BA TT NR TN BB ZA PO KE
1. kolo
týždeň 40/2020
4.10.2020 10:00 (Ned)
Konečný Ozábal
1.
4.10.2020 10:00 (Ned)
Byt Centrum Senica B 17
wo
1 Byt Centrum Senica C
Konečný Ozábal
1. 4.10.2020 10:00 (Ned)
Konečný Ozábal
3.10.2020 18:00 (Sob)
Konečný Ozábal
2.
3.10.2020 18:00 (Sob)
ŠK JÁŇAN Moravský Svätý Ján B 5
2. 3.10.2020 18:00 (Sob)
Konečný Ozábal
2.10.2020 18:15 (Pia)
Konečný Ozábal
3.
2.10.2020 18:15 (Pia)
Propria Kúty D 13
wo
5 STK Štefanov A
Konečný Ozábal
3. 2.10.2020 18:15 (Pia)
Konečný Ozábal
4.10.2020 10:00 (Ned)
Konečný Ozábal
4.
4.10.2020 10:00 (Ned)
STC Rohožník B 14
wo
4 STK Pinec Stráže A
Konečný Ozábal
4. 4.10.2020 10:00 (Ned)
Konečný Ozábal
4.10.2020 16:00 (Ned)
Konečný Ozábal
5.
4.10.2020 16:00 (Ned)
STK Borský Svätý Jur A 7
wo
11 Sokol Skalica A
Konečný Ozábal
5. 4.10.2020 16:00 (Ned)
Konečný Ozábal
2. kolo
týždeň 41/2020
11.10.2020 13:00 (Ned)
Konečný Ozábal
6.
11.10.2020 13:00 (Ned)
Byt Centrum Senica C 3
wo
15 Sokol Skalica A
Konečný Ozábal
6. 11.10.2020 13:00 (Ned)
Konečný Ozábal
10.10.2020 18:00 (Sob)
Konečný Ozábal
7.
10.10.2020 18:00 (Sob)
STK Pinec Stráže A 8
wo
10 STK Borský Svätý Jur A
Konečný Ozábal
7. 10.10.2020 18:00 (Sob)
Konečný Ozábal
10.10.2020 18:00 (Sob)
Konečný Ozábal
8.
10.10.2020 18:00 (Sob)
STK Štefanov A 4
wo
14 STC Rohožník B
Konečný Ozábal
8. 10.10.2020 18:00 (Sob)
Konečný Ozábal
11.10.2020 13:00 (Ned)
Konečný Ozábal
9.
11.10.2020 13:00 (Ned)
ŠK JÁŇAN Moravský Svätý Ján A 12
wo
6 Propria Kúty D
Konečný Ozábal
9. 11.10.2020 13:00 (Ned)
Konečný Ozábal
11.10.2020 10:00 (Ned)
Konečný Ozábal
10.
11.10.2020 10:00 (Ned)
Byt Centrum Senica B 17
10. 11.10.2020 10:00 (Ned)
Konečný Ozábal
3. kolo
týždeň 42/2020
17.10.2020 18:00 (Sob)
16.10.2020 18:15 (Pia)
12.
16.10.2020 18:15 (Pia)
Propria Kúty D 0
12. 16.10.2020 18:15 (Pia)
18.10.2020 10:00 (Ned)
18.10.2020 16:00 (Ned)
14.
18.10.2020 16:00 (Ned)
STK Borský Svätý Jur A 0
14. 18.10.2020 16:00 (Ned)
18.10.2020 10:00 (Ned)
15.
18.10.2020 10:00 (Ned)
Sokol Skalica A 0
15. 18.10.2020 10:00 (Ned)
4. kolo
týždeň 43/2020
25.10.2020 13:00 (Ned)
16.
25.10.2020 13:00 (Ned)
Byt Centrum Senica C 0
16. 25.10.2020 13:00 (Ned)
24.10.2020 18:00 (Sob)
17.
24.10.2020 18:00 (Sob)
STK Štefanov A 0
17. 24.10.2020 18:00 (Sob)
25.10.2020 13:00 (Ned)
25.10.2020 10:00 (Ned)
19.
25.10.2020 10:00 (Ned)
Byt Centrum Senica B 0
19. 25.10.2020 10:00 (Ned)
24.10.2020 18:00 (Sob)
5. kolo
týždeň 45/2020
6.11.2020 18:15 (Pia)
21.
6.11.2020 18:15 (Pia)
Propria Kúty D 0
21. 6.11.2020 18:15 (Pia)
8.11.2020 10:00 (Ned)
8.11.2020 16:00 (Ned)
23.
