BA TT NR TN BB ZA PO KE
1. kolo
týždeň 40/2020
2.10.2020 18:30 (Pia)
Konečný Cibula
1.
2.10.2020 18:30 (Pia)
Pezinok F 17
wo
1 Blatné C
Konečný Cibula
1. 2.10.2020 18:30 (Pia)
Konečný Cibula
29.9.2020 18:00 (Uto)
Konečný Cibula
2.
29.9.2020 18:00 (Uto)
Lozorno C 15
wo
3 SPST Z. Bystrica C
Konečný Cibula
2. 29.9.2020 18:00 (Uto)
Konečný Cibula
30.9.2020 18:30 (Str)
Konečný Cibula
3.
30.9.2020 18:30 (Str)
Malacky E 13
wo
5 Čataj C
Konečný Cibula
3. 30.9.2020 18:30 (Str)
wo
Čataj C 5
Konečný Cibula
2.10.2020 18:00 (Pia)
Konečný Cibula
4.
2.10.2020 18:00 (Pia)
Altius 6
wo
12 Relax Rača B
Konečný Cibula
4. 2.10.2020 18:00 (Pia)
Konečný Cibula
30.9.2020 18:00 (Str)
Konečný Cibula
5.
30.9.2020 18:00 (Str)
Slovenský Grob D 3
wo
15 Dunajská Lužná C
Konečný Cibula
5. 30.9.2020 18:00 (Str)
Konečný Cibula
2. kolo
týždeň 41/2020
9.10.2020 18:30 (Pia)
Konečný Cibula
6.
9.10.2020 18:30 (Pia)
Pezinok F 15
wo
3 Slovenský Grob D
Konečný Cibula
6. 9.10.2020 18:30 (Pia)
Konečný Cibula
9.10.2020 18:00 (Pia)
Konečný Cibula
7.
9.10.2020 18:00 (Pia)
Altius 1
wo
17 Dunajská Lužná C
Konečný Cibula
7. 9.10.2020 18:00 (Pia)
Konečný Cibula
7.10.2020 18:00 (Str)
Konečný Cibula
8.
7.10.2020 18:00 (Str)
Relax Rača B 9
wo
9 Čataj C
Konečný Cibula
8. 7.10.2020 18:00 (Str)
wo
Čataj C 9
Konečný Cibula
26.10.2020 18:00 (Pon)
nový termín 26.10.2020
9.
26.10.2020 18:00 (Pon)
SPST Z. Bystrica C 0
wo
0 Malacky E
nový termín 26.10.2020
9. 26.10.2020 18:00 (Pon)
nový termín 26.10.2020
6.10.2020 18:00 (Uto)
Konečný Cibula
10.
6.10.2020 18:00 (Uto)
Lozorno C 14
wo
4 Blatné C
Konečný Cibula
10. 6.10.2020 18:00 (Uto)
Konečný Cibula
3. kolo
týždeň 42/2020
13.10.2020 18:00 (Uto)
odložené
11.
13.10.2020 18:00 (Uto)
Lozorno C 0
wo
0 Pezinok F
odložené
11. 13.10.2020 18:00 (Uto)
odložené
12.10.2020 18:30 (Pon)
odložené
12.
12.10.2020 18:30 (Pon)
Malacky E 0
wo
0 Blatné C
odložené
12. 12.10.2020 18:30 (Pon)
odložené
12.10.2020 18:00 (Pon)
odložené
13.
12.10.2020 18:00 (Pon)
SPST Z. Bystrica C 0
wo
0 Relax Rača B
odložené
13. 12.10.2020 18:00 (Pon)
odložené
14.10.2020 18:30 (Str)
odložené
14.
14.10.2020 18:30 (Str)
Dunajská Lužná C 0
wo
0 Čataj C
odložené
14. 14.10.2020 18:30 (Str)
wo
Čataj C 0
odložené
16.10.2020 18:00 (Pia)
odložené
15.
16.10.2020 18:00 (Pia)
Altius 0
wo
0 Slovenský Grob D
odložené
15. 16.10.2020 18:00 (Pia)
odložené
4. kolo
týždeň 43/2020
23.10.2020 18:00 (Pia)
odložené
16.
23.10.2020 18:00 (Pia)
Altius 0
wo
0 Pezinok F
odložené
16. 23.10.2020 18:00 (Pia)
odložené
19.10.2020 18:00 (Pon)
odložené
17.
