ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator
Nahrávam...
BA TT NR TN BB ZA PO KE

Základná časť

1. kolo
týždeň 38/2021
15.9.2021 18:00 (Str)
Konečný Šereda
1.
15.9.2021 18:00 (Str)
SK Polstrav Bystričany 4
wo
10 ŠKST Topoľčany
Konečný Šereda
1. 15.9.2021 18:00 (Str)
Konečný Šereda
25.9.2021 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
2.
25.9.2021 10:00 (Sob)
Propria Kúty 4
wo
10 STK Senec
Konečný Šereda
2. 25.9.2021 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
25.9.2021 16:00 (Sob)
Konečný Šereda
3.
25.9.2021 16:00 (Sob)
STO Kozárovce 4
wo
10 TTC Nové Zámky
Konečný Šereda
3. 25.9.2021 16:00 (Sob)
Konečný Šereda
25.9.2021 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
4.
25.9.2021 10:00 (Sob)
Keraming Trenčín 9
wo
5 ŠK PARA TT Hlohovec B
Konečný Šereda
4. 25.9.2021 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
25.9.2021 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
5.
25.9.2021 10:00 (Sob)
STO Veľké Úľany 8
wo
6 STK Elastik Trnava
Konečný Šereda
5. 25.9.2021 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
25.9.2021 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
6.
25.9.2021 10:00 (Sob)
ŠKST Feromax Bratislava 7
wo
7 STO Spoje Bratislava
Konečný Šereda
6. 25.9.2021 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
2. kolo
týždeň 40/2021
9.10.2021 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
7.
9.10.2021 10:00 (Sob)
SK Polstrav Bystričany 8
wo
6 ŠKST Feromax Bratislava
Konečný Šereda
7. 9.10.2021 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
9.10.2021 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
8.
9.10.2021 10:00 (Sob)
ŠKST Topoľčany 6
wo
8 STO Spoje Bratislava
Konečný Šereda
8. 9.10.2021 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
9.10.2021 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
9.
9.10.2021 10:00 (Sob)
Propria Kúty 3
wo
11 STO Veľké Úľany
Konečný Šereda
9. 9.10.2021 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
9.10.2021 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
10.
9.10.2021 10:00 (Sob)
STK Senec 6
wo
8 STK Elastik Trnava
Konečný Šereda
10. 9.10.2021 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
9.10.2021 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
11.
9.10.2021 10:00 (Sob)
STO Kozárovce 6
wo
8 Keraming Trenčín
Konečný Šereda
11. 9.10.2021 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
9.10.2021 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
12.
9.10.2021 10:00 (Sob)
TTC Nové Zámky 12
wo
2 ŠK PARA TT Hlohovec B
Konečný Šereda
12. 9.10.2021 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
9.10.2021 16:00 (Sob)
Konečný Šereda
13.
9.10.2021 16:00 (Sob)
SK Polstrav Bystričany 6
wo
8 STO Spoje Bratislava
Konečný Šereda
13. 9.10.2021 16:00 (Sob)
Konečný Šereda
9.10.2021 16:00 (Sob)
Konečný Šereda
14.
9.10.2021 16:00 (Sob)
ŠKST Topoľčany 5
wo
9 ŠKST Feromax Bratislava
Konečný Šereda
14. 9.10.2021 16:00 (Sob)
Konečný Šereda
9.10.2021 16:00 (Sob)
Konečný Šereda
15.
9.10.2021 16:00 (Sob)
Propria Kúty 4
wo
10 STK Elastik Trnava
Konečný Šereda
15. 9.10.2021 16:00 (Sob)
Konečný Šereda
9.10.2021 16:00 (Sob)
Konečný Šereda
16.
9.10.2021 16:00 (Sob)
STK Senec 4
wo
10 STO Veľké Úľany
Konečný Šereda
16. 9.10.2021 16:00 (Sob)
Konečný Šereda
9.10.2021 16:00 (Sob)
Konečný Šereda
17.
