BA TT NR TN BB ZA PO KE
1. kolo
týždeň 38/2020
23.10.2020 18:30 (Pia)
odložené
67.
23.10.2020 18:30 (Pia)
DNV B 0
wo
0 Spoje B
odložené
67. 23.10.2020 18:30 (Pia)
wo
Spoje B 0
odložené
15.9.2020 18:30 (Uto)
odložené
68.
15.9.2020 18:30 (Uto)
Spoje C 0
wo
0 Čataj A
odložené
68. 15.9.2020 18:30 (Uto)
wo
Čataj A 0
odložené
17.9.2020 18:00 (Štv)
odložené
69.
17.9.2020 18:00 (Štv)
Štadión B 0
wo
0 Lozorno A
odložené
69. 17.9.2020 18:00 (Štv)
odložené
30.10.2020 18:30 (Pia)
70.
30.10.2020 18:30 (Pia)
Svätý Jur B 0
70. 30.10.2020 18:30 (Pia)
wo
Most A 0
15.9.2020 18:30 (Uto)
Konečný Cibula
71.
15.9.2020 18:30 (Uto)
Slovenský Grob A 5
wo
13 Bernolákovo B
Konečný Cibula
71. 15.9.2020 18:30 (Uto)
Konečný Cibula
11.11.2020 18:15 (Str)
11.11.2020 nový termín
72.
11.11.2020 18:15 (Str)
Ister C 0
wo
0 Galvaniho A
11.11.2020 nový termín
72. 11.11.2020 18:15 (Str)
11.11.2020 nový termín
2. kolo
týždeň 39/2020
22.9.2020 18:15 (Uto)
Konečný Cibula
73.
22.9.2020 18:15 (Uto)
Bernolákovo B 10
wo
8 Ister C
Konečný Cibula
73. 22.9.2020 18:15 (Uto)
wo
Ister C 8
Konečný Cibula
23.9.2020 18:30 (Str)
Konečný Cibula
74.
23.9.2020 18:30 (Str)
Most A 14
wo
4 Slovenský Grob A
Konečný Cibula
74. 23.9.2020 18:30 (Str)
Konečný Cibula
23.9.2020 18:00 (Str)
Konečný Cibula
75.
23.9.2020 18:00 (Str)
Lozorno A 12
wo
6 Svätý Jur B
Konečný Cibula
75. 23.9.2020 18:00 (Str)
Konečný Cibula
23.9.2020 18:30 (Str)
odložené
76.
23.9.2020 18:30 (Str)
Čataj A 0
wo
0 Štadión B
odložené
76. 23.9.2020 18:30 (Str)
odložené
10.9.2020 18:30 (Štv)
Konečný Cibula
77.
10.9.2020 18:30 (Štv)
Spoje B 15
wo
3 Spoje C
Konečný Cibula
77. 10.9.2020 18:30 (Štv)
wo
Spoje C 3
Konečný Cibula
2.10.2020 18:30 (Pia)
Konečný Cibula
78.
2.10.2020 18:30 (Pia)
DNV B 9
wo
9 Senec B
Konečný Cibula
78. 2.10.2020 18:30 (Pia)
wo
Senec B 9
Konečný Cibula
3. kolo
týždeň 40/2020
29.9.2020 18:30 (Uto)
Konečný Cibula
1.
29.9.2020 18:30 (Uto)
Spoje C 9
wo
9 Senec B
Konečný Cibula
1. 29.9.2020 18:30 (Uto)
wo
Senec B 9
Konečný Cibula
29.9.2020 18:00 (Uto)
Konečný Cibula
2.
29.9.2020 18:00 (Uto)
Štadión B 4
wo
14 Spoje B
Konečný Cibula
2. 29.9.2020 18:00 (Uto)
wo
Spoje B 14
Konečný Cibula
2.10.2020 18:00 (Pia)
Konečný Cibula
3.
2.10.2020 18:00 (Pia)
Svätý Jur B 14
wo
4 Čataj A
Konečný Cibula
3. 2.10.2020 18:00 (Pia)
wo
Čataj A 4
Konečný Cibula
30.9.2020 18:00 (Str)
Konečný Cibula
4.
30.9.2020 18:00 (Str)
Lozorno A 16
wo
2 Slovenský Grob A
Konečný Cibula
4. 30.9.2020 18:00 (Str)
Konečný Cibula
30.9.2020 18:30 (Str)
Konečný Cibula
5.
30.9.2020 18:30 (Str)
Most A 10
wo
8 Ister C
Konečný Cibula
5. 30.9.2020 18:30 (Str)
wo
Ister C 8
Konečný Cibula
28.9.2020 18:30 (Pon)
Konečný Cibula
6.
28.9.2020 18:30 (Pon)
Galvaniho A 7
wo
11 Bernolákovo B
Konečný Cibula
6. 28.9.2020 18:30 (Pon)
Konečný Cibula
4. kolo
týždeň 41/2020
7.10.2020 18:30 (Str)
Konečný Cibula
7.
