00 (Pia)
Povoda 0
49. 4.12.2020 18:00 (Pia)
2.12.2020 18:15 (Str)
50.
2.12.2020 18:15 (Str)
Vrakúň A 0
50. 2.12.2020 18:15 (Str)
1.12.2020 18:00 (Uto)
51.
1.12.2020 18:00 (Uto)
Kürti Kalózok 0
51. 1.12.2020 18:00 (Uto)
3.12.2020 18:30 (Štv)
52.
3.12.2020 18:30 (Štv)
Dióspatonyi Farkasok A 0
52. 3.12.2020 18:30 (Štv)
2.12.2020 18:00 (Str)
53.
2.12.2020 18:00 (Str)
Pozsonyeperjesi Vitézek 0
53. 2.12.2020 18:00 (Str)
30.11.2020 18:00 (Pon)
54.
30.11.2020 18:00 (Pon)
Dunajská Streda A 0
54. 30.11.2020 18:00 (Pon)
10. kolo
týždeň 50/2020
10.12.2020 18:00 (Štv)
55.
10.12.2020 18:00 (Štv)
ŠKST Gabčíkovo A 0
55. 10.12.2020 18:00 (Štv)
7.12.2020 18:00 (Pon)
56.
7.12.2020 18:00 (Pon)
Somorjai Hurrikán 0
56. 7.12.2020 18:00 (Pon)
10.12.2020 18:15 (Štv)
57.
10.12.2020 18:15 (Štv)
TTC - Baka B 0
57. 10.12.2020 18:15 (Štv)
7.12.2020 18:00 (Pon)
58.
7.12.2020 18:00 (Pon)
Kék Lepkék DS 0
58. 7.12.2020 18:00 (Pon)
10.12.2020 18:15 (Štv)
59.
10.12.2020 18:15 (Štv)
ŠK Trhová Hradská 0
59. 10.12.2020 18:15 (Štv)
11.12.2020 18:00 (Pia)
60.
11.12.2020 18:00 (Pia)
Povoda 0
60. 11.12.2020 18:00 (Pia)
11. kolo
týždeň 51/2020
16.12.2020 18:15 (Str)
61.
16.12.2020 18:15 (Str)
Vrakúň A 0
61. 16.12.2020 18:15 (Str)
15.12.2020 18:00 (Uto)
62.
15.12.2020 18:00 (Uto)
Kürti Kalózok 0
wo
62. 15.12.2020 18:00 (Uto)
wo
Povoda 0
17.12.2020 18:30 (Štv)
63.
17.12.2020 18:30 (Štv)
Dióspatonyi Farkasok A 0
63. 17.12.2020 18:30 (Štv)
16.12.2020 18:00 (Str)
64.
16.12.2020 18:00 (Str)
Pozsonyeperjesi Vitézek 0
64. 16.12.2020 18:00 (Str)
14.12.2020 18:00 (Pon)
65.
14.12.2020 18:00 (Pon)
Dunajská Streda A 0
65. 14.12.2020 18:00 (Pon)
14.12.2020 18:30 (Pon)
66.
14.12.2020 18:30 (Pon)
Hajrá Abony A 0
66. 14.12.2020 18:30 (Pon)
12. kolo
týždeň 2/2021
14.1.2021 18:00 (Štv)
67.
14.1.2021 18:00 (Štv)
ŠKST Gabčíkovo A 0
67. 14.1.2021 18:00 (Štv)
11.1.2021 18:30 (Pon)
68.
11.1.2021 18:30 (Pon)
Hajrá Abony A 0
68. 11.1.2021 18:30 (Pon)
11.1.2021 18:00 (Pon)
69.
11.1.2021 18:00 (Pon)
Dunajská Streda A 0
69. 11.1.2021 18:00 (Pon)
13.1.2021 18:00 (Str)
70.
13.1.2021 18:00 (Str)
Pozsonyeperjesi Vitézek 0
70. 13.1.2021 18:00 (Str)
14.1.2021 18:30 (Štv)
71.