9.10.2021 16:00 (Sob)
STO Kozárovce 4
wo
10 ŠK PARA TT Hlohovec B
Konečný Šereda
17. 9.10.2021 16:00 (Sob)
Konečný Šereda
9.10.2021 16:00 (Sob)
Konečný Šereda
18.
9.10.2021 16:00 (Sob)
TTC Nové Zámky 12
wo
2 Keraming Trenčín
Konečný Šereda
18. 9.10.2021 16:00 (Sob)
Konečný Šereda
3. kolo
týždeň 42/2021
23.10.2021 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
19.
23.10.2021 10:00 (Sob)
ŠKST Feromax Bratislava 13
wo
1 Keraming Trenčín
Konečný Šereda
19. 23.10.2021 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
23.10.2021 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
20.
23.10.2021 10:00 (Sob)
STO Spoje Bratislava 11
wo
3 ŠK PARA TT Hlohovec B
Konečný Šereda
20. 23.10.2021 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
23.10.2021 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
21.
23.10.2021 10:00 (Sob)
STO Veľké Úľany 12
wo
2 STO Kozárovce
Konečný Šereda
21. 23.10.2021 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
23.10.2021 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
22.
23.10.2021 10:00 (Sob)
STK Elastik Trnava 7
wo
7 TTC Nové Zámky
Konečný Šereda
22. 23.10.2021 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
16.10.2021 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
23.
16.10.2021 10:00 (Sob)
SK Polstrav Bystričany 13
wo
1 Propria Kúty
Konečný Šereda
23. 16.10.2021 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
23.10.2021 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
24.
23.10.2021 10:00 (Sob)
ŠKST Topoľčany 9
wo
5 STK Senec
Konečný Šereda
24. 23.10.2021 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
23.10.2021 16:00 (Sob)
Konečný Šereda
25.
23.10.2021 16:00 (Sob)
ŠKST Feromax Bratislava 11
wo
3 ŠK PARA TT Hlohovec B
Konečný Šereda
25. 23.10.2021 16:00 (Sob)
Konečný Šereda
23.10.2021 16:00 (Sob)
Konečný Šereda
26.
23.10.2021 16:00 (Sob)
STO Spoje Bratislava 8
wo
6 Keraming Trenčín
Konečný Šereda
26. 23.10.2021 16:00 (Sob)
Konečný Šereda
23.10.2021 16:00 (Sob)
Konečný Šereda
27.
23.10.2021 16:00 (Sob)
STO Veľké Úľany 5
wo
9 TTC Nové Zámky
Konečný Šereda
27. 23.10.2021 16:00 (Sob)
Konečný Šereda
23.10.2021 16:00 (Sob)
Konečný Šereda
28.
23.10.2021 16:00 (Sob)
STK Elastik Trnava 5
wo
9 STO Kozárovce
Konečný Šereda
28. 23.10.2021 16:00 (Sob)
Konečný Šereda
23.10.2021 16:00 (Sob)
Konečný Šereda
29.
23.10.2021 16:00 (Sob)
SK Polstrav Bystričany 7
wo
7 STK Senec
Konečný Šereda
29. 23.10.2021 16:00 (Sob)
Konečný Šereda
16.10.2021 12:30 (Sob)
Konečný Šereda
30.
16.10.2021 12:30 (Sob)
ŠKST Topoľčany 10
wo
4 Propria Kúty
Konečný Šereda
30. 16.10.2021 12:30 (Sob)
Konečný Šereda
4. kolo
týždeň 4/2022
12.2.2022 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
31.
12.2.2022 10:00 (Sob)
Propria Kúty 10
wo
4 ŠKST Feromax Bratislava
Konečný Šereda
31. 12.2.2022 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
12.2.2022 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
32.
12.2.2022 10:00 (Sob)
STK Senec 7
wo
7 STO Spoje Bratislava
Konečný Šereda
32. 12.2.2022 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
12.2.2022 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
33.
12.2.2022 10:00 (Sob)
STO Kozárovce 7
wo
7 SK Polstrav Bystričany
Konečný Šereda
33. 12.2.2022 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
12.2.2022 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
34.
12.2.2022 10:00 (Sob)
TTC Nové Zámky 9
wo
5 ŠKST Topoľčany
Konečný Šereda
34. 12.2.2022 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
12.2.2022 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
35.
