BA TT NR TN BB ZA PO KE
1. kolo
týždeň 39/2020
23.9.2020 18:30 (Str)
Konečný Hulík
1.
23.9.2020 18:30 (Str)
Piešťany-Moravany B 13
wo
5 Nižná
Konečný Hulík
1. 23.9.2020 18:30 (Str)
Konečný Hulík
25.9.2020 18:00 (Pia)
Konečný Hulík
2.
25.9.2020 18:00 (Pia)
KST Hlohovec B 12
wo
6 Jaslovské Bohunice D
Konečný Hulík
2. 25.9.2020 18:00 (Pia)
Konečný Hulík
22.9.2020 18:00 (Uto)
Konečný Hulík
3.
22.9.2020 18:00 (Uto)
Trebatice B 4
wo
14 Ostrov
Konečný Hulík
3. 22.9.2020 18:00 (Uto)
wo
Ostrov 14
Konečný Hulík
22.9.2020 19:00 (Uto)
Konečný Hulík
4.
22.9.2020 19:00 (Uto)
Bučany B 8
wo
10 Zeleneč B
Konečný Hulík
4. 22.9.2020 19:00 (Uto)
Konečný Hulík
25.9.2020 18:30 (Pia)
Konečný Hulík
5.
25.9.2020 18:30 (Pia)
Leopoldov D 7
wo
11 Bojničky B
Konečný Hulík
5. 25.9.2020 18:30 (Pia)
Konečný Hulík
25.9.2020 18:30 (Pia)
Konečný Hulík
6.
25.9.2020 18:30 (Pia)
Šintava B 15
wo
3 Voderady A
Konečný Hulík
6. 25.9.2020 18:30 (Pia)
Konečný Hulík
2. kolo
týždeň 40/2020
2.10.2020 18:00 (Pia)
Konečný Hulík
7.
2.10.2020 18:00 (Pia)
Nižná 13
wo
5 Voderady A
Konečný Hulík
7. 2.10.2020 18:00 (Pia)
Konečný Hulík
3.10.2020 18:00 (Sob)
Konečný Hulík
8.
3.10.2020 18:00 (Sob)
Bojničky B 10
wo
8 Šintava B
Konečný Hulík
8. 3.10.2020 18:00 (Sob)
Konečný Hulík
3.10.2020 15:00 (Sob)
Konečný Hulík
9.
3.10.2020 15:00 (Sob)
Zeleneč B 12
wo
6 Leopoldov D
Konečný Hulík
9. 3.10.2020 15:00 (Sob)
Konečný Hulík
2.10.2020 16:00 (Pia)
Konečný Hulík
10.
2.10.2020 16:00 (Pia)
Ostrov 13
wo
5 Bučany B
Konečný Hulík
10. 2.10.2020 16:00 (Pia)
Konečný Hulík
2.10.2020 18:00 (Pia)
Konečný Hulík
11.
2.10.2020 18:00 (Pia)
Jaslovské Bohunice D 15
wo
3 Trebatice B
Konečný Hulík
11. 2.10.2020 18:00 (Pia)
Konečný Hulík
30.9.2020 17:30 (Str)
3. kolo
týždeň 41/2020
9.10.2020 18:00 (Pia)
Konečný Hulík
13.
9.10.2020 18:00 (Pia)
KST Hlohovec B 13
wo
5 Nižná
Konečný Hulík
13. 9.10.2020 18:00 (Pia)
Konečný Hulík
6.10.2020 18:00 (Uto)
Konečný Hulík
14.
6.10.2020 18:00 (Uto)
Trebatice B 8
wo
10 Piešťany-Moravany B
Konečný Hulík
14. 6.10.2020 18:00 (Uto)
Konečný Hulík
6.10.2020 19:00 (Uto)
Konečný Hulík
15.
6.10.2020 19:00 (Uto)
Bučany B 11
wo
7 Jaslovské Bohunice D
Konečný Hulík
15. 6.10.2020 19:00 (Uto)
Konečný Hulík
9.10.2020 18:30 (Pia)
Konečný Hulík
16.
9.10.2020 18:30 (Pia)
Leopoldov D 2
wo
16 Ostrov
Konečný Hulík
16. 9.10.2020 18:30 (Pia)
wo
Ostrov 16
Konečný Hulík
9.10.2020 18:30 (Pia)
Konečný Hulík
17.
