BA TT NR TN BB ZA PO KE
1. kolo
týždeň 40/2020
28.9.2020 18:30 (Pon)
Konečný Cibula
1.
28.9.2020 18:30 (Pon)
Educo B 11
wo
7 Veľké Leváre A
Konečný Cibula
1. 28.9.2020 18:30 (Pon)
Konečný Cibula
28.9.2020 18:30 (Pon)
Konečný Cibula
2.
28.9.2020 18:30 (Pon)
Spoje E 6
wo
12 Dunajská Lužná A
Konečný Cibula
2. 28.9.2020 18:30 (Pon)
Konečný Cibula
28.9.2020 18:30 (Pon)
Konečný Cibula
3.
28.9.2020 18:30 (Pon)
ŠKP A 12
wo
6 DNV C
Konečný Cibula
3. 28.9.2020 18:30 (Pon)
wo
DNV C 6
Konečný Cibula
1.10.2020 18:00 (Štv)
Konečný Cibula
4.
1.10.2020 18:00 (Štv)
Stavbár A 11
wo
7 Stupava A
Konečný Cibula
4. 1.10.2020 18:00 (Štv)
Konečný Cibula
29.9.2020 18:30 (Uto)
Konečný Cibula
5.
29.9.2020 18:30 (Uto)
Slovenský Grob B 16
wo
2 Karlova Ves D
Konečný Cibula
5. 29.9.2020 18:30 (Uto)
Konečný Cibula
29.9.2020 18:30 (Uto)
Konečný Cibula
6.
29.9.2020 18:30 (Uto)
Viktória B 13
wo
5 Most B
Konečný Cibula
6. 29.9.2020 18:30 (Uto)
wo
Most B 5
Konečný Cibula
2. kolo
týždeň 41/2020
19.10.2020 18:00 (Pon)
odložené
7.
19.10.2020 18:00 (Pon)
Veľké Leváre A 0
wo
0 Most B
odložené
7. 19.10.2020 18:00 (Pon)
wo
Most B 0
odložené
7.10.2020 18:30 (Str)
Konečný Cibula
8.
7.10.2020 18:30 (Str)
Karlova Ves D 4
wo
14 Viktória B
Konečný Cibula
8. 7.10.2020 18:30 (Str)
Konečný Cibula
6.10.2020 18:30 (Uto)
Konečný Cibula
9.
6.10.2020 18:30 (Uto)
Slovenský Grob B 7
wo
11 Stavbár A
Konečný Cibula
9. 6.10.2020 18:30 (Uto)
Konečný Cibula
5.10.2020 18:30 (Pon)
Konečný Cibula
10.
5.10.2020 18:30 (Pon)
Stupava A 8
wo
10 ŠKP A
Konečný Cibula
10. 5.10.2020 18:30 (Pon)
wo
ŠKP A 10
Konečný Cibula
7.10.2020 18:30 (Str)
Konečný Cibula
11.
7.10.2020 18:30 (Str)
DNV C 8
wo
10 Spoje E
Konečný Cibula
11. 7.10.2020 18:30 (Str)
wo
Spoje E 10
Konečný Cibula
5.10.2020 18:30 (Pon)
Konečný Cibula
12.
5.10.2020 18:30 (Pon)
Educo B 14
wo
4 Dunajská Lužná A
Konečný Cibula
12. 5.10.2020 18:30 (Pon)
Konečný Cibula
3. kolo
týždeň 42/2020
15.10.2020 18:00 (Štv)
odložené
13.
15.10.2020 18:00 (Štv)
Veľké Leváre A 0
wo
0 Dunajská Lužná A
odložené
13. 15.10.2020 18:00 (Štv)
odložené
14.10.2020 18:30 (Str)
odložené
14.
14.10.2020 18:30 (Str)
DNV C 0
wo
0 Educo B
odložené
14. 14.10.2020 18:30 (Str)
wo
Educo B 0
odložené
12.10.2020 18:30 (Pon)
odložené
15.