7.10.2020 18:30 (Str)
Most A 11
wo
7 Galvaniho A
Konečný Cibula
7. 7.10.2020 18:30 (Str)
Konečný Cibula
7.10.2020 18:00 (Str)
Konečný Cibula
8.
7.10.2020 18:00 (Str)
Lozorno A 11
wo
7 Ister C
Konečný Cibula
8. 7.10.2020 18:00 (Str)
wo
Ister C 7
Konečný Cibula
7.10.2020 18:30 (Str)
Konečný Cibula
9.
7.10.2020 18:30 (Str)
Slovenský Grob A 9
wo
9 Čataj A
Konečný Cibula
9. 7.10.2020 18:30 (Str)
wo
Čataj A 9
Konečný Cibula
6.10.2020 18:30 (Uto)
Konečný Cibula
10.
6.10.2020 18:30 (Uto)
Spoje B 13
wo
5 Svätý Jur B
Konečný Cibula
10. 6.10.2020 18:30 (Uto)
Konečný Cibula
9.10.2020 18:30 (Pia)
Konečný Cibula
11.
9.10.2020 18:30 (Pia)
Senec B 15
wo
3 Štadión B
Konečný Cibula
11. 9.10.2020 18:30 (Pia)
Konečný Cibula
5.10.2020 18:30 (Pon)
Konečný Cibula
12.
5.10.2020 18:30 (Pon)
DNV B 12
wo
6 Spoje C
Konečný Cibula
12. 5.10.2020 18:30 (Pon)
wo
Spoje C 6
Konečný Cibula
5. kolo
týždeň 42/2020
15.10.2020 18:00 (Štv)
odložené
13.
15.10.2020 18:00 (Štv)
Štadión B 0
wo
0 DNV B
odložené
13. 15.10.2020 18:00 (Štv)
wo
DNV B 0
odložené
16.10.2020 18:30 (Pia)
odložené
14.
16.10.2020 18:30 (Pia)
Svätý Jur B 0
wo
0 Senec B
odložené
14. 16.10.2020 18:30 (Pia)
wo
Senec B 0
odložené
13.10.2020 18:30 (Uto)
odložené
15.
13.10.2020 18:30 (Uto)
Slovenský Grob A 0
wo
0 Spoje B
odložené
15. 13.10.2020 18:30 (Uto)
wo
Spoje B 0
odložené
14.10.2020 18:15 (Str)
odložené
16.
14.10.2020 18:15 (Str)
Ister C 0
wo
0 Čataj A
odložené
16. 14.10.2020 18:15 (Str)
wo
Čataj A 0
odložené
12.10.2020 18:30 (Pon)
odložené
17.
12.10.2020 18:30 (Pon)
Galvaniho A 0
wo
0 Lozorno A
odložené
17. 12.10.2020 18:30 (Pon)
odložené
13.10.2020 18:15 (Uto)
odložené
18.
13.10.2020 18:15 (Uto)
Bernolákovo B 0
wo
0 Most A
odložené
18. 13.10.2020 18:15 (Uto)
wo
Most A 0
odložené
6. kolo
týždeň 43/2020
21.10.2020 18:00 (Str)
odložené
19.
21.10.2020 18:00 (Str)
Lozorno A 0
wo
0 Bernolákovo B
odložené
19. 21.10.2020 18:00 (Str)
odložené
21.10.2020 18:30 (Str)
odložené
20.
21.10.2020 18:30 (Str)
Čataj A 0
wo
0 Galvaniho A
odložené
20. 21.10.2020 18:30 (Str)
odložené
21.10.2020 18:15 (Str)
odložené
21.
21.10.2020 18:15 (Str)
Ister C 0
wo
0 Spoje B
odložené
21. 21.10.2020 18:15 (Str)
wo
Spoje B 0
odložené
23.10.2020 18:30 (Pia)
odložené
22.
23.10.2020 18:30 (Pia)
Senec B 0
wo
0 Slovenský Grob A
odložené
22. 23.10.2020 18:30 (Pia)
odložené
19.10.2020 18:30 (Pon)
odložené
23.
19.10.2020 18:30 (Pon)
DNV B 0
wo
0 Svätý Jur B
odložené
23. 19.10.2020 18:30 (Pon)
odložené
20.10.2020 18:30 (Uto)
odložené
24.
20.10.2020 18:30 (Uto)
Spoje C 0
wo
0 Štadión B
odložené
24. 20.10.2020 18:30 (Uto)
odložené
7. kolo
týždeň 45/2020
3.11.2020 18:30 (Uto)
odložené
25.
3.11.2020 18:30 (Uto)
Spoje C 0
wo
0 Svätý Jur B
odložené
25. 3.11.2020 18:30 (Uto)
odložené
3.11.2020 18:30 (Uto)
odložené
26.
