BA TT NR TN BB ZA PO KE
1. kolo
týždeň 38/2021
25.9.2021 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
1.
25.9.2021 10:00 (Sob)
TJ STO Nižná B 12
wo
2 ŠKST Ružomberok B
Konečný Šereda
1. 25.9.2021 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
25.9.2021 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
2.
25.9.2021 10:00 (Sob)
STK Lokomotíva Košice 11
wo
3 STO Valaliky
Konečný Šereda
2. 25.9.2021 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
25.9.2021 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
3.
25.9.2021 10:00 (Sob)
STK Sokol Stránske 6
wo
8 ŠKST Energodata Žilina
Konečný Šereda
3. 25.9.2021 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
25.9.2021 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
4.
25.9.2021 10:00 (Sob)
TJ Oravská Lesná 5
wo
9 MSTK Tvrdošín
Konečný Šereda
4. 25.9.2021 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
25.9.2021 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
5.
25.9.2021 10:00 (Sob)
STK Stará Ľubovňa/Jakubany 5
wo
9 AŠK Mária Huta
Konečný Šereda
5. 25.9.2021 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
25.9.2021 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
6.
25.9.2021 10:00 (Sob)
MSTK Krupina 4
wo
10 STO Valča
Konečný Šereda
6. 25.9.2021 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
2. kolo
týždeň 40/2021
9.10.2021 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
7.
9.10.2021 10:00 (Sob)
TJ STO Nižná B 9
wo
5 MSTK Krupina
Konečný Šereda
7. 9.10.2021 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
9.10.2021 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
8.
9.10.2021 10:00 (Sob)
ŠKST Ružomberok B 9
wo
5 STO Valča
Konečný Šereda
8. 9.10.2021 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
9.10.2021 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
9.
9.10.2021 10:00 (Sob)
STK Lokomotíva Košice 9
wo
5 STK Stará Ľubovňa/Jakubany
Konečný Šereda
9. 9.10.2021 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
9.10.2021 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
10.
9.10.2021 10:00 (Sob)
STO Valaliky 4
wo
10 AŠK Mária Huta
Konečný Šereda
10. 9.10.2021 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
9.10.2021 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
11.
9.10.2021 10:00 (Sob)
STK Sokol Stránske 11
wo
3 TJ Oravská Lesná
Konečný Šereda
11. 9.10.2021 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
9.10.2021 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
12.
9.10.2021 10:00 (Sob)
ŠKST Energodata Žilina 11
wo
3 MSTK Tvrdošín
Konečný Šereda
12. 9.10.2021 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
9.10.2021 16:00 (Sob)
Konečný Šereda
13.
9.10.2021 16:00 (Sob)
TJ STO Nižná B 10
wo
4 STO Valča
Konečný Šereda
13. 9.10.2021 16:00 (Sob)
Konečný Šereda
9.10.2021 16:00 (Sob)
Konečný Šereda
14.
9.10.2021 16:00 (Sob)
ŠKST Ružomberok B 11
wo
3 MSTK Krupina
Konečný Šereda
14. 9.10.2021 16:00 (Sob)
Konečný Šereda
9.10.2021 16:00 (Sob)
Konečný Šereda
15.
9.10.2021 16:00 (Sob)
STK Lokomotíva Košice 10
wo
4 AŠK Mária Huta
Konečný Šereda
15. 9.10.2021 16:00 (Sob)
Konečný Šereda
9.10.2021 16:00 (Sob)
Konečný Šereda
16.
9.10.2021 16:00 (Sob)
STO Valaliky 7
wo
7 STK Stará Ľubovňa/Jakubany
Konečný Šereda
16. 9.10.2021 16:00 (Sob)
Konečný Šereda
9.10.2021 16:00 (Sob)
Konečný Šereda
17.
9.10.2021 16:00 (Sob)
STK Sokol Stránske 6
wo
8 MSTK Tvrdošín
Konečný Šereda
17. 9.10.2021 16:00 (Sob)
Konečný Šereda
9.10.2021 16:00 (Sob)
Konečný Šereda
18.
