BA TT NR TN BB ZA PO KE
1. kolo
týždeň 39/2020
26.9.2020 18:00 (Sob)
Konečný Hulík
1.
26.9.2020 18:00 (Sob)
Bojničky C 13
wo
5 Dobrá Voda C
Konečný Hulík
1. 26.9.2020 18:00 (Sob)
Konečný Hulík
26.9.2020 17:30 (Sob)
Konečný Hulík
2.
26.9.2020 17:30 (Sob)
Zeleneč C 7
wo
11 ŠK PARA TT Hlohovec F
Konečný Hulík
2. 26.9.2020 17:30 (Sob)
Konečný Hulík
26.9.2020 15:00 (Sob)
Konečný Hulík
3.
26.9.2020 15:00 (Sob)
Zeleneč D 3
wo
15 Chtelnica B
Konečný Hulík
3. 26.9.2020 15:00 (Sob)
Konečný Hulík
25.9.2020 18:00 (Pia)
Konečný Hulík
4.
25.9.2020 18:00 (Pia)
Bučany C 4
wo
14 Siladice
Konečný Hulík
4. 25.9.2020 18:00 (Pia)
Konečný Hulík
26.9.2020 17:00 (Sob)
Konečný Hulík
5.
26.9.2020 17:00 (Sob)
Piešťany - Moravany C 11
wo
7 Sasinkovo B
Konečný Hulík
5. 26.9.2020 17:00 (Sob)
Konečný Hulík
2. kolo
týždeň 40/2020
1.10.2020 19:00 (Štv)
Konečný Hulík
6.
1.10.2020 19:00 (Štv)
Siladice 9
wo
9 Sasinkovo B
Konečný Hulík
6. 1.10.2020 19:00 (Štv)
Konečný Hulík
3.10.2020 17:00 (Sob)
Konečný Hulík
7.
3.10.2020 17:00 (Sob)
Chtelnica B 16
wo
2 Bučany C
Konečný Hulík
7. 3.10.2020 17:00 (Sob)
Konečný Hulík
1.10.2020 18:30 (Štv)
Konečný Hulík
8.
1.10.2020 18:30 (Štv)
ŠK PARA TT Hlohovec F 10
wo
8 Zeleneč D
Konečný Hulík
8. 1.10.2020 18:30 (Štv)
Konečný Hulík
30.9.2020 18:30 (Str)
Konečný Hulík
9.
30.9.2020 18:30 (Str)
Dobrá Voda C 5
wo
13 Zeleneč C
Konečný Hulík
9. 30.9.2020 18:30 (Str)
Konečný Hulík
2.10.2020 18:30 (Pia)
Konečný Hulík
10.
2.10.2020 18:30 (Pia)
Trakovice B 11
wo
7 Bojničky C
Konečný Hulík
10. 2.10.2020 18:30 (Pia)
Konečný Hulík
3. kolo
týždeň 41/2020
10.10.2020 17:30 (Sob)
Konečný Hulík
11.
10.10.2020 17:30 (Sob)
Zeleneč C 10
wo
8 Trakovice B
Konečný Hulík
11. 10.10.2020 17:30 (Sob)
Konečný Hulík
10.10.2020 15:00 (Sob)
Konečný Hulík
12.
10.10.2020 15:00 (Sob)
Zeleneč D 8
wo
10 Dobrá Voda C
Konečný Hulík
12. 10.10.2020 15:00 (Sob)
Konečný Hulík
9.10.2020 18:00 (Pia)
Konečný Hulík
13.
9.10.2020 18:00 (Pia)
Bučany C 6
wo
12 ŠK PARA TT Hlohovec F
Konečný Hulík
13. 9.10.2020 18:00 (Pia)
Konečný Hulík
10.10.2020 18:00 (Sob)
Konečný Hulík
14.
10.10.2020 18:00 (Sob)
Sasinkovo B 4
wo
14 Chtelnica B
Konečný Hulík
14. 10.10.2020 18:00 (Sob)
Konečný Hulík
10.10.2020 16:00 (Sob)
Konečný Hulík
15.
10.10.2020 16:00 (Sob)
Piešťany - Moravany C 9
wo
9 Siladice
Konečný Hulík
15. 10.10.2020 16:00 (Sob)
wo
Siladice 9
Konečný Hulík
4. kolo
týždeň 42/2020
17.10.2020 17:00 (Sob)
16.