3.11.2020 18:30 (Uto)
Slovenský Grob A 0
wo
0 DNV B
odložené
26. 3.11.2020 18:30 (Uto)
wo
DNV B 0
odložené
4.11.2020 18:15 (Str)
odložené
27.
4.11.2020 18:15 (Str)
Ister C 0
wo
0 Senec B
odložené
27. 4.11.2020 18:15 (Str)
wo
Senec B 0
odložené
2.11.2020 18:30 (Pon)
odložené
28.
2.11.2020 18:30 (Pon)
Galvaniho A 0
wo
0 Spoje B
odložené
28. 2.11.2020 18:30 (Pon)
wo
Spoje B 0
odložené
4.11.2020 18:30 (Str)
odložené
29.
4.11.2020 18:30 (Str)
Čataj A 0
wo
0 Bernolákovo B
odložené
29. 4.11.2020 18:30 (Str)
odložené
4.11.2020 18:30 (Str)
odložené
30.
4.11.2020 18:30 (Str)
Most A 0
wo
0 Lozorno A
odložené
30. 4.11.2020 18:30 (Str)
odložené
8. kolo
týždeň 46/2020
11.11.2020 18:30 (Str)
odložené
31.
11.11.2020 18:30 (Str)
Čataj A 0
wo
0 Most A
odložené
31. 11.11.2020 18:30 (Str)
wo
Most A 0
odložené
10.11.2020 18:30 (Uto)
odložené
32.
10.11.2020 18:30 (Uto)
Spoje B 0
wo
0 Bernolákovo B
odložené
32. 10.11.2020 18:30 (Uto)
odložené
13.11.2020 18:30 (Pia)
odložené
33.
13.11.2020 18:30 (Pia)
Senec B 0
wo
0 Galvaniho A
odložené
33. 13.11.2020 18:30 (Pia)
odložené
9.11.2020 18:30 (Pon)
odložené
34.
9.11.2020 18:30 (Pon)
DNV B 0
wo
0 Ister C
odložené
34. 9.11.2020 18:30 (Pon)
wo
Ister C 0
odložené
10.11.2020 18:30 (Uto)
odložené
35.
10.11.2020 18:30 (Uto)
Slovenský Grob A 0
wo
0 Spoje C
odložené
35. 10.11.2020 18:30 (Uto)
wo
Spoje C 0
odložené
12.11.2020 18:00 (Štv)
odložené
36.
12.11.2020 18:00 (Štv)
Štadión B 0
wo
0 Svätý Jur B
odložené
36. 12.11.2020 18:00 (Štv)
odložené
9. kolo
týždeň 47/2020
17.11.2020 18:30 (Uto)
odložené
37.
17.11.2020 18:30 (Uto)
Slovenský Grob A 0
wo
0 Štadión B
odložené
37. 17.11.2020 18:30 (Uto)
odložené
17.11.2020 18:30 (Uto)
odložené
38.
17.11.2020 18:30 (Uto)
Spoje C 0
wo
0 Ister C
odložené
38. 17.11.2020 18:30 (Uto)
wo
Ister C 0
odložené
16.11.2020 18:30 (Pon)
odložené
39.
16.11.2020 18:30 (Pon)
Galvaniho A 0
wo
0 DNV B
odložené
39. 16.11.2020 18:30 (Pon)
wo
DNV B 0
odložené
17.11.2020 18:15 (Uto)
odložené
40.
17.11.2020 18:15 (Uto)
Bernolákovo B 0
wo
0 Senec B
odložené
40. 17.11.2020 18:15 (Uto)
wo
Senec B 0
odložené
18.11.2020 18:30 (Str)
odložené
41.
18.11.2020 18:30 (Str)
Most A 0
wo
0 Spoje B
odložené
41. 18.11.2020 18:30 (Str)
wo
Spoje B 0
odložené
18.11.2020 18:00 (Str)
odložené
42.
18.11.2020 18:00 (Str)
Lozorno A 0
wo
0 Čataj A
odložené
42. 18.11.2020 18:00 (Str)
wo
Čataj A 0
odložené
10. kolo
týždeň 48/2020
24.11.2020 18:30 (Uto)
odložené
43.
24.11.2020 18:30 (Uto)
Spoje B 0
wo
0 Lozorno A
odložené
43. 24.11.2020 18:30 (Uto)
odložené
25.11.2020 18:30 (Str)
odložené
44.
25.11.2020 18:30 (Str)
Most A 0
wo
0 Senec B
odložené
44. 25.11.2020 18:30 (Str)
wo
Senec B 0
odložené
23.11.2020 18:30 (Pon)
odložené
45.
23.11.2020 18:30 (Pon)
DNV B 0
wo
0 Bernolákovo B
odložené
45. 23.11.2020 18:30 (Pon)
odložené
23.11.2020 18:30 (Pon)
odložené
46.
