ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator
Nahrávam...
BA TT NR TN BB ZA PO KE

Základná časť

1. kolo
týždeň 38/2021
25.9.2021 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
1.
25.9.2021 10:00 (Sob)
TJ STO Nižná B 12
wo
2 ŠKST Ružomberok B
Konečný Šereda
1. 25.9.2021 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
25.9.2021 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
2.
25.9.2021 10:00 (Sob)
STK Lokomotíva Košice 11
wo
3 STO Valaliky
Konečný Šereda
2. 25.9.2021 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
25.9.2021 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
3.
25.9.2021 10:00 (Sob)
STK Sokol Stránske 6
wo
8 ŠKST Energodata Žilina
Konečný Šereda
3. 25.9.2021 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
25.9.2021 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
4.
25.9.2021 10:00 (Sob)
TJ Oravská Lesná 5
wo
9 MSTK Tvrdošín
Konečný Šereda
4. 25.9.2021 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
25.9.2021 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
5.
25.9.2021 10:00 (Sob)
STK Stará Ľubovňa/Jakubany 5
wo
9 AŠK Mária Huta
Konečný Šereda
5. 25.9.2021 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
25.9.2021 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
6.
25.9.2021 10:00 (Sob)
MSTK Krupina 4
wo
10 STO Valča
Konečný Šereda
6. 25.9.2021 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
2. kolo
týždeň 40/2021
9.10.2021 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
7.
9.10.2021 10:00 (Sob)
TJ STO Nižná B 9
wo
5 MSTK Krupina
Konečný Šereda
7. 9.10.2021 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
9.10.2021 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
8.
9.10.2021 10:00 (Sob)
ŠKST Ružomberok B 9
wo
5 STO Valča
Konečný Šereda
8. 9.10.2021 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
9.10.2021 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
9.
9.10.2021 10:00 (Sob)
STK Lokomotíva Košice 9
wo
5 STK Stará Ľubovňa/Jakubany
Konečný Šereda
9. 9.10.2021 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
9.10.2021 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
10.
9.10.2021 10:00 (Sob)
STO Valaliky 4
wo
10 AŠK Mária Huta
Konečný Šereda
10. 9.10.2021 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
9.10.2021 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
11.
9.10.2021 10:00 (Sob)
STK Sokol Stránske 11
wo
3 TJ Oravská Lesná
Konečný Šereda
11. 9.10.2021 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
9.10.2021 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
12.
9.10.2021 10:00 (Sob)
ŠKST Energodata Žilina 11
wo
3 MSTK Tvrdošín
Konečný Šereda
12. 9.10.2021 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
9.10.2021 16:00 (Sob)
Konečný Šereda
13.
9.10.2021 16:00 (Sob)
TJ STO Nižná B 10
wo
4 STO Valča
Konečný Šereda
13. 9.10.2021 16:00 (Sob)
Konečný Šereda
9.10.2021 16:00 (Sob)
Konečný Šereda
14.
9.10.2021 16:00 (Sob)
ŠKST Ružomberok B 11
wo
3 MSTK Krupina
Konečný Šereda
14. 9.10.2021 16:00 (Sob)
Konečný Šereda
9.10.2021 16:00 (Sob)
Konečný Šereda
15.
9.10.2021 16:00 (Sob)
STK Lokomotíva Košice 10
wo
4 AŠK Mária Huta
Konečný Šereda
15. 9.10.2021 16:00 (Sob)
Konečný Šereda
9.10.2021 16:00 (Sob)
Konečný Šereda
16.
9.10.2021 16:00 (Sob)
STO Valaliky 7
wo
7 STK Stará Ľubovňa/Jakubany
Konečný Šereda
16. 9.10.2021 16:00 (Sob)
Konečný Šereda
9.10.2021 16:00 (Sob)
Konečný Šereda
17.
9.10.2021 16:00 (Sob)
STK Sokol Stránske 6
wo
8 MSTK Tvrdošín
Konečný Šereda
17. 9.10.2021 16:00 (Sob)
Konečný Šereda
9.10.2021 16:00 (Sob)
Konečný Šereda
18.
