BA TT NR TN BB ZA PO KE
1. kolo
týždeň 38/2020
28.10.2020 18:30 (Str)
28.10.2020 nový termín
67.
28.10.2020 18:30 (Str)
Malacky A 0
wo
0 Educo A
28.10.2020 nový termín
67. 28.10.2020 18:30 (Str)
wo
Educo A 0
28.10.2020 nový termín
14.9.2020 18:15 (Pon)
odložené
68.
14.9.2020 18:15 (Pon)
Ister A 0
wo
0 Karlova Ves B
odložené
68. 14.9.2020 18:15 (Pon)
odložené
18.9.2020 18:30 (Pia)
odložené
69.
18.9.2020 18:30 (Pia)
Pezinok A 0
wo
0 Feromax B
odložené
69. 18.9.2020 18:30 (Pia)
odložené
18.9.2020 18:30 (Pia)
odložené
70.
18.9.2020 18:30 (Pia)
Karlova Ves A 0
wo
0 Štadión A
odložené
70. 18.9.2020 18:30 (Pia)
odložené
1.10.2020 18:30 (Štv)
Konečný Cibula
71.
1.10.2020 18:30 (Štv)
DNV A 12
wo
6 Svätý Jur A
Konečný Cibula
71. 1.10.2020 18:30 (Štv)
Konečný Cibula
17.9.2020 18:15 (Štv)
Konečný Cibula
72.
17.9.2020 18:15 (Štv)
Bernolákovo A 11
wo
7 Rovinka A
Konečný Cibula
72. 17.9.2020 18:15 (Štv)
Konečný Cibula
2. kolo
týždeň 39/2020
9.10.2020 18:30 (Pia)
Konečný Cibula
73.
9.10.2020 18:30 (Pia)
Svätý Jur A 6
wo
12 Bernolákovo A
Konečný Cibula
73. 9.10.2020 18:30 (Pia)
Konečný Cibula
24.9.2020 18:00 (Štv)
Konečný Cibula
74.
24.9.2020 18:00 (Štv)
Štadión A 13
wo
5 DNV A
Konečný Cibula
74. 24.9.2020 18:00 (Štv)
wo
DNV A 5
Konečný Cibula
22.9.2020 18:15 (Uto)
odložené
75.
22.9.2020 18:15 (Uto)
Feromax B 0
wo
0 Karlova Ves A
odložené
75. 22.9.2020 18:15 (Uto)
odložené
28.9.2020 18:30 (Pon)
Konečný Cibula
76.
28.9.2020 18:30 (Pon)
Karlova Ves B 12
wo
6 Pezinok A
Konečný Cibula
76. 28.9.2020 18:30 (Pon)
Konečný Cibula
23.9.2020 18:30 (Str)
Konečný Cibula
77.
23.9.2020 18:30 (Str)
Educo A 3
wo
15 Ister A
Konečný Cibula
77. 23.9.2020 18:30 (Str)
wo
Ister A 15
Konečný Cibula
21.9.2020 18:15 (Pon)
Konečný Cibula
78.
21.9.2020 18:15 (Pon)
Ister B 8
wo
10 Malacky A
Konečný Cibula
78. 21.9.2020 18:15 (Pon)
Konečný Cibula
3. kolo
týždeň 40/2020
28.9.2020 18:15 (Pon)
Konečný Grega
1.
28.9.2020 18:15 (Pon)
Ister A 16
wo
2 Ister B
Konečný Grega
1. 28.9.2020 18:15 (Pon)
wo
Ister B 2
Konečný Grega
2.10.2020 18:30 (Pia)
Konečný Cibula
2.
2.10.2020 18:30 (Pia)
Pezinok A 8
wo
10 Educo A
Konečný Cibula
2. 2.10.2020 18:30 (Pia)
wo
Educo A 10
Konečný Cibula
2.10.2020 18:30 (Pia)
Konečný Cibula
3.
2.10.2020 18:30 (Pia)
Karlova Ves A 7
wo
11 Karlova Ves B
Konečný Cibula
3. 2.10.2020 18:30 (Pia)
Konečný Cibula
28.9.2020 18:30 (Pon)
Konečný Cibula
4.
28.9.2020 18:30 (Pon)
DNV A 10
wo
8 Feromax B
Konečný Cibula
4. 28.9.2020 18:30 (Pon)
Konečný Cibula
1.10.2020 18:15 (Štv)
Konečný Cibula
5.
1.10.2020 18:15 (Štv)
Bernolákovo A 10
wo
8 Štadión A
Konečný Cibula
5. 1.10.2020 18:15 (Štv)
Konečný Cibula
29.9.2020 18:30 (Uto)
Konečný Cibula
6.
