BA TT NR TN BB ZA PO KE
1. kolo
týždeň 38/2021
15.9.2021 18:00 (Str)
Konečný Šereda
1.
15.9.2021 18:00 (Str)
SK Polstrav Bystričany 4
wo
10 ŠKST Topoľčany
Konečný Šereda
1. 15.9.2021 18:00 (Str)
Konečný Šereda
25.9.2021 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
2.
25.9.2021 10:00 (Sob)
Propria Kúty 4
wo
10 STK Senec
Konečný Šereda
2. 25.9.2021 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
25.9.2021 16:00 (Sob)
Konečný Šereda
3.
25.9.2021 16:00 (Sob)
STO Kozárovce 4
wo
10 TTC Nové Zámky
Konečný Šereda
3. 25.9.2021 16:00 (Sob)
Konečný Šereda
25.9.2021 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
4.
25.9.2021 10:00 (Sob)
Keraming Trenčín 9
wo
5 ŠK PARA TT Hlohovec B
Konečný Šereda
4. 25.9.2021 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
25.9.2021 10:00 (Sob)
Predbežný Pauer
5.
25.9.2021 10:00 (Sob)
STO Veľké Úľany 8
wo
6 STK Elastik Trnava
Predbežný Pauer
5. 25.9.2021 10:00 (Sob)
Predbežný Pauer
25.9.2021 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
6.
25.9.2021 10:00 (Sob)
ŠKST Feromax Bratislava 7
wo
7 STO Spoje Bratislava
Konečný Šereda
6. 25.9.2021 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
2. kolo
týždeň 40/2021
9.10.2021 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
7.
9.10.2021 10:00 (Sob)
SK Polstrav Bystričany 8
wo
6 ŠKST Feromax Bratislava
Konečný Šereda
7. 9.10.2021 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
9.10.2021 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
8.
9.10.2021 10:00 (Sob)
ŠKST Topoľčany 6
wo
8 STO Spoje Bratislava
Konečný Šereda
8. 9.10.2021 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
9.10.2021 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
9.
9.10.2021 10:00 (Sob)
Propria Kúty 3
wo
11 STO Veľké Úľany
Konečný Šereda
9. 9.10.2021 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
9.10.2021 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
10.
9.10.2021 10:00 (Sob)
STK Senec 6
wo
8 STK Elastik Trnava
Konečný Šereda
10. 9.10.2021 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
9.10.2021 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
11.
9.10.2021 10:00 (Sob)
STO Kozárovce 6
wo
8 Keraming Trenčín
Konečný Šereda
11. 9.10.2021 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
9.10.2021 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
12.
9.10.2021 10:00 (Sob)
TTC Nové Zámky 12
wo
2 ŠK PARA TT Hlohovec B
Konečný Šereda
12. 9.10.2021 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
9.10.2021 16:00 (Sob)
Konečný Šereda
13.
9.10.2021 16:00 (Sob)
SK Polstrav Bystričany 6
wo
8 STO Spoje Bratislava
Konečný Šereda
13. 9.10.2021 16:00 (Sob)
Konečný Šereda
9.10.2021 16:00 (Sob)
Konečný Šereda
14.
9.10.2021 16:00 (Sob)
ŠKST Topoľčany 5
wo
9 ŠKST Feromax Bratislava
Konečný Šereda
14. 9.10.2021 16:00 (Sob)
Konečný Šereda
9.10.2021 16:00 (Sob)
Konečný Šereda
15.
9.10.2021 16:00 (Sob)
Propria Kúty 4
wo
10 STK Elastik Trnava
Konečný Šereda
15. 9.10.2021 16:00 (Sob)
Konečný Šereda
9.10.2021 16:00 (Sob)
Konečný Šereda
16.
9.10.2021 16:00 (Sob)
STK Senec 4
wo
10 STO Veľké Úľany
Konečný Šereda
16. 9.10.2021 16:00 (Sob)
Konečný Šereda
9.10.2021 16:00 (Sob)
Konečný Šereda
17.
9.10.2021 16:00 (Sob)
STO Kozárovce 4
wo
10 ŠK PARA TT Hlohovec B
Konečný Šereda
17. 9.10.2021 16:00 (Sob)
Konečný Šereda
9.10.2021 16:00 (Sob)
Konečný Šereda
18.