14.1.2021 18:30 (Štv)
Dióspatonyi Farkasok A 0
wo
71. 14.1.2021 18:30 (Štv)
wo
Povoda 0
12.1.2021 18:00 (Uto)
72.
12.1.2021 18:00 (Uto)
Kürti Kalózok 0
72. 12.1.2021 18:00 (Uto)
13. kolo
týždeň 3/2021
19.1.2021 18:00 (Uto)
73.
19.1.2021 18:00 (Uto)
Kürti Kalózok 0
73. 19.1.2021 18:00 (Uto)
20.1.2021 18:15 (Str)
74.
20.1.2021 18:15 (Str)
Vrakúň A 0
74. 20.1.2021 18:15 (Str)
22.1.2021 18:00 (Pia)
75.
22.1.2021 18:00 (Pia)
Povoda 0
75. 22.1.2021 18:00 (Pia)
21.1.2021 18:15 (Štv)
76.
21.1.2021 18:15 (Štv)
ŠK Trhová Hradská 0
76. 21.1.2021 18:15 (Štv)
18.1.2021 18:00 (Pon)
77.
18.1.2021 18:00 (Pon)
Kék Lepkék DS 0
77. 18.1.2021 18:00 (Pon)
21.1.2021 18:15 (Štv)
78.
21.1.2021 18:15 (Štv)
TTC - Baka B 0
78. 21.1.2021 18:15 (Štv)
14. kolo
týždeň 4/2021
28.1.2021 18:00 (Štv)
79.
28.1.2021 18:00 (Štv)
ŠKST Gabčíkovo A 0
79. 28.1.2021 18:00 (Štv)
25.1.2021 18:00 (Pon)
80.
25.1.2021 18:00 (Pon)
Somorjai Hurrikán 0
80. 25.1.2021 18:00 (Pon)
25.1.2021 18:30 (Pon)
81.
25.1.2021 18:30 (Pon)
Hajrá Abony A 0
81. 25.1.2021 18:30 (Pon)
25.1.2021 18:00 (Pon)
82.
25.1.2021 18:00 (Pon)
Dunajská Streda A 0
wo
82. 25.1.2021 18:00 (Pon)
wo
Povoda 0
27.1.2021 18:00 (Str)
83.
27.1.2021 18:00 (Str)
Pozsonyeperjesi Vitézek 0
83. 27.1.2021 18:00 (Str)
28.1.2021 18:30 (Štv)
84.
28.1.2021 18:30 (Štv)
Dióspatonyi Farkasok A 0
84. 28.1.2021 18:30 (Štv)
15. kolo
týždeň 5/2021
4.2.2021 18:30 (Štv)
85.
4.2.2021 18:30 (Štv)
Dióspatonyi Farkasok A 0
85. 4.2.2021 18:30 (Štv)
2.2.2021 18:00 (Uto)
86.
2.2.2021 18:00 (Uto)
Kürti Kalózok 0
86. 2.2.2021 18:00 (Uto)
3.2.2021 18:15 (Str)
87.
3.2.2021 18:15 (Str)
Vrakúň A 0
87. 3.2.2021 18:15 (Str)
5.2.2021 18:00 (Pia)
88.
5.2.2021 18:00 (Pia)
Povoda 0
88. 5.2.2021 18:00 (Pia)
4.2.2021 18:15 (Štv)
89.
4.2.2021 18:15 (Štv)
ŠK Trhová Hradská 0
89. 4.2.2021 18:15 (Štv)
1.2.2021 18:00 (Pon)
90.
1.2.2021 18:00 (Pon)
Kék Lepkék DS 0
90. 1.2.2021 18:00 (Pon)
16. kolo
týždeň 6/2021
11.2.2021 18:00 (Štv)
91.
11.2.2021 18:00 (Štv)
ŠKST Gabčíkovo A 0
91. 11.2.2021 18:00 (Štv)
11.2.2021 18:15 (Štv)
92.