9.10.2020 18:30 (Pia)
Šintava B 11
wo
7 Zeleneč B
Konečný Hulík
17. 9.10.2020 18:30 (Pia)
Konečný Hulík
10.10.2020 18:00 (Sob)
Konečný Hulík
18.
10.10.2020 18:00 (Sob)
Bojničky B 12
wo
6 Voderady A
Konečný Hulík
18. 10.10.2020 18:00 (Sob)
Konečný Hulík
4. kolo
týždeň 42/2020
16.10.2020 18:00 (Pia)
19.
16.10.2020 18:00 (Pia)
Nižná 0
19. 16.10.2020 18:00 (Pia)
17.10.2020 15:00 (Sob)
20.
17.10.2020 15:00 (Sob)
Zeleneč B 0
20. 17.10.2020 15:00 (Sob)
17.10.2020 10:00 (Sob)
21.
17.10.2020 10:00 (Sob)
Ostrov 0
21. 17.10.2020 10:00 (Sob)
16.10.2020 18:00 (Pia)
zápas odložený
22.
16.10.2020 18:00 (Pia)
Jaslovské Bohunice D 0
wo
0 Leopoldov D
zápas odložený
22. 16.10.2020 18:00 (Pia)
zápas odložený
14.10.2020 18:30 (Str)
23.
14.10.2020 18:30 (Str)
Piešťany-Moravany B 0
23. 14.10.2020 18:30 (Str)
16.10.2020 18:00 (Pia)
24.
16.10.2020 18:00 (Pia)
KST Hlohovec B 0
24. 16.10.2020 18:00 (Pia)
5. kolo
týždeň 43/2020
20.10.2020 18:00 (Uto)
25.
20.10.2020 18:00 (Uto)
Trebatice B 0
25. 20.10.2020 18:00 (Uto)
20.10.2020 19:00 (Uto)
26.
20.10.2020 19:00 (Uto)
Bučany B 0
26. 20.10.2020 19:00 (Uto)
23.10.2020 18:30 (Pia)
27.
23.10.2020 18:30 (Pia)
Leopoldov D 0
27. 23.10.2020 18:30 (Pia)
23.10.2020 18:30 (Pia)
28.
23.10.2020 18:30 (Pia)
Šintava B 0
28. 23.10.2020 18:30 (Pia)
24.10.2020 17:00 (Sob)
29.
24.10.2020 17:00 (Sob)
Voderady A 0
wo
29. 24.10.2020 17:00 (Sob)
wo
Ostrov 0
24.10.2020 18:00 (Sob)
30.
24.10.2020 18:00 (Sob)
Bojničky B 0
30. 24.10.2020 18:00 (Sob)
6. kolo
týždeň 45/2020
6.11.2020 18:00 (Pia)
31.
6.11.2020 18:00 (Pia)
Nižná 0
31. 6.11.2020 18:00 (Pia)
7.11.2020 10:00 (Sob)
32.
7.11.2020 10:00 (Sob)
Ostrov 0
32. 7.11.2020 10:00 (Sob)
6.11.2020 18:00 (Pia)
33.
6.11.2020 18:00 (Pia)
Jaslovské Bohunice D 0
33. 6.11.2020 18:00 (Pia)
4.11.2020 18:30 (Str)
34.
4.11.2020 18:30 (Str)
Piešťany-Moravany B 0
34. 4.11.2020 18:30 (Str)
6.11.2020 18:00 (Pia)
35.
6.11.2020 18:00 (Pia)
KST Hlohovec B 0
35. 6.11.2020 18:00 (Pia)
3.11.2020 18:00 (Uto)
36.
3.11.2020 18:00 (Uto)
Trebatice B 0
36. 3.11.2020 18:00 (Uto)
7. kolo
týždeň 46/2020
10.11.2020 19:00 (Uto)
37.
10.11.2020 19:00 (Uto)
Bučany B 0
37. 10.11.2020 19:00 (Uto)
13.11.2020 18:30 (Pia)
38.
13.11.2020 18:30 (Pia)
Leopoldov D 0
38. 13.11.2020 18:30 (Pia)
13.11.2020 18:30 (Pia)
39.