9.10.2021 16:00 (Sob)
ŠKST Energodata Žilina 14
wo
0 TJ Oravská Lesná
Konečný Šereda
18. 9.10.2021 16:00 (Sob)
Konečný Šereda
3. kolo
týždeň 42/2021
23.10.2021 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
19.
23.10.2021 10:00 (Sob)
MSTK Krupina 12
wo
2 TJ Oravská Lesná
Konečný Šereda
19. 23.10.2021 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
23.10.2021 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
20.
23.10.2021 10:00 (Sob)
STO Valča 13
wo
1 MSTK Tvrdošín
Konečný Šereda
20. 23.10.2021 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
23.10.2021 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
21.
23.10.2021 10:00 (Sob)
STK Stará Ľubovňa/Jakubany 9
wo
5 STK Sokol Stránske
Konečný Šereda
21. 23.10.2021 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
23.10.2021 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
22.
23.10.2021 10:00 (Sob)
AŠK Mária Huta 9
wo
5 ŠKST Energodata Žilina
Konečný Šereda
22. 23.10.2021 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
23.10.2021 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
23.
23.10.2021 10:00 (Sob)
TJ STO Nižná B 8
wo
6 STK Lokomotíva Košice
Konečný Šereda
23. 23.10.2021 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
23.10.2021 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
24.
23.10.2021 10:00 (Sob)
ŠKST Ružomberok B 11
wo
3 STO Valaliky
Konečný Šereda
24. 23.10.2021 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
23.10.2021 16:00 (Sob)
Konečný Šereda
25.
23.10.2021 16:00 (Sob)
MSTK Krupina 12
wo
2 MSTK Tvrdošín
Konečný Šereda
25. 23.10.2021 16:00 (Sob)
Konečný Šereda
23.10.2021 16:00 (Sob)
Konečný Šereda
26.
23.10.2021 16:00 (Sob)
STO Valča 13
wo
1 TJ Oravská Lesná
Konečný Šereda
26. 23.10.2021 16:00 (Sob)
Konečný Šereda
23.10.2021 16:00 (Sob)
Konečný Šereda
27.
23.10.2021 16:00 (Sob)
STK Stará Ľubovňa/Jakubany 9
wo
5 ŠKST Energodata Žilina
Konečný Šereda
27. 23.10.2021 16:00 (Sob)
Konečný Šereda
23.10.2021 16:00 (Sob)
Konečný Šereda
28.
23.10.2021 16:00 (Sob)
AŠK Mária Huta 10
wo
4 STK Sokol Stránske
Konečný Šereda
28. 23.10.2021 16:00 (Sob)
Konečný Šereda
23.10.2021 16:00 (Sob)
Konečný Šereda
29.
23.10.2021 16:00 (Sob)
TJ STO Nižná B 14
wo
0 STO Valaliky
Konečný Šereda
29. 23.10.2021 16:00 (Sob)
Konečný Šereda
23.10.2021 16:00 (Sob)
Konečný Šereda
30.
23.10.2021 16:00 (Sob)
ŠKST Ružomberok B 6
wo
8 STK Lokomotíva Košice
Konečný Šereda
30. 23.10.2021 16:00 (Sob)
Konečný Šereda
4. kolo
týždeň 4/2022
12.2.2022 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
31.
12.2.2022 10:00 (Sob)
STK Lokomotíva Košice 9
wo
5 MSTK Krupina
Konečný Šereda
31. 12.2.2022 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
12.2.2022 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
32.
12.2.2022 10:00 (Sob)
STO Valaliky 3
wo
11 STO Valča
Konečný Šereda
32. 12.2.2022 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
12.2.2022 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
33.
12.2.2022 10:00 (Sob)
STK Sokol Stránske 2
wo
12 TJ STO Nižná B
Konečný Šereda
33. 12.2.2022 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
19.2.2022 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
34.
19.2.2022 10:00 (Sob)
ŠKST Energodata Žilina 7
wo
7 ŠKST Ružomberok B
Konečný Šereda
34. 19.2.2022 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
12.2.2022 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
35.