29.9.2020 18:30 (Uto)
Rovinka A 13
wo
5 Svätý Jur A
Konečný Cibula
6. 29.9.2020 18:30 (Uto)
Konečný Cibula
4. kolo
týždeň 41/2020
8.10.2020 18:00 (Štv)
Konečný Cibula
7.
8.10.2020 18:00 (Štv)
Štadión A 7
wo
11 Rovinka A
Konečný Cibula
7. 8.10.2020 18:00 (Štv)
Konečný Cibula
6.10.2020 18:15 (Uto)
Konečný Cibula
8.
6.10.2020 18:15 (Uto)
Feromax B 7
wo
11 Bernolákovo A
Konečný Cibula
8. 6.10.2020 18:15 (Uto)
Konečný Cibula
5.10.2020 18:30 (Pon)
Konečný Cibula
9.
5.10.2020 18:30 (Pon)
Karlova Ves B 6
wo
12 DNV A
Konečný Cibula
9. 5.10.2020 18:30 (Pon)
wo
DNV A 12
Konečný Cibula
9.10.2020 18:30 (Pia)
Konečný Cibula
10.
9.10.2020 18:30 (Pia)
Karlova Ves A 10
wo
8 Educo A
Konečný Cibula
10. 9.10.2020 18:30 (Pia)
wo
Educo A 8
Konečný Cibula
5.10.2020 18:15 (Pon)
Konečný Cibula
11.
5.10.2020 18:15 (Pon)
Ister B 12
wo
6 Pezinok A
Konečný Cibula
11. 5.10.2020 18:15 (Pon)
Konečný Cibula
26.10.2020 18:30 (Pon)
nový termín 26.10.2020
12.
26.10.2020 18:30 (Pon)
Malacky A 0
wo
0 Ister A
nový termín 26.10.2020
12. 26.10.2020 18:30 (Pon)
wo
Ister A 0
nový termín 26.10.2020
5. kolo
týždeň 42/2020
16.10.2020 18:30 (Pia)
odložené
13.
16.10.2020 18:30 (Pia)
Pezinok A 0
wo
0 Malacky A
odložené
13. 16.10.2020 18:30 (Pia)
odložené
16.10.2020 18:30 (Pia)
odložené
14.
16.10.2020 18:30 (Pia)
Karlova Ves A 0
wo
0 Ister B
odložené
14. 16.10.2020 18:30 (Pia)
wo
Ister B 0
odložené
12.10.2020 18:30 (Pon)
odložené
15.
12.10.2020 18:30 (Pon)
DNV A 0
wo
0 Educo A
odložené
15. 12.10.2020 18:30 (Pon)
wo
Educo A 0
odložené
15.10.2020 18:15 (Štv)
odložené
16.
15.10.2020 18:15 (Štv)
Bernolákovo A 0
wo
0 Karlova Ves B
odložené
16. 15.10.2020 18:15 (Štv)
odložené
13.10.2020 18:30 (Uto)
odložené
17.
13.10.2020 18:30 (Uto)
Rovinka A 0
wo
0 Feromax B
odložené
17. 13.10.2020 18:30 (Uto)
odložené
13.10.2020 18:30 (Uto)
odložené
18.
13.10.2020 18:30 (Uto)
Svätý Jur A 0
wo
0 Štadión A
odložené
18. 13.10.2020 18:30 (Uto)
odložené
6. kolo
týždeň 43/2020
20.10.2020 18:00 (Uto)
odložené
19.
20.10.2020 18:00 (Uto)
Svätý Jur A 0
wo
0 Feromax B
odložené
19. 20.10.2020 18:00 (Uto)
odložené
19.10.2020 18:30 (Pon)
odložené
20.
19.10.2020 18:30 (Pon)
Karlova Ves B 0
wo
0 Rovinka A
odložené
20. 19.10.2020 18:30 (Pon)
odložené
21.10.2020 18:30 (Str)
odložené
21.
21.10.2020 18:30 (Str)
Educo A 0
wo
0 Bernolákovo A
odložené
21. 21.10.2020 18:30 (Str)
odložené
19.10.2020 18:15 (Pon)
odložené
22.
19.10.2020 18:15 (Pon)
Ister B 0
wo
0 DNV A
odložené
22. 19.10.2020 18:15 (Pon)
wo
DNV A 0
odložené
21.10.2020 18:30 (Str)
odložené
23.
21.10.2020 18:30 (Str)
Malacky A 0
wo
0 Karlova Ves A
odložené
23. 21.10.2020 18:30 (Str)
odložené
23.10.2020 18:30 (Pia)
odložené
24.
23.10.2020 18:30 (Pia)
Pezinok A 0
wo
0 Ister A
odložené
24. 23.10.2020 18:30 (Pia)
wo
Ister A 0
odložené
7. kolo
týždeň 45/2020
2.11.2020 18:15 (Pon)
Odložené
25.
