BA TT NR TN BB ZA PO KE

Súpisky

1. Pezinok D

Bella Juraj
18 hráčov
Pezinok ZŠ Na bielenisku 2
Utorok 18:30

Lopty: Andro, XUSHAOFA

Rozhodca: Alexy Pavol, Alexy Ján, Kováčová Zuzana, Nagyová Lenka, Krebs Martin.st

Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2025
Platnosť: 30.06.2025
Platnosť: 30.06.2025
Platnosť: 30.06.2025
Platnosť: 30.06.2025
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2025
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2025
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2022

2. Malacky C

Raffaseder Radoslav
19 hráčov
Malacky, Sasinkova 73
Utorok 18:30

Lopty: JOLLA

Rozhodca: Janči Dušan, Rajtoková Pavlína, Beseda Martin, Liptáková Jana, Vostál Marek

Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2025
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2025
Platnosť: 30.06.2025

3. Svätý Jur D

Löwyová Dana
12 hráčov
Sv.Jur, ZŠ Kollárova 2, telocv.
Utorok 18:00

Lopty: XUSHAOFA

Rozhodca: Vidová Andreja

Platnosť: 30.06.2025
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2025
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2025

4. Stupava B

Eedelský Juraj
15 hráčov
ZŠ Školská 2,Stupava, stará teloc.
Pondelok 18:30

Lopty: JOOLA

Rozhodca: Kahánek Jozef, Haššo Miroslav

Platnosť: 30.06.2025
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2023

5. Slovenský Grob C

Heriban Miroslav
15 hráčov
ZŠ tel.,Školská 11, Slov.Grob
Pondelok 18:00

Lopty: XUSHAOFA, HUIESON

Rozhodca: Račko Boris

Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2021
2. ADAM MATEJ B
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2025
Platnosť: 30.06.2025
Platnosť: 30.06.2025
Platnosť: 30.06.2025
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2025
Platnosť: 30.06.2024

6. DNV E

Mgr. Duraj Mikuláš
20 hráčov
ZŠ I.Bukovčana 3 BA - DNV
Utorok 18:30

Lopty: JOOLA biele

Rozhodca: Takáč Peter, Vajda Jozef, Kresanová Silvia, Fratrič Gabriel, Németh Štefan, Kresan Štefan

Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2025
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2025
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2025
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2025
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2025
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2021

7. Viktória D

Purtschy Fridrich
9 hráčov
SPŠElektrotechnická,Hálova 16,Ba-Petr.
Utorok 18:30

Lopty: XUSHAOFA

Rozhodca: Pajonk Peter, Purtschy Fridrich

Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2025
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2025

8. Vinosady B

Granec Matúš
17 hráčov
ZŠ tel.Školská ul.,Vinosady
Štvrtok 18:30

Lopty: GEVO

Rozhodca: Dugovič Miloš st.

Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2025
Platnosť: 01.01.1970
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2025

9. Zálesie C

Písečný Rudolf
12 hráčov
K.Dom,Malinovská 54, Zálesie
Pondelok 18:30

Lopty: JOOLA

Rozhodca: Písečný Rudolf, Fazekaš Ladislav, Lovaš Peter, Lamoš Rastislav

Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2025

10. Most C

Kopilec Vladimír
15 hráčov
KD, Bratislavská96,Most pri Ba
Piatok 18:30

Lopty: SCHILDKRÖT

Rozhodca: neplatná licencia

Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2022

11. Bernolákovo D

Haluška Ján
8 hráčov
Černockého 6, Ba
Utorok 18:15

Lopty: Schildkröt

Rozhodca: Hedvigy Marek

Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2025
Platnosť: 30.06.2025
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2021

12. Veľký Biel B

Ing. Bognár Peter
19 hráčov
K.Dom Železničná 80, Veľký Biel
Streda 18:00

Lopty: XUSHAOFA

Rozhodca: Bognár Ondrej, Novák Milan

Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2025
Platnosť: 30.06.2025
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2025
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2025
Platnosť: 30.06.2025
Platnosť: 30.06.2021
Kompletný sortiment pre stolný tenis | stolnytenis.sk
Kompletný sortiment pre stolný tenis | stolnytenis.sk