BA TT NR TN BB ZA PO KE
1. kolo
týždeň 39/2020
24.9.2020 19:00 (Štv)
Konečný Hulík
1.
24.9.2020 19:00 (Štv)
Veselé 12
wo
6 Zavar B
Konečný Hulík
1. 24.9.2020 19:00 (Štv)
wo
Zavar B 6
Konečný Hulík
21.9.2020 18:30 (Pon)
Konečný Hulík
2.
21.9.2020 18:30 (Pon)
Leopoldov C 12
wo
6 Bučany A
Konečný Hulík
2. 21.9.2020 18:30 (Pon)
Konečný Hulík
21.9.2020 18:30 (Pon)
Konečný Hulík
3.
21.9.2020 18:30 (Pon)
Buková B 10
wo
8 Chtelnica A
Konečný Hulík
3. 21.9.2020 18:30 (Pon)
Konečný Hulík
26.9.2020 13:00 (Sob)
Konečný Hulík
4.
26.9.2020 13:00 (Sob)
Dobrá Voda B 7
wo
11 Trebatice A
Konečný Hulík
4. 26.9.2020 13:00 (Sob)
Konečný Hulík
25.9.2020 18:00 (Pia)
Konečný Hulík
5.
25.9.2020 18:00 (Pia)
Jaslovské Bohunice C 11
wo
7 Trakovice A
Konečný Hulík
5. 25.9.2020 18:00 (Pia)
Konečný Hulík
26.9.2020 15:00 (Sob)
Konečný Hulík
6.
26.9.2020 15:00 (Sob)
Sasinkovo A 13
wo
5 Suchá B
Konečný Hulík
6. 26.9.2020 15:00 (Sob)
wo
Suchá B 5
Konečný Hulík
2. kolo
týždeň 40/2020
2.10.2020 18:00 (Pia)
Konečný Hulík
7.
2.10.2020 18:00 (Pia)
Zavar B 6
wo
12 Suchá B
Konečný Hulík
7. 2.10.2020 18:00 (Pia)
Konečný Hulík
30.9.2020 18:30 (Str)
Konečný Hulík
8.
30.9.2020 18:30 (Str)
Trakovice A 11
wo
7 Sasinkovo A
Konečný Hulík
8. 30.9.2020 18:30 (Str)
Konečný Hulík
30.9.2020 18:00 (Str)
Konečný Hulík
9.
30.9.2020 18:00 (Str)
Trebatice A 8
wo
10 Jaslovské Bohunice C
Konečný Hulík
9. 30.9.2020 18:00 (Str)
Konečný Hulík
2.10.2020 18:00 (Pia)
Konečný Hulík
10.
2.10.2020 18:00 (Pia)
Chtelnica A 8
wo
10 Dobrá Voda B
Konečný Hulík
10. 2.10.2020 18:00 (Pia)
Konečný Hulík
2.10.2020 19:00 (Pia)
Konečný Hulík
11.
2.10.2020 19:00 (Pia)
Bučany A 11
wo
7 Buková B
Konečný Hulík
11. 2.10.2020 19:00 (Pia)
Konečný Hulík
1.10.2020 19:00 (Štv)
Konečný Hulík
12.
1.10.2020 19:00 (Štv)
Veselé 4
wo
14 Leopoldov C
Konečný Hulík
12. 1.10.2020 19:00 (Štv)
Konečný Hulík
3. kolo
týždeň 41/2020
5.10.2020 18:30 (Pon)
Konečný Hulík
13.
5.10.2020 18:30 (Pon)
Leopoldov C 4
wo
14 Zavar B
Konečný Hulík
13. 5.10.2020 18:30 (Pon)
wo
Zavar B 14
Konečný Hulík
5.10.2020 18:30 (Pon)
Konečný Hulík
14.
5.10.2020 18:30 (Pon)
Buková B 13
wo
5 Veselé
Konečný Hulík
14. 5.10.2020 18:30 (Pon)
wo
Veselé 5
Konečný Hulík
10.10.2020 13:00 (Sob)
Konečný Hulík
15.
10.10.2020 13:00 (Sob)
Dobrá Voda B 7
wo
11 Bučany A
Konečný Hulík
15. 10.10.2020 13:00 (Sob)
Konečný Hulík
9.10.2020 18:00 (Pia)
Konečný Hulík
16.
