BA TT NR TN BB ZA PO KE

Súpisky

1. Blatné B

Milošovič Martin
14 hráčov
Obecný klub,Šarfická 39, Blatné
Utorok 18:30

Lopty: JOOLA

Rozhodca: neplatná licencia

Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2025

2. Educo C

Jana Gillányiová
12 hráčov
ŠKST Stará Vajnorská 14, Ba
Pondelok 18:30

Lopty: DHS

Rozhodca: Salanci Pavol, Valkár Michal

Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2025
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2025
Platnosť: 30.06.2025

3. DNV D

Kresan Štefan
20 hráčov
ZŠ I.Bukovčana 3 BA - DNV
Streda 18:30

Lopty: JOOLA biele

Rozhodca: Takáč Peter, Vajda Jozef, Kresanová Silvia, Fratrič Gabriel, Németh Štefan, Kresan Štefan

Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2025
Platnosť: 30.06.2025
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 01.01.1970
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2025
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2025
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2025
Platnosť: 30.06.2021

4. Lozorno B

Sirota Rudolf
14 hráčov
Športové nám1, Lozorno
Piatok 18:00

Lopty: JOOLA

Rozhodca: Sirota Rudolf

Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2023

5. Zálesie B

Fazekaš Ladislav
14 hráčov
K.Dom,Malinovská 54, Zálesie
Štvrtok 18:30

Lopty: JOOLA

Rozhodca: Písečný Rudolf, Fazekaš Ladislav, Lovaš Peter, Lamoš Rastislav

Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2024

6. Veľký Biel A

Ing. Bognár Peter
13 hráčov
K.Dom Železničná 80, Veľký Biel
Utorok 18:00

Lopty: XUSHAOFA

Rozhodca: Bognár Ondrej, Novák Milan

Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2025
Platnosť: 30.06.2025
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2025
Platnosť: 30.06.2025
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2025
Platnosť: 30.06.2025
Platnosť: 30.06.2021

7. Viktória C

Brček Adam
13 hráčov
SPŠElektrotechnická,Hálova 16,Ba-Petr.
Štvrtok 18:30

Lopty: XUSHAOFA

Rozhodca: Pajonk Peter, Purtschy Fridrich

Platnosť: 30.06.2025
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2025
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2025

8. Čataj B

Ban Juraj
10 hráčov
K.Dom, Hlavná 333, Čataj
Streda 18:30

Lopty: XUSHAOFA

Rozhodca: neplatná licencia

Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2025
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2025
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2025

9. Pezinok C

Vitáloš Jaroslav
11 hráčov
Pezinok ZŠ Na bielenisku 2
Štvrtok 18:30

Lopty: Andro, XUSHAOFA

Rozhodca: Alexy Pavol, Alexy Ján, Kováčová Zuzana, Nagyová Lenka, Krebs Martin.st

Platnosť: 30.06.2025
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2025
Platnosť: 30.06.2025
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2025
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2025
Platnosť: 01.01.1970

10. Galvaniho B

Pozdech Boris
7 hráčov
ŠKST Stará Vajnorská 14, Ba
Pondelok 18:30

Lopty: XUSHAOFA

Rozhodca: Buda Marian, Krajčír Miroslav, Pozdech Boris

Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2025
Platnosť: 30.06.2022
3. KUZMA IVAN C
Platnosť: 30.06.2025
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2025

11. SPST Z. Bystrica A

Črep Robert
20 hráčov
K.Dom,Nám.Rodiny 1, Záh.Bytrica
Utorok 18:30

Lopty: JOOLA

Rozhodca: Vaňo Stanislav, Tomšo Milan

Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2025
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2024

12. Dunajská Lužná B

Baláž Ivan
14 hráčov
ZŠ Školská 257, Dun.Lužná
Streda 18:30

Lopty: XUSHAOFA

Rozhodca: neplatná licencia

Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2025
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2025
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2025
Kompletný sortiment pre stolný tenis | stolnytenis.sk
Kompletný sortiment pre stolný tenis | stolnytenis.sk