BA TT NR TN BB ZA PO KE

Súpisky

1. Pezinok B

Krebs Martin
16 hráčov
Pezinok ZŠ Na bielenisku 2
Utorok 18:30

Lopty: XUSHAOFA

Rozhodca: Alexy Pavol, Alexy Ján, Kováčová Zuzana, Nagyová Lenka, Krebs Martin.st

Platnosť: 30.06.2025
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2025
Platnosť: 30.06.2025
Platnosť: 30.06.2025
Platnosť: 30.06.2025
Platnosť: 30.06.2025
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2025
Platnosť: 30.06.2025
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2025
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2025

2. Blatné A

Horváth Vojtech
12 hráčov
ŠKST Stará Vajnorská 14, Ba
Štvrtok 18:30

Lopty: JOOLA

Rozhodca: neplatná licencia

Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2025

3. Studienka A

Šlosár Vladimír
8 hráčov
ŽŠ telocvičňa, Studienka 222
Štvrtok 18:30

Lopty: XUSHAOFA

Rozhodca: Biksadský František, Stúpal Alojz

Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2021

4. Vinosady A

Moravčík Marek
19 hráčov
ZŠ tel.Školská ul.,Vinosady
Štvrtok 18:30

Lopty: GEVO

Rozhodca: Dugovič Miloš st., Pinter Dušan

Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2025
Platnosť: 01.01.1970
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2025

5. Karlova Ves C

Polakovič Milan
10 hráčov
Karloveská 3, Ba
Streda 18:30

Lopty: JOOLA

Rozhodca: Bartovič Adam, Čermák Ľudovít, Ferenčík Jozef

Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2025
Platnosť: 30.06.2025
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2025
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2021

6. Viktória A

Thorsten Eiterich
12 hráčov
SPŠElektrotechnická,Hálova 16,Ba-Petr.
Štvrtok 18:30

Lopty: XUSHAOFA

Rozhodca: Pajonk Peter, Purtschy Fridrich

Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 01.01.1970
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2025
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2025
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2021

7. Senec C

Csemy Gabriel
12 hráčov
STH Senec,Rybárska 29,Senec
Pondelok 18:30

Lopty: JOOLA, Friendship 729

Rozhodca: Nagy Ľudovít

Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2023

8. Svätý Jur C

barok Robert
16 hráčov
Sv.Jur, ZŠ Kollárova 2, telocv.
Utorok 18:00

Lopty: XUSHAOFA

Rozhodca: Vidová Andreja, Turian Richard, Löwyová Dana, Jedlička Matúš

Platnosť: 30.06.2025
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2025
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2025
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2025

9. Malacky B

Biksadský Marián
11 hráčov
Malacky, Sasinkova 73
Štvrtok 18:30

Lopty: JOOLA

Rozhodca: Janči Dušan, Rajtoková Pavlína, Beseda Martin, Liptáková Jana, Vostál Marek

Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2025
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2023

10. Spoje D

Nemček Lukáš
15 hráčov
ZŠ Biskupická 21, Ba
Štvrtok 18:30

Lopty: JOOLA

Rozhodca: Kondel Vladimír, Hamran Anton ml.

Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2025
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2025
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2025
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2023

11. Zálesie A

Dobák Ján
13 hráčov
K.Dom,Malinovská 54, Zálesie
Štvrtok 18:30

Lopty: JOOLA

Rozhodca: Písečný Rudolf, Fazekaš Ladislav, Lovaš Peter, Lamoš Rastislav

Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2024

12. Bernolákovo C

Hozzánk Vendelín
12 hráčov
Černockého 6, Ba
Štvrtok 18:15

Lopty: Schildkröt

Rozhodca: Hedvigy Marek

Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2025
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2025
Platnosť: 30.06.2025
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2021
Kompletný sortiment pre stolný tenis | stolnytenis.sk
Kompletný sortiment pre stolný tenis | stolnytenis.sk