9.10.2020 18:00 (Pia)
Jaslovské Bohunice C 14
wo
4 Chtelnica A
Konečný Hulík
16. 9.10.2020 18:00 (Pia)
Konečný Hulík
10.10.2020 15:00 (Sob)
Konečný Hulík
17.
10.10.2020 15:00 (Sob)
Sasinkovo A 12
wo
6 Trebatice A
Konečný Hulík
17. 10.10.2020 15:00 (Sob)
Konečný Hulík
7.10.2020 18:00 (Str)
Konečný Hulík
18.
7.10.2020 18:00 (Str)
Suchá B 3
wo
15 Trakovice A
Konečný Hulík
18. 7.10.2020 18:00 (Str)
Konečný Hulík
4. kolo
týždeň 42/2020
16.10.2020 18:00 (Pia)
19.
16.10.2020 18:00 (Pia)
Zavar B 0
19. 16.10.2020 18:00 (Pia)
16.10.2020 18:00 (Pia)
20.
16.10.2020 18:00 (Pia)
Trebatice A 0
wo
20. 16.10.2020 18:00 (Pia)
wo
Suchá B 0
16.10.2020 18:00 (Pia)
21.
16.10.2020 18:00 (Pia)
Chtelnica A 0
21. 16.10.2020 18:00 (Pia)
16.10.2020 18:00 (Pia)
22.
16.10.2020 18:00 (Pia)
Bučany A 0
22. 16.10.2020 18:00 (Pia)
15.10.2020 19:00 (Štv)
23.
15.10.2020 19:00 (Štv)
Veselé 0
23. 15.10.2020 19:00 (Štv)
12.10.2020 18:30 (Pon)
zápas odložený
24.
12.10.2020 18:30 (Pon)
Leopoldov C 0
wo
0 Buková B
zápas odložený
24. 12.10.2020 18:30 (Pon)
zápas odložený
5. kolo
týždeň 43/2020
19.10.2020 18:30 (Pon)
25.
19.10.2020 18:30 (Pon)
Buková B 0
wo
25. 19.10.2020 18:30 (Pon)
wo
Zavar B 0
24.10.2020 13:00 (Sob)
26.
24.10.2020 13:00 (Sob)
Dobrá Voda B 0
26. 24.10.2020 13:00 (Sob)
23.10.2020 18:00 (Pia)
27.
23.10.2020 18:00 (Pia)
Jaslovské Bohunice C 0
wo
27. 23.10.2020 18:00 (Pia)
wo
Veselé 0
24.10.2020 15:00 (Sob)
28.
24.10.2020 15:00 (Sob)
Sasinkovo A 0
28. 24.10.2020 15:00 (Sob)
21.10.2020 18:00 (Str)
29.
21.10.2020 18:00 (Str)
Suchá B 0
29. 21.10.2020 18:00 (Str)
21.10.2020 18:30 (Str)
30.
21.10.2020 18:30 (Str)
Trakovice A 0
30. 21.10.2020 18:30 (Str)
6. kolo
týždeň 45/2020
6.11.2020 18:00 (Pia)
31.
6.11.2020 18:00 (Pia)
Zavar B 0
31. 6.11.2020 18:00 (Pia)
6.11.2020 18:00 (Pia)
32.
6.11.2020 18:00 (Pia)
Chtelnica A 0
32. 6.11.2020 18:00 (Pia)
6.11.2020 18:00 (Pia)
33.
6.11.2020 18:00 (Pia)
Bučany A 0
wo
33. 6.11.2020 18:00 (Pia)
wo
Suchá B 0
5.11.2020 19:00 (Štv)
34.
5.11.2020 19:00 (Štv)
Veselé 0
34. 5.11.2020 19:00 (Štv)
2.11.2020 18:30 (Pon)
35.
2.11.2020 18:30 (Pon)
Leopoldov C 0
35. 2.11.2020 18:30 (Pon)
2.11.2020 18:30 (Pon)
36.
2.11.2020 18:30 (Pon)
Buková B 0
36. 2.11.2020 18:30 (Pon)
7. kolo
týždeň 46/2020
13.11.2020 18:00 (Pia)
37.
13.11.2020 18:00 (Pia)
Zavar B 0
37. 13.11.2020 18:00 (Pia)
13.11.2020 18:00 (Pia)
38.
