ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator
Nahrávam...
BA TT NR TN BB ZA PO KE
Majstrovstvá SR družstiev mužov 2022 - Finále Extraligy mužov / QF
29.3.2022 18:00 (Uto)
Konečný Šereda
67.
29.3.2022 18:00 (Uto)
MSK Čadca A 3
wo
5 TJ Gasto Galanta
Konečný Šereda
67. 29.3.2022 18:00 (Uto)
Konečný Šereda
1.4.2022 18:00 (Pia)
Konečný Šereda
68.
1.4.2022 18:00 (Pia)
TJ Gasto Galanta 5
wo
1 MSK Čadca A
Konečný Šereda
68. 1.4.2022 18:00 (Pia)
Konečný Šereda
Majstrovstvá SR družstiev mužov 2022 - Finále Extraligy mužov / QF
30.3.2022 18:00 (Str)
Konečný Šereda
70.
30.3.2022 18:00 (Str)
VSTK Vranov 3
wo
5 TJ STO Nižná A
Konečný Šereda
70. 30.3.2022 18:00 (Str)
Konečný Šereda
1.4.2022 18:00 (Pia)
Konečný Šereda
71.
1.4.2022 18:00 (Pia)
TJ STO Nižná A 5
wo
3 VSTK Vranov
Konečný Šereda
71. 1.4.2022 18:00 (Pia)
Konečný Šereda
Majstrovstvá SR družstiev mužov 2022 - Finále Extraligy mužov / SF
5.4.2022 18:00 (Uto)
Konečný Šereda
72.
5.4.2022 18:00 (Uto)
TJ Gasto Galanta 0
wo
5 SK Vydrany
Konečný Šereda
72. 5.4.2022 18:00 (Uto)
Konečný Šereda
8.4.2022 18:00 (Pia)
Konečný Šereda
73.
8.4.2022 18:00 (Pia)
SK Vydrany 5
wo
0 TJ Gasto Galanta
Konečný Šereda
73. 8.4.2022 18:00 (Pia)
Konečný Šereda
Majstrovstvá SR družstiev mužov 2022 - Finále Extraligy mužov / SF
5.4.2022 18:00 (Uto)
Konečný Šereda
75.
5.4.2022 18:00 (Uto)
TJ STO Nižná A 5
wo
3 TJ Geológ Rožňava
Konečný Šereda
75. 5.4.2022 18:00 (Uto)
Konečný Šereda
8.4.2022 18:00 (Pia)
Konečný Šereda
76.
8.4.2022 18:00 (Pia)
TJ Geológ Rožňava 5
wo
3 TJ STO Nižná A
Konečný Šereda
76. 8.4.2022 18:00 (Pia)
Konečný Šereda
9.4.2022 16:00 (Sob)
Konečný Šereda
77.
9.4.2022 16:00 (Sob)
TJ Geológ Rožňava 2
wo
5 TJ STO Nižná A
Konečný Šereda
77. 9.4.2022 16:00 (Sob)
Konečný Šereda
Majstrovstvá SR družstiev mužov 2022 - Finále Extraligy mužov / F
26.4.2022 18:00 (Uto)
Konečný Šereda
78.
26.4.2022 18:00 (Uto)
TJ STO Nižná A 2
wo
5 SK Vydrany
Konečný Šereda
78. 26.4.2022 18:00 (Uto)
Konečný Šereda
29.4.2022 18:00 (Pia)
Predbežný Račko
79.
29.4.2022 18:00 (Pia)
SK Vydrany 5
wo
0 TJ STO Nižná A
Predbežný Račko
79. 29.4.2022 18:00 (Pia)
Predbežný Račko
Majstrovstvá SR družstiev mužov 2022 - Finále Extraligy mužov / Zápas o tretie miesto
26.4.2022 18:00 (Uto)
Konečný Šereda
81.
26.4.2022 18:00 (Uto)
TJ Gasto Galanta 1
wo
5 TJ Geológ Rožňava
Konečný Šereda
81. 26.4.2022 18:00 (Uto)
Konečný Šereda
29.4.2022 18:00 (Pia)
Konečný Šereda
82.
29.4.2022 18:00 (Pia)
TJ Geológ Rožňava 5
wo
0 TJ Gasto Galanta
Konečný Šereda
82. 29.4.2022 18:00 (Pia)
Konečný Šereda

2.časť (1.-6.)