19.10.2020 18:00 (Pon)
Slovenský Grob D 0
wo
0 Čataj C
odložené
17. 19.10.2020 18:00 (Pon)
wo
Čataj C 0
odložené
19.10.2020 18:00 (Pon)
odložené
18.
19.10.2020 18:00 (Pon)
SPST Z. Bystrica C 0
wo
0 Dunajská Lužná C
odložené
18. 19.10.2020 18:00 (Pon)
odložené
19.10.2020 18:00 (Pon)
odložené
19.
19.10.2020 18:00 (Pon)
Relax Rača B 0
wo
0 Blatné C
odložené
19. 19.10.2020 18:00 (Pon)
odložené
20.10.2020 18:00 (Uto)
odložené
20.
20.10.2020 18:00 (Uto)
Lozorno C 0
wo
0 Malacky E
odložené
20. 20.10.2020 18:00 (Uto)
odložené
5. kolo
týždeň 45/2020
2.11.2020 18:30 (Pon)
odložené
21.
2.11.2020 18:30 (Pon)
Malacky E 0
wo
0 Pezinok F
odložené
21. 2.11.2020 18:30 (Pon)
odložené
2.11.2020 18:00 (Pon)
odložené
22.
2.11.2020 18:00 (Pon)
Relax Rača B 0
wo
0 Lozorno C
odložené
22. 2.11.2020 18:00 (Pon)
odložené
4.11.2020 18:30 (Str)
odložené
23.
4.11.2020 18:30 (Str)
Dunajská Lužná C 0
wo
0 Blatné C
odložené
23. 4.11.2020 18:30 (Str)
odložené
2.11.2020 18:00 (Pon)
odložené
24.
2.11.2020 18:00 (Pon)
SPST Z. Bystrica C 0
wo
0 Slovenský Grob D
odložené
24. 2.11.2020 18:00 (Pon)
odložené
6.11.2020 18:00 (Pia)
odložené
25.
6.11.2020 18:00 (Pia)
Altius 0
wo
0 Čataj C
odložené
25. 6.11.2020 18:00 (Pia)
wo
Čataj C 0
odložené
6. kolo
týždeň 46/2020
13.11.2020 18:30 (Pia)
odložené
26.
13.11.2020 18:30 (Pia)
Pezinok F 0
wo
0 Čataj C
odložené
26. 13.11.2020 18:30 (Pia)
wo
Čataj C 0
odložené
13.11.2020 18:00 (Pia)
odložené
27.
13.11.2020 18:00 (Pia)
Altius 0
wo
0 SPST Z. Bystrica C
odložené
27. 13.11.2020 18:00 (Pia)
odložené
9.11.2020 18:00 (Pon)
odložené
28.
9.11.2020 18:00 (Pon)
Slovenský Grob D 0
wo
0 Blatné C
odložené
28. 9.11.2020 18:00 (Pon)
odložené
10.11.2020 18:00 (Uto)
odložené
29.
10.11.2020 18:00 (Uto)
Lozorno C 0
wo
0 Dunajská Lužná C
odložené
29. 10.11.2020 18:00 (Uto)
odložené
9.11.2020 18:00 (Pon)
odložené
30.
9.11.2020 18:00 (Pon)
Relax Rača B 0
wo
0 Malacky E
odložené
30. 9.11.2020 18:00 (Pon)
odložené
7. kolo
týždeň 47/2020
16.11.2020 18:00 (Pon)
odložené
31.
16.11.2020 18:00 (Pon)
Relax Rača B 0
wo
0 Pezinok F
odložené
31. 16.11.2020 18:00 (Pon)
odložené
18.11.2020 18:30 (Str)
odložené
32.
18.11.2020 18:30 (Str)
Dunajská Lužná C 0
wo
0 Malacky E
odložené
32. 18.11.2020 18:30 (Str)
odložené
17.11.2020 18:00 (Uto)
odložené
33.
17.11.2020 18:00 (Uto)
Lozorno C 0
wo
0 Slovenský Grob D
odložené
33. 17.11.2020 18:00 (Uto)
odložené
20.11.2020 18:00 (Pia)
odložené
34.
20.11.2020 18:00 (Pia)
Altius 0
wo
0 Blatné C
odložené
34. 20.11.2020 18:00 (Pia)
odložené
16.11.2020 18:00 (Pon)
odložené
35.
16.11.2020 18:00 (Pon)
SPST Z. Bystrica C 0
wo
0 Čataj C
odložené
35. 16.11.2020 18:00 (Pon)
wo
Čataj C 0
odložené
8. kolo
týždeň 48/2020
27.11.2020 18:30 (Pia)
odložené
36.