13.11.2020 18:00 (Pia)
Jaslovské Bohunice C 0
38. 13.11.2020 18:00 (Pia)
14.11.2020 15:00 (Sob)
39.
14.11.2020 15:00 (Sob)
Sasinkovo A 0
39. 14.11.2020 15:00 (Sob)
11.11.2020 18:00 (Str)
40.
11.11.2020 18:00 (Str)
Suchá B 0
wo
40. 11.11.2020 18:00 (Str)
wo
Veselé 0
11.11.2020 18:30 (Str)
41.
11.11.2020 18:30 (Str)
Trakovice A 0
41. 11.11.2020 18:30 (Str)
13.11.2020 18:00 (Pia)
42.
13.11.2020 18:00 (Pia)
Trebatice A 0
42. 13.11.2020 18:00 (Pia)
8. kolo
týždeň 47/2020
20.11.2020 18:00 (Pia)
43.
20.11.2020 18:00 (Pia)
Zavar B 0
43. 20.11.2020 18:00 (Pia)
20.11.2020 18:00 (Pia)
44.
20.11.2020 18:00 (Pia)
Bučany A 0
44. 20.11.2020 18:00 (Pia)
19.11.2020 19:00 (Štv)
45.
19.11.2020 19:00 (Štv)
Veselé 0
45. 19.11.2020 19:00 (Štv)
16.11.2020 18:30 (Pon)
46.
16.11.2020 18:30 (Pon)
Leopoldov C 0
wo
46. 16.11.2020 18:30 (Pon)
wo
Suchá B 0
16.11.2020 18:30 (Pon)
47.
16.11.2020 18:30 (Pon)
Buková B 0
47. 16.11.2020 18:30 (Pon)
21.11.2020 13:00 (Sob)
48.
21.11.2020 13:00 (Sob)
Dobrá Voda B 0
48. 21.11.2020 13:00 (Sob)
9. kolo
týždeň 48/2020
27.11.2020 18:00 (Pia)
49.
27.11.2020 18:00 (Pia)
Jaslovské Bohunice C 0
wo
49. 27.11.2020 18:00 (Pia)
wo
Zavar B 0
28.11.2020 15:00 (Sob)
50.
28.11.2020 15:00 (Sob)
Sasinkovo A 0
50. 28.11.2020 15:00 (Sob)
25.11.2020 18:00 (Str)
51.
25.11.2020 18:00 (Str)
Suchá B 0
51. 25.11.2020 18:00 (Str)
25.11.2020 18:30 (Str)
52.
25.11.2020 18:30 (Str)
Trakovice A 0
52. 25.11.2020 18:30 (Str)
27.11.2020 18:00 (Pia)
53.
27.11.2020 18:00 (Pia)
Trebatice A 0
wo
53. 27.11.2020 18:00 (Pia)
wo
Veselé 0
27.11.2020 18:00 (Pia)
54.
27.11.2020 18:00 (Pia)
Chtelnica A 0
54. 27.11.2020 18:00 (Pia)
10. kolo
týždeň 49/2020
4.12.2020 18:00 (Pia)
55.
4.12.2020 18:00 (Pia)
Zavar B 0
55. 4.12.2020 18:00 (Pia)
3.12.2020 19:00 (Štv)
56.
3.12.2020 19:00 (Štv)
Veselé 0
56. 3.12.2020 19:00 (Štv)
30.11.2020 18:30 (Pon)
57.
30.11.2020 18:30 (Pon)
Leopoldov C 0
57. 30.11.2020 18:30 (Pon)
30.11.2020 18:30 (Pon)
58.
30.11.2020 18:30 (Pon)
Buková B 0
58. 30.11.2020 18:30 (Pon)
5.12.2020 13:00 (Sob)
59.
5.12.2020 13:00 (Sob)
Dobrá Voda B 0
wo
59. 5.12.2020 13:00 (Sob)
wo
Suchá B 0
4.12.2020 18:00 (Pia)
60.
4.12.2020 18:00 (Pia)
Jaslovské Bohunice C 0
60. 4.12.2020 18:00 (Pia)
11. kolo
týždeň 50/2020
12.12.2020 15:00 (Sob)
61.
12.12.2020 15:00 (Sob)
Sasinkovo A 0
wo
61. 12.12.2020 15:00 (Sob)
wo
Zavar B 0
9.12.2020 18:00 (Str)
62.