23.11.2020 18:30 (Pon)
Galvaniho A 0
wo
0 Spoje C
odložené
46. 23.11.2020 18:30 (Pon)
wo
Spoje C 0
odložené
26.11.2020 18:00 (Štv)
odložené
47.
26.11.2020 18:00 (Štv)
Štadión B 0
wo
0 Ister C
odložené
47. 26.11.2020 18:00 (Štv)
wo
Ister C 0
odložené
24.11.2020 18:00 (Uto)
odložené
48.
24.11.2020 18:00 (Uto)
Svätý Jur B 0
wo
0 Slovenský Grob A
odložené
48. 24.11.2020 18:00 (Uto)
odložené
11. kolo
týždeň 49/2020
2.12.2020 18:15 (Str)
odložené
49.
2.12.2020 18:15 (Str)
Ister C 0
wo
0 Svätý Jur B
odložené
49. 2.12.2020 18:15 (Str)
odložené
3.12.2020 18:00 (Štv)
odložené
50.
3.12.2020 18:00 (Štv)
Štadión B 0
wo
0 Galvaniho A
odložené
50. 3.12.2020 18:00 (Štv)
odložené
1.12.2020 18:15 (Uto)
odložené
51.
1.12.2020 18:15 (Uto)
Bernolákovo B 0
wo
0 Spoje C
odložené
51. 1.12.2020 18:15 (Uto)
wo
Spoje C 0
odložené
2.12.2020 18:30 (Str)
odložené
52.
2.12.2020 18:30 (Str)
Most A 0
wo
0 DNV B
odložené
52. 2.12.2020 18:30 (Str)
wo
DNV B 0
odložené
2.12.2020 18:00 (Str)
odložené
53.
2.12.2020 18:00 (Str)
Lozorno A 0
wo
0 Senec B
odložené
53. 2.12.2020 18:00 (Str)
wo
Senec B 0
odložené
1.12.2020 18:30 (Uto)
odložené
54.
1.12.2020 18:30 (Uto)
Spoje B 0
wo
0 Čataj A
odložené
54. 1.12.2020 18:30 (Uto)
wo
Čataj A 0
odložené
12. kolo
týždeň 50/2020
11.12.2020 18:30 (Pia)
odložené
55.
11.12.2020 18:30 (Pia)
Senec B 0
wo
0 Čataj A
odložené
55. 11.12.2020 18:30 (Pia)
wo
Čataj A 0
odložené
7.12.2020 18:30 (Pon)
odložené
56.
7.12.2020 18:30 (Pon)
DNV B 0
wo
0 Lozorno A
odložené
56. 7.12.2020 18:30 (Pon)
odložené
8.12.2020 18:30 (Uto)
odložené
57.
8.12.2020 18:30 (Uto)
Spoje C 0
wo
0 Most A
odložené
57. 8.12.2020 18:30 (Uto)
wo
Most A 0
odložené
10.12.2020 18:00 (Štv)
odložené
58.
10.12.2020 18:00 (Štv)
Štadión B 0
wo
0 Bernolákovo B
odložené
58. 10.12.2020 18:00 (Štv)
odložené
8.12.2020 18:00 (Uto)
odložené
59.
8.12.2020 18:00 (Uto)
Svätý Jur B 0
wo
0 Galvaniho A
odložené
59. 8.12.2020 18:00 (Uto)
odložené
8.12.2020 18:30 (Uto)
odložené
60.
8.12.2020 18:30 (Uto)
Slovenský Grob A 0
wo
0 Ister C
odložené
60. 8.12.2020 18:30 (Uto)
wo
Ister C 0
odložené
13. kolo
týždeň 51/2020
14.12.2020 18:30 (Pon)
odložené
61.
14.12.2020 18:30 (Pon)
Galvaniho A 0
wo
0 Slovenský Grob A
odložené
61. 14.12.2020 18:30 (Pon)
odložené
15.12.2020 18:15 (Uto)
odložené
62.
15.12.2020 18:15 (Uto)
Bernolákovo B 0
wo
0 Svätý Jur B
odložené
62. 15.12.2020 18:15 (Uto)
odložené
16.12.2020 18:30 (Str)
odložené
63.
16.12.2020 18:30 (Str)
Most A 0
wo
0 Štadión B
odložené
63. 16.12.2020 18:30 (Str)
odložené
16.12.2020 18:00 (Str)
odložené
64.
16.12.2020 18:00 (Str)
Lozorno A 0
wo
0 Spoje C
odložené
64. 16.12.2020 18:00 (Str)
wo
Spoje C 0
odložené
16.12.2020 18:30 (Str)
odložené
65.
16.12.2020 18:30 (Str)
Čataj A 0
wo
0 DNV B
odložené
65. 16.12.2020 18:30 (Str)
wo
DNV B 0
odložené
15.12.2020 18:30 (Uto)
odložené
66.