7. kolo
týždeň 8/2022
25.2.2022 18:00 (Pia)
Konečný Šereda
1.
25.2.2022 18:00 (Pia)
TJ Gasto Galanta 5
wo
5 TJ STO Nižná A
Konečný Šereda
1. 25.2.2022 18:00 (Pia)
Konečný Šereda
25.2.2022 17:00 (Pia)
Konečný Šereda
2.
25.2.2022 17:00 (Pia)
MSK Čadca A 4
wo
6 TJ Geológ Rožňava
Konečný Šereda
2. 25.2.2022 17:00 (Pia)
Konečný Šereda
26.2.2022 13:00 (Sob)
Konečný Šereda
3.
26.2.2022 13:00 (Sob)
VSTK Vranov 5
wo
5 MSK Čadca A
Konečný Šereda
3. 26.2.2022 13:00 (Sob)
Konečný Šereda
26.2.2022 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
4.
26.2.2022 10:00 (Sob)
SK Vydrany 4
wo
6 TJ STO Nižná A
Konečný Šereda
4. 26.2.2022 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
26.2.2022 16:00 (Sob)
Konečný Šereda
5.
26.2.2022 16:00 (Sob)
SK Vydrany 5
wo
5 TJ Gasto Galanta
Konečný Šereda
5. 26.2.2022 16:00 (Sob)
Konečný Šereda
8. kolo
týždeň 9/2022
4.3.2022 17:00 (Pia)
Konečný Šereda
6.
4.3.2022 17:00 (Pia)
TJ STO Nižná A 6
wo
1 MSK Čadca A
Konečný Šereda
6. 4.3.2022 17:00 (Pia)
Konečný Šereda
4.3.2022 17:00 (Pia)
Konečný Šereda
7.
4.3.2022 17:00 (Pia)
TJ Geológ Rožňava 3
wo
6 SK Vydrany
Konečný Šereda
7. 4.3.2022 17:00 (Pia)
Konečný Šereda
4.3.2022 18:00 (Pia)
Konečný Šereda
8.
4.3.2022 18:00 (Pia)
VSTK Vranov 3
wo
6 TJ Gasto Galanta
Konečný Šereda
8. 4.3.2022 18:00 (Pia)
Konečný Šereda
5.3.2022 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
9.
5.3.2022 10:00 (Sob)
VSTK Vranov 1
wo
6 SK Vydrany
Konečný Šereda
9. 5.3.2022 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
5.3.2022 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
10.
5.3.2022 10:00 (Sob)
TJ Geológ Rožňava 6
wo
1 TJ Gasto Galanta
Konečný Šereda
10. 5.3.2022 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
9. kolo
týždeň 11/2022
18.3.2022 17:00 (Pia)
Konečný Šereda
11.
18.3.2022 17:00 (Pia)
TJ Geológ Rožňava 6
wo
0 VSTK Vranov
Konečný Šereda
11. 18.3.2022 17:00 (Pia)
Konečný Šereda
18.3.2022 17:00 (Pia)
Konečný Šereda
12.
18.3.2022 17:00 (Pia)
MSK Čadca A 6
wo
2 TJ Gasto Galanta
Konečný Šereda
12. 18.3.2022 17:00 (Pia)
Konečný Šereda
19.3.2022 14:00 (Sob)
Konečný Šereda
13.
19.3.2022 14:00 (Sob)
TJ STO Nižná A 6
wo
3 VSTK Vranov
Konečný Šereda
13. 19.3.2022 14:00 (Sob)
Konečný Šereda
17.3.2022 17:00 (Štv)
Konečný Šereda
14.
17.3.2022 17:00 (Štv)
MSK Čadca A 2
wo
6 SK Vydrany
Konečný Šereda
14. 17.3.2022 17:00 (Štv)
Konečný Šereda
20.3.2022 10:00 (Ned)
Konečný Šereda
15.
20.3.2022 10:00 (Ned)
TJ Geológ Rožňava 6
wo
3 TJ STO Nižná A
Konečný Šereda
15. 20.3.2022 10:00 (Ned)
Konečný Šereda

2.časť (7.-12.)

7. kolo
týždeň 8/2022
25.2.2022 19:00 (Pia)
Konečný Šereda
1.