2.11.2020 18:15 (Pon)
Ister A 0
wo
0 Karlova Ves A
Odložené
25. 2.11.2020 18:15 (Pon)
Odložené
2.11.2020 18:30 (Pon)
Odložené
26.
2.11.2020 18:30 (Pon)
DNV A 0
wo
0 Malacky A
Odložené
26. 2.11.2020 18:30 (Pon)
Odložené
5.11.2020 18:15 (Štv)
Odložené
27.
5.11.2020 18:15 (Štv)
Bernolákovo A 0
wo
0 Ister B
Odložené
27. 5.11.2020 18:15 (Štv)
wo
Ister B 0
Odložené
4.11.2020 18:30 (Str)
Odložené
28.
4.11.2020 18:30 (Str)
Educo A 0
wo
0 Rovinka A
Odložené
28. 4.11.2020 18:30 (Str)
Odložené
3.11.2020 18:00 (Uto)
Odložené
29.
3.11.2020 18:00 (Uto)
Svätý Jur A 0
wo
0 Karlova Ves B
Odložené
29. 3.11.2020 18:00 (Uto)
Odložené
5.11.2020 18:00 (Štv)
Odložené
30.
5.11.2020 18:00 (Štv)
Štadión A 0
wo
0 Feromax B
Odložené
30. 5.11.2020 18:00 (Štv)
Odložené
8. kolo
týždeň 46/2020
9.11.2020 18:30 (Pon)
odložené
31.
9.11.2020 18:30 (Pon)
Karlova Ves B 0
wo
0 Štadión A
odložené
31. 9.11.2020 18:30 (Pon)
odložené
11.11.2020 18:30 (Str)
odložené
32.
11.11.2020 18:30 (Str)
Educo A 0
wo
0 Svätý Jur A
odložené
32. 11.11.2020 18:30 (Str)
odložené
10.11.2020 18:30 (Uto)
odložené
33.
10.11.2020 18:30 (Uto)
Rovinka A 0
wo
0 Ister B
odložené
33. 10.11.2020 18:30 (Uto)
wo
Ister B 0
odložené
11.11.2020 18:30 (Str)
odložené
34.
11.11.2020 18:30 (Str)
Malacky A 0
wo
0 Bernolákovo A
odložené
34. 11.11.2020 18:30 (Str)
odložené
9.11.2020 18:15 (Pon)
odložené
35.
9.11.2020 18:15 (Pon)
Ister A 0
wo
0 DNV A
odložené
35. 9.11.2020 18:15 (Pon)
wo
DNV A 0
odložené
13.11.2020 18:30 (Pia)
odložené
36.
13.11.2020 18:30 (Pia)
Pezinok A 0
wo
0 Karlova Ves A
odložené
36. 13.11.2020 18:30 (Pia)
odložené
9. kolo
týždeň 47/2020
16.11.2020 18:30 (Pon)
odložené
37.
16.11.2020 18:30 (Pon)
DNV A 0
wo
0 Pezinok A
odložené
37. 16.11.2020 18:30 (Pon)
odložené
16.11.2020 18:15 (Pon)
odložené
38.
16.11.2020 18:15 (Pon)
Ister A 0
wo
0 Bernolákovo A
odložené
38. 16.11.2020 18:15 (Pon)
odložené
17.11.2020 18:30 (Uto)
odložené
39.
17.11.2020 18:30 (Uto)
Rovinka A 0
wo
0 Malacky A
odložené
39. 17.11.2020 18:30 (Uto)
odložené
17.11.2020 18:00 (Uto)
odložené
40.
17.11.2020 18:00 (Uto)
Svätý Jur A 0
wo
0 Ister B
odložené
40. 17.11.2020 18:00 (Uto)
wo
Ister B 0
odložené
19.11.2020 18:00 (Štv)
odložené
41.
19.11.2020 18:00 (Štv)
Štadión A 0
wo
0 Educo A
odložené
41. 19.11.2020 18:00 (Štv)
wo
Educo A 0
odložené
17.11.2020 18:15 (Uto)
odložené
42.
17.11.2020 18:15 (Uto)
Feromax B 0
wo
0 Karlova Ves B
odložené
42. 17.11.2020 18:15 (Uto)
odložené
10. kolo
týždeň 48/2020
25.11.2020 18:30 (Str)
odložené
43.
25.11.2020 18:30 (Str)
Educo A 0
wo
0 Feromax B
odložené
43. 25.11.2020 18:30 (Str)
odložené
23.11.2020 18:15 (Pon)
odložené
44.
23.11.2020 18:15 (Pon)
Ister B 0
wo
0 Štadión A
odložené
44. 23.11.2020 18:15 (Pon)
odložené
24.11.2020 18:00 (Uto)
odložené
45.