9.10.2021 16:00 (Sob)
ŠKST Energodata Žilina 14
wo
0 TJ Oravská Lesná
Konečný Šereda
18. 9.10.2021 16:00 (Sob)
Konečný Šereda
3. kolo
týždeň 42/2021
23.10.2021 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
19.
23.10.2021 10:00 (Sob)
MSTK Krupina 12
wo
2 TJ Oravská Lesná
Konečný Šereda
19. 23.10.2021 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
23.10.2021 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
20.
23.10.2021 10:00 (Sob)
STO Valča 13
wo
1 MSTK Tvrdošín
Konečný Šereda
20. 23.10.2021 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
23.10.2021 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
21.
23.10.2021 10:00 (Sob)
STK Stará Ľubovňa/Jakubany 9
wo
5 STK Sokol Stránske
Konečný Šereda
21. 23.10.2021 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
23.10.2021 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
22.
23.10.2021 10:00 (Sob)
AŠK Mária Huta 9
wo
5 ŠKST Energodata Žilina
Konečný Šereda
22. 23.10.2021 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
23.10.2021 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
23.
23.10.2021 10:00 (Sob)
TJ STO Nižná B 8
wo
6 STK Lokomotíva Košice
Konečný Šereda
23. 23.10.2021 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
23.10.2021 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
24.
23.10.2021 10:00 (Sob)
ŠKST Ružomberok B 11
wo
3 STO Valaliky
Konečný Šereda
24. 23.10.2021 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
23.10.2021 16:00 (Sob)
Konečný Šereda
25.
23.10.2021 16:00 (Sob)
MSTK Krupina 12
wo
2 MSTK Tvrdošín
Konečný Šereda
25. 23.10.2021 16:00 (Sob)
Konečný Šereda
23.10.2021 16:00 (Sob)
Konečný Šereda
26.
23.10.2021 16:00 (Sob)
STO Valča 13
wo
1 TJ Oravská Lesná
Konečný Šereda
26. 23.10.2021 16:00 (Sob)
Konečný Šereda
23.10.2021 16:00 (Sob)
Konečný Šereda
27.
23.10.2021 16:00 (Sob)
STK Stará Ľubovňa/Jakubany 9
wo
5 ŠKST Energodata Žilina
Konečný Šereda
27. 23.10.2021 16:00 (Sob)
Konečný Šereda
23.10.2021 16:00 (Sob)
Konečný Šereda
28.
23.10.2021 16:00 (Sob)
AŠK Mária Huta 10
wo
4 STK Sokol Stránske
Konečný Šereda
28. 23.10.2021 16:00 (Sob)
Konečný Šereda
23.10.2021 16:00 (Sob)
Konečný Šereda
29.
23.10.2021 16:00 (Sob)
TJ STO Nižná B 14
wo
0 STO Valaliky
Konečný Šereda
29. 23.10.2021 16:00 (Sob)
Konečný Šereda
23.10.2021 16:00 (Sob)
Konečný Šereda
30.
23.10.2021 16:00 (Sob)
ŠKST Ružomberok B 6
wo
8 STK Lokomotíva Košice
Konečný Šereda
30. 23.10.2021 16:00 (Sob)
Konečný Šereda
4. kolo
týždeň 46/2021
20.11.2021 10:00 (Sob)
31.
20.11.2021 10:00 (Sob)
STK Lokomotíva Košice 0
31. 20.11.2021 10:00 (Sob)
20.11.2021 10:00 (Sob)
32.
20.11.2021 10:00 (Sob)
STO Valaliky 0
32. 20.11.2021 10:00 (Sob)
20.11.2021 10:00 (Sob)
33.
20.11.2021 10:00 (Sob)
STK Sokol Stránske 0
33. 20.11.2021 10:00 (Sob)
20.11.2021 10:00 (Sob)
34.
20.11.2021 10:00 (Sob)
ŠKST Energodata Žilina 0
34. 20.11.2021 10:00 (Sob)
20.11.2021 10:00 (Sob)
35.
20.11.2021 10:00 (Sob)
TJ Oravská Lesná 0
35. 20.11.2021 10:00 (Sob)
20.11.2021 10:00 (Sob)
36.