25.2.2022 19:00 (Pia)
1.PPC Fortuna Kežmarok 5
wo
5 ŠKST Michalovce
Konečný Šereda
1. 25.2.2022 19:00 (Pia)
Konečný Šereda
25.2.2022 17:00 (Pia)
Konečný Šereda
2.
25.2.2022 17:00 (Pia)
MSK Čadca B 6
wo
0 ŠK PARA TT Hlohovec A
Konečný Šereda
2. 25.2.2022 17:00 (Pia)
Konečný Šereda
25.2.2022 18:00 (Pia)
Konečný Šereda
3.
25.2.2022 18:00 (Pia)
ŠKST Ružomberok A 6
wo
2 STK FUNSTAR Topoľčany
Konečný Šereda
3. 25.2.2022 18:00 (Pia)
Konečný Šereda
18.3.2022 10:00 (Pia)
Konečný Šereda
4.
18.3.2022 10:00 (Pia)
ŠKST Ružomberok A 5
wo
5 ŠK PARA TT Hlohovec A
Konečný Šereda
4. 18.3.2022 10:00 (Pia)
Konečný Šereda
26.2.2022 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
5.
26.2.2022 10:00 (Sob)
MSK Čadca B 0
wo
6 STK FUNSTAR Topoľčany
Konečný Šereda
5. 26.2.2022 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
8. kolo
týždeň 9/2022
4.3.2022 17:30 (Pia)
Konečný Šereda
6.
4.3.2022 17:30 (Pia)
ŠK PARA TT Hlohovec A 2
wo
6 STK FUNSTAR Topoľčany
Konečný Šereda
6. 4.3.2022 17:30 (Pia)
Konečný Šereda
4.3.2022 18:00 (Pia)
Konečný Šereda
7.
4.3.2022 18:00 (Pia)
1.PPC Fortuna Kežmarok 6
wo
1 MSK Čadca B
Konečný Šereda
7. 4.3.2022 18:00 (Pia)
Konečný Šereda
4.3.2022 17:00 (Pia)
Konečný Šereda
8.
4.3.2022 17:00 (Pia)
ŠKST Michalovce 5
wo
5 ŠKST Ružomberok A
Konečný Šereda
8. 4.3.2022 17:00 (Pia)
Konečný Šereda
5.3.2022 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
9.
5.3.2022 10:00 (Sob)
ŠKST Michalovce 6
wo
0 MSK Čadca B
Konečný Šereda
9. 5.3.2022 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
5.3.2022 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
10.
5.3.2022 10:00 (Sob)
1.PPC Fortuna Kežmarok 3
wo
6 ŠKST Ružomberok A
Konečný Šereda
10. 5.3.2022 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
9. kolo
týždeň 11/2022
18.3.2022 17:00 (Pia)
Konečný Šereda
11.
18.3.2022 17:00 (Pia)
MSK Čadca B 1
wo
6 ŠKST Ružomberok A
Konečný Šereda
11. 18.3.2022 17:00 (Pia)
Konečný Šereda
18.3.2022 19:00 (Pia)
Konečný Šereda
12.
18.3.2022 19:00 (Pia)
STK FUNSTAR Topoľčany 6
wo
3 1.PPC Fortuna Kežmarok
Konečný Šereda
12. 18.3.2022 19:00 (Pia)
Konečný Šereda
18.3.2022 17:30 (Pia)
Konečný Šereda
13.
18.3.2022 17:30 (Pia)
ŠK PARA TT Hlohovec A 6
wo
3 ŠKST Michalovce
Konečný Šereda
13. 18.3.2022 17:30 (Pia)
Konečný Šereda
19.3.2022 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
14.
19.3.2022 10:00 (Sob)
ŠK PARA TT Hlohovec A 5
wo
5 1.PPC Fortuna Kežmarok
Konečný Šereda
14. 19.3.2022 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
19.3.2022 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
15.
19.3.2022 10:00 (Sob)
STK FUNSTAR Topoľčany 5
wo
5 ŠKST Michalovce
Konečný Šereda
15. 19.3.2022 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
10. kolo
týždeň 13/2022
1.4.2022 19:00 (Pia)
Konečný Šereda
16.
