BA TT NR TN BB ZA PO KE

Súpisky

1. Piešťany-Moravany B

Dušan Ovšonka
21 hráčov
Telocvičňa ZŠ Moravany, Školská ul.
Streda 18:30

Lopty: XUSHAOFA

Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2025
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2025
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2024

2. KST Hlohovec B

Ivan Bálent
10 hráčov
II. ZŠ Koperníkova 24, Hlohovec
Piatok 18:00

Lopty: XUSHAOFA

Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2025
Platnosť: 30.06.2025
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2021

3. Trebatice B

Vladimír Regina
9 hráčov
Futbalový štadión Trebatice
Utorok 18:00

Lopty: XUSHAOFA

Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2022
2. VALO JURAJ B
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2022

4. Bučany B

Jakub Bežúch
19 hráčov
Telocvičňa ZŠ Bučany 246
Utorok 19:00

Lopty: XUSHAOFA

Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2025
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2025
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2025
Platnosť: 30.06.2023

5. Leopoldov D

Štefan Kobolka
14 hráčov
MSTK Leopoldov ,Gucmanová 13
Piatok 18:30

Lopty: XUSHAOFA

Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2025
Platnosť: 30.06.2025
Platnosť: 30.06.2022
12. MIKA JÁN
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2024

6. Šintava B

Daniel Holbík
14 hráčov
Telocvičňa ZŠ Šintava, Mierové nám. 10
Piatok 18:30

Lopty: XUSHAOFA

Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2021

7. Voderady A

Norbert Vöröš
10 hráčov
ZŠ Voderady - malá telocvičňa, Školská 160
Sobota 17:00

Lopty: XUSHAOFA

Platnosť: 30.06.2025
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2021

8. Bojničky B

Jozef Turoň
31 hráčov
Telocvičňa ZŠ a MŠ Bojničky 150,
Sobota 18:00

Lopty: XUSHAOFA

Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2025
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2025
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2025
Platnosť: 30.06.2025
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2024

9. Zeleneč B

Michal Zwiržina
14 hráčov
Telocvičňa ZŠ, Zeleneč, Školská 223/4
Sobota 15:00

Lopty: XUSHAOFA

Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2025
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2025
Platnosť: 30.06.2025

10. Ostrov

Igor Kupec
12 hráčov
Hala T-club Ostrov, Športová ul.
Sobota 10:00

Lopty: XUSHAOFA

Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2025
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2025

11. Jaslovské Bohunice D

Tibor Matovič
17 hráčov
HALA 1, futb .štadión, Nová 340/1, J. Bohunice
Piatok 18:00

Lopty: XUSHAOFA

Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2025
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2022

12. Nižná

Kamil Mikuš
7 hráčov
Dom kultúry Nižná, č. 80
Piatok 18:00

Lopty: XUSHAOFA

Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2025
Bohatý výber a nízke ceny pre radosť z víťazstiev - Profittsport.sk
Kompletný sortiment pre stolný tenis | stolnytenis.sk
Kompletný sortiment pre stolný tenis | stolnytenis.sk