12.2.2022 10:00 (Sob)
Keraming Trenčín 9
wo
5 STO Veľké Úľany
Konečný Šereda
35. 12.2.2022 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
12.2.2022 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
36.
12.2.2022 10:00 (Sob)
ŠK PARA TT Hlohovec B 9
wo
5 STK Elastik Trnava
Konečný Šereda
36. 12.2.2022 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
12.2.2022 16:00 (Sob)
Konečný Šereda
37.
12.2.2022 16:00 (Sob)
Propria Kúty 1
wo
13 STO Spoje Bratislava
Konečný Šereda
37. 12.2.2022 16:00 (Sob)
Konečný Šereda
12.2.2022 16:00 (Sob)
Konečný Šereda
38.
12.2.2022 16:00 (Sob)
STK Senec 11
wo
3 ŠKST Feromax Bratislava
Konečný Šereda
38. 12.2.2022 16:00 (Sob)
Konečný Šereda
12.2.2022 16:00 (Sob)
Konečný Šereda
39.
12.2.2022 16:00 (Sob)
STO Kozárovce 7
wo
7 ŠKST Topoľčany
Konečný Šereda
39. 12.2.2022 16:00 (Sob)
Konečný Šereda
12.2.2022 16:00 (Sob)
Konečný Šereda
40.
12.2.2022 16:00 (Sob)
TTC Nové Zámky 10
wo
4 SK Polstrav Bystričany
Konečný Šereda
40. 12.2.2022 16:00 (Sob)
Konečný Šereda
12.2.2022 16:00 (Sob)
Konečný Šereda
41.
12.2.2022 16:00 (Sob)
Keraming Trenčín 8
wo
6 STK Elastik Trnava
Konečný Šereda
41. 12.2.2022 16:00 (Sob)
Konečný Šereda
12.2.2022 16:00 (Sob)
Konečný Šereda
42.
12.2.2022 16:00 (Sob)
ŠK PARA TT Hlohovec B 8
wo
6 STO Veľké Úľany
Konečný Šereda
42. 12.2.2022 16:00 (Sob)
Konečný Šereda
5. kolo
týždeň 5/2022
29.1.2022 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
43.
29.1.2022 10:00 (Sob)
ŠKST Feromax Bratislava 5
wo
9 STO Veľké Úľany
Konečný Šereda
43. 29.1.2022 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
29.1.2022 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
44.
29.1.2022 10:00 (Sob)
STO Spoje Bratislava 5
wo
9 STK Elastik Trnava
Konečný Šereda
44. 29.1.2022 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
29.1.2022 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
45.
29.1.2022 10:00 (Sob)
SK Polstrav Bystričany 7
wo
7 Keraming Trenčín
Konečný Šereda
45. 29.1.2022 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
29.1.2022 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
46.
29.1.2022 10:00 (Sob)
ŠKST Topoľčany 4
wo
10 ŠK PARA TT Hlohovec B
Konečný Šereda
46. 29.1.2022 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
29.1.2022 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
47.
29.1.2022 10:00 (Sob)
Propria Kúty 4
wo
10 STO Kozárovce
Konečný Šereda
47. 29.1.2022 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
29.1.2022 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
48.
29.1.2022 10:00 (Sob)
STK Senec 9
wo
5 TTC Nové Zámky
Konečný Šereda
48. 29.1.2022 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
29.1.2022 16:00 (Sob)
Konečný Šereda
49.
29.1.2022 16:00 (Sob)
ŠKST Feromax Bratislava 4
wo
10 STK Elastik Trnava
Konečný Šereda
49. 29.1.2022 16:00 (Sob)
Konečný Šereda
29.1.2022 16:00 (Sob)
Konečný Šereda
50.
29.1.2022 16:00 (Sob)
STO Spoje Bratislava 9
wo
5 STO Veľké Úľany
Konečný Šereda
50. 29.1.2022 16:00 (Sob)
Konečný Šereda
29.1.2022 16:00 (Sob)
Konečný Šereda
51.
