BA TT NR TN BB ZA PO KE
1. kolo
týždeň 40/2020
29.9.2020 18:30 (Uto)
Konečný Cibula
1.
29.9.2020 18:30 (Uto)
Pezinok B 12
wo
6 Bernolákovo C
Konečný Cibula
1. 29.9.2020 18:30 (Uto)
Konečný Cibula
1.10.2020 18:30 (Štv)
Konečný Cibula
2.
1.10.2020 18:30 (Štv)
Blatné A 11
wo
7 Zálesie A
Konečný Cibula
2. 1.10.2020 18:30 (Štv)
Konečný Cibula
1.10.2020 18:30 (Štv)
Konečný Cibula
3.
1.10.2020 18:30 (Štv)
Studienka A 11
wo
7 Spoje D
Konečný Cibula
3. 1.10.2020 18:30 (Štv)
wo
Spoje D 7
Konečný Cibula
1.10.2020 18:30 (Štv)
Konečný Cibula
4.
1.10.2020 18:30 (Štv)
Vinosady A 4
wo
14 Malacky B
Konečný Cibula
4. 1.10.2020 18:30 (Štv)
Konečný Cibula
30.9.2020 18:30 (Str)
Konečný Cibula
5.
30.9.2020 18:30 (Str)
Karlova Ves C 10
wo
8 Svätý Jur C
Konečný Cibula
5. 30.9.2020 18:30 (Str)
Konečný Cibula
28.9.2020 18:30 (Pon)
Konečný Cibula
6.
28.9.2020 18:30 (Pon)
Senec C 4
wo
14 Viktória A
Konečný Cibula
6. 28.9.2020 18:30 (Pon)
Konečný Cibula
2. kolo
týždeň 41/2020
8.10.2020 18:15 (Štv)
Konečný Cibula
7.
8.10.2020 18:15 (Štv)
Bernolákovo C 6
wo
12 Senec C
Konečný Cibula
7. 8.10.2020 18:15 (Štv)
wo
Senec C 12
Konečný Cibula
8.10.2020 18:30 (Štv)
Konečný Cibula
8.
8.10.2020 18:30 (Štv)
Viktória A 13
wo
5 Svätý Jur C
Konečný Cibula
8. 8.10.2020 18:30 (Štv)
Konečný Cibula
8.10.2020 18:30 (Štv)
Konečný Cibula
9.
8.10.2020 18:30 (Štv)
Malacky B 11
wo
7 Karlova Ves C
Konečný Cibula
9. 8.10.2020 18:30 (Štv)
Konečný Cibula
8.10.2020 18:30 (Štv)
Konečný Cibula
10.
8.10.2020 18:30 (Štv)
Spoje D 9
wo
9 Vinosady A
Konečný Cibula
10. 8.10.2020 18:30 (Štv)
Konečný Cibula
8.10.2020 18:30 (Štv)
Konečný Cibula
11.
8.10.2020 18:30 (Štv)
Studienka A 14
wo
4 Zálesie A
Konečný Cibula
11. 8.10.2020 18:30 (Štv)
Konečný Cibula
6.10.2020 18:30 (Uto)
Konečný Cibula
12.
6.10.2020 18:30 (Uto)
Pezinok B 8
wo
10 Blatné A
Konečný Cibula
12. 6.10.2020 18:30 (Uto)
Konečný Cibula
3. kolo
týždeň 42/2020
15.10.2020 18:30 (Štv)
odložené
13.
15.10.2020 18:30 (Štv)
Blatné A 0
wo
0 Bernolákovo C
odložené
13. 15.10.2020 18:30 (Štv)
odložené
15.10.2020 18:30 (Štv)
odložené
14.
15.10.2020 18:30 (Štv)
Studienka A 0
wo
0 Pezinok B
odložené
14. 15.10.2020 18:30 (Štv)
odložené
15.10.2020 18:30 (Štv)
odložené
15.
15.10.2020 18:30 (Štv)
Vinosady A 0
wo
0 Zálesie A
odložené
15. 15.10.2020 18:30 (Štv)
odložené
14.10.2020 18:30 (Str)
odložené
16.
14.10.2020 18:30 (Str)
Karlova Ves C 0
wo
0 Spoje D
odložené
16. 14.10.2020 18:30 (Str)
wo
Spoje D 0
odložené
15.10.2020 18:30 (Štv)
odložené
17.
