BA TT NR TN BB ZA PO KE
1. kolo
týždeň 40/2020
29.9.2020 18:30 (Uto)
Konečný Cibula
1.
29.9.2020 18:30 (Uto)
Pezinok D 10
wo
8 Veľký Biel B
Konečný Cibula
1. 29.9.2020 18:30 (Uto)
Konečný Cibula
29.9.2020 18:15 (Uto)
Konečný Cibula
2.
29.9.2020 18:15 (Uto)
Bernolákovo D 4
wo
14 Malacky C
Konečný Cibula
2. 29.9.2020 18:15 (Uto)
Konečný Cibula
2.10.2020 18:30 (Pia)
Konečný Cibula
3.
2.10.2020 18:30 (Pia)
Most C 7
wo
11 Svätý Jur D
Konečný Cibula
3. 2.10.2020 18:30 (Pia)
Konečný Cibula
28.9.2020 18:30 (Pon)
odložené
4.
28.9.2020 18:30 (Pon)
Stupava B 0
wo
0 Zálesie C
odložené
4. 28.9.2020 18:30 (Pon)
odložené
28.9.2020 18:00 (Pon)
Konečný Cibula
5.
28.9.2020 18:00 (Pon)
Slovenský Grob C 6
wo
12 Vinosady B
Konečný Cibula
5. 28.9.2020 18:00 (Pon)
Konečný Cibula
29.9.2020 18:30 (Uto)
Konečný Cibula
6.
29.9.2020 18:30 (Uto)
DNV E 6
wo
12 Viktória D
Konečný Cibula
6. 29.9.2020 18:30 (Uto)
Konečný Cibula
2. kolo
týždeň 41/2020
6.10.2020 18:30 (Uto)
Konečný Cibula
7.
6.10.2020 18:30 (Uto)
Viktória D 11
wo
7 Veľký Biel B
Konečný Cibula
7. 6.10.2020 18:30 (Uto)
Konečný Cibula
8.10.2020 18:30 (Štv)
Konečný Cibula
8.
8.10.2020 18:30 (Štv)
Vinosady B 6
wo
12 DNV E
Konečný Cibula
8. 8.10.2020 18:30 (Štv)
wo
DNV E 12
Konečný Cibula
5.10.2020 18:00 (Pon)
Konečný Cibula
9.
5.10.2020 18:00 (Pon)
Slovenský Grob C 6
wo
12 Zálesie C
Konečný Cibula
9. 5.10.2020 18:00 (Pon)
Konečný Cibula
9.10.2020 18:30 (Pia)
Konečný Cibula
10.
9.10.2020 18:30 (Pia)
Most C 10
wo
8 Stupava B
Konečný Cibula
10. 9.10.2020 18:30 (Pia)
Konečný Cibula
6.10.2020 18:15 (Uto)
Konečný Cibula
11.
6.10.2020 18:15 (Uto)
Bernolákovo D 10
wo
8 Svätý Jur D
Konečný Cibula
11. 6.10.2020 18:15 (Uto)
Konečný Cibula
6.10.2020 18:30 (Uto)
Konečný Cibula
12.
6.10.2020 18:30 (Uto)
Pezinok D 11
wo
7 Malacky C
Konečný Cibula
12. 6.10.2020 18:30 (Uto)
Konečný Cibula
3. kolo
týždeň 42/2020
13.10.2020 18:30 (Uto)
odložené
13.
13.10.2020 18:30 (Uto)
Malacky C 0
wo
0 Veľký Biel B
odložené
13. 13.10.2020 18:30 (Uto)
odložené
13.10.2020 18:30 (Uto)
odložené
14.
13.10.2020 18:30 (Uto)
Pezinok D 0
wo
0 Svätý Jur D
odložené
14. 13.10.2020 18:30 (Uto)
odložené
12.10.2020 18:30 (Pon)
odložené
15.
12.10.2020 18:30 (Pon)
Stupava B 0
wo
0 Bernolákovo D
odložené
15. 12.10.2020 18:30 (Pon)
odložené
12.10.2020 18:00 (Pon)
odložené
16.
12.10.2020 18:00 (Pon)
Slovenský Grob C 0
wo
0 Most C
odložené
16. 12.10.2020 18:00 (Pon)
wo
Most C 0
odložené
16.10.2020 18:30 (Pia)
odložené
17.