9.10.2021 16:00 (Sob)
TTC Nové Zámky 12
wo
2 Keraming Trenčín
Konečný Šereda
18. 9.10.2021 16:00 (Sob)
Konečný Šereda
3. kolo
týždeň 42/2021
23.10.2021 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
19.
23.10.2021 10:00 (Sob)
ŠKST Feromax Bratislava 13
wo
1 Keraming Trenčín
Konečný Šereda
19. 23.10.2021 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
23.10.2021 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
20.
23.10.2021 10:00 (Sob)
STO Spoje Bratislava 11
wo
3 ŠK PARA TT Hlohovec B
Konečný Šereda
20. 23.10.2021 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
23.10.2021 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
21.
23.10.2021 10:00 (Sob)
STO Veľké Úľany 12
wo
2 STO Kozárovce
Konečný Šereda
21. 23.10.2021 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
23.10.2021 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
22.
23.10.2021 10:00 (Sob)
STK Elastik Trnava 7
wo
7 TTC Nové Zámky
Konečný Šereda
22. 23.10.2021 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
16.10.2021 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
23.
16.10.2021 10:00 (Sob)
SK Polstrav Bystričany 13
wo
1 Propria Kúty
Konečný Šereda
23. 16.10.2021 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
23.10.2021 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
24.
23.10.2021 10:00 (Sob)
ŠKST Topoľčany 9
wo
5 STK Senec
Konečný Šereda
24. 23.10.2021 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
23.10.2021 16:00 (Sob)
Konečný Šereda
25.
23.10.2021 16:00 (Sob)
ŠKST Feromax Bratislava 11
wo
3 ŠK PARA TT Hlohovec B
Konečný Šereda
25. 23.10.2021 16:00 (Sob)
Konečný Šereda
23.10.2021 16:00 (Sob)
Konečný Šereda
26.
23.10.2021 16:00 (Sob)
STO Spoje Bratislava 8
wo
6 Keraming Trenčín
Konečný Šereda
26. 23.10.2021 16:00 (Sob)
Konečný Šereda
23.10.2021 16:00 (Sob)
Konečný Šereda
27.
23.10.2021 16:00 (Sob)
STO Veľké Úľany 5
wo
9 TTC Nové Zámky
Konečný Šereda
27. 23.10.2021 16:00 (Sob)
Konečný Šereda
23.10.2021 16:00 (Sob)
Konečný Šereda
28.
23.10.2021 16:00 (Sob)
STK Elastik Trnava 5
wo
9 STO Kozárovce
Konečný Šereda
28. 23.10.2021 16:00 (Sob)
Konečný Šereda
23.10.2021 16:00 (Sob)
Konečný Šereda
29.
23.10.2021 16:00 (Sob)
SK Polstrav Bystričany 7
wo
7 STK Senec
Konečný Šereda
29. 23.10.2021 16:00 (Sob)
Konečný Šereda
16.10.2021 12:30 (Sob)
Konečný Šereda
30.
16.10.2021 12:30 (Sob)
ŠKST Topoľčany 10
wo
4 Propria Kúty
Konečný Šereda
30. 16.10.2021 12:30 (Sob)
Konečný Šereda
4. kolo
týždeň 46/2021
20.11.2021 10:00 (Sob)
31.
20.11.2021 10:00 (Sob)
Propria Kúty 0
31. 20.11.2021 10:00 (Sob)
20.11.2021 10:00 (Sob)
32.
20.11.2021 10:00 (Sob)
STK Senec 0
32. 20.11.2021 10:00 (Sob)
20.11.2021 10:00 (Sob)
33.
20.11.2021 10:00 (Sob)
STO Kozárovce 0
33. 20.11.2021 10:00 (Sob)
20.11.2021 10:00 (Sob)
34.
20.11.2021 10:00 (Sob)
TTC Nové Zámky 0
34. 20.11.2021 10:00 (Sob)
20.11.2021 10:00 (Sob)
35.
20.11.2021 10:00 (Sob)
Keraming Trenčín 0
35. 20.11.2021 10:00 (Sob)
20.11.2021 10:00 (Sob)
36.