29.1.2022 16:00 (Sob)
SK Polstrav Bystričany 3
wo
11 ŠK PARA TT Hlohovec B
Konečný Šereda
51. 29.1.2022 16:00 (Sob)
Konečný Šereda
29.1.2022 16:00 (Sob)
Konečný Šereda
52.
29.1.2022 16:00 (Sob)
ŠKST Topoľčany 10
wo
4 Keraming Trenčín
Konečný Šereda
52. 29.1.2022 16:00 (Sob)
Konečný Šereda
29.1.2022 16:00 (Sob)
Konečný Šereda
53.
29.1.2022 16:00 (Sob)
Propria Kúty 5
wo
9 TTC Nové Zámky
Konečný Šereda
53. 29.1.2022 16:00 (Sob)
Konečný Šereda
29.1.2022 16:00 (Sob)
Konečný Šereda
54.
29.1.2022 16:00 (Sob)
STK Senec 10
wo
4 STO Kozárovce
Konečný Šereda
54. 29.1.2022 16:00 (Sob)
Konečný Šereda
6. kolo
týždeň 6/2022
5.2.2022 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
55.
5.2.2022 10:00 (Sob)
STO Kozárovce 7
wo
7 ŠKST Feromax Bratislava
Konečný Šereda
55. 5.2.2022 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
5.2.2022 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
56.
5.2.2022 10:00 (Sob)
TTC Nové Zámky 10
wo
4 STO Spoje Bratislava
Konečný Šereda
56. 5.2.2022 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
5.2.2022 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
57.
5.2.2022 10:00 (Sob)
Keraming Trenčín 12
wo
2 Propria Kúty
Konečný Šereda
57. 5.2.2022 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
12.3.2022 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
58.
12.3.2022 10:00 (Sob)
ŠK PARA TT Hlohovec B 13
wo
1 STK Senec
Konečný Šereda
58. 12.3.2022 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
5.2.2022 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
59.
5.2.2022 10:00 (Sob)
STO Veľké Úľany 9
wo
5 SK Polstrav Bystričany
Konečný Šereda
59. 5.2.2022 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
5.2.2022 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
60.
5.2.2022 10:00 (Sob)
STK Elastik Trnava 8
wo
6 ŠKST Topoľčany
Konečný Šereda
60. 5.2.2022 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
5.2.2022 16:00 (Sob)
Konečný Šereda
61.
5.2.2022 16:00 (Sob)
STO Kozárovce 8
wo
6 STO Spoje Bratislava
Konečný Šereda
61. 5.2.2022 16:00 (Sob)
Konečný Šereda
5.2.2022 16:00 (Sob)
Konečný Šereda
62.
5.2.2022 16:00 (Sob)
TTC Nové Zámky 14
wo
0 ŠKST Feromax Bratislava
Konečný Šereda
62. 5.2.2022 16:00 (Sob)
Konečný Šereda
26.2.2022 16:00 (Sob)
Konečný Šereda
63.
26.2.2022 16:00 (Sob)
Keraming Trenčín 5
wo
9 STK Senec
Konečný Šereda
63. 26.2.2022 16:00 (Sob)
Konečný Šereda
5.2.2022 16:00 (Sob)
Konečný Šereda
64.
5.2.2022 16:00 (Sob)
ŠK PARA TT Hlohovec B 10
wo
4 Propria Kúty
Konečný Šereda
64. 5.2.2022 16:00 (Sob)
Konečný Šereda
5.2.2022 16:00 (Sob)
Konečný Šereda
65.
5.2.2022 16:00 (Sob)
STO Veľké Úľany 8
wo
6 ŠKST Topoľčany
Konečný Šereda
65. 5.2.2022 16:00 (Sob)
Konečný Šereda
5.2.2022 16:00 (Sob)
Konečný Šereda
66.
5.2.2022 16:00 (Sob)
STK Elastik Trnava 6
wo
8 SK Polstrav Bystričany
Konečný Šereda
66. 5.2.2022 16:00 (Sob)
Konečný Šereda
7. kolo
týždeň 8/2022
26.2.2022 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
67.