1.4.2022 19:00 (Pia)
STK FUNSTAR Topoľčany 6
wo
2 ŠK PARA TT Hlohovec A
Konečný Šereda
16. 1.4.2022 19:00 (Pia)
Konečný Šereda
1.4.2022 17:00 (Pia)
Konečný Šereda
17.
1.4.2022 17:00 (Pia)
MSK Čadca B 3
wo
6 1.PPC Fortuna Kežmarok
Konečný Šereda
17. 1.4.2022 17:00 (Pia)
Konečný Šereda
1.4.2022 18:00 (Pia)
Konečný Šereda
18.
1.4.2022 18:00 (Pia)
ŠKST Ružomberok A 5
wo
5 ŠKST Michalovce
Konečný Šereda
18. 1.4.2022 18:00 (Pia)
Konečný Šereda
2.4.2022 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
19.
2.4.2022 10:00 (Sob)
MSK Čadca B 4
wo
6 ŠKST Michalovce
Konečný Šereda
19. 2.4.2022 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
2.4.2022 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
20.
2.4.2022 10:00 (Sob)
ŠKST Ružomberok A 6
wo
4 1.PPC Fortuna Kežmarok
Konečný Šereda
20. 2.4.2022 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
11. kolo
týždeň 14/2022
8.4.2022 17:00 (Pia)
Konečný Šereda
22.
8.4.2022 17:00 (Pia)
ŠKST Michalovce 5
wo
5 1.PPC Fortuna Kežmarok
Konečný Šereda
22. 8.4.2022 17:00 (Pia)
Konečný Šereda
8.4.2022 19:00 (Pia)
Konečný Šereda
23.
8.4.2022 19:00 (Pia)
STK FUNSTAR Topoľčany 6
wo
0 MSK Čadca B
Konečný Šereda
23. 8.4.2022 19:00 (Pia)
Konečný Šereda
8.4.2022 17:30 (Pia)
Konečný Šereda
24.
8.4.2022 17:30 (Pia)
ŠK PARA TT Hlohovec A 4
wo
6 ŠKST Ružomberok A
Konečný Šereda
24. 8.4.2022 17:30 (Pia)
Konečný Šereda
8.4.2022 10:30 (Pia)
Konečný Šereda
25.
8.4.2022 10:30 (Pia)
STK FUNSTAR Topoľčany 3
wo
6 ŠKST Ružomberok A
Konečný Šereda
25. 8.4.2022 10:30 (Pia)
Konečný Šereda
9.4.2022 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
26.
9.4.2022 10:00 (Sob)
ŠK PARA TT Hlohovec A 6
wo
1 MSK Čadca B
Konečný Šereda
26. 9.4.2022 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
12. kolo
týždeň 17/2022
29.4.2022 18:00 (Pia)
Konečný Šereda
27.
29.4.2022 18:00 (Pia)
ŠKST Ružomberok A 6
wo
0 MSK Čadca B
Konečný Šereda
27. 29.4.2022 18:00 (Pia)
Konečný Šereda
29.4.2022 18:00 (Pia)
Konečný Šereda
28.
29.4.2022 18:00 (Pia)
1.PPC Fortuna Kežmarok 4
wo
6 STK FUNSTAR Topoľčany
Konečný Šereda
28. 29.4.2022 18:00 (Pia)
Konečný Šereda
29.4.2022 17:00 (Pia)
Konečný Šereda
29.
29.4.2022 17:00 (Pia)
ŠKST Michalovce 2
wo
6 ŠK PARA TT Hlohovec A
Konečný Šereda
29. 29.4.2022 17:00 (Pia)
Konečný Šereda
30.4.2022 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
30.
30.4.2022 10:00 (Sob)
1.PPC Fortuna Kežmarok 4
wo
6 ŠK PARA TT Hlohovec A
Konečný Šereda
30. 30.4.2022 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
30.4.2022 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
31.
30.4.2022 10:00 (Sob)
ŠKST Michalovce 3
wo
6 STK FUNSTAR Topoľčany
Konečný Šereda
31. 30.4.2022 10:00 (Sob)
Konečný Šereda

Základná časť

1. kolo
týždeň 38/2021
24.9.2021 17:00 (Pia)
Konečný Šereda
1.
24.9.2021 17:00 (Pia)
TJ STO Nižná A 6
wo
4 ŠKST Ružomberok A
Konečný Šereda
1. 24.9.2021 17:00 (Pia)
Konečný Šereda
24.9.2021 18:00 (Pia)
Konečný Šereda
2.
