BA TT NR TN BB ZA PO KE

Rozpis mužstva

1. kolo
týždeň 40/2018
5.10.2018 18:30 (Pia)
Konečný Cibula
1.
5.10.2018 18:30 (Pia)
K.Ves E 11
wo
7 Bernolákovo D
Konečný Cibula
1. 5.10.2018 18:30 (Pia)
Konečný Cibula
2. kolo
týždeň 41/2018
9.10.2018 18:15 (Uto)
Konečný Cibula
6.
9.10.2018 18:15 (Uto)
Bernolákovo D 5
wo
13 Most C
Konečný Cibula
6. 9.10.2018 18:15 (Uto)
wo
Most C 13
Konečný Cibula
4. kolo
týždeň 43/2018
23.10.2018 18:15 (Uto)
Konečný Cibula
16.
23.10.2018 18:15 (Uto)
Bernolákovo D 14
wo
4 Vinosady C
Konečný Cibula
16. 23.10.2018 18:15 (Uto)
Konečný Cibula
5. kolo
týždeň 45/2018
7.11.2018 18:00 (Str)
Konečný Cibula
21.
7.11.2018 18:00 (Str)
Blatné C 6
wo
12 Bernolákovo D
Konečný Cibula
21. 7.11.2018 18:00 (Str)
Konečný Cibula
6. kolo
týždeň 46/2018
13.11.2018 18:15 (Uto)
Konečný Cibula
26.
13.11.2018 18:15 (Uto)
Bernolákovo D 8
wo
10 Pezinok E
Konečný Cibula
26. 13.11.2018 18:15 (Uto)
Konečný Cibula
7. kolo
týždeň 47/2018
20.11.2018 18:30 (Uto)
Konečný Cibula
31.
20.11.2018 18:30 (Uto)
SPST Záh. Bystrica B 5
wo
13 Bernolákovo D
Konečný Cibula
31. 20.11.2018 18:30 (Uto)
Konečný Cibula
8. kolo
týždeň 48/2018
29.11.2018 18:30 (Štv)
Konečný Cibula
36.
29.11.2018 18:30 (Štv)
DNV F 8
wo
10 Bernolákovo D
Konečný Cibula
36. 29.11.2018 18:30 (Štv)
Konečný Cibula
9. kolo
týždeň 49/2018
3.12.2018 18:30 (Pon)
Konečný Cibula
41.
3.12.2018 18:30 (Pon)
Záh. Ves A 7
wo
11 Bernolákovo D
Konečný Cibula
41. 3.12.2018 18:30 (Pon)
Konečný Cibula
10. kolo
týždeň 2/2019
8.1.2019 18:15 (Uto)
Konečný Cibula
46.
8.1.2019 18:15 (Uto)
Bernolákovo D 11
wo
7 K.Ves E
Konečný Cibula
46. 8.1.2019 18:15 (Uto)
wo
K.Ves E 7
Konečný Cibula
11. kolo
týždeň 3/2019
18.1.2019 18:30 (Pia)
Konečný Cibula
51.
18.1.2019 18:30 (Pia)
Most C 11
wo
7 Bernolákovo D
Konečný Cibula
51. 18.1.2019 18:30 (Pia)
Konečný Cibula
13. kolo
týždeň 5/2019
29.1.2019 18:30 (Uto)
Konečný Cibula
61.
29.1.2019 18:30 (Uto)
Vinosady C 6
wo
12 Bernolákovo D
Konečný Cibula
61. 29.1.2019 18:30 (Uto)
Konečný Cibula
14. kolo
týždeň 6/2019
5.2.2019 18:15 (Uto)
Konečný Cibula
66.
5.2.2019 18:15 (Uto)
Bernolákovo D 13
wo
5 Blatné C
Konečný Cibula
66. 5.2.2019 18:15 (Uto)
Konečný Cibula
15. kolo
týždeň 7/2019
14.2.2019 18:30 (Štv)
Konečný Cibula
71.
14.2.2019 18:30 (Štv)
Pezinok E 11
wo
7 Bernolákovo D
Konečný Cibula
71. 14.2.2019 18:30 (Štv)
Konečný Cibula
16. kolo
týždeň 8/2019
19.2.2019 18:15 (Uto)
Konečný Cibula
76.
19.2.2019 18:15 (Uto)
Bernolákovo D 17
wo
1 SPST Záh. Bystrica B
Konečný Cibula
76. 19.2.2019 18:15 (Uto)
Konečný Cibula
17. kolo
týždeň 10/2019
5.3.2019 18:15 (Uto)
Konečný Cibula
81.
5.3.2019 18:15 (Uto)
Bernolákovo D 12
wo
6 DNV F
Konečný Cibula
81. 5.3.2019 18:15 (Uto)
wo
DNV F 6
Konečný Cibula
18. kolo
týždeň 11/2019
12.3.2019 18:15 (Uto)
Konečný Cibula
86.
12.3.2019 18:15 (Uto)
Bernolákovo D 8
wo
10 Záh. Ves A
Konečný Cibula
86. 12.3.2019 18:15 (Uto)
Konečný Cibula
Bohatý výber a nízke ceny pre radosť z víťazstiev - Profittsport.sk
Kompletný sortiment pre stolný tenis | stolnytenis.sk
Kompletný sortiment pre stolný tenis | stolnytenis.sk