11.2.2021 18:15 (Štv)
TTC - Baka B 0
92. 11.2.2021 18:15 (Štv)
8.2.2021 18:00 (Pon)
93.
8.2.2021 18:00 (Pon)
Somorjai Hurrikán 0
wo
93. 8.2.2021 18:00 (Pon)
wo
Povoda 0
8.2.2021 18:30 (Pon)
94.
8.2.2021 18:30 (Pon)
Hajrá Abony A 0
94. 8.2.2021 18:30 (Pon)
8.2.2021 18:00 (Pon)
95.
8.2.2021 18:00 (Pon)
Dunajská Streda A 0
95. 8.2.2021 18:00 (Pon)
10.2.2021 18:00 (Str)
96.
10.2.2021 18:00 (Str)
Pozsonyeperjesi Vitézek 0
96. 10.2.2021 18:00 (Str)
17. kolo
týždeň 7/2021
17.2.2021 18:00 (Str)
97.
17.2.2021 18:00 (Str)
Pozsonyeperjesi Vitézek 0
97. 17.2.2021 18:00 (Str)
18.2.2021 18:30 (Štv)
98.
18.2.2021 18:30 (Štv)
Dióspatonyi Farkasok A 0
98. 18.2.2021 18:30 (Štv)
16.2.2021 18:00 (Uto)
99.
16.2.2021 18:00 (Uto)
Kürti Kalózok 0
99. 16.2.2021 18:00 (Uto)
17.2.2021 18:15 (Str)
100.
17.2.2021 18:15 (Str)
Vrakúň A 0
100. 17.2.2021 18:15 (Str)
19.2.2021 18:00 (Pia)
101.
19.2.2021 18:00 (Pia)
Povoda 0
101. 19.2.2021 18:00 (Pia)
18.2.2021 18:15 (Štv)
102.
18.2.2021 18:15 (Štv)
ŠK Trhová Hradská 0
102. 18.2.2021 18:15 (Štv)
18. kolo
týždeň 8/2021
25.2.2021 18:00 (Štv)
103.
25.2.2021 18:00 (Štv)
ŠKST Gabčíkovo A 0
103. 25.2.2021 18:00 (Štv)
22.2.2021 18:00 (Pon)
104.
22.2.2021 18:00 (Pon)
Kék Lepkék DS 0
wo
104. 22.2.2021 18:00 (Pon)
wo
Povoda 0
25.2.2021 18:15 (Štv)
105.
25.2.2021 18:15 (Štv)
TTC - Baka B 0
105. 25.2.2021 18:15 (Štv)
22.2.2021 18:00 (Pon)
106.
22.2.2021 18:00 (Pon)
Somorjai Hurrikán 0
106. 22.2.2021 18:00 (Pon)
22.2.2021 18:30 (Pon)
107.
22.2.2021 18:30 (Pon)
Hajrá Abony A 0
107. 22.2.2021 18:30 (Pon)
22.2.2021 18:00 (Pon)
108.
22.2.2021 18:00 (Pon)
Dunajská Streda A 0
108. 22.2.2021 18:00 (Pon)
19. kolo
týždeň 10/2021
8.3.2021 18:00 (Pon)
109.
8.3.2021 18:00 (Pon)
Dunajská Streda A 0
109. 8.3.2021 18:00 (Pon)
10.3.2021 18:00 (Str)
110.
10.3.2021 18:00 (Str)
Pozsonyeperjesi Vitézek 0
110. 10.3.2021 18:00 (Str)
11.3.2021 18:30 (Štv)
111.
11.3.2021 18:30 (Štv)
Dióspatonyi Farkasok A 0
111. 11.3.2021 18:30 (Štv)
9.3.2021 18:00 (Uto)
112.
9.3.2021 18:00 (Uto)
Kürti Kalózok 0
112. 9.3.2021 18:00 (Uto)
10.3.2021 18:15 (Str)
113.
