BA TT NR TN BB ZA PO KE
1. kolo
týždeň 39/2020
23.9.2020 18:00 (Str)
Konečný Hulík
1.
23.9.2020 18:00 (Str)
Suchá A 8
wo
10 Vrbové B
Konečný Hulík
1. 23.9.2020 18:00 (Str)
Konečný Hulík
26.9.2020 18:00 (Sob)
Konečný Hulík
2.
26.9.2020 18:00 (Sob)
Bojničky A 10
wo
8 Boleráz
Konečný Hulík
2. 26.9.2020 18:00 (Sob)
wo
Boleráz 8
Konečný Hulík
24.9.2020 18:15 (Štv)
Konečný Hulík
3.
24.9.2020 18:15 (Štv)
Krakovany 12
wo
6 ŠKP Trnava B
Konečný Hulík
3. 24.9.2020 18:15 (Štv)
Konečný Hulík
22.9.2020 18:00 (Uto)
Konečný Hulík
4.
22.9.2020 18:00 (Uto)
ŠK PARA TT Hlohovec E 14
wo
4 Zeleneč A
Konečný Hulík
4. 22.9.2020 18:00 (Uto)
Konečný Hulík
23.9.2020 18:00 (Str)
Konečný Hulík
5.
23.9.2020 18:00 (Str)
Buková A 1
wo
17 Špačince B
Konečný Hulík
5. 23.9.2020 18:00 (Str)
Konečný Hulík
25.9.2020 19:00 (Pia)
Konečný Hulík
6.
25.9.2020 19:00 (Pia)
Hoste 6
wo
12 Piešťany-Moravany A
Konečný Hulík
6. 25.9.2020 19:00 (Pia)
Konečný Hulík
2. kolo
týždeň 40/2020
3.10.2020 16:00 (Sob)
Konečný Hulík
7.
3.10.2020 16:00 (Sob)
Vrbové B 9
wo
9 Piešťany-Moravany A
Konečný Hulík
7. 3.10.2020 16:00 (Sob)
Konečný Hulík
1.10.2020 18:00 (Štv)
Konečný Hulík
8.
1.10.2020 18:00 (Štv)
Špačince B 9
wo
9 Hoste
Konečný Hulík
8. 1.10.2020 18:00 (Štv)
wo
Hoste 9
Konečný Hulík
3.10.2020 17:30 (Sob)
Konečný Hulík
9.
3.10.2020 17:30 (Sob)
Zeleneč A 9
wo
9 Buková A
Konečný Hulík
9. 3.10.2020 17:30 (Sob)
Konečný Hulík
29.9.2020 19:00 (Uto)
Konečný Hulík
10.
29.9.2020 19:00 (Uto)
ŠKP Trnava B 1
wo
17 ŠK PARA TT Hlohovec E
Konečný Hulík
10. 29.9.2020 19:00 (Uto)
Konečný Hulík
1.10.2020 18:00 (Štv)
Konečný Hulík
11.
1.10.2020 18:00 (Štv)
Boleráz 11
wo
7 Krakovany
Konečný Hulík
11. 1.10.2020 18:00 (Štv)
Konečný Hulík
30.9.2020 18:00 (Str)
Konečný Hulík
12.
30.9.2020 18:00 (Str)
Suchá A 8
wo
10 Bojničky A
Konečný Hulík
12. 30.9.2020 18:00 (Str)
Konečný Hulík
3. kolo
týždeň 41/2020
10.10.2020 18:00 (Sob)
Konečný Hulík
13.
10.10.2020 18:00 (Sob)
Bojničky A 13
wo
5 Vrbové B
Konečný Hulík
13. 10.10.2020 18:00 (Sob)
Konečný Hulík
8.10.2020 18:15 (Štv)
Konečný Hulík
14.
8.10.2020 18:15 (Štv)
Krakovany 7
wo
11 Suchá A
Konečný Hulík
14. 8.10.2020 18:15 (Štv)
Konečný Hulík
6.10.2020 18:00 (Uto)
Konečný Hulík
15.
6.10.2020 18:00 (Uto)
ŠK PARA TT Hlohovec E 11
wo
7 Boleráz
Konečný Hulík
15. 6.10.2020 18:00 (Uto)
wo
Boleráz 7
Konečný Hulík
7.10.2020 18:00 (Str)
Konečný Hulík
16.