15.10.2020 18:30 (Štv)
Malacky B 0
wo
0 Viktória A
odložené
17. 15.10.2020 18:30 (Štv)
odložené
12.10.2020 18:30 (Pon)
odložené
18.
12.10.2020 18:30 (Pon)
Senec C 0
wo
0 Svätý Jur C
odložené
18. 12.10.2020 18:30 (Pon)
odložené
4. kolo
týždeň 43/2020
22.10.2020 18:15 (Štv)
odložené
19.
22.10.2020 18:15 (Štv)
Bernolákovo C 0
wo
0 Svätý Jur C
odložené
19. 22.10.2020 18:15 (Štv)
odložené
19.10.2020 18:30 (Pon)
odložené
20.
19.10.2020 18:30 (Pon)
Senec C 0
wo
0 Malacky B
odložené
20. 19.10.2020 18:30 (Pon)
odložené
22.10.2020 18:30 (Štv)
odložené
21.
22.10.2020 18:30 (Štv)
Viktória A 0
wo
0 Spoje D
odložené
21. 22.10.2020 18:30 (Štv)
wo
Spoje D 0
odložené
23.10.2020 18:30 (Pia)
odložené
22.
23.10.2020 18:30 (Pia)
Zálesie A 0
wo
0 Karlova Ves C
odložené
22. 23.10.2020 18:30 (Pia)
odložené
20.10.2020 18:30 (Uto)
odložené
23.
20.10.2020 18:30 (Uto)
Pezinok B 0
wo
0 Vinosady A
odložené
23. 20.10.2020 18:30 (Uto)
odložené
22.10.2020 18:30 (Štv)
odložené
24.
22.10.2020 18:30 (Štv)
Blatné A 0
wo
0 Studienka A
odložené
24. 22.10.2020 18:30 (Štv)
odložené
5. kolo
týždeň 45/2020
5.11.2020 18:30 (Štv)
odložené
25.
5.11.2020 18:30 (Štv)
Studienka A 0
wo
0 Bernolákovo C
odložené
25. 5.11.2020 18:30 (Štv)
odložené
5.11.2020 18:30 (Štv)
odložené
26.
5.11.2020 18:30 (Štv)
Vinosady A 0
wo
0 Blatné A
odložené
26. 5.11.2020 18:30 (Štv)
odložené
4.11.2020 18:30 (Str)
odložené
27.
4.11.2020 18:30 (Str)
Karlova Ves C 0
wo
0 Pezinok B
odložené
27. 4.11.2020 18:30 (Str)
odložené
6.11.2020 18:30 (Pia)
odložené
28.
6.11.2020 18:30 (Pia)
Zálesie A 0
wo
0 Viktória A
odložené
28. 6.11.2020 18:30 (Pia)
odložené
2.11.2020 18:30 (Pon)
odložené
29.
2.11.2020 18:30 (Pon)
Senec C 0
wo
0 Spoje D
odložené
29. 2.11.2020 18:30 (Pon)
wo
Spoje D 0
odložené
27.10.2020 18:30 (Uto)
odložené
30.
27.10.2020 18:30 (Uto)
Svätý Jur C 0
wo
0 Malacky B
odložené
30. 27.10.2020 18:30 (Uto)
odložené
6. kolo
týždeň 46/2020
12.11.2020 18:15 (Štv)
odložené
31.
12.11.2020 18:15 (Štv)
Bernolákovo C 0
wo
0 Malacky B
odložené
31. 12.11.2020 18:15 (Štv)
odložené
10.11.2020 18:00 (Uto)
odložené
32.
10.11.2020 18:00 (Uto)
Svätý Jur C 0
wo
0 Spoje D
odložené
32. 10.11.2020 18:00 (Uto)
wo
Spoje D 0
odložené
13.11.2020 18:30 (Pia)
odložené
33.
13.11.2020 18:30 (Pia)
Zálesie A 0
wo
0 Senec C
odložené
33. 13.11.2020 18:30 (Pia)
wo
Senec C 0
odložené
12.11.2020 18:30 (Štv)
odložené
34.
12.11.2020 18:30 (Štv)
Viktória A 0
wo
0 Pezinok B
odložené
34. 12.11.2020 18:30 (Štv)
odložené
12.11.2020 18:30 (Štv)
odložené
35.
12.11.2020 18:30 (Štv)
Blatné A 0
wo
0 Karlova Ves C
odložené
35. 12.11.2020 18:30 (Štv)
odložené
12.11.2020 18:30 (Štv)
odložené
36.