27.11.2020 18:30 (Pia)
Pezinok F 0
wo
0 SPST Z. Bystrica C
odložené
36. 27.11.2020 18:30 (Pia)
odložené
25.11.2020 18:30 (Str)
odložené
37.
25.11.2020 18:30 (Str)
Čataj C 0
wo
0 Blatné C
odložené
37. 25.11.2020 18:30 (Str)
odložené
27.11.2020 18:00 (Pia)
odložené
38.
27.11.2020 18:00 (Pia)
Altius 0
wo
0 Lozorno C
odložené
38. 27.11.2020 18:00 (Pia)
odložené
23.11.2020 18:00 (Pon)
odložené
39.
23.11.2020 18:00 (Pon)
Slovenský Grob D 0
wo
0 Malacky E
odložené
39. 23.11.2020 18:00 (Pon)
odložené
23.11.2020 18:00 (Pon)
odložené
40.
23.11.2020 18:00 (Pon)
Relax Rača B 0
wo
0 Dunajská Lužná C
odložené
40. 23.11.2020 18:00 (Pon)
odložené
9. kolo
týždeň 49/2020
2.12.2020 18:30 (Str)
odložené
41.
2.12.2020 18:30 (Str)
Dunajská Lužná C 0
wo
0 Pezinok F
odložené
41. 2.12.2020 18:30 (Str)
odložené
30.11.2020 18:00 (Pon)
odložené
42.
30.11.2020 18:00 (Pon)
Slovenský Grob D 0
wo
0 Relax Rača B
odložené
42. 30.11.2020 18:00 (Pon)
odložené
4.12.2020 18:00 (Pia)
odložené
43.
4.12.2020 18:00 (Pia)
Altius 0
wo
0 Malacky E
odložené
43. 4.12.2020 18:00 (Pia)
odložené
1.12.2020 18:00 (Uto)
odložené
44.
1.12.2020 18:00 (Uto)
Lozorno C 0
wo
0 Čataj C
odložené
44. 1.12.2020 18:00 (Uto)
wo
Čataj C 0
odložené
30.11.2020 18:00 (Pon)
odložené
45.
30.11.2020 18:00 (Pon)
SPST Z. Bystrica C 0
wo
0 Blatné C
odložené
45. 30.11.2020 18:00 (Pon)
odložené
10. kolo
týždeň 2/2021
13.1.2021 18:30 (Str)
odložené
46.
13.1.2021 18:30 (Str)
Blatné C 0
wo
0 Pezinok F
odložené
46. 13.1.2021 18:30 (Str)
odložené
11.1.2021 18:00 (Pon)
odložené
47.
11.1.2021 18:00 (Pon)
SPST Z. Bystrica C 0
wo
0 Lozorno C
odložené
47. 11.1.2021 18:00 (Pon)
odložené
11.1.2021 18:30 (Pon)
odložené
48.
11.1.2021 18:30 (Pon)
Malacky E 0
wo
0 Čataj C
odložené
48. 11.1.2021 18:30 (Pon)
wo
Čataj C 0
odložené
15.1.2021 18:00 (Pia)
odložené
49.
15.1.2021 18:00 (Pia)
Altius 0
wo
0 Relax Rača B
odložené
49. 15.1.2021 18:00 (Pia)
odložené
11.1.2021 18:00 (Pon)
odložené
50.
11.1.2021 18:00 (Pon)
Slovenský Grob D 0
wo
0 Dunajská Lužná C
odložené
50. 11.1.2021 18:00 (Pon)
odložené
11. kolo
týždeň 3/2021
18.1.2021 18:00 (Pon)
odložené
51.
18.1.2021 18:00 (Pon)
Slovenský Grob D 0
wo
0 Pezinok F
odložené
51. 18.1.2021 18:00 (Pon)
odložené
22.1.2021 18:00 (Pia)
odložené
52.
22.1.2021 18:00 (Pia)
Altius 0
wo
0 Dunajská Lužná C
odložené
52. 22.1.2021 18:00 (Pia)
odložené
20.1.2021 18:30 (Str)
odložené
53.
20.1.2021 18:30 (Str)
Čataj C 0
wo
0 Relax Rača B
odložené
53. 20.1.2021 18:30 (Str)
odložené
18.1.2021 18:30 (Pon)
odložené
54.