24.11.2020 18:00 (Uto)
Svätý Jur A 0
wo
0 Malacky A
odložené
45. 24.11.2020 18:00 (Uto)
odložené
24.11.2020 18:30 (Uto)
odložené
46.
24.11.2020 18:30 (Uto)
Rovinka A 0
wo
0 Ister A
odložené
46. 24.11.2020 18:30 (Uto)
wo
Ister A 0
odložené
27.11.2020 18:30 (Pia)
odložené
47.
27.11.2020 18:30 (Pia)
Pezinok A 0
wo
0 Bernolákovo A
odložené
47. 27.11.2020 18:30 (Pia)
odložené
27.11.2020 18:30 (Pia)
odložené
48.
27.11.2020 18:30 (Pia)
Karlova Ves A 0
wo
0 DNV A
odložené
48. 27.11.2020 18:30 (Pia)
wo
DNV A 0
odložené
11. kolo
týždeň 49/2020
3.12.2020 18:15 (Štv)
odložené
49.
3.12.2020 18:15 (Štv)
Bernolákovo A 0
wo
0 Karlova Ves A
odložené
49. 3.12.2020 18:15 (Štv)
odložené
1.12.2020 18:30 (Uto)
odložené
50.
1.12.2020 18:30 (Uto)
Rovinka A 0
wo
0 Pezinok A
odložené
50. 1.12.2020 18:30 (Uto)
odložené
1.12.2020 18:00 (Uto)
odložené
51.
1.12.2020 18:00 (Uto)
Svätý Jur A 0
wo
0 Ister A
odložené
51. 1.12.2020 18:00 (Uto)
wo
Ister A 0
odložené
2.12.2020 18:30 (Str)
odložené
52.
2.12.2020 18:30 (Str)
Malacky A 0
wo
0 Štadión A
odložené
52. 2.12.2020 18:30 (Str)
odložené
30.11.2020 18:15 (Pon)
odložené
53.
30.11.2020 18:15 (Pon)
Ister B 0
wo
0 Feromax B
odložené
53. 30.11.2020 18:15 (Pon)
odložené
2.12.2020 18:30 (Str)
odložené
54.
2.12.2020 18:30 (Str)
Educo A 0
wo
0 Karlova Ves B
odložené
54. 2.12.2020 18:30 (Str)
odložené
12. kolo
týždeň 50/2020
7.12.2020 18:30 (Pon)
odložené
55.
7.12.2020 18:30 (Pon)
Karlova Ves B 0
wo
0 Ister B
odložené
55. 7.12.2020 18:30 (Pon)
wo
Ister B 0
odložené
9.12.2020 18:30 (Str)
odložené
56.
9.12.2020 18:30 (Str)
Malacky A 0
wo
0 Feromax B
odložené
56. 9.12.2020 18:30 (Str)
odložené
7.12.2020 18:15 (Pon)
odložené
57.
7.12.2020 18:15 (Pon)
Ister A 0
wo
0 Štadión A
odložené
57. 7.12.2020 18:15 (Pon)
odložené
11.12.2020 18:30 (Pia)
odložené
58.
11.12.2020 18:30 (Pia)
Pezinok A 0
wo
0 Svätý Jur A
odložené
58. 11.12.2020 18:30 (Pia)
odložené
11.12.2020 18:30 (Pia)
odložené
59.
11.12.2020 18:30 (Pia)
Karlova Ves A 0
wo
0 Rovinka A
odložené
59. 11.12.2020 18:30 (Pia)
odložené
10.12.2020 18:15 (Štv)
odložené
60.
10.12.2020 18:15 (Štv)
Bernolákovo A 0
wo
0 DNV A
odložené
60. 10.12.2020 18:15 (Štv)
wo
DNV A 0
odložené
13. kolo
týždeň 51/2020
14.12.2020 18:30 (Pon)
odložené
61.
14.12.2020 18:30 (Pon)
DNV A 0
wo
0 Rovinka A
odložené
61. 14.12.2020 18:30 (Pon)
odložené
15.12.2020 18:00 (Uto)
odložené
62.
15.12.2020 18:00 (Uto)
Svätý Jur A 0
wo
0 Karlova Ves A
odložené
62. 15.12.2020 18:00 (Uto)
odložené
17.12.2020 18:00 (Štv)
odložené
63.
17.12.2020 18:00 (Štv)
Štadión A 0
wo
0 Pezinok A
odložené
63. 17.12.2020 18:00 (Štv)
odložené
14.12.2020 18:15 (Pon)
odložené
64.
14.12.2020 18:15 (Pon)
Ister A 0
wo
0 Feromax B
odložené
64. 14.12.2020 18:15 (Pon)
odložené
14.12.2020 18:30 (Pon)
odložené
65.
14.12.2020 18:30 (Pon)
Karlova Ves B 0
wo
0 Malacky A
odložené
65. 14.12.2020 18:30 (Pon)
odložené
16.12.2020 18:30 (Str)
odložené
66.