24.9.2021 18:00 (Pia)
TJ Gasto Galanta 3
wo
6 SK Vydrany
Konečný Šereda
2. 24.9.2021 18:00 (Pia)
Konečný Šereda
24.9.2021 18:00 (Pia)
Konečný Šereda
3.
24.9.2021 18:00 (Pia)
VSTK Vranov 6
wo
1 ŠKST Michalovce
Konečný Šereda
3. 24.9.2021 18:00 (Pia)
Konečný Šereda
24.9.2021 19:00 (Pia)
Konečný Šereda
4.
24.9.2021 19:00 (Pia)
STK FUNSTAR Topoľčany 5
wo
5 ŠK PARA TT Hlohovec A
Konečný Šereda
4. 24.9.2021 19:00 (Pia)
Konečný Šereda
24.9.2021 17:00 (Pia)
Konečný Šereda
5.
24.9.2021 17:00 (Pia)
MSK Čadca A 6
wo
0 MSK Čadca B
Konečný Šereda
5. 24.9.2021 17:00 (Pia)
Konečný Šereda
24.9.2021 18:00 (Pia)
Konečný Šereda
6.
24.9.2021 18:00 (Pia)
1.PPC Fortuna Kežmarok 1
wo
6 TJ Geológ Rožňava
Konečný Šereda
6. 24.9.2021 18:00 (Pia)
Konečný Šereda
2. kolo
týždeň 40/2021
8.10.2021 17:00 (Pia)
Konečný Šereda
7.
8.10.2021 17:00 (Pia)
TJ STO Nižná A 6
wo
0 1.PPC Fortuna Kežmarok
Konečný Šereda
7. 8.10.2021 17:00 (Pia)
Konečný Šereda
8.10.2021 18:00 (Pia)
Konečný Šereda
8.
8.10.2021 18:00 (Pia)
ŠKST Ružomberok A 1
wo
6 TJ Geológ Rožňava
Konečný Šereda
8. 8.10.2021 18:00 (Pia)
Konečný Šereda
8.10.2021 18:00 (Pia)
Konečný Šereda
9.
8.10.2021 18:00 (Pia)
TJ Gasto Galanta 6
wo
1 MSK Čadca A
Konečný Šereda
9. 8.10.2021 18:00 (Pia)
Konečný Šereda
8.10.2021 18:00 (Pia)
Konečný Šereda
10.
8.10.2021 18:00 (Pia)
SK Vydrany 6
wo
0 MSK Čadca B
Konečný Šereda
10. 8.10.2021 18:00 (Pia)
Konečný Šereda
8.10.2021 18:00 (Pia)
Konečný Šereda
11.
8.10.2021 18:00 (Pia)
VSTK Vranov 6
wo
0 STK FUNSTAR Topoľčany
Konečný Šereda
11. 8.10.2021 18:00 (Pia)
Konečný Šereda
8.10.2021 17:00 (Pia)
Konečný Šereda
12.
8.10.2021 17:00 (Pia)
ŠKST Michalovce 2
wo
6 ŠK PARA TT Hlohovec A
Konečný Šereda
12. 8.10.2021 17:00 (Pia)
Konečný Šereda
9.10.2021 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
13.
9.10.2021 10:00 (Sob)
TJ STO Nižná A 6
wo
4 TJ Geológ Rožňava
Konečný Šereda
13. 9.10.2021 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
9.10.2021 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
14.
9.10.2021 10:00 (Sob)
ŠKST Ružomberok A 6
wo
1 1.PPC Fortuna Kežmarok
Konečný Šereda
14. 9.10.2021 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
9.10.2021 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
15.
9.10.2021 10:00 (Sob)
TJ Gasto Galanta 6
wo
1 MSK Čadca B
Konečný Šereda
15. 9.10.2021 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
8.10.2021 12:30 (Pia)
Konečný Šereda
16.
8.10.2021 12:30 (Pia)
SK Vydrany 6
wo
3 MSK Čadca A
Konečný Šereda
16. 8.10.2021 12:30 (Pia)
Konečný Šereda
9.10.2021 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
17.
9.10.2021 10:00 (Sob)
VSTK Vranov 3
wo
6 ŠK PARA TT Hlohovec A
Konečný Šereda
17. 9.10.2021 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
9.10.2021 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
18.