26.2.2022 10:00 (Sob)
ŠKST Topoľčany 7
wo
7 SK Polstrav Bystričany
Konečný Šereda
67. 26.2.2022 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
26.2.2022 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
68.
26.2.2022 10:00 (Sob)
STK Senec 14
wo
0 Propria Kúty
Konečný Šereda
68. 26.2.2022 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
19.2.2022 13:30 (Sob)
Konečný Šereda
69.
19.2.2022 13:30 (Sob)
TTC Nové Zámky 12
wo
2 STO Kozárovce
Konečný Šereda
69. 19.2.2022 13:30 (Sob)
Konečný Šereda
26.2.2022 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
70.
26.2.2022 10:00 (Sob)
ŠK PARA TT Hlohovec B 8
wo
6 Keraming Trenčín
Konečný Šereda
70. 26.2.2022 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
26.2.2022 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
71.
26.2.2022 10:00 (Sob)
STK Elastik Trnava 7
wo
7 STO Veľké Úľany
Konečný Šereda
71. 26.2.2022 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
26.2.2022 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
72.
26.2.2022 10:00 (Sob)
STO Spoje Bratislava 11
wo
3 ŠKST Feromax Bratislava
Konečný Šereda
72. 26.2.2022 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
8. kolo
týždeň 9/2022
5.3.2022 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
73.
5.3.2022 10:00 (Sob)
ŠKST Feromax Bratislava 12
wo
2 SK Polstrav Bystričany
Konečný Šereda
73. 5.3.2022 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
5.3.2022 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
74.
5.3.2022 10:00 (Sob)
STO Spoje Bratislava 6
wo
8 ŠKST Topoľčany
Konečný Šereda
74. 5.3.2022 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
5.3.2022 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
75.
5.3.2022 10:00 (Sob)
STO Veľké Úľany 10
wo
4 Propria Kúty
Konečný Šereda
75. 5.3.2022 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
5.3.2022 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
76.
5.3.2022 10:00 (Sob)
STK Elastik Trnava 6
wo
8 STK Senec
Konečný Šereda
76. 5.3.2022 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
5.3.2022 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
77.
5.3.2022 10:00 (Sob)
Keraming Trenčín 8
wo
6 STO Kozárovce
Konečný Šereda
77. 5.3.2022 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
5.3.2022 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
78.
5.3.2022 10:00 (Sob)
ŠK PARA TT Hlohovec B 7
wo
7 TTC Nové Zámky
Konečný Šereda
78. 5.3.2022 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
5.3.2022 16:00 (Sob)
Konečný Šereda
79.
5.3.2022 16:00 (Sob)
STO Spoje Bratislava 11
wo
3 SK Polstrav Bystričany
Konečný Šereda
79. 5.3.2022 16:00 (Sob)
Konečný Šereda
5.3.2022 16:00 (Sob)
Konečný Šereda
80.
5.3.2022 16:00 (Sob)
ŠKST Feromax Bratislava 7
wo
7 ŠKST Topoľčany
Konečný Šereda
80. 5.3.2022 16:00 (Sob)
Konečný Šereda
5.3.2022 16:00 (Sob)
Konečný Šereda
81.
5.3.2022 16:00 (Sob)
STK Elastik Trnava 10
wo
4 Propria Kúty
Konečný Šereda
81. 5.3.2022 16:00 (Sob)
Konečný Šereda
5.3.2022 16:00 (Sob)
Konečný Šereda
82.
5.3.2022 16:00 (Sob)
STO Veľké Úľany 6
wo
8 STK Senec
Konečný Šereda
82. 5.3.2022 16:00 (Sob)
Konečný Šereda
5.3.2022 16:00 (Sob)
Konečný Šereda
83.
5.3.2022 16:00 (Sob)
ŠK PARA TT Hlohovec B 14
wo
0 STO Kozárovce
Konečný Šereda
83. 5.3.2022 16:00 (Sob)
Konečný Šereda
5.3.2022 16:00 (Sob)
Konečný Šereda
84.
