BA TT NR TN BB ZA PO KE

Rozpis mužstva

1. kolo
týždeň 38/2021
24.9.2021 18:00 (Pia)
Konečný Šereda
6.
24.9.2021 18:00 (Pia)
1.PPC Fortuna Kežmarok 1
wo
6 TJ Geológ Rožňava
Konečný Šereda
6. 24.9.2021 18:00 (Pia)
Konečný Šereda
2. kolo
týždeň 40/2021
8.10.2021 18:00 (Pia)
Konečný Šereda
8.
8.10.2021 18:00 (Pia)
ŠKST Ružomberok A 1
wo
6 TJ Geológ Rožňava
Konečný Šereda
8. 8.10.2021 18:00 (Pia)
Konečný Šereda
9.10.2021 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
13.
9.10.2021 10:00 (Sob)
TJ STO Nižná A 6
wo
4 TJ Geológ Rožňava
Konečný Šereda
13. 9.10.2021 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
3. kolo
týždeň 42/2021
22.10.2021 17:00 (Pia)
Konečný Šereda
20.
22.10.2021 17:00 (Pia)
TJ Geológ Rožňava 5
wo
5 ŠK PARA TT Hlohovec A
Konečný Šereda
20. 22.10.2021 17:00 (Pia)
Konečný Šereda
23.10.2021 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
26.
23.10.2021 10:00 (Sob)
TJ Geológ Rožňava 6
wo
1 STK FUNSTAR Topoľčany
Konečný Šereda
26. 23.10.2021 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
4. kolo
týždeň 46/2021
19.11.2021 18:00 (Pia)
Konečný Šereda
32.
19.11.2021 18:00 (Pia)
SK Vydrany 4
wo
6 TJ Geológ Rožňava
Konečný Šereda
32. 19.11.2021 18:00 (Pia)
Konečný Šereda
20.11.2021 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
37.
20.11.2021 10:00 (Sob)
TJ Gasto Galanta 2
wo
6 TJ Geológ Rožňava
Konečný Šereda
37. 20.11.2021 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
5. kolo
týždeň 4/2022
28.1.2022 17:00 (Pia)
44.
28.1.2022 17:00 (Pia)
TJ Geológ Rožňava 0
44. 28.1.2022 17:00 (Pia)
29.1.2022 10:00 (Sob)
50.
29.1.2022 10:00 (Sob)
TJ Geológ Rožňava 0
50. 29.1.2022 10:00 (Sob)
6. kolo
týždeň 50/2021
4.2.2022 17:00 (Pia)
Pozor zmena dátumu
56.
4.2.2022 17:00 (Pia)
ŠKST Michalovce 0
wo
0 TJ Geológ Rožňava
Pozor zmena dátumu
56. 4.2.2022 17:00 (Pia)
Pozor zmena dátumu
5.2.2022 10:00 (Sob)
Pozor zmena dátumu
61.
5.2.2022 10:00 (Sob)
VSTK Vranov 0
wo
0 TJ Geológ Rožňava
Pozor zmena dátumu
61. 5.2.2022 10:00 (Sob)
Pozor zmena dátumu
Bohatý výber a nízke ceny pre radosť z víťazstiev - Profittsport.sk
Kompletný sortiment pre stolný tenis | stolnytenis.sk
Kompletný sortiment pre stolný tenis | stolnytenis.sk