12.2.2022 10:00 (Sob)
TJ Oravská Lesná 4
wo
10 STK Stará Ľubovňa/Jakubany
Konečný Šereda
35. 12.2.2022 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
12.2.2022 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
36.
12.2.2022 10:00 (Sob)
MSTK Tvrdošín 5
wo
9 AŠK Mária Huta
Konečný Šereda
36. 12.2.2022 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
12.2.2022 16:00 (Sob)
Konečný Šereda
37.
12.2.2022 16:00 (Sob)
STK Lokomotíva Košice 13
wo
1 STO Valča
Konečný Šereda
37. 12.2.2022 16:00 (Sob)
Konečný Šereda
12.2.2022 16:00 (Sob)
Konečný Šereda
38.
12.2.2022 16:00 (Sob)
STO Valaliky 2
wo
12 MSTK Krupina
Konečný Šereda
38. 12.2.2022 16:00 (Sob)
Konečný Šereda
26.2.2022 16:00 (Sob)
Konečný Šereda
39.
26.2.2022 16:00 (Sob)
STK Sokol Stránske 5
wo
9 ŠKST Ružomberok B
Konečný Šereda
39. 26.2.2022 16:00 (Sob)
Konečný Šereda
12.2.2022 16:00 (Sob)
Konečný Šereda
40.
12.2.2022 16:00 (Sob)
ŠKST Energodata Žilina 5
wo
9 TJ STO Nižná B
Konečný Šereda
40. 12.2.2022 16:00 (Sob)
Konečný Šereda
12.2.2022 16:00 (Sob)
Konečný Šereda
41.
12.2.2022 16:00 (Sob)
TJ Oravská Lesná 3
wo
11 AŠK Mária Huta
Konečný Šereda
41. 12.2.2022 16:00 (Sob)
Konečný Šereda
12.2.2022 16:00 (Sob)
Konečný Šereda
42.
12.2.2022 16:00 (Sob)
MSTK Tvrdošín 10
wo
4 STK Stará Ľubovňa/Jakubany
Konečný Šereda
42. 12.2.2022 16:00 (Sob)
Konečný Šereda
5. kolo
týždeň 5/2022
29.1.2022 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
43.
29.1.2022 10:00 (Sob)
MSTK Krupina 6
wo
8 STK Stará Ľubovňa/Jakubany
Konečný Šereda
43. 29.1.2022 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
29.1.2022 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
44.
29.1.2022 10:00 (Sob)
STO Valča 4
wo
10 AŠK Mária Huta
Konečný Šereda
44. 29.1.2022 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
29.1.2022 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
45.
29.1.2022 10:00 (Sob)
TJ STO Nižná B 12
wo
2 TJ Oravská Lesná
Konečný Šereda
45. 29.1.2022 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
29.1.2022 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
46.
29.1.2022 10:00 (Sob)
ŠKST Ružomberok B 10
wo
4 MSTK Tvrdošín
Konečný Šereda
46. 29.1.2022 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
29.1.2022 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
47.
29.1.2022 10:00 (Sob)
STK Lokomotíva Košice 14
wo
0 STK Sokol Stránske
Konečný Šereda
47. 29.1.2022 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
29.1.2022 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
48.
29.1.2022 10:00 (Sob)
STO Valaliky 7
wo
7 ŠKST Energodata Žilina
Konečný Šereda
48. 29.1.2022 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
29.1.2022 16:00 (Sob)
Konečný Šereda
49.
29.1.2022 16:00 (Sob)
MSTK Krupina 7
wo
7 AŠK Mária Huta
Konečný Šereda
49. 29.1.2022 16:00 (Sob)
Konečný Šereda
29.1.2022 16:00 (Sob)
Konečný Šereda
50.
29.1.2022 16:00 (Sob)
STO Valča 7
wo
7 STK Stará Ľubovňa/Jakubany
Konečný Šereda
50. 29.1.2022 16:00 (Sob)
Konečný Šereda
29.1.2022 16:00 (Sob)
Konečný Šereda
51.