18.1.2021 18:30 (Pon)
Malacky E 0
wo
0 SPST Z. Bystrica C
odložené
54. 18.1.2021 18:30 (Pon)
odložené
20.1.2021 18:30 (Str)
odložené
55.
20.1.2021 18:30 (Str)
Blatné C 0
wo
0 Lozorno C
odložené
55. 20.1.2021 18:30 (Str)
odložené
12. kolo
týždeň 4/2021
29.1.2021 18:30 (Pia)
odložené
56.
29.1.2021 18:30 (Pia)
Pezinok F 0
wo
0 Lozorno C
odložené
56. 29.1.2021 18:30 (Pia)
odložené
27.1.2021 18:30 (Str)
odložené
57.
27.1.2021 18:30 (Str)
Blatné C 0
wo
0 Malacky E
odložené
57. 27.1.2021 18:30 (Str)
odložené
25.1.2021 18:00 (Pon)
odložené
58.
25.1.2021 18:00 (Pon)
Relax Rača B 0
wo
0 SPST Z. Bystrica C
odložené
58. 25.1.2021 18:00 (Pon)
odložené
27.1.2021 18:30 (Str)
odložené
59.
27.1.2021 18:30 (Str)
Čataj C 0
wo
0 Dunajská Lužná C
odložené
59. 27.1.2021 18:30 (Str)
odložené
29.1.2021 18:00 (Pia)
odložené
60.
29.1.2021 18:00 (Pia)
Altius 0
wo
0 Slovenský Grob D
odložené
60. 29.1.2021 18:00 (Pia)
odložené
13. kolo
týždeň 5/2021
5.2.2021 18:00 (Pia)
odložené
61.
5.2.2021 18:00 (Pia)
Altius 0
wo
0 Pezinok F
odložené
61. 5.2.2021 18:00 (Pia)
odložené
3.2.2021 18:30 (Str)
odložené
62.
3.2.2021 18:30 (Str)
Čataj C 0
wo
0 Slovenský Grob D
odložené
62. 3.2.2021 18:30 (Str)
odložené
3.2.2021 18:30 (Str)
odložené
63.
3.2.2021 18:30 (Str)
Dunajská Lužná C 0
wo
0 SPST Z. Bystrica C
odložené
63. 3.2.2021 18:30 (Str)
odložené
3.2.2021 18:30 (Str)
odložené
64.
3.2.2021 18:30 (Str)
Blatné C 0
wo
0 Relax Rača B
odložené
64. 3.2.2021 18:30 (Str)
odložené
1.2.2021 18:30 (Pon)
odložené
65.
1.2.2021 18:30 (Pon)
Malacky E 0
wo
0 Lozorno C
odložené
65. 1.2.2021 18:30 (Pon)
odložené
14. kolo
týždeň 6/2021
12.2.2021 18:00 (Pia)
odložené
66.
12.2.2021 18:00 (Pia)
Pezinok F 0
wo
0 Malacky E
odložené
66. 12.2.2021 18:00 (Pia)
odložené
9.2.2021 18:00 (Uto)
odložené
67.
9.2.2021 18:00 (Uto)
Lozorno C 0
wo
0 Relax Rača B
odložené
67. 9.2.2021 18:00 (Uto)
odložené
10.2.2021 18:30 (Str)
odložené
68.
10.2.2021 18:30 (Str)
Blatné C 0
wo
0 Dunajská Lužná C
odložené
68. 10.2.2021 18:30 (Str)
odložené
8.2.2021 18:00 (Pon)
odložené
69.
8.2.2021 18:00 (Pon)
Slovenský Grob D 0
wo
0 SPST Z. Bystrica C
odložené
69. 8.2.2021 18:00 (Pon)
odložené
12.2.2021 18:00 (Pia)
odložené
70.
12.2.2021 18:00 (Pia)
Altius 0
wo
0 Čataj C
odložené
70. 12.2.2021 18:00 (Pia)
wo
Čataj C 0
odložené
15. kolo
týždeň 7/2021
17.2.2021 18:30 (Str)
odložené
71.
17.2.2021 18:30 (Str)
Čataj C 0
wo
0 Pezinok F
odložené
71. 17.2.2021 18:30 (Str)
odložené
19.2.2021 18:00 (Pia)
odložené
72.
19.2.2021 18:00 (Pia)
Altius 0
wo
0 SPST Z. Bystrica C
odložené
72. 19.2.2021 18:00 (Pia)
odložené
17.2.2021 18:30 (Str)
odložené
73.