12.10.2020 18:30 (Pon)
Spoje E 0
wo
0 Stupava A
odložené
15. 12.10.2020 18:30 (Pon)
odložené
12.10.2020 18:30 (Pon)
odložené
16.
12.10.2020 18:30 (Pon)
ŠKP A 0
wo
0 Slovenský Grob B
odložené
16. 12.10.2020 18:30 (Pon)
odložené
15.10.2020 18:00 (Štv)
odložené
17.
15.10.2020 18:00 (Štv)
Stavbár A 0
wo
0 Viktória B
odložené
17. 15.10.2020 18:00 (Štv)
odložené
14.10.2020 18:30 (Str)
odložené
18.
14.10.2020 18:30 (Str)
Most B 0
wo
0 Karlova Ves D
odložené
18. 14.10.2020 18:30 (Str)
odložené
4. kolo
týždeň 43/2020
21.10.2020 18:30 (Str)
odložené
19.
21.10.2020 18:30 (Str)
Karlova Ves D 0
wo
0 Veľké Leváre A
odložené
19. 21.10.2020 18:30 (Str)
odložené
22.10.2020 18:00 (Štv)
odložené
20.
22.10.2020 18:00 (Štv)
Stavbár A 0
wo
0 Most B
odložené
20. 22.10.2020 18:00 (Štv)
wo
Most B 0
odložené
20.10.2020 18:30 (Uto)
odložené
21.
20.10.2020 18:30 (Uto)
Viktória B 0
wo
0 ŠKP A
odložené
21. 20.10.2020 18:30 (Uto)
wo
ŠKP A 0
odložené
20.10.2020 18:30 (Uto)
odložené
22.
20.10.2020 18:30 (Uto)
Slovenský Grob B 0
wo
0 Spoje E
odložené
22. 20.10.2020 18:30 (Uto)
wo
Spoje E 0
odložené
19.10.2020 18:30 (Pon)
odložené
23.
19.10.2020 18:30 (Pon)
Stupava A 0
wo
0 Educo B
odložené
23. 19.10.2020 18:30 (Pon)
wo
Educo B 0
odložené
21.10.2020 18:30 (Str)
odložené
24.
21.10.2020 18:30 (Str)
DNV C 0
wo
0 Dunajská Lužná A
odložené
24. 21.10.2020 18:30 (Str)
odložené
5. kolo
týždeň 45/2020
2.11.2020 18:00 (Pon)
odložené
25.
2.11.2020 18:00 (Pon)
Veľké Leváre A 0
wo
0 DNV C
odložené
25. 2.11.2020 18:00 (Pon)
wo
DNV C 0
odložené
4.11.2020 18:30 (Str)
odložené
26.
4.11.2020 18:30 (Str)
Dunajská Lužná A 0
wo
0 Stupava A
odložené
26. 4.11.2020 18:30 (Str)
odložené
2.11.2020 18:30 (Pon)
odložené
27.
2.11.2020 18:30 (Pon)
Educo B 0
wo
0 Slovenský Grob B
odložené
27. 2.11.2020 18:30 (Pon)
odložené
2.11.2020 18:30 (Pon)
odložené
28.
2.11.2020 18:30 (Pon)
Spoje E 0
wo
0 Viktória B
odložené
28. 2.11.2020 18:30 (Pon)
odložené
2.11.2020 18:30 (Pon)
odložené
29.
2.11.2020 18:30 (Pon)
ŠKP A 0
wo
0 Most B
odložené
29. 2.11.2020 18:30 (Pon)
wo
Most B 0
odložené
5.11.2020 18:00 (Štv)
odložené
30.
5.11.2020 18:00 (Štv)
Stavbár A 0
wo
0 Karlova Ves D
odložené
30. 5.11.2020 18:00 (Štv)
odložené
6. kolo
týždeň 46/2020
9.11.2020 18:00 (Pon)
odložené
31.
