BA TT NR TN BB ZA PO KE

Súpisky

1. Trakovice B

Bystrík Tupý
12 hráčov
Telocvičňa ZŠ a MŠ Trakovice 10
Piatok 18:30

Lopty: XUSHAOFA

Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2025
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2025
Platnosť: 30.06.2025
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2023

2. Bojničky C

Miloš Dolnák
27 hráčov
Telocvičňa ZŠ a MŠ Bojničky 150
Sobota 18:00

Lopty: XUSHAOFA

Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2025
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2025
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2025
Platnosť: 30.06.2025
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2024

3. Zeleneč C

Bystrík Horváth
6 hráčov
Telocvičňa ZŠ, Zeleneč, Školská 223/4
Sobota 17:30

Lopty: XUSHAOFA

Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2025

4. Zeleneč D

Miroslav Topor
7 hráčov
Telocvičňa ZŠ, Zeleneč, Školská 223/4
Sobota 15:00

Lopty: XUSHAOFA

Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2025
Platnosť: 30.06.2025
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2025

5. Bučany C

Jozef Miklovič
15 hráčov
Telocvičňa ZŠ, Bučany 246
Piatok 18:00

Lopty: XUSHAOFA

Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2025
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2025
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2025
Platnosť: 30.06.2023

6. Sasinkovo B

Pavol Lőfller
10 hráčov
Kultúrny dom pri OÚ ,Sasinkovo 3
Sobota 18:00

Lopty: XUSHAOFA

Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2025
Platnosť: 30.06.2025
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2025
Platnosť: 30.06.2021

7. Piešťany - Moravany C

Marek Molčan
21 hráčov
Telocvičňa ZŠ Moravany, Školská ul.
Sobota 16:00

Lopty: XUSHAOFA

Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2025
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2025
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2024

8. Siladice

Martin Bulla
6 hráčov
Obecný úrad, Siladice 232
Štvrtok 19:00

Lopty: XUSHAOFA

Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2024

9. Chtelnica B

Marek Skýpala
7 hráčov
Telocvičňa ZŠ Chtelnica Námestie 1. mája 3/3
Sobota 17:00

Lopty: XUSHAOFA

Platnosť: 30.06.2025
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2025
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2023

10. ŠK PARA TT Hlohovec F

Peter Šiška
6 hráčov
Telocvičňa Spojená škola, Jarmočná 5, Hlohovec (pod OMV)
Štvrtok 18:30

Lopty: 729***

Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2024

11. Dobrá Voda C

Jozef Ondruška
8 hráčov
Telocvičňa ZŠ Dobrá Voda 150
Streda 18:30

Lopty: XUSHAOFA

Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2023
Bohatý výber a nízke ceny pre radosť z víťazstiev - Profittsport.sk
Kompletný sortiment pre stolný tenis | stolnytenis.sk
Kompletný sortiment pre stolný tenis | stolnytenis.sk