29.1.2022 16:00 (Sob)
TJ STO Nižná B 11
wo
3 MSTK Tvrdošín
Konečný Šereda
51. 29.1.2022 16:00 (Sob)
Konečný Šereda
29.1.2022 16:00 (Sob)
Konečný Šereda
52.
29.1.2022 16:00 (Sob)
ŠKST Ružomberok B 11
wo
3 TJ Oravská Lesná
Konečný Šereda
52. 29.1.2022 16:00 (Sob)
Konečný Šereda
29.1.2022 16:00 (Sob)
Konečný Šereda
53.
29.1.2022 16:00 (Sob)
STK Lokomotíva Košice 11
wo
3 ŠKST Energodata Žilina
Konečný Šereda
53. 29.1.2022 16:00 (Sob)
Konečný Šereda
29.1.2022 16:00 (Sob)
Konečný Šereda
54.
29.1.2022 16:00 (Sob)
STO Valaliky 14
wo
0 STK Sokol Stránske
Konečný Šereda
54. 29.1.2022 16:00 (Sob)
Konečný Šereda
6. kolo
týždeň 6/2022
5.2.2022 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
55.
5.2.2022 10:00 (Sob)
STK Sokol Stránske 5
wo
9 MSTK Krupina
Konečný Šereda
55. 5.2.2022 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
5.2.2022 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
56.
5.2.2022 10:00 (Sob)
ŠKST Energodata Žilina 9
wo
5 STO Valča
Konečný Šereda
56. 5.2.2022 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
5.2.2022 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
57.
5.2.2022 10:00 (Sob)
TJ Oravská Lesná 1
wo
13 STK Lokomotíva Košice
Konečný Šereda
57. 5.2.2022 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
5.2.2022 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
58.
5.2.2022 10:00 (Sob)
MSTK Tvrdošín 10
wo
4 STO Valaliky
Konečný Šereda
58. 5.2.2022 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
5.2.2022 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
59.
5.2.2022 10:00 (Sob)
STK Stará Ľubovňa/Jakubany 9
wo
5 TJ STO Nižná B
Konečný Šereda
59. 5.2.2022 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
5.2.2022 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
60.
5.2.2022 10:00 (Sob)
AŠK Mária Huta 9
wo
5 ŠKST Ružomberok B
Konečný Šereda
60. 5.2.2022 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
5.2.2022 16:00 (Sob)
Konečný Šereda
61.
5.2.2022 16:00 (Sob)
STK Sokol Stránske 7
wo
7 STO Valča
Konečný Šereda
61. 5.2.2022 16:00 (Sob)
Konečný Šereda
5.2.2022 16:00 (Sob)
Konečný Šereda
62.
5.2.2022 16:00 (Sob)
ŠKST Energodata Žilina 7
wo
7 MSTK Krupina
Konečný Šereda
62. 5.2.2022 16:00 (Sob)
Konečný Šereda
5.2.2022 16:00 (Sob)
Konečný Šereda
63.
5.2.2022 16:00 (Sob)
TJ Oravská Lesná 6
wo
8 STO Valaliky
Konečný Šereda
63. 5.2.2022 16:00 (Sob)
Konečný Šereda
5.2.2022 16:00 (Sob)
Konečný Šereda
64.
5.2.2022 16:00 (Sob)
MSTK Tvrdošín 5
wo
9 STK Lokomotíva Košice
Konečný Šereda
64. 5.2.2022 16:00 (Sob)
Konečný Šereda
5.2.2022 16:00 (Sob)
Konečný Šereda
65.
5.2.2022 16:00 (Sob)
STK Stará Ľubovňa/Jakubany 6
wo
8 ŠKST Ružomberok B
Konečný Šereda
65. 5.2.2022 16:00 (Sob)
Konečný Šereda
5.2.2022 16:00 (Sob)
Konečný Šereda
66.
5.2.2022 16:00 (Sob)
AŠK Mária Huta 8
wo
6 TJ STO Nižná B
Konečný Šereda
66. 5.2.2022 16:00 (Sob)
Konečný Šereda
7. kolo
týždeň 8/2022
26.2.2022 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
67.