8.11.2020 16:00 (Ned)
STK Borský Svätý Jur A 0
23. 8.11.2020 16:00 (Ned)
8.11.2020 10:00 (Ned)
7.11.2020 18:00 (Sob)
25.
7.11.2020 18:00 (Sob)
STK Pinec Stráže A 0
25. 7.11.2020 18:00 (Sob)
6. kolo
týždeň 46/2020
15.11.2020 13:00 (Ned)
26.
15.11.2020 13:00 (Ned)
Byt Centrum Senica C 0
26. 15.11.2020 13:00 (Ned)
15.11.2020 13:00 (Ned)
15.11.2020 10:00 (Ned)
28.
15.11.2020 10:00 (Ned)
Byt Centrum Senica B 0
28. 15.11.2020 10:00 (Ned)
14.11.2020 18:00 (Sob)
13.11.2020 18:15 (Pia)
30.
13.11.2020 18:15 (Pia)
Propria Kúty D 0
30. 13.11.2020 18:15 (Pia)
7. kolo
týždeň 47/2020
22.11.2020 10:00 (Ned)
31.
22.11.2020 10:00 (Ned)
STC Rohožník B 0
31. 22.11.2020 10:00 (Ned)
22.11.2020 16:00 (Ned)
32.
22.11.2020 16:00 (Ned)
STK Borský Svätý Jur A 0
32. 22.11.2020 16:00 (Ned)
22.11.2020 10:00 (Ned)
21.11.2020 18:00 (Sob)
34.
21.11.2020 18:00 (Sob)
STK Pinec Stráže A 0
34. 21.11.2020 18:00 (Sob)
21.11.2020 18:00 (Sob)
8. kolo
týždeň 48/2020
29.11.2020 13:00 (Ned)
29.11.2020 10:00 (Ned)
37.
29.11.2020 10:00 (Ned)
Byt Centrum Senica B 0
37. 29.11.2020 10:00 (Ned)
28.11.2020 18:00 (Sob)
27.11.2020 18:15 (Pia)
39.
27.11.2020 18:15 (Pia)
Propria Kúty D 0
39. 27.11.2020 18:15 (Pia)
29.11.2020 10:00 (Ned)
40.
29.11.2020 10:00 (Ned)
STC Rohožník B 0
40. 29.11.2020 10:00 (Ned)
9. kolo
týždeň 49/2020
6.12.2020 16:00 (Ned)
41.
6.12.2020 16:00 (Ned)
STK Borský Svätý Jur A 0
41. 6.12.2020 16:00 (Ned)
6.12.2020 10:00 (Ned)
42.
6.12.2020 10:00 (Ned)
Sokol Skalica A 0
42. 6.12.2020 10:00 (Ned)
5.12.2020 18:00 (Sob)
43.
5.12.2020 18:00 (Sob)
STK Pinec Stráže A 0
43. 5.12.2020 18:00 (Sob)
5.12.2020 18:00 (Sob)
6.12.2020 13:00 (Ned)
10. kolo
týždeň 3/2021
24.1.2021 13:00 (Ned)
46.
24.1.2021 13:00 (Ned)
Byt Centrum Senica C 0
46. 24.1.2021 13:00 (Ned)
24.1.2021 13:00 (Ned)
23.1.2021 18:00 (Sob)
48.
23.1.2021 18:00 (Sob)
STK Štefanov A 0
48. 23.1.2021 18:00 (Sob)
23.1.2021 18:00 (Sob)
49.
23.1.2021 18:00 (Sob)
STK Pinec Stráže A 0
49. 23.1.2021 18:00 (Sob)
24.1.2021 10:00 (Ned)
50.
24.1.2021 10:00 (Ned)
Sokol Skalica A 0
50. 24.1.2021 10:00 (Ned)
11. kolo
týždeň 4/2021
31.1.2021 10:00 (Ned)
51.
31.1.2021 10:00 (Ned)
Sokol Skalica A 0
51. 31.1.2021 10:00 (Ned)
31.1.2021 16:00 (Ned)
52.
31.1.2021 16:00 (Ned)
STK Borský Svätý Jur A 0
52. 31.1.2021 16:00 (Ned)
31.1.2021 10:00 (Ned)
53.
31.1.2021 10:00 (Ned)
STC Rohožník B 0
53. 31.1.2021 10:00 (Ned)
29.1.2021 18:15 (Pia)
30.1.2021 18:00 (Sob)
12. kolo
týždeň 5/2021
7.2.2021 13:00 (Ned)
7.2.2021 10:00 (Ned)
57.