17.10.2020 17:00 (Sob)
Chtelnica B 0
16. 17.10.2020 17:00 (Sob)
15.10.2020 18:00 (Štv)
17.
15.10.2020 18:00 (Štv)
ŠK PARA TT Hlohovec F 0
17. 15.10.2020 18:00 (Štv)
14.10.2020 18:30 (Str)
18.
14.10.2020 18:30 (Str)
Dobrá Voda C 0
18. 14.10.2020 18:30 (Str)
16.10.2020 18:30 (Pia)
19.
16.10.2020 18:30 (Pia)
Trakovice B 0
19. 16.10.2020 18:30 (Pia)
17.10.2020 18:00 (Sob)
20.
17.10.2020 18:00 (Sob)
Bojničky C 0
20. 17.10.2020 18:00 (Sob)
5. kolo
týždeň 43/2020
24.10.2020 15:00 (Sob)
21.
24.10.2020 15:00 (Sob)
Zeleneč D 0
21. 24.10.2020 15:00 (Sob)
23.10.2020 18:00 (Pia)
22.
23.10.2020 18:00 (Pia)
Bučany C 0
22. 23.10.2020 18:00 (Pia)
24.10.2020 18:00 (Sob)
23.
24.10.2020 18:00 (Sob)
Sasinkovo B 0
23. 24.10.2020 18:00 (Sob)
24.10.2020 16:00 (Sob)
24.
24.10.2020 16:00 (Sob)
Piešťany - Moravany C 0
24. 24.10.2020 16:00 (Sob)
22.10.2020 19:00 (Štv)
25.
22.10.2020 19:00 (Štv)
Siladice 0
25. 22.10.2020 19:00 (Štv)
6. kolo
týždeň 45/2020
5.11.2020 18:30 (Štv)
26.
5.11.2020 18:30 (Štv)
ŠK PARA TT Hlohovec F 0
wo
26. 5.11.2020 18:30 (Štv)
wo
Siladice 0
4.11.2020 18:30 (Str)
27.
4.11.2020 18:30 (Str)
Dobrá Voda C 0
27. 4.11.2020 18:30 (Str)
6.11.2020 18:30 (Pia)
28.
6.11.2020 18:30 (Pia)
Trakovice B 0
28. 6.11.2020 18:30 (Pia)
7.11.2020 18:00 (Sob)
29.
7.11.2020 18:00 (Sob)
Bojničky C 0
29. 7.11.2020 18:00 (Sob)
7.11.2020 17:30 (Sob)
30.
7.11.2020 17:30 (Sob)
Zeleneč C 0
30. 7.11.2020 17:30 (Sob)
7. kolo
týždeň 46/2020
13.11.2020 18:00 (Pia)
31.
13.11.2020 18:00 (Pia)
Bučany C 0
31. 13.11.2020 18:00 (Pia)
14.11.2020 18:00 (Sob)
32.
14.11.2020 18:00 (Sob)
Sasinkovo B 0
32. 14.11.2020 18:00 (Sob)
14.11.2020 16:00 (Sob)
33.
14.11.2020 16:00 (Sob)
Piešťany - Moravany C 0
33. 14.11.2020 16:00 (Sob)
12.11.2020 19:00 (Štv)
34.
12.11.2020 19:00 (Štv)
Siladice 0
34. 12.11.2020 19:00 (Štv)
14.11.2020 17:00 (Sob)
35.
14.11.2020 17:00 (Sob)
Chtelnica B 0
35. 14.11.2020 17:00 (Sob)
8. kolo
týždeň 47/2020
18.11.2020 18:30 (Str)
36.
18.11.2020 18:30 (Str)
Dobrá Voda C 0
36. 18.11.2020 18:30 (Str)
20.11.2020 18:30 (Pia)
37.
20.11.2020 18:30 (Pia)
Trakovice B 0
wo
37. 20.11.2020 18:30 (Pia)
wo
Siladice 0
21.11.2020 18:00 (Sob)
38.
21.11.2020 18:00 (Sob)
Bojničky C 0
38. 21.11.2020 18:00 (Sob)
21.11.2020 17:30 (Sob)
39.
21.11.2020 17:30 (Sob)
Zeleneč C 0
39. 21.11.2020 17:30 (Sob)
21.11.2020 15:00 (Sob)
40.