12.11.2020 18:30 (Štv)
Vinosady A 0
wo
0 Studienka A
odložené
36. 12.11.2020 18:30 (Štv)
odložené
7. kolo
týždeň 47/2020
19.11.2020 18:15 (Štv)
odložené
37.
19.11.2020 18:15 (Štv)
Bernolákovo C 0
wo
0 Vinosady A
odložené
37. 19.11.2020 18:15 (Štv)
odložené
19.11.2020 18:30 (Štv)
odložené
38.
19.11.2020 18:30 (Štv)
Studienka A 0
wo
0 Karlova Ves C
odložené
38. 19.11.2020 18:30 (Štv)
odložené
19.11.2020 18:30 (Štv)
odložené
39.
19.11.2020 18:30 (Štv)
Viktória A 0
wo
0 Blatné A
odložené
39. 19.11.2020 18:30 (Štv)
odložené
16.11.2020 18:30 (Pon)
odložené
40.
16.11.2020 18:30 (Pon)
Senec C 0
wo
0 Pezinok B
odložené
40. 16.11.2020 18:30 (Pon)
odložené
17.11.2020 18:00 (Uto)
odložené
41.
17.11.2020 18:00 (Uto)
Svätý Jur C 0
wo
0 Zálesie A
odložené
41. 17.11.2020 18:00 (Uto)
odložené
19.11.2020 18:30 (Štv)
odložené
42.
19.11.2020 18:30 (Štv)
Malacky B 0
wo
0 Spoje D
odložené
42. 19.11.2020 18:30 (Štv)
wo
Spoje D 0
odložené
8. kolo
týždeň 48/2020
26.11.2020 18:15 (Štv)
odložené
43.
26.11.2020 18:15 (Štv)
Bernolákovo C 0
wo
0 Spoje D
odložené
43. 26.11.2020 18:15 (Štv)
wo
Spoje D 0
odložené
27.11.2020 18:30 (Pia)
odložené
44.
27.11.2020 18:30 (Pia)
Zálesie A 0
wo
0 Malacky B
odložené
44. 27.11.2020 18:30 (Pia)
odložené
24.11.2020 18:30 (Uto)
odložené
45.
24.11.2020 18:30 (Uto)
Pezinok B 0
wo
0 Svätý Jur C
odložené
45. 24.11.2020 18:30 (Uto)
odložené
26.11.2020 18:30 (Štv)
odložené
46.
26.11.2020 18:30 (Štv)
Blatné A 0
wo
0 Senec C
odložené
46. 26.11.2020 18:30 (Štv)
wo
Senec C 0
odložené
26.11.2020 18:30 (Štv)
odložené
47.
26.11.2020 18:30 (Štv)
Viktória A 0
wo
0 Studienka A
odložené
47. 26.11.2020 18:30 (Štv)
odložené
26.11.2020 18:30 (Štv)
odložené
48.
26.11.2020 18:30 (Štv)
Vinosady A 0
wo
0 Karlova Ves C
odložené
48. 26.11.2020 18:30 (Štv)
odložené
9. kolo
týždeň 49/2020
2.12.2020 18:30 (Str)
odložené
49.
2.12.2020 18:30 (Str)
Karlova Ves C 0
wo
0 Bernolákovo C
odložené
49. 2.12.2020 18:30 (Str)
odložené
3.12.2020 18:30 (Štv)
odložené
50.
3.12.2020 18:30 (Štv)
Vinosady A 0
wo
0 Viktória A
odložené
50. 3.12.2020 18:30 (Štv)
odložené
30.11.2020 18:30 (Pon)
odložené
51.
30.11.2020 18:30 (Pon)
Senec C 0
wo
0 Studienka A
odložené
51. 30.11.2020 18:30 (Pon)
odložené
1.12.2020 18:00 (Uto)
odložené
52.
1.12.2020 18:00 (Uto)
Svätý Jur C 0
wo
0 Blatné A
odložené
52. 1.12.2020 18:00 (Uto)
odložené
3.12.2020 18:30 (Štv)
odložené
53.
3.12.2020 18:30 (Štv)
Malacky B 0
wo
0 Pezinok B
odložené
53. 3.12.2020 18:30 (Štv)
odložené
3.12.2020 18:30 (Štv)
odložené
54.
