ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator
Nahrávam...
BA TT NR TN BB ZA PO KE
1. kolo
týždeň 38/2021
24.9.2021 17:00 (Pia)
Konečný Šereda
1.
24.9.2021 17:00 (Pia)
TJ STO Nižná A 6
wo
4 ŠKST Ružomberok A
Konečný Šereda
1. 24.9.2021 17:00 (Pia)
Konečný Šereda
2. kolo
týždeň 40/2021
8.10.2021 18:00 (Pia)
Konečný Šereda
8.
8.10.2021 18:00 (Pia)
ŠKST Ružomberok A 1
wo
6 TJ Geológ Rožňava
Konečný Šereda
8. 8.10.2021 18:00 (Pia)
Konečný Šereda
9.10.2021 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
14.
9.10.2021 10:00 (Sob)
ŠKST Ružomberok A 6
wo
1 1.PPC Fortuna Kežmarok
Konečný Šereda
14. 9.10.2021 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
3. kolo
týždeň 42/2021
15.10.2021 18:00 (Pia)
Konečný Šereda
24.
15.10.2021 18:00 (Pia)
ŠKST Ružomberok A 4
wo
6 SK Vydrany
Konečný Šereda
24. 15.10.2021 18:00 (Pia)
Konečný Šereda
16.10.2021 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
30.
16.10.2021 10:00 (Sob)
ŠKST Ružomberok A 3
wo
6 TJ Gasto Galanta
Konečný Šereda
30. 16.10.2021 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
4. kolo
týždeň 46/2021
20.11.2021 17:00 (Sob)
Konečný Šereda
34.
20.11.2021 17:00 (Sob)
ŠKST Michalovce 5
wo
5 ŠKST Ružomberok A
Konečný Šereda
34. 20.11.2021 17:00 (Sob)
Konečný Šereda
21.11.2021 10:00 (Ned)
Konečný Šereda
39.
21.11.2021 10:00 (Ned)
VSTK Vranov 5
wo
5 ŠKST Ružomberok A
Konečný Šereda
39. 21.11.2021 10:00 (Ned)
Konečný Šereda
5. kolo
týždeň 4/2022
28.1.2022 18:00 (Pia)
Konečný Šereda
46.
28.1.2022 18:00 (Pia)
ŠKST Ružomberok A 6
wo
3 ŠK PARA TT Hlohovec A
Konečný Šereda
46. 28.1.2022 18:00 (Pia)
Konečný Šereda
29.1.2022 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
52.
29.1.2022 10:00 (Sob)
ŠKST Ružomberok A 6
wo
0 STK FUNSTAR Topoľčany
Konečný Šereda
52. 29.1.2022 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
6. kolo
týždeň 5/2022
4.2.2022 17:00 (Pia)
Konečný Šereda
60.
4.2.2022 17:00 (Pia)
MSK Čadca B 1
wo
6 ŠKST Ružomberok A
Konečný Šereda
60. 4.2.2022 17:00 (Pia)
Konečný Šereda
5.2.2022 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
65.
5.2.2022 10:00 (Sob)
MSK Čadca A 6
wo
2 ŠKST Ružomberok A
Konečný Šereda
65. 5.2.2022 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
7. kolo
týždeň 8/2022
25.2.2022 18:00 (Pia)
Konečný Šereda
3.
25.2.2022 18:00 (Pia)
ŠKST Ružomberok A 6
wo
2 STK FUNSTAR Topoľčany
Konečný Šereda
3. 25.2.2022 18:00 (Pia)
Konečný Šereda
18.3.2022 10:00 (Pia)
Konečný Šereda
4.
18.3.2022 10:00 (Pia)
ŠKST Ružomberok A 5
wo
5 ŠK PARA TT Hlohovec A
Konečný Šereda
4. 18.3.2022 10:00 (Pia)
Konečný Šereda
8. kolo
týždeň 9/2022
4.3.2022 17:00 (Pia)
Konečný Šereda
8.
4.3.2022 17:00 (Pia)
ŠKST Michalovce 5
wo
5 ŠKST Ružomberok A
Konečný Šereda
8. 4.3.2022 17:00 (Pia)
Konečný Šereda
5.3.2022 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
10.
5.3.2022 10:00 (Sob)
1.PPC Fortuna Kežmarok 3
wo
6 ŠKST Ružomberok A
Konečný Šereda
10. 5.3.2022 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
9. kolo
týždeň 11/2022
18.3.2022 17:00 (Pia)
Konečný Šereda
11.
18.3.2022 17:00 (Pia)
MSK Čadca B 1
wo
6 ŠKST Ružomberok A
Konečný Šereda
11. 18.3.2022 17:00 (Pia)
Konečný Šereda
10. kolo
týždeň 13/2022
1.4.2022 18:00 (Pia)
Konečný Šereda
18.
1.4.2022 18:00 (Pia)
ŠKST Ružomberok A 5
wo
5 ŠKST Michalovce
Konečný Šereda
18. 1.4.2022 18:00 (Pia)
Konečný Šereda
2.4.2022 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
20.
2.4.2022 10:00 (Sob)
ŠKST Ružomberok A 6
wo
4 1.PPC Fortuna Kežmarok
Konečný Šereda
20. 2.4.2022 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
11. kolo
týždeň 14/2022
8.4.2022 17:30 (Pia)
Konečný Šereda
24.
8.4.2022 17:30 (Pia)
ŠK PARA TT Hlohovec A 4
wo
6 ŠKST Ružomberok A
Konečný Šereda
24. 8.4.2022 17:30 (Pia)
Konečný Šereda
8.4.2022 10:30 (Pia)
Konečný Šereda
25.
8.4.2022 10:30 (Pia)
STK FUNSTAR Topoľčany 3
wo
6 ŠKST Ružomberok A
Konečný Šereda
25. 8.4.2022 10:30 (Pia)
Konečný Šereda
12. kolo
týždeň 17/2022
29.4.2022 18:00 (Pia)
Konečný Šereda
27.
29.4.2022 18:00 (Pia)
ŠKST Ružomberok A 6
wo
0 MSK Čadca B
Konečný Šereda
27. 29.4.2022 18:00 (Pia)
Konečný Šereda
Bohatý výber a nízke ceny pre radosť z víťazstiev - Profittsport.sk
Velikonoční soustředění v Hluku 2022
Kompletný sortiment pre stolný tenis | stolnytenis.sk
Kompletný sortiment pre stolný tenis | stolnytenis.sk
eObchod Desaka - The Champions Shop