BA TT NR TN BB ZA PO KE

Súpisky

1. STO Topoľníky

KOVÁCS Viktor
7 hráčov
Telocvičňa ZŠ s VJM, Topoľníky
Piatok 18:30

Lopty: Xushaofa ***

Platnosť: 01.01.1970
Platnosť: 01.01.1970
Platnosť: 01.01.1970
Platnosť: 01.01.1970
Platnosť: 01.01.1970
Platnosť: 01.01.1970
Platnosť: 01.01.1970

2. Kútniky - Blažov A

HODOSSY Gyula
6 hráčov
Starý kultúrny dom, Hlavná ul., Kútniky
Utorok 18:00

Lopty: Xushaofa ***

Platnosť: 01.01.1970
Platnosť: 01.01.1970
2. BOTH JENÖ B
Platnosť: 01.01.1970
Platnosť: 30.06.2020
Platnosť: 01.01.1970
Platnosť: 01.01.1970

3. Bögellöi BIGficek

BÖGI Ferenc
11 hráčov
Kultúrny dom, Boheľov 12
Pondelok 19:00

Lopty: Xushaofa ***

Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 01.01.1970
Platnosť: 01.01.1970
Platnosť: 01.01.1970
Platnosť: 01.01.1970
Platnosť: 01.01.1970
Platnosť: 30.06.2020
Platnosť: 01.01.1970
Platnosť: 01.01.1970
Platnosť: 01.01.1970
Platnosť: 30.06.2020

4. ŠKST Gabčíkovo B

MÁTEL Ladislav
9 hráčov
ZŠ - maďarská, Gabčíkovo
Utorok 18:00

Lopty: Xushaofa ***

Platnosť: 01.01.1970
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 01.01.1970
Platnosť: 01.01.1970
Platnosť: 30.06.2020
Platnosť: 01.01.1970
Platnosť: 01.01.1970
Platnosť: 30.06.2020
Platnosť: 01.01.1970

5. Hajrá Abony B

NAGY Ladislav
9 hráčov
KD, Veľké Blahovo
Štvrtok 18:30

Lopty: Xuhaofa ***

Platnosť: 30.06.2020
Platnosť: 01.01.1970
Platnosť: 01.01.1970
Platnosť: 30.06.2020
Platnosť: 30.06.2020
Platnosť: 30.06.2020
Platnosť: 01.01.1970
Platnosť: 01.01.1970
Platnosť: 01.01.1970

6. Dunajská Streda B

SIPOS Štefan
9 hráčov
SPTŠ, nám Sv. Štefana 1533/3, Dunajská Streda
Štvrtok 18:00

Lopty: Xushaofa ***

Platnosť: 01.01.1970
Platnosť: 01.01.1970
Platnosť: 01.01.1970
3. ÁGH JOZEF C
Platnosť: 01.01.1970
Platnosť: 01.01.1970
Platnosť: 01.01.1970
Platnosť: 01.01.1970
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2025

7. Kürti Rakéták

Ing. Attila Szántó
14 hráčov
Viacúčelové kultúrne zariadenie, Farská ul č. 321, Ohrady
Pondelok 18:00

Lopty: Xushaofa ***

Platnosť: 30.06.2020
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 01.01.1970
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2020
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 01.01.1970
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2020
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2023

8. CSAK - Trstená na Ostrove

MÉSZÁROS Juraj, ml.
9 hráčov
KD - Trestenná na Ostrove
Štvrtok 19:00

Lopty: Xushaofa ***

Platnosť: 01.01.1970
Platnosť: 01.01.1970
Platnosť: 01.01.1970
Platnosť: 01.01.1970
Platnosť: 01.01.1970
Platnosť: 01.01.1970
Platnosť: 01.01.1970
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 01.01.1970

9. TTC - Baka C

CSOMOR Juraj
8 hráčov
Telocvičňa ZŠ, Baka
Utorok 18:15

Lopty: Xushaofa ***

Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 01.01.1970
Platnosť: 01.01.1970
Platnosť: 01.01.1970
Platnosť: 01.01.1970
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2020

10. Vrakúň B

FODOR ĽUDOVÍT
9 hráčov
ZŠ s VJM, Školská 204, Vrakúň 930 25
Piatok 18:30

Lopty: Xushaofa ***

Platnosť: 01.01.1970
Platnosť: 01.01.1970
Platnosť: 01.01.1970
Platnosť: 01.01.1970
Platnosť: 01.01.1970
Platnosť: 01.01.1970
Platnosť: 01.01.1970
Platnosť: 30.06.2020
Platnosť: 01.01.1970

11. TJ Družstevník Baloň

ORAVECZ Róbert
8 hráčov
Obecý dom, Baloň
Štvrtok 18:30

Lopty: Xushaofa ***

Platnosť: 30.06.2020
Platnosť: 01.01.1970
Platnosť: 01.01.1970
Platnosť: 01.01.1970
Platnosť: 01.01.1970
Platnosť: 01.01.1970
Platnosť: 01.01.1970
Platnosť: 01.01.1970

12. Dióspatonyi Farkasok B

CSEH Gabriel
11 hráčov
ZŠ - Orechová Potôň
Utorok 18:30

Lopty: Xushaofa ***

Platnosť: 01.01.1970
Platnosť: 01.01.1970
Platnosť: 01.01.1970
Platnosť: 01.01.1970
Platnosť: 01.01.1970
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 01.01.1970
Platnosť: 01.01.1970
Platnosť: 01.01.1970
Platnosť: 01.01.1970

13. STK Horné Mýto

NOVOTNÝ Tibor
11 hráčov
Kultúrny dom, Horné Mýto
Pondelok 18:30

Lopty: Xushaofa ***

Platnosť: 30.06.2020
Platnosť: 30.06.2020
Platnosť: 30.06.2020
Platnosť: 01.01.1970
Platnosť: 30.06.2020
Platnosť: 01.01.1970
Platnosť: 01.01.1970
Platnosť: 01.01.1970
Platnosť: 01.01.1970
Platnosť: 01.01.1970
Platnosť: 01.01.1970

14. ŠK Vydrany "C"

KMEŤ Jozef
10 hráčov
KD, nám. Sv. Štefana 71, Vydrany
Štvrtok 18:00

Lopty: Xushaofa ***

Platnosť: 30.06.2025
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2025
Platnosť: 30.06.2022
4. KMEŤ ALEX D
Platnosť: 01.01.1970
Platnosť: 01.01.1970
Platnosť: 01.01.1970
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 01.01.1970
Platnosť: 01.01.1970
Bohatý výber a nízke ceny pre radosť z víťazstiev - Profittsport.sk
Kompletný sortiment pre stolný tenis | stolnytenis.sk
Kompletný sortiment pre stolný tenis | stolnytenis.sk