BA TT NR TN BB ZA PO KE
1. kolo
týždeň 39/2020
26.9.2020 16:00 (Sob)
Konečný Dobiš
1.
26.9.2020 16:00 (Sob)
Sereď 7
wo
11 Galanta C
Konečný Dobiš
1. 26.9.2020 16:00 (Sob)
Konečný Dobiš
26.9.2020 16:00 (Sob)
Konečný Dobiš
2.
26.9.2020 16:00 (Sob)
Križovany 8
wo
10 Leopoldov B
Konečný Dobiš
2. 26.9.2020 16:00 (Sob)
Konečný Dobiš
26.9.2020 10:00 (Sob)
Konečný Dobiš
3.
26.9.2020 10:00 (Sob)
Veľké Úľany C 8
wo
10 Malženice
Konečný Dobiš
3. 26.9.2020 10:00 (Sob)
Konečný Dobiš
26.9.2020 16:00 (Sob)
Konečný Dobiš
4.
26.9.2020 16:00 (Sob)
KST Hlohovec 8
wo
10 Kúty C
Konečný Dobiš
4. 26.9.2020 16:00 (Sob)
wo
Kúty C 10
Konečný Dobiš
20.9.2020 17:00 (Ned)
Konečný Dobiš
5.
20.9.2020 17:00 (Ned)
Šoporňa 6
wo
12 Pata
Konečný Dobiš
5. 20.9.2020 17:00 (Ned)
wo
Pata 12
Konečný Dobiš
26.9.2020 12:00 (Sob)
Konečný Dobiš
6.
26.9.2020 12:00 (Sob)
Holíč B 14
wo
4 Zavar
Konečný Dobiš
6. 26.9.2020 12:00 (Sob)
wo
Zavar 4
Konečný Dobiš
2. kolo
týždeň 40/2020
3.10.2020 13:00 (Sob)
Konečný Dobiš
7.
3.10.2020 13:00 (Sob)
Galanta C 6
wo
12 Zavar
Konečný Dobiš
7. 3.10.2020 13:00 (Sob)
Konečný Dobiš
3.10.2020 16:00 (Sob)
Konečný Dobiš
8.
3.10.2020 16:00 (Sob)
Pata 8
wo
10 Holíč B
Konečný Dobiš
8. 3.10.2020 16:00 (Sob)
Konečný Dobiš
3.10.2020 13:00 (Sob)
Konečný Dobiš
9.
3.10.2020 13:00 (Sob)
Kúty C 8
wo
10 Šoporňa
Konečný Dobiš
9. 3.10.2020 13:00 (Sob)
Konečný Dobiš
3.10.2020 13:00 (Sob)
Konečný Dobiš
10.
3.10.2020 13:00 (Sob)
Veľké Úľany C 7
wo
11 KST Hlohovec
Konečný Dobiš
10. 3.10.2020 13:00 (Sob)
Konečný Dobiš
3.10.2020 13:00 (Sob)
Konečný Dobiš
11.
3.10.2020 13:00 (Sob)
Leopoldov B 10
wo
8 Malženice
Konečný Dobiš
11. 3.10.2020 13:00 (Sob)
Konečný Dobiš
3.10.2020 16:00 (Sob)
odložené
12.
3.10.2020 16:00 (Sob)
Sereď 0
wo
0 Križovany
odložené
12. 3.10.2020 16:00 (Sob)
odložené
3. kolo
týždeň 41/2020
10.10.2020 16:00 (Sob)
odložené
13.
10.10.2020 16:00 (Sob)
Križovany 0
wo
0 Galanta C
odložené
13. 10.10.2020 16:00 (Sob)
odložené
10.10.2020 16:00 (Sob)
Konečný Dobiš
14.
10.10.2020 16:00 (Sob)
Malženice 8
wo
10 Sereď
Konečný Dobiš
14. 10.10.2020 16:00 (Sob)
Konečný Dobiš
10.10.2020 16:00 (Sob)
odložené
15.
10.10.2020 16:00 (Sob)
KST Hlohovec 0
wo
0 Leopoldov B
odložené
15. 10.10.2020 16:00 (Sob)
odložené
10.10.2020 13:00 (Sob)
Konečný Dobiš
16.