9.11.2020 18:00 (Pon)
Veľké Leváre A 0
wo
0 Stavbár A
odložené
31. 9.11.2020 18:00 (Pon)
odložené
11.11.2020 18:30 (Str)
odložené
32.
11.11.2020 18:30 (Str)
Karlova Ves D 0
wo
0 ŠKP A
odložené
32. 11.11.2020 18:30 (Str)
wo
ŠKP A 0
odložené
11.11.2020 18:30 (Str)
odložené
33.
11.11.2020 18:30 (Str)
Most B 0
wo
0 Spoje E
odložené
33. 11.11.2020 18:30 (Str)
wo
Spoje E 0
odložené
10.11.2020 18:30 (Uto)
odložené
34.
10.11.2020 18:30 (Uto)
Viktória B 0
wo
0 Educo B
odložené
34. 10.11.2020 18:30 (Uto)
wo
Educo B 0
odložené
11.11.2020 18:30 (Str)
odložené
35.
11.11.2020 18:30 (Str)
Dunajská Lužná A 0
wo
0 Slovenský Grob B
odložené
35. 11.11.2020 18:30 (Str)
odložené
9.11.2020 18:30 (Pon)
odložené
36.
9.11.2020 18:30 (Pon)
Stupava A 0
wo
0 DNV C
odložené
36. 9.11.2020 18:30 (Pon)
wo
DNV C 0
odložené
7. kolo
týždeň 47/2020
16.11.2020 18:30 (Pon)
odložené
37.
16.11.2020 18:30 (Pon)
Stupava A 0
wo
0 Veľké Leváre A
odložené
37. 16.11.2020 18:30 (Pon)
odložené
18.11.2020 18:30 (Str)
odložené
38.
18.11.2020 18:30 (Str)
DNV C 0
wo
0 Slovenský Grob B
odložené
38. 18.11.2020 18:30 (Str)
odložené
17.11.2020 18:30 (Uto)
odložené
39.
17.11.2020 18:30 (Uto)
Viktória B 0
wo
0 Dunajská Lužná A
odložené
39. 17.11.2020 18:30 (Uto)
odložené
16.11.2020 18:30 (Pon)
odložené
40.
16.11.2020 18:30 (Pon)
Educo B 0
wo
0 Most B
odložené
40. 16.11.2020 18:30 (Pon)
wo
Most B 0
odložené
18.11.2020 18:30 (Str)
odložené
41.
18.11.2020 18:30 (Str)
Karlova Ves D 0
wo
0 Spoje E
odložené
41. 18.11.2020 18:30 (Str)
wo
Spoje E 0
odložené
19.11.2020 18:00 (Štv)
odložené
42.
19.11.2020 18:00 (Štv)
Stavbár A 0
wo
0 ŠKP A
odložené
42. 19.11.2020 18:00 (Štv)
wo
ŠKP A 0
odložené
8. kolo
týždeň 48/2020
23.11.2020 18:00 (Pon)
odložené
43.
23.11.2020 18:00 (Pon)
Veľké Leváre A 0
wo
0 ŠKP A
odložené
43. 23.11.2020 18:00 (Pon)
wo
ŠKP A 0
odložené
26.11.2020 18:00 (Štv)
odložené
44.
26.11.2020 18:00 (Štv)
Stavbár A 0
wo
0 Spoje E
odložené
44. 26.11.2020 18:00 (Štv)
wo
Spoje E 0
odložené
25.11.2020 18:30 (Str)
odložené
45.
25.11.2020 18:30 (Str)
Karlova Ves D 0
wo
0 Educo B
odložené
45. 25.11.2020 18:30 (Str)
wo
Educo B 0
odložené
25.11.2020 18:30 (Str)
odložené
46.
25.11.2020 18:30 (Str)
Dunajská Lužná A 0
wo
0 Most B
odložené
46. 25.11.2020 18:30 (Str)
wo
Most B 0
odložené
24.11.2020 18:30 (Uto)
odložené
47.