9.10.2021 10:00 (Sob)
ŠKST Michalovce 6
wo
4 STK FUNSTAR Topoľčany
Konečný Šereda
18. 9.10.2021 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
3. kolo
týždeň 42/2021
29.1.2022 17:00 (Sob)
Konečný Šereda
19.
29.1.2022 17:00 (Sob)
1.PPC Fortuna Kežmarok 6
wo
0 STK FUNSTAR Topoľčany
Konečný Šereda
19. 29.1.2022 17:00 (Sob)
Konečný Šereda
22.10.2021 17:00 (Pia)
Konečný Šereda
20.
22.10.2021 17:00 (Pia)
TJ Geológ Rožňava 5
wo
5 ŠK PARA TT Hlohovec A
Konečný Šereda
20. 22.10.2021 17:00 (Pia)
Konečný Šereda
18.2.2022 17:00 (Pia)
Konečný Šereda
21.
18.2.2022 17:00 (Pia)
MSK Čadca A 5
wo
5 VSTK Vranov
Konečný Šereda
21. 18.2.2022 17:00 (Pia)
Konečný Šereda
18.2.2022 17:00 (Pia)
Konečný Šereda
22.
18.2.2022 17:00 (Pia)
MSK Čadca B 0
wo
6 ŠKST Michalovce
Konečný Šereda
22. 18.2.2022 17:00 (Pia)
Konečný Šereda
15.10.2021 17:00 (Pia)
Konečný Šereda
23.
15.10.2021 17:00 (Pia)
TJ STO Nižná A 5
wo
5 TJ Gasto Galanta
Konečný Šereda
23. 15.10.2021 17:00 (Pia)
Konečný Šereda
15.10.2021 18:00 (Pia)
Konečný Šereda
24.
15.10.2021 18:00 (Pia)
ŠKST Ružomberok A 4
wo
6 SK Vydrany
Konečný Šereda
24. 15.10.2021 18:00 (Pia)
Konečný Šereda
23.10.2021 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
25.
23.10.2021 10:00 (Sob)
1.PPC Fortuna Kežmarok 2
wo
6 ŠK PARA TT Hlohovec A
Konečný Šereda
25. 23.10.2021 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
23.10.2021 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
26.
23.10.2021 10:00 (Sob)
TJ Geológ Rožňava 6
wo
1 STK FUNSTAR Topoľčany
Konečný Šereda
26. 23.10.2021 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
19.2.2022 09:00 (Sob)
Konečný Šereda
27.
19.2.2022 09:00 (Sob)
MSK Čadca A 6
wo
0 ŠKST Michalovce
Konečný Šereda
27. 19.2.2022 09:00 (Sob)
Konečný Šereda
19.2.2022 09:00 (Sob)
Konečný Šereda
28.
19.2.2022 09:00 (Sob)
MSK Čadca B 0
wo
6 VSTK Vranov
Konečný Šereda
28. 19.2.2022 09:00 (Sob)
Konečný Šereda
16.10.2021 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
29.
16.10.2021 10:00 (Sob)
TJ STO Nižná A 0
wo
6 SK Vydrany
Konečný Šereda
29. 16.10.2021 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
16.10.2021 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
30.
16.10.2021 10:00 (Sob)
ŠKST Ružomberok A 3
wo
6 TJ Gasto Galanta
Konečný Šereda
30. 16.10.2021 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
4. kolo
týždeň 46/2021
19.11.2021 18:00 (Pia)
Konečný Šereda
31.
19.11.2021 18:00 (Pia)
TJ Gasto Galanta 6
wo
2 1.PPC Fortuna Kežmarok
Konečný Šereda
31. 19.11.2021 18:00 (Pia)
Konečný Šereda
19.11.2021 18:00 (Pia)
Konečný Šereda
32.
19.11.2021 18:00 (Pia)
SK Vydrany 4
wo
6 TJ Geológ Rožňava
Konečný Šereda
32. 19.11.2021 18:00 (Pia)
Konečný Šereda
20.11.2021 17:00 (Sob)
Konečný Šereda
33.
20.11.2021 17:00 (Sob)
VSTK Vranov 3
wo
6 TJ STO Nižná A
Konečný Šereda
33. 20.11.2021 17:00 (Sob)
Konečný Šereda
20.11.2021 17:00 (Sob)
Konečný Šereda
34.