7.2.2021 10:00 (Ned)
Byt Centrum Senica B 0
57. 7.2.2021 10:00 (Ned)
7.2.2021 13:00 (Ned)
6.2.2021 18:00 (Sob)
59.
6.2.2021 18:00 (Sob)
STK Štefanov A 0
59. 6.2.2021 18:00 (Sob)
6.2.2021 18:00 (Sob)
60.
6.2.2021 18:00 (Sob)
STK Pinec Stráže A 0
60. 6.2.2021 18:00 (Sob)
13. kolo
týždeň 6/2021
13.2.2021 18:00 (Sob)
61.
13.2.2021 18:00 (Sob)
STK Pinec Stráže A 0
61. 13.2.2021 18:00 (Sob)
14.2.2021 10:00 (Ned)
62.
14.2.2021 10:00 (Ned)
Sokol Skalica A 0
62. 14.2.2021 10:00 (Ned)
14.2.2021 16:00 (Ned)
14.2.2021 10:00 (Ned)
64.
14.2.2021 10:00 (Ned)
STC Rohožník B 0
64. 14.2.2021 10:00 (Ned)
12.2.2021 18:15 (Pia)
14. kolo
týždeň 7/2021
21.2.2021 13:00 (Ned)
66.
21.2.2021 13:00 (Ned)
Byt Centrum Senica C 0
66. 21.2.2021 13:00 (Ned)
20.2.2021 18:00 (Sob)
21.2.2021 10:00 (Ned)
68.
21.2.2021 10:00 (Ned)
Byt Centrum Senica B 0
68. 21.2.2021 10:00 (Ned)
21.2.2021 13:00 (Ned)
20.2.2021 18:00 (Sob)
70.
20.2.2021 18:00 (Sob)
STK Štefanov A 0
70. 20.2.2021 18:00 (Sob)
15. kolo
týždeň 8/2021
27.2.2021 18:00 (Sob)
71.
27.2.2021 18:00 (Sob)
STK Štefanov A 0
71. 27.2.2021 18:00 (Sob)
27.2.2021 18:00 (Sob)
28.2.2021 10:00 (Ned)
73.
28.2.2021 10:00 (Ned)
Sokol Skalica A 0
73. 28.2.2021 10:00 (Ned)
28.2.2021 16:00 (Ned)
28.2.2021 10:00 (Ned)
75.
28.2.2021 10:00 (Ned)
STC Rohožník B 0
75. 28.2.2021 10:00 (Ned)
16. kolo
týždeň 9/2021
7.3.2021 13:00 (Ned)
76.
7.3.2021 13:00 (Ned)
Byt Centrum Senica C 0
76. 7.3.2021 13:00 (Ned)
5.3.2021 18:15 (Pia)
77.
5.3.2021 18:15 (Pia)
Propria Kúty D 0
77. 5.3.2021 18:15 (Pia)
6.3.2021 18:00 (Sob)
7.3.2021 10:00 (Ned)
79.
7.3.2021 10:00 (Ned)
Byt Centrum Senica B 0
79. 7.3.2021 10:00 (Ned)
7.3.2021 13:00 (Ned)
17. kolo
týždeň 10/2021
14.3.2021 13:00 (Ned)
13.3.2021 18:00 (Sob)
82.
13.3.2021 18:00 (Sob)
STK Štefanov A 0
82. 13.3.2021 18:00 (Sob)
13.3.2021 18:00 (Sob)
14.3.2021 10:00 (Ned)
84.
14.3.2021 10:00 (Ned)
Sokol Skalica A 0
84. 14.3.2021 10:00 (Ned)
14.3.2021 16:00 (Ned)
85.
14.3.2021 16:00 (Ned)
STK Borský Svätý Jur A 0
85. 14.3.2021 16:00 (Ned)
18. kolo
týždeň 11/2021
21.3.2021 13:00 (Ned)
86.
21.3.2021 13:00 (Ned)
Byt Centrum Senica C 0
86. 21.3.2021 13:00 (Ned)
21.3.2021 10:00 (Ned)
87.
21.3.2021 10:00 (Ned)
STC Rohožník B 0
87. 21.3.2021 10:00 (Ned)
19.3.2021 18:15 (Pia)
88.
19.3.2021 18:15 (Pia)
Propria Kúty D 0
88. 19.3.2021 18:15 (Pia)
20.3.2021 18:00 (Sob)
21.3.2021 10:00 (Ned)
Bohatý výber a nízke ceny pre radosť z víťazstiev - Profittsport.sk
Kompletný sortiment pre stolný tenis | stolnytenis.sk
Kompletný sortiment pre stolný tenis | stolnytenis.sk