9.12.2020 18:00 (Str)
Suchá B 0
62. 9.12.2020 18:00 (Str)
9.12.2020 18:30 (Str)
63.
9.12.2020 18:30 (Str)
Trakovice A 0
63. 9.12.2020 18:30 (Str)
11.12.2020 18:00 (Pia)
64.
11.12.2020 18:00 (Pia)
Trebatice A 0
64. 11.12.2020 18:00 (Pia)
11.12.2020 18:00 (Pia)
65.
11.12.2020 18:00 (Pia)
Chtelnica A 0
65. 11.12.2020 18:00 (Pia)
11.12.2020 18:00 (Pia)
66.
11.12.2020 18:00 (Pia)
Bučany A 0
wo
66. 11.12.2020 18:00 (Pia)
wo
Veselé 0
12. kolo
týždeň 2/2021
15.1.2021 18:00 (Pia)
67.
15.1.2021 18:00 (Pia)
Zavar B 0
wo
67. 15.1.2021 18:00 (Pia)
wo
Veselé 0
15.1.2021 18:00 (Pia)
68.
15.1.2021 18:00 (Pia)
Bučany A 0
68. 15.1.2021 18:00 (Pia)
15.1.2021 18:00 (Pia)
69.
15.1.2021 18:00 (Pia)
Chtelnica A 0
69. 15.1.2021 18:00 (Pia)
15.1.2021 18:00 (Pia)
70.
15.1.2021 18:00 (Pia)
Trebatice A 0
70. 15.1.2021 18:00 (Pia)
13.1.2021 18:30 (Str)
71.
13.1.2021 18:30 (Str)
Trakovice A 0
71. 13.1.2021 18:30 (Str)
13.1.2021 18:00 (Str)
72.
13.1.2021 18:00 (Str)
Suchá B 0
72. 13.1.2021 18:00 (Str)
13. kolo
týždeň 3/2021
20.1.2021 18:00 (Str)
73.
20.1.2021 18:00 (Str)
Suchá B 0
wo
73. 20.1.2021 18:00 (Str)
wo
Zavar B 0
23.1.2021 15:00 (Sob)
74.
23.1.2021 15:00 (Sob)
Sasinkovo A 0
74. 23.1.2021 15:00 (Sob)
22.1.2021 18:00 (Pia)
75.
22.1.2021 18:00 (Pia)
Jaslovské Bohunice C 0
75. 22.1.2021 18:00 (Pia)
23.1.2021 13:00 (Sob)
76.
23.1.2021 13:00 (Sob)
Dobrá Voda B 0
76. 23.1.2021 13:00 (Sob)
18.1.2021 18:30 (Pon)
77.
18.1.2021 18:30 (Pon)
Buková B 0
77. 18.1.2021 18:30 (Pon)
18.1.2021 18:30 (Pon)
78.
18.1.2021 18:30 (Pon)
Leopoldov C 0
wo
78. 18.1.2021 18:30 (Pon)
wo
Veselé 0
14. kolo
týždeň 4/2021
29.1.2021 18:00 (Pia)
79.
29.1.2021 18:00 (Pia)
Zavar B 0
79. 29.1.2021 18:00 (Pia)
28.1.2021 19:00 (Štv)
80.
28.1.2021 19:00 (Štv)
Veselé 0
80. 28.1.2021 19:00 (Štv)
29.1.2021 18:00 (Pia)
81.
29.1.2021 18:00 (Pia)
Bučany A 0
81. 29.1.2021 18:00 (Pia)
29.1.2021 18:00 (Pia)
82.
29.1.2021 18:00 (Pia)
Chtelnica A 0
82. 29.1.2021 18:00 (Pia)
29.1.2021 18:00 (Pia)
83.
29.1.2021 18:00 (Pia)
Trebatice A 0
83. 29.1.2021 18:00 (Pia)
27.1.2021 18:30 (Str)
84.
27.1.2021 18:30 (Str)
Trakovice A 0
wo
84. 27.1.2021 18:30 (Str)
wo
Suchá B 0
15. kolo
týždeň 5/2021
3.2.2021 18:30 (Str)
85.
3.2.2021 18:30 (Str)
Trakovice A 0
wo
85. 3.2.2021 18:30 (Str)
wo
Zavar B 0
3.2.2021 18:00 (Str)
86.