20.11.2021 17:00 (Sob)
ŠKST Michalovce 5
wo
5 ŠKST Ružomberok A
Konečný Šereda
34. 20.11.2021 17:00 (Sob)
Konečný Šereda
19.11.2021 18:00 (Pia)
Konečný Šereda
35.
19.11.2021 18:00 (Pia)
STK FUNSTAR Topoľčany 3
wo
6 MSK Čadca A
Konečný Šereda
35. 19.11.2021 18:00 (Pia)
Konečný Šereda
19.11.2021 18:00 (Pia)
Konečný Šereda
36.
19.11.2021 18:00 (Pia)
ŠK PARA TT Hlohovec A 6
wo
1 MSK Čadca B
Konečný Šereda
36. 19.11.2021 18:00 (Pia)
Konečný Šereda
20.11.2021 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
37.
20.11.2021 10:00 (Sob)
TJ Gasto Galanta 2
wo
6 TJ Geológ Rožňava
Konečný Šereda
37. 20.11.2021 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
20.11.2021 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
38.
20.11.2021 10:00 (Sob)
SK Vydrany 6
wo
4 1.PPC Fortuna Kežmarok
Konečný Šereda
38. 20.11.2021 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
21.11.2021 10:00 (Ned)
Konečný Šereda
39.
21.11.2021 10:00 (Ned)
VSTK Vranov 5
wo
5 ŠKST Ružomberok A
Konečný Šereda
39. 21.11.2021 10:00 (Ned)
Konečný Šereda
21.11.2021 10:00 (Ned)
Konečný Šereda
40.
21.11.2021 10:00 (Ned)
ŠKST Michalovce 3
wo
6 TJ STO Nižná A
Konečný Šereda
40. 21.11.2021 10:00 (Ned)
Konečný Šereda
20.11.2021 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
41.
20.11.2021 10:00 (Sob)
STK FUNSTAR Topoľčany 6
wo
1 MSK Čadca B
Konečný Šereda
41. 20.11.2021 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
20.11.2021 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
42.
20.11.2021 10:00 (Sob)
ŠK PARA TT Hlohovec A 5
wo
5 MSK Čadca A
Konečný Šereda
42. 20.11.2021 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
5. kolo
týždeň 4/2022
28.1.2022 18:00 (Pia)
Konečný Šereda
43.
28.1.2022 18:00 (Pia)
1.PPC Fortuna Kežmarok 3
wo
6 MSK Čadca A
Konečný Šereda
43. 28.1.2022 18:00 (Pia)
Konečný Šereda
28.1.2022 17:00 (Pia)
Konečný Šereda
44.
28.1.2022 17:00 (Pia)
TJ Geológ Rožňava 6
wo
0 MSK Čadca B
Konečný Šereda
44. 28.1.2022 17:00 (Pia)
Konečný Šereda
28.1.2022 17:00 (Pia)
Konečný Šereda
45.
28.1.2022 17:00 (Pia)
TJ STO Nižná A 6
wo
0 STK FUNSTAR Topoľčany
Konečný Šereda
45. 28.1.2022 17:00 (Pia)
Konečný Šereda
28.1.2022 18:00 (Pia)
Konečný Šereda
46.
28.1.2022 18:00 (Pia)
ŠKST Ružomberok A 6
wo
3 ŠK PARA TT Hlohovec A
Konečný Šereda
46. 28.1.2022 18:00 (Pia)
Konečný Šereda
28.1.2022 18:00 (Pia)
Konečný Šereda
47.
28.1.2022 18:00 (Pia)
TJ Gasto Galanta 2
wo
6 VSTK Vranov
Konečný Šereda
47. 28.1.2022 18:00 (Pia)
Konečný Šereda
28.1.2022 18:00 (Pia)
Konečný Šereda
48.
28.1.2022 18:00 (Pia)
SK Vydrany 6
wo
0 ŠKST Michalovce
Konečný Šereda
48. 28.1.2022 18:00 (Pia)
Konečný Šereda
29.1.2022 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
49.
29.1.2022 10:00 (Sob)
1.PPC Fortuna Kežmarok 6
wo
0 MSK Čadca B
Konečný Šereda
49. 29.1.2022 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
29.1.2022 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
50.