20.11.2021 10:00 (Sob)
ŠK PARA TT Hlohovec B 0
36. 20.11.2021 10:00 (Sob)
20.11.2021 16:00 (Sob)
37.
20.11.2021 16:00 (Sob)
Propria Kúty 0
37. 20.11.2021 16:00 (Sob)
20.11.2021 16:00 (Sob)
38.
20.11.2021 16:00 (Sob)
STK Senec 0
38. 20.11.2021 16:00 (Sob)
20.11.2021 16:00 (Sob)
39.
20.11.2021 16:00 (Sob)
STO Kozárovce 0
39. 20.11.2021 16:00 (Sob)
20.11.2021 16:00 (Sob)
40.
20.11.2021 16:00 (Sob)
TTC Nové Zámky 0
40. 20.11.2021 16:00 (Sob)
20.11.2021 16:00 (Sob)
41.
20.11.2021 16:00 (Sob)
Keraming Trenčín 0
41. 20.11.2021 16:00 (Sob)
20.11.2021 16:00 (Sob)
42.
20.11.2021 16:00 (Sob)
ŠK PARA TT Hlohovec B 0
42. 20.11.2021 16:00 (Sob)
5. kolo
týždeň 48/2021
4.12.2021 10:00 (Sob)
43.
4.12.2021 10:00 (Sob)
ŠKST Feromax Bratislava 0
43. 4.12.2021 10:00 (Sob)
4.12.2021 10:00 (Sob)
44.
4.12.2021 10:00 (Sob)
STO Spoje Bratislava 0
44. 4.12.2021 10:00 (Sob)
4.12.2021 10:00 (Sob)
45.
4.12.2021 10:00 (Sob)
SK Polstrav Bystričany 0
45. 4.12.2021 10:00 (Sob)
4.12.2021 10:00 (Sob)
46.
4.12.2021 10:00 (Sob)
ŠKST Topoľčany 0
46. 4.12.2021 10:00 (Sob)
4.12.2021 10:00 (Sob)
47.
4.12.2021 10:00 (Sob)
Propria Kúty 0
47. 4.12.2021 10:00 (Sob)
4.12.2021 10:00 (Sob)
48.
4.12.2021 10:00 (Sob)
STK Senec 0
48. 4.12.2021 10:00 (Sob)
4.12.2021 16:00 (Sob)
49.
4.12.2021 16:00 (Sob)
ŠKST Feromax Bratislava 0
49. 4.12.2021 16:00 (Sob)
4.12.2021 16:00 (Sob)
50.
4.12.2021 16:00 (Sob)
STO Spoje Bratislava 0
50. 4.12.2021 16:00 (Sob)
4.12.2021 16:00 (Sob)
51.
4.12.2021 16:00 (Sob)
SK Polstrav Bystričany 0
51. 4.12.2021 16:00 (Sob)
4.12.2021 16:00 (Sob)
52.
4.12.2021 16:00 (Sob)
ŠKST Topoľčany 0
52. 4.12.2021 16:00 (Sob)
4.12.2021 16:00 (Sob)
53.
4.12.2021 16:00 (Sob)
Propria Kúty 0
53. 4.12.2021 16:00 (Sob)
4.12.2021 16:00 (Sob)
54.
4.12.2021 16:00 (Sob)
STK Senec 0
54. 4.12.2021 16:00 (Sob)
6. kolo
týždeň 50/2021
18.12.2021 10:00 (Sob)
55.
18.12.2021 10:00 (Sob)
STO Kozárovce 0
55. 18.12.2021 10:00 (Sob)
18.12.2021 10:00 (Sob)
56.
18.12.2021 10:00 (Sob)
TTC Nové Zámky 0
56. 18.12.2021 10:00 (Sob)
18.12.2021 10:00 (Sob)
57.
18.12.2021 10:00 (Sob)
Keraming Trenčín 0
57. 18.12.2021 10:00 (Sob)
18.12.2021 10:00 (Sob)
58.
18.12.2021 10:00 (Sob)
ŠK PARA TT Hlohovec B 0
58. 18.12.2021 10:00 (Sob)
18.12.2021 10:00 (Sob)
59.