16.12.2020 18:30 (Str)
Educo A 0
wo
0 Ister B
odložené
66. 16.12.2020 18:30 (Str)
wo
Ister B 0
odložené
14. kolo
týždeň 2/2021
7.9.2020 18:15 (Pon)
Konečný Cibula
79.
7.9.2020 18:15 (Pon)
Ister B 3
wo
15 Ister A
Konečný Cibula
79. 7.9.2020 18:15 (Pon)
wo
Ister A 15
Konečný Cibula
13.1.2021 18:30 (Str)
odložené
80.
13.1.2021 18:30 (Str)
Educo A 0
wo
0 Pezinok A
odložené
80. 13.1.2021 18:30 (Str)
odložené
7.9.2020 18:30 (Pon)
Konečný Cibula
81.
7.9.2020 18:30 (Pon)
Karlova Ves B 9
wo
9 Karlova Ves A
Konečný Cibula
81. 7.9.2020 18:30 (Pon)
Konečný Cibula
12.1.2021 18:15 (Uto)
odložené
82.
12.1.2021 18:15 (Uto)
Feromax B 0
wo
0 DNV A
odložené
82. 12.1.2021 18:15 (Uto)
wo
DNV A 0
odložené
14.1.2021 18:00 (Štv)
odložené
83.
14.1.2021 18:00 (Štv)
Štadión A 0
wo
0 Bernolákovo A
odložené
83. 14.1.2021 18:00 (Štv)
odložené
12.1.2021 18:00 (Uto)
odložené
84.
12.1.2021 18:00 (Uto)
Svätý Jur A 0
wo
0 Rovinka A
odložené
84. 12.1.2021 18:00 (Uto)
odložené
15. kolo
týždeň 3/2021
19.1.2021 18:30 (Uto)
odložené
85.
19.1.2021 18:30 (Uto)
Rovinka A 0
wo
0 Štadión A
odložené
85. 19.1.2021 18:30 (Uto)
odložené
21.1.2021 18:15 (Štv)
odložené
86.
21.1.2021 18:15 (Štv)
Bernolákovo A 0
wo
0 Feromax B
odložené
86. 21.1.2021 18:15 (Štv)
odložené
18.1.2021 18:30 (Pon)
odložené
87.
18.1.2021 18:30 (Pon)
DNV A 0
wo
0 Karlova Ves B
odložené
87. 18.1.2021 18:30 (Pon)
odložené
20.1.2021 18:30 (Str)
odložené
88.
20.1.2021 18:30 (Str)
Educo A 0
wo
0 Karlova Ves A
odložené
88. 20.1.2021 18:30 (Str)
odložené
22.1.2021 18:30 (Pia)
odložené
89.
22.1.2021 18:30 (Pia)
Pezinok A 0
wo
0 Ister B
odložené
89. 22.1.2021 18:30 (Pia)
wo
Ister B 0
odložené
18.1.2021 18:15 (Pon)
odložené
90.
18.1.2021 18:15 (Pon)
Ister A 0
wo
0 Malacky A
odložené
90. 18.1.2021 18:15 (Pon)
odložené
16. kolo
týždeň 4/2021
27.1.2021 18:30 (Str)
odložené
91.
27.1.2021 18:30 (Str)
Malacky A 0
wo
0 Pezinok A
odložené
91. 27.1.2021 18:30 (Str)
odložené
25.1.2021 18:15 (Pon)
odložené
92.
25.1.2021 18:15 (Pon)
Ister B 0
wo
0 Karlova Ves A
odložené
92. 25.1.2021 18:15 (Pon)
odložené
27.1.2021 18:30 (Str)
odložené
93.
27.1.2021 18:30 (Str)
Educo A 0
wo
0 DNV A
odložené
93. 27.1.2021 18:30 (Str)
wo
DNV A 0
odložené
25.1.2021 18:30 (Pon)
odložené
94.
25.1.2021 18:30 (Pon)
Karlova Ves B 0
wo
0 Bernolákovo A
odložené
94. 25.1.2021 18:30 (Pon)
odložené
26.1.2021 18:15 (Uto)
odložené
95.
26.1.2021 18:15 (Uto)
Feromax B 0
wo
0 Rovinka A
odložené
95. 26.1.2021 18:15 (Uto)
odložené
28.1.2021 18:00 (Štv)
odložené
96.
28.1.2021 18:00 (Štv)
Štadión A 0
wo
0 Svätý Jur A
odložené
96. 28.1.2021 18:00 (Štv)
odložené
17. kolo
týždeň 5/2021
2.2.2021 18:15 (Uto)
odložené
97.
2.2.2021 18:15 (Uto)
Feromax B 0
wo
0 Svätý Jur A
odložené
97. 2.2.2021 18:15 (Uto)
odložené
2.2.2021 18:30 (Uto)
odložené
98.