16.10.2020 18:30 (Pia)
Zálesie C 0
wo
0 DNV E
odložené
17. 16.10.2020 18:30 (Pia)
wo
DNV E 0
odložené
13.10.2020 18:30 (Uto)
odložené
18.
13.10.2020 18:30 (Uto)
Viktória D 0
wo
0 Vinosady B
odložené
18. 13.10.2020 18:30 (Uto)
odložené
4. kolo
týždeň 43/2020
22.10.2020 18:30 (Štv)
odložené
19.
22.10.2020 18:30 (Štv)
Vinosady B 0
wo
0 Veľký Biel B
odložené
19. 22.10.2020 18:30 (Štv)
odložené
23.10.2020 18:30 (Pia)
odložené
20.
23.10.2020 18:30 (Pia)
Zálesie C 0
wo
0 Viktória D
odložené
20. 23.10.2020 18:30 (Pia)
odložené
23.10.2020 18:30 (Pia)
odložené
21.
23.10.2020 18:30 (Pia)
Most C 0
wo
0 DNV E
odložené
21. 23.10.2020 18:30 (Pia)
wo
DNV E 0
odložené
20.10.2020 18:15 (Uto)
odložené
22.
20.10.2020 18:15 (Uto)
Bernolákovo D 0
wo
0 Slovenský Grob C
odložené
22. 20.10.2020 18:15 (Uto)
odložené
20.10.2020 18:30 (Uto)
odložené
23.
20.10.2020 18:30 (Uto)
Pezinok D 0
wo
0 Stupava B
odložené
23. 20.10.2020 18:30 (Uto)
odložené
23.10.2020 18:30 (Pia)
odložené
24.
23.10.2020 18:30 (Pia)
Svätý Jur D 0
wo
0 Malacky C
odložené
24. 23.10.2020 18:30 (Pia)
odložené
5. kolo
týždeň 45/2020
4.11.2020 18:00 (Str)
25.
4.11.2020 18:00 (Str)
Veľký Biel B 0
25. 4.11.2020 18:00 (Str)
2.11.2020 18:30 (Pon)
26.
2.11.2020 18:30 (Pon)
Stupava B 0
26. 2.11.2020 18:30 (Pon)
2.11.2020 18:00 (Pon)
27.
2.11.2020 18:00 (Pon)
Slovenský Grob C 0
27. 2.11.2020 18:00 (Pon)
3.11.2020 18:15 (Uto)
28.
3.11.2020 18:15 (Uto)
Bernolákovo D 0
wo
28. 3.11.2020 18:15 (Uto)
wo
DNV E 0
3.11.2020 18:30 (Uto)
29.
3.11.2020 18:30 (Uto)
Viktória D 0
wo
29. 3.11.2020 18:30 (Uto)
wo
Most C 0
6.11.2020 18:30 (Pia)
30.
6.11.2020 18:30 (Pia)
Zálesie C 0
30. 6.11.2020 18:30 (Pia)
6. kolo
týždeň 46/2020
11.11.2020 18:00 (Str)
31.
11.11.2020 18:00 (Str)
Veľký Biel B 0
31. 11.11.2020 18:00 (Str)
12.11.2020 18:30 (Štv)
32.
12.11.2020 18:30 (Štv)
Vinosady B 0
wo
32. 12.11.2020 18:30 (Štv)
wo
Most C 0
10.11.2020 18:15 (Uto)
33.
10.11.2020 18:15 (Uto)
Bernolákovo D 0
33. 10.11.2020 18:15 (Uto)
10.11.2020 18:30 (Uto)
34.
10.11.2020 18:30 (Uto)
Pezinok D 0
wo
34. 10.11.2020 18:30 (Uto)
wo
DNV E 0
10.11.2020 18:30 (Uto)
35.
10.11.2020 18:30 (Uto)
Malacky C 0
35. 10.11.2020 18:30 (Uto)
10.11.2020 18:00 (Uto)
36.
10.11.2020 18:00 (Uto)
Svätý Jur D 0
36. 10.11.2020 18:00 (Uto)
7. kolo
týždeň 47/2020
18.11.2020 18:00 (Str)
37.