10.10.2020 13:00 (Sob)
Veľké Úľany C 7
wo
11 Šoporňa
Konečný Dobiš
16. 10.10.2020 13:00 (Sob)
Konečný Dobiš
10.10.2020 12:00 (Sob)
Konečný Dobiš
17.
10.10.2020 12:00 (Sob)
Holíč B 17
wo
1 Kúty C
Konečný Dobiš
17. 10.10.2020 12:00 (Sob)
wo
Kúty C 1
Konečný Dobiš
10.10.2020 16:00 (Sob)
Konečný Dobiš
18.
10.10.2020 16:00 (Sob)
Zavar 5
wo
13 Pata
Konečný Dobiš
18. 10.10.2020 16:00 (Sob)
wo
Pata 13
Konečný Dobiš
4. kolo
týždeň 42/2020
17.10.2020 13:00 (Sob)
odložené
19.
17.10.2020 13:00 (Sob)
Galanta C 0
wo
0 Pata
odložené
19. 17.10.2020 13:00 (Sob)
wo
Pata 0
odložené
17.10.2020 13:00 (Sob)
odložené
20.
17.10.2020 13:00 (Sob)
Kúty C 0
wo
0 Zavar
odložené
20. 17.10.2020 13:00 (Sob)
wo
Zavar 0
odložené
17.10.2020 13:00 (Sob)
odložené
21.
17.10.2020 13:00 (Sob)
Veľké Úľany C 0
wo
0 Holíč B
odložené
21. 17.10.2020 13:00 (Sob)
odložené
17.10.2020 13:00 (Sob)
odložené
22.
17.10.2020 13:00 (Sob)
Leopoldov B 0
wo
0 Šoporňa
odložené
22. 17.10.2020 13:00 (Sob)
odložené
17.10.2020 16:00 (Sob)
odložené
23.
17.10.2020 16:00 (Sob)
Sereď 0
wo
0 KST Hlohovec
odložené
23. 17.10.2020 16:00 (Sob)
odložené
17.10.2020 16:00 (Sob)
odložené
24.
17.10.2020 16:00 (Sob)
Križovany 0
wo
0 Malženice
odložené
24. 17.10.2020 16:00 (Sob)
odložené
5. kolo
týždeň 43/2020
24.10.2020 16:00 (Sob)
odložené
25.
24.10.2020 16:00 (Sob)
Malženice 0
wo
0 Galanta C
odložené
25. 24.10.2020 16:00 (Sob)
odložené
24.10.2020 16:00 (Sob)
odložené
26.
24.10.2020 16:00 (Sob)
KST Hlohovec 0
wo
0 Križovany
odložené
26. 24.10.2020 16:00 (Sob)
odložené
24.10.2020 16:00 (Sob)
odložené
27.
24.10.2020 16:00 (Sob)
Šoporňa 0
wo
0 Sereď
odložené
27. 24.10.2020 16:00 (Sob)
odložené
24.10.2020 12:00 (Sob)
odložené
28.
24.10.2020 12:00 (Sob)
Holíč B 0
wo
0 Leopoldov B
odložené
28. 24.10.2020 12:00 (Sob)
odložené
24.10.2020 16:00 (Sob)
odložené
29.
24.10.2020 16:00 (Sob)
Zavar 0
wo
0 Veľké Úľany C
odložené
29. 24.10.2020 16:00 (Sob)
odložené
24.10.2020 16:00 (Sob)
odložené
30.
24.10.2020 16:00 (Sob)
Pata 0
wo
0 Kúty C
odložené
30. 24.10.2020 16:00 (Sob)
wo
Kúty C 0
odložené
6. kolo
týždeň 45/2020
7.11.2020 13:00 (Sob)
odložené
31.
7.11.2020 13:00 (Sob)
Galanta C 0
wo
0 Kúty C
odložené
31. 7.11.2020 13:00 (Sob)
wo
Kúty C 0
odložené
7.11.2020 13:00 (Sob)
odložené
32.