24.11.2020 18:30 (Uto)
Viktória B 0
wo
0 DNV C
odložené
47. 24.11.2020 18:30 (Uto)
wo
DNV C 0
odložené
24.11.2020 18:30 (Uto)
odložené
48.
24.11.2020 18:30 (Uto)
Slovenský Grob B 0
wo
0 Stupava A
odložené
48. 24.11.2020 18:30 (Uto)
odložené
9. kolo
týždeň 49/2020
1.12.2020 18:30 (Uto)
odložené
49.
1.12.2020 18:30 (Uto)
Slovenský Grob B 0
wo
0 Veľké Leváre A
odložené
49. 1.12.2020 18:30 (Uto)
odložené
30.11.2020 18:30 (Pon)
odložené
50.
30.11.2020 18:30 (Pon)
Stupava A 0
wo
0 Viktória B
odložené
50. 30.11.2020 18:30 (Pon)
odložené
2.12.2020 18:30 (Str)
odložené
51.
2.12.2020 18:30 (Str)
DNV C 0
wo
0 Most B
odložené
51. 2.12.2020 18:30 (Str)
wo
Most B 0
odložené
2.12.2020 18:30 (Str)
odložené
52.
2.12.2020 18:30 (Str)
Dunajská Lužná A 0
wo
0 Karlova Ves D
odložené
52. 2.12.2020 18:30 (Str)
odložené
30.11.2020 18:30 (Pon)
odložené
53.
30.11.2020 18:30 (Pon)
Educo B 0
wo
0 Stavbár A
odložené
53. 30.11.2020 18:30 (Pon)
odložené
30.11.2020 18:30 (Pon)
odložené
54.
30.11.2020 18:30 (Pon)
ŠKP A 0
wo
0 Spoje E
odložené
54. 30.11.2020 18:30 (Pon)
wo
Spoje E 0
odložené
10. kolo
týždeň 50/2020
7.12.2020 18:00 (Pon)
odložené
55.
7.12.2020 18:00 (Pon)
Veľké Leváre A 0
wo
0 Spoje E
odložené
55. 7.12.2020 18:00 (Pon)
wo
Spoje E 0
odložené
7.12.2020 18:30 (Pon)
odložené
56.
7.12.2020 18:30 (Pon)
ŠKP A 0
wo
0 Educo B
odložené
56. 7.12.2020 18:30 (Pon)
wo
Educo B 0
odložené
9.12.2020 18:30 (Str)
odložené
57.
9.12.2020 18:30 (Str)
Dunajská Lužná A 0
wo
0 Stavbár A
odložené
57. 9.12.2020 18:30 (Str)
odložené
9.12.2020 18:30 (Str)
odložené
58.
9.12.2020 18:30 (Str)
DNV C 0
wo
0 Karlova Ves D
odložené
58. 9.12.2020 18:30 (Str)
odložené
9.12.2020 18:30 (Str)
odložené
59.
9.12.2020 18:30 (Str)
Most B 0
wo
0 Stupava A
odložené
59. 9.12.2020 18:30 (Str)
odložené
8.12.2020 18:30 (Uto)
odložené
60.
8.12.2020 18:30 (Uto)
Viktória B 0
wo
0 Slovenský Grob B
odložené
60. 8.12.2020 18:30 (Uto)
odložené
11. kolo
týždeň 51/2020
14.12.2020 18:00 (Pon)
odložené
61.
14.12.2020 18:00 (Pon)
Veľké Leváre A 0
wo
0 Viktória B
odložené
61. 14.12.2020 18:00 (Pon)
odložené
15.12.2020 18:30 (Uto)
odložené
62.
15.12.2020 18:30 (Uto)
Slovenský Grob B 0
wo
0 Most B
odložené
62. 15.12.2020 18:30 (Uto)
wo
Most B 0
odložené
16.12.2020 18:30 (Str)
odložené
63.
16.12.2020 18:30 (Str)
Karlova Ves D 0
wo
0 Stupava A
odložené
63. 16.12.2020 18:30 (Str)
odložené
16.12.2020 18:30 (Str)
odložené
64.