18.11.2020 18:00 (Str)
Veľký Biel B 0
37. 18.11.2020 18:00 (Str)
16.11.2020 18:00 (Pon)
38.
16.11.2020 18:00 (Pon)
Slovenský Grob C 0
38. 16.11.2020 18:00 (Pon)
17.11.2020 18:30 (Uto)
39.
17.11.2020 18:30 (Uto)
Malacky C 0
wo
39. 17.11.2020 18:30 (Uto)
wo
DNV E 0
17.11.2020 18:30 (Uto)
40.
17.11.2020 18:30 (Uto)
Pezinok D 0
40. 17.11.2020 18:30 (Uto)
19.11.2020 18:30 (Štv)
41.
19.11.2020 18:30 (Štv)
Vinosady B 0
41. 19.11.2020 18:30 (Štv)
20.11.2020 18:30 (Pia)
42.
20.11.2020 18:30 (Pia)
Zálesie C 0
42. 20.11.2020 18:30 (Pia)
wo
Most C 0
8. kolo
týždeň 48/2020
25.11.2020 18:00 (Str)
43.
25.11.2020 18:00 (Str)
Veľký Biel B 0
wo
43. 25.11.2020 18:00 (Str)
wo
Most C 0
24.11.2020 18:15 (Uto)
44.
24.11.2020 18:15 (Uto)
Bernolákovo D 0
44. 24.11.2020 18:15 (Uto)
24.11.2020 18:30 (Uto)
45.
24.11.2020 18:30 (Uto)
Pezinok D 0
45. 24.11.2020 18:30 (Uto)
24.11.2020 18:30 (Uto)
46.
24.11.2020 18:30 (Uto)
Malacky C 0
46. 24.11.2020 18:30 (Uto)
24.11.2020 18:30 (Uto)
47.
24.11.2020 18:30 (Uto)
DNV E 0
47. 24.11.2020 18:30 (Uto)
23.11.2020 18:30 (Pon)
48.
23.11.2020 18:30 (Pon)
Stupava B 0
48. 23.11.2020 18:30 (Pon)
9. kolo
týždeň 49/2020
2.12.2020 18:00 (Str)
49.
2.12.2020 18:00 (Str)
Veľký Biel B 0
49. 2.12.2020 18:00 (Str)
1.12.2020 18:30 (Uto)
50.
1.12.2020 18:30 (Uto)
DNV E 0
50. 1.12.2020 18:30 (Uto)
1.12.2020 18:30 (Uto)
51.
1.12.2020 18:30 (Uto)
Viktória D 0
51. 1.12.2020 18:30 (Uto)
1.12.2020 18:30 (Uto)
52.
1.12.2020 18:30 (Uto)
Malacky C 0
52. 1.12.2020 18:30 (Uto)
4.12.2020 18:30 (Pia)
53.
4.12.2020 18:30 (Pia)
Zálesie C 0
53. 4.12.2020 18:30 (Pia)
4.12.2020 18:30 (Pia)
54.
4.12.2020 18:30 (Pia)
Most C 0
54. 4.12.2020 18:30 (Pia)
10. kolo
týždeň 50/2020
8.12.2020 18:15 (Uto)
55.
8.12.2020 18:15 (Uto)
Bernolákovo D 0
55. 8.12.2020 18:15 (Uto)
8.12.2020 18:30 (Uto)
56.
8.12.2020 18:30 (Uto)
Pezinok D 0
wo
56. 8.12.2020 18:30 (Uto)
wo
Most C 0
8.12.2020 18:30 (Uto)
57.
8.12.2020 18:30 (Uto)
Malacky C 0
57. 8.12.2020 18:30 (Uto)
8.12.2020 18:00 (Uto)
58.
8.12.2020 18:00 (Uto)
Svätý Jur D 0
58. 8.12.2020 18:00 (Uto)
7.12.2020 18:30 (Pon)
59.
7.12.2020 18:30 (Pon)
Stupava B 0
59. 7.12.2020 18:30 (Pon)
7.12.2020 18:00 (Pon)
60.
7.12.2020 18:00 (Pon)
Slovenský Grob C 0
wo
60. 7.12.2020 18:00 (Pon)
wo
DNV E 0
11. kolo
týždeň 51/2020
15.12.2020 18:30 (Uto)
61.