7.11.2020 13:00 (Sob)
Veľké Úľany C 0
wo
0 Pata
odložené
32. 7.11.2020 13:00 (Sob)
wo
Pata 0
odložené
7.11.2020 13:00 (Sob)
odložené
33.
7.11.2020 13:00 (Sob)
Leopoldov B 0
wo
0 Zavar
odložené
33. 7.11.2020 13:00 (Sob)
wo
Zavar 0
odložené
7.11.2020 16:00 (Sob)
odložené
34.
7.11.2020 16:00 (Sob)
Sereď 0
wo
0 Holíč B
odložené
34. 7.11.2020 16:00 (Sob)
odložené
7.11.2020 16:00 (Sob)
odložené
35.
7.11.2020 16:00 (Sob)
Križovany 0
wo
0 Šoporňa
odložené
35. 7.11.2020 16:00 (Sob)
odložené
7.11.2020 16:00 (Sob)
odložené
36.
7.11.2020 16:00 (Sob)
Malženice 0
wo
0 KST Hlohovec
odložené
36. 7.11.2020 16:00 (Sob)
odložené
7. kolo
týždeň 46/2020
14.11.2020 16:00 (Sob)
odložené
37.
14.11.2020 16:00 (Sob)
KST Hlohovec 0
wo
0 Galanta C
odložené
37. 14.11.2020 16:00 (Sob)
odložené
14.11.2020 16:00 (Sob)
odložené
38.
14.11.2020 16:00 (Sob)
Šoporňa 0
wo
0 Malženice
odložené
38. 14.11.2020 16:00 (Sob)
odložené
14.11.2020 12:00 (Sob)
odložené
39.
14.11.2020 12:00 (Sob)
Holíč B 0
wo
0 Križovany
odložené
39. 14.11.2020 12:00 (Sob)
odložené
14.11.2020 16:00 (Sob)
odložené
40.
14.11.2020 16:00 (Sob)
Zavar 0
wo
0 Sereď
odložené
40. 14.11.2020 16:00 (Sob)
odložené
14.11.2020 16:00 (Sob)
odložené
41.
14.11.2020 16:00 (Sob)
Pata 0
wo
0 Leopoldov B
odložené
41. 14.11.2020 16:00 (Sob)
odložené
14.11.2020 13:00 (Sob)
odložené
42.
14.11.2020 13:00 (Sob)
Kúty C 0
wo
0 Veľké Úľany C
odložené
42. 14.11.2020 13:00 (Sob)
odložené
8. kolo
týždeň 47/2020
21.11.2020 13:00 (Sob)
odložené
43.
21.11.2020 13:00 (Sob)
Galanta C 0
wo
0 Veľké Úľany C
odložené
43. 21.11.2020 13:00 (Sob)
odložené
21.11.2020 13:00 (Sob)
odložené
44.
21.11.2020 13:00 (Sob)
Leopoldov B 0
wo
0 Kúty C
odložené
44. 21.11.2020 13:00 (Sob)
wo
Kúty C 0
odložené
21.11.2020 16:00 (Sob)
odložené
45.
21.11.2020 16:00 (Sob)
Sereď 0
wo
0 Pata
odložené
45. 21.11.2020 16:00 (Sob)
wo
Pata 0
odložené
21.11.2020 16:00 (Sob)
odložené
46.
21.11.2020 16:00 (Sob)
Križovany 0
wo
0 Zavar
odložené
46. 21.11.2020 16:00 (Sob)
wo
Zavar 0
odložené
21.11.2020 16:00 (Sob)
odložené
47.
21.11.2020 16:00 (Sob)
Malženice 0
wo
0 Holíč B
odložené
47. 21.11.2020 16:00 (Sob)
odložené
21.11.2020 16:00 (Sob)
odložené
48.
21.11.2020 16:00 (Sob)
KST Hlohovec 0
wo
0 Šoporňa
odložené
48. 21.11.2020 16:00 (Sob)
odložené
9. kolo
týždeň 48/2020
28.11.2020 16:00 (Sob)
odložené
49.
28.11.2020 16:00 (Sob)
Šoporňa 0
wo
0 Galanta C
odložené
49. 28.11.2020 16:00 (Sob)
odložené
28.11.2020 12:00 (Sob)
odložené
50.