2.2.2021 18:30 (Uto)
Rovinka A 0
wo
0 Karlova Ves B
odložené
98. 2.2.2021 18:30 (Uto)
odložené
4.2.2021 18:15 (Štv)
odložené
99.
4.2.2021 18:15 (Štv)
Bernolákovo A 0
wo
0 Educo A
odložené
99. 4.2.2021 18:15 (Štv)
wo
Educo A 0
odložené
1.2.2021 18:30 (Pon)
odložené
100.
1.2.2021 18:30 (Pon)
DNV A 0
wo
0 Ister B
odložené
100. 1.2.2021 18:30 (Pon)
wo
Ister B 0
odložené
5.2.2021 18:30 (Pia)
odložené
101.
5.2.2021 18:30 (Pia)
Karlova Ves A 0
wo
0 Malacky A
odložené
101. 5.2.2021 18:30 (Pia)
odložené
1.2.2021 18:15 (Pon)
odložené
102.
1.2.2021 18:15 (Pon)
Ister A 0
wo
0 Pezinok A
odložené
102. 1.2.2021 18:15 (Pon)
odložené
18. kolo
týždeň 6/2021
12.2.2021 18:30 (Pia)
odložené
103.
12.2.2021 18:30 (Pia)
Karlova Ves A 0
wo
0 Ister A
odložené
103. 12.2.2021 18:30 (Pia)
wo
Ister A 0
odložené
10.2.2021 18:30 (Str)
odložené
104.
10.2.2021 18:30 (Str)
Malacky A 0
wo
0 DNV A
odložené
104. 10.2.2021 18:30 (Str)
wo
DNV A 0
odložené
8.2.2021 18:15 (Pon)
odložené
105.
8.2.2021 18:15 (Pon)
Ister B 0
wo
0 Bernolákovo A
odložené
105. 8.2.2021 18:15 (Pon)
odložené
9.2.2021 18:30 (Uto)
odložené
106.
9.2.2021 18:30 (Uto)
Rovinka A 0
wo
0 Educo A
odložené
106. 9.2.2021 18:30 (Uto)
wo
Educo A 0
odložené
8.2.2021 18:30 (Pon)
odložené
107.
8.2.2021 18:30 (Pon)
Karlova Ves B 0
wo
0 Svätý Jur A
odložené
107. 8.2.2021 18:30 (Pon)
odložené
9.2.2021 18:15 (Uto)
odložené
108.
9.2.2021 18:15 (Uto)
Feromax B 0
wo
0 Štadión A
odložené
108. 9.2.2021 18:15 (Uto)
odložené
19. kolo
týždeň 7/2021
18.2.2021 18:00 (Štv)
odložené
109.
18.2.2021 18:00 (Štv)
Štadión A 0
wo
0 Karlova Ves B
odložené
109. 18.2.2021 18:00 (Štv)
odložené
16.2.2021 18:00 (Uto)
odložené
110.
16.2.2021 18:00 (Uto)
Svätý Jur A 0
wo
0 Educo A
odložené
110. 16.2.2021 18:00 (Uto)
wo
Educo A 0
odložené
15.2.2021 18:15 (Pon)
odložené
111.
15.2.2021 18:15 (Pon)
Ister B 0
wo
0 Rovinka A
odložené
111. 15.2.2021 18:15 (Pon)
odložené
18.2.2021 18:15 (Štv)
odložené
112.
18.2.2021 18:15 (Štv)
Bernolákovo A 0
wo
0 Malacky A
odložené
112. 18.2.2021 18:15 (Štv)
odložené
15.2.2021 18:30 (Pon)
odložené
113.
15.2.2021 18:30 (Pon)
DNV A 0
wo
0 Ister A
odložené
113. 15.2.2021 18:30 (Pon)
wo
Ister A 0
odložené
19.2.2021 18:30 (Pia)
odložené
114.
19.2.2021 18:30 (Pia)
Karlova Ves A 0
wo
0 Pezinok A
odložené
114. 19.2.2021 18:30 (Pia)
odložené
20. kolo
týždeň 8/2021
26.2.2021 18:30 (Pia)
odložené
115.
26.2.2021 18:30 (Pia)
Pezinok A 0
wo
0 DNV A
odložené
115. 26.2.2021 18:30 (Pia)
wo
DNV A 0
odložené
25.2.2021 18:15 (Štv)
odložené
116.
25.2.2021 18:15 (Štv)
Bernolákovo A 0
wo
0 Ister A
odložené
116. 25.2.2021 18:15 (Štv)
wo
Ister A 0
odložené
24.2.2021 18:30 (Str)
odložené
117.