29.1.2022 10:00 (Sob)
TJ Geológ Rožňava 6
wo
4 MSK Čadca A
Konečný Šereda
50. 29.1.2022 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
29.1.2022 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
51.
29.1.2022 10:00 (Sob)
TJ STO Nižná A 6
wo
1 ŠK PARA TT Hlohovec A
Konečný Šereda
51. 29.1.2022 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
29.1.2022 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
52.
29.1.2022 10:00 (Sob)
ŠKST Ružomberok A 6
wo
0 STK FUNSTAR Topoľčany
Konečný Šereda
52. 29.1.2022 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
29.1.2022 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
53.
29.1.2022 10:00 (Sob)
TJ Gasto Galanta 6
wo
1 ŠKST Michalovce
Konečný Šereda
53. 29.1.2022 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
29.1.2022 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
54.
29.1.2022 10:00 (Sob)
SK Vydrany 6
wo
0 VSTK Vranov
Konečný Šereda
54. 29.1.2022 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
6. kolo
týždeň 5/2022
4.2.2022 18:00 (Pia)
Konečný Šereda
55.
4.2.2022 18:00 (Pia)
VSTK Vranov 6
wo
3 1.PPC Fortuna Kežmarok
Konečný Šereda
55. 4.2.2022 18:00 (Pia)
Konečný Šereda
4.2.2022 17:00 (Pia)
Konečný Šereda
56.
4.2.2022 17:00 (Pia)
ŠKST Michalovce 2
wo
6 TJ Geológ Rožňava
Konečný Šereda
56. 4.2.2022 17:00 (Pia)
Konečný Šereda
4.2.2022 19:00 (Pia)
Konečný Šereda
57.
4.2.2022 19:00 (Pia)
STK FUNSTAR Topoľčany 2
wo
6 TJ Gasto Galanta
Konečný Šereda
57. 4.2.2022 19:00 (Pia)
Konečný Šereda
11.2.2022 18:00 (Pia)
Konečný Šereda
58.
11.2.2022 18:00 (Pia)
ŠK PARA TT Hlohovec A 0
wo
6 SK Vydrany
Konečný Šereda
58. 11.2.2022 18:00 (Pia)
Konečný Šereda
4.2.2022 17:00 (Pia)
Konečný Šereda
59.
4.2.2022 17:00 (Pia)
MSK Čadca A 6
wo
2 TJ STO Nižná A
Konečný Šereda
59. 4.2.2022 17:00 (Pia)
Konečný Šereda
4.2.2022 17:00 (Pia)
Konečný Šereda
60.
4.2.2022 17:00 (Pia)
MSK Čadca B 1
wo
6 ŠKST Ružomberok A
Konečný Šereda
60. 4.2.2022 17:00 (Pia)
Konečný Šereda
5.2.2022 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
61.
5.2.2022 10:00 (Sob)
VSTK Vranov 1
wo
6 TJ Geológ Rožňava
Konečný Šereda
61. 5.2.2022 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
5.2.2022 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
62.
5.2.2022 10:00 (Sob)
ŠKST Michalovce 6
wo
0 1.PPC Fortuna Kežmarok
Konečný Šereda
62. 5.2.2022 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
12.2.2022 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
63.
12.2.2022 10:00 (Sob)
STK FUNSTAR Topoľčany 0
wo
6 SK Vydrany
Konečný Šereda
63. 12.2.2022 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
5.2.2022 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
64.
5.2.2022 10:00 (Sob)
ŠK PARA TT Hlohovec A 2
wo
6 TJ Gasto Galanta
Konečný Šereda
64. 5.2.2022 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
5.2.2022 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
65.
5.2.2022 10:00 (Sob)
MSK Čadca A 6
wo
2 ŠKST Ružomberok A
Konečný Šereda
65. 5.2.2022 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
5.2.2022 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
66.
5.2.2022 10:00 (Sob)
MSK Čadca B 0
wo
6 TJ STO Nižná A
Konečný Šereda
66. 5.2.2022 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
eObchod Desaka - The Champions Shop
Bohatý výber a nízke ceny pre radosť z víťazstiev - Profittsport.sk
Velikonoční soustředění v Hluku 2022
Kompletný sortiment pre stolný tenis | stolnytenis.sk
Kompletný sortiment pre stolný tenis | stolnytenis.sk