BA TT NR TN BB ZA PO KE

Súpisky

1. Educo B

Valkár Michal
12 hráčov
ŠKST Stará Vajnorská 14, Ba
Pondelok 18:30

Lopty: DHS

Rozhodca: Salanci Pavol, Valkár Michal

Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2025
Platnosť: 30.06.2025

2. Dunajská Lužná A

Baláž Ivan
18 hráčov
ZŠ Školská 257, Dun.Lužná
Streda 18:30

Lopty: XUSHAOFA

Rozhodca: neplatná licencia

Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2025
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2025
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2025

3. DNV C

Ing. Takáč Peter
13 hráčov
ZŠ I.Bukovčana 3 BA - DNV
Streda 18:30

Lopty: JOOLA

Rozhodca: Takáč Peter, Vajda Jozef, Kresanová Silvia, Fratrič Gabriel, Németh Štefan, Kresan Štefan

Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2025
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2025
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2025
Platnosť: 30.06.2025
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2025
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2025

4. Stupava A

Haššo Miroslav
15 hráčov
ZŠ Školská 2,Stupava, stará teloc.
Pondelok 18:30

Lopty: JOOLA

Rozhodca: Kahánek Jozef, Haššo Miroslav

Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2025
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2021

5. Slovenský Grob B

Galovič Miroslav
15 hráčov
ZŠ tel.,Školská 11, Slov.Grob
Utorok 18:30

Lopty: XUSHAOFA, HUIESON

Rozhodca: Račko Boris

Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2025
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2025
Platnosť: 30.06.2025
Platnosť: 30.06.2025
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2021

6. Viktória B

Sivák Peter
17 hráčov
SPŠElektrotechnická,Hálova 16,Ba-Petr.
Utorok 18:30

Lopty: XUSHAOFA

Rozhodca: Pajonk Peter, Purtschy Fridrich

Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2025
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2025
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2025
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2025

7. Most B

Hucík Stanislav
15 hráčov
KD, Bratislavská96,Most pri Ba
Streda 18:30

Lopty: SCHILDKRÖT

Rozhodca: neplatná licencia

Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2021

8. Karlova Ves D

Ferenčík Jozef
7 hráčov
Karloveská 3, Ba
Streda 18:30

Lopty: JOOLA

Rozhodca: Bartovič Adam, Čermák Ľudovít, Ferenčík Jozef

Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2025
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2023

9. Stavbár A

Koprda Miloš
9 hráčov
Černockého 6, Ba
Štvrtok 18:00

Lopty: XUSHAOFA

Rozhodca: Dufek Milan

Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2023
2. SEMAN JÁN B
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2025
Platnosť: 30.06.2025
Platnosť: 30.06.2025

10. ŠKP A

Dufek Milan
9 hráčov
telocv.APZ,Sklabinská 1, Rendez
Pondelok 18:30

Lopty: DHS, JOOLA

Rozhodca: Vaniak Ján, Dufek Milan

Platnosť: 30.06.2025
Platnosť: 30.06.2025
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2024

11. Spoje E

Dužek Patrik
20 hráčov
ZŠ Biskupická 21, Ba
Pondelok 18:30

Lopty: JOOLA

Rozhodca: Kondel Vladimír, Hamran Anton ml.

Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2025
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2025
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2025
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2025
Platnosť: 30.06.2023

12. Veľké Leváre A

Hýll Ján
6 hráčov
ZŠ teloc. Meliškova 650, V.Leváre
Pondelok 18:00

Lopty: HANNO

Rozhodca: bez rozhodcu

Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2023
4. HÝLL JÁN D
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2025
Kompletný sortiment pre stolný tenis | stolnytenis.sk
Kompletný sortiment pre stolný tenis | stolnytenis.sk