15.12.2020 18:30 (Uto)
DNV E 0
61. 15.12.2020 18:30 (Uto)
15.12.2020 18:30 (Uto)
62.
15.12.2020 18:30 (Uto)
Viktória D 0
62. 15.12.2020 18:30 (Uto)
17.12.2020 18:30 (Štv)
63.
17.12.2020 18:30 (Štv)
Vinosady B 0
63. 17.12.2020 18:30 (Štv)
18.12.2020 18:30 (Pia)
64.
18.12.2020 18:30 (Pia)
Zálesie C 0
64. 18.12.2020 18:30 (Pia)
18.12.2020 18:30 (Pia)
65.
18.12.2020 18:30 (Pia)
Most C 0
65. 18.12.2020 18:30 (Pia)
15.12.2020 18:30 (Uto)
66.
15.12.2020 18:30 (Uto)
Pezinok D 0
66. 15.12.2020 18:30 (Uto)
12. kolo
týždeň 2/2021
13.1.2021 18:00 (Str)
67.
13.1.2021 18:00 (Str)
Veľký Biel B 0
67. 13.1.2021 18:00 (Str)
12.1.2021 18:30 (Uto)
68.
12.1.2021 18:30 (Uto)
Malacky C 0
68. 12.1.2021 18:30 (Uto)
15.1.2021 18:30 (Pia)
69.
15.1.2021 18:30 (Pia)
Most C 0
69. 15.1.2021 18:30 (Pia)
11.1.2021 18:30 (Pon)
70.
11.1.2021 18:30 (Pon)
Zálesie C 0
70. 11.1.2021 18:30 (Pon)
14.1.2021 18:30 (Štv)
71.
14.1.2021 18:30 (Štv)
Vinosady B 0
71. 14.1.2021 18:30 (Štv)
12.1.2021 18:30 (Uto)
72.
12.1.2021 18:30 (Uto)
Viktória D 0
wo
72. 12.1.2021 18:30 (Uto)
wo
DNV E 0
13. kolo
týždeň 3/2021
20.1.2021 18:00 (Str)
73.
20.1.2021 18:00 (Str)
Veľký Biel B 0
73. 20.1.2021 18:00 (Str)
19.1.2021 18:30 (Uto)
74.
19.1.2021 18:30 (Uto)
DNV E 0
74. 19.1.2021 18:30 (Uto)
18.1.2021 18:30 (Pon)
75.
18.1.2021 18:30 (Pon)
Zálesie C 0
75. 18.1.2021 18:30 (Pon)
18.1.2021 18:30 (Pon)
76.
18.1.2021 18:30 (Pon)
Stupava B 0
wo
76. 18.1.2021 18:30 (Pon)
wo
Most C 0
19.1.2021 18:00 (Uto)
77.
19.1.2021 18:00 (Uto)
Svätý Jur D 0
77. 19.1.2021 18:00 (Uto)
19.1.2021 18:30 (Uto)
78.
19.1.2021 18:30 (Uto)
Malacky C 0
78. 19.1.2021 18:30 (Uto)
14. kolo
týždeň 4/2021
27.1.2021 18:00 (Str)
79.
27.1.2021 18:00 (Str)
Veľký Biel B 0
79. 27.1.2021 18:00 (Str)
26.1.2021 18:00 (Uto)
80.
26.1.2021 18:00 (Uto)
Svätý Jur D 0
80. 26.1.2021 18:00 (Uto)
26.1.2021 18:15 (Uto)
81.
26.1.2021 18:15 (Uto)
Bernolákovo D 0
81. 26.1.2021 18:15 (Uto)
29.1.2021 18:30 (Pia)
82.
29.1.2021 18:30 (Pia)
Most C 0
82. 29.1.2021 18:30 (Pia)
26.1.2021 18:30 (Uto)
83.
26.1.2021 18:30 (Uto)
DNV E 0
83. 26.1.2021 18:30 (Uto)
28.1.2021 18:30 (Štv)
84.
28.1.2021 18:30 (Štv)
Vinosady B 0
84. 28.1.2021 18:30 (Štv)
15. kolo
týždeň 5/2021
3.2.2021 18:00 (Str)
85.
3.2.2021 18:00 (Str)
Veľký Biel B 0
85. 3.2.2021 18:00 (Str)
2.2.2021 18:30 (Uto)
86.