17.2.2021 18:30 (Str)
Blatné C 0
wo
0 Slovenský Grob D
odložené
73. 17.2.2021 18:30 (Str)
odložené
17.2.2021 18:30 (Str)
odložené
74.
17.2.2021 18:30 (Str)
Dunajská Lužná C 0
wo
0 Lozorno C
odložené
74. 17.2.2021 18:30 (Str)
odložené
15.2.2021 18:30 (Pon)
odložené
75.
15.2.2021 18:30 (Pon)
Malacky E 0
wo
0 Relax Rača B
odložené
75. 15.2.2021 18:30 (Pon)
odložené
16. kolo
týždeň 8/2021
26.2.2021 18:00 (Pia)
odložené
76.
26.2.2021 18:00 (Pia)
Pezinok F 0
wo
0 Relax Rača B
odložené
76. 26.2.2021 18:00 (Pia)
odložené
22.2.2021 18:30 (Pon)
odložené
77.
22.2.2021 18:30 (Pon)
Malacky E 0
wo
0 Dunajská Lužná C
odložené
77. 22.2.2021 18:30 (Pon)
odložené
22.2.2021 18:00 (Pon)
odložené
78.
22.2.2021 18:00 (Pon)
Slovenský Grob D 0
wo
0 Lozorno C
odložené
78. 22.2.2021 18:00 (Pon)
odložené
26.2.2021 18:00 (Pia)
odložené
79.
26.2.2021 18:00 (Pia)
Altius 0
wo
0 Blatné C
odložené
79. 26.2.2021 18:00 (Pia)
odložené
24.2.2021 18:30 (Str)
odložené
80.
24.2.2021 18:30 (Str)
Čataj C 0
wo
0 SPST Z. Bystrica C
odložené
80. 24.2.2021 18:30 (Str)
odložené
17. kolo
týždeň 10/2021
8.3.2021 18:00 (Pon)
odložené
81.
8.3.2021 18:00 (Pon)
SPST Z. Bystrica C 0
wo
0 Pezinok F
odložené
81. 8.3.2021 18:00 (Pon)
odložené
10.3.2021 18:30 (Str)
odložené
82.
10.3.2021 18:30 (Str)
Blatné C 0
wo
0 Čataj C
odložené
82. 10.3.2021 18:30 (Str)
wo
Čataj C 0
odložené
12.3.2021 18:00 (Pia)
odložené
83.
12.3.2021 18:00 (Pia)
Altius 0
wo
0 Lozorno C
odložené
83. 12.3.2021 18:00 (Pia)
odložené
8.3.2021 18:30 (Pon)
odložené
84.
8.3.2021 18:30 (Pon)
Malacky E 0
wo
0 Slovenský Grob D
odložené
84. 8.3.2021 18:30 (Pon)
odložené
10.3.2021 18:30 (Str)
odložené
85.
10.3.2021 18:30 (Str)
Dunajská Lužná C 0
wo
0 Relax Rača B
odložené
85. 10.3.2021 18:30 (Str)
odložené
18. kolo
týždeň 11/2021
19.3.2021 18:00 (Pia)
odložené
86.
19.3.2021 18:00 (Pia)
Pezinok F 0
wo
0 Dunajská Lužná C
odložené
86. 19.3.2021 18:00 (Pia)
odložené
15.3.2021 18:00 (Pon)
odložené
87.
15.3.2021 18:00 (Pon)
Relax Rača B 0
wo
0 Slovenský Grob D
odložené
87. 15.3.2021 18:00 (Pon)
odložené
19.3.2021 18:00 (Pia)
odložené
88.
19.3.2021 18:00 (Pia)
Altius 0
wo
0 Malacky E
odložené
88. 19.3.2021 18:00 (Pia)
odložené
17.3.2021 18:30 (Str)
odložené
89.
17.3.2021 18:30 (Str)
Čataj C 0
wo
0 Lozorno C
odložené
89. 17.3.2021 18:30 (Str)
odložené
17.3.2021 18:30 (Str)
odložené
90.
17.3.2021 18:30 (Str)
Blatné C 0
wo
0 SPST Z. Bystrica C
odložené
90. 17.3.2021 18:30 (Str)
odložené
Bohatý výber a nízke ceny pre radosť z víťazstiev - Profittsport.sk
Kompletný sortiment pre stolný tenis | stolnytenis.sk
Kompletný sortiment pre stolný tenis | stolnytenis.sk