BA TT NR TN BB ZA PO KE

Súpisky

1. DNV B

Mgr. Kresanová Silvia
17 hráčov
ZŠ I.Bukovčana 3 BA - DNV
Pondelok 18:30

Lopty: JOOLA

Rozhodca: Takáč Peter, Vajda Jozef, Kresanová Silvia, Fratrič Gabriel, Németh Štefan, Kresan Štefan

Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2025
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2025
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2025
Platnosť: 30.06.2025
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2025
Platnosť: 30.06.2025
Platnosť: 30.06.2025

2. Spoje C

Čajkovič Andrej
16 hráčov
ZŠ Biskupická 21, Ba
Utorok 18:30

Lopty: JOOLA

Rozhodca: Kondel Vladimír, Hamran Anton ml.

Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2025
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2025
Platnosť: 30.06.2023

3. Štadión B

Svetlák Miroslav
10 hráčov
ZŠ Žehrianska 9, Ba - Petrž.
Štvrtok 18:00

Lopty: JOOlA

Rozhodca: Harenčár Martin Ing.

Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2025
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2024

4. Svätý Jur B

Záhradský Michal
16 hráčov
Sv.Jur, ZŠ Kollárova 2, telocv.
Utorok 18:00

Lopty: XUSHAOFA

Rozhodca: Vidová Andreja, Turian Richard, Jedlička Matúš, Löwyová Dana

Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2025
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2025

5. Slovenský Grob A

Tichý Richard
15 hráčov
ZŠ tel.,Školská 11, Slov.Grob
Utorok 18:30

Lopty: XUSHAOFA, HUIESON

Rozhodca: Račko Boris

Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2025
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2025
Platnosť: 30.06.2025

6. Ister C

Polášek Jozef
10 hráčov
Černockého 6, Ba
Streda 18:15

Lopty: DHS

Rozhodca: Dufek Milan

Platnosť: 30.06.2025
Platnosť: 30.06.2025
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2025
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2025
Platnosť: 30.06.2025
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2025

7. Galvaniho A

Vrbický Jaroslav
11 hráčov
ŠKST Stará Vajnorská 14, Ba
Pondelok 18:30

Lopty: XUSHAOFA

Rozhodca: Buda Marian, Krajčír Miroslav, Pozdech Boris

Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2025
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2025
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2025
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2025

8. Bernolákovo B

Ján Kudják
16 hráčov
Černockého 6, Ba
Utorok 18:15

Lopty: SCHILDKRÖT

Rozhodca: Hedvigy Marek

Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2025
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2025
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2025
Platnosť: 30.06.2025
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2021

9. Most A

Michalko Michal
16 hráčov
KD, Bratislavská96,Most pri Ba
Streda 18:30

Lopty: SCHILDKRÖT

Rozhodca: neplatná licencia

Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2025
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2021

10. Lozorno A

Sirota Rudolf
18 hráčov
Športové nám1, Lozorno
Streda 18:00

Lopty: JOOLA

Rozhodca: Sirota Rudolf

Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2023

11. Čataj A

Ban Juraj
14 hráčov
K.Dom, Hlavná 333, Čataj
Streda 18:30

Lopty: JOOLA

Rozhodca: neplatná licencia

Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2025
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2025
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2025
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2025

12. Spoje B

Basár Peter
10 hráčov
ZŠ Biskupická 21, Podunajské Biskupice, Bratislava
Utorok 18:30

Lopty: JOOLA

Rozhodca: Kondel Vladimír, Hamran Anton ml.

Platnosť: 30.06.2025
Platnosť: 30.06.2025
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2025

13. Senec B

Nagy Ľudovít
15 hráčov
Rybárska 29, Senec
Piatok 18:30

Lopty: JOOLA, Friendship 729

Rozhodca: neplatná licencia

Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2025
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2025
4. HUTKA ADAM D
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2023
Kompletný sortiment pre stolný tenis | stolnytenis.sk
Kompletný sortiment pre stolný tenis | stolnytenis.sk