26.2.2022 10:00 (Sob)
ŠKST Ružomberok B 7
wo
7 TJ STO Nižná B
Konečný Šereda
67. 26.2.2022 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
26.2.2022 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
68.
26.2.2022 10:00 (Sob)
STO Valaliky 8
wo
6 STK Lokomotíva Košice
Konečný Šereda
68. 26.2.2022 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
26.2.2022 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
69.
26.2.2022 10:00 (Sob)
ŠKST Energodata Žilina 10
wo
4 STK Sokol Stránske
Konečný Šereda
69. 26.2.2022 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
19.2.2022 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
70.
19.2.2022 10:00 (Sob)
MSTK Tvrdošín 9
wo
5 TJ Oravská Lesná
Konečný Šereda
70. 19.2.2022 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
25.2.2022 14:30 (Pia)
Konečný Šereda
71.
25.2.2022 14:30 (Pia)
AŠK Mária Huta 8
wo
6 STK Stará Ľubovňa/Jakubany
Konečný Šereda
71. 25.2.2022 14:30 (Pia)
Konečný Šereda
26.2.2022 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
72.
26.2.2022 10:00 (Sob)
STO Valča 7
wo
7 MSTK Krupina
Konečný Šereda
72. 26.2.2022 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
8. kolo
týždeň 9/2022
5.3.2022 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
73.
5.3.2022 10:00 (Sob)
MSTK Krupina 4
wo
10 TJ STO Nižná B
Konečný Šereda
73. 5.3.2022 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
5.3.2022 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
74.
5.3.2022 10:00 (Sob)
STO Valča 8
wo
6 ŠKST Ružomberok B
Konečný Šereda
74. 5.3.2022 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
5.3.2022 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
75.
5.3.2022 10:00 (Sob)
STK Stará Ľubovňa/Jakubany 7
wo
7 STK Lokomotíva Košice
Konečný Šereda
75. 5.3.2022 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
5.3.2022 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
76.
5.3.2022 10:00 (Sob)
AŠK Mária Huta 8
wo
6 STO Valaliky
Konečný Šereda
76. 5.3.2022 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
5.3.2022 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
77.
5.3.2022 10:00 (Sob)
TJ Oravská Lesná 5
wo
9 STK Sokol Stránske
Konečný Šereda
77. 5.3.2022 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
5.3.2022 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
78.
5.3.2022 10:00 (Sob)
MSTK Tvrdošín 7
wo
7 ŠKST Energodata Žilina
Konečný Šereda
78. 5.3.2022 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
5.3.2022 16:00 (Sob)
Konečný Šereda
79.
5.3.2022 16:00 (Sob)
STO Valča 1
wo
13 TJ STO Nižná B
Konečný Šereda
79. 5.3.2022 16:00 (Sob)
Konečný Šereda
5.3.2022 16:00 (Sob)
Konečný Šereda
80.
5.3.2022 16:00 (Sob)
MSTK Krupina 10
wo
4 ŠKST Ružomberok B
Konečný Šereda
80. 5.3.2022 16:00 (Sob)
Konečný Šereda
5.3.2022 16:00 (Sob)
Konečný Šereda
81.
5.3.2022 16:00 (Sob)
AŠK Mária Huta 7
wo
7 STK Lokomotíva Košice
Konečný Šereda
81. 5.3.2022 16:00 (Sob)
Konečný Šereda
5.3.2022 16:00 (Sob)
Konečný Šereda
82.
5.3.2022 16:00 (Sob)
STK Stará Ľubovňa/Jakubany 6
wo
8 STO Valaliky
Konečný Šereda
82. 5.3.2022 16:00 (Sob)
Konečný Šereda
5.3.2022 16:00 (Sob)
Konečný Šereda
83.
5.3.2022 16:00 (Sob)
MSTK Tvrdošín 7
wo
7 STK Sokol Stránske
Konečný Šereda
83. 5.3.2022 16:00 (Sob)
Konečný Šereda
5.3.2022 16:00 (Sob)
Konečný Šereda
84.
5.3.2022 16:00 (Sob)
TJ Oravská Lesná 4
wo
10 ŠKST Energodata Žilina
Konečný Šereda
84. 5.3.2022 16:00 (Sob)
Konečný Šereda
9. kolo
týždeň 11/2022
19.3.2022 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
85.