20.11.2021 10:00 (Sob)
MSTK Tvrdošín 0
36. 20.11.2021 10:00 (Sob)
20.11.2021 16:00 (Sob)
37.
20.11.2021 16:00 (Sob)
STK Lokomotíva Košice 0
37. 20.11.2021 16:00 (Sob)
20.11.2021 16:00 (Sob)
38.
20.11.2021 16:00 (Sob)
STO Valaliky 0
38. 20.11.2021 16:00 (Sob)
20.11.2021 16:00 (Sob)
39.
20.11.2021 16:00 (Sob)
STK Sokol Stránske 0
39. 20.11.2021 16:00 (Sob)
20.11.2021 16:00 (Sob)
40.
20.11.2021 16:00 (Sob)
ŠKST Energodata Žilina 0
40. 20.11.2021 16:00 (Sob)
20.11.2021 16:00 (Sob)
41.
20.11.2021 16:00 (Sob)
TJ Oravská Lesná 0
41. 20.11.2021 16:00 (Sob)
20.11.2021 16:00 (Sob)
42.
20.11.2021 16:00 (Sob)
MSTK Tvrdošín 0
42. 20.11.2021 16:00 (Sob)
5. kolo
týždeň 48/2021
4.12.2021 10:00 (Sob)
43.
4.12.2021 10:00 (Sob)
MSTK Krupina 0
43. 4.12.2021 10:00 (Sob)
4.12.2021 10:00 (Sob)
44.
4.12.2021 10:00 (Sob)
STO Valča 0
44. 4.12.2021 10:00 (Sob)
4.12.2021 10:00 (Sob)
45.
4.12.2021 10:00 (Sob)
TJ STO Nižná B 0
45. 4.12.2021 10:00 (Sob)
4.12.2021 10:00 (Sob)
46.
4.12.2021 10:00 (Sob)
ŠKST Ružomberok B 0
46. 4.12.2021 10:00 (Sob)
4.12.2021 10:00 (Sob)
47.
4.12.2021 10:00 (Sob)
STK Lokomotíva Košice 0
47. 4.12.2021 10:00 (Sob)
4.12.2021 10:00 (Sob)
48.
4.12.2021 10:00 (Sob)
STO Valaliky 0
48. 4.12.2021 10:00 (Sob)
4.12.2021 16:00 (Sob)
49.
4.12.2021 16:00 (Sob)
MSTK Krupina 0
49. 4.12.2021 16:00 (Sob)
4.12.2021 16:00 (Sob)
50.
4.12.2021 16:00 (Sob)
STO Valča 0
50. 4.12.2021 16:00 (Sob)
4.12.2021 16:00 (Sob)
51.
4.12.2021 16:00 (Sob)
TJ STO Nižná B 0
51. 4.12.2021 16:00 (Sob)
4.12.2021 16:00 (Sob)
52.
4.12.2021 16:00 (Sob)
ŠKST Ružomberok B 0
52. 4.12.2021 16:00 (Sob)
4.12.2021 16:00 (Sob)
53.
4.12.2021 16:00 (Sob)
STK Lokomotíva Košice 0
53. 4.12.2021 16:00 (Sob)
4.12.2021 16:00 (Sob)
54.
4.12.2021 16:00 (Sob)
STO Valaliky 0
54. 4.12.2021 16:00 (Sob)
6. kolo
týždeň 50/2021
18.12.2021 10:00 (Sob)
55.
18.12.2021 10:00 (Sob)
STK Sokol Stránske 0
55. 18.12.2021 10:00 (Sob)
18.12.2021 10:00 (Sob)
56.
18.12.2021 10:00 (Sob)
ŠKST Energodata Žilina 0
56. 18.12.2021 10:00 (Sob)
18.12.2021 10:00 (Sob)
57.
18.12.2021 10:00 (Sob)
TJ Oravská Lesná 0
57. 18.12.2021 10:00 (Sob)
18.12.2021 10:00 (Sob)
58.
18.12.2021 10:00 (Sob)
MSTK Tvrdošín 0
58. 18.12.2021 10:00 (Sob)
18.12.2021 10:00 (Sob)
59.