13.11.2020 18:30 (Pia)
Šintava B 0
39. 13.11.2020 18:30 (Pia)
14.11.2020 17:00 (Sob)
40.
14.11.2020 17:00 (Sob)
Voderady A 0
40. 14.11.2020 17:00 (Sob)
14.11.2020 18:00 (Sob)
41.
14.11.2020 18:00 (Sob)
Bojničky B 0
41. 14.11.2020 18:00 (Sob)
14.11.2020 15:00 (Sob)
42.
14.11.2020 15:00 (Sob)
Zeleneč B 0
wo
42. 14.11.2020 15:00 (Sob)
wo
Ostrov 0
8. kolo
týždeň 47/2020
20.11.2020 18:00 (Pia)
43.
20.11.2020 18:00 (Pia)
Nižná 0
wo
43. 20.11.2020 18:00 (Pia)
wo
Ostrov 0
20.11.2020 18:00 (Pia)
44.
20.11.2020 18:00 (Pia)
Jaslovské Bohunice D 0
44. 20.11.2020 18:00 (Pia)
18.11.2020 18:30 (Str)
45.
18.11.2020 18:30 (Str)
Piešťany-Moravany B 0
45. 18.11.2020 18:30 (Str)
20.11.2020 18:00 (Pia)
46.
20.11.2020 18:00 (Pia)
KST Hlohovec B 0
46. 20.11.2020 18:00 (Pia)
17.11.2020 18:00 (Uto)
47.
17.11.2020 18:00 (Uto)
Trebatice B 0
47. 17.11.2020 18:00 (Uto)
17.11.2020 19:00 (Uto)
48.
17.11.2020 19:00 (Uto)
Bučany B 0
48. 17.11.2020 19:00 (Uto)
9. kolo
týždeň 48/2020
27.11.2020 18:30 (Pia)
49.
27.11.2020 18:30 (Pia)
Leopoldov D 0
49. 27.11.2020 18:30 (Pia)
27.11.2020 18:30 (Pia)
50.
27.11.2020 18:30 (Pia)
Šintava B 0
50. 27.11.2020 18:30 (Pia)
28.11.2020 17:00 (Sob)
51.
28.11.2020 17:00 (Sob)
Voderady A 0
51. 28.11.2020 17:00 (Sob)
28.11.2020 18:00 (Sob)
52.
28.11.2020 18:00 (Sob)
Bojničky B 0
52. 28.11.2020 18:00 (Sob)
28.11.2020 15:00 (Sob)
53.
28.11.2020 15:00 (Sob)
Zeleneč B 0
53. 28.11.2020 15:00 (Sob)
28.11.2020 10:00 (Sob)
54.
28.11.2020 10:00 (Sob)
Ostrov 0
54. 28.11.2020 10:00 (Sob)
10. kolo
týždeň 49/2020
4.12.2020 18:00 (Pia)
55.
4.12.2020 18:00 (Pia)
Nižná 0
55. 4.12.2020 18:00 (Pia)
2.12.2020 18:30 (Str)
56.
2.12.2020 18:30 (Str)
Piešťany-Moravany B 0
wo
56. 2.12.2020 18:30 (Str)
wo
Ostrov 0
4.12.2020 18:00 (Pia)
57.
4.12.2020 18:00 (Pia)
KST Hlohovec B 0
57. 4.12.2020 18:00 (Pia)
1.12.2020 18:00 (Uto)
58.
1.12.2020 18:00 (Uto)
Trebatice B 0
58. 1.12.2020 18:00 (Uto)
1.12.2020 19:00 (Uto)
59.
1.12.2020 19:00 (Uto)
Bučany B 0
59. 1.12.2020 19:00 (Uto)
4.12.2020 18:30 (Pia)
60.
4.12.2020 18:30 (Pia)
Leopoldov D 0
60. 4.12.2020 18:30 (Pia)
11. kolo
týždeň 50/2020
11.12.2020 18:30 (Pia)
61.
11.12.2020 18:30 (Pia)
Šintava B 0
61. 11.12.2020 18:30 (Pia)
12.12.2020 17:00 (Sob)
62.