18.12.2021 10:00 (Sob)
STO Veľké Úľany 0
59. 18.12.2021 10:00 (Sob)
18.12.2021 10:00 (Sob)
60.
18.12.2021 10:00 (Sob)
STK Elastik Trnava 0
60. 18.12.2021 10:00 (Sob)
18.12.2021 16:00 (Sob)
61.
18.12.2021 16:00 (Sob)
STO Kozárovce 0
61. 18.12.2021 16:00 (Sob)
18.12.2021 16:00 (Sob)
62.
18.12.2021 16:00 (Sob)
TTC Nové Zámky 0
62. 18.12.2021 16:00 (Sob)
18.12.2021 16:00 (Sob)
63.
18.12.2021 16:00 (Sob)
Keraming Trenčín 0
63. 18.12.2021 16:00 (Sob)
18.12.2021 16:00 (Sob)
64.
18.12.2021 16:00 (Sob)
ŠK PARA TT Hlohovec B 0
64. 18.12.2021 16:00 (Sob)
18.12.2021 16:00 (Sob)
65.
18.12.2021 16:00 (Sob)
STO Veľké Úľany 0
65. 18.12.2021 16:00 (Sob)
18.12.2021 16:00 (Sob)
66.
18.12.2021 16:00 (Sob)
STK Elastik Trnava 0
66. 18.12.2021 16:00 (Sob)
7. kolo
týždeň neurčený
dátum neurčený
67.
dátum neurčený
ŠKST Topoľčany 0
67. dátum neurčený
dátum neurčený
68.
dátum neurčený
STK Senec 0
68. dátum neurčený
dátum neurčený
69.
dátum neurčený
TTC Nové Zámky 0
69. dátum neurčený
dátum neurčený
70.
dátum neurčený
ŠK PARA TT Hlohovec B 0
70. dátum neurčený
dátum neurčený
71.
dátum neurčený
STK Elastik Trnava 0
71. dátum neurčený
dátum neurčený
8. kolo
týždeň neurčený
dátum neurčený
dátum neurčený
74.
dátum neurčený
STO Spoje Bratislava 0
74. dátum neurčený
dátum neurčený
75.
dátum neurčený
STO Veľké Úľany 0
75. dátum neurčený
dátum neurčený
76.
dátum neurčený
STK Elastik Trnava 0
76. dátum neurčený
dátum neurčený
77.
dátum neurčený
Keraming Trenčín 0
77. dátum neurčený
dátum neurčený
78.
dátum neurčený
ŠK PARA TT Hlohovec B 0
78. dátum neurčený
dátum neurčený
79.
dátum neurčený
STO Spoje Bratislava 0
79. dátum neurčený
dátum neurčený
80.
dátum neurčený
ŠKST Feromax Bratislava 0
80. dátum neurčený
dátum neurčený
81.
dátum neurčený
STK Elastik Trnava 0
81. dátum neurčený
dátum neurčený
82.
dátum neurčený
STO Veľké Úľany 0
82. dátum neurčený
dátum neurčený
83.
dátum neurčený
ŠK PARA TT Hlohovec B 0
83. dátum neurčený
dátum neurčený
84.
dátum neurčený
Keraming Trenčín 0
84. dátum neurčený
9. kolo
týždeň neurčený
dátum neurčený
85.
dátum neurčený
Keraming Trenčín 0
85. dátum neurčený
dátum neurčený
86.
dátum neurčený
ŠK PARA TT Hlohovec B 0
86. dátum neurčený
dátum neurčený
87.
dátum neurčený
STO Kozárovce 0
87. dátum neurčený
dátum neurčený
88.
dátum neurčený
TTC Nové Zámky 0
88. dátum neurčený
dátum neurčený
89.
dátum neurčený
Propria Kúty 0
89. dátum neurčený
dátum neurčený
90.
dátum neurčený
STK Senec 0
90. dátum neurčený
dátum neurčený
dátum neurčený
92.
dátum neurčený
Keraming Trenčín 0
92. dátum neurčený
dátum neurčený
93.
dátum neurčený
TTC Nové Zámky 0
93. dátum neurčený
dátum neurčený
94.
dátum neurčený
STO Kozárovce 0
94. dátum neurčený
dátum neurčený
95.
dátum neurčený
STK Senec 0
95. dátum neurčený
dátum neurčený
96.