18.12.2021 10:00 (Sob)
STK Stará Ľubovňa/Jakubany 0
59. 18.12.2021 10:00 (Sob)
18.12.2021 10:00 (Sob)
60.
18.12.2021 10:00 (Sob)
AŠK Mária Huta 0
60. 18.12.2021 10:00 (Sob)
18.12.2021 16:00 (Sob)
61.
18.12.2021 16:00 (Sob)
STK Sokol Stránske 0
61. 18.12.2021 16:00 (Sob)
18.12.2021 16:00 (Sob)
62.
18.12.2021 16:00 (Sob)
ŠKST Energodata Žilina 0
62. 18.12.2021 16:00 (Sob)
18.12.2021 16:00 (Sob)
63.
18.12.2021 16:00 (Sob)
TJ Oravská Lesná 0
63. 18.12.2021 16:00 (Sob)
18.12.2021 16:00 (Sob)
64.
18.12.2021 16:00 (Sob)
MSTK Tvrdošín 0
64. 18.12.2021 16:00 (Sob)
18.12.2021 16:00 (Sob)
65.
18.12.2021 16:00 (Sob)
STK Stará Ľubovňa/Jakubany 0
65. 18.12.2021 16:00 (Sob)
18.12.2021 16:00 (Sob)
66.
18.12.2021 16:00 (Sob)
AŠK Mária Huta 0
66. 18.12.2021 16:00 (Sob)
7. kolo
týždeň neurčený
dátum neurčený
67.
dátum neurčený
ŠKST Ružomberok B 0
67. dátum neurčený
dátum neurčený
68.
dátum neurčený
STO Valaliky 0
68. dátum neurčený
dátum neurčený
69.
dátum neurčený
ŠKST Energodata Žilina 0
69. dátum neurčený
dátum neurčený
70.
dátum neurčený
MSTK Tvrdošín 0
70. dátum neurčený
dátum neurčený
dátum neurčený
72.
dátum neurčený
STO Valča 0
72. dátum neurčený
8. kolo
týždeň neurčený
dátum neurčený
73.
dátum neurčený
MSTK Krupina 0
73. dátum neurčený
dátum neurčený
74.
dátum neurčený
STO Valča 0
74. dátum neurčený
dátum neurčený
dátum neurčený
76.
dátum neurčený
AŠK Mária Huta 0
76. dátum neurčený
dátum neurčený
77.
dátum neurčený
TJ Oravská Lesná 0
77. dátum neurčený
dátum neurčený
78.
dátum neurčený
MSTK Tvrdošín 0
78. dátum neurčený
dátum neurčený
79.
dátum neurčený
STO Valča 0
79. dátum neurčený
dátum neurčený
80.
dátum neurčený
MSTK Krupina 0
80. dátum neurčený
dátum neurčený
81.
dátum neurčený
AŠK Mária Huta 0
81. dátum neurčený
dátum neurčený
82.
dátum neurčený
STK Stará Ľubovňa/Jakubany 0
82. dátum neurčený
dátum neurčený
83.
dátum neurčený
MSTK Tvrdošín 0
83. dátum neurčený
dátum neurčený
84.
dátum neurčený
TJ Oravská Lesná 0
84. dátum neurčený
9. kolo
týždeň neurčený
dátum neurčený
85.
dátum neurčený
TJ Oravská Lesná 0
85. dátum neurčený
dátum neurčený
86.
dátum neurčený
MSTK Tvrdošín 0
86. dátum neurčený
dátum neurčený
dátum neurčený
88.
dátum neurčený
ŠKST Energodata Žilina 0
88. dátum neurčený
dátum neurčený
89.
dátum neurčený
STK Lokomotíva Košice 0
89. dátum neurčený
dátum neurčený
90.
dátum neurčený
STO Valaliky 0
90. dátum neurčený
dátum neurčený
91.
dátum neurčený
MSTK Tvrdošín 0
91. dátum neurčený
dátum neurčený
92.
dátum neurčený
TJ Oravská Lesná 0
92. dátum neurčený
dátum neurčený
dátum neurčený
94.