3.12.2020 18:30 (Štv)
Spoje D 0
wo
0 Zálesie A
odložené
54. 3.12.2020 18:30 (Štv)
odložené
10. kolo
týždeň 50/2020
11.12.2020 18:30 (Pia)
odložené
55.
11.12.2020 18:30 (Pia)
Zálesie A 0
wo
0 Bernolákovo C
odložené
55. 11.12.2020 18:30 (Pia)
odložené
8.12.2020 18:30 (Uto)
odložené
56.
8.12.2020 18:30 (Uto)
Pezinok B 0
wo
0 Spoje D
odložené
56. 8.12.2020 18:30 (Uto)
wo
Spoje D 0
odložené
10.12.2020 18:30 (Štv)
odložené
57.
10.12.2020 18:30 (Štv)
Blatné A 0
wo
0 Malacky B
odložené
57. 10.12.2020 18:30 (Štv)
odložené
10.12.2020 18:30 (Štv)
odložené
58.
10.12.2020 18:30 (Štv)
Studienka A 0
wo
0 Svätý Jur C
odložené
58. 10.12.2020 18:30 (Štv)
odložené
10.12.2020 18:30 (Štv)
odložené
59.
10.12.2020 18:30 (Štv)
Vinosady A 0
wo
0 Senec C
odložené
59. 10.12.2020 18:30 (Štv)
wo
Senec C 0
odložené
9.12.2020 18:30 (Str)
odložené
60.
9.12.2020 18:30 (Str)
Karlova Ves C 0
wo
0 Viktória A
odložené
60. 9.12.2020 18:30 (Str)
odložené
11. kolo
týždeň 51/2020
17.12.2020 18:15 (Štv)
odložené
61.
17.12.2020 18:15 (Štv)
Bernolákovo C 0
wo
0 Viktória A
odložené
61. 17.12.2020 18:15 (Štv)
odložené
14.12.2020 18:30 (Pon)
odložené
62.
14.12.2020 18:30 (Pon)
Senec C 0
wo
0 Karlova Ves C
odložené
62. 14.12.2020 18:30 (Pon)
odložené
15.12.2020 18:00 (Uto)
odložené
63.
15.12.2020 18:00 (Uto)
Svätý Jur C 0
wo
0 Vinosady A
odložené
63. 15.12.2020 18:00 (Uto)
odložené
17.12.2020 18:30 (Štv)
odložené
64.
17.12.2020 18:30 (Štv)
Malacky B 0
wo
0 Studienka A
odložené
64. 17.12.2020 18:30 (Štv)
odložené
17.12.2020 18:30 (Štv)
odložené
65.
17.12.2020 18:30 (Štv)
Spoje D 0
wo
0 Blatné A
odložené
65. 17.12.2020 18:30 (Štv)
odložené
18.12.2020 18:30 (Pia)
odložené
66.
18.12.2020 18:30 (Pia)
Zálesie A 0
wo
0 Pezinok B
odložené
66. 18.12.2020 18:30 (Pia)
odložené
12. kolo
týždeň 2/2021
14.1.2021 18:15 (Štv)
odložené
67.
14.1.2021 18:15 (Štv)
Bernolákovo C 0
wo
0 Pezinok B
odložené
67. 14.1.2021 18:15 (Štv)
odložené
14.1.2021 18:30 (Štv)
odložené
68.
14.1.2021 18:30 (Štv)
Zálesie A 0
wo
0 Blatné A
odložené
68. 14.1.2021 18:30 (Štv)
odložené
14.1.2021 18:30 (Štv)
odložené
69.
14.1.2021 18:30 (Štv)
Spoje D 0
wo
0 Studienka A
odložené
69. 14.1.2021 18:30 (Štv)
odložené
14.1.2021 18:30 (Štv)
odložené
70.
14.1.2021 18:30 (Štv)
Malacky B 0
wo
0 Vinosady A
odložené
70. 14.1.2021 18:30 (Štv)
odložené
12.1.2021 18:00 (Uto)
odložené
71.
12.1.2021 18:00 (Uto)
Svätý Jur C 0
wo
0 Karlova Ves C
odložené
71. 12.1.2021 18:00 (Uto)
odložené
14.1.2021 18:30 (Štv)
odložené
72.
14.1.2021 18:30 (Štv)
Viktória A 0
wo
0 Senec C
odložené
72. 14.1.2021 18:30 (Štv)
wo
Senec C 0
odložené
13. kolo
týždeň 3/2021
18.1.2021 18:30 (Pon)
odložené
73.