21.11.2020 15:00 (Sob)
Zeleneč D 0
40. 21.11.2020 15:00 (Sob)
9. kolo
týždeň 48/2020
28.11.2020 18:00 (Sob)
41.
28.11.2020 18:00 (Sob)
Sasinkovo B 0
41. 28.11.2020 18:00 (Sob)
28.11.2020 16:00 (Sob)
42.
28.11.2020 16:00 (Sob)
Piešťany - Moravany C 0
42. 28.11.2020 16:00 (Sob)
26.11.2020 19:00 (Štv)
43.
26.11.2020 19:00 (Štv)
Siladice 0
43. 26.11.2020 19:00 (Štv)
28.11.2020 17:00 (Sob)
44.
28.11.2020 17:00 (Sob)
Chtelnica B 0
44. 28.11.2020 17:00 (Sob)
26.11.2020 18:30 (Štv)
45.
26.11.2020 18:30 (Štv)
ŠK PARA TT Hlohovec F 0
45. 26.11.2020 18:30 (Štv)
10. kolo
týždeň 49/2020
4.12.2020 18:30 (Pia)
46.
4.12.2020 18:30 (Pia)
Trakovice B 0
46. 4.12.2020 18:30 (Pia)
5.12.2020 18:00 (Sob)
47.
5.12.2020 18:00 (Sob)
Bojničky C 0
47. 5.12.2020 18:00 (Sob)
5.12.2020 17:30 (Sob)
48.
5.12.2020 17:30 (Sob)
Zeleneč C 0
wo
48. 5.12.2020 17:30 (Sob)
wo
Siladice 0
5.12.2020 15:00 (Sob)
49.
5.12.2020 15:00 (Sob)
Zeleneč D 0
49. 5.12.2020 15:00 (Sob)
4.12.2020 18:00 (Pia)
50.
4.12.2020 18:00 (Pia)
Bučany C 0
50. 4.12.2020 18:00 (Pia)
11. kolo
týždeň 50/2020
12.12.2020 16:00 (Sob)
51.
12.12.2020 16:00 (Sob)
Piešťany - Moravany C 0
51. 12.12.2020 16:00 (Sob)
10.12.2020 19:00 (Štv)
52.
10.12.2020 19:00 (Štv)
Siladice 0
52. 10.12.2020 19:00 (Štv)
12.12.2020 17:00 (Sob)
53.
12.12.2020 17:00 (Sob)
Chtelnica B 0
53. 12.12.2020 17:00 (Sob)
10.12.2020 18:30 (Štv)
54.
10.12.2020 18:30 (Štv)
ŠK PARA TT Hlohovec F 0
54. 10.12.2020 18:30 (Štv)
9.12.2020 18:30 (Str)
55.
9.12.2020 18:30 (Str)
Dobrá Voda C 0
55. 9.12.2020 18:30 (Str)
12. kolo
týždeň 2/2021
13.1.2021 18:30 (Str)
56.
13.1.2021 18:30 (Str)
Dobrá Voda C 0
56. 13.1.2021 18:30 (Str)
14.1.2021 18:30 (Štv)
57.
14.1.2021 18:30 (Štv)
ŠK PARA TT Hlohovec F 0
57. 14.1.2021 18:30 (Štv)
16.1.2021 17:00 (Sob)
58.
16.1.2021 17:00 (Sob)
Chtelnica B 0
58. 16.1.2021 17:00 (Sob)
14.1.2021 19:00 (Štv)
59.
14.1.2021 19:00 (Štv)
Siladice 0
59. 14.1.2021 19:00 (Štv)
16.1.2021 18:00 (Sob)
60.
16.1.2021 18:00 (Sob)
Sasinkovo B 0
60. 16.1.2021 18:00 (Sob)
13. kolo
týždeň 3/2021
23.1.2021 18:00 (Sob)
61.
23.1.2021 18:00 (Sob)
Sasinkovo B 0
wo
61. 23.1.2021 18:00 (Sob)
wo
Siladice 0
22.1.2021 18:00 (Pia)
62.
22.1.2021 18:00 (Pia)
Bučany C 0
62. 22.1.2021 18:00 (Pia)
23.1.2021 15:00 (Sob)
63.
23.1.2021 15:00 (Sob)
Zeleneč D 0
63. 23.1.2021 15:00 (Sob)
23.1.2021 17:30 (Sob)
64.