15.12.2020 18:30 (Uto)
Spoje B 0
wo
0 Senec B
odložené
66. 15.12.2020 18:30 (Uto)
wo
Senec B 0
odložené
14. kolo
týždeň 2/2021
15.1.2021 18:30 (Pia)
odložené
79.
15.1.2021 18:30 (Pia)
Senec B 0
wo
0 Spoje C
odložené
79. 15.1.2021 18:30 (Pia)
wo
Spoje C 0
odložené
12.1.2021 18:30 (Uto)
odložené
80.
12.1.2021 18:30 (Uto)
Spoje B 0
wo
0 Štadión B
odložené
80. 12.1.2021 18:30 (Uto)
odložené
13.1.2021 18:30 (Str)
odložené
81.
13.1.2021 18:30 (Str)
Čataj A 0
wo
0 Svätý Jur B
odložené
81. 13.1.2021 18:30 (Str)
odložené
12.1.2021 18:30 (Uto)
odložené
82.
12.1.2021 18:30 (Uto)
Slovenský Grob A 0
wo
0 Lozorno A
odložené
82. 12.1.2021 18:30 (Uto)
odložené
13.1.2021 18:15 (Str)
odložené
83.
13.1.2021 18:15 (Str)
Ister C 0
wo
0 Most A
odložené
83. 13.1.2021 18:15 (Str)
wo
Most A 0
odložené
12.1.2021 18:15 (Uto)
odložené
84.
12.1.2021 18:15 (Uto)
Bernolákovo B 0
wo
0 Galvaniho A
odložené
84. 12.1.2021 18:15 (Uto)
odložené
15. kolo
týždeň 3/2021
18.1.2021 18:30 (Pon)
odložené
85.
18.1.2021 18:30 (Pon)
Galvaniho A 0
wo
0 Most A
odložené
85. 18.1.2021 18:30 (Pon)
wo
Most A 0
odložené
20.1.2021 18:15 (Str)
odložené
86.
20.1.2021 18:15 (Str)
Ister C 0
wo
0 Lozorno A
odložené
86. 20.1.2021 18:15 (Str)
odložené
19.1.2021 18:30 (Uto)
odložené
87.
19.1.2021 18:30 (Uto)
Slovenský Grob A 0
wo
0 Čataj A
odložené
87. 19.1.2021 18:30 (Uto)
wo
Čataj A 0
odložené
19.1.2021 18:00 (Uto)
odložené
88.
19.1.2021 18:00 (Uto)
Svätý Jur B 0
wo
0 Spoje B
odložené
88. 19.1.2021 18:00 (Uto)
wo
Spoje B 0
odložené
21.1.2021 18:00 (Štv)
odložené
89.
21.1.2021 18:00 (Štv)
Štadión B 0
wo
0 Senec B
odložené
89. 21.1.2021 18:00 (Štv)
wo
Senec B 0
odložené
19.1.2021 18:30 (Uto)
odložené
90.
19.1.2021 18:30 (Uto)
Spoje C 0
wo
0 DNV B
odložené
90. 19.1.2021 18:30 (Uto)
wo
DNV B 0
odložené
16. kolo
týždeň 4/2021
25.1.2021 18:30 (Pon)
odložené
91.
25.1.2021 18:30 (Pon)
DNV B 0
wo
0 Štadión B
odložené
91. 25.1.2021 18:30 (Pon)
odložené
29.1.2021 18:30 (Pia)
odložené
92.
29.1.2021 18:30 (Pia)
Senec B 0
wo
0 Svätý Jur B
odložené
92. 29.1.2021 18:30 (Pia)
odložené
26.1.2021 18:30 (Uto)
odložené
93.
26.1.2021 18:30 (Uto)
Spoje B 0
wo
0 Slovenský Grob A
odložené
93. 26.1.2021 18:30 (Uto)
odložené
27.1.2021 18:15 (Str)
odložené
94.
27.1.2021 18:15 (Str)
Ister C 0
wo
0 Čataj A
odložené
94. 27.1.2021 18:15 (Str)
wo
Čataj A 0
odložené
27.1.2021 18:00 (Str)
odložené
95.
27.1.2021 18:00 (Str)
Lozorno A 0
wo
0 Galvaniho A
odložené
95. 27.1.2021 18:00 (Str)
odložené
27.1.2021 18:30 (Str)
odložené
96.
27.1.2021 18:30 (Str)
Most A 0
wo
0 Bernolákovo B
odložené
96. 27.1.2021 18:30 (Str)
odložené
17. kolo
týždeň 5/2021
2.2.2021 18:15 (Uto)
odložené
97.
2.2.2021 18:15 (Uto)
Bernolákovo B 0
wo
0 Lozorno A
odložené
97. 2.2.2021 18:15 (Uto)
odložené
1.2.2021 18:30 (Pon)
odložené
98.