19.3.2022 10:00 (Sob)
TJ Oravská Lesná 8
wo
6 MSTK Krupina
Konečný Šereda
85. 19.3.2022 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
19.3.2022 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
86.
19.3.2022 10:00 (Sob)
MSTK Tvrdošín 7
wo
7 STO Valča
Konečný Šereda
86. 19.3.2022 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
19.3.2022 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
87.
19.3.2022 10:00 (Sob)
STK Sokol Stránske 5
wo
9 STK Stará Ľubovňa/Jakubany
Konečný Šereda
87. 19.3.2022 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
19.3.2022 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
88.
19.3.2022 10:00 (Sob)
ŠKST Energodata Žilina 4
wo
10 AŠK Mária Huta
Konečný Šereda
88. 19.3.2022 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
19.3.2022 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
89.
19.3.2022 10:00 (Sob)
STK Lokomotíva Košice 12
wo
2 TJ STO Nižná B
Konečný Šereda
89. 19.3.2022 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
19.3.2022 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
90.
19.3.2022 10:00 (Sob)
STO Valaliky 7
wo
7 ŠKST Ružomberok B
Konečný Šereda
90. 19.3.2022 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
19.3.2022 16:00 (Sob)
Konečný Šereda
91.
19.3.2022 16:00 (Sob)
MSTK Tvrdošín 6
wo
8 MSTK Krupina
Konečný Šereda
91. 19.3.2022 16:00 (Sob)
Konečný Šereda
19.3.2022 16:00 (Sob)
Konečný Šereda
92.
19.3.2022 16:00 (Sob)
TJ Oravská Lesná 6
wo
8 STO Valča
Konečný Šereda
92. 19.3.2022 16:00 (Sob)
Konečný Šereda
19.3.2022 16:00 (Sob)
Konečný Šereda
93.
19.3.2022 16:00 (Sob)
ŠKST Energodata Žilina 7
wo
7 STK Stará Ľubovňa/Jakubany
Konečný Šereda
93. 19.3.2022 16:00 (Sob)
Konečný Šereda
19.3.2022 16:00 (Sob)
Konečný Šereda
94.
19.3.2022 16:00 (Sob)
STK Sokol Stránske 5
wo
9 AŠK Mária Huta
Konečný Šereda
94. 19.3.2022 16:00 (Sob)
Konečný Šereda
19.3.2022 16:00 (Sob)
Konečný Šereda
95.
19.3.2022 16:00 (Sob)
STO Valaliky 8
wo
6 TJ STO Nižná B
Konečný Šereda
95. 19.3.2022 16:00 (Sob)
Konečný Šereda
19.3.2022 16:00 (Sob)
Konečný Šereda
96.
19.3.2022 16:00 (Sob)
STK Lokomotíva Košice 5
wo
9 ŠKST Ružomberok B
Konečný Šereda
96. 19.3.2022 16:00 (Sob)
Konečný Šereda
10. kolo
týždeň 13/2022
2.4.2022 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
97.
2.4.2022 10:00 (Sob)
MSTK Krupina 7
wo
7 STK Lokomotíva Košice
Konečný Šereda
97. 2.4.2022 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
2.4.2022 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
98.
2.4.2022 10:00 (Sob)
STO Valča 4
wo
10 STO Valaliky
Konečný Šereda
98. 2.4.2022 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
2.4.2022 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
99.
2.4.2022 10:00 (Sob)
TJ STO Nižná B 12
wo
2 STK Sokol Stránske
Konečný Šereda
99. 2.4.2022 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
2.4.2022 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
100.
2.4.2022 10:00 (Sob)
ŠKST Ružomberok B 10
wo
4 ŠKST Energodata Žilina
Konečný Šereda
100. 2.4.2022 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
2.4.2022 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
101.
2.4.2022 10:00 (Sob)
STK Stará Ľubovňa/Jakubany 13
wo
1 TJ Oravská Lesná
Konečný Šereda
101. 2.4.2022 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
2.4.2022 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
102.