23.1.2021 17:30 (Sob)
Zeleneč C 0
64. 23.1.2021 17:30 (Sob)
23.1.2021 18:00 (Sob)
65.
23.1.2021 18:00 (Sob)
Bojničky C 0
65. 23.1.2021 18:00 (Sob)
14. kolo
týždeň 4/2021
29.1.2021 18:30 (Pia)
66.
29.1.2021 18:30 (Pia)
Trakovice B 0
66. 29.1.2021 18:30 (Pia)
27.1.2021 18:30 (Str)
67.
27.1.2021 18:30 (Str)
Dobrá Voda C 0
67. 27.1.2021 18:30 (Str)
28.1.2021 18:30 (Štv)
68.
28.1.2021 18:30 (Štv)
ŠK PARA TT Hlohovec F 0
68. 28.1.2021 18:30 (Štv)
30.1.2021 17:00 (Sob)
69.
30.1.2021 17:00 (Sob)
Chtelnica B 0
69. 30.1.2021 17:00 (Sob)
28.1.2021 19:00 (Štv)
70.
28.1.2021 19:00 (Štv)
Siladice 0
70. 28.1.2021 19:00 (Štv)
15. kolo
týždeň 5/2021
6.2.2021 16:00 (Sob)
71.
6.2.2021 16:00 (Sob)
Piešťany - Moravany C 0
71. 6.2.2021 16:00 (Sob)
6.2.2021 18:00 (Sob)
72.
6.2.2021 18:00 (Sob)
Sasinkovo B 0
72. 6.2.2021 18:00 (Sob)
5.2.2021 18:00 (Pia)
73.
5.2.2021 18:00 (Pia)
Bučany C 0
73. 5.2.2021 18:00 (Pia)
6.2.2021 15:00 (Sob)
74.
6.2.2021 15:00 (Sob)
Zeleneč D 0
74. 6.2.2021 15:00 (Sob)
6.2.2021 17:30 (Sob)
75.
6.2.2021 17:30 (Sob)
Zeleneč C 0
75. 6.2.2021 17:30 (Sob)
16. kolo
týždeň 6/2021
13.2.2021 18:00 (Sob)
76.
13.2.2021 18:00 (Sob)
Bojničky C 0
76. 13.2.2021 18:00 (Sob)
12.2.2021 18:30 (Pia)
77.
12.2.2021 18:30 (Pia)
Trakovice B 0
77. 12.2.2021 18:30 (Pia)
10.2.2021 18:30 (Str)
78.
10.2.2021 18:30 (Str)
Dobrá Voda C 0
78. 10.2.2021 18:30 (Str)
11.2.2021 18:30 (Štv)
79.
11.2.2021 18:30 (Štv)
ŠK PARA TT Hlohovec F 0
79. 11.2.2021 18:30 (Štv)
13.2.2021 17:00 (Sob)
80.
13.2.2021 17:00 (Sob)
Chtelnica B 0
wo
80. 13.2.2021 17:00 (Sob)
wo
Siladice 0
17. kolo
týždeň 7/2021
18.2.2021 19:00 (Štv)
81.
18.2.2021 19:00 (Štv)
Siladice 0
81. 18.2.2021 19:00 (Štv)
20.2.2021 16:00 (Sob)
82.
20.2.2021 16:00 (Sob)
Piešťany - Moravany C 0
82. 20.2.2021 16:00 (Sob)
20.2.2021 18:00 (Sob)
83.
20.2.2021 18:00 (Sob)
Sasinkovo B 0
83. 20.2.2021 18:00 (Sob)
19.2.2021 18:00 (Pia)
84.
19.2.2021 18:00 (Pia)
Bučany C 0
84. 19.2.2021 18:00 (Pia)
20.2.2021 15:00 (Sob)
85.
20.2.2021 15:00 (Sob)
Zeleneč D 0
85. 20.2.2021 15:00 (Sob)
18. kolo
týždeň 8/2021
27.2.2021 17:30 (Sob)
86.
27.2.2021 17:30 (Sob)
Zeleneč C 0
86. 27.2.2021 17:30 (Sob)
27.2.2021 18:00 (Sob)
87.
27.2.2021 18:00 (Sob)
Bojničky C 0
87. 27.2.2021 18:00 (Sob)
26.2.2021 18:30 (Pia)
88.