18.1.2021 18:30 (Pon)
Senec C 0
wo
0 Bernolákovo C
odložené
73. 18.1.2021 18:30 (Pon)
odložené
19.1.2021 18:00 (Uto)
odložené
74.
19.1.2021 18:00 (Uto)
Svätý Jur C 0
wo
0 Viktória A
odložené
74. 19.1.2021 18:00 (Uto)
odložené
20.1.2021 18:30 (Str)
odložené
75.
20.1.2021 18:30 (Str)
Karlova Ves C 0
wo
0 Malacky B
odložené
75. 20.1.2021 18:30 (Str)
odložené
21.1.2021 18:30 (Štv)
odložené
76.
21.1.2021 18:30 (Štv)
Vinosady A 0
wo
0 Spoje D
odložené
76. 21.1.2021 18:30 (Štv)
wo
Spoje D 0
odložené
21.1.2021 18:30 (Štv)
odložené
77.
21.1.2021 18:30 (Štv)
Zálesie A 0
wo
0 Studienka A
odložené
77. 21.1.2021 18:30 (Štv)
odložené
21.1.2021 18:30 (Štv)
odložené
78.
21.1.2021 18:30 (Štv)
Blatné A 0
wo
0 Pezinok B
odložené
78. 21.1.2021 18:30 (Štv)
odložené
14. kolo
týždeň 4/2021
28.1.2021 18:15 (Štv)
odložené
79.
28.1.2021 18:15 (Štv)
Bernolákovo C 0
wo
0 Blatné A
odložené
79. 28.1.2021 18:15 (Štv)
odložené
26.1.2021 18:30 (Uto)
odložené
80.
26.1.2021 18:30 (Uto)
Pezinok B 0
wo
0 Studienka A
odložené
80. 26.1.2021 18:30 (Uto)
odložené
28.1.2021 18:30 (Štv)
odložené
81.
28.1.2021 18:30 (Štv)
Zálesie A 0
wo
0 Vinosady A
odložené
81. 28.1.2021 18:30 (Štv)
odložené
28.1.2021 18:30 (Štv)
odložené
82.
28.1.2021 18:30 (Štv)
Spoje D 0
wo
0 Karlova Ves C
odložené
82. 28.1.2021 18:30 (Štv)
odložené
28.1.2021 18:30 (Štv)
odložené
83.
28.1.2021 18:30 (Štv)
Viktória A 0
wo
0 Malacky B
odložené
83. 28.1.2021 18:30 (Štv)
odložené
26.1.2021 18:00 (Uto)
odložené
84.
26.1.2021 18:00 (Uto)
Svätý Jur C 0
wo
0 Senec C
odložené
84. 26.1.2021 18:00 (Uto)
wo
Senec C 0
odložené
15. kolo
týždeň 5/2021
2.2.2021 18:00 (Uto)
odložené
85.
2.2.2021 18:00 (Uto)
Svätý Jur C 0
wo
0 Bernolákovo C
odložené
85. 2.2.2021 18:00 (Uto)
odložené
4.2.2021 18:30 (Štv)
odložené
86.
4.2.2021 18:30 (Štv)
Malacky B 0
wo
0 Senec C
odložené
86. 4.2.2021 18:30 (Štv)
wo
Senec C 0
odložené
4.2.2021 18:30 (Štv)
odložené
87.
4.2.2021 18:30 (Štv)
Spoje D 0
wo
0 Viktória A
odložené
87. 4.2.2021 18:30 (Štv)
odložené
3.2.2021 18:30 (Str)
odložené
88.
3.2.2021 18:30 (Str)
Karlova Ves C 0
wo
0 Zálesie A
odložené
88. 3.2.2021 18:30 (Str)
odložené
4.2.2021 18:30 (Štv)
odložené
89.
4.2.2021 18:30 (Štv)
Vinosady A 0
wo
0 Pezinok B
odložené
89. 4.2.2021 18:30 (Štv)
odložené
4.2.2021 18:30 (Štv)
odložené
90.
4.2.2021 18:30 (Štv)
Studienka A 0
wo
0 Blatné A
odložené
90. 4.2.2021 18:30 (Štv)
odložené
16. kolo
týždeň 6/2021
11.2.2021 18:15 (Štv)
odložené
91.
11.2.2021 18:15 (Štv)
Bernolákovo C 0
wo
0 Studienka A
odložené
91. 11.2.2021 18:15 (Štv)
odložené
11.2.2021 18:30 (Štv)
odložené
92.
