ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator
Nahrávam...
BA TT NR TN BB ZA PO KE

M SR družstiev dorasteniek 2022

1. kolo
týždeň 22/2022
4.6.2022 10:00 (Sob)
Turnaj: Pezinok
1.
4.6.2022 10:00 (Sob)
ŠKST Topoľčany 0
wo
1. 4.6.2022 10:00 (Sob)
Turnaj: Pezinok
4.6.2022 10:00 (Sob)
2.
4.6.2022 10:00 (Sob)
STK Devínska Nová Ves 0
2. 4.6.2022 10:00 (Sob)
2. kolo
týždeň 22/2022
4.6.2022 10:00 (Sob)
4.6.2022 10:00 (Sob)
4.
4.6.2022 10:00 (Sob)
STC ŠKST Bratislava 0
4. 4.6.2022 10:00 (Sob)
3. kolo
týždeň 22/2022
4.6.2022 10:00 (Sob)
5.
4.6.2022 10:00 (Sob)
ŠKST Topoľčany 0
5. 4.6.2022 10:00 (Sob)
4.6.2022 10:00 (Sob)

Základná časť

1. kolo
týždeň 38/2021
26.9.2021 10:00 (Ned)
Konečný Šereda
1.
26.9.2021 10:00 (Ned)
STK Devínska Nová Ves 6
wo
1 STC ŠKST Bratislava
Konečný Šereda
1. 26.9.2021 10:00 (Ned)
Konečný Šereda
26.9.2021 10:00 (Ned)
Konečný Šereda
2.
26.9.2021 10:00 (Ned)
STK ZŠ Na bielenisku Pezinok 0
wo
7 STK Devínska Nová Ves
Konečný Šereda
2. 26.9.2021 10:00 (Ned)
Konečný Šereda
26.9.2021 10:00 (Ned)
Konečný Šereda
3.
26.9.2021 10:00 (Ned)
STC ŠKST Bratislava 7
wo
0 STK ZŠ Na bielenisku Pezinok
Konečný Šereda
3. 26.9.2021 10:00 (Ned)
Konečný Šereda
26.9.2021 10:00 (Ned)
Konečný Šereda
4.
26.9.2021 10:00 (Ned)
TTC Považská Bystrica 1
wo
6 ŠKST Humenné
Konečný Šereda
4. 26.9.2021 10:00 (Ned)
Konečný Šereda
26.9.2021 10:00 (Ned)
Konečný Šereda
6.
26.9.2021 10:00 (Ned)
KST Drive Trenčianske Jastrabie 4
wo
3 ŠKST Ružomberok
Konečný Šereda
6. 26.9.2021 10:00 (Ned)
Konečný Šereda
26.9.2021 10:00 (Ned)
Konečný Šereda
8.
26.9.2021 10:00 (Ned)
ŠKST Topoľčany 4
wo
3 ŠKST Ružomberok
Konečný Šereda
8. 26.9.2021 10:00 (Ned)
Konečný Šereda
26.9.2021 10:00 (Ned)
Konečný Šereda
9.
26.9.2021 10:00 (Ned)
KST Drive Trenčianske Jastrabie 1
wo
6 ŠKST Humenné
Konečný Šereda
9. 26.9.2021 10:00 (Ned)
Konečný Šereda
26.9.2021 10:00 (Ned)
Konečný Šereda
10.
26.9.2021 10:00 (Ned)
TTC Považská Bystrica 2
wo
5 ŠKST Ružomberok
Konečný Šereda
10. 26.9.2021 10:00 (Ned)
Konečný Šereda
26.9.2021 10:00 (Ned)
Konečný Šereda
11.
26.9.2021 10:00 (Ned)
ŠKST Topoľčany 4
wo
3 ŠKST Humenné
Konečný Šereda
11. 26.9.2021 10:00 (Ned)
Konečný Šereda
2. kolo
týždeň 46/2021
17.11.2021 10:00 (Str)
Konečný Šereda
25.
17.11.2021 10:00 (Str)
STK ZŠ Na bielenisku Pezinok 3
wo
4 TTC Považská Bystrica
Konečný Šereda
25. 17.11.2021 10:00 (Str)
Konečný Šereda
17.11.2021 10:00 (Str)
Konečný Šereda
26.
17.11.2021 10:00 (Str)
STK Devínska Nová Ves 1
wo
6 ŠKST Topoľčany
Konečný Šereda
26. 17.11.2021 10:00 (Str)
Konečný Šereda
17.11.2021 10:00 (Str)
Konečný Šereda
27.
17.11.2021 10:00 (Str)
STC ŠKST Bratislava 7
wo
27. 17.11.2021 10:00 (Str)
Konečný Šereda
17.11.2021 10:00 (Str)
Konečný Šereda
28.
17.11.2021 10:00 (Str)
STK ZŠ Na bielenisku Pezinok 0