1.2.2021 18:30 (Pon)
Galvaniho A 0
wo
0 Čataj A
odložené
98. 1.2.2021 18:30 (Pon)
wo
Čataj A 0
odložené
2.2.2021 18:30 (Uto)
odložené
99.
2.2.2021 18:30 (Uto)
Spoje B 0
wo
0 Ister C
odložené
99. 2.2.2021 18:30 (Uto)
wo
Ister C 0
odložené
2.2.2021 18:30 (Uto)
odložené
100.
2.2.2021 18:30 (Uto)
Slovenský Grob A 0
wo
0 Senec B
odložené
100. 2.2.2021 18:30 (Uto)
wo
Senec B 0
odložené
2.2.2021 18:00 (Uto)
odložené
101.
2.2.2021 18:00 (Uto)
Svätý Jur B 0
wo
0 DNV B
odložené
101. 2.2.2021 18:00 (Uto)
wo
DNV B 0
odložené
4.2.2021 18:00 (Štv)
odložené
102.
4.2.2021 18:00 (Štv)
Štadión B 0
wo
0 Spoje C
odložené
102. 4.2.2021 18:00 (Štv)
wo
Spoje C 0
odložené
18. kolo
týždeň 6/2021
9.2.2021 18:00 (Uto)
odložené
103.
9.2.2021 18:00 (Uto)
Svätý Jur B 0
wo
0 Spoje C
odložené
103. 9.2.2021 18:00 (Uto)
wo
Spoje C 0
odložené
8.2.2021 18:30 (Pon)
odložené
104.
8.2.2021 18:30 (Pon)
DNV B 0
wo
0 Slovenský Grob A
odložené
104. 8.2.2021 18:30 (Pon)
odložené
12.2.2021 18:30 (Pia)
odložené
105.
12.2.2021 18:30 (Pia)
Senec B 0
wo
0 Ister C
odložené
105. 12.2.2021 18:30 (Pia)
wo
Ister C 0
odložené
9.2.2021 18:30 (Uto)
odložené
106.
9.2.2021 18:30 (Uto)
Spoje B 0
wo
0 Galvaniho A
odložené
106. 9.2.2021 18:30 (Uto)
odložené
9.2.2021 18:15 (Uto)
odložené
107.
9.2.2021 18:15 (Uto)
Bernolákovo B 0
wo
0 Čataj A
odložené
107. 9.2.2021 18:15 (Uto)
wo
Čataj A 0
odložené
10.2.2021 18:00 (Str)
odložené
108.
10.2.2021 18:00 (Str)
Lozorno A 0
wo
0 Most A
odložené
108. 10.2.2021 18:00 (Str)
wo
Most A 0
odložené
19. kolo
týždeň 7/2021
17.2.2021 18:30 (Str)
odložené
109.
17.2.2021 18:30 (Str)
Most A 0
wo
0 Čataj A
odložené
109. 17.2.2021 18:30 (Str)
wo
Čataj A 0
odložené
16.2.2021 18:15 (Uto)
odložené
110.
16.2.2021 18:15 (Uto)
Bernolákovo B 0
wo
0 Spoje B
odložené
110. 16.2.2021 18:15 (Uto)
wo
Spoje B 0
odložené
15.2.2021 18:30 (Pon)
odložené
111.
15.2.2021 18:30 (Pon)
Galvaniho A 0
wo
0 Senec B
odložené
111. 15.2.2021 18:30 (Pon)
wo
Senec B 0
odložené
17.2.2021 18:15 (Str)
odložené
112.
17.2.2021 18:15 (Str)
Ister C 0
wo
0 DNV B
odložené
112. 17.2.2021 18:15 (Str)
wo
DNV B 0
odložené
16.2.2021 18:30 (Uto)
odložené
113.
16.2.2021 18:30 (Uto)
Spoje C 0
wo
0 Slovenský Grob A
odložené
113. 16.2.2021 18:30 (Uto)
odložené
16.2.2021 18:00 (Uto)
odložené
114.
16.2.2021 18:00 (Uto)
Svätý Jur B 0
wo
0 Štadión B
odložené
114. 16.2.2021 18:00 (Uto)
odložené
20. kolo
týždeň 8/2021
25.2.2021 18:00 (Štv)
odložené
115.
25.2.2021 18:00 (Štv)
Štadión B 0
wo
0 Slovenský Grob A
odložené
115. 25.2.2021 18:00 (Štv)
odložené
24.2.2021 18:15 (Str)
odložené
116.
24.2.2021 18:15 (Str)
Ister C 0
wo
0 Spoje C
odložené
116. 24.2.2021 18:15 (Str)
wo
Spoje C 0
odložené
22.2.2021 18:30 (Pon)
odložené
117.
22.2.2021 18:30 (Pon)
DNV B 0
wo
0 Galvaniho A
odložené
117. 22.2.2021 18:30 (Pon)
odložené
26.2.2021 18:30 (Pia)
odložené
118.