28.11.2020 12:00 (Sob)
Holíč B 0
wo
0 KST Hlohovec
odložené
50. 28.11.2020 12:00 (Sob)
odložené
28.11.2020 16:00 (Sob)
odložené
51.
28.11.2020 16:00 (Sob)
Zavar 0
wo
0 Malženice
odložené
51. 28.11.2020 16:00 (Sob)
odložené
28.11.2020 16:00 (Sob)
odložené
52.
28.11.2020 16:00 (Sob)
Pata 0
wo
0 Križovany
odložené
52. 28.11.2020 16:00 (Sob)
odložené
28.11.2020 13:00 (Sob)
odložené
53.
28.11.2020 13:00 (Sob)
Kúty C 0
wo
0 Sereď
odložené
53. 28.11.2020 13:00 (Sob)
odložené
28.11.2020 13:00 (Sob)
odložené
54.
28.11.2020 13:00 (Sob)
Veľké Úľany C 0
wo
0 Leopoldov B
odložené
54. 28.11.2020 13:00 (Sob)
odložené
10. kolo
týždeň 49/2020
5.12.2020 13:00 (Sob)
odložené
55.
5.12.2020 13:00 (Sob)
Galanta C 0
wo
0 Leopoldov B
odložené
55. 5.12.2020 13:00 (Sob)
odložené
5.12.2020 16:00 (Sob)
odložené
56.
5.12.2020 16:00 (Sob)
Sereď 0
wo
0 Veľké Úľany C
odložené
56. 5.12.2020 16:00 (Sob)
odložené
5.12.2020 16:00 (Sob)
odložené
57.
5.12.2020 16:00 (Sob)
Križovany 0
wo
0 Kúty C
odložené
57. 5.12.2020 16:00 (Sob)
wo
Kúty C 0
odložené
5.12.2020 16:00 (Sob)
odložené
58.
5.12.2020 16:00 (Sob)
Malženice 0
wo
0 Pata
odložené
58. 5.12.2020 16:00 (Sob)
wo
Pata 0
odložené
5.12.2020 16:00 (Sob)
odložené
59.
5.12.2020 16:00 (Sob)
KST Hlohovec 0
wo
0 Zavar
odložené
59. 5.12.2020 16:00 (Sob)
wo
Zavar 0
odložené
5.12.2020 16:00 (Sob)
odložené
60.
5.12.2020 16:00 (Sob)
Šoporňa 0
wo
0 Holíč B
odložené
60. 5.12.2020 16:00 (Sob)
odložené
11. kolo
týždeň 50/2020
12.12.2020 12:00 (Sob)
odložené
61.
12.12.2020 12:00 (Sob)
Holíč B 0
wo
0 Galanta C
odložené
61. 12.12.2020 12:00 (Sob)
odložené
12.12.2020 16:00 (Sob)
odložené
62.
12.12.2020 16:00 (Sob)
Zavar 0
wo
0 Šoporňa
odložené
62. 12.12.2020 16:00 (Sob)
odložené
12.12.2020 16:00 (Sob)
odložené
63.
12.12.2020 16:00 (Sob)
Pata 0
wo
0 KST Hlohovec
odložené
63. 12.12.2020 16:00 (Sob)
odložené
12.12.2020 13:00 (Sob)
odložené
64.
12.12.2020 13:00 (Sob)
Kúty C 0
wo
0 Malženice
odložené
64. 12.12.2020 13:00 (Sob)
odložené
12.12.2020 13:00 (Sob)
odložené
65.
12.12.2020 13:00 (Sob)
Veľké Úľany C 0
wo
0 Križovany
odložené
65. 12.12.2020 13:00 (Sob)
odložené
12.12.2020 13:00 (Sob)
odložené
66.
12.12.2020 13:00 (Sob)
Leopoldov B 0
wo
0 Sereď
odložené
66. 12.12.2020 13:00 (Sob)
odložené
Bohatý výber a nízke ceny pre radosť z víťazstiev - Profittsport.sk
Kompletný sortiment pre stolný tenis | stolnytenis.sk
Kompletný sortiment pre stolný tenis | stolnytenis.sk