2.2.2021 18:30 (Uto)
Viktória D 0
86. 2.2.2021 18:30 (Uto)
2.2.2021 18:30 (Uto)
87.
2.2.2021 18:30 (Uto)
DNV E 0
wo
87. 2.2.2021 18:30 (Uto)
wo
Most C 0
1.2.2021 18:00 (Pon)
88.
1.2.2021 18:00 (Pon)
Slovenský Grob C 0
88. 1.2.2021 18:00 (Pon)
1.2.2021 18:30 (Pon)
89.
1.2.2021 18:30 (Pon)
Stupava B 0
89. 1.2.2021 18:30 (Pon)
2.2.2021 18:30 (Uto)
90.
2.2.2021 18:30 (Uto)
Malacky C 0
90. 2.2.2021 18:30 (Uto)
16. kolo
týždeň 6/2021
9.2.2021 18:00 (Uto)
91.
9.2.2021 18:00 (Uto)
Svätý Jur D 0
91. 9.2.2021 18:00 (Uto)
9.2.2021 18:30 (Uto)
92.
9.2.2021 18:30 (Uto)
Malacky C 0
92. 9.2.2021 18:30 (Uto)
9.2.2021 18:30 (Uto)
93.
9.2.2021 18:30 (Uto)
Pezinok D 0
93. 9.2.2021 18:30 (Uto)
9.2.2021 18:30 (Uto)
94.
9.2.2021 18:30 (Uto)
DNV E 0
94. 9.2.2021 18:30 (Uto)
12.2.2021 18:30 (Pia)
95.
12.2.2021 18:30 (Pia)
Most C 0
95. 12.2.2021 18:30 (Pia)
11.2.2021 18:30 (Štv)
96.
11.2.2021 18:30 (Štv)
Vinosady B 0
96. 11.2.2021 18:30 (Štv)
17. kolo
týždeň 7/2021
15.2.2021 18:30 (Pon)
97.
15.2.2021 18:30 (Pon)
Zálesie C 0
97. 15.2.2021 18:30 (Pon)
19.2.2021 18:30 (Pia)
98.
19.2.2021 18:30 (Pia)
Most C 0
98. 19.2.2021 18:30 (Pia)
16.2.2021 18:30 (Uto)
99.
16.2.2021 18:30 (Uto)
Viktória D 0
99. 16.2.2021 18:30 (Uto)
16.2.2021 18:30 (Uto)
100.
16.2.2021 18:30 (Uto)
DNV E 0
100. 16.2.2021 18:30 (Uto)
15.2.2021 18:00 (Pon)
101.
15.2.2021 18:00 (Pon)
Slovenský Grob C 0
101. 15.2.2021 18:00 (Pon)
15.2.2021 18:30 (Pon)
102.
15.2.2021 18:30 (Pon)
Stupava B 0
102. 15.2.2021 18:30 (Pon)
18. kolo
týždeň 8/2021
22.2.2021 18:30 (Pon)
103.
22.2.2021 18:30 (Pon)
Stupava B 0
103. 22.2.2021 18:30 (Pon)
23.2.2021 18:00 (Uto)
104.
23.2.2021 18:00 (Uto)
Svätý Jur D 0
104. 23.2.2021 18:00 (Uto)
23.2.2021 18:30 (Uto)
105.
23.2.2021 18:30 (Uto)
DNV E 0
105. 23.2.2021 18:30 (Uto)
23.2.2021 18:30 (Uto)
106.
23.2.2021 18:30 (Uto)
Viktória D 0
106. 23.2.2021 18:30 (Uto)
23.2.2021 18:15 (Uto)
107.
23.2.2021 18:15 (Uto)
Bernolákovo D 0
107. 23.2.2021 18:15 (Uto)
26.2.2021 18:30 (Pia)
108.
26.2.2021 18:30 (Pia)
Most C 0
108. 26.2.2021 18:30 (Pia)
19. kolo
týždeň 10/2021
12.3.2021 18:30 (Pia)
109.
12.3.2021 18:30 (Pia)
Most C 0
109. 12.3.2021 18:30 (Pia)
8.3.2021 18:30 (Pon)
110.