12.12.2020 17:00 (Sob)
Voderady A 0
62. 12.12.2020 17:00 (Sob)
12.12.2020 18:00 (Sob)
63.
12.12.2020 18:00 (Sob)
Bojničky B 0
63. 12.12.2020 18:00 (Sob)
12.12.2020 15:00 (Sob)
64.
12.12.2020 15:00 (Sob)
Zeleneč B 0
64. 12.12.2020 15:00 (Sob)
12.12.2020 10:00 (Sob)
65.
12.12.2020 10:00 (Sob)
Ostrov 0
65. 12.12.2020 10:00 (Sob)
11.12.2020 18:00 (Pia)
66.
11.12.2020 18:00 (Pia)
Jaslovské Bohunice D 0
66. 11.12.2020 18:00 (Pia)
12. kolo
týždeň 2/2021
15.1.2021 18:00 (Pia)
67.
15.1.2021 18:00 (Pia)
Nižná 0
67. 15.1.2021 18:00 (Pia)
15.1.2021 18:00 (Pia)
68.
15.1.2021 18:00 (Pia)
Jaslovské Bohunice D 0
68. 15.1.2021 18:00 (Pia)
16.1.2021 10:00 (Sob)
69.
16.1.2021 10:00 (Sob)
Ostrov 0
69. 16.1.2021 10:00 (Sob)
16.1.2021 15:00 (Sob)
70.
16.1.2021 15:00 (Sob)
Zeleneč B 0
70. 16.1.2021 15:00 (Sob)
16.1.2021 18:00 (Sob)
71.
16.1.2021 18:00 (Sob)
Bojničky B 0
71. 16.1.2021 18:00 (Sob)
16.1.2021 17:00 (Sob)
72.
16.1.2021 17:00 (Sob)
Voderady A 0
72. 16.1.2021 17:00 (Sob)
13. kolo
týždeň 3/2021
23.1.2021 17:00 (Sob)
73.
23.1.2021 17:00 (Sob)
Voderady A 0
73. 23.1.2021 17:00 (Sob)
22.1.2021 18:30 (Pia)
74.
22.1.2021 18:30 (Pia)
Šintava B 0
74. 22.1.2021 18:30 (Pia)
22.1.2021 18:30 (Pia)
75.
22.1.2021 18:30 (Pia)
Leopoldov D 0
75. 22.1.2021 18:30 (Pia)
19.1.2021 19:00 (Uto)
76.
19.1.2021 19:00 (Uto)
Bučany B 0
wo
76. 19.1.2021 19:00 (Uto)
wo
Ostrov 0
19.1.2021 18:00 (Uto)
77.
19.1.2021 18:00 (Uto)
Trebatice B 0
77. 19.1.2021 18:00 (Uto)
22.1.2021 18:00 (Pia)
78.
22.1.2021 18:00 (Pia)
KST Hlohovec B 0
78. 22.1.2021 18:00 (Pia)
14. kolo
týždeň 4/2021
29.1.2021 18:00 (Pia)
79.
29.1.2021 18:00 (Pia)
Nižná 0
79. 29.1.2021 18:00 (Pia)
27.1.2021 18:30 (Str)
80.
27.1.2021 18:30 (Str)
Piešťany-Moravany B 0
80. 27.1.2021 18:30 (Str)
29.1.2021 18:00 (Pia)
81.
29.1.2021 18:00 (Pia)
Jaslovské Bohunice D 0
81. 29.1.2021 18:00 (Pia)
30.1.2021 10:00 (Sob)
82.
30.1.2021 10:00 (Sob)
Ostrov 0
82. 30.1.2021 10:00 (Sob)
30.1.2021 15:00 (Sob)
83.
30.1.2021 15:00 (Sob)
Zeleneč B 0
83. 30.1.2021 15:00 (Sob)
30.1.2021 17:00 (Sob)
84.
30.1.2021 17:00 (Sob)
Voderady A 0
84. 30.1.2021 17:00 (Sob)
15. kolo
týždeň 5/2021
6.2.2021 18:00 (Sob)
85.
6.2.2021 18:00 (Sob)
Bojničky B 0
85. 6.2.2021 18:00 (Sob)
6.2.2021 17:00 (Sob)
86.