7.10.2020 18:00 (Str)
Buková A 9
wo
9 ŠKP Trnava B
Konečný Hulík
16. 7.10.2020 18:00 (Str)
Konečný Hulík
9.10.2020 19:00 (Pia)
Konečný Hulík
17.
9.10.2020 19:00 (Pia)
Hoste 11
wo
7 Zeleneč A
Konečný Hulík
17. 9.10.2020 19:00 (Pia)
Konečný Hulík
7.10.2020 18:30 (Str)
Konečný Hulík
18.
7.10.2020 18:30 (Str)
Piešťany-Moravany A 5
wo
13 Špačince B
Konečný Hulík
18. 7.10.2020 18:30 (Str)
Konečný Hulík
4. kolo
týždeň 42/2020
17.10.2020 16:00 (Sob)
19.
17.10.2020 16:00 (Sob)
Vrbové B 0
19. 17.10.2020 16:00 (Sob)
17.10.2020 17:30 (Sob)
20.
17.10.2020 17:30 (Sob)
Zeleneč A 0
20. 17.10.2020 17:30 (Sob)
13.10.2020 19:00 (Uto)
21.
13.10.2020 19:00 (Uto)
ŠKP Trnava B 0
wo
21. 13.10.2020 19:00 (Uto)
wo
Hoste 0
15.10.2020 18:00 (Štv)
22.
15.10.2020 18:00 (Štv)
Boleráz 0
22. 15.10.2020 18:00 (Štv)
14.10.2020 18:00 (Str)
23.
14.10.2020 18:00 (Str)
Suchá A 0
23. 14.10.2020 18:00 (Str)
15.10.2020 19:00 (Štv)
predohr.
24.
15.10.2020 19:00 (Štv)
Bojničky A 0
wo
0 Krakovany
predohr.
24. 15.10.2020 19:00 (Štv)
predohr.
5. kolo
týždeň 43/2020
22.10.2020 18:15 (Štv)
25.
22.10.2020 18:15 (Štv)
Krakovany 0
25. 22.10.2020 18:15 (Štv)
20.10.2020 18:00 (Uto)
26.
20.10.2020 18:00 (Uto)
ŠK PARA TT Hlohovec E 0
26. 20.10.2020 18:00 (Uto)
21.10.2020 18:00 (Str)
27.
21.10.2020 18:00 (Str)
Buková A 0
wo
27. 21.10.2020 18:00 (Str)
wo
Suchá A 0
23.10.2020 19:00 (Pia)
28.
23.10.2020 19:00 (Pia)
Hoste 0
wo
28. 23.10.2020 19:00 (Pia)
wo
Boleráz 0
21.10.2020 18:30 (Str)
29.
21.10.2020 18:30 (Str)
Piešťany-Moravany A 0
29. 21.10.2020 18:30 (Str)
22.10.2020 18:00 (Štv)
30.
22.10.2020 18:00 (Štv)
Špačince B 0
30. 22.10.2020 18:00 (Štv)
6. kolo
týždeň 45/2020
7.11.2020 16:00 (Sob)
31.
7.11.2020 16:00 (Sob)
Vrbové B 0
31. 7.11.2020 16:00 (Sob)
3.11.2020 19:00 (Uto)
32.
3.11.2020 19:00 (Uto)
ŠKP Trnava B 0
32. 3.11.2020 19:00 (Uto)
5.11.2020 18:00 (Štv)
33.
5.11.2020 18:00 (Štv)
Boleráz 0
33. 5.11.2020 18:00 (Štv)
4.11.2020 18:00 (Str)
34.
4.11.2020 18:00 (Str)
Suchá A 0
wo
34. 4.11.2020 18:00 (Str)
wo
Hoste 0
7.11.2020 18:00 (Sob)
35.
7.11.2020 18:00 (Sob)
Bojničky A 0
35. 7.11.2020 18:00 (Sob)
5.11.2020 18:15 (Štv)
36.
5.11.2020 18:15 (Štv)
Krakovany 0
36. 5.11.2020 18:15 (Štv)
7. kolo
týždeň 46/2020
10.11.2020 18:00 (Uto)
37.
10.11.2020 18:00 (Uto)
ŠK PARA TT Hlohovec E 0
37. 10.11.2020 18:00 (Uto)
11.11.2020 18:00 (Str)
38.