5.3.2022 16:00 (Sob)
Keraming Trenčín 6
wo
8 TTC Nové Zámky
Konečný Šereda
84. 5.3.2022 16:00 (Sob)
Konečný Šereda
9. kolo
týždeň 11/2022
19.3.2022 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
85.
19.3.2022 10:00 (Sob)
Keraming Trenčín 6
wo
8 ŠKST Feromax Bratislava
Konečný Šereda
85. 19.3.2022 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
19.3.2022 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
86.
19.3.2022 10:00 (Sob)
ŠK PARA TT Hlohovec B 7
wo
7 STO Spoje Bratislava
Konečný Šereda
86. 19.3.2022 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
19.3.2022 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
87.
19.3.2022 10:00 (Sob)
STO Kozárovce 5
wo
9 STO Veľké Úľany
Konečný Šereda
87. 19.3.2022 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
19.3.2022 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
88.
19.3.2022 10:00 (Sob)
TTC Nové Zámky 12
wo
2 STK Elastik Trnava
Konečný Šereda
88. 19.3.2022 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
19.3.2022 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
89.
19.3.2022 10:00 (Sob)
Propria Kúty 7
wo
7 SK Polstrav Bystričany
Konečný Šereda
89. 19.3.2022 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
19.3.2022 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
90.
19.3.2022 10:00 (Sob)
STK Senec 7
wo
7 ŠKST Topoľčany
Konečný Šereda
90. 19.3.2022 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
19.3.2022 16:00 (Sob)
Konečný Šereda
91.
19.3.2022 16:00 (Sob)
ŠK PARA TT Hlohovec B 10
wo
4 ŠKST Feromax Bratislava
Konečný Šereda
91. 19.3.2022 16:00 (Sob)
Konečný Šereda
19.3.2022 16:00 (Sob)
Konečný Šereda
92.
19.3.2022 16:00 (Sob)
Keraming Trenčín 5
wo
9 STO Spoje Bratislava
Konečný Šereda
92. 19.3.2022 16:00 (Sob)
Konečný Šereda
19.3.2022 16:00 (Sob)
Konečný Šereda
93.
19.3.2022 16:00 (Sob)
TTC Nové Zámky 9
wo
5 STO Veľké Úľany
Konečný Šereda
93. 19.3.2022 16:00 (Sob)
Konečný Šereda
19.3.2022 16:00 (Sob)
Konečný Šereda
94.
19.3.2022 16:00 (Sob)
STO Kozárovce 7
wo
7 STK Elastik Trnava
Konečný Šereda
94. 19.3.2022 16:00 (Sob)
Konečný Šereda
19.3.2022 16:00 (Sob)
Konečný Šereda
95.
19.3.2022 16:00 (Sob)
STK Senec 6
wo
8 SK Polstrav Bystričany
Konečný Šereda
95. 19.3.2022 16:00 (Sob)
Konečný Šereda
18.3.2022 18:00 (Pia)
Konečný Šereda
96.
18.3.2022 18:00 (Pia)
Propria Kúty 1
wo
13 ŠKST Topoľčany
Konečný Šereda
96. 18.3.2022 18:00 (Pia)
Konečný Šereda
10. kolo
týždeň 13/2022
2.4.2022 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
97.
2.4.2022 10:00 (Sob)
ŠKST Feromax Bratislava 12
wo
2 Propria Kúty
Konečný Šereda
97. 2.4.2022 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
2.4.2022 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
98.
2.4.2022 10:00 (Sob)
STO Spoje Bratislava 1
wo
13 STK Senec
Konečný Šereda
98. 2.4.2022 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
2.4.2022 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
99.
2.4.2022 10:00 (Sob)
SK Polstrav Bystričany 11
wo
3 STO Kozárovce
Konečný Šereda
99. 2.4.2022 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
2.4.2022 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
100.
2.4.2022 10:00 (Sob)
ŠKST Topoľčany 6
wo
8 TTC Nové Zámky
Konečný Šereda
100. 2.4.2022 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
2.4.2022 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
101.
2.4.2022 10:00 (Sob)
STO Veľké Úľany 9
wo
5 Keraming Trenčín
Konečný Šereda
101. 2.4.2022 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
2.4.2022 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
102.