2.4.2022 10:00 (Sob)
AŠK Mária Huta 8
wo
6 MSTK Tvrdošín
Konečný Šereda
102. 2.4.2022 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
2.4.2022 16:00 (Sob)
Konečný Šereda
103.
2.4.2022 16:00 (Sob)
STO Valča 4
wo
10 STK Lokomotíva Košice
Konečný Šereda
103. 2.4.2022 16:00 (Sob)
Konečný Šereda
2.4.2022 16:00 (Sob)
Konečný Šereda
104.
2.4.2022 16:00 (Sob)
MSTK Krupina 11
wo
3 STO Valaliky
Konečný Šereda
104. 2.4.2022 16:00 (Sob)
Konečný Šereda
2.4.2022 16:00 (Sob)
Konečný Šereda
105.
2.4.2022 16:00 (Sob)
ŠKST Ružomberok B 14
wo
0 STK Sokol Stránske
Konečný Šereda
105. 2.4.2022 16:00 (Sob)
Konečný Šereda
2.4.2022 16:00 (Sob)
Konečný Šereda
106.
2.4.2022 16:00 (Sob)
TJ STO Nižná B 11
wo
3 ŠKST Energodata Žilina
Konečný Šereda
106. 2.4.2022 16:00 (Sob)
Konečný Šereda
2.4.2022 16:00 (Sob)
Konečný Šereda
107.
2.4.2022 16:00 (Sob)
AŠK Mária Huta 11
wo
3 TJ Oravská Lesná
Konečný Šereda
107. 2.4.2022 16:00 (Sob)
Konečný Šereda
2.4.2022 16:00 (Sob)
Konečný Šereda
108.
2.4.2022 16:00 (Sob)
STK Stará Ľubovňa/Jakubany 7
wo
7 MSTK Tvrdošín
Konečný Šereda
108. 2.4.2022 16:00 (Sob)
Konečný Šereda
11. kolo
týždeň 14/2022
9.4.2022 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
109.
9.4.2022 10:00 (Sob)
STK Stará Ľubovňa/Jakubany 6
wo
8 MSTK Krupina
Konečný Šereda
109. 9.4.2022 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
9.4.2022 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
110.
9.4.2022 10:00 (Sob)
AŠK Mária Huta 10
wo
4 STO Valča
Konečný Šereda
110. 9.4.2022 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
9.4.2022 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
111.
9.4.2022 10:00 (Sob)
TJ Oravská Lesná 4
wo
10 TJ STO Nižná B
Konečný Šereda
111. 9.4.2022 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
9.4.2022 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
112.
9.4.2022 10:00 (Sob)
MSTK Tvrdošín 8
wo
6 ŠKST Ružomberok B
Konečný Šereda
112. 9.4.2022 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
9.4.2022 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
113.
9.4.2022 10:00 (Sob)
STK Sokol Stránske 2
wo
12 STK Lokomotíva Košice
Konečný Šereda
113. 9.4.2022 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
9.4.2022 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
114.
9.4.2022 10:00 (Sob)
ŠKST Energodata Žilina 7
wo
7 STO Valaliky
Konečný Šereda
114. 9.4.2022 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
9.4.2022 16:00 (Sob)
Konečný Šereda
115.
9.4.2022 16:00 (Sob)
AŠK Mária Huta 8
wo
6 MSTK Krupina
Konečný Šereda
115. 9.4.2022 16:00 (Sob)
Konečný Šereda
9.4.2022 16:00 (Sob)
Konečný Šereda
116.
9.4.2022 16:00 (Sob)
STK Stará Ľubovňa/Jakubany 11
wo
3 STO Valča
Konečný Šereda
116. 9.4.2022 16:00 (Sob)
Konečný Šereda
9.4.2022 16:00 (Sob)
Konečný Šereda
117.
9.4.2022 16:00 (Sob)
MSTK Tvrdošín 4
wo
10 TJ STO Nižná B
Konečný Šereda
117. 9.4.2022 16:00 (Sob)
Konečný Šereda
9.4.2022 16:00 (Sob)
Konečný Šereda
118.