6.2.2021 17:00 (Sob)
Voderady A 0
86. 6.2.2021 17:00 (Sob)
5.2.2021 18:30 (Pia)
87.
5.2.2021 18:30 (Pia)
Šintava B 0
wo
87. 5.2.2021 18:30 (Pia)
wo
Ostrov 0
5.2.2021 18:30 (Pia)
88.
5.2.2021 18:30 (Pia)
Leopoldov D 0
88. 5.2.2021 18:30 (Pia)
2.2.2021 19:00 (Uto)
89.
2.2.2021 19:00 (Uto)
Bučany B 0
89. 2.2.2021 19:00 (Uto)
2.2.2021 18:00 (Uto)
90.
2.2.2021 18:00 (Uto)
Trebatice B 0
90. 2.2.2021 18:00 (Uto)
16. kolo
týždeň 6/2021
12.2.2021 18:00 (Pia)
91.
12.2.2021 18:00 (Pia)
Nižná 0
91. 12.2.2021 18:00 (Pia)
12.2.2021 18:00 (Pia)
92.
12.2.2021 18:00 (Pia)
KST Hlohovec B 0
92. 12.2.2021 18:00 (Pia)
10.2.2021 18:30 (Str)
93.
10.2.2021 18:30 (Str)
Piešťany-Moravany B 0
93. 10.2.2021 18:30 (Str)
12.2.2021 18:00 (Pia)
94.
12.2.2021 18:00 (Pia)
Jaslovské Bohunice D 0
94. 12.2.2021 18:00 (Pia)
13.2.2021 10:00 (Sob)
95.
13.2.2021 10:00 (Sob)
Ostrov 0
95. 13.2.2021 10:00 (Sob)
13.2.2021 15:00 (Sob)
96.
13.2.2021 15:00 (Sob)
Zeleneč B 0
96. 13.2.2021 15:00 (Sob)
17. kolo
týždeň 7/2021
20.2.2021 15:00 (Sob)
97.
20.2.2021 15:00 (Sob)
Zeleneč B 0
97. 20.2.2021 15:00 (Sob)
20.2.2021 18:00 (Sob)
98.
20.2.2021 18:00 (Sob)
Bojničky B 0
wo
98. 20.2.2021 18:00 (Sob)
wo
Ostrov 0
20.2.2021 17:00 (Sob)
99.
20.2.2021 17:00 (Sob)
Voderady A 0
99. 20.2.2021 17:00 (Sob)
19.2.2021 18:30 (Pia)
100.
19.2.2021 18:30 (Pia)
Šintava B 0
100. 19.2.2021 18:30 (Pia)
19.2.2021 18:30 (Pia)
101.
19.2.2021 18:30 (Pia)
Leopoldov D 0
101. 19.2.2021 18:30 (Pia)
16.2.2021 19:00 (Uto)
102.
16.2.2021 19:00 (Uto)
Bučany B 0
102. 16.2.2021 19:00 (Uto)
18. kolo
týždeň 8/2021
26.2.2021 18:00 (Pia)
103.
26.2.2021 18:00 (Pia)
Nižná 0
103. 26.2.2021 18:00 (Pia)
23.2.2021 18:00 (Uto)
104.
23.2.2021 18:00 (Uto)
Trebatice B 0
104. 23.2.2021 18:00 (Uto)
26.2.2021 18:00 (Pia)
105.
26.2.2021 18:00 (Pia)
KST Hlohovec B 0
105. 26.2.2021 18:00 (Pia)
24.2.2021 18:30 (Str)
106.
24.2.2021 18:30 (Str)
Piešťany-Moravany B 0
106. 24.2.2021 18:30 (Str)
26.2.2021 18:00 (Pia)
107.
26.2.2021 18:00 (Pia)
Jaslovské Bohunice D 0
107. 26.2.2021 18:00 (Pia)
27.2.2021 10:00 (Sob)
108.
27.2.2021 10:00 (Sob)
Ostrov 0
108. 27.2.2021 10:00 (Sob)
19. kolo
týždeň 10/2021
13.3.2021 10:00 (Sob)
109.
13.3.2021 10:00 (Sob)
Ostrov 0
109. 13.3.2021 10:00 (Sob)
13.3.2021 15:00 (Sob)
110.