11.11.2020 18:00 (Str)
Buková A 0
38. 11.11.2020 18:00 (Str)
13.11.2020 19:00 (Pia)
39.
13.11.2020 19:00 (Pia)
Hoste 0
39. 13.11.2020 19:00 (Pia)
11.11.2020 18:30 (Str)
40.
11.11.2020 18:30 (Str)
Piešťany-Moravany A 0
wo
40. 11.11.2020 18:30 (Str)
wo
Suchá A 0
12.11.2020 18:00 (Štv)
41.
12.11.2020 18:00 (Štv)
Špačince B 0
wo
41. 12.11.2020 18:00 (Štv)
wo
Boleráz 0
14.11.2020 17:30 (Sob)
42.
14.11.2020 17:30 (Sob)
Zeleneč A 0
42. 14.11.2020 17:30 (Sob)
8. kolo
týždeň 47/2020
21.11.2020 16:00 (Sob)
43.
21.11.2020 16:00 (Sob)
Vrbové B 0
43. 21.11.2020 16:00 (Sob)
19.11.2020 18:00 (Štv)
44.
19.11.2020 18:00 (Štv)
Boleráz 0
44. 19.11.2020 18:00 (Štv)
18.11.2020 18:00 (Str)
45.
18.11.2020 18:00 (Str)
Suchá A 0
45. 18.11.2020 18:00 (Str)
21.11.2020 18:00 (Sob)
46.
21.11.2020 18:00 (Sob)
Bojničky A 0
46. 21.11.2020 18:00 (Sob)
19.11.2020 18:15 (Štv)
47.
19.11.2020 18:15 (Štv)
Krakovany 0
wo
47. 19.11.2020 18:15 (Štv)
wo
Hoste 0
17.11.2020 18:00 (Uto)
48.
17.11.2020 18:00 (Uto)
ŠK PARA TT Hlohovec E 0
48. 17.11.2020 18:00 (Uto)
9. kolo
týždeň 48/2020
25.11.2020 18:00 (Str)
49.
25.11.2020 18:00 (Str)
Buková A 0
49. 25.11.2020 18:00 (Str)
27.11.2020 19:00 (Pia)
50.
27.11.2020 19:00 (Pia)
Hoste 0
50. 27.11.2020 19:00 (Pia)
25.11.2020 18:30 (Str)
51.
25.11.2020 18:30 (Str)
Piešťany-Moravany A 0
51. 25.11.2020 18:30 (Str)
26.11.2020 18:00 (Štv)
52.
26.11.2020 18:00 (Štv)
Špačince B 0
52. 26.11.2020 18:00 (Štv)
28.11.2020 17:30 (Sob)
53.
28.11.2020 17:30 (Sob)
Zeleneč A 0
wo
53. 28.11.2020 17:30 (Sob)
wo
Suchá A 0
24.11.2020 19:00 (Uto)
54.
24.11.2020 19:00 (Uto)
ŠKP Trnava B 0
wo
54. 24.11.2020 19:00 (Uto)
wo
Boleráz 0
10. kolo
týždeň 49/2020
5.12.2020 16:00 (Sob)
55.
5.12.2020 16:00 (Sob)
Vrbové B 0
wo
55. 5.12.2020 16:00 (Sob)
wo
Boleráz 0
2.12.2020 18:00 (Str)
56.
2.12.2020 18:00 (Str)
Suchá A 0
56. 2.12.2020 18:00 (Str)
5.12.2020 18:00 (Sob)
57.
5.12.2020 18:00 (Sob)
Bojničky A 0
57. 5.12.2020 18:00 (Sob)
3.12.2020 18:15 (Štv)
58.
3.12.2020 18:15 (Štv)
Krakovany 0
58. 3.12.2020 18:15 (Štv)
1.12.2020 18:00 (Uto)
59.
1.12.2020 18:00 (Uto)
ŠK PARA TT Hlohovec E 0
59. 1.12.2020 18:00 (Uto)
2.12.2020 18:00 (Str)
60.
2.12.2020 18:00 (Str)
Buková A 0
wo
60. 2.12.2020 18:00 (Str)
wo
Hoste 0
11. kolo
týždeň 50/2020
11.12.2020 19:00 (Pia)
61.
11.12.2020 19:00 (Pia)
Hoste 0
61. 11.12.2020 19:00 (Pia)
9.12.2020 18:30 (Str)
62.