9.4.2022 16:00 (Sob)
TJ Oravská Lesná 5
wo
9 ŠKST Ružomberok B
Konečný Šereda
118. 9.4.2022 16:00 (Sob)
Konečný Šereda
9.4.2022 16:00 (Sob)
Konečný Šereda
119.
9.4.2022 16:00 (Sob)
ŠKST Energodata Žilina 3
wo
11 STK Lokomotíva Košice
Konečný Šereda
119. 9.4.2022 16:00 (Sob)
Konečný Šereda
9.4.2022 16:00 (Sob)
Konečný Šereda
120.
9.4.2022 16:00 (Sob)
STK Sokol Stránske 7
wo
7 STO Valaliky
Konečný Šereda
120. 9.4.2022 16:00 (Sob)
Konečný Šereda
12. kolo
týždeň 17/2022
30.4.2022 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
121.
30.4.2022 10:00 (Sob)
MSTK Krupina 10
wo
4 STK Sokol Stránske
Konečný Šereda
121. 30.4.2022 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
30.4.2022 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
122.
30.4.2022 10:00 (Sob)
STO Valča 7
wo
7 ŠKST Energodata Žilina
Konečný Šereda
122. 30.4.2022 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
30.4.2022 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
123.
30.4.2022 10:00 (Sob)
STK Lokomotíva Košice 13
wo
1 TJ Oravská Lesná
Konečný Šereda
123. 30.4.2022 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
30.4.2022 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
124.
30.4.2022 10:00 (Sob)
STO Valaliky 11
wo
3 MSTK Tvrdošín
Konečný Šereda
124. 30.4.2022 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
30.4.2022 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
125.
30.4.2022 10:00 (Sob)
TJ STO Nižná B 7
wo
7 STK Stará Ľubovňa/Jakubany
Konečný Šereda
125. 30.4.2022 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
30.4.2022 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
126.
30.4.2022 10:00 (Sob)
ŠKST Ružomberok B 5
wo
9 AŠK Mária Huta
Konečný Šereda
126. 30.4.2022 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
30.4.2022 16:00 (Sob)
Konečný Šereda
127.
30.4.2022 16:00 (Sob)
STO Valča 7
wo
7 STK Sokol Stránske
Konečný Šereda
127. 30.4.2022 16:00 (Sob)
Konečný Šereda
30.4.2022 16:00 (Sob)
Konečný Šereda
128.
30.4.2022 16:00 (Sob)
MSTK Krupina 8
wo
6 ŠKST Energodata Žilina
Konečný Šereda
128. 30.4.2022 16:00 (Sob)
Konečný Šereda
30.4.2022 16:00 (Sob)
Konečný Šereda
129.
30.4.2022 16:00 (Sob)
STO Valaliky 12
wo
2 TJ Oravská Lesná
Konečný Šereda
129. 30.4.2022 16:00 (Sob)
Konečný Šereda
30.4.2022 16:00 (Sob)
Konečný Šereda
130.
30.4.2022 16:00 (Sob)
STK Lokomotíva Košice 12
wo
2 MSTK Tvrdošín
Konečný Šereda
130. 30.4.2022 16:00 (Sob)
Konečný Šereda
30.4.2022 16:00 (Sob)
Konečný Šereda
131.
30.4.2022 16:00 (Sob)
ŠKST Ružomberok B 8
wo
6 STK Stará Ľubovňa/Jakubany
Konečný Šereda
131. 30.4.2022 16:00 (Sob)
Konečný Šereda
30.4.2022 16:00 (Sob)
Konečný Šereda
132.
30.4.2022 16:00 (Sob)
TJ STO Nižná B 7
wo
7 AŠK Mária Huta
Konečný Šereda
132. 30.4.2022 16:00 (Sob)
Konečný Šereda
Bohatý výber a nízke ceny pre radosť z víťazstiev - Profittsport.sk
eObchod Desaka - The Champions Shop
Kompletný sortiment pre stolný tenis | stolnytenis.sk
Kompletný sortiment pre stolný tenis | stolnytenis.sk
Velikonoční soustředění v Hluku 2022