BA TT NR TN BB ZA PO KE

Rozpis mužstva

1. kolo
týždeň 40/2020
28.9.2020 18:30 (Pon)
Konečný Cibula
2.
28.9.2020 18:30 (Pon)
Spoje E 6
wo
12 Dunajská Lužná A
Konečný Cibula
2. 28.9.2020 18:30 (Pon)
Konečný Cibula
2. kolo
týždeň 41/2020
5.10.2020 18:30 (Pon)
Konečný Cibula
12.
5.10.2020 18:30 (Pon)
Educo B 14
wo
4 Dunajská Lužná A
Konečný Cibula
12. 5.10.2020 18:30 (Pon)
Konečný Cibula
3. kolo
týždeň 42/2020
15.10.2020 18:00 (Štv)
odložené
13.
15.10.2020 18:00 (Štv)
Veľké Leváre A 0
wo
0 Dunajská Lužná A
odložené
13. 15.10.2020 18:00 (Štv)
odložené
4. kolo
týždeň 43/2020
21.10.2020 18:30 (Str)
odložené
24.
21.10.2020 18:30 (Str)
DNV C 0
wo
0 Dunajská Lužná A
odložené
24. 21.10.2020 18:30 (Str)
odložené
5. kolo
týždeň 45/2020
4.11.2020 18:30 (Str)
odložené
26.
4.11.2020 18:30 (Str)
Dunajská Lužná A 0
wo
0 Stupava A
odložené
26. 4.11.2020 18:30 (Str)
odložené
6. kolo
týždeň 46/2020
11.11.2020 18:30 (Str)
odložené
35.
11.11.2020 18:30 (Str)
Dunajská Lužná A 0
wo
0 Slovenský Grob B
odložené
35. 11.11.2020 18:30 (Str)
odložené
7. kolo
týždeň 47/2020
17.11.2020 18:30 (Uto)
odložené
39.
17.11.2020 18:30 (Uto)
Viktória B 0
wo
0 Dunajská Lužná A
odložené
39. 17.11.2020 18:30 (Uto)
odložené
8. kolo
týždeň 48/2020
25.11.2020 18:30 (Str)
odložené
46.
25.11.2020 18:30 (Str)
Dunajská Lužná A 0
wo
0 Most B
odložené
46. 25.11.2020 18:30 (Str)
wo
Most B 0
odložené
9. kolo
týždeň 49/2020
2.12.2020 18:30 (Str)
odložené
52.
2.12.2020 18:30 (Str)
Dunajská Lužná A 0
wo
0 Karlova Ves D
odložené
52. 2.12.2020 18:30 (Str)
odložené
10. kolo
týždeň 50/2020
9.12.2020 18:30 (Str)
odložené
57.
9.12.2020 18:30 (Str)
Dunajská Lužná A 0
wo
0 Stavbár A
odložené
57. 9.12.2020 18:30 (Str)
odložené
11. kolo
týždeň 51/2020
14.12.2020 18:30 (Pon)
odložené
65.
14.12.2020 18:30 (Pon)
ŠKP A 0
wo
0 Dunajská Lužná A
odložené
65. 14.12.2020 18:30 (Pon)
odložené
12. kolo
týždeň 2/2021
13.1.2021 18:30 (Str)
odložené
68.
13.1.2021 18:30 (Str)
Dunajská Lužná A 0
wo
0 Spoje E
odložené
68. 13.1.2021 18:30 (Str)
wo
Spoje E 0
odložené
13. kolo
týždeň 3/2021
20.1.2021 18:30 (Str)
odložené
78.
20.1.2021 18:30 (Str)
Dunajská Lužná A 0
wo
0 Educo B
odložené
78. 20.1.2021 18:30 (Str)
wo
Educo B 0
odložené
14. kolo
týždeň 4/2021
25.1.2021 18:00 (Pon)
odložené
79.
25.1.2021 18:00 (Pon)
Veľké Leváre A 0
wo
0 Dunajská Lužná A
odložené
79. 25.1.2021 18:00 (Pon)
odložené
15. kolo
týždeň 5/2021
3.2.2021 18:30 (Str)
odložené
90.
3.2.2021 18:30 (Str)
Dunajská Lužná A 0
wo
0 DNV C
odložené
90. 3.2.2021 18:30 (Str)
wo
DNV C 0
odložené
16. kolo
týždeň 6/2021
8.2.2021 18:30 (Pon)
odložené
92.
8.2.2021 18:30 (Pon)
Stupava A 0
wo
0 Dunajská Lužná A
odložené
92. 8.2.2021 18:30 (Pon)
odložené
17. kolo
týždeň 7/2021
16.2.2021 18:30 (Uto)
odložené
101.
16.2.2021 18:30 (Uto)
Slovenský Grob B 0
wo
0 Dunajská Lužná A
odložené
101. 16.2.2021 18:30 (Uto)
odložené
18. kolo
týždeň 8/2021
24.2.2021 18:30 (Str)
odložené
105.
24.2.2021 18:30 (Str)
Dunajská Lužná A 0
wo
0 Viktória B
odložené
105. 24.2.2021 18:30 (Str)
odložené
19. kolo
týždeň 10/2021
10.3.2021 18:30 (Str)
odložené
112.
10.3.2021 18:30 (Str)
Most B 0
wo
0 Dunajská Lužná A
odložené
112. 10.3.2021 18:30 (Str)
odložené
20. kolo
týždeň 11/2021
17.3.2021 18:30 (Str)
118.
17.3.2021 18:30 (Str)
Karlova Ves D 0
118. 17.3.2021 18:30 (Str)
21. kolo
týždeň 12/2021
25.3.2021 18:00 (Štv)
123.
25.3.2021 18:00 (Štv)
Stavbár A 0
123. 25.3.2021 18:00 (Štv)
22. kolo
týždeň 15/2021
14.4.2021 18:30 (Str)
131.
14.4.2021 18:30 (Str)
Dunajská Lužná A 0
wo
131. 14.4.2021 18:30 (Str)
wo
ŠKP A 0
Bohatý výber a nízke ceny pre radosť z víťazstiev - Profittsport.sk
Kompletný sortiment pre stolný tenis | stolnytenis.sk
Kompletný sortiment pre stolný tenis | stolnytenis.sk