11.2.2021 18:30 (Štv)
Blatné A 0
wo
0 Vinosady A
odložené
92. 11.2.2021 18:30 (Štv)
odložené
9.2.2021 18:30 (Uto)
odložené
93.
9.2.2021 18:30 (Uto)
Pezinok B 0
wo
0 Karlova Ves C
odložené
93. 9.2.2021 18:30 (Uto)
odložené
11.2.2021 18:30 (Štv)
odložené
94.
11.2.2021 18:30 (Štv)
Viktória A 0
wo
0 Zálesie A
odložené
94. 11.2.2021 18:30 (Štv)
odložené
11.2.2021 18:30 (Štv)
odložené
95.
11.2.2021 18:30 (Štv)
Spoje D 0
wo
0 Senec C
odložené
95. 11.2.2021 18:30 (Štv)
wo
Senec C 0
odložené
11.2.2021 18:30 (Štv)
odložené
96.
11.2.2021 18:30 (Štv)
Malacky B 0
wo
0 Svätý Jur C
odložené
96. 11.2.2021 18:30 (Štv)
odložené
17. kolo
týždeň 7/2021
18.2.2021 18:30 (Štv)
odložené
97.
18.2.2021 18:30 (Štv)
Malacky B 0
wo
0 Bernolákovo C
odložené
97. 18.2.2021 18:30 (Štv)
odložené
18.2.2021 18:30 (Štv)
odložené
98.
18.2.2021 18:30 (Štv)
Spoje D 0
wo
0 Svätý Jur C
odložené
98. 18.2.2021 18:30 (Štv)
odložené
15.2.2021 18:30 (Pon)
odložené
99.
15.2.2021 18:30 (Pon)
Senec C 0
wo
0 Zálesie A
odložené
99. 15.2.2021 18:30 (Pon)
odložené
16.2.2021 18:30 (Uto)
odložené
100.
16.2.2021 18:30 (Uto)
Pezinok B 0
wo
0 Viktória A
odložené
100. 16.2.2021 18:30 (Uto)
odložené
17.2.2021 18:30 (Str)
odložené
101.
17.2.2021 18:30 (Str)
Karlova Ves C 0
wo
0 Blatné A
odložené
101. 17.2.2021 18:30 (Str)
odložené
18.2.2021 18:30 (Štv)
odložené
102.
18.2.2021 18:30 (Štv)
Studienka A 0
wo
0 Vinosady A
odložené
102. 18.2.2021 18:30 (Štv)
odložené
18. kolo
týždeň 8/2021
25.2.2021 18:30 (Štv)
odložené
103.
25.2.2021 18:30 (Štv)
Vinosady A 0
wo
0 Bernolákovo C
odložené
103. 25.2.2021 18:30 (Štv)
odložené
24.2.2021 18:30 (Str)
odložené
104.
24.2.2021 18:30 (Str)
Karlova Ves C 0
wo
0 Studienka A
odložené
104. 24.2.2021 18:30 (Str)
odložené
25.2.2021 18:30 (Štv)
odložené
105.
25.2.2021 18:30 (Štv)
Blatné A 0
wo
0 Viktória A
odložené
105. 25.2.2021 18:30 (Štv)
odložené
23.2.2021 18:30 (Uto)
odložené
106.
23.2.2021 18:30 (Uto)
Pezinok B 0
wo
0 Senec C
odložené
106. 23.2.2021 18:30 (Uto)
wo
Senec C 0
odložené
25.2.2021 18:30 (Štv)
odložené
107.
25.2.2021 18:30 (Štv)
Zálesie A 0
wo
0 Svätý Jur C
odložené
107. 25.2.2021 18:30 (Štv)
odložené
25.2.2021 18:30 (Štv)
odložené
108.
25.2.2021 18:30 (Štv)
Spoje D 0
wo
0 Malacky B
odložené
108. 25.2.2021 18:30 (Štv)
odložené
19. kolo
týždeň 10/2021
11.3.2021 18:30 (Štv)
odložené
109.
11.3.2021 18:30 (Štv)
Spoje D 0
wo
0 Bernolákovo C
odložené
109. 11.3.2021 18:30 (Štv)
odložené
11.3.2021 18:30 (Štv)
odložené
110.