dátum neurčený
STK Sokol Stránske 0
94. dátum neurčený
dátum neurčený
95.
dátum neurčený
STO Valaliky 0
95. dátum neurčený
dátum neurčený
96.
dátum neurčený
STK Lokomotíva Košice 0
96. dátum neurčený
10. kolo
týždeň neurčený
dátum neurčený
97.
dátum neurčený
MSTK Krupina 0
97. dátum neurčený
dátum neurčený
98.
dátum neurčený
STO Valča 0
98. dátum neurčený
dátum neurčený
99.
dátum neurčený
TJ STO Nižná B 0
99. dátum neurčený
dátum neurčený
100.
dátum neurčený
ŠKST Ružomberok B 0
100. dátum neurčený
dátum neurčený
dátum neurčený
102.
dátum neurčený
AŠK Mária Huta 0
102. dátum neurčený
dátum neurčený
103.
dátum neurčený
STO Valča 0
103. dátum neurčený
dátum neurčený
104.
dátum neurčený
MSTK Krupina 0
104. dátum neurčený
dátum neurčený
105.
dátum neurčený
ŠKST Ružomberok B 0
105. dátum neurčený
dátum neurčený
106.
dátum neurčený
TJ STO Nižná B 0
106. dátum neurčený
dátum neurčený
107.
dátum neurčený
AŠK Mária Huta 0
107. dátum neurčený
dátum neurčený
108.
dátum neurčený
STK Stará Ľubovňa/Jakubany 0
108. dátum neurčený
11. kolo
týždeň neurčený
dátum neurčený
109.
dátum neurčený
STK Stará Ľubovňa/Jakubany 0
109. dátum neurčený
dátum neurčený
110.
dátum neurčený
AŠK Mária Huta 0
110. dátum neurčený
dátum neurčený
111.
dátum neurčený
TJ Oravská Lesná 0
111. dátum neurčený
dátum neurčený
112.
dátum neurčený
MSTK Tvrdošín 0
112. dátum neurčený
dátum neurčený
113.
dátum neurčený
STK Sokol Stránske 0
113. dátum neurčený
dátum neurčený
114.
dátum neurčený
ŠKST Energodata Žilina 0
114. dátum neurčený
dátum neurčený
115.
dátum neurčený
AŠK Mária Huta 0
115. dátum neurčený
dátum neurčený
116.
dátum neurčený
STK Stará Ľubovňa/Jakubany 0
116. dátum neurčený
dátum neurčený
117.
dátum neurčený
MSTK Tvrdošín 0
117. dátum neurčený
dátum neurčený
118.
dátum neurčený
TJ Oravská Lesná 0
118. dátum neurčený
dátum neurčený
dátum neurčený
120.
dátum neurčený
STK Sokol Stránske 0
120. dátum neurčený
12. kolo
týždeň neurčený
dátum neurčený
121.
dátum neurčený
MSTK Krupina 0
121. dátum neurčený
dátum neurčený
122.
dátum neurčený
STO Valča 0
122. dátum neurčený
dátum neurčený
123.
dátum neurčený
STK Lokomotíva Košice 0
123. dátum neurčený
dátum neurčený
124.
dátum neurčený
STO Valaliky 0
124. dátum neurčený
dátum neurčený
dátum neurčený
126.
dátum neurčený
ŠKST Ružomberok B 0
126. dátum neurčený
dátum neurčený
127.
dátum neurčený
STO Valča 0
127. dátum neurčený
dátum neurčený
128.
dátum neurčený
MSTK Krupina 0
128. dátum neurčený
dátum neurčený
129.
dátum neurčený
STO Valaliky 0
129. dátum neurčený
dátum neurčený
130.
dátum neurčený
STK Lokomotíva Košice 0
130. dátum neurčený
dátum neurčený
dátum neurčený
132.
dátum neurčený
TJ STO Nižná B 0
132. dátum neurčený
Bohatý výber a nízke ceny pre radosť z víťazstiev - Profittsport.sk
Kompletný sortiment pre stolný tenis | stolnytenis.sk
Kompletný sortiment pre stolný tenis | stolnytenis.sk