2.4.2022 10:00 (Sob)
STK Elastik Trnava 2
wo
12 ŠK PARA TT Hlohovec B
Konečný Šereda
102. 2.4.2022 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
2.4.2022 16:00 (Sob)
Konečný Šereda
103.
2.4.2022 16:00 (Sob)
STO Spoje Bratislava 9
wo
5 Propria Kúty
Konečný Šereda
103. 2.4.2022 16:00 (Sob)
Konečný Šereda
2.4.2022 16:00 (Sob)
Konečný Šereda
104.
2.4.2022 16:00 (Sob)
ŠKST Feromax Bratislava 6
wo
8 STK Senec
Konečný Šereda
104. 2.4.2022 16:00 (Sob)
Konečný Šereda
2.4.2022 16:00 (Sob)
Konečný Šereda
105.
2.4.2022 16:00 (Sob)
ŠKST Topoľčany 9
wo
5 STO Kozárovce
Konečný Šereda
105. 2.4.2022 16:00 (Sob)
Konečný Šereda
2.4.2022 16:00 (Sob)
Konečný Šereda
106.
2.4.2022 16:00 (Sob)
SK Polstrav Bystričany 2
wo
12 TTC Nové Zámky
Konečný Šereda
106. 2.4.2022 16:00 (Sob)
Konečný Šereda
2.4.2022 16:00 (Sob)
Konečný Šereda
107.
2.4.2022 16:00 (Sob)
STK Elastik Trnava 9
wo
5 Keraming Trenčín
Konečný Šereda
107. 2.4.2022 16:00 (Sob)
Konečný Šereda
2.4.2022 16:00 (Sob)
Konečný Šereda
108.
2.4.2022 16:00 (Sob)
STO Veľké Úľany 7
wo
7 ŠK PARA TT Hlohovec B
Konečný Šereda
108. 2.4.2022 16:00 (Sob)
Konečný Šereda
11. kolo
týždeň 14/2022
9.4.2022 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
109.
9.4.2022 10:00 (Sob)
STO Veľké Úľany 11
wo
3 ŠKST Feromax Bratislava
Konečný Šereda
109. 9.4.2022 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
9.4.2022 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
110.
9.4.2022 10:00 (Sob)
STK Elastik Trnava 5
wo
9 STO Spoje Bratislava
Konečný Šereda
110. 9.4.2022 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
9.4.2022 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
111.
9.4.2022 10:00 (Sob)
Keraming Trenčín 5
wo
9 SK Polstrav Bystričany
Konečný Šereda
111. 9.4.2022 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
9.4.2022 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
112.
9.4.2022 10:00 (Sob)
ŠK PARA TT Hlohovec B 9
wo
5 ŠKST Topoľčany
Konečný Šereda
112. 9.4.2022 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
9.4.2022 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
113.
9.4.2022 10:00 (Sob)
STO Kozárovce 8
wo
6 Propria Kúty
Konečný Šereda
113. 9.4.2022 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
9.4.2022 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
114.
9.4.2022 10:00 (Sob)
TTC Nové Zámky 11
wo
3 STK Senec
Konečný Šereda
114. 9.4.2022 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
9.4.2022 16:00 (Sob)
Konečný Šereda
115.
9.4.2022 16:00 (Sob)
STK Elastik Trnava 9
wo
5 ŠKST Feromax Bratislava
Konečný Šereda
115. 9.4.2022 16:00 (Sob)
Konečný Šereda
9.4.2022 16:00 (Sob)
Konečný Šereda
116.
9.4.2022 16:00 (Sob)
STO Veľké Úľany 6
wo
8 STO Spoje Bratislava
Konečný Šereda
116. 9.4.2022 16:00 (Sob)
Konečný Šereda
9.4.2022 16:00 (Sob)
Konečný Šereda
117.
9.4.2022 16:00 (Sob)
ŠK PARA TT Hlohovec B 11
wo
3 SK Polstrav Bystričany
Konečný Šereda
117. 9.4.2022 16:00 (Sob)
Konečný Šereda
9.4.2022 16:00 (Sob)
Konečný Šereda
118.