10.3.2021 18:15 (Str)
Vrakúň A 0
113. 10.3.2021 18:15 (Str)
12.3.2021 18:00 (Pia)
114.
12.3.2021 18:00 (Pia)
Povoda 0
114. 12.3.2021 18:00 (Pia)
20. kolo
týždeň 11/2021
18.3.2021 18:00 (Štv)
115.
18.3.2021 18:00 (Štv)
ŠKST Gabčíkovo A 0
wo
115. 18.3.2021 18:00 (Štv)
wo
Povoda 0
18.3.2021 18:15 (Štv)
116.
18.3.2021 18:15 (Štv)
ŠK Trhová Hradská 0
116. 18.3.2021 18:15 (Štv)
15.3.2021 18:00 (Pon)
117.
15.3.2021 18:00 (Pon)
Kék Lepkék DS 0
117. 15.3.2021 18:00 (Pon)
18.3.2021 18:15 (Štv)
118.
18.3.2021 18:15 (Štv)
TTC - Baka B 0
118. 18.3.2021 18:15 (Štv)
15.3.2021 18:00 (Pon)
119.
15.3.2021 18:00 (Pon)
Somorjai Hurrikán 0
119. 15.3.2021 18:00 (Pon)
15.3.2021 18:30 (Pon)
120.
15.3.2021 18:30 (Pon)
Hajrá Abony A 0
120. 15.3.2021 18:30 (Pon)
21. kolo
týždeň 12/2021
22.3.2021 18:30 (Pon)
121.
22.3.2021 18:30 (Pon)
Hajrá Abony A 0
121. 22.3.2021 18:30 (Pon)
22.3.2021 18:00 (Pon)
122.
22.3.2021 18:00 (Pon)
Dunajská Streda A 0
122. 22.3.2021 18:00 (Pon)
24.3.2021 18:00 (Str)
123.
24.3.2021 18:00 (Str)
Pozsonyeperjesi Vitézek 0
123. 24.3.2021 18:00 (Str)
25.3.2021 18:30 (Štv)
124.
25.3.2021 18:30 (Štv)
Dióspatonyi Farkasok A 0
124. 25.3.2021 18:30 (Štv)
23.3.2021 18:00 (Uto)
125.
23.3.2021 18:00 (Uto)
Kürti Kalózok 0
125. 23.3.2021 18:00 (Uto)
24.3.2021 18:15 (Str)
126.
24.3.2021 18:15 (Str)
Vrakúň A 0
wo
126. 24.3.2021 18:15 (Str)
wo
Povoda 0
22. kolo
týždeň 13/2021
1.4.2021 18:00 (Štv)
127.
1.4.2021 18:00 (Štv)
ŠKST Gabčíkovo A 0
127. 1.4.2021 18:00 (Štv)
2.4.2021 18:00 (Pia)
128.
2.4.2021 18:00 (Pia)
Povoda 0
128. 2.4.2021 18:00 (Pia)
1.4.2021 18:15 (Štv)
129.
1.4.2021 18:15 (Štv)
ŠK Trhová Hradská 0
129. 1.4.2021 18:15 (Štv)
29.3.2021 18:00 (Pon)
130.
29.3.2021 18:00 (Pon)
Kék Lepkék DS 0
130. 29.3.2021 18:00 (Pon)
1.4.2021 18:15 (Štv)
131.
1.4.2021 18:15 (Štv)
TTC - Baka B 0
131. 1.4.2021 18:15 (Štv)
29.3.2021 18:00 (Pon)
132.
29.3.2021 18:00 (Pon)
Somorjai Hurrikán 0
132. 29.3.2021 18:00 (Pon)
Bohatý výber a nízke ceny pre radosť z víťazstiev - Profittsport.sk
Kompletný sortiment pre stolný tenis | stolnytenis.sk
Kompletný sortiment pre stolný tenis | stolnytenis.sk