26.2.2021 18:30 (Pia)
Senec B 0
wo
0 Bernolákovo B
odložené
118. 26.2.2021 18:30 (Pia)
odložené
23.2.2021 18:30 (Uto)
odložené
119.
23.2.2021 18:30 (Uto)
Spoje B 0
wo
0 Most A
odložené
119. 23.2.2021 18:30 (Uto)
wo
Most A 0
odložené
24.2.2021 18:30 (Str)
odložené
120.
24.2.2021 18:30 (Str)
Čataj A 0
wo
0 Lozorno A
odložené
120. 24.2.2021 18:30 (Str)
odložené
21. kolo
týždeň 10/2021
10.3.2021 18:00 (Str)
odložené
121.
10.3.2021 18:00 (Str)
Lozorno A 0
wo
0 Spoje B
odložené
121. 10.3.2021 18:00 (Str)
wo
Spoje B 0
odložené
12.3.2021 18:30 (Pia)
odložené
122.
12.3.2021 18:30 (Pia)
Senec B 0
wo
0 Most A
odložené
122. 12.3.2021 18:30 (Pia)
wo
Most A 0
odložené
9.3.2021 18:15 (Uto)
odložené
123.
9.3.2021 18:15 (Uto)
Bernolákovo B 0
wo
0 DNV B
odložené
123. 9.3.2021 18:15 (Uto)
wo
DNV B 0
odložené
9.3.2021 18:30 (Uto)
odložené
124.
9.3.2021 18:30 (Uto)
Spoje C 0
wo
0 Galvaniho A
odložené
124. 9.3.2021 18:30 (Uto)
odložené
10.3.2021 18:15 (Str)
odložené
125.
10.3.2021 18:15 (Str)
Ister C 0
wo
0 Štadión B
odložené
125. 10.3.2021 18:15 (Str)
odložené
9.3.2021 18:30 (Uto)
odložené
126.
9.3.2021 18:30 (Uto)
Slovenský Grob A 0
wo
0 Svätý Jur B
odložené
126. 9.3.2021 18:30 (Uto)
odložené
22. kolo
týždeň 11/2021
16.3.2021 18:00 (Uto)
odložené
127.
16.3.2021 18:00 (Uto)
Svätý Jur B 0
wo
0 Ister C
odložené
127. 16.3.2021 18:00 (Uto)
wo
Ister C 0
odložené
15.3.2021 18:30 (Pon)
odložené
128.
15.3.2021 18:30 (Pon)
Galvaniho A 0
wo
0 Štadión B
odložené
128. 15.3.2021 18:30 (Pon)
odložené
16.3.2021 18:30 (Uto)
odložené
129.
16.3.2021 18:30 (Uto)
Spoje C 0
wo
0 Bernolákovo B
odložené
129. 16.3.2021 18:30 (Uto)
odložené
15.3.2021 18:30 (Pon)
odložené
130.
15.3.2021 18:30 (Pon)
DNV B 0
wo
0 Most A
odložené
130. 15.3.2021 18:30 (Pon)
wo
Most A 0
odložené
19.3.2021 18:30 (Pia)
odložené
131.
19.3.2021 18:30 (Pia)
Senec B 0
wo
0 Lozorno A
odložené
131. 19.3.2021 18:30 (Pia)
odložené
17.3.2021 18:30 (Str)
odložené
132.
17.3.2021 18:30 (Str)
Čataj A 0
wo
0 Spoje B
odložené
132. 17.3.2021 18:30 (Str)
wo
Spoje B 0
odložené
23. kolo
týždeň 12/2021
24.3.2021 18:30 (Str)
odložené
133.
24.3.2021 18:30 (Str)
Čataj A 0
wo
0 Senec B
odložené
133. 24.3.2021 18:30 (Str)
wo
Senec B 0
odložené
24.3.2021 18:00 (Str)
odložené
134.
24.3.2021 18:00 (Str)
Lozorno A 0
wo
0 DNV B
odložené
134. 24.3.2021 18:00 (Str)
wo
DNV B 0
odložené
24.3.2021 18:30 (Str)
odložené
135.
24.3.2021 18:30 (Str)
Most A 0
wo
0 Spoje C
odložené
135. 24.3.2021 18:30 (Str)
wo
Spoje C 0
odložené
23.3.2021 18:15 (Uto)
odložené
136.
23.3.2021 18:15 (Uto)
Bernolákovo B 0
wo
0 Štadión B
odložené
136. 23.3.2021 18:15 (Uto)
odložené
22.3.2021 18:30 (Pon)
odložené
137.
22.3.2021 18:30 (Pon)
Galvaniho A 0
wo
0 Svätý Jur B
odložené
137. 22.3.2021 18:30 (Pon)
odložené
24.3.2021 18:15 (Str)
odložené
138.