9.4.2022 16:00 (Sob)
Keraming Trenčín 8
wo
6 ŠKST Topoľčany
Konečný Šereda
118. 9.4.2022 16:00 (Sob)
Konečný Šereda
9.4.2022 16:00 (Sob)
Konečný Šereda
119.
9.4.2022 16:00 (Sob)
TTC Nové Zámky 11
wo
3 Propria Kúty
Konečný Šereda
119. 9.4.2022 16:00 (Sob)
Konečný Šereda
9.4.2022 16:00 (Sob)
Konečný Šereda
120.
9.4.2022 16:00 (Sob)
STO Kozárovce 4
wo
10 STK Senec
Konečný Šereda
120. 9.4.2022 16:00 (Sob)
Konečný Šereda
12. kolo
týždeň 17/2022
30.4.2022 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
121.
30.4.2022 10:00 (Sob)
ŠKST Feromax Bratislava 7
wo
7 STO Kozárovce
Konečný Šereda
121. 30.4.2022 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
30.4.2022 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
122.
30.4.2022 10:00 (Sob)
STO Spoje Bratislava 3
wo
11 TTC Nové Zámky
Konečný Šereda
122. 30.4.2022 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
30.4.2022 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
123.
30.4.2022 10:00 (Sob)
Propria Kúty 6
wo
8 Keraming Trenčín
Konečný Šereda
123. 30.4.2022 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
30.4.2022 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
124.
30.4.2022 10:00 (Sob)
STK Senec 6
wo
8 ŠK PARA TT Hlohovec B
Konečný Šereda
124. 30.4.2022 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
30.4.2022 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
125.
30.4.2022 10:00 (Sob)
SK Polstrav Bystričany 8
wo
6 STO Veľké Úľany
Konečný Šereda
125. 30.4.2022 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
30.4.2022 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
126.
30.4.2022 10:00 (Sob)
ŠKST Topoľčany 6
wo
8 STK Elastik Trnava
Konečný Šereda
126. 30.4.2022 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
30.4.2022 16:00 (Sob)
Konečný Šereda
127.
30.4.2022 16:00 (Sob)
STO Spoje Bratislava 10
wo
4 STO Kozárovce
Konečný Šereda
127. 30.4.2022 16:00 (Sob)
Konečný Šereda
30.4.2022 16:00 (Sob)
Konečný Šereda
128.
30.4.2022 16:00 (Sob)
ŠKST Feromax Bratislava 6
wo
8 TTC Nové Zámky
Konečný Šereda
128. 30.4.2022 16:00 (Sob)
Konečný Šereda
30.4.2022 16:00 (Sob)
Konečný Šereda
129.
30.4.2022 16:00 (Sob)
STK Senec 10
wo
4 Keraming Trenčín
Konečný Šereda
129. 30.4.2022 16:00 (Sob)
Konečný Šereda
30.4.2022 16:00 (Sob)
Konečný Šereda
130.
30.4.2022 16:00 (Sob)
Propria Kúty 4
wo
10 ŠK PARA TT Hlohovec B
Konečný Šereda
130. 30.4.2022 16:00 (Sob)
Konečný Šereda
30.4.2022 16:00 (Sob)
Konečný Šereda
131.
30.4.2022 16:00 (Sob)
ŠKST Topoľčany 7
wo
5 STO Veľké Úľany
Konečný Šereda
131. 30.4.2022 16:00 (Sob)
Konečný Šereda
30.4.2022 16:00 (Sob)
Konečný Šereda
132.
30.4.2022 16:00 (Sob)
SK Polstrav Bystričany 7
wo
7 STK Elastik Trnava
Konečný Šereda
132. 30.4.2022 16:00 (Sob)
Konečný Šereda
Kompletný sortiment pre stolný tenis | stolnytenis.sk
Kompletný sortiment pre stolný tenis | stolnytenis.sk
Bohatý výber a nízke ceny pre radosť z víťazstiev - Profittsport.sk
Velikonoční soustředění v Hluku 2022
eObchod Desaka - The Champions Shop