BA TT NR TN BB ZA PO KE

Súpisky

1. Lozorno C

Utorok 18:00

Lopty: JOOLA

Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2023

2. Blatné C

Šarmír Milan
10 hráčov
Obecný klub,Šarfická 39, Blatné
Streda 18:30

Lopty: JOOLA

Rozhodca: neplatná licencia

Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2025

3. Pezinok F

Piatok 18:00

Lopty: XUSHAOFA

Rozhodca: Alexy Pavol, Alexy Ján, Kováčová Zuzana, Nagyová Lenka, Krebs Martin.st

Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2025
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2025
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2024

4. SPST Z. Bystrica C

Vaňo Stanislav
12 hráčov
K.Dom,Nám.Rodiny 1, Záh.Bytrica
Pondelok 18:00

Lopty: JOOLA

Rozhodca: Vaňo Stanislav, Tomšo Milan

Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2023
2. SIKA MAREK B
Platnosť: 30.06.2025
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2024

5. Čataj C

Ban Juraj
6 hráčov
K.Dom, Hlavná 333, Čataj
Streda 18:30

Lopty: JOOLA

Rozhodca: neplatná licencia

Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2025
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2025
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2025

6. Altius

Bardoň Andrej
12 hráčov
Mokrohájska 3, Ba -Patrónka
Piatok 18:00

Lopty: DHS

Rozhodca: bez rozhodcu

Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2022
2. FREY ERIK B
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2025
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2025
Platnosť: 30.06.2025

7. Slovenský Grob D

Daubnerová Marta
16 hráčov
ZŠ tel.,Školská 11, Slov.Grob
Pondelok 18:00

Lopty: XUSHAOFA, HUIESON

Rozhodca: Račko Boris

Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2025
Platnosť: 30.06.2025
Platnosť: 30.06.2025
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2025
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2025
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2025
Platnosť: 30.06.2023

8. Dunajská Lužná C

Baláž Ivan
10 hráčov
ZŠ Školská 257, Dun.Lužná
Streda 18:30

Lopty: XUSHAOFA

Rozhodca: neplatná licencia

Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2025
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2025
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2025

9. Relax Rača B

Bandzuch jozef
17 hráčov
Černockého 6, Ba
Pondelok 18:00

Lopty: BUTTERFLY

Rozhodca: Hamran Anton st., Cibula Alexander

Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2025
Platnosť: 30.06.2025
Platnosť: 30.06.2021

10. Malacky E

Rajtoková Pavlína
13 hráčov
Malacky, Sasinkova 73
Pondelok 18:30

Lopty: JOLLA

Rozhodca: Janči Dušan, Rajtoková Pavlína, Beseda Martin, Liptáková Jana, Vostál Marek

Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2025
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2025
Platnosť: 30.06.2025
Platnosť: 30.06.2023
Kompletný sortiment pre stolný tenis | stolnytenis.sk
Kompletný sortiment pre stolný tenis | stolnytenis.sk