16.12.2020 18:30 (Str)
DNV C 0
wo
0 Stavbár A
odložené
64. 16.12.2020 18:30 (Str)
odložené
14.12.2020 18:30 (Pon)
odložené
65.
14.12.2020 18:30 (Pon)
ŠKP A 0
wo
0 Dunajská Lužná A
odložené
65. 14.12.2020 18:30 (Pon)
odložené
14.12.2020 18:30 (Pon)
odložené
66.
14.12.2020 18:30 (Pon)
Spoje E 0
wo
0 Educo B
odložené
66. 14.12.2020 18:30 (Pon)
wo
Educo B 0
odložené
12. kolo
týždeň 2/2021
11.1.2021 18:00 (Pon)
odložené
67.
11.1.2021 18:00 (Pon)
Veľké Leváre A 0
wo
0 Educo B
odložené
67. 11.1.2021 18:00 (Pon)
wo
Educo B 0
odložené
13.1.2021 18:30 (Str)
odložené
68.
13.1.2021 18:30 (Str)
Dunajská Lužná A 0
wo
0 Spoje E
odložené
68. 13.1.2021 18:30 (Str)
wo
Spoje E 0
odložené
13.1.2021 18:30 (Str)
odložené
69.
13.1.2021 18:30 (Str)
DNV C 0
wo
0 ŠKP A
odložené
69. 13.1.2021 18:30 (Str)
wo
ŠKP A 0
odložené
11.1.2021 18:30 (Pon)
odložené
70.
11.1.2021 18:30 (Pon)
Stupava A 0
wo
0 Stavbár A
odložené
70. 11.1.2021 18:30 (Pon)
odložené
13.1.2021 18:30 (Str)
odložené
71.
13.1.2021 18:30 (Str)
Karlova Ves D 0
wo
0 Slovenský Grob B
odložené
71. 13.1.2021 18:30 (Str)
odložené
13.1.2021 18:30 (Str)
odložené
72.
13.1.2021 18:30 (Str)
Most B 0
wo
0 Viktória B
odložené
72. 13.1.2021 18:30 (Str)
odložené
13. kolo
týždeň 3/2021
20.1.2021 18:30 (Str)
odložené
73.
20.1.2021 18:30 (Str)
Most B 0
wo
0 Veľké Leváre A
odložené
73. 20.1.2021 18:30 (Str)
odložené
19.1.2021 18:30 (Uto)
odložené
74.
19.1.2021 18:30 (Uto)
Viktória B 0
wo
0 Karlova Ves D
odložené
74. 19.1.2021 18:30 (Uto)
odložené
21.1.2021 18:00 (Štv)
odložené
75.
21.1.2021 18:00 (Štv)
Stavbár A 0
wo
0 Slovenský Grob B
odložené
75. 21.1.2021 18:00 (Štv)
odložené
18.1.2021 18:30 (Pon)
odložené
76.
18.1.2021 18:30 (Pon)
ŠKP A 0
wo
0 Stupava A
odložené
76. 18.1.2021 18:30 (Pon)
odložené
18.1.2021 18:30 (Pon)
odložené
77.
18.1.2021 18:30 (Pon)
Spoje E 0
wo
0 DNV C
odložené
77. 18.1.2021 18:30 (Pon)
wo
DNV C 0
odložené
20.1.2021 18:30 (Str)
odložené
78.
20.1.2021 18:30 (Str)
Dunajská Lužná A 0
wo
0 Educo B
odložené
78. 20.1.2021 18:30 (Str)
wo
Educo B 0
odložené
14. kolo
týždeň 4/2021
25.1.2021 18:00 (Pon)
odložené
79.
25.1.2021 18:00 (Pon)
Veľké Leváre A 0
wo
0 Dunajská Lužná A
odložené
79. 25.1.2021 18:00 (Pon)
odložené
25.1.2021 18:30 (Pon)
odložené
80.