9.12.2020 18:30 (Str)
Piešťany-Moravany A 0
62. 9.12.2020 18:30 (Str)
10.12.2020 18:00 (Štv)
63.
10.12.2020 18:00 (Štv)
Špačince B 0
63. 10.12.2020 18:00 (Štv)
12.12.2020 17:30 (Sob)
64.
12.12.2020 17:30 (Sob)
Zeleneč A 0
64. 12.12.2020 17:30 (Sob)
8.12.2020 19:00 (Uto)
65.
8.12.2020 19:00 (Uto)
ŠKP Trnava B 0
65. 8.12.2020 19:00 (Uto)
10.12.2020 18:00 (Štv)
66.
10.12.2020 18:00 (Štv)
Boleráz 0
wo
66. 10.12.2020 18:00 (Štv)
wo
Suchá A 0
12. kolo
týždeň 2/2021
16.1.2021 16:00 (Sob)
67.
16.1.2021 16:00 (Sob)
Vrbové B 0
wo
67. 16.1.2021 16:00 (Sob)
wo
Suchá A 0
14.1.2021 18:00 (Štv)
68.
14.1.2021 18:00 (Štv)
Boleráz 0
68. 14.1.2021 18:00 (Štv)
12.1.2021 19:00 (Uto)
69.
12.1.2021 19:00 (Uto)
ŠKP Trnava B 0
69. 12.1.2021 19:00 (Uto)
16.1.2021 17:30 (Sob)
70.
16.1.2021 17:30 (Sob)
Zeleneč A 0
70. 16.1.2021 17:30 (Sob)
14.1.2021 18:00 (Štv)
71.
14.1.2021 18:00 (Štv)
Špačince B 0
71. 14.1.2021 18:00 (Štv)
13.1.2021 18:30 (Str)
72.
13.1.2021 18:30 (Str)
Piešťany-Moravany A 0
wo
72. 13.1.2021 18:30 (Str)
wo
Hoste 0
13. kolo
týždeň 3/2021
20.1.2021 18:30 (Str)
73.
20.1.2021 18:30 (Str)
Piešťany-Moravany A 0
73. 20.1.2021 18:30 (Str)
22.1.2021 19:00 (Pia)
74.
22.1.2021 19:00 (Pia)
Hoste 0
74. 22.1.2021 19:00 (Pia)
20.1.2021 18:00 (Str)
75.
20.1.2021 18:00 (Str)
Buková A 0
75. 20.1.2021 18:00 (Str)
19.1.2021 18:00 (Uto)
76.
19.1.2021 18:00 (Uto)
ŠK PARA TT Hlohovec E 0
76. 19.1.2021 18:00 (Uto)
21.1.2021 18:15 (Štv)
77.
21.1.2021 18:15 (Štv)
Krakovany 0
wo
77. 21.1.2021 18:15 (Štv)
wo
Boleráz 0
23.1.2021 18:00 (Sob)
78.
23.1.2021 18:00 (Sob)
Bojničky A 0
wo
78. 23.1.2021 18:00 (Sob)
wo
Suchá A 0
14. kolo
týždeň 4/2021
30.1.2021 16:00 (Sob)
79.
30.1.2021 16:00 (Sob)
Vrbové B 0
79. 30.1.2021 16:00 (Sob)
27.1.2021 18:00 (Str)
80.
27.1.2021 18:00 (Str)
Suchá A 0
80. 27.1.2021 18:00 (Str)
28.1.2021 18:00 (Štv)
81.
28.1.2021 18:00 (Štv)
Boleráz 0
81. 28.1.2021 18:00 (Štv)
26.1.2021 19:00 (Uto)
82.
26.1.2021 19:00 (Uto)
ŠKP Trnava B 0
82. 26.1.2021 19:00 (Uto)
30.1.2021 17:30 (Sob)
83.
30.1.2021 17:30 (Sob)
Zeleneč A 0
wo
83. 30.1.2021 17:30 (Sob)
wo
Hoste 0
28.1.2021 18:00 (Štv)
84.
28.1.2021 18:00 (Štv)
Špačince B 0
84. 28.1.2021 18:00 (Štv)
15. kolo
týždeň 5/2021
4.2.2021 18:00 (Štv)
85.
4.2.2021 18:00 (Štv)
Špačince B 0
85. 4.2.2021 18:00 (Štv)
3.2.2021 18:30 (Str)
86.