26.2.2021 18:30 (Pia)
Trakovice B 0
88. 26.2.2021 18:30 (Pia)
24.2.2021 18:30 (Str)
89.
24.2.2021 18:30 (Str)
Dobrá Voda C 0
wo
89. 24.2.2021 18:30 (Str)
wo
Siladice 0
25.2.2021 18:30 (Štv)
90.
25.2.2021 18:30 (Štv)
ŠK PARA TT Hlohovec F 0
90. 25.2.2021 18:30 (Štv)
19. kolo
týždeň 10/2021
13.3.2021 17:00 (Sob)
91.
13.3.2021 17:00 (Sob)
Chtelnica B 0
91. 13.3.2021 17:00 (Sob)
11.3.2021 19:00 (Štv)
92.
11.3.2021 19:00 (Štv)
Siladice 0
92. 11.3.2021 19:00 (Štv)
13.3.2021 16:00 (Sob)
93.
13.3.2021 16:00 (Sob)
Piešťany - Moravany C 0
93. 13.3.2021 16:00 (Sob)
13.3.2021 18:00 (Sob)
94.
13.3.2021 18:00 (Sob)
Sasinkovo B 0
94. 13.3.2021 18:00 (Sob)
12.3.2021 18:00 (Pia)
95.
12.3.2021 18:00 (Pia)
Bučany C 0
95. 12.3.2021 18:00 (Pia)
20. kolo
týždeň 11/2021
20.3.2021 15:00 (Sob)
96.
20.3.2021 15:00 (Sob)
Zeleneč D 0
96. 20.3.2021 15:00 (Sob)
20.3.2021 17:30 (Sob)
97.
20.3.2021 17:30 (Sob)
Zeleneč C 0
97. 20.3.2021 17:30 (Sob)
20.3.2021 18:00 (Sob)
98.
20.3.2021 18:00 (Sob)
Bojničky C 0
wo
98. 20.3.2021 18:00 (Sob)
wo
Siladice 0
19.3.2021 18:30 (Pia)
99.
19.3.2021 18:30 (Pia)
Trakovice B 0
99. 19.3.2021 18:30 (Pia)
17.3.2021 18:30 (Str)
100.
17.3.2021 18:30 (Str)
Dobrá Voda C 0
100. 17.3.2021 18:30 (Str)
21. kolo
týždeň 12/2021
25.3.2021 18:30 (Štv)
101.
25.3.2021 18:30 (Štv)
ŠK PARA TT Hlohovec F 0
101. 25.3.2021 18:30 (Štv)
27.3.2021 17:00 (Sob)
102.
27.3.2021 17:00 (Sob)
Chtelnica B 0
102. 27.3.2021 17:00 (Sob)
25.3.2021 19:00 (Štv)
103.
25.3.2021 19:00 (Štv)
Siladice 0
103. 25.3.2021 19:00 (Štv)
27.3.2021 16:00 (Sob)
104.
27.3.2021 16:00 (Sob)
Piešťany - Moravany C 0
104. 27.3.2021 16:00 (Sob)
27.3.2021 18:00 (Sob)
105.
27.3.2021 18:00 (Sob)
Sasinkovo B 0
105. 27.3.2021 18:00 (Sob)
22. kolo
týždeň 14/2021
9.4.2021 18:00 (Pia)
106.
9.4.2021 18:00 (Pia)
Bučany C 0
106. 9.4.2021 18:00 (Pia)
10.4.2021 15:00 (Sob)
107.
10.4.2021 15:00 (Sob)
Zeleneč D 0
wo
107. 10.4.2021 15:00 (Sob)
wo
Siladice 0
10.4.2021 17:30 (Sob)
108.
10.4.2021 17:30 (Sob)
Zeleneč C 0
108. 10.4.2021 17:30 (Sob)
10.4.2021 18:00 (Sob)
109.
10.4.2021 18:00 (Sob)
Bojničky C 0
109. 10.4.2021 18:00 (Sob)
9.4.2021 18:30 (Pia)
110.
9.4.2021 18:30 (Pia)
Trakovice B 0
110. 9.4.2021 18:30 (Pia)
Bohatý výber a nízke ceny pre radosť z víťazstiev - Profittsport.sk
Kompletný sortiment pre stolný tenis | stolnytenis.sk
Kompletný sortiment pre stolný tenis | stolnytenis.sk