11.3.2021 18:30 (Štv)
Malacky B 0
wo
0 Zálesie A
odložené
110. 11.3.2021 18:30 (Štv)
odložené
9.3.2021 18:00 (Uto)
odložené
111.
9.3.2021 18:00 (Uto)
Svätý Jur C 0
wo
0 Pezinok B
odložené
111. 9.3.2021 18:00 (Uto)
odložené
8.3.2021 18:30 (Pon)
odložené
112.
8.3.2021 18:30 (Pon)
Senec C 0
wo
0 Blatné A
odložené
112. 8.3.2021 18:30 (Pon)
odložené
11.3.2021 18:30 (Štv)
odložené
113.
11.3.2021 18:30 (Štv)
Studienka A 0
wo
0 Viktória A
odložené
113. 11.3.2021 18:30 (Štv)
odložené
10.3.2021 18:30 (Str)
odložené
114.
10.3.2021 18:30 (Str)
Karlova Ves C 0
wo
0 Vinosady A
odložené
114. 10.3.2021 18:30 (Str)
odložené
20. kolo
týždeň 11/2021
18.3.2021 18:15 (Štv)
115.
18.3.2021 18:15 (Štv)
Bernolákovo C 0
115. 18.3.2021 18:15 (Štv)
18.3.2021 18:30 (Štv)
116.
18.3.2021 18:30 (Štv)
Viktória A 0
116. 18.3.2021 18:30 (Štv)
18.3.2021 18:30 (Štv)
117.
18.3.2021 18:30 (Štv)
Studienka A 0
wo
117. 18.3.2021 18:30 (Štv)
wo
Senec C 0
18.3.2021 18:30 (Štv)
118.
18.3.2021 18:30 (Štv)
Blatné A 0
118. 18.3.2021 18:30 (Štv)
16.3.2021 18:30 (Uto)
119.
16.3.2021 18:30 (Uto)
Pezinok B 0
119. 16.3.2021 18:30 (Uto)
18.3.2021 18:30 (Štv)
120.
18.3.2021 18:30 (Štv)
Zálesie A 0
wo
120. 18.3.2021 18:30 (Štv)
wo
Spoje D 0
21. kolo
týždeň 12/2021
25.3.2021 18:15 (Štv)
121.
25.3.2021 18:15 (Štv)
Bernolákovo C 0
121. 25.3.2021 18:15 (Štv)
25.3.2021 18:30 (Štv)
122.
25.3.2021 18:30 (Štv)
Spoje D 0
122. 25.3.2021 18:30 (Štv)
25.3.2021 18:30 (Štv)
123.
25.3.2021 18:30 (Štv)
Malacky B 0
123. 25.3.2021 18:30 (Štv)
23.3.2021 18:00 (Uto)
124.
23.3.2021 18:00 (Uto)
Svätý Jur C 0
124. 23.3.2021 18:00 (Uto)
22.3.2021 18:30 (Pon)
125.
22.3.2021 18:30 (Pon)
Senec C 0
125. 22.3.2021 18:30 (Pon)
25.3.2021 18:30 (Štv)
126.
25.3.2021 18:30 (Štv)
Viktória A 0
126. 25.3.2021 18:30 (Štv)
22. kolo
týždeň 15/2021
15.4.2021 18:30 (Štv)
127.
15.4.2021 18:30 (Štv)
Viktória A 0
127. 15.4.2021 18:30 (Štv)
14.4.2021 18:30 (Str)
128.
14.4.2021 18:30 (Str)
Karlova Ves C 0
wo
128. 14.4.2021 18:30 (Str)
wo
Senec C 0
15.4.2021 18:30 (Štv)
129.
15.4.2021 18:30 (Štv)
Vinosady A 0
129. 15.4.2021 18:30 (Štv)
15.4.2021 18:30 (Štv)
130.
15.4.2021 18:30 (Štv)
Studienka A 0
130. 15.4.2021 18:30 (Štv)
15.4.2021 18:30 (Štv)
131.
15.4.2021 18:30 (Štv)
Blatné A 0
wo
131. 15.4.2021 18:30 (Štv)
wo
Spoje D 0
13.4.2021 18:30 (Uto)
132.
13.4.2021 18:30 (Uto)
Pezinok B 0
132. 13.4.2021 18:30 (Uto)
Bohatý výber a nízke ceny pre radosť z víťazstiev - Profittsport.sk
Kompletný sortiment pre stolný tenis | stolnytenis.sk
Kompletný sortiment pre stolný tenis | stolnytenis.sk