3.2.2021 18:30 (Str)
Piešťany-Moravany A 0
86. 3.2.2021 18:30 (Str)
5.2.2021 19:00 (Pia)
87.
5.2.2021 19:00 (Pia)
Hoste 0
87. 5.2.2021 19:00 (Pia)
3.2.2021 18:00 (Str)
88.
3.2.2021 18:00 (Str)
Buková A 0
wo
88. 3.2.2021 18:00 (Str)
wo
Boleráz 0
2.2.2021 18:00 (Uto)
89.
2.2.2021 18:00 (Uto)
ŠK PARA TT Hlohovec E 0
wo
89. 2.2.2021 18:00 (Uto)
wo
Suchá A 0
4.2.2021 18:15 (Štv)
90.
4.2.2021 18:15 (Štv)
Krakovany 0
90. 4.2.2021 18:15 (Štv)
16. kolo
týždeň 6/2021
13.2.2021 16:00 (Sob)
91.
13.2.2021 16:00 (Sob)
Vrbové B 0
91. 13.2.2021 16:00 (Sob)
13.2.2021 18:00 (Sob)
92.
13.2.2021 18:00 (Sob)
Bojničky A 0
92. 13.2.2021 18:00 (Sob)
10.2.2021 18:00 (Str)
93.
10.2.2021 18:00 (Str)
Suchá A 0
93. 10.2.2021 18:00 (Str)
11.2.2021 18:00 (Štv)
94.
11.2.2021 18:00 (Štv)
Boleráz 0
wo
94. 11.2.2021 18:00 (Štv)
wo
Hoste 0
9.2.2021 19:00 (Uto)
95.
9.2.2021 19:00 (Uto)
ŠKP Trnava B 0
95. 9.2.2021 19:00 (Uto)
13.2.2021 17:30 (Sob)
96.
13.2.2021 17:30 (Sob)
Zeleneč A 0
96. 13.2.2021 17:30 (Sob)
17. kolo
týždeň 7/2021
20.2.2021 17:30 (Sob)
97.
20.2.2021 17:30 (Sob)
Zeleneč A 0
97. 20.2.2021 17:30 (Sob)
18.2.2021 18:00 (Štv)
98.
18.2.2021 18:00 (Štv)
Špačince B 0
98. 18.2.2021 18:00 (Štv)
17.2.2021 18:30 (Str)
99.
17.2.2021 18:30 (Str)
Piešťany-Moravany A 0
wo
99. 17.2.2021 18:30 (Str)
wo
Boleráz 0
19.2.2021 19:00 (Pia)
100.
19.2.2021 19:00 (Pia)
Hoste 0
wo
100. 19.2.2021 19:00 (Pia)
wo
Suchá A 0
17.2.2021 18:00 (Str)
101.
17.2.2021 18:00 (Str)
Buková A 0
101. 17.2.2021 18:00 (Str)
16.2.2021 18:00 (Uto)
102.
16.2.2021 18:00 (Uto)
ŠK PARA TT Hlohovec E 0
102. 16.2.2021 18:00 (Uto)
18. kolo
týždeň 8/2021
27.2.2021 16:00 (Sob)
103.
27.2.2021 16:00 (Sob)
Vrbové B 0
103. 27.2.2021 16:00 (Sob)
25.2.2021 18:15 (Štv)
104.
25.2.2021 18:15 (Štv)
Krakovany 0
104. 25.2.2021 18:15 (Štv)
27.2.2021 18:00 (Sob)
105.
27.2.2021 18:00 (Sob)
Bojničky A 0
wo
105. 27.2.2021 18:00 (Sob)
wo
Hoste 0
24.2.2021 18:00 (Str)
106.
24.2.2021 18:00 (Str)
Suchá A 0
106. 24.2.2021 18:00 (Str)
25.2.2021 18:00 (Štv)
107.
25.2.2021 18:00 (Štv)
Boleráz 0
107. 25.2.2021 18:00 (Štv)
23.2.2021 19:00 (Uto)
108.
23.2.2021 19:00 (Uto)
ŠKP Trnava B 0
108. 23.2.2021 19:00 (Uto)
19. kolo
týždeň 10/2021
9.3.2021 19:00 (Uto)
109.
9.3.2021 19:00 (Uto)
ŠKP Trnava B 0
109. 9.3.2021 19:00 (Uto)
13.3.2021 17:30 (Sob)
110.