25.1.2021 18:30 (Pon)
Educo B 0
wo
0 DNV C
odložené
80. 25.1.2021 18:30 (Pon)
wo
DNV C 0
odložené
25.1.2021 18:30 (Pon)
odložené
81.
25.1.2021 18:30 (Pon)
Stupava A 0
wo
0 Spoje E
odložené
81. 25.1.2021 18:30 (Pon)
wo
Spoje E 0
odložené
26.1.2021 18:30 (Uto)
odložené
82.
26.1.2021 18:30 (Uto)
Slovenský Grob B 0
wo
0 ŠKP A
odložené
82. 26.1.2021 18:30 (Uto)
wo
ŠKP A 0
odložené
26.1.2021 18:30 (Uto)
odložené
83.
26.1.2021 18:30 (Uto)
Viktória B 0
wo
0 Stavbár A
odložené
83. 26.1.2021 18:30 (Uto)
odložené
27.1.2021 18:30 (Str)
odložené
84.
27.1.2021 18:30 (Str)
Karlova Ves D 0
wo
0 Most B
odložené
84. 27.1.2021 18:30 (Str)
wo
Most B 0
odložené
15. kolo
týždeň 5/2021
1.2.2021 18:00 (Pon)
odložené
85.
1.2.2021 18:00 (Pon)
Veľké Leváre A 0
wo
0 Karlova Ves D
odložené
85. 1.2.2021 18:00 (Pon)
odložené
3.2.2021 18:30 (Str)
odložené
86.
3.2.2021 18:30 (Str)
Most B 0
wo
0 Stavbár A
odložené
86. 3.2.2021 18:30 (Str)
odložené
1.2.2021 18:30 (Pon)
odložené
87.
1.2.2021 18:30 (Pon)
ŠKP A 0
wo
0 Viktória B
odložené
87. 1.2.2021 18:30 (Pon)
odložené
1.2.2021 18:30 (Pon)
odložené
88.
1.2.2021 18:30 (Pon)
Spoje E 0
wo
0 Slovenský Grob B
odložené
88. 1.2.2021 18:30 (Pon)
odložené
1.2.2021 18:30 (Pon)
odložené
89.
1.2.2021 18:30 (Pon)
Educo B 0
wo
0 Stupava A
odložené
89. 1.2.2021 18:30 (Pon)
odložené
3.2.2021 18:30 (Str)
odložené
90.
3.2.2021 18:30 (Str)
Dunajská Lužná A 0
wo
0 DNV C
odložené
90. 3.2.2021 18:30 (Str)
wo
DNV C 0
odložené
16. kolo
týždeň 6/2021
10.2.2021 18:30 (Str)
odložené
91.
10.2.2021 18:30 (Str)
DNV C 0
wo
0 Veľké Leváre A
odložené
91. 10.2.2021 18:30 (Str)
odložené
8.2.2021 18:30 (Pon)
odložené
92.
8.2.2021 18:30 (Pon)
Stupava A 0
wo
0 Dunajská Lužná A
odložené
92. 8.2.2021 18:30 (Pon)
odložené
9.2.2021 18:30 (Uto)
odložené
93.
9.2.2021 18:30 (Uto)
Slovenský Grob B 0
wo
0 Educo B
odložené
93. 9.2.2021 18:30 (Uto)
wo
Educo B 0
odložené
9.2.2021 18:30 (Uto)
odložené
94.
9.2.2021 18:30 (Uto)
Viktória B 0
wo
0 Spoje E
odložené
94. 9.2.2021 18:30 (Uto)
wo
Spoje E 0
odložené
10.2.2021 18:30 (Str)
odložené
95.
10.2.2021 18:30 (Str)
Most B 0
wo
0 ŠKP A
odložené
95. 10.2.2021 18:30 (Str)
wo
ŠKP A 0
odložené
10.2.2021 18:30 (Str)
odložené
96.