13.3.2021 15:00 (Sob)
Zeleneč B 0
110. 13.3.2021 15:00 (Sob)
13.3.2021 18:00 (Sob)
111.
13.3.2021 18:00 (Sob)
Bojničky B 0
111. 13.3.2021 18:00 (Sob)
13.3.2021 17:00 (Sob)
112.
13.3.2021 17:00 (Sob)
Voderady A 0
112. 13.3.2021 17:00 (Sob)
12.3.2021 18:30 (Pia)
113.
12.3.2021 18:30 (Pia)
Šintava B 0
113. 12.3.2021 18:30 (Pia)
12.3.2021 18:30 (Pia)
114.
12.3.2021 18:30 (Pia)
Leopoldov D 0
114. 12.3.2021 18:30 (Pia)
20. kolo
týždeň 11/2021
19.3.2021 18:00 (Pia)
115.
19.3.2021 18:00 (Pia)
Nižná 0
115. 19.3.2021 18:00 (Pia)
16.3.2021 19:00 (Uto)
116.
16.3.2021 19:00 (Uto)
Bučany B 0
116. 16.3.2021 19:00 (Uto)
16.3.2021 18:00 (Uto)
117.
16.3.2021 18:00 (Uto)
Trebatice B 0
117. 16.3.2021 18:00 (Uto)
19.3.2021 18:00 (Pia)
118.
19.3.2021 18:00 (Pia)
KST Hlohovec B 0
118. 19.3.2021 18:00 (Pia)
17.3.2021 18:30 (Str)
119.
17.3.2021 18:30 (Str)
Piešťany-Moravany B 0
119. 17.3.2021 18:30 (Str)
19.3.2021 18:00 (Pia)
120.
19.3.2021 18:00 (Pia)
Jaslovské Bohunice D 0
wo
120. 19.3.2021 18:00 (Pia)
wo
Ostrov 0
21. kolo
týždeň 12/2021
26.3.2021 18:00 (Pia)
121.
26.3.2021 18:00 (Pia)
Jaslovské Bohunice D 0
121. 26.3.2021 18:00 (Pia)
27.3.2021 10:00 (Sob)
122.
27.3.2021 10:00 (Sob)
Ostrov 0
122. 27.3.2021 10:00 (Sob)
27.3.2021 15:00 (Sob)
123.
27.3.2021 15:00 (Sob)
Zeleneč B 0
123. 27.3.2021 15:00 (Sob)
27.3.2021 18:00 (Sob)
124.
27.3.2021 18:00 (Sob)
Bojničky B 0
124. 27.3.2021 18:00 (Sob)
27.3.2021 17:00 (Sob)
125.
27.3.2021 17:00 (Sob)
Voderady A 0
125. 27.3.2021 17:00 (Sob)
26.3.2021 18:30 (Pia)
126.
26.3.2021 18:30 (Pia)
Šintava B 0
126. 26.3.2021 18:30 (Pia)
22. kolo
týždeň 14/2021
9.4.2021 18:00 (Pia)
127.
9.4.2021 18:00 (Pia)
Nižná 0
127. 9.4.2021 18:00 (Pia)
9.4.2021 18:30 (Pia)
128.
9.4.2021 18:30 (Pia)
Leopoldov D 0
128. 9.4.2021 18:30 (Pia)
6.4.2021 19:00 (Uto)
129.
6.4.2021 19:00 (Uto)
Bučany B 0
129. 6.4.2021 19:00 (Uto)
6.4.2021 18:00 (Uto)
130.
6.4.2021 18:00 (Uto)
Trebatice B 0
130. 6.4.2021 18:00 (Uto)
9.4.2021 18:00 (Pia)
131.
9.4.2021 18:00 (Pia)
KST Hlohovec B 0
wo
131. 9.4.2021 18:00 (Pia)
wo
Ostrov 0
7.4.2021 18:30 (Str)
132.
7.4.2021 18:30 (Str)
Piešťany-Moravany B 0
132. 7.4.2021 18:30 (Str)
Bohatý výber a nízke ceny pre radosť z víťazstiev - Profittsport.sk
Kompletný sortiment pre stolný tenis | stolnytenis.sk
Kompletný sortiment pre stolný tenis | stolnytenis.sk