wo
7 ŠKST Topoľčany
Konečný Šereda
28. 17.11.2021 10:00 (Str)
Konečný Šereda
17.11.2021 10:00 (Str)
Konečný Šereda
29.
17.11.2021 10:00 (Str)
STK Devínska Nová Ves 7
wo
29. 17.11.2021 10:00 (Str)
Konečný Šereda
17.11.2021 10:00 (Str)
Konečný Šereda
30.
17.11.2021 10:00 (Str)
STC ŠKST Bratislava 4
wo
3 TTC Považská Bystrica
Konečný Šereda
30. 17.11.2021 10:00 (Str)
Konečný Šereda
17.11.2021 10:00 (Str)
Konečný Šereda
31.
17.11.2021 10:00 (Str)
STK ZŠ Na bielenisku Pezinok 7
wo
31. 17.11.2021 10:00 (Str)
Konečný Šereda
17.11.2021 10:00 (Str)
Konečný Šereda
32.
17.11.2021 10:00 (Str)
STK Devínska Nová Ves 6
wo
1 TTC Považská Bystrica
Konečný Šereda
32. 17.11.2021 10:00 (Str)
Konečný Šereda
17.11.2021 10:00 (Str)
Konečný Šereda
33.
17.11.2021 10:00 (Str)
STC ŠKST Bratislava 1
wo
6 ŠKST Topoľčany
Konečný Šereda
33. 17.11.2021 10:00 (Str)
Konečný Šereda
21.11.2021 10:00 (Ned)
Konečný Šereda
36.
21.11.2021 10:00 (Ned)
ŠKST Ružomberok 1
wo
6 ŠKST Humenné
Konečný Šereda
36. 21.11.2021 10:00 (Ned)
Konečný Šereda
3. kolo
týždeň 8/2022
27.2.2022 10:00 (Ned)
Konečný Šereda
49.
27.2.2022 10:00 (Ned)
ŠKST Humenné 3
wo
4 STK ZŠ Na bielenisku Pezinok
Konečný Šereda
49. 27.2.2022 10:00 (Ned)
Konečný Šereda
27.2.2022 10:00 (Ned)
Konečný Šereda
51.
27.2.2022 10:00 (Ned)
ŠKST Ružomberok 3
wo
4 STC ŠKST Bratislava
Konečný Šereda
51. 27.2.2022 10:00 (Ned)
Konečný Šereda
27.2.2022 10:00 (Ned)
Konečný Šereda
52.
27.2.2022 10:00 (Ned)
ŠKST Humenné 1
wo
6 STK Devínska Nová Ves
Konečný Šereda
52. 27.2.2022 10:00 (Ned)
Konečný Šereda
27.2.2022 10:00 (Ned)
Konečný Šereda
54.
27.2.2022 10:00 (Ned)
ŠKST Ružomberok 1
wo
6 STK ZŠ Na bielenisku Pezinok
Konečný Šereda
54. 27.2.2022 10:00 (Ned)
Konečný Šereda
27.2.2022 10:00 (Ned)
Konečný Šereda
55.
27.2.2022 10:00 (Ned)
ŠKST Humenné 3
wo
4 STC ŠKST Bratislava
Konečný Šereda
55. 27.2.2022 10:00 (Ned)
Konečný Šereda
27.2.2022 10:00 (Ned)
Konečný Šereda
57.
27.2.2022 10:00 (Ned)
ŠKST Ružomberok 2
wo
5 STK Devínska Nová Ves
Konečný Šereda
57. 27.2.2022 10:00 (Ned)
Konečný Šereda
27.2.2022 10:00 (Ned)
Konečný Šereda
58.
27.2.2022 10:00 (Ned)
ŠKST Topoľčany 7
wo
58. 27.2.2022 10:00 (Ned)
Konečný Šereda
27.2.2022 10:00 (Ned)
Konečný Šereda
59.
27.2.2022 10:00 (Ned)
TTC Považská Bystrica 0
wo
7 ŠKST Topoľčany
Konečný Šereda
59. 27.2.2022 10:00 (Ned)
Konečný Šereda
27.2.2022 10:00 (Ned)
Konečný Šereda
60.
27.2.2022 10:00 (Ned)
KST Drive Trenčianske Jastrabie 2
wo
5 TTC Považská Bystrica
Konečný Šereda
60. 27.2.2022 10:00 (Ned)
Konečný Šereda
eObchod Desaka - The Champions Shop
Velikonoční soustředění v Hluku 2022
Kompletný sortiment pre stolný tenis | stolnytenis.sk
Kompletný sortiment pre stolný tenis | stolnytenis.sk
Bohatý výber a nízke ceny pre radosť z víťazstiev - Profittsport.sk