dátum neurčený
Propria Kúty 0
96. dátum neurčený
10. kolo
týždeň neurčený
dátum neurčený
97.
dátum neurčený
ŠKST Feromax Bratislava 0
97. dátum neurčený
dátum neurčený
98.
dátum neurčený
STO Spoje Bratislava 0
98. dátum neurčený
dátum neurčený
99.
dátum neurčený
SK Polstrav Bystričany 0
99. dátum neurčený
dátum neurčený
100.
dátum neurčený
ŠKST Topoľčany 0
100. dátum neurčený
dátum neurčený
101.
dátum neurčený
STO Veľké Úľany 0
101. dátum neurčený
dátum neurčený
102.
dátum neurčený
STK Elastik Trnava 0
102. dátum neurčený
dátum neurčený
103.
dátum neurčený
STO Spoje Bratislava 0
103. dátum neurčený
dátum neurčený
104.
dátum neurčený
ŠKST Feromax Bratislava 0
104. dátum neurčený
dátum neurčený
105.
dátum neurčený
ŠKST Topoľčany 0
105. dátum neurčený
dátum neurčený
106.
dátum neurčený
SK Polstrav Bystričany 0
106. dátum neurčený
dátum neurčený
107.
dátum neurčený
STK Elastik Trnava 0
107. dátum neurčený
dátum neurčený
108.
dátum neurčený
STO Veľké Úľany 0
108. dátum neurčený
11. kolo
týždeň neurčený
dátum neurčený
109.
dátum neurčený
STO Veľké Úľany 0
109. dátum neurčený
dátum neurčený
110.
dátum neurčený
STK Elastik Trnava 0
110. dátum neurčený
dátum neurčený
111.
dátum neurčený
Keraming Trenčín 0
111. dátum neurčený
dátum neurčený
112.
dátum neurčený
ŠK PARA TT Hlohovec B 0
112. dátum neurčený
dátum neurčený
113.
dátum neurčený
STO Kozárovce 0
113. dátum neurčený
dátum neurčený
114.
dátum neurčený
TTC Nové Zámky 0
114. dátum neurčený
dátum neurčený
115.
dátum neurčený
STK Elastik Trnava 0
115. dátum neurčený
dátum neurčený
116.
dátum neurčený
STO Veľké Úľany 0
116. dátum neurčený
dátum neurčený
dátum neurčený
118.
dátum neurčený
Keraming Trenčín 0
118. dátum neurčený
dátum neurčený
119.
dátum neurčený
TTC Nové Zámky 0
119. dátum neurčený
dátum neurčený
120.
dátum neurčený
STO Kozárovce 0
120. dátum neurčený
12. kolo
týždeň neurčený
dátum neurčený
121.
dátum neurčený
ŠKST Feromax Bratislava 0
121. dátum neurčený
dátum neurčený
122.
dátum neurčený
STO Spoje Bratislava 0
122. dátum neurčený
dátum neurčený
123.
dátum neurčený
Propria Kúty 0
123. dátum neurčený
dátum neurčený
124.
dátum neurčený
STK Senec 0
124. dátum neurčený
dátum neurčený
125.
dátum neurčený
SK Polstrav Bystričany 0
125. dátum neurčený
dátum neurčený
126.
dátum neurčený
ŠKST Topoľčany 0
126. dátum neurčený
dátum neurčený
127.
dátum neurčený
STO Spoje Bratislava 0
127. dátum neurčený
dátum neurčený
128.
dátum neurčený
ŠKST Feromax Bratislava 0
128. dátum neurčený
dátum neurčený
129.
dátum neurčený
STK Senec 0
129. dátum neurčený
dátum neurčený
130.
dátum neurčený
Propria Kúty 0
130. dátum neurčený
dátum neurčený
131.
dátum neurčený
ŠKST Topoľčany 0
131. dátum neurčený
dátum neurčený
132.
dátum neurčený
SK Polstrav Bystričany 0
132. dátum neurčený
Bohatý výber a nízke ceny pre radosť z víťazstiev - Profittsport.sk
Kompletný sortiment pre stolný tenis | stolnytenis.sk
Kompletný sortiment pre stolný tenis | stolnytenis.sk