24.2.2021 18:30 (Str)
Malacky A 0
wo
0 Rovinka A
odložené
117. 24.2.2021 18:30 (Str)
odložené
22.2.2021 18:15 (Pon)
odložené
118.
22.2.2021 18:15 (Pon)
Ister B 0
wo
0 Svätý Jur A
odložené
118. 22.2.2021 18:15 (Pon)
odložené
24.2.2021 18:30 (Str)
odložené
119.
24.2.2021 18:30 (Str)
Educo A 0
wo
0 Štadión A
odložené
119. 24.2.2021 18:30 (Str)
odložené
22.2.2021 18:30 (Pon)
odložené
120.
22.2.2021 18:30 (Pon)
Karlova Ves B 0
wo
0 Feromax B
odložené
120. 22.2.2021 18:30 (Pon)
odložené
21. kolo
týždeň 10/2021
9.3.2021 18:15 (Uto)
odložené
121.
9.3.2021 18:15 (Uto)
Feromax B 0
wo
0 Educo A
odložené
121. 9.3.2021 18:15 (Uto)
wo
Educo A 0
odložené
11.3.2021 18:00 (Štv)
odložené
122.
11.3.2021 18:00 (Štv)
Štadión A 0
wo
0 Ister B
odložené
122. 11.3.2021 18:00 (Štv)
wo
Ister B 0
odložené
10.3.2021 18:30 (Str)
odložené
123.
10.3.2021 18:30 (Str)
Malacky A 0
wo
0 Svätý Jur A
odložené
123. 10.3.2021 18:30 (Str)
odložené
8.3.2021 18:15 (Pon)
odložené
124.
8.3.2021 18:15 (Pon)
Ister A 0
wo
0 Rovinka A
odložené
124. 8.3.2021 18:15 (Pon)
odložené
11.3.2021 18:15 (Štv)
odložené
125.
11.3.2021 18:15 (Štv)
Bernolákovo A 0
wo
0 Pezinok A
odložené
125. 11.3.2021 18:15 (Štv)
odložené
8.3.2021 18:30 (Pon)
odložené
126.
8.3.2021 18:30 (Pon)
DNV A 0
wo
0 Karlova Ves A
odložené
126. 8.3.2021 18:30 (Pon)
odložené
22. kolo
týždeň 11/2021
19.3.2021 18:30 (Pia)
odložené
127.
19.3.2021 18:30 (Pia)
Karlova Ves A 0
wo
0 Bernolákovo A
odložené
127. 19.3.2021 18:30 (Pia)
odložené
19.3.2021 18:30 (Pia)
odložené
128.
19.3.2021 18:30 (Pia)
Pezinok A 0
wo
0 Rovinka A
odložené
128. 19.3.2021 18:30 (Pia)
odložené
15.3.2021 18:15 (Pon)
odložené
129.
15.3.2021 18:15 (Pon)
Ister A 0
wo
0 Svätý Jur A
odložené
129. 15.3.2021 18:15 (Pon)
odložené
18.3.2021 18:00 (Štv)
odložené
130.
18.3.2021 18:00 (Štv)
Štadión A 0
wo
0 Malacky A
odložené
130. 18.3.2021 18:00 (Štv)
odložené
16.3.2021 18:15 (Uto)
odložené
131.
16.3.2021 18:15 (Uto)
Feromax B 0
wo
0 Ister B
odložené
131. 16.3.2021 18:15 (Uto)
wo
Ister B 0
odložené
15.3.2021 18:30 (Pon)
odložené
132.
15.3.2021 18:30 (Pon)
Karlova Ves B 0
wo
0 Educo A
odložené
132. 15.3.2021 18:30 (Pon)
wo
Educo A 0
odložené
23. kolo
týždeň 12/2021
22.3.2021 18:15 (Pon)
odložené
133.
22.3.2021 18:15 (Pon)
Ister B 0
wo
0 Karlova Ves B
odložené
133. 22.3.2021 18:15 (Pon)
odložené
23.3.2021 18:15 (Uto)
odložené
134.
23.3.2021 18:15 (Uto)
Feromax B 0
wo
0 Malacky A
odložené
134. 23.3.2021 18:15 (Uto)
odložené
25.3.2021 18:00 (Štv)
odložené
135.
25.3.2021 18:00 (Štv)
Štadión A 0
wo
0 Ister A
odložené
135. 25.3.2021 18:00 (Štv)
wo
Ister A 0
odložené
23.3.2021 18:00 (Uto)
odložené
136.
23.3.2021 18:00 (Uto)
Svätý Jur A 0
wo
0 Pezinok A
odložené
136. 23.3.2021 18:00 (Uto)
odložené
23.3.2021 18:30 (Uto)
odložené
137.
23.3.2021 18:30 (Uto)
Rovinka A 0
wo
0 Karlova Ves A
odložené
137. 23.3.2021 18:30 (Uto)
odložené
22.3.2021 18:30 (Pon)
odložené
138.