10.2.2021 18:30 (Str)
Karlova Ves D 0
wo
0 Stavbár A
odložené
96. 10.2.2021 18:30 (Str)
odložené
17. kolo
týždeň 7/2021
18.2.2021 18:00 (Štv)
odložené
97.
18.2.2021 18:00 (Štv)
Stavbár A 0
wo
0 Veľké Leváre A
odložené
97. 18.2.2021 18:00 (Štv)
odložené
15.2.2021 18:30 (Pon)
odložené
98.
15.2.2021 18:30 (Pon)
ŠKP A 0
wo
0 Karlova Ves D
odložené
98. 15.2.2021 18:30 (Pon)
odložené
15.2.2021 18:30 (Pon)
odložené
99.
15.2.2021 18:30 (Pon)
Spoje E 0
wo
0 Most B
odložené
99. 15.2.2021 18:30 (Pon)
wo
Most B 0
odložené
15.2.2021 18:30 (Pon)
odložené
100.
15.2.2021 18:30 (Pon)
Educo B 0
wo
0 Viktória B
odložené
100. 15.2.2021 18:30 (Pon)
odložené
16.2.2021 18:30 (Uto)
odložené
101.
16.2.2021 18:30 (Uto)
Slovenský Grob B 0
wo
0 Dunajská Lužná A
odložené
101. 16.2.2021 18:30 (Uto)
odložené
17.2.2021 18:30 (Str)
odložené
102.
17.2.2021 18:30 (Str)
DNV C 0
wo
0 Stupava A
odložené
102. 17.2.2021 18:30 (Str)
odložené
18. kolo
týždeň 8/2021
22.2.2021 18:00 (Pon)
odložené
103.
22.2.2021 18:00 (Pon)
Veľké Leváre A 0
wo
0 Stupava A
odložené
103. 22.2.2021 18:00 (Pon)
odložené
23.2.2021 18:30 (Uto)
odložené
104.
23.2.2021 18:30 (Uto)
Slovenský Grob B 0
wo
0 DNV C
odložené
104. 23.2.2021 18:30 (Uto)
wo
DNV C 0
odložené
24.2.2021 18:30 (Str)
odložené
105.
24.2.2021 18:30 (Str)
Dunajská Lužná A 0
wo
0 Viktória B
odložené
105. 24.2.2021 18:30 (Str)
odložené
24.2.2021 18:30 (Str)
odložené
106.
24.2.2021 18:30 (Str)
Most B 0
wo
0 Educo B
odložené
106. 24.2.2021 18:30 (Str)
wo
Educo B 0
odložené
22.2.2021 18:30 (Pon)
odložené
107.
22.2.2021 18:30 (Pon)
Spoje E 0
wo
0 Karlova Ves D
odložené
107. 22.2.2021 18:30 (Pon)
odložené
22.2.2021 18:30 (Pon)
odložené
108.
22.2.2021 18:30 (Pon)
ŠKP A 0
wo
0 Stavbár A
odložené
108. 22.2.2021 18:30 (Pon)
odložené
19. kolo
týždeň 10/2021
8.3.2021 18:30 (Pon)
odložené
109.
8.3.2021 18:30 (Pon)
ŠKP A 0
wo
0 Veľké Leváre A
odložené
109. 8.3.2021 18:30 (Pon)
odložené
8.3.2021 18:30 (Pon)
odložené
110.
8.3.2021 18:30 (Pon)
Spoje E 0
wo
0 Stavbár A
odložené
110. 8.3.2021 18:30 (Pon)
odložené
8.3.2021 18:30 (Pon)
odložené
111.
8.3.2021 18:30 (Pon)
Educo B 0
wo
0 Karlova Ves D
odložené
111. 8.3.2021 18:30 (Pon)
odložené
10.3.2021 18:30 (Str)
odložené
112.
10.3.2021 18:30 (Str)
Most B 0
wo
0 Dunajská Lužná A
odložené
112. 10.3.2021 18:30 (Str)
odložené
10.3.2021 18:30 (Str)
odložené
113.