24.3.2021 18:15 (Str)
Ister C 0
wo
0 Slovenský Grob A
odložené
138. 24.3.2021 18:15 (Str)
odložené
24. kolo
týždeň 15/2021
13.4.2021 18:30 (Uto)
odložené
139.
13.4.2021 18:30 (Uto)
Slovenský Grob A 0
wo
0 Galvaniho A
odložené
139. 13.4.2021 18:30 (Uto)
odložené
13.4.2021 18:00 (Uto)
odložené
140.
13.4.2021 18:00 (Uto)
Svätý Jur B 0
wo
0 Bernolákovo B
odložené
140. 13.4.2021 18:00 (Uto)
odložené
15.4.2021 18:00 (Štv)
odložené
141.
15.4.2021 18:00 (Štv)
Štadión B 0
wo
0 Most A
odložené
141. 15.4.2021 18:00 (Štv)
wo
Most A 0
odložené
13.4.2021 18:30 (Uto)
odložené
142.
13.4.2021 18:30 (Uto)
Spoje C 0
wo
0 Lozorno A
odložené
142. 13.4.2021 18:30 (Uto)
odložené
12.4.2021 18:30 (Pon)
odložené
143.
12.4.2021 18:30 (Pon)
DNV B 0
wo
0 Čataj A
odložené
143. 12.4.2021 18:30 (Pon)
wo
Čataj A 0
odložené
16.4.2021 18:30 (Pia)
odložené
144.
16.4.2021 18:30 (Pia)
Senec B 0
wo
0 Spoje B
odložené
144. 16.4.2021 18:30 (Pia)
wo
Spoje B 0
odložené
25. kolo
týždeň 16/2021
20.4.2021 18:30 (Uto)
odložené
145.
20.4.2021 18:30 (Uto)
Spoje B 0
wo
0 DNV B
odložené
145. 20.4.2021 18:30 (Uto)
wo
DNV B 0
odložené
21.4.2021 18:30 (Str)
odložené
146.
21.4.2021 18:30 (Str)
Čataj A 0
wo
0 Spoje C
odložené
146. 21.4.2021 18:30 (Str)
wo
Spoje C 0
odložené
21.4.2021 18:00 (Str)
odložené
147.
21.4.2021 18:00 (Str)
Lozorno A 0
wo
0 Štadión B
odložené
147. 21.4.2021 18:00 (Str)
odložené
21.4.2021 18:30 (Str)
odložené
148.
21.4.2021 18:30 (Str)
Most A 0
wo
0 Svätý Jur B
odložené
148. 21.4.2021 18:30 (Str)
odložené
20.4.2021 18:15 (Uto)
odložené
149.
20.4.2021 18:15 (Uto)
Bernolákovo B 0
wo
0 Slovenský Grob A
odložené
149. 20.4.2021 18:15 (Uto)
odložené
19.4.2021 18:30 (Pon)
odložené
150.
19.4.2021 18:30 (Pon)
Galvaniho A 0
wo
0 Ister C
odložené
150. 19.4.2021 18:30 (Pon)
wo
Ister C 0
odložené
26. kolo
týždeň 17/2021
28.4.2021 18:15 (Str)
odložené
151.
28.4.2021 18:15 (Str)
Ister C 0
wo
0 Bernolákovo B
odložené
151. 28.4.2021 18:15 (Str)
odložené
27.4.2021 18:30 (Uto)
odložené
152.
27.4.2021 18:30 (Uto)
Slovenský Grob A 0
wo
0 Most A
odložené
152. 27.4.2021 18:30 (Uto)
wo
Most A 0
odložené
27.4.2021 18:00 (Uto)
odložené
153.
27.4.2021 18:00 (Uto)
Svätý Jur B 0
wo
0 Lozorno A
odložené
153. 27.4.2021 18:00 (Uto)
odložené
29.4.2021 18:00 (Štv)
odložené
154.
29.4.2021 18:00 (Štv)
Štadión B 0
wo
0 Čataj A
odložené
154. 29.4.2021 18:00 (Štv)
wo
Čataj A 0
odložené
27.4.2021 18:30 (Uto)
Konečný Cibula
155.
27.4.2021 18:30 (Uto)
Spoje C 11
wo
7 Spoje B
Konečný Cibula
155. 27.4.2021 18:30 (Uto)
wo
Spoje B 7
Konečný Cibula
30.4.2021 18:30 (Pia)
odložené
156.
30.4.2021 18:30 (Pia)
Senec B 0
wo
0 DNV B
odložené
156. 30.4.2021 18:30 (Pia)
wo
DNV B 0
odložené
Bohatý výber a nízke ceny pre radosť z víťazstiev - Profittsport.sk
Kompletný sortiment pre stolný tenis | stolnytenis.sk
Kompletný sortiment pre stolný tenis | stolnytenis.sk