22.3.2021 18:30 (Pon)
DNV A 0
wo
0 Bernolákovo A
odložené
138. 22.3.2021 18:30 (Pon)
odložené
24. kolo
týždeň 15/2021
13.4.2021 18:30 (Uto)
odložené
139.
13.4.2021 18:30 (Uto)
Rovinka A 0
wo
0 DNV A
odložené
139. 13.4.2021 18:30 (Uto)
wo
DNV A 0
odložené
16.4.2021 18:30 (Pia)
odložené
140.
16.4.2021 18:30 (Pia)
Karlova Ves A 0
wo
0 Svätý Jur A
odložené
140. 16.4.2021 18:30 (Pia)
odložené
16.4.2021 18:30 (Pia)
odložené
141.
16.4.2021 18:30 (Pia)
Pezinok A 0
wo
0 Štadión A
odložené
141. 16.4.2021 18:30 (Pia)
odložené
13.4.2021 18:15 (Uto)
odložené
142.
13.4.2021 18:15 (Uto)
Feromax B 0
wo
0 Ister A
odložené
142. 13.4.2021 18:15 (Uto)
wo
Ister A 0
odložené
14.4.2021 18:30 (Str)
odložené
143.
14.4.2021 18:30 (Str)
Malacky A 0
wo
0 Karlova Ves B
odložené
143. 14.4.2021 18:30 (Str)
odložené
12.4.2021 18:15 (Pon)
odložené
144.
12.4.2021 18:15 (Pon)
Ister B 0
wo
0 Educo A
odložené
144. 12.4.2021 18:15 (Pon)
wo
Educo A 0
odložené
25. kolo
týždeň 16/2021
21.4.2021 18:30 (Str)
odložené
145.
21.4.2021 18:30 (Str)
Educo A 0
wo
0 Malacky A
odložené
145. 21.4.2021 18:30 (Str)
odložené
19.4.2021 18:30 (Pon)
odložené
146.
19.4.2021 18:30 (Pon)
Karlova Ves B 0
wo
0 Ister A
odložené
146. 19.4.2021 18:30 (Pon)
wo
Ister A 0
odložené
20.4.2021 18:15 (Uto)
odložené
147.
20.4.2021 18:15 (Uto)
Feromax B 0
wo
0 Pezinok A
odložené
147. 20.4.2021 18:15 (Uto)
odložené
22.4.2021 18:00 (Štv)
odložené
148.
22.4.2021 18:00 (Štv)
Štadión A 0
wo
0 Karlova Ves A
odložené
148. 22.4.2021 18:00 (Štv)
odložené
20.4.2021 18:00 (Uto)
odložené
149.
20.4.2021 18:00 (Uto)
Svätý Jur A 0
wo
0 DNV A
odložené
149. 20.4.2021 18:00 (Uto)
wo
DNV A 0
odložené
20.4.2021 18:30 (Uto)
odložené
150.
20.4.2021 18:30 (Uto)
Rovinka A 0
wo
0 Bernolákovo A
odložené
150. 20.4.2021 18:30 (Uto)
odložené
26. kolo
týždeň 17/2021
29.4.2021 18:15 (Štv)
odložené
151.
29.4.2021 18:15 (Štv)
Bernolákovo A 0
wo
0 Svätý Jur A
odložené
151. 29.4.2021 18:15 (Štv)
odložené
26.4.2021 18:30 (Pon)
odložené
152.
26.4.2021 18:30 (Pon)
DNV A 0
wo
0 Štadión A
odložené
152. 26.4.2021 18:30 (Pon)
odložené
30.4.2021 18:30 (Pia)
odložené
153.
30.4.2021 18:30 (Pia)
Karlova Ves A 0
wo
0 Feromax B
odložené
153. 30.4.2021 18:30 (Pia)
odložené
30.4.2021 18:30 (Pia)
odložené
154.
30.4.2021 18:30 (Pia)
Pezinok A 0
wo
0 Karlova Ves B
odložené
154. 30.4.2021 18:30 (Pia)
odložené
26.4.2021 18:15 (Pon)
odložené
155.
26.4.2021 18:15 (Pon)
Ister A 0
wo
0 Educo A
odložené
155. 26.4.2021 18:15 (Pon)
wo
Educo A 0
odložené
28.4.2021 18:30 (Str)
odložené
156.
28.4.2021 18:30 (Str)
Malacky A 0
wo
0 Ister B
odložené
156. 28.4.2021 18:30 (Str)
wo
Ister B 0
odložené
Bohatý výber a nízke ceny pre radosť z víťazstiev - Profittsport.sk
Kompletný sortiment pre stolný tenis | stolnytenis.sk
Kompletný sortiment pre stolný tenis | stolnytenis.sk