10.3.2021 18:30 (Str)
DNV C 0
wo
0 Viktória B
odložené
113. 10.3.2021 18:30 (Str)
odložené
8.3.2021 18:30 (Pon)
odložené
114.
8.3.2021 18:30 (Pon)
Stupava A 0
wo
0 Slovenský Grob B
odložené
114. 8.3.2021 18:30 (Pon)
odložené
20. kolo
týždeň 11/2021
15.3.2021 18:00 (Pon)
115.
15.3.2021 18:00 (Pon)
Veľké Leváre A 0
115. 15.3.2021 18:00 (Pon)
16.3.2021 18:30 (Uto)
116.
16.3.2021 18:30 (Uto)
Viktória B 0
116. 16.3.2021 18:30 (Uto)
17.3.2021 18:30 (Str)
117.
17.3.2021 18:30 (Str)
Most B 0
wo
117. 17.3.2021 18:30 (Str)
wo
DNV C 0
17.3.2021 18:30 (Str)
118.
17.3.2021 18:30 (Str)
Karlova Ves D 0
118. 17.3.2021 18:30 (Str)
18.3.2021 18:00 (Štv)
119.
18.3.2021 18:00 (Štv)
Stavbár A 0
wo
119. 18.3.2021 18:00 (Štv)
wo
Educo B 0
15.3.2021 18:30 (Pon)
120.
15.3.2021 18:30 (Pon)
Spoje E 0
wo
120. 15.3.2021 18:30 (Pon)
wo
ŠKP A 0
21. kolo
týždeň 12/2021
22.3.2021 18:30 (Pon)
121.
22.3.2021 18:30 (Pon)
Spoje E 0
121. 22.3.2021 18:30 (Pon)
22.3.2021 18:30 (Pon)
122.
22.3.2021 18:30 (Pon)
Educo B 0
wo
122. 22.3.2021 18:30 (Pon)
wo
ŠKP A 0
25.3.2021 18:00 (Štv)
123.
25.3.2021 18:00 (Štv)
Stavbár A 0
123. 25.3.2021 18:00 (Štv)
24.3.2021 18:30 (Str)
124.
24.3.2021 18:30 (Str)
Karlova Ves D 0
wo
124. 24.3.2021 18:30 (Str)
wo
DNV C 0
22.3.2021 18:30 (Pon)
125.
22.3.2021 18:30 (Pon)
Stupava A 0
wo
125. 22.3.2021 18:30 (Pon)
wo
Most B 0
23.3.2021 18:30 (Uto)
126.
23.3.2021 18:30 (Uto)
Slovenský Grob B 0
126. 23.3.2021 18:30 (Uto)
22. kolo
týždeň 15/2021
13.4.2021 18:30 (Uto)
127.
13.4.2021 18:30 (Uto)
Viktória B 0
127. 13.4.2021 18:30 (Uto)
14.4.2021 18:30 (Str)
128.
14.4.2021 18:30 (Str)
Most B 0
128. 14.4.2021 18:30 (Str)
12.4.2021 18:30 (Pon)
129.
12.4.2021 18:30 (Pon)
Stupava A 0
129. 12.4.2021 18:30 (Pon)
15.4.2021 18:00 (Štv)
130.
15.4.2021 18:00 (Štv)
Stavbár A 0
wo
130. 15.4.2021 18:00 (Štv)
wo
DNV C 0
14.4.2021 18:30 (Str)
131.
14.4.2021 18:30 (Str)
Dunajská Lužná A 0
wo
131. 14.4.2021 18:30 (Str)
wo
ŠKP A 0
12.4.2021 18:30 (Pon)
132.
12.4.2021 18:30 (Pon)
Educo B 0
wo
132. 12.4.2021 18:30 (Pon)
wo
Spoje E 0
Bohatý výber a nízke ceny pre radosť z víťazstiev - Profittsport.sk
Kompletný sortiment pre stolný tenis | stolnytenis.sk
Kompletný sortiment pre stolný tenis | stolnytenis.sk