8.3.2021 18:30 (Pon)
Zálesie C 0
110. 8.3.2021 18:30 (Pon)
11.3.2021 18:30 (Štv)
111.
11.3.2021 18:30 (Štv)
Vinosady B 0
111. 11.3.2021 18:30 (Štv)
9.3.2021 18:30 (Uto)
112.
9.3.2021 18:30 (Uto)
Viktória D 0
112. 9.3.2021 18:30 (Uto)
9.3.2021 18:00 (Uto)
113.
9.3.2021 18:00 (Uto)
Svätý Jur D 0
wo
113. 9.3.2021 18:00 (Uto)
wo
DNV E 0
8.3.2021 18:00 (Pon)
114.
8.3.2021 18:00 (Pon)
Slovenský Grob C 0
114. 8.3.2021 18:00 (Pon)
20. kolo
týždeň 11/2021
15.3.2021 18:00 (Pon)
115.
15.3.2021 18:00 (Pon)
Slovenský Grob C 0
115. 15.3.2021 18:00 (Pon)
15.3.2021 18:30 (Pon)
116.
15.3.2021 18:30 (Pon)
Stupava B 0
wo
116. 15.3.2021 18:30 (Pon)
wo
DNV E 0
16.3.2021 18:00 (Uto)
117.
16.3.2021 18:00 (Uto)
Svätý Jur D 0
117. 16.3.2021 18:00 (Uto)
18.3.2021 18:30 (Štv)
118.
18.3.2021 18:30 (Štv)
Vinosady B 0
118. 18.3.2021 18:30 (Štv)
16.3.2021 18:30 (Uto)
119.
16.3.2021 18:30 (Uto)
Pezinok D 0
119. 16.3.2021 18:30 (Uto)
16.3.2021 18:15 (Uto)
120.
16.3.2021 18:15 (Uto)
Bernolákovo D 0
wo
120. 16.3.2021 18:15 (Uto)
wo
Most C 0
21. kolo
týždeň 12/2021
24.3.2021 18:00 (Str)
121.
24.3.2021 18:00 (Str)
Veľký Biel B 0
121. 24.3.2021 18:00 (Str)
26.3.2021 18:30 (Pia)
122.
26.3.2021 18:30 (Pia)
Most C 0
122. 26.3.2021 18:30 (Pia)
22.3.2021 18:30 (Pon)
123.
22.3.2021 18:30 (Pon)
Zálesie C 0
123. 22.3.2021 18:30 (Pon)
25.3.2021 18:30 (Štv)
124.
25.3.2021 18:30 (Štv)
Vinosady B 0
124. 25.3.2021 18:30 (Štv)
23.3.2021 18:30 (Uto)
125.
23.3.2021 18:30 (Uto)
Viktória D 0
125. 23.3.2021 18:30 (Uto)
23.3.2021 18:30 (Uto)
126.
23.3.2021 18:30 (Uto)
DNV E 0
126. 23.3.2021 18:30 (Uto)
22. kolo
týždeň 15/2021
14.4.2021 18:00 (Str)
127.
14.4.2021 18:00 (Str)
Veľký Biel B 0
wo
127. 14.4.2021 18:00 (Str)
wo
DNV E 0
12.4.2021 18:00 (Pon)
128.
12.4.2021 18:00 (Pon)
Slovenský Grob C 0
128. 12.4.2021 18:00 (Pon)
14.4.2021 18:30 (Str)
129.
14.4.2021 18:30 (Str)
Stupava B 0
129. 14.4.2021 18:30 (Str)
13.4.2021 18:00 (Uto)
130.
13.4.2021 18:00 (Uto)
Svätý Jur D 0
130. 13.4.2021 18:00 (Uto)
13.4.2021 18:30 (Uto)
131.
13.4.2021 18:30 (Uto)
Malacky C 0
wo
131. 13.4.2021 18:30 (Uto)
wo
Most C 0
13.4.2021 18:15 (Uto)
132.
13.4.2021 18:15 (Uto)
Bernolákovo D 0
132. 13.4.2021 18:15 (Uto)
Bohatý výber a nízke ceny pre radosť z víťazstiev - Profittsport.sk
Kompletný sortiment pre stolný tenis | stolnytenis.sk
Kompletný sortiment pre stolný tenis | stolnytenis.sk