3.2.2021 18:00 (Str)
Suchá B 0
86. 3.2.2021 18:00 (Str)
6.2.2021 15:00 (Sob)
87.
6.2.2021 15:00 (Sob)
Sasinkovo A 0
87. 6.2.2021 15:00 (Sob)
5.2.2021 18:00 (Pia)
88.
5.2.2021 18:00 (Pia)
Jaslovské Bohunice C 0
88. 5.2.2021 18:00 (Pia)
6.2.2021 13:00 (Sob)
89.
6.2.2021 13:00 (Sob)
Dobrá Voda B 0
wo
89. 6.2.2021 13:00 (Sob)
wo
Veselé 0
1.2.2021 18:30 (Pon)
90.
1.2.2021 18:30 (Pon)
Buková B 0
90. 1.2.2021 18:30 (Pon)
16. kolo
týždeň 6/2021
12.2.2021 18:00 (Pia)
91.
12.2.2021 18:00 (Pia)
Zavar B 0
91. 12.2.2021 18:00 (Pia)
8.2.2021 18:30 (Pon)
92.
8.2.2021 18:30 (Pon)
Leopoldov C 0
92. 8.2.2021 18:30 (Pon)
11.2.2021 19:00 (Štv)
93.
11.2.2021 19:00 (Štv)
Veselé 0
93. 11.2.2021 19:00 (Štv)
12.2.2021 18:00 (Pia)
94.
12.2.2021 18:00 (Pia)
Bučany A 0
94. 12.2.2021 18:00 (Pia)
12.2.2021 18:00 (Pia)
95.
12.2.2021 18:00 (Pia)
Chtelnica A 0
wo
95. 12.2.2021 18:00 (Pia)
wo
Suchá B 0
12.2.2021 18:00 (Pia)
96.
12.2.2021 18:00 (Pia)
Trebatice A 0
96. 12.2.2021 18:00 (Pia)
17. kolo
týždeň 7/2021
19.2.2021 18:00 (Pia)
97.
19.2.2021 18:00 (Pia)
Trebatice A 0
wo
97. 19.2.2021 18:00 (Pia)
wo
Zavar B 0
17.2.2021 18:30 (Str)
98.
17.2.2021 18:30 (Str)
Trakovice A 0
98. 17.2.2021 18:30 (Str)
17.2.2021 18:00 (Str)
99.
17.2.2021 18:00 (Str)
Suchá B 0
99. 17.2.2021 18:00 (Str)
20.2.2021 15:00 (Sob)
100.
20.2.2021 15:00 (Sob)
Sasinkovo A 0
wo
100. 20.2.2021 15:00 (Sob)
wo
Veselé 0
19.2.2021 18:00 (Pia)
101.
19.2.2021 18:00 (Pia)
Jaslovské Bohunice C 0
101. 19.2.2021 18:00 (Pia)
20.2.2021 13:00 (Sob)
102.
20.2.2021 13:00 (Sob)
Dobrá Voda B 0
102. 20.2.2021 13:00 (Sob)
18. kolo
týždeň 8/2021
27.2.2021 13:00 (Sob)
103.
27.2.2021 13:00 (Sob)
Dobrá Voda B 0
wo
103. 27.2.2021 13:00 (Sob)
wo
Zavar B 0
22.2.2021 18:30 (Pon)
104.
22.2.2021 18:30 (Pon)
Buková B 0
104. 22.2.2021 18:30 (Pon)
22.2.2021 18:30 (Pon)
105.
22.2.2021 18:30 (Pon)
Leopoldov C 0
105. 22.2.2021 18:30 (Pon)
25.2.2021 19:00 (Štv)
106.
25.2.2021 19:00 (Štv)
Veselé 0
wo
106. 25.2.2021 19:00 (Štv)
wo
Suchá B 0
26.2.2021 18:00 (Pia)
107.
26.2.2021 18:00 (Pia)
Bučany A 0
107. 26.2.2021 18:00 (Pia)
26.2.2021 18:00 (Pia)
108.
26.2.2021 18:00 (Pia)
Chtelnica A 0
108. 26.2.2021 18:00 (Pia)
19. kolo
týždeň 10/2021
12.3.2021 18:00 (Pia)
109.
12.3.2021 18:00 (Pia)
Chtelnica A 0
wo
109. 12.3.2021 18:00 (Pia)
wo
Zavar B 0
12.3.2021 18:00 (Pia)
110.