13.3.2021 17:30 (Sob)
Zeleneč A 0
wo
110. 13.3.2021 17:30 (Sob)
wo
Boleráz 0
11.3.2021 18:00 (Štv)
111.
11.3.2021 18:00 (Štv)
Špačince B 0
wo
111. 11.3.2021 18:00 (Štv)
wo
Suchá A 0
10.3.2021 18:30 (Str)
112.
10.3.2021 18:30 (Str)
Piešťany-Moravany A 0
112. 10.3.2021 18:30 (Str)
12.3.2021 19:00 (Pia)
113.
12.3.2021 19:00 (Pia)
Hoste 0
113. 12.3.2021 19:00 (Pia)
10.3.2021 18:00 (Str)
114.
10.3.2021 18:00 (Str)
Buková A 0
114. 10.3.2021 18:00 (Str)
20. kolo
týždeň 11/2021
20.3.2021 16:00 (Sob)
115.
20.3.2021 16:00 (Sob)
Vrbové B 0
115. 20.3.2021 16:00 (Sob)
16.3.2021 18:00 (Uto)
116.
16.3.2021 18:00 (Uto)
ŠK PARA TT Hlohovec E 0
wo
116. 16.3.2021 18:00 (Uto)
wo
Hoste 0
18.3.2021 18:15 (Štv)
117.
18.3.2021 18:15 (Štv)
Krakovany 0
117. 18.3.2021 18:15 (Štv)
20.3.2021 18:00 (Sob)
118.
20.3.2021 18:00 (Sob)
Bojničky A 0
118. 20.3.2021 18:00 (Sob)
17.3.2021 18:00 (Str)
119.
17.3.2021 18:00 (Str)
Suchá A 0
119. 17.3.2021 18:00 (Str)
18.3.2021 18:00 (Štv)
120.
18.3.2021 18:00 (Štv)
Boleráz 0
120. 18.3.2021 18:00 (Štv)
21. kolo
týždeň 12/2021
25.3.2021 18:00 (Štv)
121.
25.3.2021 18:00 (Štv)
Boleráz 0
121. 25.3.2021 18:00 (Štv)
23.3.2021 19:00 (Uto)
122.
23.3.2021 19:00 (Uto)
ŠKP Trnava B 0
wo
122. 23.3.2021 19:00 (Uto)
wo
Suchá A 0
27.3.2021 17:30 (Sob)
123.
27.3.2021 17:30 (Sob)
Zeleneč A 0
123. 27.3.2021 17:30 (Sob)
25.3.2021 18:00 (Štv)
124.
25.3.2021 18:00 (Štv)
Špačince B 0
124. 25.3.2021 18:00 (Štv)
24.3.2021 18:30 (Str)
125.
24.3.2021 18:30 (Str)
Piešťany-Moravany A 0
125. 24.3.2021 18:30 (Str)
26.3.2021 19:00 (Pia)
126.
26.3.2021 19:00 (Pia)
Hoste 0
126. 26.3.2021 19:00 (Pia)
22. kolo
týždeň 14/2021
10.4.2021 16:00 (Sob)
127.
10.4.2021 16:00 (Sob)
Vrbové B 0
wo
127. 10.4.2021 16:00 (Sob)
wo
Hoste 0
7.4.2021 18:00 (Str)
128.
7.4.2021 18:00 (Str)
Buková A 0
128. 7.4.2021 18:00 (Str)
6.4.2021 18:00 (Uto)
129.
6.4.2021 18:00 (Uto)
ŠK PARA TT Hlohovec E 0
129. 6.4.2021 18:00 (Uto)
8.4.2021 18:15 (Štv)
130.
8.4.2021 18:15 (Štv)
Krakovany 0
130. 8.4.2021 18:15 (Štv)
10.4.2021 18:00 (Sob)
131.
10.4.2021 18:00 (Sob)
Bojničky A 0
131. 10.4.2021 18:00 (Sob)
7.4.2021 18:00 (Str)
132.
7.4.2021 18:00 (Str)
Suchá A 0
wo
132. 7.4.2021 18:00 (Str)
wo
Boleráz 0
Bohatý výber a nízke ceny pre radosť z víťazstiev - Profittsport.sk
Kompletný sortiment pre stolný tenis | stolnytenis.sk
Kompletný sortiment pre stolný tenis | stolnytenis.sk