BA TT NR TN BB ZA PO KE

Súpisky

1. Malacky A

Klíma František
10 hráčov
Sasinkova 73, Malacky
Streda 18:30

Lopty: JOLLA

Rozhodca: Janči Dušan, Rajtoková Pavlína, Beseda Martin, Liptáková Jana, Vostál Marek

Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2025
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2024

2. Ister A

Polák Martin
9 hráčov
hala SSTZ Černockého 6, Bratislava
Pondelok 18:15

Lopty: DHS

Rozhodca: Dufek Milan

Platnosť: 30.06.2025
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2025
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2025
Platnosť: 30.06.2025

3. Pezinok A

Alexy Ján
11 hráčov
ZŠ Na bielenisku 2, Pezinok
Piatok 18:30

Lopty: XUSHAOFA

Rozhodca: Alexy Pavol, Alexy Ján, Kováčová Zuzana, Nagyová Lenka, Krebs Martin.st

Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2025
Platnosť: 30.06.2021
3. ALEXY JÁN C
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2025
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2025
Platnosť: 30.06.2025
Platnosť: 30.06.2025
Platnosť: 30.06.2025
Platnosť: 30.06.2023

4. Karlova Ves A

Baláž Branislav
9 hráčov
Karloveská 3, Karlova Ves
Piatok 18:30

Lopty: JOOLA

Rozhodca: Bartovič Adam, Čermák Ľudovít, Ferenčík Jozef

Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2025
Platnosť: 30.06.2025
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2021

5. DNV A

Németh Štefan
13 hráčov
ZŠ I. Bukovčana 3
Pondelok 18:30

Lopty: JOOLA

Rozhodca: Takáč Peter, Vajda Jozef, Kresanová Silvia, Fratič Gabriel, Németh Štefan, Kresan Štefan

Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2025
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2025
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2025
Platnosť: 30.06.2025

6. Bernolákovo A

Hedvigy Marek
12 hráčov
hala SSTZ Černockého 6, Bratislava
Štvrtok 18:15

Lopty: HANNO

Rozhodca: Hedvigy Marek

Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2025
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2025
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2025

7. Rovinka A

Kovaľ Peter
7 hráčov
ŠKST Stará Vajnorská 14, Bratislava
Utorok 18:30

Lopty: JOOLA

Rozhodca: neplatná licencia

Platnosť: 30.06.2025
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2025
Platnosť: 30.06.2025
Platnosť: 30.06.2025
Platnosť: 30.06.2023

8. Svätý Jur A

Barok Robert
16 hráčov
ZŠ Kollárova 2, Svätý Jur
Utorok 18:00

Lopty: XUSHAOFA

Rozhodca: Vidová Andreja,Löwyová Dana, Jedlička Matúš, Turian Richard

Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2025
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2025
Platnosť: 30.06.2025
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2024

9. Štadión A

Harenčár Martin
14 hráčov
ZŠ Žehrianska 9, Petržalka
Štvrtok 18:00

Lopty: JOOlA

Rozhodca: Harenčár Martin Ing.

Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2024
4. JUST BORIS D
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2025
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2024

10. Feromax B

Dudášik Ľubomír Ing.
6 hráčov
Nová Rožňavská 144, Ba
Utorok 18:15

Lopty: HANNO

Rozhodca: neplatná licencia

Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2025
Platnosť: 30.06.2025

11. Karlova Ves B

Bartovič Adam
7 hráčov
Karloveská 3, Karlova Ves
Pondelok 18:30

Lopty: JOOLA

Rozhodca: Bartovič Adam, Čermák Ľudovít, Ferenčík Jozef

Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2025
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2025
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2021

12. Educo A

Horníková Henrieta
11 hráčov
ŠKST Stará Vajnorská 14, Ba
Streda 18:30

Lopty: DHS

Rozhodca: Salanci Pavol, Valkár Michal

Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2025
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2024

13. Ister B

Zadubenec Milan
8 hráčov
hala SSTZ Černockého 6, Bratislava
Pondelok 18:15

Lopty: DHS

Rozhodca: Dufek Milan

Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2025
Platnosť: 30.06.2023
3. ROBA DAVID C
Platnosť: 30.06.2025
Platnosť: 30.06.2025
Platnosť: 30.06.2025
Platnosť: 30.06.2025
Platnosť: 30.06.2023
Kompletný sortiment pre stolný tenis | stolnytenis.sk
Kompletný sortiment pre stolný tenis | stolnytenis.sk