12.3.2021 18:00 (Pia)
Trebatice A 0
110. 12.3.2021 18:00 (Pia)
10.3.2021 18:30 (Str)
111.
10.3.2021 18:30 (Str)
Trakovice A 0
wo
111. 10.3.2021 18:30 (Str)
wo
Veselé 0
10.3.2021 18:00 (Str)
112.
10.3.2021 18:00 (Str)
Suchá B 0
112. 10.3.2021 18:00 (Str)
13.3.2021 15:00 (Sob)
113.
13.3.2021 15:00 (Sob)
Sasinkovo A 0
113. 13.3.2021 15:00 (Sob)
12.3.2021 18:00 (Pia)
114.
12.3.2021 18:00 (Pia)
Jaslovské Bohunice C 0
114. 12.3.2021 18:00 (Pia)
20. kolo
týždeň 11/2021
19.3.2021 18:00 (Pia)
115.
19.3.2021 18:00 (Pia)
Zavar B 0
115. 19.3.2021 18:00 (Pia)
20.3.2021 13:00 (Sob)
116.
20.3.2021 13:00 (Sob)
Dobrá Voda B 0
116. 20.3.2021 13:00 (Sob)
15.3.2021 18:30 (Pon)
117.
15.3.2021 18:30 (Pon)
Buková B 0
wo
117. 15.3.2021 18:30 (Pon)
wo
Suchá B 0
15.3.2021 18:30 (Pon)
118.
15.3.2021 18:30 (Pon)
Leopoldov C 0
118. 15.3.2021 18:30 (Pon)
18.3.2021 19:00 (Štv)
119.
18.3.2021 19:00 (Štv)
Veselé 0
119. 18.3.2021 19:00 (Štv)
19.3.2021 18:00 (Pia)
120.
19.3.2021 18:00 (Pia)
Bučany A 0
120. 19.3.2021 18:00 (Pia)
21. kolo
týždeň 12/2021
26.3.2021 18:00 (Pia)
121.
26.3.2021 18:00 (Pia)
Bučany A 0
wo
121. 26.3.2021 18:00 (Pia)
wo
Zavar B 0
26.3.2021 18:00 (Pia)
122.
26.3.2021 18:00 (Pia)
Chtelnica A 0
wo
122. 26.3.2021 18:00 (Pia)
wo
Veselé 0
26.3.2021 18:00 (Pia)
123.
26.3.2021 18:00 (Pia)
Trebatice A 0
123. 26.3.2021 18:00 (Pia)
24.3.2021 18:30 (Str)
124.
24.3.2021 18:30 (Str)
Trakovice A 0
124. 24.3.2021 18:30 (Str)
24.3.2021 18:00 (Str)
125.
24.3.2021 18:00 (Str)
Suchá B 0
125. 24.3.2021 18:00 (Str)
27.3.2021 15:00 (Sob)
126.
27.3.2021 15:00 (Sob)
Sasinkovo A 0
126. 27.3.2021 15:00 (Sob)
22. kolo
týždeň 14/2021
9.4.2021 18:00 (Pia)
127.
9.4.2021 18:00 (Pia)
Zavar B 0
127. 9.4.2021 18:00 (Pia)
9.4.2021 18:00 (Pia)
128.
9.4.2021 18:00 (Pia)
Jaslovské Bohunice C 0
wo
128. 9.4.2021 18:00 (Pia)
wo
Suchá B 0
10.4.2021 13:00 (Sob)
129.
10.4.2021 13:00 (Sob)
Dobrá Voda B 0
129. 10.4.2021 13:00 (Sob)
5.4.2021 18:30 (Pon)
130.
5.4.2021 18:30 (Pon)
Buková B 0
130. 5.4.2021 18:30 (Pon)
5.4.2021 18:30 (Pon)
131.
5.4.2021 18:30 (Pon)
Leopoldov C 0
131. 5.4.2021 18:30 (Pon)
8.4.2021 19:00 (Štv)
132.
8.4.2021 19:00 (Štv)
Veselé 0
132. 8.4.2021 19:00 (Štv)
Bohatý výber a nízke ceny pre radosť z víťazstiev - Profittsport.sk
Kompletný sortiment pre stolný tenis | stolnytenis.sk
Kompletný sortiment pre stolný tenis | stolnytenis.sk